UCAB RUN 2019

500м

500м

Місце Атлет Стать Місто Організація Темп Chip Time Gap Результат
1 49 Гавришко Матвій ч Бориспіль КET Україна 4:43 0:02:21 0:02:21
2 234 Телешев Сергій ч Бровари 4:46 0:02:23 0:02:23
3 167 Мірненко Леся ж Бориспіль КET Україна 5:00 0:02:30 0:02:30
4 155 Малиняк Дем'ян ч Київ СмартФармінг 5:09 0:02:34 0:02:34
5 237 Терещенко Валерія ж Київ Август Україна 5:10 0:02:35 0:02:35
6 209 Поступаленко Матвій ч Київ Syngenta 5:23 0:02:41 0:02:41
7 208 Поступаленко Максим ч Київ Syngenta 5:27 0:02:43 0:02:43
8 149 Лук'яненко Остап ч Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:31 0:02:45 0:02:45
9 33 Бугаєв Ігор ч Київ 5:32 0:02:46 0:02:46
10 187 Осіпенко Владислав ч Київ ATH Company 5:36 0:02:48 0:02:48
11 26 Богатова Стефанія ж Бориспіль КET Україна 5:41 0:02:50 0:02:50
12 69 Десятов Кирило ч Київ IMMER Group 5:44 0:02:52 0:02:52
13 154 Малиняк Глорія ж Київ СмартФармінг 5:44 0:02:52 0:02:52
14 18 Безпала Валерія ж Київ Август Україна 5:44 0:02:52 0:02:52
15 61 Гузьома Соломія ж Полтава Bayer 5:46 0:02:53 0:02:53
16 119 Крамар Тимофій ч Київ Corteva 5:47 0:02:53 0:02:53
17 43 Волкова Саша ж Київ 5:48 0:02:54 0:02:54
18 93 Калькутіна Вікторія ж Київ IMMER Group 5:49 0:02:54 0:02:54
19 34 Бугаєва Анастасія ж Київ 5:52 0:02:56 0:02:56
20 205 Полосенко Єгор ч Київ Bayer 5:54 0:02:57 0:02:57
21 177 Невечеря София ж Київ Bayer 6:01 0:03:00 0:03:00
22 6 Амбарцумян Владислав ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 6:02 0:03:01 0:03:01
23 251 Троценко Анастасія ж Київ IMK 6:03 0:03:01 0:03:01
24 17 Безпала Владіслава ж Київ Август Україна 6:05 0:03:02 0:03:02
25 194 Панькова Софія ж Київ Syngenta 6:16 0:03:08 0:03:08
26 218 Савчук Дар`я ж Київ Август Україна 6:18 0:03:09 0:03:09
27 202 Підлісняк Назар ч Київ ATH Company 6:33 0:03:16 0:03:16
28 249 Трикоз Макар ч Київ IMMER Group 6:33 0:03:16 0:03:16
29 52 Гарбарчук Іван ч Київ ATH Company 6:37 0:03:18 0:03:18
30 5 Амбарцумян Микита ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 6:44 0:03:22 0:03:22
31 104 Коваленко Євгеній ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 6:46 0:03:23 0:03:23
32 131 Кропивко Маргарита ж Київ УКАБ 6:48 0:03:24 0:03:24
33 257 Українець Поліна ж Київ 7:00 0:03:30 0:03:30
34 125 Кривша Кирило ч Київ Лімагрейн Україна 7:02 0:03:31 0:03:31
35 37 Висоцька Олеся ж Глеваха УКАБ 7:09 0:03:34 0:03:34
36 38 Висоцька Христина ж Глеваха УКАБ 7:12 0:03:36 0:03:36
37 206 Пономаренко Артем ч Київ ATH Company 7:15 0:03:37 0:03:37
38 238 Терещенко Вера ж Київ Август Україна 7:25 0:03:42 0:03:42
39 250 Трофімова Діана ж Київ BKW Group 7:28 0:03:44 0:03:44
40 108 Ковальова Марія ж Київ Август Україна 7:32 0:03:46 0:03:46
41 107 Ковальов Кирило ч Київ Август Україна 7:32 0:03:46 0:03:46
42 241 Ткачова Ганна ж Київ BKW Group 7:39 0:03:49 0:03:49
43 190 Пазін Андрій ч Київ Август Україна 7:54 0:03:57 0:03:57
44 143 Липова Еліна ж Київ Corteva 8:05 0:04:02 0:04:02
45 126 Кривша Мілана ж Київ Лімагрейн Україна 8:05 0:04:02 0:04:02
46 130 Кропивко Вікторія ж Київ УКАБ 8:08 0:04:04 0:04:04
47 188 Осіпенко Вікторія ж Київ ATH Company 8:10 0:04:05 0:04:05
48 24 Білоцька Єва ж Київ Corteva 8:25 0:04:12 0:04:12
49 8 Аніщенко Софія ж Біла Церква Bayer 8:57 0:04:28 0:04:28
50 138 Куянов Марк ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 9:54 0:04:57 0:04:57
51 146 Лобанов Андрій ч Київ 12:45 0:06:22 0:06:22
52 88 Іващенко             Нонна    ж Київ Лімагрейн Україна 34:11 0:17:05 0:17:05
53 120 Крамар Катерина ж Київ Corteva 45:14 0:22:37 0:22:37
54 30 Бондаренко Марія ж Київ Corteva 134:52 1:07:26 1:07:26
55 2 Алланазарова Неллі ж Київ ATH Company
56 21 Бєлєнков Бритва Борис ч Київ СмартФармінг
57 22 Бєлєнкова Євгенія ж Київ СмартФармінг
58 28 Бондар Антон ч Київ
59 55 Гончаренко Марія ж Полтава Bayer
60 114 Косенко Анастасія ж Київ IMMER Group
61 128 Крижановський Владислав ч Київ BKW Group
62 142 Липова Анастасія ж Київ Corteva
63 158 Марченко Кіріл ч Київ Bayer
64 171 Морозова Єлизавета ж Київ Corteva
65 183 Нечаєва Мія ж Київ Bayer
66 191 Пазін Данило ч Київ Август Україна
67 256 Українець Тимофій ч Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag