Петропавлівський півмарафон Чайка

10 км Вікові категорії
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10км 18-29 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10159 Ірина Левчик 22 26 Київ Основа бігу 4:04 0:40:42 0:40:44
2 10032 Чайка Виктория 24 23 Київ Seagull team 4:15 0:42:35 0:42:37
3 10039 Наталія Бурковська 29 21 Київ 4:21 0:43:38 0:43:41
4 10197 Іванка Михаревич 66 20 Сарни 4:59 0:49:58 0:50:07
5 10092 Лєра Вознюк 75 22 Бровари NRC 5:07 0:51:11 0:51:17
6 10134 Anastasiia Kutsiak 79 25 Вишгород 5:08 0:51:28 0:51:31
7 10184 Алена Глущенко 89 26 Киев 5:17 0:52:56 0:53:16
8 10205 Karina Mashtalir 95 29 Ірпінь Adidasrunners 5:23 0:53:58 0:54:03
9 10110 Дар'я Левчук 105 29 Киiв Nike Run Club 5:30 0:55:05 0:55:12
10 10174 Ольга Павловська 110 25 Київ Adidas Runners Kyiv 5:36 0:56:02 0:56:13
11 10148 Maryna Berezhnaya 113 28 Білоусівка Adidas runners 5:38 0:56:25 0:56:28
12 10121 Віра Оленєва 115 27 Київ СК Науковець 5:39 0:56:30 0:56:42
13 10210 Анна Бойченко 117 28 Київ 5:39 0:56:39 0:56:54
14 10101 Оксана Загура 118 21 Київ 5:41 0:56:56 0:57:12
15 10188 Яна Кучкарова 123 28 Петропавлівська Борщагівка 5:45 0:57:38 0:57:49
16 10021 Марія Мулярчук 128 27 КиЇв 5:54 0:59:01 0:59:39
17 10146 Юлія Ліневич 136 26 Київ 5:59 0:59:59 1:00:34
18 10097 Ксения Гавриленко 137 24 Киев 5:47 0:57:50 1:00:40
19 10063 Анна Кійкова 145 22 Київ 6:05 1:00:58 1:01:26
20 10038 Катерина Білоцька 154 26 c. Петропавлівська Борщагівка 6:18 1:03:04 1:03:28
21 10169 Дар`я Сягровська 158 22 Житомир TOP Runners 6:22 1:03:46 1:04:12
22 10119 Катерина Соколова 162 27 Київ 6:27 1:04:36 1:04:56
23 10126 Анна Тартасюк 164 20 Київ Live.Love 6:28 1:04:41 1:05:04
24 10199 Ольга Заяць 172 29 Київ R-Running 6:46 1:07:44 1:08:02
25 10071 Мирослав Хряпак 175 14 Ірпінь Санчин 6:56 1:09:22 1:09:58
26 10083 Anna Korol 178 21 Киев King 7:08 1:11:22 1:11:39
27 10017 Anastasia Lukyanenko 181 29 Киев 7:09 1:11:38 1:12:05
28 10142 Ксенія Соломко 187 27 Киев 7:32 1:15:24 1:15:52
29 10019 Карина Арутюнян 192 25 Киев -
30 10054 Зелінська Ніка 199 25 Київ в/ч А0222
31 10087 Марго Єременко 205 27 Київ EVO Run
32 10168 Юлія Мотрук 209 27 Ірпінь

10км 30-39 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10173 Inna Tokar 30 34 Киев 4:21 0:43:37 0:43:53
2 10089 Дендаренко Олена 33 31 Черкаси FamilyRunClub 4:24 0:44:07 0:44:09
3 10195 Ксенія Джуган 43 31 novosilky Основа Бігу 4:38 0:46:21 0:46:25
4 10041 Алла Войцехівська 46 33 Київ Gymmaxx 4:41 0:46:59 0:47:02
5 10040 Гончаренко Оксана 52 31 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 4:52 0:48:41 0:48:52
6 10078 Альона Тимофєєва 54 35 Київ 4:52 0:48:46 0:48:58
7 10099 Олена Мельникова 60 32 Киев 4:55 0:49:16 0:49:20
8 10007 LIUBOV PADALKA 68 36 Київ 4:59 0:49:59 0:50:12
9 10163 Mashuta Zaiats 82 30 Київ 5:12 0:52:04 0:52:09
10 10204 Неля Ільчук 88 33 Київ Top Runners 5:17 0:52:53 0:53:00
11 10085 Olga Klimovich 92 37 Київ GYMMAXX 5:22 0:53:48 0:53:51
12 10115 Марина Гуненкова 97 33 Київ 5:25 0:54:11 0:54:17
13 10179 Наталія Сенчик 109 33 Петропавлівська Борщагівка 5:36 0:56:00 0:56:08
14 10149 Катерина Сікорська 120 36 Київ 5:43 0:57:16 0:57:36
15 10123 Анна Андросова 124 34 Novy Petryvci 5:51 0:58:32 0:58:42
16 10043 Анна Опалько 126 33 петропавлівська Борщагівка 5:57 0:59:30 0:59:37
17 10046 Ксенія Ковальчук 140 37 Киів 6:03 1:00:36 1:00:57
18 10176 Оксана Овчаренко 141 36 Київ 6:04 1:00:46 1:01:08
19 10082 Юлія Гринжевська 144 37 Київ 6:07 1:01:18 1:01:25
20 10107 Anna Synianska 150 32 Ірпінь 6:11 1:01:50 1:02:19
21 10182 Аліна Ковалець 151 30 Київ 6:15 1:02:30 1:03:00
22 10034 Анна Калиниченко 152 31 киев 6:17 1:02:56 1:03:07
23 10172 Makaruk Ryna 160 30 Киев 6:25 1:04:12 1:04:47
24 10151 Iльсiя Халапурдiна 165 38 Киiв СолоМiя 6:30 1:05:04 1:05:19
25 10162 Ганна Бас 166 37 Київ KM running club 6:30 1:05:02 1:05:26
26 10165 Marina Senyukova 167 39 Kiev R-Running 6:34 1:05:49 1:06:08
27 10194 Ульяна Ігорівна 168 37 Київ Playotsd crew 6:36 1:06:01 1:06:21
28 10070 Юлія Радомська 169 39 Гостомель Санчин 6:35 1:05:52 1:06:27
29 10047 Марина Гапенюк 171 34 Киев 6:39 1:06:33 1:06:56
30 10128 Дар’я Дем’янчук 173 30 Київ Клуб R-Running 6:49 1:08:16 1:08:35
31 10213 Anastasiya Steklova 174 37 Kiev 6:52 1:08:46 1:08:52
32 10077 Людмила Кольцова 176 35 Обухів 7:01 1:10:14 1:10:46
33 10152 Любов Лук'яненко 183 37 Жорнівка 7:17 1:12:59 1:13:33
34 10113 Юлія Лісниченко 186 35 С. Чайки 7:31 1:15:13 1:15:27
35 10014 Tetiana Nakonechna 190 33 Киев
36 10076 Марина Нагуляк 204 33 Київ
37 10103 Наталя Щербань 207 30 Київ RRunning

10км 40-49 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10129 Марина Галич 76 48 Київ adidas Runners 5:07 0:51:13 0:51:17
2 10006 Ольга Шабельник 80 43 Петропавлівська Борщагівка 5:10 0:51:40 0:51:47
3 10189 Людмила Березникова 125 47 Київ 5:55 0:59:19 0:59:25
4 10138 Наталія Зелявська 139 42 Київ LIVELOVE 6:02 1:00:26 1:00:49
5 10066 Natalia Nikonchuk 149 48 Київ 6:12 1:02:04 1:02:18
6 10154 Ніколайчук Наталія 161 43 Бердичів FamilyRunClub 6:28 1:04:40 1:04:56
7 10124 Олена Шаповал 185 41 Київ 7:26 1:14:20 1:14:23
8 10036 Ксенія Батищева 196 40 Київ Чат сили

10км 50-59 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10003 Інна Козуб 77 57 Новомосковськ NMSK running club 5:06 0:51:06 0:51:18
2 10135 Наталья Павленко 127 50 Киев Adidas Runners Kyiv 5:57 0:59:32 0:59:37
3 10153 Іванішена Тетяна 132 54 Бердичів FamilyRunClub 6:00 1:00:03 1:00:19
4 10008 Елена Берендеева 148 55 Петропавловская Борщаговка О-КЛУБ 6:12 1:02:00 1:02:15

10км 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10158 Микола Левчик 1 27 Київ Основа бігу 3:24 0:34:01 0:34:02
2 10116 Андрій Гриценко 5 25 Київ 3:31 0:35:12 0:35:13
3 10140 Евгений Годун 6 28 Харьков Squad UA Runners 3:31 0:35:19 0:35:23
4 10171 Almigdad Kamal 7 25 Kiev LebedevRun 3:39 0:36:32 0:36:32
5 10196 Andrii Borysenko 8 20 Київ LEBEDEV 3:39 0:36:30 0:36:32
6 10102 Валентин Кусяка 11 28 Вінниця Agrana Fruit 3:51 0:38:33 0:38:35
7 10067 Тимофій Коваленко 12 14 Одеса 3:51 0:38:31 0:38:40
8 10118 Володимир Яворський 17 15 Київ Lebedev Run 3:55 0:39:16 0:39:21
9 10114 Денис Семенець 18 26 Харьков Nike Run Club 3:56 0:39:28 0:39:35
10 10086 Віктор Терпугов 19 29 Киёв NikeRun Club 3:57 0:39:34 0:39:44
11 10090 Сотніченко Леонід 20 26 Київ FamilyRunClub 4:01 0:40:11 0:40:13
12 10084 Олег Носенко 25 24 Вишневе 4:17 0:42:58 0:43:07
13 10045 Oleg Povarov 34 24 Kyiv Nike Run Club 4:25 0:44:11 0:44:19
14 10030 Stsrenko Sergy 35 24 Kiev SCS Sport club Scientist 4:27 0:44:38 0:44:47
15 10064 Костя Мельник 36 29 Хмельницький 4:28 0:44:49 0:45:12
16 10001 Руслан Колеснік 39 27 Київ 2:26 0:24:29 0:45:59
17 10100 Олег Кучеренко 40 28 Київ 2:20 0:23:28 0:45:59
18 10150 Євгеній Кравчук 45 29 Київ 4:40 0:46:46 0:46:54
19 10144 Олександр Турик 61 27 С. Софіївська Борщагівка 4:54 0:49:05 0:49:23
20 10106 Олександр Мартинюк 62 22 Острог - 4:54 0:49:00 0:49:26
21 10137 Oleksandr Kravchenko 63 21 Kiev 4:58 0:49:48 0:49:52
22 10177 Микола Могилка 64 25 Ірпінь 4:57 0:49:37 0:49:56
23 10136 Євгеній Прутян 65 29 Київ 4:57 0:49:36 0:49:59
24 10073 Олександр Сніговий 67 23 Херсон 4:59 0:49:53 0:50:09
25 10178 Олег Невойт 69 28 Ірпінь 5:00 0:50:01 0:50:18
26 10072 Олександр Гайковий 70 25 Киев Adidas runners kyiv 5:04 0:50:40 0:50:43
27 10069 Виталик Федоров 73 24 Киев Рембаза 5:05 0:50:55 0:50:58
28 10044 Всеволод Кругленя 96 23 Киев 5:22 0:53:44 0:54:16
29 10015 Роман Косинський 104 27 Київ 5:30 0:55:07 0:55:07
30 10037 Вадим Білоцький 106 29 с. Петропавлівська Борщагівка 5:31 0:55:11 0:55:35
31 10143 Ян Ярмола 111 20 Київ 5:35 0:55:52 0:56:14
32 10190 Олексій Березников 112 19 Київ 5:38 0:56:21 0:56:27
33 10131 Андрій Кісілевич 121 28 м. Буча Здоровий рух' 5:42 0:57:03 0:57:38
34 10209 Андрій Гергун 130 25 Ірпінь Smart Team 5:11 0:51:58 1:00:04
35 10012 Дмитро Маслюк 134 14 Гостомель Санчін 5:58 0:59:48 1:00:24
36 10075 Сергій Багдасарянц 135 22 Київ 6:01 1:00:12 1:00:30
37 10164 Владимир Знаковский 138 28 Киев 6:03 1:00:32 1:00:45
38 10167 Тарас Мотрук 143 27 Ирпень 6:06 1:01:02 1:01:12
39 10193 Сергей Лысенко 153 29 Мариуполь 6:18 1:03:02 1:03:25
40 10111 Magomed Akhmedov 182 18 Київ 7:17 1:12:56 1:13:10
41 10061 Михайло Зборовський 184 28 Київ 7:19 1:13:13 1:13:45
42 10016 Lubomir Bunchak 191 23 Київ
43 10023 Viktor Trokhymenko 194 25 --- adidas runners
44 10027 Андрій Дончук 195 24 Київ Solo Runner
45 10052 Псарюк Олександр 197 28 Київ в/ч А0222
46 10053 Чижик Дмитро 198 25 Київ в/ч А0222
47 10056 Хитрук Олег 201 24 Київ в/ч А0222
48 10057 Юрченко Артем 202 23 Київ в/ч А0222
49 10207 Денис Шпатенко 212 29 Київ Smart Team

10км 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10105 Антон Тарасіч 2 30 Херсон ЛК 'Таврія-Степ' 3:26 0:34:22 0:34:23
2 10009 Костромицький Дмитро 4 33 Киев Adidas Runners Kyiv 3:27 0:34:35 0:34:36
3 10088 Дендаренко Владислав 9 35 Черкаси FamilyRunClub 3:39 0:36:38 0:36:39
4 10112 Борисевич Андрій 10 36 Київ LebedevRun 3:50 0:38:29 0:38:31
5 10081 Дмитро Вовкодав 13 37 Київ Kyiv Run Base 3:51 0:38:31 0:38:45
6 10031 Чайка Павло 16 31 Київ Seagull team 3:55 0:39:19 0:39:21
7 10104 Михайло Коваль 21 33 Хмельницький 4:01 0:40:10 0:40:34
8 10098 Дмитро Мельников 23 30 Киев 4:12 0:42:04 0:42:07
9 10095 Дмитро Базильський 26 37 Бровари NRC 4:18 0:43:02 0:43:08
10 10033 Vitaliy Khmelyuk 31 33 Київ NRC 4:22 0:43:45 0:43:54
11 10175 Aleksandr Strilnyk 32 38 Киев 4:21 0:43:39 0:43:54
12 10028 Алексей Буйваленко 42 35 Петропавловская Борщаговка 4:34 0:45:48 0:46:16
13 10185 Дмитро Нечволод 44 33 Київ Ukrainian Trail League 4:37 0:46:14 0:46:41
14 10029 Андрій Харитончук 47 38 Київ 4:44 0:47:23 0:47:38
15 10132 Dmytriko Kozhemyaka 48 34 Винница ComfyRun 4:43 0:47:13 0:47:44
16 10201 Олександр Трофимов 49 37 Київ KuzinTeam 4:47 0:47:56 0:47:56
17 10005 Олексій Овчаренко 50 38 Обухів 4:48 0:48:00 0:48:00
18 10024 Денис Шевченко 51 32 Петропавлівська Борщагівка Адидас 4:48 0:48:08 0:48:16
19 10198 Олег Сафронов 53 38 Київ 4:52 0:48:46 0:48:58
20 10147 Mykhailo Khomchak 55 32 Kyiv Lebedev Run 4:52 0:48:41 0:49:02
21 10048 Вовненко Олександр 56 39 Киев 4:51 0:48:34 0:49:05
22 10200 Олександр Іщенко 57 37 Київ 4:53 0:48:51 0:49:15
23 10183 Сергій Покрова 58 33 Киев 4:52 0:48:44 0:49:16
24 10079 Олександр Захарченко 59 30 Буча Toyota Running Team 4:52 0:48:47 0:49:19
25 10157 Михайло Журба 71 31 Чернігів Біговий Чернігів 5:02 0:50:26 0:50:55
26 10145 Анатолій Калюх 72 34 Святопетрівське 5:02 0:50:26 0:50:58
27 10049 Сергій Буханенко 78 35 Софіївська Борщагівка 5:06 0:51:07 0:51:23
28 10130 Михайло Рясіченко 81 34 Київ Adidas runners 5:11 0:51:53 0:51:55
29 10180 Taras Didenko 83 39 Киев Rentall 5:11 0:51:57 0:52:10
30 10181 Віталій Каранда 85 38 Київ Blue Streak 5:15 0:52:30 0:52:39
31 10186 Дмитро Гуменний 87 33 Київ TopRunners 5:17 0:52:50 0:52:58
32 10211 Николай Бисык 93 35 Киев 5:22 0:53:47 0:54:00
33 10120 Олександр Губський 94 32 київ 5:23 0:53:55 0:54:02
34 10080 Сергій Ерлі 100 32 Буча Bucha Runners 5:24 0:54:04 0:54:37
35 10068 Gokhan Benk 102 31 Ankara 5:23 0:53:59 0:54:49
36 10011 Nikita Bubnov 103 31 Kyiv 5:26 0:54:24 0:54:52
37 10155 Олексій Онищенко 107 36 Київ Addidas Runners Kyiv 5:32 0:55:21 0:55:40
38 10160 Ігор Спільніченко 114 34 Київ R-Running 5:37 0:56:11 0:56:31
39 10122 Віталій Рульов 116 34 Київ 5:39 0:56:31 0:56:42
40 10022 Oleksandr Orhan 129 33 Київ 5:54 0:59:01 0:59:39
41 10093 Виктор Барановский 131 33 Вишневое 5:57 0:59:34 1:00:12
42 10212 Сергій Бурлай 133 31 Київ Smart Team 5:13 0:52:15 1:00:24
43 10042 Олексій Опалько 146 37 петропавлівська Борщагівка 6:10 1:01:44 1:01:50
44 10191 Артем Рудь 147 32 Дніпро Tverdokhleb Team 6:08 1:01:26 1:02:02
45 10127 Дмитро Сторожук 156 34 Kyiv LIVE LOVE 6:20 1:03:22 1:03:44
46 10156 Anton Drohozhylov 157 37 Kyiv R-Running 6:22 1:03:49 1:04:06
47 10108 Віталій Пеньковий 159 36 Київ АВТОТЕХНІК 6:23 1:03:50 1:04:14
48 10192 Костянтин Курса 170 35 Киев 5:10 0:51:49 1:06:32
49 10208 Johnny Cash 179 30 Boston Smart Team 6:21 1:03:36 1:11:45
50 10018 Stefan Skliarov 180 34 Киев 7:09 1:11:36 1:12:04
51 10020 Олег Завгородянський 193 31 Київ
52 10055 Сидорук Дмитро 200 33 Київ в/ч А0222
53 10096 Олександр Борт 206 33 Київ Live.Love

10км 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10139 Віталій Цвид 15 48 Київ Adidas Runners Kyiv 3:52 0:38:47 0:38:58
2 10010 Sergii Kushnir 28 48 Kyiv Lebedev Run 4:17 0:42:54 0:43:15
3 10187 Вадим Яковлев 37 46 Бровары 4:30 0:45:08 0:45:19
4 10059 Євген Чуряк 38 43 Проліски БЕГ10Х 4:34 0:45:44 0:45:48
5 10260 Андрей Форноляк 86 48 Киев 5:14 0:52:25 0:52:43
6 10206 Руслов Владислав 91 45 Київ R-Running 5:21 0:53:34 0:53:51
7 10170 Дмитрий Баскаков 108 41 Киев 5:33 0:55:33 0:55:56
8 10125 Сергій Курдюков 119 46 Київ 5:45 0:57:32 0:57:35
9 10166 Андрей Форноляк 142 48 Киев 6:07 1:01:12 1:01:12
10 10161 Сергій Латишев 163 48 Київ R-Running 6:27 1:04:37 1:05:00
11 10013 Артур Смедляев 189 46 Киев Saucony Running Club
12 10074 Yevhen Porfylenko 203 41 с. Петропавлівська Борщагівка ECHO PARK CLUB
13 10202 Олексій Тамразов 210 44 Київ
14 10203 Сергій Смахтін 211 44 Київ

10км 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 10141 Віктор Якубинський 27 50 Житомир 4:18 0:43:04 0:43:08
2 10035 Сергій Сімаков 41 52 Київ Adidas runners 4:36 0:46:00 0:46:03
3 10109 Іван Макарук 74 52 Житомир - 5:05 0:50:54 0:51:03
4 10065 Петро Головач 84 55 Київ KMRC 5:13 0:52:17 0:52:36
5 10062 Олег Жмуро 98 57 Київ Науковець 5:23 0:53:54 0:54:17
6 10133 Володимир Музика 99 52 Березань RC Scientist 5:23 0:53:57 0:54:22
7 10002 Олег Кирилко 101 51 Київ 5:27 0:54:36 0:54:46
8 10094 Oleksiy Diomidov 155 55 Київ SC Marlin 6:18 1:03:01 1:03:44


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag