UCAB RUN 2019

8км Чоловіки

8км Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Організація Темп Chip Time Gap Результат
1 226 Скічко Олександр 1 Олександрія 3:54 0:31:13 0:31:14
2 35 Буйє Олівє 2 Київ Лімагрейн Україна 3:59 0:31:54 0:31:54
3 134 Кузьменко Андрій 3 Охтирка Bayer 4:11 0:33:30 0:33:31
4 10 Аніщенко Олексій 4 Біла Церква Bayer 4:21 0:34:50 0:34:51
5 240 Тищенко Юрій 5 Київ Лімагрейн Україна 4:23 0:35:04 0:35:04
6 153 Малиняк Назар 6 Снятин СмартФармінг 4:24 0:35:13 0:35:13
7 41 Волков Микола 7 Київ 4:24 0:35:17 0:35:17
8 39 Висоцький Тарас 8 Глеваха УКАБ 4:24 0:35:18 0:35:18
9 215 Романюк Владимир 9 Крюковщина ТОВ «АБА «АСТРА» 4:30 0:36:03 0:36:07
10 64 Данилюк Игорь 10 Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 4:41 0:37:33 0:37:46
11 243 Токарєв Олександр 12 Київ Лімагрейн Україна 4:49 0:38:33 0:38:38
12 245 Токарєв Сергій 13 Київ Лімагрейн Україна 4:48 0:38:30 0:38:39
13 124 Кривша Артем 14 Київ Лімагрейн Україна 4:49 0:38:35 0:38:42
14 196 Пелешенко Павло 15 Київ BKW Group 4:50 0:38:43 0:38:46
15 112 Корнєєв Євген 16 Київ ІМК 4:49 0:38:38 0:38:50
16 281 Швець Олексій 17 Запоріжжя BKW Group 4:58 0:39:48 0:39:48
17 115 Костюкович Юрий 18 Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 4:58 0:39:50 0:40:00
18 95 Карбівський                  Віктор    19 Київ Лімагрейн Україна 5:01 0:40:13 0:40:18
19 274 Черниш Олександр 21 Київ Bayer 5:10 0:41:20 0:41:21
20 174 Муштин Денис 22 Київ ТОВ «АБА «АСТРА» 5:11 0:41:35 0:41:36
21 71 Дмитренко Максим 23 Крюковщина ТОВ «АБА «АСТРА» 5:14 0:41:54 0:42:08
22 266 Ховренко Алексей 24 Чернигов ТОВ «АБА «АСТРА» 5:16 0:42:09 0:42:12
23 109 Ковальчук Роман 25 Чабаны ТОВ «АБА «АСТРА» 5:17 0:42:19 0:42:28
24 239 Тимошенко Сергій 26 Київ Bayer 5:19 0:42:39 0:42:41
25 11 Байдик Євгеній 27 Київ Август Україна 5:20 0:42:47 0:42:59
26 198 Петрашик Назарій 28 Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:26 0:43:28 0:43:33
27 233 Стиренко Микола 29 Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:26 0:43:35 0:43:39
28 287 Шупик Дмитро 31 Київ BKW Group 5:28 0:43:47 0:43:55
29 268 Хомін Андрій 33 Чернігів 5:34 0:44:39 0:44:47
30 67 Демко Сергій 34 Київ 5:35 0:44:45 0:44:57
31 1 Акімов Сервер 35 Київ СмартФармінг 5:38 0:45:11 0:45:20
32 121 Кривіцький Богдан 37 Прилуки ІМК 5:42 0:45:39 0:45:51
33 258 Філоненко Віталій 38 Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:46 0:46:10 0:46:15
34 189 Пажицки Петер 40 Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 5:50 0:46:47 0:46:59
35 300 Ісламов Артем 41 Київ 5:53 0:47:07 0:47:24
36 152 Малашевський Олександр 43 Київ Лімагрейн Україна 5:56 0:47:31 0:47:37
37 279 Шапоренко Андрій 45 Київ 5:59 0:47:54 0:47:58
38 105 Коваль Максим 46 Київ IMMER Group 6:02 0:48:21 0:48:21
39 262 Халіуллін Марат 47 Київ Август Україна 6:01 0:48:12 0:48:23
40 59 Губар Руслан 50 Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 6:05 0:48:43 0:48:58
41 83 Згуровский Владислав 51 Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 6:07 0:49:02 0:49:13
42 148 Лук'яненко Данило 52 Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 6:20 0:50:42 0:50:46
43 94 Калюжний Олександр 53 Київ УКАБ 6:20 0:50:42 0:50:53
44 289 Юрєв Артем 56 Київ Лімагрейн Україна 6:24 0:51:15 0:51:21
45 23 Білоногов Ілля 61 Київ СмартФармінг 6:32 0:52:20 0:52:34
46 277 Шаламай Олексій 70 Київ ATH Company 6:55 0:55:24 0:55:24
47 179 Нежиборец Павел 71 Київ ТОВ «АБА «АСТРА» 7:03 0:56:24 0:56:24
48 145 Литвин Андрій 72 Київ СмартФармінг 7:06 0:56:55 0:57:04
49 19 Безпалий Володимир 74 Київ Август Україна 7:28 0:59:46 0:59:59
50 294 Крівіч Сергій 75 Київ 7:38 1:01:11 1:01:27
51 20 Бєлєнков Артем 80 Київ СмартФармінг
52 53 Глущенко Олександр 81 Київ ІМК
53 57 Гринюк Cтепан 82 Київ
54 62 Гуранський Мирослав 83 Ніжин ІМК
55 86 Зозуля Дмитро 84 Київ СмартФармінг
56 99 Кисіль Валерій 85 Київ Август Україна
57 102 Климишин Сергей 86 Киев ІМК
58 140 Лавренчук Олександр 88 Київ
59 169 Місюра Олексій 89 Прилуки ІМК
60 199 Петров Леонід 90 Київ ІМК
61 207 Посторонко Віктор 91 Первомайськ Bayer
62 214 Романовський Дмитро 92 Харків
63 223 Сипко Андрій 93 Миколаїв
64 273 Черних Олексій 96 Київ Bayer
65 333 Ткаченко Олександр 97 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag