Забіг у вишиванках 2020

5 км Чоловік
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км Чоловіки

Місце Атлет Вік Місто Клуб Pace Chip Time Gap Результат
1 1146 Вадим Рогозовський 31 смт. Володарка Saucony Ukraine Team/ Saucony running club 3:06 0:15:34 0:15:34
2 1208 Кавецький 3:21 0:16:47 0:16:47
3 1246 Дмитро Харченко 3:29 0:17:27 0:17:27
4 1095 Тимофій Анікеєв 23 Київ Saucony Run Club 3:45 0:18:49 0:18:53
5 1056 Дмитро Горбатко 43 Киев KM Running Club 3:46 0:18:54 0:18:56
6 1059 Кирило Голоднов 30 Київ 3:47 0:18:59 0:19:01
7 1055 Іван Косинський 29 Київ Saucony Running Club 3:50 0:19:14 0:19:18
8 1090 Никита Белов 39 Одесса 4:06 0:20:33 0:20:39
9 1137 Павло Приходько 28 Київ Nike Run Club 4:06 0:20:31 0:20:42
10 1007 Кирил Федорцев 19 Київ 4:08 0:20:42 0:20:44
11 1098 Руслан Клименко 41 Київ Dyka Gonka 4:10 0:20:54 0:20:56
12 1087 Дмитро Здзітовецький 16 Київ Пушеб 4:11 0:20:57 0:20:57
13 1142 Владислав Прохоренко 24 Київ Helen Marlen 4:12 0:21:02 0:21:06
14 1032 Михайло Бурдейний 34 Київ БеGYнЫ ПеRDYнЫ 4:12 0:21:03 0:21:06
15 1027 Олег Терентьев 54 Киев Aparat.ua магазин Garmin 4:13 0:21:07 0:21:09
16 1075 Микола Балтабаєв 56 Київ Kuzinteam 4:14 0:21:14 0:21:14
17 1002 Евгений Чуряк 43 Пролиски kuzinteam 4:18 0:21:32 0:21:33
18 1071 Андрій Мозган 32 Київ Kuzin Team 4:23 0:21:56 0:22:02
19 1064 Микита Клименко 31 Донецьк 4:24 0:22:02 0:22:04
20 1135 Віталій Павлик 39 Київ 4:26 0:22:12 0:22:31
21 1044 Володимир Дудніченко 29 Київ КузинТим 4:29 0:22:26 0:22:53
22 1162 Ігор Яковлев 15 Бровари Green Fit 4:34 0:22:51 0:23:01
23 1152 Вадим Поліщук 16 Бровари БВУФК 4:35 0:22:58 0:23:09
24 1022 Игорь Цветенко 50 Киев Тарас Бульба 4:38 0:23:14 0:23:18
25 1099 Владислав Клименко 15 Київ Dyka Gonka 4:39 0:23:18 0:23:32
26 1207 Савчук Тарас 30 4:38 0:23:13 0:23:33
27 1067 Роман Овчаренко 13 Київ 4:43 0:23:36 0:23:37
28 1015 Олександр Климюк 34 Київ 4:50 0:24:12 0:24:16
29 1088 Kornieiev Serhii 37 Kyiv KuzinTeam 4:53 0:24:29 0:24:29
30 1134 Ярослав Кіров 37 Київ Аматор 4:51 0:24:19 0:24:48
31 1112 Володимир Луговський 52 Київ Основа бігу 4:57 0:24:47 0:24:49
32 1106 Микита Леонтьєв 25 Київ 4:52 0:24:23 0:24:55
33 1008 Валентин Паремский 41 Киев 5:00 0:25:04 0:25:14
34 1157 Evgeniy Sudyr 35 Düsseldorf PM Run Club 5:03 0:25:19 0:25:43
35 1016 Aleksandr Lyushnenko 34 Kyiv БеGYнЫ ПеRDYнЫ 5:11 0:25:56 0:26:00
36 1074 дмитро шемелін 36 Київ 5:10 0:25:51 0:26:02
37 1078 Олег Слюняєв 36 Київ adidas Runners Kyiv 5:11 0:25:59 0:26:08
38 1052 Єрмак Павло 44 Київ 5:14 0:26:10 0:26:26
39 1046 Данило Ходак 15 Kyiv 5:19 0:26:36 0:26:40
40 1115 Евген Гончаренко 17 Київ Nutrilite 5:20 0:26:44 0:26:46
41 1077 Михайло Рясіченко 37 Київ 5:19 0:26:37 0:26:46
42 1158 Сергей Ткачук 35 Киев 5:32 0:27:41 0:27:43
43 1119 Анатолій Ситник 38 Київ 5:37 0:28:08 0:28:11
44 1118 Alexey Druzenko 42 Киев 5:35 0:27:55 0:28:23
45 1104 сергей заваденко 48 киев тарас бульба 5:41 0:28:29 0:28:37
46 1103 Павел Микуш 51 Киев Тарас Бульба 5:42 0:28:31 0:28:38
47 1105 Artem Dolzhanov 37 Киев Sapik 5:39 0:28:16 0:28:39
48 1014 Мар`ян Гавлицький 25 Київ 5:40 0:28:24 0:28:43
49 1133 Алексей Жарков 14 Киев Чемпион 5:44 0:28:43 0:28:52
50 1250 Єгор Бірін 14 Бровари БВУФК 5:48 0:29:01 0:29:01
51 1131 Антон Сурков 41 Киів 5:46 0:28:53 0:29:27
52 1023 Олександр Лаптєв 40 Київ Бровари 6:07 0:30:38 0:31:11
53 1127 Олександр Колесніков 14 С.Злинка 6:23 0:31:58 0:32:25
54 1070 Мирослав Быков 36 Kyiv 6:30 0:32:30 0:32:44
55 1068 Олександр Рассахацький 32 Київ adidas Runners Kyiv 6:34 0:32:53 0:33:05
56 1149 Діма Курдюков 19 Київ 6:38 0:33:11 0:33:13
57 1079 Дудін Володимир 45 Київ Epikur 6:36 0:33:04 0:33:43
58 1080 Дудіна Тетяна 44 Київ Epikur 6:37 0:33:05 0:33:43
59 1143 Эдгар Бровди 23 Киев 6:43 0:33:35 0:33:47
60 1114 Олег Фещенко 52 Київ Nutrilite 6:39 0:33:18 0:33:58
61 1034 Дмитро Васильович 34 Київ 6:47 0:33:57 0:34:20
62 1029 Сергей Капитон 56 Киев Йогастудия Эксодус 6:48 0:34:01 0:34:22
63 1094 Олексій Федорко 35 Бровари RBZK 6:58 0:34:54 0:35:27
64 1085 Андрій Ільїн 17 Київ KuzinTeam 7:18 0:36:31 0:37:04
65 1082 Валерій Ільїн 48 Київ KuzinTeam 7:18 0:36:31 0:37:04
66 1093 Арсений Гопта 36 Київ EPIKUR 7:29 0:37:25 0:38:02
67 1081 Александр Казмиришин 27 Київ EPIKUR 7:29 0:37:25 0:38:03
68 1030 Андрій Крига 41 Київ 7:51 0:39:19 0:39:42
69 1060 Анатолій Корнієнко 33 Київ ITigers 8:35 0:42:59 0:43:35
70 1000 Іван Ковальчук 43 Kyiv -
71 1001 Виталий Шевченко 36 киъв укеукеуке
72 1018 Maksym Rabinovych 41 Kiev Victory team
73 1033 Сергей Хоменко 24 Київ Arterium
74 1040 Влад Бондаренко 19 Київ Bond
75 1054 Игорь Проноза 32 Киів Cadence 90
76 1057 Ансар Тайметов 47 Киев
77 1091 Игорь Цаленчук 52 Буковель KUZIN TEAM
78 1150 Єгор Бірін 14 Бровари БВУФК


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag