Крос 6 км Юніори U20

Крос 6 км Юніори U20

Місце Атлет Вік Область Команда 1.5км 3км 4.5км Темп Gap Результат
1 91 КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій 19 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:04:38 0:09:26 0:14:05 3:03 0:18:20
2 103 ЧОРНОБРИВИЙ Олександр 19 Донецька ШВСМ 0:04:38 0:09:24 0:14:04 3:06 0:18:37
3 92 САБУНЯК Василь 19 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 0:04:37 0:09:27 0:14:21 3:09 0:18:54
4 126 ЗОЗУЛЯ Роман 19 Київська КОШВСМ 0:09:27 0:09:27 0:09:27 3:11 0:19:03
5 93 СОЛТАН Андрій 19 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 0:04:40 0:09:26 0:14:23 3:11 0:19:04
6 123 КАВЕЦЬКИЙ Владислав 18 м. Київ СДЮШОР м.Києва з л/а 0:04:42 0:09:30 0:14:26 3:11 0:19:06
7 86 ГОНСЬКИЙ Олександр 18 Київська КОЦОП 0:04:39 0:09:25 0:14:22 3:12 0:19:13
8 124 КОМЯК Едуард 19 Волинська ДЮСШ Любешівська Влн 0:04:40 0:09:29 0:14:23 3:13 0:19:16
9 95 КУЗІНСЬКИЙ Юрій 18 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 0:04:41 0:09:33 0:14:37 3:15 0:19:30
10 125 ГОДУНКО Олексій 18 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн 0:04:45 0:09:46 0:14:43 3:16 0:19:33
11 90 ПІДРУЧНИЙ Вадим 19 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:04:40 0:09:30 3:17 0:19:38
12 96 ПАВЛЮК Іван 18 Чернівецька ШВСМ Чрн 0:04:42 0:09:33 0:19:55 3:17 0:19:43
13 119 КРАВЧУК Владислав 19 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:04:43 0:09:38 0:14:56 3:20 0:20:00
14 113 КОВАЛЬЧУК Олег 18 Тернопiльська 0:04:42 0:09:42 0:15:03 3:21 0:20:06
15 99 ІВАСИК Мар'ян 18 Івано-Франківська ДЮСШ Колос І-Ф 0:04:45 0:09:49 0:15:03 3:22 0:20:12
16 109 ШИНКАР Тарас 19 Івано-Франківська ЦОП 0:10:10 0:10:10 0:15:31 3:24 0:20:23
17 110 МИКИТЮК Богдан 18 Івано-Франківська ДЮСШ Колос І-Ф 0:04:43 0:09:51 0:15:16 3:24 0:20:24
18 120 ЛИТВИНЧУК Сергій 19 Черкаська ОСДЮСШОР Чрк 0:04:52 0:10:06 0:15:24 3:25 0:20:26
19 98 БАГРІЄВИЧ Вадим 19 Хмельницька ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ 0:04:50 0:10:02 0:15:22 3:25 0:20:28
20 121 КОМАРОВСЬКИЙ Антон 18 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:04:50 0:10:00 0:15:27 3:25 0:20:29
21 89 ПОДКИДИШ Віталій 19 Одеська ОСДЮСШОР Одеса 0:04:45 0:15:28 0:15:28 3:26 0:20:37
22 114 ДОЛГОВ Всеволод 19 Хмельницька ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл 0:15:28 0:15:28 0:15:28 3:27 0:20:39
23 116 БОНДАРЕНКО Роман 18 Полтавська ДЮСШ Колос Полтава 0:04:51 0:10:13 0:15:46 3:27 0:20:42
24 107 МІНЕНКОВ Кирило 18 Луганська КДЮСШ №2 Сєвєродонецьк Луг 0:04:50 0:10:06 0:10:06 3:28 0:20:44
25 85 СЕРГІЄНКО Олександр 18 Харкiвська ХРЛІСП 0:04:59 0:10:23 0:15:50 3:28 0:20:46
26 111 ПАРАСКІВ Микола 19 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:04:49 0:10:07 0:15:38 3:30 0:20:59
27 106 ВИСЛОЦЬКИЙ Сергій 19 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:04:42 0:10:13 0:16:01 3:32 0:21:09
28 104 ДАЛЕКОРЕЙ Андрій 19 Закарпатська ДЮСШ Воловець Зкп 0:10:15 0:10:15 3:32 0:21:11
29 117 ІГУМЕНОВ Вадим 19 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 0:05:03 0:10:31 0:16:11 3:35 0:21:26
30 87 ЮРЧИК Олександр 19 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:05:01 0:10:31 0:16:05 3:35 0:21:26
31 115 КОВАЛЕНКО Олександр 19 Хмельницька ДЮСШ №1 Хмельницька Хмл 0:04:59 0:10:29 0:16:12 3:35 0:21:27
32 118 ПРОКОПЕНКО Олександр 18 Донецька КЗ КДЮСШ Олімпія м.Маріуполь Днц 0:05:05 0:10:30 0:16:09 3:37 0:21:41
33 127 ПЛАСТУН Володимир 18 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:04:56 0:10:34 0:16:22 3:37 0:21:41
34 112 ЧАЛИЙ Дмитро 18 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки 0:05:03 0:10:34 0:16:18 3:38 0:21:47
35 108 КРАСНІКОВ Ярослав 18 Харкiвська КЗ КДЮСШ №12 Харків 0:05:01 0:10:38 0:24:07 3:41 0:22:03
36 102 МАКАРОВЕЦЬ Олексій 18 Луганська ДЮСШ Ст-Луганське 0:05:10 0:10:50 0:16:40 3:44 0:22:21
37 105 ТОЛОЧНИЙ Дмитро 18 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 0:05:07 0:11:08 0:17:23 3:54 0:23:23
38 97 РУДИЙ Андрій 18 Київська ДЮСШ Бориспільська 0:04:58
39 101 БОЛЮК Дмитро 18 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв 0:05:43
40 88 КРАСНООКИЙ Юрій 19 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр
41 94 БОРИСЕНКО Владислав 18 Полтавська ДЮСШ Колос Полтава
42 100 ЮРЧЕНКО Кирило 19 Сумська МДЮСШ Колос Сум
43 122 ОХРІМЧУК Олександр 19 Львiвська ДЮСШ №2 Львів


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag