Sikorsky Cossack Cross

9км LIVE

10км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 2 Шутенко Павло Ч 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:37 3:09 0:31:37 0:31:43
2 69 Роговой Віктор Ч 54 Київ Науковець,АБУ 0:06:22 0:12:48 0:19:15 0:25:36 3:10 0:31:43 0:31:48
3 35 Гриценко Андрій Ч 25 Київська область 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:38 3:12 0:32:00 0:32:05
4 65 Малежик Дмитро Ч 34 Київ СК 'Науковець' 0:06:29 0:13:02 0:19:44 0:26:25 3:17 0:32:56 0:32:57
5 63 Кириченко Володимир Ч 33 Київ Адідас 0:06:25 0:13:01 0:19:48 0:26:30 3:17 0:32:54 0:32:58
6 61 Штенгелов Александр Ч 31 Днепр DneprRun 0:06:37 0:13:12 0:19:52 0:26:43 3:19 0:33:19 0:33:24
7 51 Могильний Денис Ч 19 Переяслав-Хмельницький ДЮСШ 0:06:20 0:12:47 0:19:31 0:26:31 3:20 0:33:23 0:33:28
8 54 Бригіда Андрій Ч 43 Київ ONRIDE 0:06:39 0:13:39 0:20:44 0:27:53 3:29 0:34:53 0:34:59
9 50 Кравчук Руслан Ч 19 Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницька ДЮСШ 0:06:28 0:13:18 0:20:37 0:28:12 3:33 0:35:36 0:35:36
10 6 Соляник Тетяна Ж 38 Київ СК Науковець 0:07:02 0:14:17 0:21:35 0:28:53 3:36 0:36:02 0:36:07
11 13 Фатєєв Андрій Ч 36 Бровари БІГ Бровари 0:07:08 0:14:32 0:22:02 0:29:38 3:39 0:36:32 0:36:39
12 49 Шумило Дмитро Ч 29 Переяслав-Хмельницький 0:07:01 0:14:26 0:21:58 0:29:33 3:40 0:36:40 0:36:40
13 5 Шкурко Юрій Ч 39 Бориспіль 0:07:02 0:14:17 0:21:45 0:29:20 3:39 0:36:38 0:36:43
14 73 Болсун Виктор Ч 46 Молодечно, Белоруссь Регион 0:06:53 0:14:14 0:21:46 0:29:28 3:40 0:36:41 0:36:46
15 36 Якименко Юрій Ч 41 Київ 0:07:08 0:14:40 0:22:14 0:29:50 3:43 0:37:18 0:37:18
16 30 Гресь Владислав Ч 23 Переяслав-Хмельницький 0:07:30 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:44 0:37:23 0:37:23
17 1 Тірбах Анатолій Ч 28 Переяслав-Хмельницкий 0:07:29 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:46 0:37:46 0:37:47
18 60 Шаповалова Марина Ж 30 Киев 0:07:04 0:14:31 0:22:12 0:30:09 3:46 0:37:44 0:37:50
19 45 Мельник Володимир Ч 25 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:07:01 0:14:40 0:22:41 0:30:44 3:49 0:38:11 0:38:15
20 52 Бейгул Руслан Ч 33 Київ 0:07:30 0:15:05 0:23:00 0:30:58 3:50 0:38:26 0:38:27
21 21 Заїка Олександр Ч 35 Бровари BIG 0:07:10 0:14:45 0:22:31 0:30:30 3:51 0:38:32 0:38:32
22 4 Лукашов Сергій Ч 44 Київ SC 'Scientist' 0:07:05 0:14:43 0:22:38 0:30:47 3:52 0:38:45 0:38:46
23 8 Рева Віталій Ч 35 Kyiv AlfaSport Club 0:07:58 0:15:54 0:23:54 0:31:34 3:55 0:39:14 0:39:15
24 39 Вирченко Сергей Ч 28 Киев 0:07:43 0:15:29 0:23:41 0:31:49 3:59 0:39:51 0:39:52
25 3 Монайло Сергій Ч 38 село Морозівка 0:08:00 0:15:54 0:23:57 0:32:09 3:59 0:39:53 0:39:55
26 7 Марфутина Светлана Ж 35 Киев Kuzinteam 0:07:58 0:16:05 0:24:16 0:32:28 4:01 0:40:16 0:40:23
27 66 Атрощик Алексей Ч 36 Київ Farmak running club 0:07:45 0:16:00 0:24:19 0:32:34 4:04 0:40:42 0:40:43
28 19 Гайдук Антон Ч 36 Лисичанск 0:08:44 0:17:09 0:25:43 0:33:48 4:09 0:41:39 0:41:44
29 37 Оленєва Леніна Ж 61 Київ СК 'Науковець' 0:08:03 0:16:22 0:24:54 0:33:25 4:10 0:41:41 0:41:45
30 24 Чучкалова Євгенія Ж 46 Київ СК 'Науковець' 0:08:04 0:16:23 0:24:54 0:33:26 4:10 0:41:47 0:41:49
31 38 Ігнатьєв Андрій Ч 58 Українка 0:08:28 0:17:03 0:25:43 0:34:25 4:18 0:43:09 0:43:10
32 29 Ладік Юрій Ч 34 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:20 0:16:52 0:25:36 0:34:35 4:20 0:43:23 0:43:26
33 62 Шкварченко Олексій Ч 32 Київ 0:08:12 0:17:08 0:26:07 0:35:01 4:21 0:43:33 0:43:39
34 59 Шейко Данило Ч 16 Переяслав-Хмельницький 0:07:59 0:16:55 0:26:01 0:35:21 4:23 0:43:55 0:43:55
35 64 Чугаєвський Олександр Ч 43 Переяслав Хмельницький 0:08:06 0:16:51 0:25:58 0:35:06 4:23 0:43:50 0:43:56
36 22 Glushko Taras Ч 20 Носовка, Черниговская обл. NO NAME 0:08:01 0:16:51 0:26:07 0:35:31 4:26 0:44:26 0:44:28
37 68 Бурлай Дмитро Ч 34 Kiev 0:09:02 0:17:57 0:26:46 0:35:56 4:28 0:44:45 0:44:50
38 43 Андрєєв Кирило Ч 28 Полтава 0:08:47 0:17:42 0:27:20 0:36:43 4:36 0:46:05 0:46:06
39 57 Кушніренко Іван Ч 31 Васильків 0:08:37 0:17:49 0:26:53 0:36:40 4:36 0:46:06 0:46:07
40 42 Странцевілко Дмитро Ч 34 Київ 0:09:33 0:18:28 0:27:53 0:37:30 4:39 0:46:32 0:46:36
41 11 Орлов Юрій Ч 56 Переяслав-Хмельницький 0:09:43 0:19:56 0:30:41 0:41:20 4:40 0:46:40 0:46:42
42 53 Пальжок Дмитро Ч 29 Киев NMU M2 0:09:20 0:18:46 0:28:02 0:37:31 4:42 0:47:00 0:47:01
43 26 Напраснікова Наталія Ж 37 Київ ВІЛО УКРАЇНА 0:09:01 0:18:27 0:28:00 0:37:38 4:42 0:47:03 0:47:04
44 32 Філатов Андрій Ч 39 Буча 0:09:07 0:18:32 0:28:03 0:37:40 4:42 0:47:03 0:47:06
45 72 Бабич Ольга Ж 21 Бердичів FamilyRunClub 0:09:14 0:18:55 0:28:42 0:38:09 4:44 0:47:21 0:47:28
46 27 Шапран Тарас Ч 27 Боярка Боярка RUN CLUB 0:09:06 0:18:28 0:28:02 0:37:53 4:45 0:47:39 0:47:43
47 46 Sobur Serhii Ч 35 Kyiv Levi9 Running Club 0:09:43 0:19:03 0:28:38 0:38:33 4:47 0:47:50 0:47:53
48 47 Чумак Володимир Ч 36 Kiev 0:09:44 0:19:03 0:28:37 0:38:33 4:47 0:47:51 0:47:54
49 41 Гулаев Виталий Ч 36 Київ 0:09:08 0:18:43 0:28:46 0:38:09 4:48 0:48:09 0:48:12
50 48 Кондырев Дмитрий Ч 39 Киев 0:09:18 0:18:57 0:28:46 0:38:37 4:49 0:48:10 0:48:12
51 31 Ефимцев Вячеслав Ч 28 Житомир 0:08:53 0:18:36 0:28:38 0:38:50 4:52 0:48:44 0:48:49
52 70 Олег Жмуро Ч 57 Киев 0:09:05 0:18:53 0:28:47 0:39:00 4:54 0:49:05 0:49:11
53 15 Тишко Оксана Ж 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:10:04 0:20:35 0:31:12 0:41:47 5:12 0:52:04 0:52:07
54 58 Maki Мatt Ч 43 Kиїв 0:09:48 0:20:12 0:30:50 0:41:42 5:18 0:53:04 0:53:08
55 71 Іванішена Тетяна Ж 54 Бердичів FamilyRunClub 0:10:18 0:21:11 0:32:14 0:43:34 5:27 0:54:34 0:54:40
56 23 Євгеній Шепель Ч 20 Київ FIFTY. Hip-Hop & R'n'B Club 0:09:41 0:21:06 0:32:48 0:44:35 5:34 0:55:45 0:55:46
57 67 Самборская Катерина Ж 0 Київ Фармак 0:10:12 0:21:36 0:33:01 0:44:55 5:41 0:56:59 0:57:04
58 44 Верещака Юлия Ж 23 Полтава 0:11:34 0:24:12 0:36:05 0:47:46 5:51 0:58:37 0:58:39
59 56 Кучеренко Наталія Ж 30 Київ 0:11:20 0:23:10 0:35:28 0:47:37 5:53 0:58:55 0:58:58
60 25 Безуглий Владислав Ч 31 Київ 0:10:07 0:21:56 0:34:09 0:47:09 5:54 0:59:07 0:59:13
61 20 Лебедин Марина Ж 33 Київ 0:11:33 0:23:39 0:36:09 0:48:59 6:10 1:01:45 1:01:51
62 12 Ткачук Юрій Ч 72 Переяслав-Хмельницький 0:11:34 0:23:48 0:36:32 0:49:29 6:11 1:01:53 1:01:55
63 18 Бойченко Віолета Ж 37 Ізюм, Харківська обл. 0:12:23 0:25:13 0:38:44 0:52:21 6:28 1:04:45 1:04:51
64 17 Кармазін Святослав Ч 37 Бровари 0:12:22 0:25:14 0:38:45 0:52:21 6:28 1:04:45 1:04:51
65 34 Яковенко Віра Ж 41 Київ 0:12:55 0:27:07 0:41:28 0:56:16 7:02 1:10:26 1:10:31
66 33 Кириленко Людмила Ж 38 Київ 0:12:57 0:27:09 0:41:32 0:56:18 7:02 1:10:25 1:10:32
67 55 Підгаєцький Тарас Ч 25 Київ SSTC NRS RUN 0:11:19
68 9 Нікітченко Володимир Ч 65 Переяслав-Хмельницький
69 10 Нікітченко Максим Ч 39 Переяслав-Хмельницький
70 14 Манастирський Максим Ч 24 Бердичев
71 16 Парамонов Александр Ч 34 Киев
72 28 Тимошенко Сергій Ч 57 Київ URA, RCS
73 40 Люков Кирилл Ч 28 Киев


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag