Білоцерківський марафон 2019

Марафон

Марафон

Місце Атлет Стать Вік ФЛАУ Місто Клуб 5.274км 10.548км 15.822км 21.097км 26.37км 31.644км 36.918км Темп ChipTime Gap Результат
1 8 Богдан-Іван ГОРОДИСЬКИЙ Ч 25 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:16:41 0:32:53 0:48:58 1:05:17 1:21:48 1:38:28 1:54:52 3:06 2:10:52 2:10:52
2 16 Микола НИЖНИК Ч 24 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:16:42 0:32:54 0:48:58 1:05:17 1:21:47 1:38:28 1:54:58 3:06 2:11:12 2:11:12
3 7 Ігор ГЕЛЕТІЙ Ч 37 ЧУ Івано-Франківська ШВСМ І-Ф 0:16:42 0:32:55 0:48:59 1:05:18 1:21:48 1:38:29 1:55:26 3:09 2:13:14 2:13:15
4 19 Євгенія ПРОКОФ'ЄВА Ж 24 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:18:44 0:37:22 0:55:54 1:14:30 1:33:07 1:51:40 2:10:05 3:30 2:28:06 2:28:06
5 15 Дар'я МИХАЙЛОВА Ж 30 ЧУ Київська КОЦОП 0:18:44 0:37:22 0:55:55 1:14:31 1:33:06 1:51:40 2:10:06 3:30 2:28:14 2:28:15
6 24 Сергій ШЕВЧЕНКО Ч 23 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:18:44 0:37:21 0:55:55 1:14:30 1:33:06 1:51:39 2:10:05 3:33 2:29:48 2:29:48
7 3 Ірина БУБНЯК Ж 26 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:18:45 0:37:22 0:55:55 1:14:31 1:33:07 1:51:55 2:11:22 3:34 2:30:51 2:30:51
8 189 Володимир Захарчук Ч 32 Київ Eat go result 0:18:45 0:37:22 0:55:55 1:14:31 1:33:06 1:51:41 2:10:47 3:34 2:31:03 2:31:03
9 232 Чеперис Олександр Ч 22 Харків Родник 0:19:00 0:37:50 0:56:46 1:15:46 1:35:35 1:55:07 2:16:13 3:42 2:36:40 2:36:40
10 233 Володимир Билим Ч 34 Полтава 0:20:09 0:39:57 0:59:39 1:19:01 1:38:38 1:58:20 2:18:26 3:45 2:38:49 2:38:52
11 12 Микола ЛЕВЧИК Ч 27 ЧУ м. Київ НУФВСУ, Основа бігу 0:18:45 0:37:22 0:55:56 1:14:30 1:33:56 1:54:49 2:17:07 3:47 2:39:56 2:39:57
12 22 Данил СТРЕЛЬЧЕНКО Ч 21 ЧУ Херсонська СК К-2 Нова Каховка Хрс 0:19:03 0:37:58 0:57:04 1:16:23 1:36:08 1:57:07 2:19:27 3:53 2:44:01 2:44:01
13 21 Катерина СТЕЦЕНКО Ж 37 ЧУ м. Київ КМШВСМ 0:19:52 0:40:01 1:00:18 1:20:42 1:41:17 2:02:10 2:23:04 3:53 2:44:15 2:44:17
14 256 Леонид Ершов Ч 30 Харьков Школа Баскетбола Харьков 0:19:59 0:40:00 1:00:02 1:20:37 1:41:18 2:02:10 2:24:46 3:58 2:47:59 2:47:59
15 5 Михайло ВИХРЕНКО Ч 22 ЧУ Київська КОЦОП 0:22:27 0:45:00 1:07:12 1:28:59 1:50:19 2:10:37 2:29:36 3:59 2:48:19 2:48:19
16 14 Юрій МИКИТЕНКО Ч 26 ЧУ Сумська 0:21:17 0:42:30 1:03:24 1:24:38 1:46:00 2:07:40 2:29:51 4:04 2:52:14 2:52:17
17 174 Андрій Таргоній Ч 32 Бровари 0:21:55 0:43:36 1:05:24 1:27:06 1:49:02 2:11:04 2:32:58 4:08 2:54:33 2:54:42
18 109 Вадим Обелець Ч 33 Гребінка 0:21:53 0:43:42 1:05:36 1:27:29 1:49:26 2:11:19 2:33:08 4:08 2:54:42 2:54:48
19 259 Ігор Шкодінов Ч 36 Дружківка 0:20:51 0:41:36 1:03:02 1:25:00 1:47:29 2:09:36 2:32:09 4:08 2:54:51 2:54:55
20 23 Дмитро ЧАЛИЙ Ч 18 ЧУ Донецька ДВУОР ім. С.Бубки 2:55:00 2:55:00 4:08 2:55:00 2:55:00
21 2 Ярослав БАЗАЛІЙ Ч 22 ЧУ Київська КОЦОП 0:22:26 0:45:01 1:07:12 1:28:59 1:50:20 2:11:05 2:32:45 4:09 2:55:11 2:55:11
22 172 Денис Крутінь Ч 36 Миколаїв Mykolaiv City Runners 0:22:00 0:44:03 1:05:48 1:27:46 1:49:46 2:11:52 2:33:38 4:09 2:55:12 2:55:14
23 279 Роман Главацький Ч 29 Житомир Sapik-Team 0:22:15 0:43:34 1:04:52 1:26:17 1:47:48 2:09:37 2:32:03 4:08 2:55:03 2:56:03
24 261 Yevhen DIDCHENKO Ч 41 Kyiv ПУШЕБ 0:23:00 0:45:36 1:08:10 1:30:39 1:52:56 2:14:43 2:35:55 4:11 2:56:38 2:56:45
25 10 Тарас КОЗЛЮК Ч 38 ЧУ Тернопiльська 0:21:02 0:41:13 1:01:24 1:21:29 1:42:07 2:03:32 2:28:46 4:11 2:56:55 2:56:55
26 286 Ігор Кутовий Ч 52 Біла Церква IDEA 0:20:17 0:40:49 1:01:41 1:22:59 1:45:03 2:08:11 2:32:28 4:12 2:57:35 2:57:37
27 185 Павел Филипьичев Ч 23 Киев 0:22:45 0:44:29 1:05:41 1:26:54 1:48:37 2:10:47 2:33:34 4:12 2:57:47 2:57:54
28 155 Роман Позднев Ч 36 Николаев Mykolaiv City Runners 0:22:02 0:44:03 1:05:48 1:27:47 1:49:47 2:11:55 2:35:08 4:13 2:58:34 2:58:38
29 216 Андрій Волошко Ч 39 Вінниця 0:21:28 0:42:53 1:04:26 1:26:23 1:48:50 2:11:52 2:33:39 4:13 2:58:31 2:58:46
30 147 Юрій Крижановський Ч 31 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:22:26 0:44:31 1:06:52 1:29:09 1:51:28 2:14:02 2:37:12 4:14 2:59:11 2:59:17
31 163 Борис Платохін Ч 44 Чернівці 0:22:42 0:45:14 1:07:53 1:30:41 1:53:04 2:15:18 2:37:41 4:15 2:59:29 2:59:30
32 192 Максим Батаєв Ч 23 Біла Церква 0:22:13 0:44:01 1:05:46 1:27:43 1:49:45 2:12:00 2:34:56 4:16 3:00:13 3:00:19
33 182 Назарій Гнат Ч 26 Київ Squad UA Runners 0:22:59 0:45:20 1:07:25 1:29:28 1:51:40 2:14:11 2:37:06 4:16 3:00:30 3:00:41
34 225 Anatolii Kryvosheiev Ч 33 Kyiv 0:22:05 0:43:29 1:05:01 1:26:53 1:49:06 2:12:41 2:36:53 4:15 2:59:43 3:00:54
35 212 Віктор Ярмак Ч 46 Луцьк 0:22:07 0:44:27 1:06:26 1:28:27 1:51:09 2:14:11 2:37:53 4:17 3:01:17 3:01:17
36 162 Андрей Кореба Ч 37 Чернигов Атлант-V2 0:22:26 0:45:01 1:07:54 1:29:56 1:52:02 2:14:10 2:36:09 4:17 3:01:23 3:01:27
37 177 Володимир Томилець Ч 32 Чернігів Біговий Чернігів 0:22:50 0:45:15 1:07:23 1:29:45 1:52:57 2:15:18 2:38:11 4:20 3:03:16 3:03:16
38 196 Олександр Ломакін Ч 36 Суми 0:21:53 0:43:36 1:05:24 1:27:12 1:49:18 2:12:34 2:38:18 4:20 3:03:18 3:03:21
39 218 Дмитро Трибунський Ч 45 Ужгород 0:22:56 0:45:35 1:08:08 1:30:50 1:53:51 2:17:01 2:40:38 4:21 3:03:37 3:03:45
40 134 Роман Комаровський Ч 31 Одеса WINKEL RUN&BUILD 0:22:37 0:45:15 1:07:55 1:30:44 1:53:51 2:17:18 2:41:06 4:22 3:04:25 3:04:25
41 278 Юрій Андрушенко Ч 34 Малин Hammers 0:22:40 0:45:17 1:08:28 1:31:41 1:54:30 2:17:28 2:41:00 4:22 3:04:35 3:04:35
42 244 Сергій Кривда Ч 46 Київ Runday Obolon, RCS 0:22:08 0:45:01 1:07:53 1:30:15 1:53:08 2:17:30 2:41:55 4:23 3:05:09 3:05:09
43 223 Олег Слабченко Ч 39 Харків Марафон Клуб 'Харків' 0:22:57 0:45:33 1:07:52 1:30:17 1:52:16 2:15:06 2:39:37 4:24 3:05:57 3:05:59
44 161 Володимир Баранюк Ч 58 с. Червона Діброва (Чернівецька обл.) 0:24:01 0:46:58 1:09:38 1:32:21 1:55:12 2:18:29 2:42:05 4:24 3:05:44 3:06:09
45 193 Денис Кузёмкин Ч 27 Киев Пушеб 0:23:00 0:45:36 1:08:11 1:30:39 1:52:58 2:16:17 2:40:57 4:25 3:06:37 3:06:44
46 202 Олександр Малов Ч 38 Київ 0:23:04 0:45:42 1:08:11 1:30:52 1:53:23 2:16:53 2:41:47 4:26 3:07:38 3:07:51
47 239 Іван Посух Ч 38 Київ 0:23:07 0:46:20 1:10:02 1:33:27 1:56:38 2:20:14 2:44:19 4:27 3:08:01 3:08:10
48 135 Олександр Волков Ч 32 Бровари 0:22:13 0:44:03 1:05:51 1:27:47 1:50:31 2:16:54 2:42:08 4:27 3:08:08 3:08:14
49 138 Богдан Грицько Ч 36 Житомир СК'Полiсся UA' 0:23:43 0:47:14 1:10:43 1:33:46 1:57:47 2:21:16 2:45:05 4:28 3:08:30 3:08:30
50 206 Петро Медвідь Ч 53 Полтава 0:22:06 0:44:35 1:07:17 1:30:07 1:53:37 2:17:24 2:42:48 4:28 3:09:01 3:09:06
51 191 Костянтин Бідюк Ч 44 Полтава 0:23:38 0:46:19 1:09:24 1:32:32 1:55:32 2:19:07 2:44:02 4:28 3:09:09 3:09:26
52 122 Михайло Сидоренко Ч 47 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:23:11 0:47:20 1:11:16 1:35:07 1:58:54 2:22:42 2:46:10 4:29 3:09:26 3:09:32
53 20 Іван СТАСІВ Ч 20 ЧУ Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:21:17 0:43:35 1:06:09 1:28:27 1:50:41 2:13:34 2:41:24 4:30 3:09:57 3:09:57
54 119 Дмитро Сидорчук Ч 37 Нова Каховка NK run 0:22:39 0:45:20 1:08:50 1:32:21 1:55:50 2:19:44 2:44:58 4:31 3:10:46 3:10:46
55 242 Роман Мычко Ч 52 Полтава МК Харьков 0:22:38 0:45:01 1:07:13 1:29:44 1:53:23 2:17:56 2:44:12 4:31 3:10:48 3:10:55
56 112 Денис Гордієнков Ч 32 Біла Церква 0:23:33 0:46:54 1:10:32 1:34:27 1:58:50 2:22:51 2:47:28 4:32 3:11:32 3:11:32
57 207 Ігор Трухан Ч 57 Київ О-КЛУБ АБУ 0:22:58 0:45:58 1:09:17 1:32:48 1:56:44 2:21:05 2:45:55 4:33 3:12:10 3:12:12
58 178 Володимир Рябов Ч 57 Чернігів TrsCheClub 0:22:49 0:45:33 1:08:10 1:30:52 1:54:51 2:19:29 2:45:55 4:34 3:12:48 3:12:56
59 145 Олександр Бобрицький Ч 56 Львів AVALON TEAM 0:22:06 0:44:44 1:07:26 1:30:50 1:54:50 2:20:00 2:46:12 4:34 3:12:55 3:12:59
60 201 Юрій Садовський Ч 40 Київ 0:23:53 0:47:10 1:10:27 1:33:56 1:57:40 2:22:06 2:48:36 4:34 3:13:15 3:13:15
61 1 Нелін Ігор Ч 36 Київ 0:22:27 0:44:46 1:07:31 1:30:45 1:55:41 2:21:23 2:47:37 4:35 3:13:31 3:13:46
62 110 Олександр Кадькало Ч 62 Київ СК 'Науковець' 0:24:51 0:49:19 1:13:47 1:37:54 2:02:06 2:26:27 2:50:43 4:36 3:14:07 3:14:18
63 243 Виталий Силенко Ч 45 Николаевская обл. г. Первомайск 0:24:42 0:49:28 1:13:22 1:37:48 2:01:26 2:25:46 2:50:14 4:36 3:14:19 3:14:19
64 154 Дмитро Ревков Ч 31 Вінниця 0:25:22 0:50:14 1:15:12 1:39:58 2:04:18 2:27:37 2:51:22 4:37 3:14:52 3:15:11
65 33 Іван Синявський Ч 41 Salomon Running Club Ukraine 0:24:15 0:47:43 1:11:14 1:35:08 1:59:16 2:23:49 2:49:25 4:38 3:15:48 3:15:59
66 113 Николай Лукин Ч 32 Новая Каховка NK Run 0:23:29 0:46:56 1:10:15 1:33:51 1:57:30 2:21:52 2:48:06 4:38 3:16:07 3:16:10
67 200 Сергей Юрийчук Ч 32 Буча Сектор-51 0:23:27 0:46:54 1:10:51 1:35:11 1:59:53 2:25:02 2:50:35 4:39 3:16:44 3:16:58
68 288 Іван Халепа Ч 29 Малин Hammers 0:22:39 0:44:41 1:06:53 1:29:45 1:54:12 2:21:13 2:49:51 4:41 3:18:17 3:18:17
69 227 Костянтин Федоренко Ч 36 Київ KM Running Club 0:23:25 0:46:49 1:10:09 1:33:06 1:56:40 2:24:46 2:54:06 4:43 3:19:18 3:19:30
70 188 Віктор Молчанов Ч 54 Кремінна 0:24:48 0:48:45 1:13:14 1:37:39 2:02:56 2:28:44 2:54:15 4:43 3:19:08 3:19:32
71 283 Дмитро Шевченко Ч 25 Кривий Ріг Krivbass Run Club 0:22:32 0:44:52 1:06:52 1:29:09 1:54:53 2:22:58 2:51:31 4:44 3:19:51 3:19:57
72 165 константин костецкий Ч 42 rbtd KMRC 0:25:16 0:50:12 1:15:12 1:40:04 2:05:13 2:30:32 2:56:10 4:46 3:21:22 3:21:34
73 290 Олександр Мотильов Ч 53 Кременчук RC Kremen 0:25:08 0:50:06 1:15:05 1:39:52 2:05:09 2:30:19 2:55:48 4:46 3:21:30 3:21:35
74 114 Дмитро Маринич Ч 26 смт. Новотроїцьке ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КЛУБ ТАВРИЯ-СТЕП 0:25:25 0:50:06 1:15:05 1:39:53 2:05:09 2:30:22 2:56:36 4:47 3:22:20 3:22:24
75 211 Сергей Чабанов Ч 43 Киев STTeam 0:26:34 0:51:37 1:16:08 1:40:42 2:05:32 2:30:54 2:56:52 4:48 3:22:46 3:22:46
76 257 Олег Судаков Ч 19 Новая Каховка NK-run 0:24:42 0:49:29 1:14:14 1:38:41 2:03:25 2:28:28 2:55:02 4:49 3:23:23 3:23:23
77 268 Віталій Смик Ч 27 Біла Церква Run Up Nation 0:27:16 0:54:57 1:21:00 1:46:27 2:11:30 2:36:30 3:00:46 4:49 3:23:16 3:23:25
78 9 Олександра КИРИЛЛОВА Ж 37 ЧУ Сумська ШВСМ Сум 0:23:40 0:47:10 1:11:21 1:37:30 2:03:53 2:30:31 2:57:23 4:50 3:24:12 3:24:15
79 159 Андрій Нанівський Ч 22 Kiev 0:24:17 0:48:00 1:11:38 1:35:06 1:59:42 2:25:18 2:54:59 4:51 3:25:02 3:25:14
80 234 Віталій Степанчук Ч 36 Софіївска Борщагівка Salomon Running Club Ukraine 0:24:15 0:47:42 1:11:03 1:34:32 1:58:39 2:24:21 2:52:23 4:51 3:25:04 3:25:15
81 267 Сергій Кривошапко Ч 43 Полтава 0:52:45 1:17:30 1:17:30 1:42:04 2:07:19 2:33:02 2:59:27 4:52 3:25:36 3:25:51
82 130 Сергій Панченко Ч 48 Львов RUN4U 0:22:56 0:45:35 1:08:09 1:30:51 1:56:06 2:26:24 2:57:26 4:53 3:26:03 3:26:10
83 107 Андрій Пірог Ч 26 Біла Церква 0:23:28 0:46:24 1:09:19 1:32:23 1:57:12 2:24:51 2:55:16 4:54 3:26:53 3:26:58
84 183 Ігор Безсрочний Ч 34 Київ Nova Poshta 0:26:16 0:51:22 1:16:26 1:42:25 2:08:10 2:34:21 3:01:25 4:53 3:26:12 3:27:08
85 131 Сергій Куцеконь Ч 55 Бровари АБУ 0:25:06 0:50:26 1:15:41 1:41:00 2:06:33 2:32:27 2:59:15 4:54 3:27:14 3:27:19
86 231 Олег Вареник Ч 23 Кролевець ez4mybro 0:25:27 0:50:32 1:17:44 1:43:50 2:10:43 2:36:57 3:03:17 4:55 3:27:49 3:27:49
87 175 Александр Боклач Ч 40 Миколаїв Mykolaiv City Runners 0:25:36 0:50:54 1:16:11 1:41:57 2:08:05 2:34:47 3:02:08 4:55 3:27:56 3:28:08
88 298 Liubov Sych Ж 26 Kharkov Мк «Харьков» 0:26:33 0:52:46 1:18:48 1:45:23 2:11:39 2:38:03 3:04:44 4:58 3:30:02 3:30:15
89 287 Роман Карасьов Ч 53 Біла Церква Дурдом Веселка 0:25:01 0:49:27 1:14:01 1:39:39 2:06:28 2:33:56 3:02:26 4:58 3:29:58 3:30:16
90 272 Юрій Апостол Ч 38 Обухів Біжи, Обухів! 0:22:57 0:46:26 1:10:06 1:34:22 2:00:32 2:30:41 3:00:31 4:59 3:30:16 3:30:16
91 184 Marian Vandzhura Ч 29 Bila Tserkva Мультики 0:26:17 0:51:57 1:17:27 1:43:17 2:10:03 2:36:38 3:03:48 4:58 3:30:03 3:30:20
92 199 Олександр Кайнара Ч 33 Біла Церква/Київ Insane Hamsters 0:24:50 0:48:35 1:12:13 1:36:35 2:02:44 2:31:45 3:01:16 5:00 3:31:08 3:31:25
93 291 Геннадий Коба Ч 59 Кременчук 0:25:08 0:50:06 1:15:06 1:40:01 2:06:25 2:33:41 3:03:19 5:02 3:32:37 3:32:42
94 280 Anton Razumovskyi Ч 27 Kyiv Victory team 0:26:50 0:53:07 1:19:15 1:44:54 2:11:07 2:38:19 3:05:54 5:04 3:34:09 3:34:17
95 108 Андрій Кравчук Ч 41 Київ БФ «СПРИНТ» 0:26:33 0:52:47 1:18:48 1:46:18 2:15:42 2:52:13 5:04 3:34:22 3:34:33
96 128 Andrij Gurbyk Ч 56 Київ RCS, Trekking Team 0:25:31 0:50:40 1:16:02 1:41:23 2:07:27 2:34:34 3:04:24 5:05 3:34:56 3:35:00
97 150 Сергій Бобовников Ч 39 Алчевськ 0:26:43 0:52:51 1:18:46 1:45:14 2:12:16 2:39:14 3:07:03 5:05 3:34:58 3:35:11
98 247 Петрик Володимир Ч 32 Пирятин 0:27:14 0:53:31 1:20:03 1:46:46 2:13:46 2:41:36 3:09:39 5:06 3:35:17 3:35:35
99 214 Олег Оніщенко Ч 28 Пирятин 0:27:13 0:53:29 1:20:03 1:46:45 2:13:46 2:41:35 3:09:38 5:06 3:35:18 3:35:35
100 274 Iryna Nechyporuk Ж 30 Vinnitsia 0:26:44 0:53:10 1:19:52 1:46:20 2:12:52 2:39:31 3:07:22 5:06 3:35:23 3:35:38
101 101 Ангеліна Юрченко Ж 28 Чугуїв Squad UA Runners 0:25:51 0:51:51 1:17:56 1:44:43 2:12:12 2:40:09 3:08:14 5:07 3:36:06 3:36:15
102 224 Володимир Черкашин Ч 52 Першотравенськ Білоцерківський марафон 0:27:08 0:54:29 1:22:41 1:48:54 2:15:27 2:43:36 3:09:57 5:07 3:36:17 3:36:36
103 269 Филипп Пилявский Ч 30 Одесса Школа осознанного бега 0:27:12 0:53:58 1:19:41 1:45:56 2:13:20 2:41:11 3:09:23 5:07 3:36:23 3:36:37
104 140 Кліщ Олег Ч 43 Біла Церква Білоцерківський Марафон 0:27:06 0:54:28 1:21:38 1:48:55 2:15:43 2:42:03 3:09:30 5:07 3:36:35 3:36:40
105 222 Артур Назлуян Ч 19 Харьков 0:28:39 0:56:46 1:24:12 1:50:38 2:17:03 2:42:33 3:10:15 5:09 3:37:29 3:37:42
106 198 Сергій Козій Ч 27 Київ 0:26:24 0:52:53 1:18:28 1:43:20 2:10:52 2:39:01 3:07:33 5:10 3:38:31 3:38:49
107 220 Иван Лещенко Ч 40 Харьков 0:28:38 0:56:47 1:24:12 1:50:38 2:17:02 2:43:45 3:11:51 5:12 3:39:44 3:39:59
108 301 Ярослав Курмаз Ч 25 Київ 0:24:15 0:47:43 1:11:03 1:36:47 2:05:27 2:36:57 3:09:21 5:13 3:40:08 3:40:15
109 120 Володимир Бондаренко Ч 50 Нова Каховка NK run 0:25:25 0:50:06 1:15:06 1:39:51 2:05:09 2:30:54 3:01:30 5:13 3:40:45 3:40:48
110 266 Вадим Бойко Ч 35 Белая Церковь 0:30:13 0:58:29 1:25:41 1:52:21 2:17:50 2:44:12 3:14:55 5:13 3:40:31 3:40:55
111 284 Сергей Калинин Ч 42 Одеса Форум 0:26:43 0:52:50 1:18:46 1:45:20 2:12:17 2:39:14 3:07:04 5:13 3:40:41 3:40:59
112 251 Юрій Самойлович Ч 34 Славута 0:30:30 0:59:00 1:26:22 1:53:22 2:19:36 2:46:04 3:13:26 5:13 3:40:42 3:41:10
113 226 Роман Назаренко Ч 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:27:09 0:54:47 1:22:05 1:49:41 2:17:00 2:44:23 3:13:03 5:14 3:41:08 3:41:18
114 173 Андрій Деркач Ч 30 Чернівці CHERNIVTSI Running Club 0:27:10 0:54:54 1:22:11 1:49:17 2:17:24 2:45:39 3:14:33 5:16 3:42:33 3:42:36
115 125 Marina Trygubenko Ж 29 Київ TOPRUNNERS 0:25:11 0:50:56 1:16:57 1:43:11 2:11:03 2:40:14 3:12:11 5:17 3:43:32 3:43:32
116 248 Василенко Володимир Ч 38 Чернігів Біговий Чернігів 0:30:19 0:58:32 1:26:32 1:54:30 2:21:08 2:48:25 3:16:23 5:17 3:43:20 3:43:45
117 293 Аліса Діхтенко Ж 30 Rb]d 0:26:58 0:55:04 1:22:55 1:50:48 2:18:28 2:47:10 3:16:10 5:19 3:44:37 3:44:42
118 149 Ярослав Лященко Ч 26 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:33 0:58:15 1:26:43 1:55:09 2:23:16 2:50:58 3:18:14 5:19 3:44:58 3:45:23
119 187 Дріпа Олександр Ч 34 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:33 0:58:13 1:26:42 1:55:09 2:23:16 2:50:57 3:18:12 5:19 3:44:58 3:45:24
120 219 Віктор Шілімов Ч 26 Київ 0:28:35 0:56:25 1:23:49 1:50:37 2:17:36 2:45:38 3:15:07 5:20 3:45:30 3:45:30
121 238 IURII GORDIIENKO Ч 53 Київ SCS 'Sport club 'Scientist' 0:26:49 0:53:07 1:19:03 1:45:27 2:12:34 2:40:36 3:11:01 5:21 3:46:05 3:46:05
122 277 Руслан Первашов Ч 44 Харків 0:29:23 0:57:59 1:25:57 1:53:44 2:21:31 2:49:48 3:18:17 5:21 3:45:45 3:46:09
123 197 Олександр Сенчук Ч 28 Львів Лінкс Лабораторії 0:23:29 0:46:53 1:10:57 1:35:53 2:02:33 2:31:37 3:06:26 5:21 3:46:07 3:46:23
124 103 Олег Дудник Ч 49 Велика Димерка 0:28:24 0:55:54 1:23:12 1:50:34 2:18:13 2:47:18 3:16:59 5:22 3:46:43 3:47:08
125 275 Эльдар Мансыров Ч 34 Лозовая 0:26:11 0:51:15 1:16:09 1:41:14 2:07:26 2:35:35 3:09:08 5:23 3:47:45 3:47:45
126 285 Олександр Антосєв Ч 28 Житомир ZernoVita 0:28:51 0:56:12 1:22:49 1:49:21 2:15:28 2:42:46 3:14:30 5:24 3:47:57 3:48:21
127 297 Богдан Гладков Ч 18 Нова Каховка Nk-run 0:26:04 0:53:58 1:19:46 1:46:41 2:15:39 2:45:27 3:17:33 5:25 3:48:56 3:49:00
128 195 Дмитро Рудишин Ч 35 Черкаси 0:30:31 0:59:09 1:26:58 1:54:36 2:22:16 2:50:45 3:19:14 5:25 3:48:35 3:49:03
129 169 Олександр Молодецький Ч 39 Одеса без клубу 0:28:45 0:56:25 1:24:23 1:52:15 2:20:26 2:49:13 3:19:01 5:26 3:49:21 3:49:21
130 308 Євген Кириленко Ч 0:26:25 0:52:22 1:17:53 1:44:05 2:10:54 2:39:58 3:14:41 5:27 3:50:19 3:50:29
131 190 Андрій Корнієнко Ч 38 Черкаси 0:30:30 0:59:08 1:26:59 1:54:35 2:22:15 2:50:45 3:20:41 5:31 3:53:02 3:53:29
132 194 Evgeniy Zakharchenko Ч 44 Київ 0:26:50 0:53:08 1:19:21 1:46:25 2:15:36 2:45:41 3:18:58 5:33 3:54:40 3:54:48
133 258 Valerii Verbovskyi Ч 57 Kyiv LI 0:27:51 0:55:27 1:23:10 1:50:51 2:18:50 2:47:56 3:20:36 5:34 3:55:15 3:55:15
134 153 Цвєтков Ілля Ч 42 Київ 0:29:27 0:57:55 1:26:12 1:54:41 2:23:14 2:52:30 3:23:05 5:35 3:55:53 3:56:20
135 249 Галина Хоменко Ж 33 Київ 0:26:41 0:53:15 1:19:55 1:47:20 2:17:07 2:46:14 3:17:27 5:35 3:56:17 3:56:32
136 296 Тетяна Мартинюк Ж 37 Львів 0:28:48 0:57:37 1:26:55 1:55:35 2:24:32 2:54:35 3:25:52 5:36 3:56:23 3:56:33
137 229 Сергей Чирков Ч 46 Гоголеве 0:29:26 0:57:53 1:26:11 1:54:39 2:23:12 2:52:24 3:22:14 5:35 3:56:05 3:56:33
138 250 Олександр Радіонюк Ч 39 Київ 0:26:40 0:53:14 1:19:55 1:47:19 2:17:07 2:46:13 3:17:25 5:36 3:56:18 3:56:34
139 171 Максим Гладунець Ч 39 Житомир Крошня бігова 0:28:21 0:55:23 1:22:28 1:51:00 2:20:50 2:52:13 3:25:21 5:36 3:56:32 3:56:56
140 181 Сергій Трохимишин Ч 30 Житомир Крошня бігова 0:28:20 0:55:23 1:22:29 1:51:00 2:20:49 2:52:13 3:25:20 5:36 3:56:33 3:56:56
141 282 Сильвестр Фрунза Ч 46 Черновцы 0:26:50 0:53:19 1:20:33 1:49:33 2:20:05 2:53:09 3:26:48 5:38 3:57:48 3:58:12
142 141 Віктор Кучерявий Ч 51 Біла Церква 0:25:47 0:50:49 1:16:13 1:42:50 2:11:59 2:48:08 3:23:14 5:39 3:58:31 3:58:52
143 104 Володимир Ружицький Ч 27 Гнівань 0:28:29 0:56:33 1:24:49 1:53:14 2:22:05 2:53:52 3:26:47 5:40 3:59:10 3:59:24
144 245 Yuriy Chervinka Ч 37 Poltava 0:31:09 1:02:02 1:31:25 2:01:03 2:30:38 2:59:58 3:29:46 5:39 3:59:06 3:59:33
145 132 Руслан Бадіон Ч 40 Біла Церква Run Up Nation 0:28:45 0:58:01 1:26:46 1:55:59 2:25:41 2:56:11 3:27:36 5:41 4:00:09 4:00:17
146 209 Володимир Кулько Ч 67 Кривий Ріг 0:25:42 0:52:28 1:20:47 1:49:45 2:19:44 2:52:32 3:26:25 5:43 4:01:31 4:01:51
147 115 Аліса Покровська Ж 27 Київ Команда МКС 0:27:38 0:55:38 1:24:59 1:54:21 2:24:53 2:55:49 3:29:43 5:45 4:03:18 4:03:35
148 235 Яна Желябовська Ж 28 Київ Глобус 0:28:33 0:56:00 1:23:59 1:52:13 2:21:26 2:54:14 3:29:01 5:47 4:04:06 4:04:15
149 164 Юрій Зубко Ч 35 Полтава 0:28:23 0:56:09 1:24:34 1:53:37 2:24:03 2:56:34 3:31:58 5:51 4:07:23 4:07:44
150 176 Ірина Коршак Ж 31 Чернігів Біговий Чернігів 0:31:08 1:01:20 1:31:21 2:01:58 2:33:44 3:05:19 3:37:31 5:53 4:08:19 4:08:43
151 143 Сергій Григоренко Ч 48 Київ 0:28:19 0:56:45 1:25:17 1:54:26 2:24:28 2:57:43 3:33:19 5:54 4:09:11 4:09:15
152 276 Володимир Яковенко Ч 52 Житомир СК 'Полісся UA' 0:32:50 1:04:33 1:35:58 2:06:20 2:36:17 3:07:11 3:38:32 5:54 4:09:07 4:09:35
153 124 Олег Толстов Ч 29 Житомир СК 'Полісся UA' 0:32:50 1:04:33 1:35:58 2:06:20 2:36:17 3:07:12 3:38:31 5:54 4:09:07 4:09:35
154 148 Віктор Зелінський Ч 40 Камянець-Подільський 0:30:57 1:02:12 1:32:32 2:03:07 2:33:47 3:05:42 3:38:16 5:55 4:09:41 4:10:05
155 146 Олександр Пасічник Ч 43 Камянець-Подільський ТриЛеви 0:32:00 1:03:33 1:33:02 2:03:28 2:34:06 3:05:43 3:38:16 5:55 4:09:41 4:10:06
156 205 Сергій Кісерман Ч 26 Київ 0:29:39 0:59:19 1:28:14 1:57:47 2:28:35 3:03:52 3:37:21 5:55 4:10:19 4:10:36
157 265 Олег Савчук Ч 35 Біла Церква Run-Up Nation 0:28:45 0:58:02 1:27:00 1:55:59 2:25:40 2:56:17 3:33:14 5:56 4:10:56 4:11:04
158 289 Андрій Білоног Ч 34 Бровари БІГ 0:29:24 0:57:52 1:26:20 1:54:46 2:24:02 2:55:33 3:33:53 5:59 4:12:50 4:13:08
159 271 Андрій Косолапов Ч 40 Київ TRIATMAN 0:30:38 1:00:26 1:30:30 2:00:46 2:32:19 3:05:18 3:38:48 5:59 4:13:04 4:13:25
160 129 Ярослав Вивтониченко Ч 22 Полтава 0:30:38 1:00:27 1:30:30 2:00:46 2:32:20 3:05:19 3:38:48 5:59 4:13:05 4:13:26
161 127 Родіон Плугатаренко Ч 34 Кам'янець-Подільський CrossBox 0:31:05 1:02:13 1:32:33 2:03:07 2:33:47 3:05:43 3:38:58 6:00 4:13:32 4:13:57
162 160 Катерина Мікша Ж 23 Kiev 0:28:54 0:57:24 1:26:22 1:56:31 2:30:07 3:03:58 3:38:41 6:00 4:13:45 4:14:02
163 295 Вика Майструк Ж 19 Коростень Hammers 0:30:55 1:01:19 1:31:31 2:03:34 2:36:35 3:09:27 3:43:57 6:05 4:17:09 4:17:09
164 260 Юрій Перепечай Ч 119 Жмеринка 0:24:39 0:50:09 1:17:16 1:46:37 2:19:32 2:59:22 3:40:35 6:07 4:18:06 4:18:09
165 252 Artem Polovinshchykov Ч 32 Vinnitsa LoveSunnyDays 0:26:46 0:53:12 1:19:54 1:47:35 2:17:40 2:57:00 3:37:24 6:10 4:20:18 4:20:23
166 213 Юлія Царенко Ж 45 Київ 0:28:32 0:57:11 1:26:47 1:59:13 2:32:17 3:07:00 3:45:38 6:14 4:23:29 4:23:45
167 299 Руслан Колесников Ч 49 Жмеринка 0:24:36 0:50:30 1:17:22 1:46:16 2:16:51 2:52:59 3:35:35 6:18 4:25:55 4:25:58
168 264 Петро Голик Ч 54 Тараща 0:31:13 1:02:50 1:34:47 2:07:39 2:41:05 3:15:23 3:50:54 6:20 4:27:14 4:27:35
169 230 Оксана Платонова Ж 42 Узин Білоцерківський марафон 0:29:34 0:59:41 1:31:20 2:03:47 2:38:14 3:14:41 3:52:14 6:21 4:28:03 4:28:25
170 237 Олексій Рибалко Ч 36 Харків 0:30:09 0:59:49 1:29:17 1:59:56 2:33:13 3:10:52 3:48:44 6:22 4:28:45 4:28:45
171 241 Владислав Зінченко Ч 29 Красноград - 0:19:28 0:39:30 0:59:39 1:19:40 1:40:21 2:01:14 2:23:00 6:23 4:29:34 4:29:35
172 157 Сергій Проневич Ч 28 с.Боромля, Тростянецький р-н Спорт Тростянечини 0:30:55 1:01:18 1:31:30 2:03:32 2:38:56 3:18:22 4:01:50 6:33 4:36:33 4:36:52
173 203 Володимир Мальований Ч 70 Херсон Таврия 0:30:35 1:02:25 1:36:00 2:10:46 2:47:06 3:24:09 4:02:49 6:38 4:39:57 4:40:03
174 217 Віталій Краєвський Ч 26 Біла Церква 0:31:41 1:01:24 1:31:38 2:03:31 2:37:45 3:15:26 4:06:08 6:50 4:48:44 4:49:03
175 273 Світлана Семенюк Ж 25 KYIV 0:28:32 0:58:20 1:29:07 2:03:02 2:41:11 3:23:19 4:09:16 6:56 4:53:05 4:53:24
176 13 Орест МАЛОВАНЮК Ч 22 ЧУ Чернівецька ШВСМ Чрн 0:18:45 0:37:21 0:55:55 1:14:31 1:34:00 1:55:49 2:26:58
177 166 Тетяна Іваненко Ж 37 с. Святопетрівське 0:31:23 1:04:48 1:39:20 2:16:31 2:56:13 3:37:46 4:22:18
178 121 Володимир Гільчук Ч 67 Ніжин Прометей 0:30:20 1:02:05 1:35:24 2:11:04 2:54:14 3:39:27
179 25 Микола ЮХИМЧУК Ч 34 ЧУ Волинська ШВСМ Вол 0:16:41 0:32:54 0:48:57 1:05:17 1:21:47
180 11 Дмитро ЛАШИН Ч 31 ЧУ Київська КОШВСМ 0:18:44 0:37:22 0:55:55 1:14:30 1:33:07
181 137 Виталий Меркулов Ч 29 Волочиск Автоцентр-Волочиск 0:23:00 0:45:37 1:08:10 1:31:42 2:03:59
182 105 Владислав Діброва Ч 32 Суми Sumy Running Club 0:28:45 0:57:28 1:33:20 2:12:37 2:59:17
183 117 Олександр Хінцицький Ч 27 Южне 0:27:50 0:54:29 1:21:41 1:50:01
184 281 Володимир Мироненко Ч 48 Шостка 0:28:24 0:54:36 1:21:36 1:53:41
185 294 Антон Тютюнніков Ч 32 Київ Saucony Running Club 0:23:27 0:46:11 1:08:37 1:30:28
186 236 Дмитро Троць Ч 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:24:14 0:47:27 1:11:30 1:38:07
187 4 Валерій БУЯН Ч 21 ЧУ Сумська МДЮСШ ' Колос' Сум 0:18:44 0:37:51 0:58:46
188 6 Олексій ВОЛОШИН Ч 35 ЧУ Сумська
189 17 Ігор ОЛЕФІРЕНКО Ч 29 ЧУ Київська КОЦОП
190 18 В'ячеслав ОЛІШЕВСЬКИЙ Ч 33 ЧУ Житомирська
191 100 Денис Євдокимов Ч 22 Київ Глобус
192 106 Андрій Стукало Ч 118 Тернопіль Ternopil Runnig Club
193 111 Ігор Григорович Ч 36 Київ Putin-huylo
194 116 В'ячеслав Олішевський Ч 33 Бердичів FamilyRunClub
195 118 Микола Черняк Ч 27 Київ
196 133 Oleksandr Volkov Ч 56 Kyiv SCS 'Sport club 'Scientist'
197 139 Віктор Бондар Ч 51 Біла Церква Bila Tserkva Marathon
198 142 Yevhen Kainara Ч 29 Kyiv
199 156 Богдан Цвігун Ч 18 Київ
200 158 Олександр Ковальчук Ч 31 Вінниця Берлін-Хемі
201 167 Олексій Павленко Ч 49 Маріуполь
202 168 Александр Голдасевич Ч 22 Хмельницкий OT Run Club
203 170 Олег Ковальов Ч 34 Київ nike running club
204 179 Андрій Киселюк Ч 35 Рівне
205 180 Олександр Ситюк Ч 36 Київ
206 186 Володимир Сокальський Ч 41 Бровари ПУШЕБ
207 204 Алексей Кекиш Ч 38 Буча
208 210 Іван Небрат Ч 30 Київ nebrativka
209 215 Олександр Хаврикін Ч 25 Херсон
210 221 Сергей Назлуян Ч 40 Харьков
211 228 Микола Плюйко Ч 73 Київ Топранерс
212 246 Андрій Пелех Ч 35 Тернопіль
213 253 Bilal MARHOUM Ч 28 Morocco
214 254 Khamis BAKARI Ч 35 Morocco
215 255 Mohamed AHMAMI Ч 35 Morocco
216 263 Максим Нежура Ч 40 Київ
217 270 Вячеслав Гончар Ч 40 Киев
218 292 Валентина Ковальська Ж 47 Миколаїв Run-2-goal Ultrarun Veras
219 302 Сергей Саакян Ч 23 Белая Церковь ДЮСШ Олимп


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag