Run the World. Львівський напівмарафон

21км - Абсолютний залік

21км

Місце Атлет Стать Категорія Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 758 Богдан Семенович Ч 30-39 Ківшовата Швидка черепаха 0:31:23 0:46:36 3:07 1:06:10 1:06:10
2 799 Дмитро Лашин Ч 30-39 Біла Церква 0:31:29 0:46:50 3:08 1:06:40 1:06:40
3 1 Тарас Сало Ч 30-39 Львів Avalon Run Club 0:31:39 0:47:16 3:09 1:06:52 1:06:52
4 700 Ігор Русс Ч 30-39 Львів 0:32:00 0:47:56 3:12 1:07:55 1:07:55
5 436 Сергій Расчупкін Ч 20-29 Мукачево Ra.run.ua 0:32:13 0:48:25 3:13 1:08:23 1:08:23
6 691 Володимир Васьков Ч 30-39 Овідіополь Епіцентр 0:33:25 0:49:59 3:21 1:11:01 1:11:02
7 712 Сергій Дуган Ч 30-39 Чернівці 0:33:36 0:50:24 3:23 1:11:50 1:11:50
8 598 Олександр Сандуляк Ч 30-39 Чернівці 0:34:38 0:51:34 3:24 1:12:09 1:12:10
9 186 Лапко Андрій Ч 30-39 Івано-Франківськ Авалон Ін 0:35:03 0:52:03 3:26 1:12:47 1:12:47
10 683 Володимир Молінський Ч 20-29 село Кобло 0:34:06 0:51:15 3:27 1:13:12 1:13:12
11 2 Іван Гешко Ч 30-39 Чернівці 0:35:21 0:52:37 3:29 1:13:59 1:13:59
12 608 Ігор Повшик Ч 30-39 С. Балки Лісотехнік 0:35:38 0:53:01 3:31 1:14:47 1:14:47
13 408 Віталій Волинець Ч 30-39 Тернопіль 0:36:46 0:54:39 3:36 1:16:38 1:16:38
14 172 Руслан Наумюк Ч 20-29 Львів AVALON 0:36:45 0:54:38 3:38 1:17:04 1:17:04
15 701 Софія Яремчук Ж 20-29 Львів 0:37:15 0:55:25 3:38 1:17:05 1:17:05
16 185 Ростислав Карташов Ч 20-29 Львів 0:37:15 0:55:25 3:40 1:18:02 1:18:03
17 763 Дмитро Созанський Ч 20-29 Львів 0:36:45 0:54:45 3:41 1:18:20 1:18:20
18 746 Кристина Богомягкова Ж 20-29 Одеса Stayer Run Odessa 0:38:10 0:56:53 3:45 1:19:36 1:19:36
19 343 Тарас Лаврик Ч 40-49 Львів 0:38:55 0:57:10 3:45 1:19:44 1:19:46
20 757 Наталія Семенович Ж 20-29 Ківшовата 0:38:10 0:56:53 3:46 1:19:50 1:19:50
21 199 Віталій Терещенко Ч 20-29 Львів SHYPHYNA RUN CLUB 0:37:36 0:56:14 3:48 1:20:35 1:20:35
22 776 оксана оксенюк Ж 30-39 Луцьк мк лучеськ 0:38:19 0:57:17 3:49 1:21:10 1:21:10
23 421 Игорь Кравченко Ч 40-49 Измаил К.Л.Б Суворовец 0:38:46 0:57:22 3:50 1:21:29 1:21:29
24 437 Павло Жук Ч 20-29 Кам'янець-Подільський 0:38:46 0:57:48 3:50 1:21:35 1:21:37
25 215 Олена Федорова Ж 20-29 Львів Track&Speed Club 0:38:55 0:57:49 3:51 1:21:40 1:21:40
26 429 Юра Зимоглядов Ч 30-39 Rivne Rivne Running Club 0:39:00 0:58:17 3:52 1:22:03 1:22:04
27 764 Євгеній Розлог Ч 20 Львів 0:38:25 0:57:50 3:52 1:22:15 1:22:16
28 123 Михайло Брунець Ч 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:39:22 0:58:31 3:53 1:22:32 1:22:33
29 270 Володимир Фіалка Ч 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:39:04 0:58:27 3:53 1:22:39 1:22:39
30 256 Олег Данилюк Ч 20-29 Львів Danuk's 0:59:24 3:54 1:22:46 1:22:46
31 489 Андрій Кривий Ч 20-29 Тернопіль Ternopil Running Club 0:39:30 0:58:58 3:54 1:22:51 1:22:51
32 456 Ярослав Куротчин Ч 20-29 Борислав 0:39:12 0:58:49 3:54 1:22:52 1:22:54
33 152 Олександр Улан Ч 30-39 Бережани/Львів Runday 0:39:23 0:58:41 3:56 1:23:25 1:23:25
34 326 Сергійчук Павло Ч 30-39 Львів AbtoRun 0:40:13 0:59:37 3:57 1:23:43 1:23:46
35 136 Олександр Вікторов Ч 20-29 Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон 3:57 1:24:02 1:24:05
36 762 Андрій Стригін Ч 20-29 Львів 0:36:45 0:56:54 3:58 1:24:20 1:24:20
37 72 Олександр Мілашенко Ч 30-39 Львів 1:00:06 3:58 1:24:24 1:24:25
38 527 Анатолій Новак Ч 30-39 Львів 0:40:14 1:00:06 3:59 1:24:27 1:24:30
39 126 Микола Хиль Ч 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:00:05 3:59 1:24:34 1:24:37
40 132 Ігор Пилипів Ч 20-29 Жидачів 0:39:59 0:59:40 3:59 1:24:41 1:24:41
41 116 Игорь Шкодинов Ч 30-39 Дружковка 0:40:20 1:00:28 4:03 1:25:52 1:25:54
42 332 Сергій Беспалов Ч 30-39 Суми 0:41:23 1:01:15 4:05 1:26:36 1:26:40
43 104 Тарас Патаман Ч 30-39 Львів к-2 0:40:43 1:01:17 4:05 1:26:46 1:26:46
44 301 Назар Полевий Ч 20 Львів 0:41:59 1:01:47 4:05 1:26:51 1:26:54
45 610 Микола Грицяк Ч 50-59 Чернівці 0:42:28 1:02:57 4:07 1:27:31 1:27:33
46 83 Volodymyr Kreposniak Ч 30-39 Kiev Nike+ Running Club 0:43:10 4:08 1:27:41 1:27:41
47 197 Микола Воробей Ч 40-49 Нововолинськ 0:41:23 1:02:12 4:08 1:27:37 1:27:41
48 255 Микола Якимів Ч 20-29 Львів 0:42:18 1:02:18 4:08 1:27:37 1:27:44
49 580 Олександр Побережний Ч 50-59 Хмельницький 0:40:53 1:01:26 4:08 1:27:48 1:27:48
50 702 Богдан Сивенький Ч 50-59 Львів 0:42:06 1:02:40 4:08 1:27:53 1:27:54
51 48 Андрій Беднарчук Ч 40-49 Броди 0:42:05 1:02:20 4:09 1:28:05 1:28:07
52 115 Ігор Костюк Ч 60-69 Івано-Франківськ Borys Running Club 0:41:52 1:02:20 4:09 1:28:11 1:28:11
53 546 Тілл Хайнен Ч 20-29 Аахен Алеманния Аахен 0:42:28 1:03:45 4:09 1:28:07 1:28:12
54 232 Василь Ребрик Ч 20-29 Львів - 0:42:18 1:02:56 4:10 1:28:38 1:28:42
55 655 Олег Падус Ч 20-29 Львів 0:42:19 1:03:07 4:11 1:28:46 1:28:46
56 670 Дмитро Трибунський Ч 40-49 Ужгород SHYPSHYNA RUN CLUB 0:42:39 1:03:27 4:11 1:28:43 1:28:48
57 576 Nazar Busko Ч 20-29 Львів 0:41:56 1:02:27 4:11 1:28:57 1:29:03
58 135 Віктор Сизоненко Ч 20-29 Чернівці 0:43:16 1:03:46 4:12 1:29:14 1:29:34
59 167 Володимир Лук'янчук Ч 40-49 Броди 0:42:59 1:03:46 4:13 1:29:34 1:29:39
60 812 Святослав Рихва Ч 20-29 Львів 0:42:28 1:03:45 4:14 1:29:52 1:29:55
61 692 Олександр Ченікало Ч 20-29 Львів chenikalo.in.ua 0:42:28 1:03:45 4:14 1:29:45 1:29:58
62 693 Андрій Дубовський Ч 20-29 Львів SC Ultra 0:42:28 1:03:45 4:14 1:29:56 1:29:58
63 638 Oleh Savchyn Ч 20-29 Золочів Falcons 0:43:23 1:03:46 4:15 1:30:16 1:30:20
64 321 Андрій Шкрабацький Ч 30-39 Бориспіль 0:43:09 1:04:12 4:15 1:30:18 1:30:20
65 466 Роман Мичко Ч 50-59 Полтава МК Харьков 0:42:50 1:03:44 4:16 1:30:27 1:30:29
66 75 Олександр Тодоров Ч 50-59 Ужгород 0:43:30 1:04:12 4:15 1:30:24 1:30:31
67 454 Ігор Нелін Ч 30-39 Київ Putin-huylo 0:43:22 1:04:54 4:16 1:30:34 1:30:37
68 472 Остап Онишко Ч 30-39 Львів Ліга Доброго Бігу 0:42:55 1:03:52 4:16 1:30:40 1:30:44
69 53 Тарас Поповчак Ч 40-49 Івано-Франківськ 0:43:18 1:04:21 4:16 1:30:46 1:30:46
70 204 Жайро Матані Ч 50-59 Ламеція Терме 0:42:23 1:03:24 4:16 1:30:46 1:30:47
71 148 Роман Дмитрук Ч 40-49 Львів 0:43:06 1:04:27 4:16 1:30:43 1:30:54
72 90 Андрій Палас Ч 20-29 Львів Run4U 0:42:30 1:03:51 4:17 1:30:53 1:30:56
73 710 Володимир Жукровський Ч 20-29 Львів 0:42:22 1:03:48 4:17 1:31:03 1:31:04
74 207 Андрій Степасюк Ч 30-39 Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині 0:44:19 1:05:25 4:18 1:31:15 1:31:18
75 621 Тарас Онисько Ч 30-39 Золочів 0:43:45 1:05:07 4:19 1:31:39 1:31:44
76 309 Наталія Каїнська Ж 20-29 Львів Dodgi 0:44:47 1:06:18 4:19 1:31:46 1:31:46
77 91 Олег Цюрак Ч 40-49 Тернопіль Standartpark Run Tri Club 0:43:47 1:05:08 4:19 1:31:42 1:31:48
78 23 РУСЛАН ШУМАН Ч 40-49 Львів 0:43:47 1:04:43 4:20 1:31:54 1:31:56
79 306 Андрій Андрійчук Ч 20-29 Львів 0:43:44 1:04:43 4:20 1:31:57 1:32:14
80 305 Сергій Черемисін Ч 30-39 Жмеринка Аеробія 0:45:20 1:07:11 4:21 1:32:23 1:32:30
81 685 Володимир Мещеряк Ч 30-39 Львів 0:42:53 1:04:23 4:21 1:32:19 1:32:36
82 202 Volodymyr Khmelovskyi Ч 20-29 Львів 0:43:18 1:05:01 4:22 1:32:42 1:32:45
83 150 Цимбал Віталій Ч 40-49 Львів SC Ultra 0:44:47 1:06:19 4:22 1:32:44 1:32:49
84 506 Юрій Венгер Ч 20-29 Львів Double-U 0:43:46 1:05:05 4:22 1:32:46 1:32:56
85 36 Сергій Зюман Ч 30-39 Київ Squad UA Runners, #Побігли 0:45:54 1:07:28 4:23 1:33:02 1:33:11
86 8 Ігор Андрусишин Ч 30-39 Стрий 0:45:55 1:07:27 4:23 1:33:02 1:33:11
87 171 Володимир Горбан Ч 30-39 Львів Run Base Club Kyiv 0:44:24 1:06:15 4:23 1:33:10 1:33:13
88 209 Іван Критчак Ч 30-39 Львів 0:43:32 1:05:34 4:23 1:33:10 1:33:15
89 653 Роксана Бондаренко Ж 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:43:36 1:05:41 4:23 1:33:14 1:33:16
90 344 Павло Шабат Ч 30-39 Львів 0:44:36 1:06:17 4:23 1:33:15 1:33:21
91 809 Іван Тарасюк Ч 20-29 Львів 0:42:17 1:03:24 4:24 1:33:24 1:33:24
92 711 Роман Бац Ч 20-29 Самбір 0:44:35 1:05:57 4:24 1:33:19 1:33:25
93 247 Михайло Благий Ч 30-39 Львів Runday 0:46:52 1:08:35 4:23 1:33:02 1:33:34
94 795 Ігор Мацик Ч 20-29 Львів 0:46:55 1:07:49 4:25 1:33:42 1:33:45
95 9 Ігор Пристанський Ч 20-29 Червоноград SC StartUp 0:43:50 1:06:19 4:26 1:34:08 1:34:09
96 106 Виталий Степанчук Ч 30-39 Софиевская Борщаговка NRC 0:44:09 1:06:10 4:26 1:34:11 1:34:15
97 423 Святослав Вільжановський Ч 20 Дружба 0:45:53 1:07:18 4:26 1:34:14 1:34:31
98 661 Юрій Луцишин Ч 30-39 Львів 0:43:30 1:05:55 4:27 1:34:33 1:34:36
99 18 Михайло Гуранін Ч 20-29 Золочів 0:49:07 1:10:02 4:27 1:34:22 1:34:39
100 754 Ярослав Чикота Ч 30-39 Новий Розділ Не в клубі 0:44:42 1:06:25 4:27 1:34:36 1:34:42
101 594 Volodymyr Shyrochuk Ч 20-29 Lviv 0:45:08 1:07:07 4:28 1:34:43 1:34:48
102 641 Ореста Заяць Ж 20 Львів 1:08:04 1:08:04 4:28 1:34:47 1:34:50
103 572 Віталій Дрислюк Ч 20-29 Івано-Франківськ 0:46:31 1:08:15 4:28 1:34:41 1:34:52
104 449 Василь Данилюк Ч 20-29 Буча 0:45:18 1:07:41 4:28 1:34:47 1:34:52
105 786 Іван Вівчарук Ч 30-39 Переяслав-Хмельницький НК 0:46:03 1:07:32 4:28 1:34:44 1:34:57
106 17 Олена Кувіла Ж 20-29 Львів 0:45:20 1:07:23 4:28 1:34:53 1:34:58
107 426 Василь Левицький Ч 30-39 Львів Trilewy 0:46:50 1:08:06 4:28 1:34:51 1:35:01
108 549 Роман Дзюба Ч 30-39 Буськ 1:07:22 4:28 1:35:01 1:35:09
109 529 Аnton Faryn Ч 20-29 Тернопіль 0:46:40 1:07:58 4:27 1:34:39 1:35:15
110 680 Кирило Кривий Ч 20 Львів СК Канку 0:45:05 1:07:20 4:30 1:35:23 1:35:23
111 27 Дмитро Тригуб Ч 40-49 Львів ShypShyna Run Club 0:45:40 1:07:59 4:30 1:35:25 1:35:27
112 424 Максим Мандриковський Ч 30-39 Львів Sport The Park 0:46:31 1:08:23 4:29 1:35:21 1:35:28
113 455 Тарас Кавалер Ч 30-39 Львів - 0:46:25 1:08:37 4:29 1:35:18 1:35:31
114 672 Олександр Босий Ч 20-29 Львів 0:44:57 1:07:14 4:29 1:35:08 1:35:32
115 513 Володимир Шот Ч 20-29 Львів Kormotech 0:46:20 1:07:25 4:29 1:35:18 1:35:32
116 179 Анна Музала Ж 30-39 Львів ShypShyna Run Club 0:46:34 1:08:10 4:30 1:35:30 1:35:36
117 427 Василь Лаврись Ч 30-39 Львів 0:46:48 1:08:26 4:30 1:35:37 1:35:46
118 488 Вова Келебай Ч 20-29 Львів 0:45:04 1:07:21 4:31 1:35:46 1:35:50
119 773 Андрій Капалєт Ч 40-49 Моршин Squad UA Runners 0:45:56 1:08:06 4:30 1:35:43 1:35:52
120 293 Костянтин Алiн Ч 30-39 Кременчук 0:44:32 1:07:08 4:31 1:35:52 1:35:56
121 637 Іван Пастернак Ч 20-29 Івано-Франківськ Gutsul Running Club 0:46:37 1:08:34 4:31 1:35:56 1:36:04
122 673 Віктор Сімашко Ч 30-39 Одеса I Love Supersport 0:47:21 1:08:39 4:31 1:35:56 1:36:04
123 618 Микола Соколюк Ч 30-39 Львов 0:44:41 1:06:40 4:31 1:35:56 1:36:11
124 567 Роман Данильчук Ч 30-39 Вінниця Vin Run4Fun 0:47:30 1:09:19 4:31 1:35:55 1:36:15
125 31 Олександр Куниця Ч 30-39 Львів 0:46:15 1:08:23 4:31 1:36:03 1:36:18
126 74 Денис Ясінський Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:46:01 1:08:24 4:32 1:36:07 1:36:29
127 248 Ігор Проказа Ч 30-39 Львів Radler 1:08:25 4:32 1:36:23 1:36:29
128 647 Alex Kovalenko Ч 40-49 Харків EPIKUR 0:45:21 1:08:13 4:33 1:36:30 1:36:32
129 737 Юрій Пуцан Ч 20 Львів 0:42:46 1:05:05 4:33 1:36:29 1:36:34
130 141 Ігор Юренц Ч 20-29 Львів 0:47:07 1:09:10 4:32 1:36:08 1:36:37
131 15 Юрій Лащенко Ч 30-39 Львів 0:46:46 1:09:19 4:33 1:36:31 1:36:40
132 329 Віктор Мохначук Ч 30-39 Івано-Франківськ Borys Running Club 0:46:34 1:09:02 4:33 1:36:40 1:36:40
133 391 Іван Мещеулов Ч 40-49 Львів 0:46:51 1:08:25 4:32 1:36:17 1:36:41
134 676 Андрій Кисіль Ч 30-39 Київ runONoff 0:46:58 1:09:21 4:33 1:36:30 1:36:43
135 78 Олександр Пугач Ч 30-39 Львів 0:45:09 1:07:50 4:34 1:36:55 1:36:58
136 642 Роман Петрусюк Ч 40-49 Київ Київська школа фрідайвінгу 0:46:56 1:09:17 4:33 1:36:45 1:37:00
137 504 Василь Бордуляк Ч 60-69 Івано-Франківськ 0:45:21 1:07:29 4:34 1:36:56 1:37:02
138 727 Нікіта Небога Ч 20 Львів NRC 0:46:54 1:09:12 4:34 1:37:05 1:37:05
139 566 Дмитро Одинець Ч 20 Рівне 0:48:17 1:10:20 4:34 1:37:03 1:37:08
140 643 Юрій Тищенко Ч 30-39 Київ SZP 0:46:07 1:08:33 4:34 1:36:55 1:37:09
141 745 Віталій Гринда Ч 20-29 Львів Lviv Boxing Club 0:46:48 1:09:15 4:34 1:37:01 1:37:09
142 760 Дмитро Гурський Ч 20-29 Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:46:30 1:08:21 4:35 1:37:10 1:37:13
143 551 Андрій Палига Ч 20-29 Вербляни 0:46:50 1:08:24 4:34 1:36:58 1:37:13
144 221 Мар'ян Олійник Ч 30-39 Золочів Кольорова планета 0:44:58 1:07:53 4:35 1:37:09 1:37:14
145 748 Tetiana Zavediuk Ж 30-39 Ivano-Frankivsk Borys Running Club 0:46:44 1:09:21 4:35 1:37:17 1:37:17
146 531 Ольга Олійник Ж 20-29 Львів Dodgi 0:46:31 1:08:41 4:35 1:37:18 1:37:26
147 97 Євген Суковський Ч 30-39 львів ZernoVita 0:46:54 1:09:17 4:35 1:37:14 1:37:29
148 14 Тарас Мороз Ч 30-39 Івано-Франківськ Borys Running Club 0:46:34 1:09:02 4:36 1:37:40 1:37:41
149 500 Андрій Біда Ч 30-39 Львів Shypshyna run club 0:45:38 1:08:22 4:36 1:37:43 1:37:47
150 759 Олександр Баличев Ч 50-59 Червоноград 0:47:06 1:09:23 4:36 1:37:43 1:37:55
151 12 Тарас Заваляк Ч 20-29 Львів 0:46:50 1:09:37 4:36 1:37:47 1:37:57
152 364 Андрій Ткачук Ч 30-39 Луцьк DevBranch 0:47:09 1:10:06 4:36 1:37:43 1:37:57
153 284 Volodymyr Iavorskyi Ч 20-29 Львів 0:46:05 1:08:56 4:37 1:37:52 1:38:07
154 254 Василь Якимів Ч 20-29 Львів 0:44:47 1:07:59 4:37 1:38:07 1:38:15
155 761 Роман Барбарич Ч 20-29 Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:45:46 1:08:22 4:38 1:38:13 1:38:15
156 67 Сергій Давидов Ч 20 Львів ЛЮДСШ-2 0:45:37 1:08:50 4:36 1:37:45 1:38:16
157 320 Олексій Федун Ч 20-29 Луцьк 0:46:57 1:09:06 4:37 1:38:11 1:38:25
158 523 Тетяна Фесун Ж 20-29 Львів 0:48:04 1:10:41 4:37 1:38:07 1:38:26
159 495 Роман Староселець Ч 20-29 Львів 0:46:38 1:09:27 4:38 1:38:23 1:38:31
160 535 Олег Бабенко Ч 30-39 Вінниця 0:46:57 1:09:37 4:38 1:38:27 1:38:35
161 790 Ірина Лащенко Ж 20-29 Львів 0:46:46 1:09:19 4:37 1:38:08 1:38:39
162 175 Віталій Хімка Ч 30-39 Львів Немає 0:46:56 1:09:28 4:38 1:38:29 1:38:39
163 145 Осміловський Тарас Ч 30-39 Львів 0:47:38 1:10:03 4:38 1:38:13 1:38:41
164 640 Святослав Мірчук Ч 20-29 Львів 0:45:42 1:08:26 4:38 1:38:18 1:38:45
165 311 Роман Никон Ч 30-39 Львів 0:46:36 1:09:00 4:39 1:38:37 1:38:46
166 677 Дмитро Збир Ч ULL Городок 0:47:16 1:10:05 4:38 1:38:32 1:38:50
167 58 Роман Мельник Ч 20-29 Львів 0:47:39 1:10:42 4:39 1:38:38 1:38:50
168 564 Іван Гуляк Ч 20-29 Дрогобич ACTIVE RUN CLUB 0:48:41 1:11:07 4:39 1:38:39 1:38:56
169 68 Ігор Новосад Ч 30-39 Львів 0:46:02 1:08:37 4:39 1:38:44 1:38:56
170 802 Богдан Гладуник Ч 20-29 Івано-Франківськ 0:46:17 1:09:08 4:39 1:38:45 1:39:03
171 583 Лісний Богдан Ч 20-29 Львів Time Pro 0:47:22 1:10:07 4:38 1:38:22 1:39:04
172 570 Нікіта Тарасенко Ч 20 Одеса 0:46:03 1:09:26 4:40 1:39:04 1:39:08
173 433 Назар Миринець Ч 20-29 Полтава 0:48:42 1:11:25 4:39 1:38:40 1:39:09
174 198 Олексій Кубочкін Ч 30-39 Львів 0:47:49 1:10:42 4:40 1:39:13 1:39:13
175 38 Володимир Кузьмяк Ч 40-49 Львів 0:46:44 1:09:22 4:40 1:39:11 1:39:16
176 24 Любомир Костів Ч 20-29 Львів 4:40 1:39:11 1:39:18
177 552 Сергій Дубіль Ч 30-39 Львів Ліга Доброго Бігу 0:47:15 1:11:22 4:40 1:39:00 1:39:21
178 753 Віталік Курка Ч 20-29 Львів Aquarun 0:45:41 1:08:21 4:40 1:38:59 1:39:21
179 241 Тарас Целюх Ч 30-39 Львів 0:48:14 1:10:45 4:40 1:39:04 1:39:25
180 743 Артур Вільчинський Ч 20-29 Львів 0:47:17 1:11:25 4:40 1:39:07 1:39:26
181 338 Юрій Керецман Ч 60-69 Ужгород 0:47:31 1:10:15 4:41 1:39:19 1:39:26
182 317 Володимир Павлович Ч 20-29 Львів 0:49:19 1:11:50 4:39 1:38:50 1:39:28
183 558 Даня Бовкун Ч 20-29 Київ 0:47:16 1:11:22 4:40 1:39:12 1:39:35
184 783 Йосип Мандрик Ч 20-29 Львів 0:44:55 1:07:31 4:41 1:39:29 1:39:38
185 25 Тарас Петрик Ч 30-39 Львів 0:48:41 1:11:23 4:41 1:39:20 1:39:39
186 385 Тарас Соляк Ч 20-29 Львів 0:48:29 1:11:09 4:40 1:39:11 1:39:40
187 747 Андрій Яремчук Ч 20-29 Тернопіль 0:46:39 1:08:39 4:40 1:39:03 1:39:40
188 341 Дмитро Губерук Ч 30-39 Володимир-Волинський Епікур 0:47:12 1:11:21 4:41 1:39:34 1:39:41
189 130 Олександр Загородник Ч 20-29 Львів 0:47:02 1:10:52 4:42 1:39:38 1:39:41
190 478 Никита Пархоменко Ч 20-29 Киев Немає 0:47:53 1:10:43 4:40 1:38:59 1:39:43
191 811 Віталій Гуменюк Ч 20-29 Львів Avalon 0:47:15 1:11:22 4:42 1:39:41 1:39:49
192 695 Володимир Новосад Ч 40-49 Ковель Спортивний клуб Ковель 0:47:15 1:11:21 4:42 1:39:42 1:39:51
193 246 Андрій Афросімов Ч 40-49 Вінниця 0:48:37 1:11:29 4:42 1:39:41 1:39:51
194 694 Сергій Панченко Ч 40-49 Львів Run4U Lviv 0:47:15 1:11:21 4:42 1:39:42 1:39:51
195 345 Volodymyr Khodonovych Ч 20-29 Lviv Trilewy 0:49:55 1:12:34 4:42 1:39:43 1:39:51
196 87 Валерій Макайкін Ч 40-49 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:48:20 1:11:33 4:42 1:39:45 1:39:54
197 356 Ігор Федина Ч 30-39 Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 0:48:20 1:11:33 4:42 1:39:42 1:39:54
198 446 Андрій Соболта Ч 30-39 Львів Ultra 0:47:06 1:09:23 4:42 1:39:47 1:40:00
199 212 Олексій Кузнєцов Ч 30-39 Львів Shypshyna Run Club 0:47:28 1:10:49 4:42 1:39:45 1:40:03
200 44 Дмитро Баран Ч 20-29 Львів SportTheSteets 0:47:14 1:11:32 4:42 1:39:56 1:40:05
201 729 Назар Брик Ч 20-29 Львів 0:47:17 1:11:22 4:42 1:39:54 1:40:05
202 187 Юліанна Гудзь Ж 20-29 Ужгород 0:50:08 1:12:33 4:42 1:39:56 1:40:06
203 316 Тарас Бесстрашніков Ч 30-39 Жовква ShypShyna Run Club 0:46:47 1:09:21 4:43 1:40:04 1:40:10
204 477 Олексій Гергель Ч 20-29 Київ Немає 0:47:39 1:11:08 4:41 1:39:27 1:40:12
205 98 Степан Майкут Ч 20-29 Червоноград Ліга Доброго Бігу 0:44:52 1:07:29 4:43 1:40:07 1:40:16
206 133 Андрій Михайлишин Ч 20-29 Львів 0:47:16 1:11:10 4:43 1:40:13 1:40:19
207 521 Віталій Карпець Ч 30-39 Володимир-Волинський Епікур 0:47:13 1:11:21 4:43 1:40:13 1:40:20
208 327 Мирослава Беца Ж 20-29 Ужгород U-Run Club (Ужгородський біговий клуб) 0:48:16 1:11:03 4:44 1:40:25 1:40:27
209 174 Андрій Кучеренко Ч 40-49 Львів Kormotech 0:47:23 1:11:22 4:44 1:40:20 1:40:31
210 203 Андрій Лозинський Ч 20-29 Львів 0:46:33 1:11:26 4:44 1:40:40 1:40:46
211 210 Юрій Везденецький Ч 30-39 Хмельницький 0:47:48 1:11:06 4:43 1:40:19 1:40:51
212 562 Юра Шпирка Ч 30-39 Буськ 0:47:44 1:11:24 4:45 1:40:44 1:40:52
213 414 Надія Аксютіна Ж 30-39 Хмельницький FlashRun 0:47:51 1:11:11 4:45 1:40:49 1:40:57
214 127 Юра Янів Ч 20-29 Lviv 0:47:31 1:10:52 4:45 1:40:53 1:40:57
215 498 Ігор Михалевич Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:48:12 1:11:32 4:45 1:40:50 1:40:59
216 682 Ігор Параняк Ч 30-39 Львів Кормотех 0:47:15 1:11:22 4:45 1:40:50 1:41:02
217 810 Олексій Кожанов Ч 20 Львів Campus Ukraine 0:45:47 1:09:26 4:45 1:40:58 1:41:02
218 331 Богдан Баланик Ч 20-29 Львів 0:45:31 1:09:14 4:45 1:41:01 1:41:06
219 707 Дмитро Круммер Ч 20-29 Киев 0:48:25 1:11:37 4:45 1:40:48 1:41:08
220 568 Артем Демчук Ч 20-29 Вінница Vin Run4Fun 0:48:32 1:11:54 4:45 1:40:57 1:41:15
221 635 Ігор Дідушицький Ч 30-39 Івано-Франківськ 0:47:08 1:10:44 4:45 1:40:58 1:41:19
222 595 Анастасія Дорошенко Ж 20-29 Івано-Франківськ 0:47:08 1:10:45 4:45 1:41:01 1:41:19
223 731 Данил Барановський Ч 20-29 Львів инваспорт 0:47:58 1:11:21 4:47 1:41:27 1:41:29
224 723 В.П. Фалюта Ч 20-29 Львів 0:43:11 1:13:27 4:47 1:41:36 1:41:37
225 118 Віталій Гудима Ч 30-39 Шепетівка 0:49:27 1:12:58 4:47 1:41:26 1:41:39
226 30 Ігор Матвеєв Ч 30-39 Львів 0:48:13 1:11:33 4:48 1:42:00 1:42:00
227 407 Андрій Полевий Ч 20-29 Львів 0:47:24 1:11:07 4:47 1:41:25 1:42:03
228 465 Едуард Кіценко Ч 50-59 Новомосковськ 0:48:16 1:11:33 4:49 1:42:09 1:42:13
229 796 Ярослав Мокришка Ч 20-29 Львів 0:47:18 1:11:26 4:49 1:42:10 1:42:14
230 350 Тарас Романюк Ч 20-29 Ковель 0:50:09 1:12:47 4:48 1:41:51 1:42:18
231 471 Ольга Стадник Ж 60-69 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:48:25 1:12:05 4:49 1:42:21 1:42:28
232 767 Остап Немелівський Ч 20-29 Львів 0:46:51 1:11:06 4:50 1:42:32 1:42:33
233 16 Stepan Antonyk Ч 20-29 Lviv 0:48:32 1:12:31 4:49 1:42:21 1:42:34
234 368 Bohdan Sotnychuk Ч 20-29 Киев Nike Run 0:48:20 1:11:59 4:50 1:42:27 1:42:53
235 690 Максим Яблонський Ч 20 Львів 0:49:16 1:12:56 4:50 1:42:35 1:42:54
236 380 Вікторія Михайлюкова Ж 30-39 Львів Аквапарк 0:47:06 1:11:21 4:51 1:43:00 1:43:00
237 379 Вадим Михайлюков Ч 40-49 Львів Аквапарк 0:47:06 1:11:21 4:51 1:43:01 1:43:01
238 687 Ігор Шинаровський Ч 20-29 Львів 0:49:07 1:12:39 4:49 1:42:19 1:43:03
239 315 Олег Суліма Ч 40-49 Львів 0:48:38 1:12:47 4:50 1:42:43 1:43:05
240 235 Максим Притолюк Ч 20-29 Львів - 0:48:11 1:11:05 4:51 1:42:58 1:43:06
241 340 Андрей Бурко Ч 30-39 Володимир-Волинський Epikur 0:47:30 1:11:21 4:52 1:43:13 1:43:15
242 634 Андріан Чекан Ч 30-39 Іван-Франківськ 0:49:33 1:13:37 4:51 1:43:04 1:43:18
243 496 Дмитро Мінаєв Ч 30-39 Львів КВІТКА 0:49:54 1:13:37 4:51 1:43:04 1:43:18
244 442 Гріша Балко Ч 20-29 Львів 0:48:02 1:11:55 4:51 1:42:54 1:43:23
245 548 Василь Старко Ч 40-49 Львів 0:47:27 1:11:23 4:52 1:43:27 1:43:27
246 114 Роман Пухир Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:51:27 1:14:00 4:52 1:43:28 1:43:28
247 681 Юрій Волковинський Ч 30-39 Київ 0:48:59 1:13:18 4:52 1:43:16 1:43:29
248 644 Артем Ковбель Ч 30-39 Київ 0:48:23 1:12:51 4:53 1:43:31 1:43:32
249 51 Назар Пелешко Ч 20-29 Рава-руська 0:49:31 1:12:48 4:53 1:43:33 1:43:33
250 367 Павло Мордік Ч 40-49 Київ Sri Chinmoy Marathon Team 0:49:09 1:13:23 4:52 1:43:23 1:43:33
251 814 Павло Янчак Ч 30-39 Львів Shypshyna Runclub 0:50:08 1:12:58 4:53 1:43:39 1:43:39
252 33 Анастасія Паньків Ж 20-29 Львів 0:50:01 1:13:39 4:52 1:43:27 1:43:41
253 395 Микита Убийвовк Ч 20-29 Львів Run4U 0:50:04 1:13:39 4:52 1:43:28 1:43:41
254 119 Екатерина Гончарова Ж 30-39 Гола Пристань Орден Святого Кросівка 0:49:00 1:13:15 4:53 1:43:32 1:43:42
255 699 Денис Кириченко Ч 20-29 Одеса 0:47:19 1:11:22 4:53 1:43:34 1:43:44
256 401 Евгений Ковалев Ч 30-39 Херсон без клуба 0:47:51 1:11:53 4:53 1:43:44 1:43:46
257 11 Максим Петрів Ч 20-29 Львів - 0:45:57 1:10:09 4:53 1:43:38 1:43:49
258 628 Ярослав Скоробогатий Ч 20-29 Золочів Falcons 0:44:51 1:07:40 4:53 1:43:47 1:43:52
259 539 Сергiй Фещенко Ч 30-39 Миколаiв Niko Run 0:48:31 1:12:57 4:53 1:43:49 1:43:59
260 365 Іван Куземський Ч 30-39 Тернопіль стандартпарк run&tri_club 0:50:34 1:14:24 4:52 1:43:29 1:44:03
261 571 Михайло Яріш Ч 20-29 Золочів 0:49:15 1:12:57 4:53 1:43:44 1:44:04
262 599 Михайло Шастін Ч 20-29 Львів 0:49:15 1:13:25 4:54 1:43:56 1:44:07
263 451 Марія Поліщук Ж 30-39 Львів Shypshyna run club 0:49:42 1:13:42 4:53 1:43:37 1:44:07
264 314 Маркіян Гошко Ч 20 Львів togen 0:48:04 1:12:59 4:55 1:44:22 1:44:26
265 633 Микола Лисенко Ч 60-69 Бровари 0:49:18 1:13:38 4:56 1:44:40 1:44:40
266 630 Андрій Мартинюк Ч 30-39 Львів 0:49:25 1:14:04 4:55 1:44:25 1:44:47
267 32 Максим Кулагін Ч 30-39 Львів 0:50:16 1:14:12 4:55 1:44:30 1:44:48
268 13 Роман Гривнак Ч 20-29 Івано-Франківськ Borys Running club 0:49:06 1:13:38 4:56 1:44:49 1:44:50
269 224 Олексій Тарасов Ч 30-39 Київ KUZIN TEAM/ MC TARAS BULBA 0:51:26 1:15:34 4:56 1:44:40 1:44:53
270 615 Ярослав Крушевський Ч 20-29 Івано-Франківськ Немає 0:51:22 1:14:40 4:55 1:44:29 1:44:54
271 667 Роман Максимів Ч 20-29 івано франківськ GRC 0:50:32 1:14:52 4:56 1:44:35 1:44:56
272 129 Оксана Вишиванюк Ж 40-49 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:35 1:15:37 4:56 1:44:46 1:44:57
273 622 Андрій Кравчук Ч 40-49 Київ 0:48:21 1:13:25 4:57 1:45:00 1:45:00
274 467 Taras Nykolyshyn Ч 20-29 Stryi Old Monk 0:34:55 1:16:45 4:55 1:44:28 1:45:03
275 534 Дмитро Благий Ч 20-29 Львів 0:51:20 1:15:25 4:56 1:44:39 1:45:03
276 281 Ігор Бугрин Ч 50-59 Львів 0:49:59 1:14:06 4:57 1:44:57 1:45:04
277 789 Юрій Старовойтов Ч 30-39 Львів 0:51:20 1:15:25 4:55 1:44:17 1:45:06
278 95 Володимир Гладкий Ч 30-39 Тернопіль 0:48:25 1:13:07 4:56 1:44:41 1:45:07
279 482 Андрій Працьовитий Ч 20-29 Львів 0:51:11 1:15:12 4:56 1:44:53 1:45:08
280 664 Чопей Олександр Ч 20-29 Чернігів 0:49:11 1:13:21 4:55 1:44:31 1:45:09
281 613 Наталія Вус Ж 30-39 Яворів 0:49:27 1:14:31 4:57 1:45:04 1:45:12
282 262 Микола Сманцеров Ч 40-49 Львів DELIVERO.UA 0:51:24 1:15:46 4:57 1:45:03 1:45:16
283 40 Юрій Хівренко Ч 40-49 Львів Shypshyna Run Club 0:49:00 1:13:01 4:56 1:44:52 1:45:16
284 453 Volodymyr Soiko Ч 20-29 Львів 0:48:09 1:12:28 4:58 1:45:17 1:45:20
285 230 Ольга Хмаренко Ж 20 Львів 0:51:40 1:15:23 4:57 1:45:14 1:45:32
286 739 Vladyslav Pidkovych Ч 20-29 Lviv NullReferenceException 0:49:26 1:14:18 4:58 1:45:28 1:45:35
287 555 Олексій Кузнєцов Ч 30-39 Львів Шипшина 0:51:43 1:15:32 4:58 1:45:18 1:45:36
288 750 Тетяна Мартинюк Ж 30-39 Львів 0:50:26 1:14:58 4:58 1:45:30 1:45:36
289 486 Андрій Якимович Ч 30-39 Львів 0:49:06 1:14:44 4:58 1:45:19 1:45:39
290 41 Анастасія Ганджа Ж 30-39 Тернопіль Ternopil Running Club 0:50:41 1:14:53 4:58 1:45:17 1:45:40
291 366 Роман Свістель Ч 20 Львів нема 0:49:36 1:14:49 4:58 1:45:26 1:45:46
292 144 Vasyl Khmarenko Ч 20-29 Львів Три Леви 0:51:23 1:15:46 4:58 1:45:37 1:45:47
293 66 Артем Третьяков Ч 30-39 Львів TRILEWY 0:51:23 1:15:46 4:58 1:45:29 1:45:49
294 292 Матвій Бондарук Ч 20-29 Луцьк 0:49:39 1:14:09 4:58 1:45:24 1:45:53
295 334 Назар Ткач Ч 20-29 Львів 0:51:25 1:16:03 4:58 1:45:34 1:45:57
296 785 Олександр Погребняк Ч 30-39 Кропивницький 0:49:25 1:13:43 4:58 1:45:33 1:45:57
297 184 Ольга Дуляба Ж 30-39 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:37 1:15:37 4:59 1:45:51 1:46:02
298 42 Ярема Кіт Ч 30-39 Львів 0:49:45 1:14:45 4:59 1:45:58 1:46:04
299 410 Богдан Васильків Ч 20-29 Львів Run4U 0:48:40 1:13:27 4:59 1:45:56 1:46:04
300 182 Iryna Kyrianova Ж 30-39 Lviv Trilewy 0:50:09 1:14:50 4:59 1:45:56 1:46:05
301 462 Антон Скорохід Ч 20-29 Тернопіль 0:52:15 1:16:26 4:59 1:45:40 1:46:05
302 304 Денис Гаєвський Ч 20-29 Київ 0:51:48 1:15:47 4:59 1:45:58 1:46:06
303 720 Осип Мункачі Ч 20-29 Львів 0:50:56 4:59 1:45:39 1:46:14
304 646 Олег Гуменчук Ч 30-39 Львів 0:51:14 1:15:13 4:58 1:45:33 1:46:18
305 774 Володимир Медвідь Ч 20-29 Львів runday 0:50:37 1:15:00 5:00 1:46:20 1:46:20
306 663 Костянтин Шульга Ч 30-39 Львів Run4U 0:52:05 1:16:26 4:59 1:45:57 1:46:20
307 302 Alёna Kravchenko Ж 30-39 Kyiv AC Panda 0:50:46 1:15:10 4:59 1:45:49 1:46:22
308 283 Іван Попович Ч 30-39 Львів Run4U 0:51:57 1:16:32 4:59 1:45:56 1:46:23
309 565 Олег Гордон Ч 20-29 Львів BSB 0:49:21 1:14:30 5:00 1:46:16 1:46:24
310 96 Василь Янко Ч 30-39 івано франківськ 0:50:33 1:14:52 5:00 1:46:11 1:46:29
311 22 Антон Геч Ч 20-29 Умань 0:52:28 1:17:02 4:59 1:45:58 1:46:29
312 138 Роман Дунець Ч 30-39 Львів 0:50:33 1:14:53 5:00 1:46:13 1:46:30
313 620 Остап Гетьман Ч 20-29 Львів 0:49:47 1:13:00 4:59 1:45:42 1:46:31
314 741 Павло Веремчук Ч 20-29 Львів Run4U 0:50:34 1:14:24 5:01 1:46:20 1:46:35
315 563 Андрій Кльоб Ч 20-29 Львів 0:51:59 1:15:57 4:59 1:45:51 1:46:41
316 704 Іван Костів Ч 20-29 Львів 0:50:11 1:15:10 5:01 1:46:26 1:46:43
317 381 Володимир Марусяк Ч 20-29 Львів TRILEWY 0:51:16 1:15:42 5:01 1:46:39 1:46:46
318 766 Владислав Гапанович Ч 30-39 Львів Lviv Trail Running Club 0:50:57 1:15:10 5:00 1:46:13 1:46:50
319 122 Юрій Бузікевич Ч 30-39 Жовква 0:49:14 1:14:11 5:02 1:46:46 1:46:52
320 397 Ростислав Убоженко Ч 20-29 Львів MMA Center Lviv 0:52:26 1:17:03 5:01 1:46:26 1:46:52
321 725 Друар Боян Ч 40-49 Львів 0:49:38 1:14:26 5:01 1:46:36 1:46:55
322 575 Іван Урущак Ч 60-69 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:49:50 1:14:18 5:02 1:46:52 1:47:00
323 590 Дмитро Шпак Ч 30-39 Львів Ultra 0:52:11 1:17:06 5:02 1:46:50 1:47:02
324 155 Євгеній Беспояско Ч 20-29 Кривий Ріг 0:50:40 1:15:13 5:02 1:46:43 1:47:07
325 755 Дмитро Драпей Ч 20-29 Львів 0:51:25 1:16:22 5:01 1:46:35 1:47:08
326 431 Максим Воронков Ч 30-39 Миргород VoronkoV'i 0:51:32 1:15:46 5:01 1:46:39 1:47:10
327 225 Анна Панасюк Ж 20-29 Харків 1:07:40 1:07:40 5:03 1:47:14 1:47:26
328 403 Володимир Ружицький Ч 20-29 Гнівань 0:50:39 1:15:47 5:03 1:47:13 1:47:35
329 686 Ihor Senkiv Ч 20-29 Lviv - 0:50:08 1:15:15 5:03 1:47:19 1:47:36
330 289 Тарас Вигнанський Ч 40-49 Львів 0:50:15 1:14:39 5:03 1:47:12 1:47:40
331 216 Роман Ястреб Ч 30-39 Львів 0:52:23 1:16:45 5:03 1:47:23 1:47:44
332 744 Олександр Жеребцов Ч 30-39 Львів 0:51:12 1:15:39 5:04 1:47:26 1:47:54
333 668 Олег Засадний Ч 20-29 Львів 0:52:49 1:18:11 5:04 1:47:44 1:48:09
334 515 Олександр Климчук Ч 30-39 Вінниця CrossfitBox Vn 0:53:54 1:18:14 5:05 1:47:46 1:48:15
335 183 Віталій Дуляба Ч 30-39 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:38 1:15:39 5:06 1:48:06 1:48:17
336 220 Анатолій Піщалюк Ч 40-49 Коломия Надія 0:50:25 1:15:09 5:05 1:48:00 1:48:18
337 530 Олександр Мендель Ч 20-29 Львів 0:53:31 1:18:21 5:04 1:47:45 1:48:22
338 394 Анатолій Жук Ч 70+ Львів Фенікс 0:50:45 1:16:32 5:07 1:48:31 1:48:32
339 461 Мельничук Максим Ч 20-29 Хмельницький 0:51:18 1:17:05 5:05 1:48:00 1:48:34
340 237 Діма Коцюк Ч 30-39 Хмельницький 0:52:05 1:17:12 5:07 1:48:33 1:48:36
341 468 Маркіян Фецич Ч 20-29 Львів TRILEWY 0:51:30 1:16:35 5:06 1:48:27 1:48:37
342 228 Андрій Московчук Ч 20-29 Львів 0:47:44 1:12:55 5:07 1:48:31 1:48:39
343 538 Андрій Мокрий Ч 20-29 Львів Time Pro Ukraine 0:52:03 1:16:50 5:05 1:48:05 1:48:41
344 107 Олександр Нестеренко Ч 30-39 Львів Актив-клуб ZernoVita 0:52:22 1:17:30 5:06 1:48:22 1:48:45
345 296 Henri Kirs Ч 20 Tartu 0:49:21 1:14:12 5:07 1:48:39 1:48:47
346 94 Марина Мельник Ж 20-29 Рівне Rivne Running Club 0:52:07 1:17:06 5:07 1:48:29 1:48:49
347 439 Володимир Галичанівський Ч 20-29 Зимна Вода Goal - 42 0:51:32 1:16:49 5:07 1:48:29 1:48:56
348 223 Роман Гнатів Ч 30-39 Львів 0:52:36 1:17:48 5:07 1:48:46 1:48:58
349 29 Андрій Сушко Ч 20-29 Львів 0:51:09 1:16:24 5:07 1:48:44 1:49:02
350 162 Юрій Репецький Ч 20-29 Львів 0:51:47 1:16:35 5:07 1:48:35 1:49:19
351 765 Дмитро Дущак Ч 30-39 Київ LiveLoveRun 0:53:15 1:18:08 5:09 1:49:12 1:49:19
352 84 Андріан Грецко Ч 30-39 Львів 0:52:34 1:17:02 5:09 1:49:20 1:49:20
353 730 Михайло Пищук Ч 20-29 Долина Без клубу 0:50:25 1:15:37 5:07 1:48:41 1:49:21
354 803 Олег М'єскало Ж 20-29 Львів 0:52:14 1:17:35 5:08 1:49:05 1:49:21
355 261 Ігор Павлишин Ч 40-49 Стрий 0:51:38 1:16:48 5:08 1:49:06 1:49:21
356 592 Олена Кениз Ж 20-29 Львів --- 0:51:44 1:16:54 5:08 1:48:56 1:49:21
357 131 Володимир Костельний Ч 20-29 Львів 0:47:41 1:14:11 5:09 1:49:26 1:49:26
358 376 Влад Білик Ч 20 Львів 0:49:15 1:15:45 5:09 1:49:23 1:49:27
359 349 Вадим Луцюк Ч 30-39 Львів Simat 0:52:17 1:17:28 5:08 1:49:06 1:49:31
360 520 Ольга Екимова Ж 40-49 Минск Джинджер-фитнес 0:54:10 1:19:05 5:08 1:49:09 1:49:31
361 654 Олександр Виговський Ч 30-39 Київ Topruners 0:51:41 1:17:37 5:09 1:49:21 1:49:40
362 490 Олег Пилип Ч 20 Самбір Campus Ukraine 0:46:39 1:12:51 5:10 1:49:35 1:49:40
363 716 Антон Рудка Ч 30-39 Львів 0:52:17 1:17:05 5:09 1:49:11 1:49:40
364 347 Олександр Виноградський Ч 20-29 Львів 0:52:21 1:18:01 5:09 1:49:16 1:49:45
365 307 Олег Воробйов Ч 40-49 Львів 0:52:24 1:17:34 5:10 1:49:32 1:49:47
366 125 Ігор Патіюк Ч 30-39 Львів trafik 0:52:22 1:17:36 5:09 1:49:25 1:49:47
367 792 Орест Холод Ч 50-59 Львів ultra LVIV 0:48:41 1:13:53 5:10 1:49:35 1:49:48
368 554 Максим Кир'янов Ч 30-39 Львов Trilewy 0:49:48 1:16:16 5:10 1:49:40 1:49:48
369 103 Володимир Меренюк Ч 20-29 Львов 0:29:57 1:12:31 5:10 1:49:35 1:49:49
370 505 Юрій Жданов Ч 20-29 Київ 0:52:40 1:18:31 5:09 1:49:26 1:49:50
371 503 Юрій Кобринович Ч 30-39 Львів 0:33:29 1:17:49 5:09 1:49:22 1:49:50
372 574 Ольга Купців Ж 30-39 Львів Shypshyna Run Club 0:51:29 1:17:49 5:09 1:49:24 1:49:51
373 807 Павло Бесклубий Ч 30-39 Київ 0:52:20 1:17:42 5:09 1:49:12 1:49:54
374 806 Руслан Семирга Ч 20-29 Київ 0:52:22 1:17:43 5:09 1:49:14 1:49:54
375 49 Марян Пітин Ч 30-39 Львів ЛДУФК 0:51:25 1:16:53 5:10 1:49:42 1:49:54
376 805 Олексій Петров Ч 40-49 Київ Аквіла 0:52:19 1:17:42 5:09 1:49:15 1:49:54
377 675 Сергій Баскаков Ч 20-29 Львів 0:52:22 1:18:01 5:09 1:49:28 1:49:57
378 128 Микола Голубев Ч 20-29 Львів 0:51:37 1:16:21 5:10 1:49:34 1:49:58
379 517 Іван Мигаль Ч 30-39 Львів 0:52:24 1:17:38 5:10 1:49:38 1:49:59
380 445 Мирон Максимів Ч 20-29 Львів 0:52:14 1:17:37 5:10 1:49:49 1:50:01
381 64 Євген Вакульський Ч 20-29 Донецьк 0:51:29 1:17:15 5:10 1:49:50 1:50:01
382 732 Юра Левицький Ч 40-49 Стрий 0:50:23 1:15:55 5:11 1:49:52 1:50:03
383 696 Роман Довбуш Ч 30-39 Львів 0:52:38 1:18:30 5:10 1:49:41 1:50:05
384 77 Ольга Лопушевська Ж 40-49 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:52:33 1:17:49 5:10 1:49:49 1:50:07
385 52 Ярослав Скорохід Ч 20-29 Львів 0:50:56 1:16:04 5:11 1:50:03 1:50:10
386 658 Олег Івановський Ч 30-39 Lviv ELEKS 0:52:12 1:16:55 5:10 1:49:47 1:50:12
387 295 Костянтин Хоменко Ч 20-29 Кременчук 0:52:29 1:18:27 5:11 1:49:54 1:50:15
388 217 Оксана Ястреб Ж 30-39 Львів 0:52:24 1:17:43 5:11 1:49:57 1:50:16
389 271 Станіслав Дев'ятьяров Ч 30-39 Львів 0:52:38 1:18:31 5:10 1:49:38 1:50:17
390 372 Олексій Юзько Ч 20-29 Харків 0:52:29 1:18:27 5:11 1:49:54 1:50:17
391 697 Роман Чепіль Ч 50-59 Львів 0:52:28 1:18:27 5:11 1:49:59 1:50:18
392 740 Андрій Когут Ч 20-29 Lviv 0:52:56 1:19:34 5:11 1:50:05 1:50:23
393 328 Volodymyr Falendysh Ч 30-39 Lviv 0:52:26 1:17:26 5:11 1:49:54 1:50:36
394 181 Богдан Мацевко Ч 30-39 Львів 0:51:57 1:17:02 5:11 1:50:08 1:50:40
395 5 Володимир Черневий Ч 20-29 Львів BolekhivTeam 0:52:08 1:18:13 5:13 1:50:36 1:50:42
396 493 Христина Лещук Ж 20-29 Львів 0:52:18 1:17:45 5:12 1:50:19 1:50:43
397 794 Тарас Мацик Ч 20-29 Львів 0:48:52 1:13:38 5:13 1:50:48 1:50:50
398 775 Юрій Базильчук Ч 30-39 Рівне 0:52:41 1:18:17 5:13 1:50:34 1:50:53
399 180 Степан Тимецький Ч 20-29 Львів 0:52:09 1:17:44 5:13 1:50:51 1:50:57
400 617 Данил Шкарлат Ч ULL Львів 0:47:08 1:15:14 5:14 1:50:58 1:51:00
401 264 Ліна Здорова Ж 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:58 1:19:04 5:14 1:50:58 1:51:03
402 100 Олександр Слотвінський Ч 30-39 Львів in beer we trust 0:52:42 1:18:40 5:13 1:50:37 1:51:05
403 418 Ewgeny Oleksyuk Ч 30-39 khmelnitsky 0:48:28 1:12:38 5:13 1:50:46 1:51:06
404 491 Антон Терін Ч 30-39 Львів 0:52:42 1:18:40 5:13 1:50:40 1:51:08
405 234 Мар’ян Курило Ч 20-29 Львів 0:48:22 1:14:06 5:14 1:51:00 1:51:08
406 612 Степан Вальчишин Ч 20-29 Львів 1:07:22 5:12 1:50:26 1:51:15
407 291 Леся Алiна Ж 30-39 Кременчук 1:18:30 1:18:30 5:14 1:50:57 1:51:15
408 678 Анна-Марія Задерецька Ж 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:49 1:19:13 5:14 1:50:59 1:51:18
409 734 Андрій Лукашевич Ч 30-39 Львів 0:52:23 1:17:36 5:14 1:51:00 1:51:21
410 149 Сергій Євтушенко Ч 30-39 Львів Run4U 0:52:29 1:18:12 5:14 1:51:15 1:51:30
411 50 Олег Бавшин Ч 30-39 Львів Vakoms 0:53:55 1:20:32 5:14 1:51:12 1:51:38
412 239 Максим Романюк Ч 30-39 Львів PenAll 0:51:47 1:17:47 5:15 1:51:19 1:51:44
413 351 Yaroslav Mandziak Ч 30-39 Стрий Stryi 0:36:26 1:20:41 5:14 1:51:12 1:51:47
414 484 Віктор Сидорчук Ч 30-39 Луцьк 0:54:22 1:20:19 5:15 1:51:21 1:51:50
415 616 Наталія Ястремська Ж 30-39 новояворівськ ДЮСШ м. Яворів 0:49:38 1:15:23 5:16 1:51:48 1:51:54
416 719 Dmytro Romaniuk Ч 20-29 Kamienec-Podolsky 0:52:19 1:17:55 5:15 1:51:35 1:52:00
417 435 Тарас Смалюк Ч 20-29 Луцьк 0:55:08 1:20:28 5:15 1:51:37 1:52:07
418 208 Василь Власюк Ч 20-29 Львів 0:49:10 1:15:07 5:17 1:52:00 1:52:15
419 117 Sergiy Yevtushik Ч 40-49 Kiev 0:52:03 1:17:48 5:17 1:52:05 1:52:21
420 10 ІННА Сташко Ж 20-29 Київ 0:53:42 1:20:50 5:17 1:52:07 1:52:22
421 200 Ігор Галушко Ч 20-29 Вознесенськ 0:53:42 1:20:50 5:17 1:52:08 1:52:22
422 21 Зореслав Каїнський Ч 40-49 Львів Dodgi 0:52:10 1:18:28 5:18 1:52:25 1:52:26
423 749 Олег Карвацький Ч 20-29 Львів 0:57:40 1:22:34 5:16 1:51:54 1:52:27
424 603 Альона Виноградська Ж 30-39 Львів 0:54:34 1:20:16 5:17 1:52:00 1:52:28
425 778 Іван Лоєк Ч 20-29 Львів 0:53:55 1:19:42 5:17 1:52:15 1:52:34
426 374 Остап Пона Ч 20-29 Львів 0:53:03 1:18:09 5:17 1:52:05 1:52:34
427 438 Іван Катанюк Ч 20 Червоноград FreeWay 0:54:28 1:20:35 5:17 1:52:15 1:52:39
428 559 Олексій Новіков Ч 30-39 Львів 0:56:42 1:22:56 5:16 1:51:59 1:52:42
429 20 Софія Біловус Ж 20-29 Львів 1:08:36 1:08:36 5:18 1:52:37 1:52:43
430 337 Андрій Голуб Ч 20-29 Володимир-Волинський Епікур 0:53:17 1:18:46 5:17 1:52:08 1:52:45
431 708 Тарас Іжик Ч 40-49 Львів - 0:52:55 1:18:41 5:17 1:52:09 1:52:49
432 405 Ірина Личак Ж 20-29 Львів 0:52:45 1:19:07 5:18 1:52:40 1:52:52
433 485 Анна Яскевич Ж 20-29 Луцьк 0:54:23 1:20:20 5:18 1:52:33 1:53:02
434 434 Тетяна Матвіїв Ж 20-29 Київ 0:54:00 1:20:37 5:19 1:52:55 1:53:02
435 384 Василь Гищин Ч 30-39 Львів AbtoRun 0:54:00 1:20:17 5:18 1:52:25 1:53:02
436 649 Mykola Bartosh Ч 30-39 Харків EPIKUR 0:53:16 1:18:46 5:18 1:52:31 1:53:03
437 457 Олег Шира Ч 20-29 Львів 0:51:52 1:18:26 5:18 1:52:29 1:53:07
438 101 Юлія Костельна Ж 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:47:43 1:13:06 5:20 1:53:07 1:53:11
439 390 Вячеслав Пришляк Ч 20-29 Львів 0:52:35 1:18:19 5:19 1:52:46 1:53:11
440 650 Володимир Гром Ч 40-49 Київ EPIKUR 0:53:51 1:19:56 5:20 1:53:08 1:53:16
441 470 Володимир Дума Ч 20-29 Львів 0:55:51 1:22:06 5:18 1:52:33 1:53:20
442 386 Олександр Кокоткін Ч 20-29 Львів 0:53:42 1:19:37 5:20 1:53:15 1:53:21
443 474 Володимир Сухоставський Ч 50-59 Вінниця 0:52:01 1:17:53 5:20 1:53:17 1:53:23
444 713 Ксенія Вікторова Ж 20-29 Львів Львів, ДЮСШ Іскра 0:54:30 1:20:24 5:19 1:52:47 1:53:28
445 528 Дмитро Вотусь Ч 20-29 Львів Ябко 0:52:40 1:17:16 5:19 1:52:53 1:53:29
446 218 Микола Кривда Ч 30-39 Миколаїв 0:55:20 1:21:21 5:22 1:53:49 1:53:49
447 448 Святослав Деникевич Ч ULL Львів 0:52:32 1:18:33 5:21 1:53:28 1:53:53
448 502 Женя Конкін Ч 20-29 Тернопіль 0:56:21 1:22:14 5:20 1:53:20 1:53:54
449 409 Руслана Ратушняк Ж 40-49 Тернопіль 0:53:57 1:20:23 5:21 1:53:30 1:53:54
450 607 Олег Сидорович Ч 60-69 Львів 0:55:45 1:21:22 5:21 1:53:37 1:53:58
451 363 Андрій Сермягін Ч 20-29 Миколаїв 0:54:37 1:20:23 5:20 1:53:17 1:54:01
452 619 Євген Карпов Ч 30-39 Новояворівськ 0:53:39 1:20:15 5:22 1:53:48 1:54:07
453 362 Танасій Маковійчук Ч 70+ Чернівці АБУ 0:54:06 1:19:33 5:21 1:53:37 1:54:10
454 272 Петро Мартинов Ч 30-39 Lviv Runday 0:53:54 1:22:25 5:23 1:54:10 1:54:15
455 244 Андрій Мартинюк-Лотоцький Ч 20 Львів 0:51:44 1:17:29 5:22 1:54:06 1:54:15
456 736 Тарас Березюк Ч 30-39 Львів Run4U 0:56:40 1:22:16 5:21 1:53:40 1:54:24
457 325 Галина Хоменко Ж 30-39 Київ #побігли 0:56:21 1:22:12 5:22 1:53:50 1:54:24
458 37 Віталій Тростянчин Ч 30-39 Жвирка 0:36:17 1:22:09 5:21 1:53:45 1:54:26
459 450 Андрій Капись Ч 50-59 Львів особисто 0:51:24 1:17:39 5:23 1:54:17 1:54:28
460 688 Олена Войчук Ж 40-49 Івано-Франківськ 0:55:01 1:21:11 5:22 1:53:50 1:54:29
461 706 Юра Жуковський Ч 20 Львів RunUkraine 0:51:43 1:18:11 5:22 1:54:06 1:54:31
462 772 Костянтин Хожай Ч 20-29 Львів sky-country.lviv.ua 0:53:16 1:20:22 5:24 1:54:36 1:54:39
463 611 Владислав Голубєв Ч 20-29 Львів 1:07:25 5:22 1:53:57 1:54:45
464 370 Ostap Elyashevskyy Ч 30-39 Львів 0:52:12 1:17:49 5:23 1:54:27 1:54:46
465 601 Марія Годлевська Ж 30-39 Львів 0:52:42 1:19:35 5:24 1:54:34 1:54:50
466 808 Родіон Вегера Ч 20-29 Київ 0:50:47 1:18:09 5:25 1:54:58 1:55:08
467 161 Вадим М'яснянкін Ч 30-39 Львів ABTO 0:56:42 1:22:56 5:23 1:54:27 1:55:08
468 112 Сергій Білий Ч 60-69 Львів 1:22:09 5:24 1:54:36 1:55:15
469 509 Денис Савич Ч 20-29 Болехів Bolekhiv Team 0:53:23 1:20:06 5:26 1:55:10 1:55:17
470 714 Остап Кудик Ч 20-29 Львів Sport Life 0:55:06 1:21:37 5:24 1:54:47 1:55:20
471 170 Богдан Українець Ч 30-39 Львів SC Ultra 0:53:07 1:20:41 5:25 1:55:07 1:55:23
472 191 Андрій Семенишин Ч 20-29 Lviv BomasBoxing 0:54:01 1:20:30 5:26 1:55:17 1:55:25
473 286 Володимир Рибак Ч 30-39 Львів Runday 0:57:07 1:22:59 5:24 1:54:38 1:55:30
474 416 Роман Мамчур Ч 30-39 Львів Sport The Park 0:50:55 1:18:31 5:27 1:55:31 1:55:31
475 259 Анатолій Петров Ч 20-29 Львів Божевільний бігун 0:55:28 1:22:31 5:26 1:55:13 1:55:39
476 250 Андрій Ряшко Ч 20-29 Львів Самовисуванець 0:55:28 1:22:31 5:26 1:55:12 1:55:39
477 282 Назар Бабинюк Ч 30-39 Львів 0:56:06 1:22:17 5:25 1:55:02 1:55:39
478 73 Богдан Дан Ч 20-29 Хуст Kozyr Team 0:56:34 1:22:24 5:26 1:55:11 1:55:43
479 211 Андрій Козир Ч 20-29 Хуст Kozyr team 0:56:34 1:22:24 5:26 1:55:14 1:55:45
480 383 Ян Тесалу Ч 40-49 Львів 0:56:23 1:23:00 5:25 1:55:07 1:55:50
481 651 Ігор Бабяк Ч 20-29 Львів 0:49:58 1:15:40 5:26 1:55:29 1:56:00
482 540 Василь Совяк Ч 20-29 Львів Gameloft 0:52:38 1:19:15 5:27 1:55:33 1:56:00
483 645 Стас Гуменюк Ч 30-39 chornobaivka 0:57:02 1:23:49 5:28 1:56:10 1:56:10
484 584 Тарас Баранецький Ч 30-39 Львів 0:55:49 1:22:17 5:28 1:56:00 1:56:29
485 76 Олександр Юркін Ч 20-29 Львів Runday Lviv 0:56:21 1:22:32 5:28 1:56:02 1:56:33
486 105 Микола Крамаренко Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:56:16 1:22:32 5:28 1:56:12 1:56:33
487 705 Дмитро Полохач Ч ULL Львів 0:55:31 1:22:23 5:28 1:55:55 1:56:34
488 322 Михайло Слоневський Ч 20-29 Київ 0:57:45 1:24:15 5:28 1:55:55 1:56:35
489 404 Orest Gavur Ч 30-39 Lviv None 0:57:37 1:23:47 5:29 1:56:25 1:56:40
490 88 Паула Ульянюк Ж 20-29 Львів 0:56:22 1:22:57 5:29 1:56:16 1:56:45
491 393 Олексій Кулик Ч 70+ Львів Фенікс 0:56:03 1:22:52 5:29 1:56:31 1:56:45
492 245 Олег Соболта Ч 20-29 Червоноград StartUp 0:55:22 1:22:22 5:29 1:56:30 1:56:46
493 587 Олег Заверховський Ч 30-39 Київ КМРС 0:56:22 1:22:41 5:30 1:56:42 1:56:52
494 324 Наталія Гороховець Ж 40-49 Житомир #побігли 0:56:19 1:22:18 5:29 1:56:21 1:56:55
495 689 Andriy Melnyk Ч 30-39 Lviv 0:57:08 1:24:12 5:29 1:56:30 1:57:03
496 606 Сніжана Скупова Ж 20-29 Львів RunDay 0:54:19 1:21:27 5:30 1:56:53 1:57:04
497 545 Yurii Kiiko Ч 20-29 Lviv 0:57:08 1:24:12 5:29 1:56:31 1:57:05
498 632 Вікторія Канчуга Ж 20-29 Львів 0:54:54 1:22:08 5:31 1:56:59 1:57:07
499 768 Nazar Syvyy Ч 30-39 Стрий 0:58:04 1:25:27 5:30 1:56:40 1:57:13
500 585 Максим Шацький Ч 30-39 Ковель 0:56:08 1:25:00 5:31 1:57:12 1:57:25
501 440 Степан Степановський Ч 60-69 Львів Goal - 42 0:56:37 1:23:23 5:31 1:57:04 1:57:27
502 34 Євген Євстратьєв Ч 40-49 Львів ShypshynaRunClub; Sport club Scientist 0:57:10 1:23:49 5:30 1:56:46 1:57:30
503 110 Ксенія Бондарчук Ж 20-29 Львів SHYPSHYNA RAN CLUB 0:57:10 1:23:49 5:30 1:56:47 1:57:30
504 257 Клепець Владислав Ч 30-39 Львів 0:59:49 1:25:37 5:31 1:57:03 1:57:33
505 588 Андрій Кулик Ч 20-29 Львів 0:56:37 1:22:53 5:31 1:57:01 1:57:36
506 627 Павло Кирейто Ч 30-39 Львів ABTO 0:55:31 1:22:24 5:31 1:56:57 1:57:38
507 323 Аліна Іскоростенська Ж 20-29 Житомир #побігли 0:56:20 1:22:18 5:32 1:57:17 1:57:52
508 299 Дмитро Медведєв Ч 30-39 Львів 0:53:56 1:22:52 5:33 1:57:59 1:58:03
509 177 Катерина Рихальська Ж 30-39 Київ 0:56:15 1:23:52 5:33 1:57:53 1:58:07
510 666 Міколай Гжиб Ч 20 Радом Бєгєм Радом 0:59:39 1:24:58 5:32 1:57:33 1:58:09
511 137 Микола Марченко Ч 20 Городок 0:57:13 1:25:54 5:32 1:57:36 1:58:15
512 398 Михайло Яніцький Ч 20-29 Львів 0:52:30 1:19:40 5:34 1:58:01 1:58:26
513 511 Зоряна Богдан Ж 30-39 Львів 0:54:28 1:22:50 5:34 1:58:13 1:58:28
514 4 Олександр Жужгін Ч 30-39 Львів 0:53:12 1:19:22 5:33 1:57:55 1:58:29
515 263 Олексій Колєсов Ч 20 Кривий Ріг 0:53:21 1:21:13 5:35 1:58:33 1:58:33
516 310 Даніель Ніязієв Ч 30-39 Львів 1:00:08 1:27:32 5:33 1:57:48 1:58:34
517 65 Олександр Маковейчук Ч 50-59 Львів Abto 0:56:05 1:22:39 5:33 1:57:55 1:58:34
518 229 Сергій Ющук Ч 20-29 Рівне 0:57:12 1:23:56 5:33 1:57:48 1:58:35
519 624 Грицько Грущак Ч 30-39 Дрогобич HandstandUA 0:55:54 1:23:28 5:35 1:58:40 1:58:42
520 358 Максим Скорупський Ч 40-49 Львов Funk Masters 0:54:36 1:22:09 5:33 1:57:57 1:58:44
521 222 Iрина Полякова Ж 30-39 Дружкiвка 0:53:57 1:21:47 5:34 1:58:19 1:58:46
522 604 Володимир Стимковський Ч 30-39 Вінниця Onseo (Vin Run4Fun) 0:54:41 1:21:38 5:35 1:58:38 1:58:48
523 589 Юлія Сергеєва Ж 20-29 Lviv Аквапарк 0:55:04 1:23:34 5:36 1:58:52 1:58:52
524 153 Назар Кріль Ч 20-29 Дубляни Runday lviv 0:58:25 1:24:56 5:35 1:58:42 1:59:05
525 499 Катерина Мигул Ж 20 Дубляни 0:58:25 1:24:56 5:36 1:58:44 1:59:05
526 166 Денис Черевко Ч 30-39 Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 1:25:04 5:36 1:58:43 1:59:06
527 800 Марія Яцик Ж 20-29 Львів 0:56:44 1:24:00 5:36 1:58:53 1:59:11
528 476 Оксана Цимбаляк Ж 20-29 Львів 0:57:52 1:25:27 5:36 1:59:01 1:59:16
529 412 Володимир Миц Ч 20-29 Жидачів .. 0:55:25 1:22:56 5:36 1:58:47 1:59:19
530 82 Павло Данилюк Ч 20-29 Київ 0:57:12 1:25:17 5:36 1:58:48 1:59:22
531 219 Олена Віцке Ж 30-39 Львів 0:58:18 1:25:13 5:35 1:58:32 1:59:22
532 586 Кирило Філічкін Ч 20 Львів 0:56:08 1:25:00 5:37 1:59:16 1:59:29
533 201 Руслан Вороняк Ч 20-29 Львів 0:54:24 1:22:54 5:37 1:59:22 1:59:31
534 287 Оксана Собко Ж 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:00 1:24:13 5:36 1:58:51 1:59:33
535 674 Анатолій Тиквенко Ч 50-59 Одеса 0:55:18 1:22:22 5:38 1:59:26 1:59:35
536 487 Лідія Гонтар Ж 20-29 Луцьк 0:57:10 1:24:10 5:36 1:58:54 1:59:37
537 279 Єлизавета Діденко Ж 20 Львів 0:57:36 1:25:35 5:37 1:59:23 1:59:39
538 788 Інга Шакарян Ж 30-39 Львів 0:57:09 1:24:11 5:37 1:59:17 1:59:40
539 158 Олександр Бабич Ч 20-29 Львів 0:57:18 1:24:53 5:37 1:59:12 1:59:42
540 378 Вадим Нагірняк Ч 20-29 Львів 0:56:51 1:24:13 5:37 1:59:15 1:59:44
541 81 Марта Цимбаліста Ж 30-39 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 0:58:07 1:25:11 5:38 1:59:25 1:59:45
542 79 Ігор Новак Ч 40-49 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:58:07 1:25:10 5:37 1:59:23 1:59:46
543 415 Тарас Вітковський Ч 20-29 Львів 0:52:55 1:19:44 5:37 1:59:16 1:59:47
544 382 Ірина Білоган Ж 20-29 Львів 0:56:51 1:24:13 5:37 1:59:21 1:59:47
545 113 Марія Кулинич Ж 50-59 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:08 1:24:38 5:38 1:59:42 1:59:47
546 60 Орест Гладун Ч 30-39 Львів 0:56:54 1:24:12 5:37 1:59:06 1:59:49
547 652 Андрій Маїк Ч 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:00 1:24:38 5:37 1:59:09 1:59:54
548 458 Володимир Ваврик Ч 30-39 Львів 0:54:06 1:21:33 5:38 1:59:43 1:59:56
549 600 Andriy Pestov Ч 20-29 Lviv na 0:56:56 1:24:44 5:37 1:59:24 2:00:05
550 781 Мирослав Мелимук Ч 20-29 Львів 0:56:58 1:24:44 5:38 1:59:27 2:00:06
551 629 Юрій Кіт Ч 20-29 Львів 0:52:01 1:19:29 5:39 1:59:55 2:00:09
552 480 Андрій Бойко Ч 20-29 Львів 0:55:40 1:23:54 5:39 1:59:57 2:00:10
553 441 Дмитро Мелько Ч 20-29 Львів 0:57:53 1:25:17 5:38 1:59:35 2:00:17
554 547 Христина Рижук Ж 20-29 Львів Trilewy 0:56:21 1:24:39 5:39 1:59:59 2:00:21
555 771 Михайло Бриндзак Ч 20-29 Львів 0:53:17 1:20:24 5:40 2:00:26 2:00:28
556 59 Олег Панько Ч 40-49 Львів SC Ultra Львів 0:57:11 1:25:54 5:39 1:59:53 2:00:31
557 698 Костянтин Лабарткава Ч 30-39 Львів Ультра 0:57:11 1:25:54 5:39 1:59:54 2:00:32
558 369 Андрій Лапицький Ч 30-39 Львів 0:56:53 1:24:44 5:40 2:00:17 2:00:35
559 543 Сергiй Простов Ч 40-49 Київ 0:57:19 1:25:55 5:40 2:00:14 2:00:57
560 542 Олена Ушакова Ж 30-39 киiв 0:57:19 1:25:55 5:40 2:00:15 2:00:58
561 231 Юля Антонюк Ж 20-29 Львів 0:57:17 1:25:16 5:41 2:00:41 2:01:03
562 742 Євген Нємцов Ч 20 Львів 0:57:13 1:25:54 5:41 2:00:37 2:01:13
563 57 Марія Денега Ж 20-29 Львів 0:58:27 1:26:22 5:41 2:00:37 2:01:21
564 294 Danylo Sahaydak Ч 20 Львів 0:50:59 1:19:40 5:43 2:01:17 2:01:21
565 770 Олег мельниченко Ч 60-69 Киев 0:54:35 1:23:01 5:43 2:01:23 2:01:27
566 330 Тетяна Жбадинська Ж 30-39 Пустомити 0:57:24 1:25:29 5:43 2:01:13 2:01:29
567 108 Дмитро Іванов Ч 30-39 Луцьк СК Лучеськ 0:49:36 1:15:19 5:43 2:01:30 2:01:40
568 717 Марія Бондар Ж 30-39 Львів 1:00:26 1:28:07 5:42 2:01:06 2:01:43
569 718 Денис Черногуб Ч 20-29 Кам’янець-Подільський 0:55:14 1:22:52 5:44 2:01:45 2:02:10
570 336 Тарас Васів Ч 30-39 Володимир Волинський Епікур 0:57:11 1:25:55 5:44 2:01:37 2:02:14
571 371 Юрій Метко Ч 20-29 Пустомити 0:57:55 1:25:55 5:44 2:01:37 2:02:24
572 160 Олександра Котельнікова Ж 20-29 Київ - 1:00:55 1:28:57 5:44 2:01:45 2:02:26
573 656 Зоряна Бутрин Ж 30-39 Тернопіль SEBN-UA 0:57:04 1:24:37 5:44 2:01:52 2:02:27
574 738 Дмитро Боляк Ч 30-39 Тернопіль SEBN UA 0:57:03 1:24:37 5:45 2:01:53 2:02:27
575 373 Юрій Дробенко Ч 30-39 Львів 0:57:12 1:25:49 5:46 2:02:24 2:02:31
576 752 Олександр Кулик Ч 30-39 Львів 0:56:59 1:23:49 5:46 2:02:22 2:02:36
577 192 Катерина Батуріна Ж 30-39 Херсон Херсонський біговий клуб 0:55:53 1:23:50 5:46 2:02:25 2:02:38
578 63 Андрій Барчан Ч 30-39 Львів 0:59:51 1:27:54 5:47 2:02:36 2:02:40
579 288 Вадим Собко Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:59:33 1:27:54 5:46 2:02:34 2:02:40
580 402 Olha Kret Ж ULL Lviv 0:56:26 1:25:15 5:46 2:02:32 2:02:45
581 536 Андрій Дідич Ч 30-39 Львів 0:56:40 1:23:36 5:47 2:02:48 2:03:17
582 626 Наталя Качан Ж 20-29 Львів 1:27:47 1:27:47 5:47 2:02:46 2:03:17
583 300 Андрій Стахів Ч 20-29 Львів 0:56:12 1:22:46 5:47 2:02:45 2:03:19
584 777 Роман Слимак Ч 30-39 Львів 1:00:09 1:29:35 5:48 2:03:02 2:03:21
585 387 Валерія Яблуновська Ж 20-29 Ужгород 0:56:54 1:25:55 5:47 2:02:46 2:03:21
586 473 Олена Білоусова Ж 30-39 Чернівці 0:57:11 1:25:33 5:48 2:03:02 2:03:25
587 163 Ніна Чигріна Ж 30-39 Львів Ліга Доброго бігу 0:58:13 1:26:02 5:47 2:02:51 2:03:26
588 102 Іван Гень Ч 30-39 Луцьк 0:57:15 1:25:07 5:48 2:03:07 2:03:38
589 274 Любомир Угрин Ч 50-59 Львів 0:59:00 1:27:48 5:48 2:03:16 2:03:46
590 164 Богдан Сторожинський Ч 30-39 Броди 0:58:03 1:26:28 5:48 2:03:14 2:03:50
591 205 Тетяна Буянова Ж 50-59 Ламеція Терме 0:37:05 1:27:31 5:50 2:03:57 2:03:58
592 735 Орислава Пасічник Ж 30-39 Львів 0:58:44 1:27:48 5:49 2:03:36 2:04:06
593 19 Юлія Виноградова Ж 30-39 Львів 0:57:03 1:25:56 5:50 2:03:52 2:04:07
594 333 Леонід Тищук Ч 30-39 Володимир-Волинський ЕПІКУР 0:56:22 1:25:05 5:52 2:04:23 2:04:25
595 665 Роман Винницький Ч 20-29 Львів Lviv Ericsson Running Team 1:02:25 5:51 2:04:15 2:04:51
596 35 Володя Чорненький Ч 20-29 Львів 1:01:08 1:32:52 5:52 2:04:29 2:05:13
597 120 Олег Рыльский Ч 40-49 Измаил К.Л.Б Суворовец 0:59:54 1:28:18 5:56 2:06:05 2:06:29
598 143 Альона Кохно Ж 30-39 Київ 1:19:24 5:57 2:06:15 2:06:36
599 214 Еліна Руснак Ж 20-29 Чернівці 0:57:52 1:25:55 5:57 2:06:09 2:06:43
600 756 Богдан Іванів Ч 30-39 Львів 1:02:01 1:30:00 5:57 2:06:18 2:06:45
601 657 Дмитро Рожнятовський Ч 20-29 Львів 0:56:39 1:25:28 6:00 2:07:11 2:07:11
602 93 Наталія Соболта Ж 20-29 Тернопіль 0:58:39 1:28:07 6:01 2:07:41 2:07:58
603 639 Тарас Мельник Ч 20-29 Львів 0:59:18 1:29:22 6:01 2:07:45 2:08:05
604 447 Оксана Лиса Ж 20 Львів 0:59:19 1:29:22 6:01 2:07:45 2:08:05
605 258 Надія Осміловська Ж 30-39 Львів 1:02:30 1:31:46 6:01 2:07:39 2:08:08
606 178 Іванець Ігор Ч 30-39 Воля-Висоцька 1:00:16 1:29:50 6:01 2:07:50 2:08:10
607 417 Роман Стефанишин Ч 20-29 Львів Sport The Park 1:00:07 1:30:11 6:02 2:08:09 2:08:16
608 298 Яра Сидор Ж 20-29 Львів 0:55:58 1:25:42 6:02 2:07:56 2:08:25
609 660 Кристоф Гжиб Ч 40-49 Радом Бєгєм Радом 1:00:10 1:30:20 6:02 2:07:58 2:08:33
610 662 Павел Адамчик Ч 40-49 Радом Бєгєм Радом 1:00:10 1:30:20 6:02 2:07:57 2:08:33
611 659 Роберт Поморскі Ч 40-49 Радом Бєгєм Радом 1:00:10 1:30:18 6:02 2:07:57 2:08:33
612 422 Уляна Купчак Ж 20-29 Львів RunDay 1:04:41 1:33:10 6:01 2:07:52 2:08:35
613 464 Андрій Дорохін Ч 30-39 Львів Фенікс 0:59:17 1:26:42 6:02 2:08:11 2:08:36
614 243 Галина Русановська Ж 20-29 Львів 0:57:44 1:26:00 6:03 2:08:27 2:09:07
615 797 Владислав Кушней Ч 20-29 Львів 0:57:43 1:25:59 6:03 2:08:25 2:09:07
616 432 Taras Khmelovskyi Ч 30-39 Lviv 0:59:15 1:29:36 6:05 2:09:10 2:09:10
617 392 Василь Крупский Ч 70+ Львів Фенікс-АБУ 1:01:57 1:30:56 6:04 2:08:56 2:09:13
618 425 Владислава Кімаковська Ж 20-29 Хмельницький 1:00:21 1:29:50 6:04 2:08:43 2:09:20
619 420 Олександр Пахолюк Ч 20-29 Львів 1:00:19 1:29:49 6:04 2:08:46 2:09:21
620 463 Михайло Скобилко Ч 20-29 Львів 0:58:58 1:28:35 6:04 2:08:47 2:09:25
621 69 Софія Шандра Ж 20-29 Львів 1:02:07 1:31:24 6:04 2:08:44 2:09:28
622 195 Тетяна Угнівенко Ж 40-49 Миколаївка 1:00:51 1:30:55 6:06 2:09:29 2:09:55
623 721 Віталій Горбуленко Ч 20-29 новояворівськ 0:38:57 1:30:55 6:06 2:09:27 2:09:55
624 709 Христина Соломаха Ж 20-29 Львів HotFeetrc 1:00:35 1:31:36 6:06 2:09:27 2:09:57
625 577 Marta Brukh Ж 20-29 Lviv 1:01:11 1:31:58 6:06 2:09:34 2:09:59
626 169 Богдан Українець Ч 60-69 Львів SC Ultra 0:53:07 1:20:41 6:07 2:09:45 2:10:00
627 428 Етел Левіна Ж 50-59 Львів Фенікс 1:01:48 1:32:12 6:08 2:10:09 2:10:36
628 430 Георгiй Мiтев Ч 70+ IзмаIл К.Л.Б Суворовец 6:09 2:10:36 2:10:36
629 602 Богдан Бучковський Ч 20-29 Львів 1:04:56 1:32:53 6:08 2:10:16 2:10:37
630 335 Natasha Yaskevych Ж 30-39 Киев 0:58:58 1:29:36 6:08 2:10:13 2:10:44
631 277 Володимир Андрюшко Ч 20 Львів 0:59:14 1:30:23 6:09 2:10:25 2:10:57
632 276 Петришин Софія Ж 20 Львів 0:59:15 1:30:23 6:09 2:10:27 2:10:58
633 142 Вадим Кохно Ч 40-49 Київ САП 1:03:21 1:32:03 6:11 2:11:04 2:11:28
634 45 Hanna Bilotil Ж 20-29 Kyiv 1:05:02 1:34:58 6:10 2:11:02 2:11:44
635 278 Олексій Діденко Ч 50-59 Львів 0:59:02 1:29:35 6:13 2:11:48 2:12:06
636 556 Орлова Ольга Ж 30-39 Киев 1:02:26 1:33:50 6:13 2:11:49 2:12:08
637 188 Amy McGoldrick Ж 40-49 Chicago 1:02:39 1:33:40 6:12 2:11:33 2:12:11
638 359 Ірина Бокало Ж 20-29 Львів - 1:01:03 1:32:06 6:14 2:12:08 2:12:15
639 597 Марія Кушнір Ж 30-39 Львів 0:59:32 1:30:16 6:14 2:12:24 2:12:49
640 285 Юрій Лишак Ч 20 Львів 0:58:43 1:28:31 6:15 2:12:28 2:13:10
641 353 Тетяна Бойчук Ж 40-49 Львів Зелемінь 1:03:05 1:33:52 6:15 2:12:37 2:13:19
642 791 Маркіян Гринчишин Ч 20-29 Львів TimePro 0:58:13 1:29:26 6:15 2:12:42 2:13:19
643 724 Святослав Николин Ч 20-29 Львів 0:58:52 1:29:46 6:16 2:13:04 2:13:21
644 507 Юлія Серенко Ж 20-29 Львів Double-U 0:59:30 1:30:19 6:17 2:13:12 2:13:22
645 312 Дмитро Зернов Ч 40-49 Львів 0:57:32 1:29:33 6:16 2:12:50 2:13:24
646 121 Андрій Пиндик Ч 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:02:34 1:33:47 6:16 2:12:56 2:13:42
647 268 Лілія Кузьма Ж 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:02:32 1:33:47 6:16 2:12:59 2:13:42
648 787 Марія Винник Ж 20-29 Стрий 1:01:48 1:32:30 6:19 2:14:01 2:14:23
649 303 Вікторія Бабенко Ж 20-29 Львів 1:01:32 1:34:16 6:18 2:13:48 2:14:26
650 55 Юлія Мамотенко Ж 30-39 Дніпро 1:03:06 1:34:20 6:20 2:14:18 2:14:29
651 591 Дмитро Резніков Ч 30-39 Львів, Винники 0:56:10 1:27:48 6:19 2:14:14 2:14:40
652 70 Богдана Мельничук Ж 20-29 Львів Ліга Доброго Бігу 1:01:59 1:33:39 6:21 2:14:48 2:14:52
653 71 Віталій Ступак Ч 40-49 Львів 1:01:59 1:33:39 6:21 2:14:50 2:14:54
654 751 Арiф Ток Ч 40-49 Iзмiр 1:07:49 6:22 2:15:05 2:15:05
655 400 Галина Збаращук Ж 30-39 Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 1:02:25 1:34:30 6:22 2:15:08 2:15:14
656 339 Віктор Казанін Ч 60-69 Ужгород 1:01:26 1:33:11 6:21 2:14:53 2:15:26
657 733 Максим Уланов Ч 30-39 Лейпциг 1:04:19 1:33:53 6:22 2:15:13 2:15:51
658 157 Олена Вороняк Ж 20-29 Львів 1:01:59 1:33:45 6:23 2:15:30 2:16:15
659 516 Мар'яна Тимків Ж 20-29 Львів 0:58:56 1:30:17 6:25 2:16:05 2:16:16
660 512 Оксана Разумейко Ж 20-29 Львів 1:00:05 1:32:27 6:24 2:15:47 2:16:19
661 578 Орест Бусько Ч 20-29 Львів 1:00:56 1:31:59 6:26 2:16:29 2:16:41
662 533 Andriy Musakovsky Ч 20-29 Lviv Ябко 1:00:31 1:32:58 6:25 2:16:05 2:16:43
663 140 Віталій Єляшевський Ч 30-39 Львів Ліга Доброго Бігу 0:59:58 1:31:08 6:25 2:16:21 2:16:44
664 519 Олег Римарович Ч 40-49 Кам'янець-Подільський CrossFit KP 1:03:14 1:35:16 6:25 2:16:04 2:16:48
665 226 Наталія Денисенко Ж 30-39 Львів 1:02:50 1:34:19 6:26 2:16:39 2:16:53
666 780 Іван Русецький Ч 20-29 Львів 1:01:54 1:34:35 6:27 2:16:43 2:17:02
667 297 Valentyna Yeremenko Ж 30-39 Київ Бігова країна 1:02:40 1:34:28 6:27 2:16:56 2:17:09
668 525 Віктор Крук Ч 20-29 Львів 1:02:35 1:34:31 6:27 2:16:45 2:17:22
669 56 Аліна Гриценко Ж 20-29 Львів 1:06:26 1:38:20 6:28 2:17:17 2:18:02
670 252 Мар‘яна Мрачинська Ж 20-29 Львів 1:00:57 1:33:42 6:31 2:18:28 2:18:29
671 469 Тіна Дурач Ж 20-29 Львів TRILEWY 1:06:47 1:38:30 6:30 2:17:51 2:18:37
672 492 Oksana Tyndyk Ж 20 Lviv 1:06:46 1:38:30 6:30 2:17:53 2:18:38
673 193 Леся Базильова Ж 40-49 Херсон Херсонський біговий клуб 1:03:07 1:35:20 6:33 2:19:01 2:19:12
674 396 Наталія Кобзаренко Ж 30-39 Київ 1:01:10 1:33:45 6:32 2:18:44 2:19:13
675 6 Мatt Maki Ч 40-49 Kиїв 1:03:50 1:35:22 6:33 2:18:51 2:19:17
676 669 Андрій Некеров Ч 30-39 Київ Ворекен 0:55:44 1:25:59 6:35 2:19:48 2:19:48
677 671 Оксана Матола Ж 30-39 Львів 1:06:22 1:37:25 6:34 2:19:30 2:19:56
678 648 Nina Kovalenko Ж 60-69 Харків EPIKUR 1:06:53 1:38:28 6:34 2:19:24 2:20:05
679 168 Анна Хаврусь Ж 20-29 Киев 1:05:30 1:37:46 6:35 2:19:33 2:20:17
680 357 Юлія Імшенецька Ж 30-39 Львів 1:04:20 1:36:36 6:36 2:20:09 2:20:55
681 236 Назар Знак Ч 20 Львів 1:05:16 1:38:04 6:38 2:20:40 2:21:24
682 524 Володимир Скальський Ч 20 Львів 1:07:07 1:40:29 6:39 2:21:16 2:22:00
683 609 Балдонадо Балдонадо Ч 30-39 Львів 1:01:50 1:34:58 6:41 2:21:54 2:22:41
684 86 Слєсаренко Олег Ч 40-49 Львів 1:02:53 1:37:11 6:42 2:22:15 2:22:58
685 813 Олег Слєсаренко Ч 40-49 Львів 1:02:52 1:37:10 6:42 2:22:13 2:22:59
686 111 Ірина Саврук Ж 20-29 Львів аматор 1:06:11 1:39:28 6:45 2:23:11 2:23:18
687 159 Анастасія Санницька Ж 20-29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:06:40 1:40:21 6:50 2:25:11 2:25:54
688 267 Наталя Машевська Ж 20-29 Львів Зелемінь 1:05:12 1:39:30 6:51 2:25:22 2:26:01
689 99 Dmytro Smirnov Ч 30-39 Львів In Beer We Trust 1:06:50 1:40:10 6:52 2:25:33 2:26:03
690 625 Каріна Севастьянова Ж 30-39 Луцьк 1:05:29 1:37:45 6:53 2:26:00 2:26:09
691 779 Александр Абеленцев Ч 20-29 Львів 1:04:07 1:38:02 6:54 2:26:16 2:26:34
692 266 Марія Павловська Ж 30-39 Львів Зелемінь 1:06:28 1:40:40 6:54 2:26:24 2:27:03
693 497 Мар'ян Богач Ч 20-29 Львів 0:58:50 1:39:14 6:58 2:27:47 2:28:01
694 360 Ольга Олендер Ж 20-29 Тернопіль 1:06:48 1:41:12 6:58 2:27:44 2:28:15
695 151 Руслан Ружицький Ч 30-39 Львів runday 6:59 2:28:17 2:28:42
696 313 Вікторія Андреєва Ж 20-29 Львів 1:07:05 1:42:13 7:01 2:28:52 2:29:32
697 782 Yulian Oglobyak Ч 20-29 Lviv 1:02:51 1:43:59 7:10 2:32:09 2:32:32
698 413 Ярослав Кіблик Ч 30-39 Львів Не має. 1:07:20 1:42:54 7:19 2:35:15 2:36:03
699 265 Марія Засадній Ж 20-29 Львів Зелемінь 1:08:28 1:47:22 7:27 2:37:56 2:38:38
700 260 Ярослав Купровський Ч 30-39 Львів 1:54:40 7:35 2:41:01 2:41:47
701 475 Лариса Лабарткава Ж 70+ Львів Ультра 1:56:03 7:57 2:48:42 2:48:42
702 46 Роман Пилипенко Ч 20-29 Львів 3 Run club adidas 0:47:20 1:13:32
703 798 Володимир Тімашов Ч 30-39 Трускавець 0:35:04
704 481 Петро Жук Ч 20-29 Львів Ralabs 1:06:01
705 377 Дмитро Колчанов Ч 30-39 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB
706 518 Олег Римарович Ч ULL Кам'янець-Подільський CrossFit KP
707 679 Олександр Вахула Ч 30-39 Львів
708 684 Вадим Зензелюк Ч 20-29 Рівне СПК Серце Воїна
709 703 Анатолій Калюжний Ч 40-49 Старобільск
710 715 Соломія Банах Ж 20-29 Львів
711 722 О.І. Слєсаренко Ч 40-49 Львів
712 769 Віталій Журавленко Ч 20-29 Львів
713 784 Bohdan Usharuk Ч 30-39 Луцьк Спілка учасників АТО Волині
714 793 Михайло Слудніков Ч 30-39 Львів
715 173 Євген Марценюк Ч 30-39 Львів
716 579 Христина Леськів Ж 20-29 Івано-Франківськ
717 801 Василь Шпік Ч 20-29 Львів
718 804 Олексій Феньов Ч 20-29 Київ Nike
719 3 Віталій Тишкевич Ч 30-39 Львів
720 7 Дмитро Литвиненко Ч 20-29 Київ
721 26 Ярослав Мизак Ч 20-29 Львів
722 28 Вадим Свідерський Ч 20-29 Луцьк
723 43 Олексій Кузнєцов Ч 30-39 Чернівці ShypShyna RunClub
724 47 Орест Кореновський Ч 30-39 Львів
725 54 Павло Фомюк Ч 40-49 Хмельницький
726 62 Тарас Шаматайло Ч 30-39 Київ
727 80 Володимир Кладочний Ч 20-29 Київ
728 85 Тетяна Счастливенко-Слезінська Ж 30-39 Львів
729 89 Дмитро Котляр Ч 30-39 Черкаси Wrestling team Cherkassy
730 109 Дмитро Гвоздєв Ч 30-39 Чернівці
731 134 Олександр Ожиняк Ч 20-29 Київ
732 139 Владислав Голівер Ч 20-29 Кривий Ріг
733 146 Роман Кульматицький Ч 40-49 новояворівськ
734 147 Петро Чернега Ч 20-29 Львів СК «Ультра»
735 154 Марина Томченко Ж 20-29 Київ
736 156 Юлiя Дубiна Ж 20-29 Чернiгiв
737 165 Софія Камінська Ж 20 Львів
738 176 Артем Кобірніченко Ч 30-39 Київ
739 190 Zukhra Sert Ж 30-39 Sisli Yuzbinkos
740 194 Олена Єрмакова Ж 30-39 Львів
741 206 Назарій Горбачук Ч 20-29 Львів
742 213 Андрій Швадчак Ч 30-39 Дрогобич Run 4 Fun 82100
743 227 Петро Пуняк Ч 20-29 Львів Аматор
744 233 Юрій Послєдніченко Ч 20-29 Львів
745 238 Marcin Walocha Ч 40-49 Krakow ITMBW Krakow
746 240 Володимир Бондарчук Ч 30-39 Коростень
747 242 Анна Булах Ж 20 Київ
748 251 Ольга Грачова Ж 20-29 Львів
749 253 Антон Міщенко Ч 30-39 Львів
750 269 Крістіна Ачаповська Ж 30-39 Львів Немає
751 273 Олександр Брик Ч 20-29 Львів Oril
752 280 Ігор Ільницький Ч 40-49 Кам’янець-Подільський
753 290 Анастасія Голуб Ж 20-29 Львів
754 308 Віктор Гребельський Ч 30-39 Київ
755 319 Олександр Герасименко Ч 20-29 Київ SalomonRC
756 342 Владислав Саматов Ч 20-29 Кам'янське
757 346 Тарас Жеребецький Ч 20 Львів
758 348 Мирослав Карпінський Ч 40-49 Стрий
759 352 Дмитро Мокич Ч 30-39 Луцьк
760 354 Наталія Столяр Ж 30-39 Львів
761 355 Іван Королько Ч 20-29 Тлумач
762 361 Мирон Нетребич Ч 20-29 Львыв
763 375 Наталія Поп Ж 30-39 Київ
764 388 Олександр Носов Ч 30-39 Львів
765 389 Віталій Головенко Ч 20-29 Болехів
766 399 Василь Кричун Ч 70+ Івано-Франківськ Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області
767 406 Гліб Стрижко Ч 20-29 Миколаїв Українська академія лідерства
768 411 тетяна павлова Ж 30-39 Дружківка
769 419 Володимир Любінець Ч 20-29 Львів
770 443 Ярина Мирка Ж 20 Львів TRILEWY
771 444 Микола Плюйко Ч 70+ Київ TopRunners
772 452 Ігор Буць Ч 20-29 Львів
773 459 Олексій Сорокін Ч 30-39 Хмельницький
774 460 Ігор Хвалібота Ч 20-29 Львів
775 479 Леся Ворожбит Ж 20-29 Львів -
776 483 Андрій Крись Ч 40-49 Долина
777 494 Юлия Солоп Ж 20-29 Киев
778 501 Олег Городецький Ч 20-29 Львів Боксерський клуб Гетьман
779 508 Andriy Moskal Ч 20-29 Львів
780 514 Дмитро Власенко Ч 30-39 Маріуполь
781 522 Олег Прилепа Ч 40-49 Хмельницький
782 526 Микола Кахнич Ч 20-29 Львів
783 532 Анастасія Онищенко Ж 20-29 Львів Shypshyna
784 537 Ілля Мендель Ч 20-29 Львів
785 541 Євген Ушаков Ч 30-39 Київ
786 544 Олексій Косиєв Ч 20-29 Львів
787 550 Олександр Ремінний Ч 30-39 Львів
788 553 Ігор Мартинюк Ч 50-59 Надвірна
789 557 Roman Chornopyskyy Ч 20-29 Lviv
790 560 Микита Прус Ч 20-29 Львів Немає
791 561 Андрій Демків Ч 30-39 Львів
792 569 Анна Сивура Ж 30-39 Київ
793 573 Оля Богун Ж 20-29 Львів
794 581 Юрій Слєпньов Ч 20-29 Стрий
795 582 Юлія Міронова Ж 20-29 Львів
796 596 Людмила Побережнюк Ж 30-39 Вінниця Onseo (Vin Run4Fun)
797 605 Оксана Петрова Ж 40-49 Львів Збройні сили - Фенікс
798 614 Сергій Тиран Ч 20-29 Тернопіль
799 623 Андрій Данилевич Ч 20-29 Львів
800 631 Дар‘я Ксьонз Ж 20-29 Харків
801 636 Євген Сяткін Ч 30-39 Івано-Франківськ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag