Петропавлівський півмарафон Чайка

21 км
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Півмарафон

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21307 Богдан-Іван Городиський Ч 25 Київ 0:31:03 3:06 1:05:42 1:05:42
2 21298 Микола Юхимчук Ч 34 Луцьк shafarrun 0:31:29 3:12 1:07:48 1:07:49
3 21137 Михайло Богданов Ч 38 Київ EliteRun 0:32:00 3:15 1:08:41 1:08:42
4 21173 Павло Олійник Ч 31 Чернігів ONE team Mizuno 0:32:00 3:15 1:08:53 1:08:54
5 21221 Артем Поддубный Ч 26 Бахмут 0:32:11 3:17 1:09:33 1:09:33
6 21300 Olexandr Babaryka Ч 35 Днiпро 0:32:29 3:20 1:10:36 1:10:37
7 21149 Дмитро Пожевілов Ч 31 Чугуїв 4F Kharkiv 0:32:45 3:22 1:11:08 1:11:08
8 21246 Артем Казбан Ч 119 Дніпро Старт дніпро 0:32:12 3:22 1:11:22 1:11:23
9 21301 Ivan Musiyako Ч 34 Чернігів 0:33:33 3:23 1:11:39 1:11:39
10 21276 Олішевський В'ячеслав Ч 33 Бердичів FamilyRunClub 0:33:59 3:25 1:12:22 1:12:22
11 21319 Антон Мамітько Ч 24 Київ One team 0:34:38 3:27 1:13:00 1:13:02
12 21239 Віталій Поліщук Ч 24 Київ LebedevRUN 0:34:44 3:28 1:13:16 1:13:18
13 21126 Владимир Васьков Ч 35 Овидиополь Епицентр 0:34:25 3:28 1:13:26 1:13:26
14 21338 Ігор Гелетій Ч 37 Івано-Франківськ Марафонський клуб Тарас Бульба 0:35:18 3:29 1:13:43 1:13:44
15 21072 Ongaki Samuel Ч 35 KISII, Kenya 0:33:59 3:31 1:14:12 1:14:12
16 21340 Дар’я Михайлова Ж 30 Бахмач ДМК «Гармонія», АБУ 0:35:19 3:31 1:14:18 1:14:18
17 21290 Євгенія Прокоф‘єва Ж 24 Київ ДМК'Гармонія', АБУ 0:35:20 3:32 1:14:41 1:14:41
18 21281 Григорій Хомич Ч 31 Lutsk LKB 'Rudnik' 0:34:17 3:33 1:15:05 1:15:05
19 21168 Виктор Роговой Ч 54 Киев Науковець, АБУ 0:35:19 3:35 1:15:46 1:15:46
20 21059 Краст Юрiй Ч 33 Київ 0:35:34 3:36 1:16:02 1:16:03
21 21293 Сергій Кровлайдіс Ч 41 Чернігів ДМК ' Гармонія' 0:35:46 3:40 1:17:22 1:17:23
22 21108 Гусев Дмитро Ч 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:36:54 3:39 1:17:20 1:17:29
23 21278 Ольга Скрипак Ж 29 Бровари 0:36:50 3:40 1:17:35 1:17:36
24 21299 Олександра Шафар Ж 31 Київ shafarrun 0:36:50 3:40 1:17:37 1:17:37
25 21198 Сергій Бондар Ч 36 Київ Nike Running Club 0:36:50 3:40 1:17:37 1:17:39
26 21012 Павло Шутенко Ч 50 с. Любарці АБУ, SCS Runing Club Scientist 0:35:46 3:42 1:18:19 1:18:20
27 21201 Олександр Скороход Ч 35 Київ СК 'Науковець' 0:38:24 3:52 1:21:41 1:21:43
28 21136 Віктор Романюк Ч 28 Київ 0:37:52 3:53 1:22:04 1:22:13
29 21145 Pavel Balabanov Ч 36 Dnipro Start Dnipro 0:38:28 3:54 1:22:20 1:22:22
30 21089 Ігор Саханда Ч 52 Київ 0:38:32 3:55 1:22:56 1:22:59
31 21327 Віктор Гребельський Ч 36 Київ 0:38:17 3:55 1:22:58 1:23:00
32 21026 Віталій Бурлов Ч 49 Чернігів Біговій Чернігів 0:38:23 3:56 1:23:02 1:23:13
33 21238 Катерина Стеценко Ж 37 Київ 0:38:55 3:57 1:23:38 1:23:38
34 21242 Руслан Гелета Ч 20 Харьков 0:39:30 3:59 1:24:08 1:24:10
35 21090 Василь Карпович Ч 64 Камянець КСЦ Дніпровець 0:39:34 3:59 1:24:13 1:24:15
36 21110 Грицько Богдан Ч 36 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:40:36 4:00 1:24:26 1:24:34
37 21233 Владислав Харенко Ч 25 Киев 0:39:59 4:01 1:24:44 1:24:50
38 21297 Сергій Бежевець Ч 49 Житомир SCS Sport club Scientist 0:39:21 4:01 1:25:02 1:25:02
39 21152 Максим Сушко Ч 33 м. Одеса 0:39:53 4:01 1:25:03 1:25:07
40 21164 Дмитро Бадивський Ч 37 Київ 0:40:03 4:01 1:25:03 1:25:14
41 21205 Олена Сімонок Ж 38 Киев Superheroes Run Academy 0:40:06 4:03 1:25:26 1:25:28
42 21091 OLEKSANDR Вовк Ч 63 Харків 0:40:04 4:03 1:25:32 1:25:36
43 21240 Олександр Волков Ч 32 Бровари БІГ Бровари 0:40:01 4:04 1:25:52 1:25:57
44 21057 Андрій Фатєєв Ч 36 Бровари Green Fit 0:40:36 4:05 1:26:08 1:26:14
45 10058 Шаматайло Тарас Ч 37 Київ в/ч А0222 0:40:24 4:05 1:26:20 1:26:27
46 21277 Святецький Євген Ч 38 Бердичів FamilyRunClub 0:40:19 4:06 1:26:32 1:26:34
47 21325 Вадим Яременко Ч 25 Брусилов Крок за Кроком 0:40:35 4:05 1:26:17 1:26:41
48 21336 Аліна Бощук Ж 20 Київ 0:40:35 4:06 1:26:49 1:26:50
49 21022 Мочоний Владислав Ч 24 Чернігів Біговий Чернігів 0:43:33 4:06 1:26:47 1:26:51
50 21204 Balabanova Olga Ж 33 Dnipro One Team - Mizuno 0:41:50 4:09 1:27:37 1:27:42
51 21115 Рихлюк Ігор Ч 51 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:40:54 4:10 1:27:58 1:28:06
52 21002 Сергій Зюман Ч 33 Київ #Побігли, UARunners 0:40:47 4:10 1:27:54 1:28:10
53 21343 Іван Гуляк Ч 29 Дрогобич ACTIVE RUN CLUB 0:40:53 4:10 1:28:14 1:28:18
54 21169 Christoph Saurenbach Ч 40 Amberg CACE (Running for Europe) 0:38:03 4:11 1:28:24 1:28:25
55 21073 Ігор Карук Ч 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:40:51 4:11 1:28:30 1:28:35
56 21125 Синенко Володииир Ч 57 Житомир СК ' Полісся UA' 0:40:36 4:12 1:28:36 1:28:40
57 21337 Олена Лавренюк Ж 28 Вінниця 0:41:18 4:12 1:28:50 1:28:51
58 21104 Євген Крапивін Ч 25 Київ 0:42:10 4:12 1:28:50 1:28:59
59 21269 Павло Приходько Ч 27 Киев Nike Run Club 0:41:29 4:13 1:29:06 1:29:09
60 21262 Тетяна Соляник Ж 38 Біла Церква Ск Науковець 0:41:30 4:13 1:29:14 1:29:15
61 21171 Олександр Малов Ч 38 Київ 0:42:30 4:14 1:29:20 1:29:31
62 21320 Влодимер Мироненко Ч 48 Шостка 0:42:04 4:13 1:29:09 1:29:32
63 21292 Вова Сковородка Ч 33 Київ Trekking team 0:40:51 4:14 1:29:33 1:29:35
64 21047 Дмитро Левченко Ч 32 Київ SYNERGY 0:42:51 4:09 1:27:42 1:29:52
65 21160 Олег Кокун Ч 51 Київ 0:41:50 4:15 1:29:45 1:29:52
66 21153 Денис Шергін Ч 24 Київ Nike Run Club 0:42:56 4:15 1:29:48 1:29:53
67 21094 Ольга Гавлицька Ж 23 Київ Nike Run Club 0:42:56 4:15 1:29:56 1:30:02
68 21096 Владимир Грибов Ч 34 Киев Adidas Runners Kyiv 0:41:34 4:16 1:30:06 1:30:11
69 21018 Олександр Кадькало Ч 62 Київ SC «Scientist» 0:42:59 4:16 1:30:21 1:30:27
70 21098 Віктор Сімашко Ч 36 Одеса I iove supersport 0:42:47 4:18 1:30:45 1:30:58
71 21280 Анна Калініченко Ж 32 Суми TopRunners 0:43:25 4:18 1:31:00 1:31:05
72 21119 Serhii Klimashevskyi Ч 48 Вишневе 0:43:37 4:22 1:32:23 1:32:28
73 21021 Oleksandr Hrebeniuk Ч 33 Київ SC Scientist 0:43:53 4:22 1:32:13 1:32:30
74 21193 Тарас Шапран Ч 27 Боярка Боярка Run Club 0:44:09 4:22 1:32:16 1:32:33
75 21070 Андрей Лемец Ч 39 Петропавловская Борщаговка UP Club 0:43:15 4:23 1:32:46 1:32:58
76 21032 Сергій Пономаренко Ч 46 Веселе 0:43:11 4:24 1:32:59 1:33:10
77 21095 Ігор Мрикало Ч 48 TERNOPIL Ternopil Running Club 0:42:56 4:24 1:32:57 1:33:15
78 21015 Костянтин Бондарев Ч 58 Кожухівка АБУ 0:43:33 4:25 1:33:14 1:33:18
79 21009 Баліцький Олександр Ч 36 Баришівка Науковець 0:41:58 4:26 1:33:33 1:33:42
80 21140 Володимир Сахно Ч 49 Ніжин Науковець 0:41:50 4:25 1:33:18 1:33:42
81 21116 Яковенко Володимир Ч 52 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:44:57 4:24 1:33:09 1:33:47
82 21007 Олег Завальнюк Ч 52 Новий Буг #Побігли 0:44:55 4:27 1:33:56 1:33:58
83 21207 Руслан Бейгул Ч 33 Київ 0:42:57 4:27 1:34:08 1:34:11
84 21133 Андрій Кожушний Ч 35 Київ Squad UA Runners, R4B 0:45:16 4:28 1:34:33 1:34:50
85 21321 Mykola Baltabaiev Ч 55 Київ KUZIN TEAM/ MC TARAS BULBA 0:44:44 4:31 1:35:17 1:35:21
86 21187 Максим Бугай Ч 29 Киев 0:44:59 4:30 1:35:16 1:35:42
87 21013 Михайло Дяченко Ч 35 Чернігів 0:45:31 4:31 1:35:35 1:35:51
88 21347 Євген Прудіус Ч 29 Київ RunBaseKiev 0:47:38 4:32 1:35:42 1:36:12
89 21220 Анатолій Григор'єв Ч 46 Слов'янськ 0:43:15 4:33 1:36:03 1:36:12
90 21259 Лилия Горбатенко Ж 36 Киев Юный Динамовец 0:44:57 4:33 1:36:13 1:36:18
91 21322 Yurii Loboda Ч 54 Kyiv LebedevRun 0:45:24 4:33 1:36:01 1:36:27
92 21166 Яна Киптенко Ж 32 Славянск 0:44:19 4:34 1:36:20 1:36:28
93 21232 Anna Kovalenko Ж 34 Киев 0:44:25 4:34 1:36:34 1:36:35
94 21255 Максим Кацевич Ч 34 Софіївська Борщагівка 0:44:57 4:34 1:36:23 1:36:36
95 21064 Евгений Богданов Ч 37 Новий Буг 0:44:54 4:35 1:36:43 1:36:49
96 21144 Євгеній Таранущенко Ч 26 Новий Буг 0:44:55 4:35 1:36:42 1:36:49
97 21023 Russell Dunn Ч 41 KYIEVO-SVIATOSHYNSKYI RAION Vinogradnik 0:44:00 4:34 1:36:39 1:36:52
98 21251 Сергій Петренко Ч 33 Київ Nike Run Club 0:43:54 4:35 1:36:54 1:37:00
99 21114 Синенко Максим Ч 29 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:44:57 4:35 1:36:49 1:37:02
100 21311 Валентина Горбань Ж 37 Київ Salomon running club 0:45:26 4:36 1:37:05 1:37:12
101 21101 Maksym Hauptman Ч 40 Kharkiv 0:47:35 4:35 1:36:48 1:37:14
102 21117 Павло Мрикало Ч 26 Тернопіль TernopilRunningClub 0:45:26 4:35 1:36:54 1:37:14
103 21341 Максим Бойченко Ч 30 Київ 0:45:04 4:35 1:36:58 1:37:16
104 21100 Володимир Корнієнко Ч 38 Київ 0:46:10 4:36 1:37:18 1:37:24
105 21155 Олена Шевченко Ж 29 Київ Trekking Team - 'Разом до нових перемог!' 0:45:21 4:37 1:37:26 1:37:26
106 21006 Станіслав Єрко Ч 46 Київ Running Club Scientist 0:45:44 4:35 1:37:00 1:37:28
107 21103 Сергій Руденко Ч 33 київ 0:46:21 4:36 1:37:03 1:37:35
108 21105 Інна Сташко Ж 28 Київ 0:46:23 4:36 1:37:03 1:37:36
109 21234 Володимир Скляр Ч 27 Херсон 0:46:18 4:37 1:37:42 1:37:51
110 21139 Эдуард Габай Ч 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:46:07 4:38 1:37:56 1:38:09
111 21296 Андрій Коломієць Ч 38 Kyiv 0:45:28 4:38 1:38:05 1:38:11
112 21122 Viktor Maziarchuk Ч 39 Kyiv KuzinTEAM 0:44:57 4:39 1:38:15 1:38:20
113 21248 Вадим Квятковский Ч 32 Київ Trekking Team -“Разом до нових перемог!» 0:45:15 4:39 1:38:24 1:38:35
114 21008 Ус Максим Ч 31 Чернігів Біговий Чернігів, Інваспорт 0:46:19 4:40 1:38:36 1:38:44
115 21314 Артем Харчишин Ч 36 Киев Salomon Running Club Ukraine 0:47:42 4:41 1:38:54 1:39:12
116 21211 Оксана Зубчевська Ж 43 Київ ПУШЕБ 0:45:38 4:41 1:39:02 1:39:14
117 21275 Ірина Згурська Ж 40 Яготин 0:46:24 4:43 1:39:35 1:39:41
118 21027 Владислав Капула Ч 27 Киев 0:46:31 4:43 1:39:45 1:39:49
119 21150 Владислав Боціон Ч 24 Київ Рембаза 0:46:43 4:43 1:39:50 1:39:52
120 21163 Олег Терентьев Ч 53 Киев 0:46:30 4:44 1:39:58 1:40:02
121 21230 Василь Возненко Ч 58 Біла Церква Арсенал , АБУ 0:47:59 4:45 1:40:27 1:40:30
122 21261 Олег Кліщ Ч 43 Біла Церква Білоцерківський Марафон 0:47:04 4:44 1:40:06 1:40:33
123 21042 Борис Михайлов Ч 58 Бахмач ДМК'Гармонія', АБУ 0:48:23 4:44 1:40:07 1:40:33
124 21031 Сергій Бобовников Ч 39 Алчевськ 0:46:33 4:45 1:40:27 1:40:34
125 21339 Сергей Базарный Ч 39 Одесса NRC 0:45:02 4:45 1:40:32 1:40:37
126 21305 Іван Колесніков Ч 43 Кропивницкий 0:45:42 4:45 1:40:33 1:40:37
127 21206 Nadiia Osmankina Ж 27 Petropavlovskaya Borshagovka Adidas Runners 0:47:08 4:46 1:40:35 1:40:38
128 21029 Карен Назарян Ч 38 Чернігів Біговий Чернігів 0:46:48 4:45 1:40:23 1:40:51
129 21302 Naminas Roman Ч 25 Kyiv Nike Running Club 0:46:55 4:45 1:40:32 1:40:54
130 21218 Павло Явецький Ч 37 Київ Archimatika 1:40:54 4:47 1:40:54 1:40:54
131 21135 Юрій Насєка Ч 35 Київ SC 'Scientist' 0:46:13 4:46 1:40:52 1:41:00
132 21200 Дмитро Коломаченко Ч 32 Вишневе Adidas runners 0:47:57 4:47 1:40:55 1:41:04
133 21313 Ольга Невкапса Ж 44 Киев Adidas Runners Kyiv 0:51:16 4:47 1:41:07 1:41:08
134 21272 Roman Vasylyshyn Ч 30 Київ 0:47:11 4:47 1:41:03 1:41:14
135 21192 Тарас Добрівський Ч 45 Боярка Боярка RUN 0:48:21 4:47 1:41:01 1:41:30
136 21048 Dmytro Kolomoiets Ч 35 Чайки 0:48:35 4:47 1:41:09 1:41:43
137 21087 Андрей Печеный Ч 44 Киев 0:47:32 4:49 1:41:41 1:41:46
138 21124 Андрій Дробаха Ч 31 Horishni Plavni 0:48:53 4:48 1:41:26 1:41:52
139 21213 Максим Пулінець Ч 32 Батурин ДМК 'Гармонія', АБУ 0:50:45 4:49 1:41:44 1:41:57
140 21039 Andrij Gurbyk Ч 56 Київ RCS, Trekking Team 0:46:45 4:49 1:41:57 1:41:59
141 21260 Панчій Ольга Ж 29 м.Київ KM Running Club 0:46:53 4:49 1:41:49 1:42:09
142 21074 Оксана Швед Ж 38 Київ Level 0:48:57 4:50 1:42:12 1:42:19
143 21216 Андрій Іщенко Ч 17 Полтава Banzai 0:48:09 4:50 1:42:09 1:42:22
144 21099 Ніколаєнко Світлана Ж 36 Київ 0:48:03 4:50 1:42:00 1:42:30
145 21189 Михайло Бурдейний Ч 34 Київ 0:47:58 4:50 1:42:18 1:42:39
146 21227 Anton Yemets Ч 34 Kyiv R-Running 0:48:57 4:51 1:42:19 1:42:39
147 21092 Олександр Стасюк Ч 40 Київ SC Scientist 0:48:10 4:52 1:42:49 1:42:57
148 21010 ІГОР СИДОРЕНКО Ч 37 Чернігів Біговий Чернігів 0:49:45 4:52 1:42:56 1:43:24
149 21174 Лара Молнар Ж 33 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:46:48 4:54 1:43:22 1:43:29
150 21078 Костянтин Чапюк Ч 36 Київ 0:49:47 4:53 1:43:16 1:43:30
151 21134 Святослав Власко Ч 27 Бориспіль 0:49:11 4:54 1:43:27 1:43:40
152 21069 Володимир Журов Ч 35 Софіївська Борщагівка Sport90-60-90 0:46:13 4:54 1:43:32 1:43:45
153 21181 Микола Якубовський Ч 62 Дружня Run Дружня 0:48:06 4:54 1:43:41 1:43:46
154 21210 Николай Антоненко Ч 30 Киев Kuzin Team 0:49:40 4:56 1:44:08 1:44:12
155 21178 Kateryna Lakhonina Ж 32 Kyiv Kuzin Team 0:49:39 4:56 1:44:12 1:44:16
156 21323 Андрій Залізнюк Ч 45 Боярка 0:49:06 4:55 1:43:50 1:44:23
157 21035 Павло Мордік Ч 50 Київ 0:48:47 4:56 1:44:19 1:44:35
158 21083 Микола Путій Ч 40 Київ 0:50:23 4:57 1:44:26 1:44:42
159 21288 Геннадий Налбат Ч 54 Киев 0:48:57 4:56 1:44:23 1:44:42
160 21222 Yuri Khoma Ч 52 Kyiv Runday 0:47:09 4:57 1:44:38 1:44:45
161 21310 денис Белоногов Ч 39 kyiv Top Raners 0:46:56 4:58 1:44:48 1:44:58
162 21041 Сергій Пулінець Ч 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:50:46 4:57 1:44:35 1:45:01
163 21045 Євгенія Чучкалова Ж 46 Київ СК Науковець 0:48:25 4:58 1:44:57 1:45:04
164 21196 Вікторія Шарова Ж 38 Боярка Боярка RUN 0:50:09 4:58 1:44:48 1:45:07
165 21066 Тарас Тимошенко Ч 31 Петропавлівська Борщагівка 0:48:48 4:58 1:44:47 1:45:13
166 21082 Настя Вершиніна Ж 34 Киев 0:50:22 4:59 1:45:13 1:45:29
167 21084 Ярослав Гончаренко Ч 38 Київ 0:50:24 4:59 1:45:14 1:45:29
168 21001 Oleksandr Volkov Ч 56 Simferopol Running Club Scientist 0:50:30 5:00 1:45:31 1:45:42
169 21241 Тарасов Олексій Ч 38 Київ 0:49:40 5:00 1:45:42 1:45:46
170 21004 Alexander Kurochkin Ч 26 c. Петропавлівська Борщагівка 0:48:07 4:59 1:45:18 1:45:48
171 21182 Михайло Федоров Ч 33 Київ 0:48:39 5:00 1:45:44 1:46:02
172 21326 Mykola Slobodian Ч 37 Київ Lebedev Run 0:49:01 5:01 1:45:51 1:46:12
173 21071 Marina Trygubenko Ж 29 Київ 0:48:02 5:02 1:46:19 1:46:22
174 21106 Федотова Марина Ж 28 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:49:27 5:03 1:46:37 1:46:47
175 21267 Богдан Снопік Ч 27 Ірпінь 0:50:24 5:03 1:46:46 1:47:03
176 21154 Олександр Заїка Ч 35 Бровари 0:49:04 5:03 1:46:45 1:47:03
177 21156 Anton Burlaka Ч 34 Kyiv 0:51:16 5:03 1:46:33 1:47:10
178 21076 Володимир Василюк Ч 62 Івано-Франківськ 0:51:42 5:03 1:46:45 1:47:12
179 21130 Лебедєв Дмитрій Ч 78 Київ Running club Scientist 0:50:28 5:03 1:46:50 1:47:14
180 21212 Вадим Киреев Ч 50 Киев Run Base Kyiv 0:48:58 5:04 1:47:01 1:47:14
181 21112 Гончаренко Микола Ч 60 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:50:05 5:05 1:47:30 1:47:39
182 21050 Tymofii Synianskyi Ч 32 Ирпень 0:48:10 5:04 1:47:12 1:47:41
183 21316 Володимир Кононський Ч 41 Київ 0:51:39 5:05 1:47:26 1:47:52
184 21295 Євгенія Вязовченко Ж 27 Київ Lebedev Run 0:51:39 5:06 1:47:35 1:48:01
185 21129 Сергієнко Анатолій Ч 71 Київ Running club Scientist 0:50:40 5:06 1:47:47 1:48:08
186 21209 Вільховий Андрій Ч 32 Боярка adidas RUN 0:53:28 5:06 1:47:51 1:48:14
187 21065 Олексій Зайченко Ч 31 Київ R-RUNNING 0:50:38 5:06 1:47:46 1:48:16
188 21236 Максим Оберемок Ч 38 Київ NPGRC 0:51:55 5:07 1:48:16 1:48:22
189 21195 Слабоумие И Отвага Ч 37 Святопетрiвське AR Kyiv 0:53:27 5:07 1:48:05 1:48:28
190 21061 Володимир Бабка Ч 29 Ніжин Runing Club Scientist 0:47:45 5:07 1:47:57 1:48:32
191 21312 Сергій Зуєв Ч 36 Черкаси FamilyRanClub Черкаси 0:51:17 5:08 1:48:26 1:48:35
192 21185 Євген Кайнара Ч 29 Київ Insane Humsters 0:47:43 5:08 1:48:26 1:48:52
193 21016 Леніна Оленєва Ж 61 Киев Running Club Scientist 0:48:03 5:09 1:48:56 1:48:56
194 21289 Николай Яшин Ч 48 Киев 0:52:48 5:09 1:48:44 1:49:00
195 21257 Анастасія Чуніховська Ж 24 Київ Nike Run Club 0:50:00 5:09 1:48:47 1:49:05
196 21025 Valerio Diachenko Ч 51 Київ 0:51:14 5:10 1:49:07 1:49:13
197 21040 Тетяна Любченко Ж 62 Київ RC Scientist 0:51:06 5:10 1:49:06 1:49:15
198 21268 Сергій Білоконь Ч 36 Київ 0:49:12 5:10 1:49:05 1:49:29
199 21162 Taras Glushko Ч 20 Носовка, Черниговская обл. 0:49:53 5:11 1:49:29 1:49:49
200 21063 Вячеслав Бибик Ч 44 Київ 0:49:28 5:12 1:49:52 1:50:08
201 21285 Олександр Карпов Ч 29 Киев 0:50:08 5:13 1:50:05 1:50:15
202 21019 Володимир Красуля Ч 29 Бровари 0:50:30 5:12 1:49:52 1:50:20
203 21107 Кісельов Віктор Ч 49 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:54:39 5:13 1:50:20 1:50:33
204 21324 Андрій Драганов Ч 37 с.Святопетрівське Черепашки Святопетровского! 0:50:07 5:14 1:50:24 1:50:35
205 21172 Григорий Лазаренко Ч 32 Киев 0:54:49 5:14 1:50:24 1:50:51
206 21146 Искандар Солиев Ч 26 Киев 0:53:46 5:14 1:50:37 1:50:54
207 21157 Олена Кучер Ж 42 Дніпро INTERPIPE 0:52:57 5:14 1:50:42 1:50:59
208 21273 Артур Врублевский Ч 33 KBTD 0:52:27 5:15 1:50:50 1:51:04
209 21225 Наталія Петренко Ж 45 Киев 0:51:03 5:14 1:50:42 1:51:09
210 21053 Чигирик Дмитрий Ч 34 Киев Adidasrunners 0:51:53 5:16 1:51:16 1:51:25
211 21245 Alona Kravchenko Ж 31 Kyiv AC Panda 0:51:53 5:16 1:51:15 1:51:25
212 21318 Олександр Турбовський Ч 28 Київ 0:53:36 5:16 1:51:11 1:51:30
213 21315 Vasyl Boryshchuk Ч 33 Київ 0:48:51 5:17 1:51:31 1:51:36
214 21237 Максим Демидов Ч 36 Чернигов Бiговий Чернiгiв 0:53:03 5:18 1:51:49 1:52:05
215 21140 Михайло Полянський Ч 34 Чайки 0:54:49 5:17 1:51:46 1:52:12
216 21306 Александр Поляков Ч 32 Киев adidas Runners Kyiv 0:55:29 5:18 1:52:07 1:52:18
217 21183 Galima Iarakhanova Ж 39 Київ Nike Run Club 0:53:02 5:18 1:52:02 1:52:29
218 21086 Сергій Листопад Ч 26 Київ Toprunners 0:54:19 5:19 1:52:22 1:52:31
219 21304 Pavlo Bes Ч 35 Kiev Adidas 0:55:29 5:19 1:52:26 1:52:36
220 21051 Едуард Фомічов Ч 45 Київ PLSU 0:52:14 5:20 1:52:48 1:52:59
221 21141 Рой Павло Ч 50 Полтава Бегущие хромые 0:52:15 5:21 1:52:58 1:53:12
222 21017 Микола Плюйко Ч 73 Київ Toprunners 0:53:16 5:21 1:53:01 1:53:30
223 21256 Наталья Гороховец Ж 49 Житомир TOP Ranners 0:53:25 5:22 1:53:30 1:53:55
224 21328 Руслан Семирга Ч 27 Київ Аквіла 0:53:35 5:23 1:53:44 1:54:15
225 21329 Олексій Петров Ч 43 Київ 0:53:34 5:23 1:53:49 1:54:15
226 21011 Тетяна Трикашна Ж 26 Чернігів Клуб Біговий Чернігів 0:54:22 5:23 1:53:51 1:54:19
227 21161 Олександр Кольцов Ч 34 Обухів 0:53:25 5:25 1:54:16 1:54:48
228 21243 Светлана Гелета Ж 54 Харьков МК Харьков 0:52:39 5:26 1:54:38 1:54:53
229 21286 Микола Лещенко Ч 70 Маріуполь КЛБ Азовсталь 0:53:40 5:26 1:54:39 1:54:54
230 21080 Anton Stremovskiy Ч 38 Киев Nike Run Club 0:54:46 5:26 1:54:46 1:55:13
231 21180 Наталья Ладан Ж 31 Киев LebedevRun 0:55:42 5:27 1:55:09 1:55:27
232 21291 Олександр Лациба Ч 30 Київ R-RUNNING 0:57:06 5:27 1:55:11 1:55:32
233 21249 Денис Паленга Ч 31 Київ ЧАТ СИЛИ 0:57:00 5:27 1:55:05 1:55:41
234 21247 Сергій Генюта Ч 34 Київ SCS 'Scientist', Squad UA Runners 0:57:01 5:27 1:55:07 1:55:42
235 21123 Марина Крючкова Ж 32 Киев 0:54:22 5:28 1:55:23 1:55:46
236 21270 Олександр Гетманчук Ч 27 Київ Rranning 0:57:06 5:28 1:55:34 1:55:55
237 21075 Олег Яблонський Ч 35 Київ 0:54:41 5:29 1:55:40 1:55:57
238 21190 Лисий Богдан Ч 37 П.Борщагівка 0:54:42 5:29 1:55:43 1:56:00
239 21131 Thommas Eriksen Ч 39 Bergen, Norway Norway 0:49:38 5:29 1:55:52 1:56:03
240 21132 Євген Апальков Ч 37 Нікополь 0:55:27 5:28 1:55:34 1:56:16
241 21184 Максим Марункевич Ч 37 Винница 0:51:58 5:30 1:56:17 1:56:19
242 21265 Соломенная Людмила Ж 45 Киев Nike+ Kyiv 0:55:49 5:29 1:55:58 1:56:21
243 21034 Павло Жуйков Ч 36 Київ Nike+ Run Club 0:55:48 5:29 1:55:49 1:56:21
244 21148 Світлана Шмідт Ж 29 Київ NikeRunClub 0:55:48 5:29 1:55:59 1:56:22
245 21093 Oleksandr Zagrebelnyi Ч 28 Kyiv Nike Run Club 0:55:49 5:29 1:55:58 1:56:22
246 21214 Черкасов Олег Ч 36 Київ 0:55:49 5:29 1:56:00 1:56:22
247 21037 Наталія Напрансікова Ж 37 Київ ВІЛО УКРАЇНА 0:53:55 5:31 1:56:22 1:56:34
248 21331 Denis Kish Ч 39 Kyiv LebedevRun 0:55:41 5:30 1:56:15 1:56:36
249 21235 Yevheniia Chystopuhova Ж 26 Київ LebedevRun 0:56:45 5:30 1:56:18 1:56:38
250 21264 Виталий Артюх Ч 41 Киев GB Never Stop 0:56:20 5:29 1:55:52 1:56:41
251 21330 Ігор Маковенко Ч 39 Київ Kuzin Team 0:55:50 5:32 1:56:43 1:56:46
252 21332 Камишін Олександр Ч 35 Киев АгроСтарт 0:54:10 5:30 1:56:07 1:56:47
253 21121 Дмитро Янович Ч 29 Киев Aparat.ua 0:53:15 5:34 1:57:42 1:57:47
254 21194 Федір Нещіменко Ч 34 Київ adidas runners 0:53:39 5:36 1:58:13 1:58:24
255 21254 Павленко Михаил Ч 34 Петропавловская Борщаговка 0:53:25 5:35 1:57:59 1:58:32
256 21283 Serhii Bohukalets Ч 30 Чернігів Біговий Чернігів 0:56:43 5:35 1:58:03 1:58:32
257 21062 Андрій Прудкий Ч 33 Святопетрівське Capital Tri 0:57:24 5:35 1:57:52 1:58:36
258 21333 Сергій Барановський Ч 38 Київ ПУШЕБ 0:51:05 5:39 1:59:18 1:59:32
259 21176 Євген Карій Ч 44 чайки 0:57:02 5:38 1:59:02 1:59:33
260 21175 Едуард Габай Ч 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:55:51 5:39 1:59:26 1:59:39
261 21368 0:54:26 5:38 1:59:03 1:59:39
262 21102 Гільчук Володимир Ч 67 Ніжин Прометей 0:56:43 5:41 1:59:59 2:00:04
263 21266 Антон Артьомов Ч 26 Київ GROHE 0:53:25 5:41 2:00:03 2:00:07
264 21317 Сергей Астратов Ч 47 Киев, Украина 0:54:35 5:41 1:59:57 2:00:10
265 21120 Анатолій Тиквенко Ч 54 Одеса 0:57:01 5:41 2:00:09 2:00:23
266 21335 Маркіян Ключковський Ч 36 Київ Asters Running 0:56:29 5:41 2:00:06 2:00:30
267 21111 Гончаренко Ігор Ч 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:58:18 5:43 2:00:44 2:01:00
268 21088 Олена Лемешек Ж 48 Київ 0:57:02 5:43 2:00:49 2:01:13
269 21202 Олександр Грачов Ч 36 Київ OldBoyz 0:54:42 5:46 2:01:56 2:02:13
270 21274 Олександр Шепетюк Ч 50 Киев 0:57:13 5:47 2:02:05 2:02:13
271 21309 Евгений Шевченко Ч 27 Киев Fight family 0:58:22 5:48 2:02:26 2:02:57
272 21287 Максим Рябчинський Ч 29 Київ Основа Бігу 0:58:22 5:48 2:02:25 2:02:59
273 21033 ІГОР БЕРНАКЕВИЧ Ч 29 Київ НОВОБІЛИЧІ 0:51:41 5:49 2:03:01 2:03:23
274 21294 Гліб Леонтьєв Ч 35 Київ Saucony Running Club 0:59:06 5:51 2:03:29 2:03:58
275 21097 Александр Буц Ч 39 Ирпень 0:54:38 5:52 2:03:52 2:04:04
276 21186 Serhii Yakymenko Ч 38 Kiev БеGUнЫ-ПeRDYнЫ 0:59:51 5:52 2:03:49 2:04:10
277 21165 Сергій Курилюк Ч 54 Київ 0:57:47 5:52 2:04:02 2:04:39
278 21170 Таня Павленко Ж 24 Київ 0:57:14 5:54 2:04:28 2:04:50
279 21109 Герасимчук Тетяна Ж 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:59:27 5:55 2:04:51 2:05:15
280 21030 Ясний Евгений Ч 47 Київ Триатман 0:53:55 5:56 2:05:12 2:05:18
281 21223 Анна Шакер Ж 22 Київ R-RUNNING 0:57:08 5:57 2:05:31 2:05:46
282 21334 Петр Хараберюш Ч 40 Макеевка 1:00:58 5:57 2:05:31 2:06:12
283 21308 Микола Кушка Ч 39 Львів 0:56:47 5:57 2:05:44 2:06:15
284 21068 Алфьоров Григорій Ч 36 Харків Joma 1:02:02 5:57 2:05:35 2:06:15
285 21079 Дмитро Федяшов Ч 30 Вишневе 0:59:30 6:02 2:07:25 2:07:44
286 21203 Алла Дем'яненко Ж 119 Київ Guide Runner 1:00:20 6:05 2:08:23 2:08:34
287 21054 дима шаповалов Ч 36 киев tribe 10 0:53:42 6:06 2:08:58 2:09:04
288 21284 Леся Яковенко Ж 25 Київ 0:58:22 6:06 2:09:01 2:09:15
289 21049 Антон Гарбуз Ч 30 Киев 0:55:49 6:06 2:08:52 2:09:22
290 21231 Тарас Хандусь Ч 41 Ірпінь 1:00:49 6:07 2:09:06 2:09:25
291 21085 Игорь Курчинский Ч 38 Киев 1:02:13 6:08 2:09:35 2:10:11
292 21142 Ольга Немченко Ж 37 Київ KM Running Club 0:58:21 6:11 2:10:34 2:10:53
293 21036 Геннадій Поберезніченко Ч 43 Київ 0:53:55 6:12 2:10:53 2:11:05
294 21138 Олег Мельниченко Ч 61 Київ 0:57:20 6:13 2:11:08 2:11:12
295 21014 Юлiя Рудовська Ж 34 Чернiгiв Бiговий Чернiгiв 0:56:43 6:14 2:11:42 2:12:10
296 21228 Черняк Богдаг Ч 22 Київ R-Running 0:57:07 6:17 2:12:41 2:13:03
297 21244 Назар Петрашик Ч 34 с. Петропавлівська Борщагівка 1:10:37 6:18 2:13:08 2:13:42
298 21271 Вадим Лук‘яненко Ч 35 Жорнівка 1:10:37 6:18 2:13:10 2:13:44
299 21342 Анна Сивура Ж 32 Київ 1:00:27 6:19 2:13:35 2:13:54
300 21229 Astrid Kohl Ж 50 Kiew LebedevRun 1:01:33 6:21 2:14:07 2:14:31
301 21118 Олег Терентьев Ч 53 Киев aparat.ua 0:59:11 6:21 2:14:14 2:14:34
302 21044 Оксана Тишко Ж 46 Київ SC «SCIENTIST» 0:59:51 6:22 2:14:36 2:14:43
303 21263 Ніка Ізотова Ж 25 Київ 1:01:08 6:22 2:14:22 2:14:50
304 21252 Рягузова Марія Ж 29 Київ 1:03:07 6:22 2:14:34 2:15:00
305 21020 Svitlana Shevchenko Ж 48 Київ 1:01:22 6:26 2:15:46 2:16:15
306 21147 Ірина Петренко Ж 56 Shgsym Санчін 1:01:43 6:26 2:15:56 2:16:30
307 21250 Ольга Кашпур Ж 30 Київ 1:03:02 6:29 2:16:49 2:17:06
308 21348 Макс Лавриненко Ч 26 Киев Peiko 0:56:07 6:30 2:17:07 2:17:22
309 21191 Юлія Соловей Ж 34 Київ 1:03:33 6:34 2:18:39 2:18:52
310 21167 Андрій Некеров Ч 36 Київ 0:57:45 6:37 2:19:42 2:19:52
311 21303 Оксана Камінська Ж 34 Петропавлівська Борщагівка NRG 0:57:30 6:37 2:19:42 2:19:57
312 21159 Тетяна Іваненко Ж 37 Святопетрівське 1:01:56 6:43 2:21:43 2:22:00
313 21188 Radostyna Datsiuk Ж 29 Київ 1:09:18 6:42 2:21:23 2:22:01
314 21158 Александр Ахтырский Ч 27 Киев 1:13:20 6:46 2:22:54 2:23:16
315 21028 Владимир Ковбасюк Ч 51 Киев Чёрный Конь в яблоках 1:00:59 6:48 2:23:42 2:23:55
316 21113 Толстов Олег Ч 29 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 1:03:50 6:48 2:23:43 2:24:08
317 21279 Євгенія Аверіна Ж 41 Київ 1:03:35 6:53 2:25:21 2:25:26
318 21282 Денис Демидов Ч 36 Київ 1:03:35 6:53 2:25:22 2:25:26
319 21197 Юлія Горобець Ж 25 Київ 1:06:26 6:54 2:25:33 2:25:45
320 21038 Елена Бортник Ж 49 Киев RunDay 1:07:12 6:57 2:26:42 2:27:11
321 21258 Maryna Trainina Ж 30 Київ 1:11:18 7:11 2:31:34 2:32:02
322 21253 Інна Гордієнко Ж 27 Київ Squad UA Runners 1:07:18 7:11 2:31:42 2:32:08
323 21226 Ірина Руденко Ж 34 Київ R-Running 1:11:00 7:22 2:35:32 2:35:50
324 21217 Володимир Шкуров Ч 61 Київ 1:09:59 7:38 2:41:08 2:41:26
325 21055 Tetiana Papulova Ж 60 Киев Аріан 1:07:28 7:47 2:44:27 2:44:35
326 21077 Микола Куцман Ч 28 Бровари 0:36:51
327 21005 Андрій Шкрабацький Ч 32 Бориспіль 0:42:58
328 21179 Igor Puryk Ч 44 Kyiv Kuzin Team 0:55:50
329 21143 Олег Удовенко Ч 37 Київ Live.Love 1:07:04
330 21345 Ірина Петрова Ж 38 Київ RunBaseKiev 1:11:30
331 21346 Вадим Зубарь Ч 37 Киев RanBaseKiev 1:11:30
332 21024 Марія Шабага Ж 61 Кам'янець-Подільський Науковець'
333 21043 Дмитро Коновалов Ч 30 Київ
334 21046 олег яковлев Ч 35 киев лес
335 21052 Руслан Тимофєєв Ч 28 Київ
336 21056 Валерий Кузниченко Ч 35 Киев
337 21058 Антон Білецький-Волох Ч 40 Київ Hard Drinking Athletes Team
338 21060 Дмитрий Луценко Ч 34 Киев
339 21067 Артём Рудь Ч 32 Днепр Tverdokhleb Team
340 21081
341 21127 Іван Гешко Ч 40 Чернівці
342 21128 Вольський Олександр Ч 79 Київ Running club Scientist
343 21151 Віталій Бадун Ч 21 Киев NewBalanceUkraine
344 21177 Владислав Верпета Ч 26 Киев
345 21199 Andrey Sydorenko Ч 32 Sofiyevskaya Borshchagovka
346 21208 Михайло Воровченко Ч 35 Кив
347 21215 Костянтин Фурманов Ч 36 Київ
348 21219 Микола Присяжнюк Ч 58 смт. Романів, обл. Житомирська -
349 21349
350 21350
351 21351
352 21352
353 21353
354 21354
355 21355
356 21356
357 21357
358 21358
359 21359
360 21360
361 21361
362 21362
363 21363
364 21364
365 21365
366 21366
367 21367
368 21369
369 21370
370 21371
371 21372
372 21373
373 21374
374 21375
375 21376
376 21377
377 21378
378 21379
379 21380
380 21381
381 21382
382 21383
383 21384
384 21385
385 21386
386 21387
387 21388


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag