International Dnipro Swim Marathon 2021

3 км - Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км - Жінки 15-29

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 396 Ірина Нікітіна Ж 15 Київ 2:24 1:12:06
2 505 Єлизавета Гисар Ж 15 Бровари ENOT 2:24 1:12:17

3 км - Жінки 20-29

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 472 Єлизавета Мазур Ж 22 Київ Aqua Champs 1:50 0:55:01
2 463 Уляна Мічкова Ж 20 Кривий Ріг smartswim 1:59 0:59:41
3 460 Валерия Хохол Ж 25 Киев WolfPack 2:02 1:01:11
4 444 Ірина Іваницька Ж 26 Кривий Ріг Smartswim 2:09 1:04:43
5 468 Поліна Горенко Ж 24 Кропивницький 2:32 1:16:09
6 522 Даша Митровка Ж 29 Київ 2:43 1:21:56
7 447 Ксенія Шатохіна Ж 27 Київ The Shark Team 2:43 1:21:58
8 415 Виктория Чиутова Ж 21 Харьков Chameleon 3:01 1:30:35
9 421 Влада Игнатова Ж 23 Харьков Chameleon 3:03 1:31:48
10 399 Уляна Кононенко Ж 29 Ужгород Uzhhorod Running Club 3:36 1:48:01
11 519 Алёна Дяченко Ж 29 Киев MAFIA team 3:38 1:49:25
12 380 Анна Бабічева Ж 29 Черкаси Swim System 3:41 1:50:52
13 507 Марина Богма Ж 29 Київ Smart Swim 4:01 2:00:30
14 378 Надежда Симоненко Ж 28 Киев

3 км - Жінки 30-39

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 360 Ірина Озерянська Ж 38 Київ Mafia Team 1:51 0:55:46
2 381 Ірина Доманова Ж 39 Київ Wolfpack 2:19 1:09:58
3 533 Дарина Постнікова Ж 33 Киев WolfPack 2:20 1:10:13
4 540 Тетяна Шпак Ж 39 Kyiv WolfPack 2:30 1:15:05
5 499 Євгенія Мотрич Ж 38 Київ WolfPack 2:30 1:15:09
6 485 Юлия Маслова Ж 34 Киев 2:34 1:17:26
7 425 Ольга Пономаренко Ж 37 Харків Kharkiv swimming club 2:48 1:24:16
8 420 Тандура Анна Ж 30 Chameleon 2:50 1:25:06
9 453 Анастасия Юрга Ж 30 Киев 2:57 1:28:32
10 389 Оксана Захарченко Ж 32 2:57 1:28:45
11 492 Davidenko Olena Ж 35 Киев WolfPack 3:01 1:30:31
12 351 Каріна Мірус Ж 35 Київ TeamUpstream 3:01 1:30:54
13 418 Марія Абрютіна Ж 34 Київ 3:05 1:32:51
14 422 Виктория Попова Ж 36 Харьков Chameleon 3:06 1:33:18
15 503 Марія Литвиненко Ж 37 Київ Podolsky swimming club 3:06 1:33:19
16 502 Світлана Стариніна Ж 36 Кропивницький Фанклуб 3:10 1:35:06
17 530 Коц Юлия Ж 38 Киев Wolfpack 3:11 1:35:48
18 358 Юлія Смірнова Ж 38 Київ Triatman 3:13 1:36:52
19 491 Катерина Фесина Ж 31 Київ Upstream 3:20 1:40:12
20 501 Мария Смолка Ж 33 Киев Swim System 3:21 1:40:57
21 363 Русана Тебуєва Ж 38 Дніпро Swim Stream Dnipro 3:25 1:42:36
22 368 Ольга Петраш Ж 32 Київ Swim System 3:30 1:45:10
23 496 Дар'я Хомякова Ж 31 Київ Wolfpack 3:40 1:50:18
24 466 Вікторія Сулима-Дріянська Ж 37 Киев Swim System 3:40 1:50:28
25 365 Евгения Тыринова Ж 38 Черкассы Не отношусь 3:42 1:51:21
26 441 Наталія Танцюра Ж 31 Снігурівка Swim System 3:46 1:53:01
27 435 Наталія Кульчицька Ж 38 Київ MafiaTeam 3:46 1:53:18
28 526 Марта Безнос Ж 32 Львів Swim4U 3:49 1:54:39
29 524 Anastasiia Bondarenko Ж 31 Київ Pasya Team 3:57 1:58:48
30 366 Оксана Ушакова Ж 38 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 4:16 2:08:26
31 392 Йолана Каменчук Ж 39 Київ 4:37 2:18:35
32 481 Еміля Аджисалієва Ж 30 Київ 5:12 2:36:11
33 403 Марія Джафарзадешахрбабакі Ж 31 Київ 5:20 2:40:15
34 531 Valentyna Synenka Ж 37 Lviv Syutkin team 5:22 2:41:06
35 361 Юлія Макуха Ж 34 Київ Swim System
36 367 Анастасия Громова Ж 33 Київ Swim System
37 385 Антоніна Редькіна Ж 39 Київ ГО Наукові зустрічі
38 423 Ольга Охріменко Ж 34 Харків Chameleon
39 433 Наталія Яворська Ж 30 Київ
40 470 Katerina Sanina Ж 38 Киев
41 511 Наталія Усенко Ж 35 Київ Team Upstream

3 км - Жінки 40-49

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 401 Інна Забєліна Ж 43 Лозовая 2:44 1:22:17
2 450 Ольга Цеценова Ж 47 Київ WolfPack Sport Club 2:49 1:24:30
3 373 Виктория Сергейко Ж 48 Киев Без клуба 2:49 1:24:37
4 364 Леся Шклярук Ж 44 Кривий Рiг Кривбас Мастерс 2:54 1:27:13
5 374 Ганна-Марія Саппа Ж 41 Харків Kharkov Swimming Club 2:54 1:27:24
6 506 Дарья Коваленко Ж 42 Днепр StartDnipro 2:56 1:28:25
7 372 Ірина Сидорова Ж 42 Київ Smart swim 2:57 1:28:39
8 383 Ірина Малиш Ж 49 Дніпро Swim Stream Dnipro 2:59 1:29:37
9 509 Ганна Шишлянникова Ж 43 Днепр Swim Stream 3:02 1:31:18
10 442 Олена Ільїна-Макарова Ж 41 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 3:06 1:33:20
11 514 Олена Нємкова Ж 43 Українка ASwim 3:08 1:34:01
12 523 Катерина Сподін Ж 40 Київ Open Water 3:09 1:34:41
13 504 Виктория Фетисова Ж 42 Київ 3:12 1:36:19
14 494 Анастасія Коптюх Ж 44 Київ Подольский 3:21 1:40:57
15 408 Наталья Горовая Ж 44 Черкассы 3:25 1:42:53
16 376 Ганна Шелудченко Ж 43 Київ Swim System 3:30 1:45:11
17 518 Елена Матвеюк Ж 44 Київ Mafia 3:56 1:58:10
18 521 Iryna Kalynych Ч 40 Харьков Chameleon
19 400 Ілона Настюха Ж 42 Київ
20 424 Марина Медведкова Ж 41 Харьков Хамелеон
21 497 Яніна Коваль Ж 41 Kiev 5 элемент

3 км - Жінки 50+

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 529 Ирина Лихота Ж 52 Харькоа Kharkiv Swimming Club 3:55 1:57:50

3 км - Чоловіки 15-29

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 488 Степан Староверцев Ч 19 Харьков Chameleon 1:52 0:56:21
2 449 Володимир Клочко Ч 18 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 2:12 1:06:16
3 532 Прохор Базаров Ч 15 Киев Олимпийский Стиль 2:13 1:06:42
4 452 Влад Руденко Ч 16 Київ Наука-спорт м.Київ 2:16 1:08:26
5 427 Oleksandr Danchenko Ч 16 Kyiv Pasya Team 2:20 1:10:25
6 451 Ілья Макаров Ч 17 Черкаси SportLife 2:23 1:11:47
7 462 Влад Попов Ч 18 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 3:32 1:46:07

3 км - Чоловіки 20-29

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 426 Олександр Безпечний Ч 28 Харків Kharkiv Swimming Club 1:50 0:55:06
2 456 Даніїл Литвиненко Ч 20 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:57 0:58:47
3 428 Дмитро Філіпський Ч 28 Харків Kharkiv Swim 1:58 0:59:23
4 513 Никита Качалаба Ч 22 Киев Team Upstream 2:00 1:00:03
5 512 Kyryll Malomuzh Ч 27 Киев WolfPack 2:25 1:12:31
6 546 Орехов Егор Ч 29 Запорожье Mafia team 2:39 1:19:53
7 478 Юрій Венжик Ч 28 Харьков Chameleon 2:42 1:21:01
8 479 Taras Khavunka Ч 28 Львів 2:47 1:23:53
9 498 Андрей Баланюк Ч 27 Київ FOXX swim team 2:51 1:25:54
10 461 Андрій Підгрушний Ч 27 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 2:55 1:27:31
11 359 Єгор Кольчиба Ч 27 Київ 2:57 1:28:44
12 407 Кременський Iгор Ч 28 Харкiв #PolianskyiTeam 3:04 1:32:20
13 409 Виталий Маковский Ч 28 Харьков #PolianskyiTeam 3:07 1:33:57
14 436 Amet Umerov Ч 26 Kyiv - 3:39 1:49:50
15 547 Dmytro Grynchenko Ч 29 Kremenchug 3:42 1:51:29
16 393 Yurii Svirskyi Ч 25 Львів Syutkin Team
17 394 Олександр Тещинський Ч 24 Харків

3 км - Чоловіки 30-39

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 448 Кобыжча Михаил Ч 36 Киев Mafia Team 1:46 0:53:24
2 482 Олександр Цуканов Ч 38 Dnepr DneprMasters 1:51 0:55:38
3 369 Олексій Медовець Ч 33 Харків Chameleon 1:51 0:55:55
4 404 Ігор Семенов Ч 34 Київ Team Upstream 1:53 0:56:47
5 475 Дмитрий Харасик Ч 33 Харьков Chameleon 2:00 1:00:04
6 483 Михайло Архангельський Ч 32 Черкаси 2:12 1:06:28
7 542 Володимир Блуд Ч 38 Черкаси SyutkinTeam 2:21 1:10:32
8 354 Ярослав Статнік Ч 39 Kiev Садовая 53 2:21 1:10:33
9 543 Ivan Chechotkin Ч 32 Черкаси 2:26 1:13:01
10 487 Проскурнин Дмитрий Ч 37 Харьков Chameleon 2:27 1:13:41
11 386 Максим Головко Ч 39 Киев 2:28 1:14:15
12 429 Басов Артем Ч 32 Харьков PolianskyiTeam 2:33 1:16:38
13 438 Андрій Шевченко Ч 32 Харків Chameleon 2:34 1:17:28
14 350 Андрій Губинський Ч 39 Київ 2:38 1:19:14
15 445 Ігор Чередник Ч 36 Кіррвоград Fanclub 2:41 1:20:35
16 467 Юрій Колос Ч 31 Київ FOXX Swim Team 2:42 1:21:20
17 544 Шахін Мусаєв Ч 35 Київ 2:45 1:22:40
18 541 Сергей Панченко Ч 38 Днепр Syutkin Team 2:47 1:23:30
19 473 Vladyslav Bashylov Ч 37 Kharkov Chameleon 2:47 1:23:40
20 406 Михайло Волков Ч 32 Краматорськ 2:47 1:23:52
21 405 Віталій Юрасов Ч 33 Київ ArtamonovTeam 2:48 1:24:06
22 493 Юрий Теличко Ч 33 Ужгород Tristars 2:48 1:24:27
23 413 Олексiй Вiнда Ч 32 Харкiв Chameleon Club 2:49 1:24:51
24 500 Александр Смолка Ч 35 Киев Swim System 2:51 1:25:35
25 535 Maryan Shtymak Ч 35 Ужгорол 2:51 1:25:36
26 411 Олексій Веретільник Ч 37 Киев 2:51 1:25:47
27 486 Андрій Власов Ч 37 Харків Polianskyi Team 2:52 1:26:16
28 534 Руслан Даценко Ч 32 Київ Team Upstream 2:54 1:27:25
29 362 Іван Янцевич Ч 38 Березне 2:55 1:27:35
30 490 Николай Штофель Ч 33 2:55 1:27:36
31 458 Віктор Матусов Ч 35 Харків Chameleon 2:55 1:27:45
32 379 Олесандр Баланенко Ч 32 Золотоноша 2:56 1:28:27
33 515 Дмитро Котляр Ч 33 Черкаси КОРД 2:57 1:28:33
34 517 Oleksii Vlasenko Oleksii Vlasenko Ч 38 Kiev 2:58 1:29:24
35 352 Григорій Шевченко Ч 30 Київ SwimSystem 3:00 1:30:00
36 516 Ярослав Білан Ч 38 Київ Pasya team 3:01 1:30:43
37 495 Олексій Русецький Ч 32 Харків PolianskyiTeam 3:02 1:31:22
38 440 Жданов Олександр Ч 35 Харків #PolianskyiTeam 3:04 1:32:02
39 439 Руслан Долинний Ч 38 Київ Swim System 3:04 1:32:27
40 402 Володимир Мосійчук Ч 32 Київ izzi9 3:05 1:32:36
41 388 Сергій Мойсієнко Ч 38 Київ 3:11 1:35:34
42 390 Микола Віхтюк Ч 39 Київ Хомяки 3:12 1:36:17
43 476 Олександр Наріжний Ч 34 Київ Swim System 3:13 1:36:50
44 434 Виктор Драбан Ч 36 Харьков kharkiv swimming club 3:14 1:37:06
45 370 Дмитро Васильєв Ч 35 Кропивницький Fanclub 3:14 1:37:18
46 538 Андрей Владимирец Ч 37 Харьков Kharkiv Swimming club 3:19 1:39:37
47 469 Руслан Дорошенко Ч 33 Київ FOXX swim team 3:20 1:40:06
48 537 Олег Егоров Ч 39 Днепр TriStars 3:20 1:40:15
49 416 Вячеслав Околот-Радомский Ч 37 Киев без клуба 3:24 1:42:05
50 474 Виталий Дубровин Ч 39 Киев Pasya Team 3:29 1:44:57
51 539 HLUSHCHENKO VOLODYMYR Ч 30 Київ 3:30 1:45:24
52 527 Артём Лось Ч 38 Киев +380 (95) 235 77 77 3:44 1:52:12
53 410 Олександр Бондаренко Ч 35 Київ 4:10 2:05:08
54 355 Андрій Кудря Ч 32 Київ 4:47 2:23:42
55 375 Misha Minakov Ч 37 Харьков 5:16 2:38:23
56 357 Олександр Юрченко Ч 36 Київ SwiMix
57 387 Роман Чобонян Ч 39 Дніпро EKFood
58 391 Олександр Козак Ч 39 Київ
59 395 Николай Борсук Ч 33 Киев
60 431 Виталий Джафаров Ч 33 Харьков
61 465 Микола Сичик Ч 36 Київ
62 471 Дмитро Канін Ч 36 Київ BudmonsteR
63 484 Сергій Семікоп Ч 32 Харків Chameleon

3 км - Чоловіки 40-49

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 443 Андрей Григорьев Ч 44 Кропивницкий Фан Клуб 1:54 0:57:17
2 455 Андрій Лисенко Ч 48 Дніпро Dnepr Masters Swimming club 1:58 0:59:21
3 446 Антон Василенко Ч 43 Киев ДнепрМастерс 2:00 1:00:21
4 398 Андрей Васильев Ч 45 2:09 1:04:58
5 457 Віталій Світличний Ч 49 Сєвєродонецьк 2:13 1:06:50
6 437 Дмитрий Григорьев Ч 40 Харьков Chameleon 2:17 1:08:50
7 548 Василий Сентимрей Ч 41 Ужгород 2:25 1:12:34
8 545 Александр Васильев Ч 47 Харьков КИТ 2:25 1:12:41
9 489 Геннадий Староверцев Ч 41 Харьков Chameleon 2:27 1:13:34
10 382 Кирило Моісеєв Ч 41 Київ Swim System Group 2:29 1:14:46
11 454 Олександр Крутій Ч 42 Київ Shark team 2:34 1:17:24
12 414 Олексій Яценко Ч 43 Харків #PolianskyiTeam 2:47 1:23:37
13 525 Юрій Скакунов Ч 45 Харків 2:50 1:25:27
14 397 Валерий Жовтобрюх Ч 49 Днепр SwimmStream 2:51 1:25:39
15 464 Андрей Грибков Ч 40 Харьков PolianskyiTeam 2:53 1:26:40
16 549 Андрей Сукомел Ч 41 Киев CitySwimm 3:11 1:35:48
17 353 Ігор Соловей Ч 44 Київ SwimSystem 3:14 1:37:14
18 520 Олег Кустов Ч 40 Київ Mafia team 3:22 1:41:05
19 384 В'ячеслав Редькін Ч 40 Київ

3 км - Чоловіки 50+

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 417 Алексей Есипенко Ч 51 Харьков Swim System 2:24 1:12:26
2 536 Александр Витолин Ч 59 Харьков 2:31 1:15:32
3 412 Володимир Даниленко Ч 54 Харків Safari 2:54 1:27:19
4 508 Юрий Данильченко Ч 61 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 2:55 1:27:34
5 528 Валерій Міщенко Ч 50 Сміла 2:55 1:27:48
6 371 Сергій Білан Ч 50 Кропивницький ФанКлуб 2:59 1:29:36
7 432 Олександр Рекунков Ч 72 Черкаси PRIDE 3:04 1:32:20
8 356 Александр Жосан Ч 64 Александрия Alex Team 4:33 2:16:41
9 480 Андрій Урядов Ч 50 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag