Київська сотка 2019

100км Amateurs (шосе та крос)

100км Amateurs (шосе та крос)

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб км/г ChipTime Gap Результат
1 12699 Antoni Miś Ч 36 Jarosław / Poland 40,08 2:41:41 2:41:47
2 12245 Artem Shcherbyna Ч 27 Kyiv 39,86 2:42:33 2:42:44
3 12381 Дмитрий Лахтадырь Ч 31 Боярка Velobazar-Cadence90 39,86 2:42:33 2:42:45
4 12502 Олександр Дзюба Ч 34 Киев Kiev cycling squad 39,82 2:42:43 2:42:45
5 12476 Шишкин Дмитрий Ч 37 Киев 39,84 2:42:38 2:42:45
6 12477 Максим Коваленко Ч 30 Киев 39,84 2:42:38 2:42:45
7 12800 Андрій Починок Ч 22 Київ 39,84 2:42:39 2:42:46
8 12586 Evgen Kreych Ч 36 Чернiгiв Chernihiv cycling club 39,92 2:42:20 2:42:46
9 12640 Олександр Брюханов Ч 46 Дніпро Dnepr Masters 39,88 2:42:30 2:42:46
10 12645 Anton Kernasovsky Ч 38 Київ Sigma Software - Unicorn 39,81 2:42:46 2:42:46
11 12543 Дмитро Казаков Ч 27 Дніпро 39,98 2:42:04 2:42:47
12 12017 Ігор Шако Ч 34 Київ Cadence90 39,84 2:42:40 2:42:47
13 36 Іванюк Олексій Ч Київ 39,84 2:42:38 2:42:47
14 12016 Денис Гнусин Ч 34 Ніжин Велоклуб Нежин 39,90 2:42:24 2:42:47
15 12148 Максим Тимощук Ч 33 Харків Team404 39,92 2:42:19 2:42:47
16 12566 Vitaliy Chernyakov Ч 38 Киев 39,77 2:42:55 2:43:05
17 12825 Робертас Каупайтіс Ч 21 Київ 39,66 2:43:22 2:43:27
18 12032 Роман Семененко Ч 25 Київ 39,67 2:43:20 2:43:27
19 12539 Єгор Рубан Ч 19 Киев 39,66 2:43:23 2:43:27
20 12136 Руслан Атаманів Ч 45 Київ Cadence90 39,47 2:44:09 2:44:13
21 12425 Олександр Диченко Ч 39 Київ AEROSTAR 39,44 2:44:17 2:44:25
22 12602 Дмитро Чернишов Ч 32 Киев 39,46 2:44:13 2:44:41
23 12211 Anton Babenko Ч 36 Київ Velobazar-Cadence90 39,38 2:44:32 2:44:43
24 12718 Олексій Алфьоров Ч 37 Київ Data Group 39,36 2:44:38 2:45:03
25 12160 Андрій Алексєєв Ч 23 Київ echelon 38,95 2:46:22 2:46:33
26 12573 Олексій Щербіна Ч 31 Київ Live love 38,91 2:46:33 2:46:33
27 12676 Орест Карп'юк Ч 22 Дубно 38,56 2:48:02 2:48:31
28 12419 Даниил Тельной Ч 18 Харьков 38,20 2:49:39 2:49:55
29 12244 Максим Москаленко Ч 43 КиЇв Aerostar 38,15 2:49:51 2:49:56
30 12605 Felix Mantey Ч 31 Leonberg, Geemany 38,13 2:49:56 2:49:56
31 12713 Олег Обріза Ч 32 Львів Live.Love 38,14 2:49:53 2:49:56
32 77 Роман Чечуга Ч 35 Київ 38,16 2:49:48 2:49:57
33 12345 Сергей Храпин Ч 35 Мариуполь echelon 38,14 2:49:53 2:50:04
34 12271 Максим Рудніцький Ч 24 Київ 38,18 2:49:43 2:50:04
35 12436 Константин Марченко Ч 33 Киев echelon 38,11 2:50:00 2:50:07
36 12667 Буц Олександр Ч 36 Київ echelon 38,13 2:49:57 2:50:09
37 12321 Володимир Ковальчук Ч 38 Вишневе Cherry Sport Club 38,28 2:49:16 2:50:10
38 12417 Дмитро Сердюк Ч 32 Харкiв KIT 38,14 2:49:52 2:50:10
39 12089 Вадим Гудима Ч 36 Київ 38,10 2:50:04 2:50:17
40 12248 Алексей Буйваленко Ч 35 Киев 38,16 2:49:47 2:50:17
41 12064 Андрій Кірієнко Ч 38 Чернігів 38,17 2:49:46 2:50:18
42 12532 Ігор Кубенко Ч 55 Киев 37,92 2:50:53 2:51:09
43 12303 Андрій Скорий Ч 35 Київ 37,83 2:51:18 2:51:21
44 12427 Олег Тодер Ч 23 Київ 38,12 2:49:59 2:51:21
45 12666 Михайло Отморський Ч 36 Киев 37,86 2:51:09 2:51:22
46 12131 Mykhailo Hryn Ч 19 Brovary BROVARY CYCLING TEAM 37,92 2:50:53 2:51:22
47 12284 Олександр Нагорний Ч 33 Київ Sigma Software - Unicorn 37,82 2:51:19 2:51:22
48 12240 Сергій Соболєв Ч 34 Чернівці 37,93 2:50:50 2:51:23
49 12300 Євген Демченко Ч 24 Київ echelon 37,72 2:51:46 2:51:55
50 12720 Олена Абрамова Ж 34 Киев 37,77 2:51:34 2:51:56
51 12202 Бохенко Станіслав Ч 33 Одеса 37,55 2:52:32 2:52:44
52 12584 Катя Бандрівська Ж 32 Львів 37,67 2:52:00 2:52:45
53 12632 Андрій Чеботарьов Ч 33 Харків KIT 37,58 2:52:26 2:52:46
54 12137 Сергій Шелест Ч 47 Киів Cadence90 37,53 2:52:40 2:52:46
55 12647 Volodymyr Pastushchen Ч 36 Київ 37,59 2:52:23 2:52:46
56 12725 Олександр Горобець Ч 39 Киев echelon 37,55 2:52:33 2:52:47
57 12746 Єгор Скляров Ч 29 Київ Live Love Tri 37,52 2:52:43 2:52:47
58 12041 Kirill Pytsevich Ч 26 Чернігів 37,79 2:51:27 2:52:47
59 12019 Роман Мамадалієв Ч 25 Київ Cadence90 37,48 2:52:53 2:53:13
60 12509 Ковтун Олександр Ч 40 Вінниця 37,33 2:53:34 2:53:50
61 12551 Дмитро Пека Ч 47 Київ 36,98 2:55:14 2:55:22
62 12702 Юрий Красун Ч 55 Kiev 37,00 2:55:08 2:55:23
63 12264 Денис Дзядух Ч 32 Обухів Aerostar 36,92 2:55:30 2:55:30
64 12801 Попов Сергій Ч 55 Київ Sigma Software - Unicorn 36,93 2:55:28 2:55:31
65 12130 Максим Заварза Ч 33 Харків 37,14 2:54:28 2:55:32
66 12776 Костецький Олексій Ч 42 Буча 36,98 2:55:13 2:55:32
67 3 Токаревський Генадiй Ч 51 Чернігів 37,02 2:55:01 2:55:33
68 12287 Сергій Анцупов Ч 43 Київ Aerostar 36,92 2:55:32 2:55:33
69 12037 Дмитро Казаков Ч 35 Kiev 36,94 2:55:24 2:55:34
70 12001 Михайло Кірюшкін Ч 33 Вишневе Cherry Sport Club 37,09 2:54:43 2:55:34
71 12534 Олексій Кононенко Ч 36 Нікополь 37,01 2:55:05 2:55:34
72 12836 Сергій Коваленко Ч 36 Київ Немае 36,93 2:55:27 2:55:50
73 12311 Олег Сеник Ч 39 Івано-Франківськ 36,89 2:55:38 2:56:23
74 12621 Сергій Циба Ч 49 Рославичи 36,78 2:56:09 2:56:35
75 12483 Олексій Петров Ч 44 Севастополь 36,76 2:56:16 2:56:40
76 12139 Олександр Шевчук Ч 29 Київ 36,73 2:56:24 2:56:41
77 12579 Марина Кизилова Ж 36 Киев Cadence90 36,74 2:56:21 2:56:41
78 12738 Евгений Фузик Ч 32 Київ 36,74 2:56:23 2:56:41
79 12080 Микола Могильний Ч 43 Киев 36,79 2:56:07 2:56:43
80 12205 Андрій Курдій Ч 38 Київ 36,59 2:57:05 2:57:26
81 12190 Сергій Левченко Ч 49 Київ Cadence90 36,58 2:57:07 2:57:27
82 12627 Антон Волянский Ч 24 Київ 36,59 2:57:06 2:57:28
83 12360 олег куровський Ч 42 Київ 36,54 2:57:19 2:57:32
84 12234 Костянтин Павловський Ч 63 Запоріжжя ZP SICH 36,47 2:57:40 2:57:40
85 12399 Кирило Князев Ч 32 Київ 36,42 2:57:54 2:58:09
86 12761 Rosario Cozzolino Ч 37 Kyiv Decathlon Ukraine 36,59 2:57:04 2:58:32
87 12817 Максим Балась Ч 34 Київ 36,37 2:58:09 2:58:49
88 12093 Павло Науменко Ч 33 Бровари BROVARY CYCLING TEAM 36,29 2:58:32 2:59:02
89 12712 Олександр Штенгелов Ч 31 Днепр 36,32 2:58:23 2:59:16
90 12333 Bohdan Remnov Ч 25 Shostka Shostka-Velo Team 36,23 2:58:52 2:59:17
91 12703 Евгений Борисенко Ч 46 Харьков KIT 36,17 2:59:08 2:59:25
92 12691 Сахненко Евгений Ч 38 Харьков 36,26 2:58:42 2:59:25
93 12508 Anton Makiievskyi Ч 29 Kyiv 36,12 2:59:24 2:59:27
94 12221 Богдан Воєводін Ч 32 Київ NSMVT 36,14 2:59:18 2:59:27
95 12535 АРТЕМ БАСАВРО Ч 33 Нiкополь 36,19 2:59:01 2:59:38
96 12347 Володимир Носов Ч 46 Київ 35,97 3:00:10 3:00:14
97 12655 Роман Міщенко Ч 40 Запоріжжя ZPsich 35,96 3:00:12 3:00:14
98 12507 Виктор Борзов Ч 33 Харьков Велоцентр Харков 36,06 2:59:42 3:00:26
99 12042 Сергей Абрамов Ч 39 Киев 36,12 2:59:24 3:00:33
100 12412 Ярослав Месяц Ч 38 Киев CapitalTri 35,89 3:00:32 3:00:34
101 12623 Віктор Фукаревич Ч Київ 36,14 2:59:19 3:00:35
102 12309 Павло Гуцол Ч 29 Київ 35,95 3:00:14 3:00:36
103 12075 Ярослав Степура Ч 38 Киев 35,93 3:00:21 3:00:36
104 12496 Виктория Пожиганова Ж 29 Киев 35,94 3:00:17 3:00:37
105 12115 Олександр Прищепа Ч 28 Київ 36,01 2:59:55 3:01:19
106 12332 Євген ТРОЦЕНКО Ч 39 Київ 35,82 3:00:53 3:01:22
107 12308 Владимир Комлев Ч 33 Киев 36,02 2:59:54 3:01:22
108 12057 Сергій Черкас Ч 53 Чернігів 35,84 3:00:48 3:01:22
109 12346 Андрій Антонюк Ч 45 Южноукраинск 35,97 3:00:08 3:01:24
110 12301 Роман Ковчар Ч 37 Київ echelon 35,75 3:01:16 3:01:27
111 12610 Віталій Чередніченко Ч 35 Київ 35,80 3:01:01 3:01:32
112 12593 Олександр Товт Ч 32 Ужгород Банзай 35,77 3:01:10 3:01:55
113 12652 Сергій Кузьмін Ч 41 Київ Data Bike Team 35,95 3:00:16 3:02:01
114 12450 Ярослав Бульда Ч 25 Київ 35,68 3:01:37 3:02:01
115 12018 алексей андреев Ч 39 киев 35,65 3:01:47 3:02:08
116 12200 Юрлов Андрій Ч 40 Миколаїв Greenwiii-Bikelab 35,69 3:01:32 3:02:09
117 12361 Володимир Чорний Ч 33 Жовті Води 35,67 3:01:41 3:02:24
118 12625 Николай Терещенко Ч 30 Южноукраинск 35,86 3:00:41 3:02:41
119 12785 Pavel Chebotkov Ч 37 Киев echelon 35,50 3:02:32 3:02:42
120 12305 Aleksei Mironov Ч 40 Minsk 35,51 3:02:28 3:02:50
121 12396 Грищенко Денис Ч 30 Киев 35,37 3:03:11 3:03:34
122 12757 Євгеній Глієвий Ч 27 Київ 35,36 3:03:14 3:03:46
123 12698 Володимир Яременко Ч 31 Київ 35,33 3:03:25 3:03:49
124 44 Dmytro Pilipenko Ч 35,33 3:03:25 3:03:49
125 12582 Ярослав Коваль Ч 36 Киев 35,28 3:03:41 3:04:03
126 12386 Taras Kolesnichenko Ч 31 Київ 35,28 3:03:40 3:04:18
127 12445 Олексій Клімов Ч 43 Нова Каховка digicom cycling team 35,30 3:03:32 3:04:18
128 12012 Хиленко Кирило Ч 39 Киев 35,24 3:03:54 3:04:19
129 12787 Богдан Дзьоба Ч 26 Київ 35,34 3:03:20 3:04:20
130 12266 Сергей Шимкович Ч 35 Боярка 35,20 3:04:04 3:04:20
131 12050 Олексій Лебедєв Ч 40 Київ 35,31 3:03:31 3:04:20
132 12280 Олексій Пасько Ч 26 Ірпінь OSD 35,21 3:04:03 3:04:21
133 12372 Григорій Єгошин Ч 39 Київ 35,64 3:01:47 3:04:21
134 12163 Віра Красуля Ж 27 Київ 35,19 3:04:07 3:04:27
135 12574 Максим Козенко Ч 38 Киев 35,16 3:04:19 3:04:59
136 12603 Mykhailo Krents Ч 23 Львів 35,22 3:03:57 3:04:59
137 12085 Кирилл Венцковский Ч 35 Киев KYIV CYCLING SQUAD 35,30 3:03:34 3:05:01
138 12272 Веревский Руслан Ч 40 Киев 35,21 3:04:01 3:05:02
139 12377 Володимир Новосад Ч 30 Ямпіль 35,33 3:03:24 3:05:02
140 12030 Евгений Зубенко Ч 34 киев 35,18 3:04:12 3:05:02
141 12056 Олег Гринюк Ч 38 Київ 35,35 3:03:17 3:05:02
142 12709 Микола Сімуткін Ч 41 Кїів Live.Love Tri 34,97 3:05:18 3:05:18
143 12395 Maksym Shevchyk Ч 25 Kiev Cadence90 34,93 3:05:29 3:05:35
144 12777 Костянтин Саган Ч 22 Бровари 35,15 3:04:22 3:05:38
145 12081 Denis Sorokin Ч 33 Kyiv 35,10 3:04:37 3:05:52
146 12764 Petro Martynov Ч 35 Київ 35,07 3:04:47 3:05:53
147 12795 DEN ATHLETE Ч 29 Київ Анастасія 35,07 3:04:45 3:05:53
148 12521 Артем Мельніченко Ч 31 Обухів Cadence90 34,92 3:05:34 3:05:53
149 12693 Дмитро Шаров Ч 31 Київ 34,90 3:05:41 3:05:54
150 12071 Dmytro Samsonov Ч 42 Київ 34,93 3:05:31 3:05:54
151 12207 Александр Марченко Ч 54 Киев 35,07 3:04:45 3:05:54
152 12656 Віктор Колодяжний Ч 44 Київ AEROSTAR 34,87 3:05:50 3:05:55
153 12437 михаил петров Ч 55 запорожье 34,77 3:06:23 3:06:23
154 12848 Костя Голінченко Ч 30 Полтава Angry Beards 34,82 3:06:05 3:06:40
155 12431 SERGIY EROSHOV Ч 36 Бровари Sigma Software - Unicorn 34,61 3:07:15 3:07:15
156 12242 Лактіонов Олександр Ч 56 Херсон digicom cycling team 34,60 3:07:15 3:07:15
157 12152 алексей гришко Ч 25 киев 34,88 3:05:47 3:07:20
158 12191 Андрій Корчак Ч 25 Кременчук 34,70 3:06:45 3:07:29
159 12596 Володимир Буцко Ч 39 Київ 34,69 3:06:49 3:07:38
160 12790 Dmytro Kuzmenko Ч 36 Kyiv 34,44 3:08:07 3:08:11
161 12432 Богдан Пільганчук Ч 36 Київ Lenovo Team 34,49 3:07:52 3:08:21
162 12047 Володимир Завязун Ч 37 Kyiv 34,48 3:07:54 3:08:22
163 12572 Аріна Тарасевич Ж 19 Київ Live love 34,40 3:08:21 3:08:23
164 12224 Roman Dolzhanskyi Ч 30 Kyiv 34,46 3:08:01 3:08:23
165 12784 Володимир Сова Ч 29 Киев VOnP TRI 34,60 3:07:16 3:08:24
166 12717 Денис Князєв Ч 38 Шостка 34,41 3:08:19 3:08:45
167 12231 Євген Хенкін Ч 38 Київ 34,37 3:08:32 3:08:56
168 12815 Dmytro Rasskazov Ч 44 Kyiv 34,34 3:08:40 3:08:58
169 12433 тарас жеребецький Ч 30 київ 34,43 3:08:11 3:08:59
170 12493 Олексій Мармо Ч 34 Конотоп 34,39 3:08:25 3:08:59
171 12726 СЕРГІЙ ШАКЛЕЇН Ч 38 Харків KIT 34,34 3:08:41 3:09:00
172 12780 Ганна Вишнякова Ж 31 Київ Aerostar 34,30 3:08:55 3:09:01
173 12601 Артем Дрига Ч 25 Харьков 34,44 3:08:08 3:09:04
174 12259 Данил Дрёмов Ч 32 Киев Aerostar 34,28 3:09:03 3:09:09
175 12188 Сергій Прент Ч 47 Київ 34,52 3:07:43 3:09:27
176 12172 Денис Калетник Ч 27 Вінниця Жертви Мотивації 34,26 3:09:08 3:09:46
177 12142 Alexander Drahomoshchenko Ч 28 Kyiv 34,22 3:09:21 3:09:52
178 12788 Артем Койнаш Ч 30 Київ 34,20 3:09:28 3:09:55
179 12014 Дмитро Корнійчук Ч 34 Київ 34,19 3:09:30 3:09:55
180 12279 Едуард Чорний Ч 28 Харків 34,27 3:09:04 3:09:56
181 12695 Богдан Васильев Ч 31 Киев 34,03 3:10:24 3:10:37
182 12429 Андрій Поліщук Ч 50 Умань 34,02 3:10:28 3:10:38
183 12714 Данил Безлюдько Ч 31 Киев 34,04 3:10:22 3:10:38
184 12092 Костянтин Шкварко Ч 39 Київ 34,13 3:09:50 3:10:38
185 12383 Дмитрий Шеремет Ч 35 Харків Kharkiv XC Team 33,96 3:10:48 3:10:55
186 12837 Сергей Руденко Ч 37 Харьков 33,95 3:10:52 3:10:58
187 12822 Никита Спирин Ч 28 Kyiv Cadence90 33,96 3:10:48 3:11:05
188 12217 Антон Юрковський Ч 43 Київ Aerostar 33,93 3:11:00 3:11:06
189 12696 Evgeniy Stolpovsky Ч 36 Eysk 33,97 3:10:45 3:11:07
190 12186 Олександр Прокопенко Ч 29 Bila tserkva 34,27 3:09:06 3:11:33
191 12278 Григорий Кудрявцев Ч 42 Киев 34,13 3:09:50 3:11:34
192 12328 Вікторія Гудима Ж 28 Kyiv 34,07 3:10:11 3:11:42
193 12295 Котченко Тарас Ч 39 Semex 33,90 3:11:10 3:11:45
194 12024 Володимир Куценко Ч 36 Київ 33,85 3:11:26 3:11:54
195 12818 Олег Поліщук Ч 44 Київ 33,91 3:11:05 3:12:02
196 12540 Павел Корчинский Ч 36 Одесса 33,84 3:11:27 3:12:02
197 12468 Стас Главадський Ч 29 Київ Genesis 33,79 3:11:45 3:12:02
198 12390 Віктор Бондар Ч 64 Київ 33,82 3:11:35 3:12:03
199 12164 Сергій Миселюк Ч 37 KIEV Echelon 33,78 3:11:48 3:12:03
200 12769 Дмитро Тарабакін Ч 45 Київ 34,04 3:10:23 3:12:13
201 12797 Сергіенко Єдгар Ч 30 Київ 33,91 3:11:05 3:12:45
202 12281 Дмитро Садовніченко Ч 50 Київ 33,74 3:12:04 3:12:45
203 12674 Дмитро Мордовець Ч 32 Київ 33,73 3:12:08 3:12:46
204 12665 Ігор Пліса Ч 35 Kyiv Kinosura 33,77 3:11:53 3:12:47
205 12195 Alexandr Ovsyannikov Ч 31 київ 34,00 3:10:35 3:12:47
206 12310 Yevhen Kalinichenko Ч 27 Kyiv +380930151877 33,66 3:12:30 3:12:55
207 12639 Нікіта Ткаченко Ч 36 Київ sporteventxtrem 33,71 3:12:14 3:12:56
208 12013 Илья Аржановский Ч 26 Днепр 33,73 3:12:08 3:12:58
209 12124 Володимир Росіцький Ч 28 Kyiv echelon 33,58 3:12:59 3:13:14
210 12143 Олексій Іванчук Ч 35 с.Святопетрівське 33,76 3:11:57 3:13:14
211 12753 Петро Гусарев Ч 25 Київ 33,72 3:12:11 3:13:26
212 12391 Альона Коковіхіна Ж 31 Київ 33,53 3:13:17 3:13:27
213 12263 Леонід Коломійцев Ч 32 Київ 33,53 3:13:15 3:13:28
214 12026 Виктор Викторов Ч 32 Киев Big Toys 33,58 3:12:57 3:13:28
215 12034 Вадим Осінський Ч 34 Ірпінь 33,53 3:13:14 3:13:34
216 12585 Андрій Сидоров Ч 42 Kyiv 33,53 3:13:15 3:13:38
217 12611 Юрій Черевко Ч 52 Київ 33,48 3:13:32 3:13:40
218 12022 Максим Покрепа Ч 39 Вишневе Cherry Sport Club 33,55 3:13:07 3:13:46
219 12319 Павло Єфіменко Ч 36 Вишневе Cherry Sport Club 33,59 3:12:56 3:13:46
220 12079 Олександр Войналович Ч 25 Богуслав 33,76 3:11:54 3:13:47
221 12078 Олександр Божежа Ч 30 Київ 33,59 3:12:56 3:14:06
222 12334 Володимир Доброгорскький Ч 36 Киiв Lenovo Team 33,43 3:13:48 3:14:18
223 12021 Юрий Люшневский Ч 33 Одесса 33,62 3:12:43 3:14:21
224 12548 Лазебный Николай Ч 35 Киев 33,48 3:13:32 3:14:45
225 12843 Юрій Забава Ч 31 Коломия 33,31 3:14:31 3:15:16
226 12210 Дмитро Циро Ч 43 Киев Sigma-Unicorn 33,16 3:15:25 3:15:27
227 12805 Антон Дегтярьов Ч 37 Київ Run Ukraine 33,21 3:15:08 3:15:36
228 12728 Максим Киричко Ч 23 Київ Smart Team 33,39 3:14:02 3:15:51
229 12076 Olexandr Bakkalinskiy Ч 35 Київ Vulkan Team 33,12 3:15:38 3:15:52
230 9 Ярослав Морозович Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM 33,17 3:15:21 3:15:52
231 12501 Семен Мартюшев Ч 31 Київ Escape 33,19 3:15:15 3:15:53
232 12253 Володимир Тихонов Ч 57 Київ Star Band 33,20 3:15:11 3:15:54
233 12285 Viacheslav Hunko Ч 25 Kyiv 33,22 3:15:04 3:16:13
234 12559 Валентин Ваулін Ч 19 Київ 33,02 3:16:14 3:16:22
235 12558 Ваулін Єгор Ч 48 Київ 33,01 3:16:16 3:16:23
236 12069 Юрій Федорчук Ч 50 Київ 32,94 3:16:43 3:16:57
237 12597 Коваль Костянтин Ч 36 Одеса Артроз-Одеса 33,03 3:16:11 3:16:58
238 12140 Ірина Васильєва Ж 46 Боярка, Київська обл. ВелоБоярка 32,99 3:16:26 3:16:58
239 12230 Andriy Osadchyy Ч 40 Київ Sigma Software - Unicorn 32,80 3:17:34 3:17:36
240 12484 Володимир Кохан Ч 45 Севастополь 32,86 3:17:11 3:17:37
241 12638 Дмитро Лєгаєв Ч 47 Маріуполь Туристический клуб Метинвест-Промсервис 32,94 3:16:43 3:17:44
242 12651 Андрій Лазаренко Ч 36 Київ Data Bike Team 33,04 3:16:08 3:17:53
243 12033 Ігор Красько Ч 32 Київ 32,76 3:17:49 3:18:11
244 47 Березовий Юрій Ч Київ 32,69 3:18:14 3:18:14
245 12804 Григорій Тертишний Ч 24 Ірпінь 33,10 3:15:45 3:18:18
246 12355 Petro Petrakov Ч 18 Kropyvnytskyi 33,02 3:16:13 3:18:19
247 5 Сергій Бобилев Ч 38 Київ 32,69 3:18:12 3:18:19
248 12575 Катерина Качан Ж 35 Київ CapitaTri 32,67 3:18:19 3:18:19
249 12011 Антон Вдовин Ч 27 Днепр 32,81 3:17:31 3:18:21
250 12004 Олександр Шугалій Ч 25 чернігів Chernihiv Cycling Club 32,81 3:17:28 3:18:21
251 12707 Олексій Чагарний Ч 39 Київ 32,71 3:18:07 3:18:38
252 12479 Юрій Герасименко Ч 36 Переяслав-Хмельницький 32,73 3:17:59 3:18:39
253 12134 Назар Лаб'як Ч 30 Львів 32,77 3:17:44 3:18:45
254 12747 Oleg Rog Ч 29 Kyiv Decathlon Ukraine 32,79 3:17:37 3:18:45
255 12378 Олександр Ісаєв Ч 31 Київ 32,71 3:18:07 3:18:46
256 12512 Олександр Пономарьов Ч 33 Київ 32,64 3:18:32 3:18:46
257 12741 Вадим Геч Ч 26 Киев 32,79 3:17:37 3:18:46
258 12690 Андрій Мельник Ч 35 Киъв 32,74 3:17:56 3:19:00
259 12786 Deul Volodymyr Ч 42 Kyiv VeloHype 32,98 3:16:30 3:19:06
260 12185 Климент Попков Ч 33 Одеса 32,55 3:19:05 3:19:10
261 12541 Vyacheslav Goldenshteyn Ч 26 Одеса 32,54 3:19:09 3:19:10
262 12325 Олексій Ємельянов Ч 33 Київ VOnP TRI 32,65 3:18:26 3:19:35
263 12678 Илья Дудник Ч 28 Киев 32,57 3:18:55 3:19:35
264 12028 Максим Пустовойт Ч 27 Киев Cadence90 32,51 3:19:18 3:19:35
265 12158 Олексій Ківак Ч 41 Київ 32,44 3:19:45 3:19:49
266 12053 Ігор Шишка Ч 37 Chabany 32,79 3:17:38 3:19:49
267 12779 Геннадій Сергеєв Ч 38 Київ 32,51 3:19:20 3:19:50
268 12370 Дмитро Мунтян Ч 24 Київ 32,42 3:19:53 3:20:47
269 12451 Анатолий Дроздов Ч 47 Kiev 32,44 3:19:44 3:20:50
270 12557 Максим Кириченко Ч 39 Київ Sigma Software - Unicorn 32,28 3:20:43 3:20:50
271 12177 Ярослава Сердюк Ж 24 Київ echelon 32,29 3:20:40 3:20:51
272 12145 Сергей Березкин Ч 34 Киев 32,40 3:20:00 3:20:51
273 12721 Володимир Данилін Ч 30 Kyiv Live.Love Tri 32,27 3:20:47 3:20:53
274 12233 Anton Kulibabenko Ч 31 Kyiv SIGMA-UNICORN 32,10 3:21:53 3:21:53
275 12430 Денис Мацуев Ч 43 Київ 32,27 3:20:48 3:21:55
276 12254 Вадим Тихонов Ч 50 Київ Star Band 32,17 3:21:24 3:22:06
277 12716 Олег Михалевич Ч 20 Киев 31,93 3:22:56 3:22:56
278 12358 Олег Шишкін Ч 38 Бровари 32,15 3:21:32 3:22:57
279 12059 Андрій Гурський Ч 58 Київ 32,10 3:21:50 3:22:58
280 12598 Сергій Стащенко Ч 39 Київ 32,14 3:21:38 3:22:59
281 12577 Алексей Куприяненко Ч 28 Киев 32,13 3:21:40 3:23:06
282 12832 Андрій Михальчук Ч 24 Київ Smart Team 32,19 3:21:19 3:23:08
283 12694 Сергій Федорищев Ч 43 Бровари 32,04 3:22:16 3:23:09
284 12169 Олександр Дюдюн Ч 32 Вінниця Жертви Мотивації 31,93 3:22:58 3:23:37
285 12208 Ілля Крамаренко Ч 28 Київ 32,27 3:20:50 3:23:38
286 12394 Володимир Чорненький Ч 24 Львів 32,27 3:20:50 3:23:38
287 12842 Олександр Успенський Ч 29 Киев 31,94 3:22:51 3:23:39
288 12819 Pavlo Pisnoi Ч 44 Kiev Echelon 31,88 3:23:15 3:23:40
289 12261 Євген Богма Ч 34 Київ Sigma Software - Unicorn 32,00 3:22:30 3:23:42
290 12129 Антон Бовт Ч 32 Київ Sapik Team 31,77 3:23:58 3:24:11
291 12526 Юрий Кучин Ч 35 Киев 31,93 3:22:58 3:24:17
292 12830 Андрій Федосенко Ч 33 Вишгород 31,93 3:22:56 3:24:44
293 12752 Andrii Dmytrenko Ч 44 Kyiv Sapik Team 31,93 3:22:55 3:24:47
294 12581 Євгеній Семенчук Ч 34 Київ STT 31,86 3:23:22 3:24:47
295 12052 Руслан Ходзіцький Ч 36 Київ 31,91 3:23:03 3:24:47
296 12359 Ігор Бондаренко Ч 39 Київ 32,03 3:22:17 3:24:49
297 12664 Игорь Костюк Ч 41 Одесса 31,84 3:23:29 3:24:49
298 12440 Олександр Райченко Ч 51 Киев 31,66 3:24:39 3:24:49
299 12408 Dmytro Zhulai Ч 30 Kyiv 31,79 3:23:50 3:24:58
300 12215 Зелененко Юрій Ч 41 Київ Tour-de-Trux 31,76 3:23:59 3:25:19
301 12844 Руслан Карелашвілі Ч 34 Харків 31,83 3:23:33 3:25:26
302 12184 Максим Даниленко Ч 30 Kyiv 31,67 3:24:38 3:25:26
303 12792 Олексій Ярослаєв Ч 31 Київ Infopulse 31,66 3:24:40 3:25:28
304 12500 Олексій Головань Ч 65 Черкаси 31,65 3:24:44 3:25:30
305 12763 Євгеній Новохатський Ч 31 Київ 31,56 3:25:20 3:25:40
306 12291 Костянтин Шилов Ч 41 Київ 31,74 3:24:10 3:25:40
307 12448 Андрій Урядов Ч 48 Київ 31,58 3:25:12 3:25:42
308 12622 Євген Корсун Ч 33 Київ 31,90 3:23:06 3:25:42
309 12389 Іван Хрустальов Ч 30 Київ SIGMA-UNICORN 31,58 3:25:10 3:26:23
310 12668 Олександр Керов Ч 24 Киев 31,45 3:26:02 3:27:12
311 12409 Андрій Захаревич Ч 38 Обухів 31,43 3:26:08 3:27:13
312 12058 Єгор Соболевський Ч 35 Київ 31,66 3:24:40 3:27:14
313 12654 Максим Купрін Ч 45 Київ 31,56 3:25:18 3:27:27
314 12809 Viktoriia Nagorna Ж 29 Kyiv Kyiv Cycling Team 31,17 3:27:52 3:27:54
315 12600 Андрій Омельченко Ч 28 Київ 31,49 3:25:48 3:28:04
316 12095 Анатолій Сорока Ч 58 Київ 31,19 3:27:46 3:28:10
317 12517 Анатолій Панкевич Ч 35 KYIV 31,29 3:27:05 3:28:11
318 12538 Володимир Степовик Ч 42 Київ 31,49 3:25:46 3:28:16
319 12180 Тімур Бондарєв Ч 43 Київ 31,49 3:25:46 3:28:16
320 12292 Vitaliy Paladiychuk Ч 27 Київ 31,22 3:27:34 3:28:39
321 12366 Володимир Савченко Ч 25 Обухів 31,26 3:27:17 3:28:54
322 12680 Левітов Костянтин Ч 46 Київ 31,32 3:26:52 3:28:54
323 12503 Артем Фоєнко Ч 29 Глеваха 31,32 3:26:52 3:29:12
324 12708 Костянтин Дупак Ч 60 Київ 31,01 3:28:58 3:29:14
325 12023 Євген Мединський Ч 37 Kiev 31,12 3:28:15 3:29:16
326 12765 Михайло Понятнов Ч 46 Одеса 31,10 3:28:23 3:29:16
327 12734 Дмитрий Давлетханов Ч 35 Киев 31,07 3:28:34 3:29:17
328 12114 Ігор Троценко Ч 55 Київ 31,06 3:28:35 3:29:17
329 12774 Євгеній Джикаєв Ч 26 Київ 31,34 3:26:43 3:29:18
330 12 Стрюков Костянтин Київ 31,00 3:29:02 3:29:34
331 40 Пекло Антон Ч Київ 30,92 3:29:35 3:29:35
332 12289 Biletskyi Dmytro Ч 38 Brovary 31,08 3:28:29 3:29:35
333 12560 Володимир Погойда Ч 43 Київ Sigma Software - Unicorn 30,89 3:29:46 3:29:51
334 12773 Iaroslav Briksa Ч 35 Київ 30,88 3:29:50 3:30:00
335 12542 Олег Базалийский Ч 45 Киев 30,95 3:29:23 3:30:02
336 12368 Олексій Яременко Ч 36 Київ 30,92 3:29:33 3:30:09
337 12529 Андрій Родіонов Ч 27 Київ 31,22 3:27:33 3:30:09
338 12286 Олег Половинчак Ч 44 Київ 30,94 3:29:25 3:30:12
339 12700 Дмитро Ковтун Ч 31 Київ 30,90 3:29:43 3:30:14
340 12434 Олексій Мохов Ч 50 Kyiv Lenovo Team 30,86 3:29:58 3:30:26
341 12653 Дмитро Брацлавський Ч 36 Київ Data Bike Team 31,01 3:28:56 3:30:34
342 12756 Alexey Yankovski Ч 41 Київ Escape 30,85 3:30:01 3:30:46
343 12527 Євгеній Павлов Ч 50 Запоріжжя 30,98 3:29:08 3:30:59
344 12762 Олександр Давидок Ч 32 Київ 30,89 3:29:46 3:31:04
345 12203 Олександра Пригода Ж 35 Київ 30,71 3:30:58 3:31:06
346 12723 Даниил Овчинников Ч 29 Киев PMLab 30,78 3:30:33 3:31:12
347 12068 Леонід Городецький Ч 50 Київ 30,98 3:29:10 3:31:24
348 12847 Andrii Sliusar Ч 35 Kiev 30,89 3:29:47 3:31:30
349 12745 Дмитро Чорний Ч 23 Київ 30,86 3:29:58 3:31:38
350 12504 Юрий Ковнер Ч 33 Киев 30,75 3:30:41 3:31:38
351 12748 Сергій Ізвєков Ч 29 Київ Decathlon Ukraine 30,86 3:29:57 3:31:40
352 12339 Андрей Перевознюк Ч 25 Киев 30,73 3:30:50 3:31:41
353 12209 Світлана Кліч Ж 36 Буча 30,78 3:30:33 3:31:41
354 12473 Денис Дольський Ч 43 Киев 30,87 3:29:54 3:31:41
355 12260 Олександр Варфоломієв Ч 43 Київ 30,61 3:31:40 3:31:46
356 12206 Mariia Shevchenko Ж 29 Kyiv 30,64 3:31:29 3:31:51
357 48 Іонов Сергій Ч Київ 30,60 3:31:47 3:32:07
358 12331 Денис Зiняр Ч 27 Київ 30,87 3:29:55 3:32:09
359 12122 Володимир Валько Ч 23 Київ 30,58 3:31:54 3:32:12
360 12578 Максим Клименко Ч 25 Киев 30,69 3:31:08 3:32:19
361 12733 Юрій Медіна Ч 35 Київ 30,79 3:30:28 3:32:19
362 12802 Денис Ким Ч 39 P 30,64 3:31:28 3:32:20
363 12458 Iрина Сизоненко Ж 35 Киев 30,55 3:32:07 3:32:20
364 12481 Мороз Вячеслав Ч 32 Kiev 30,71 3:31:00 3:32:22
365 12730 Вячеслав Мороз Ч 44 Одеса 30,66 3:31:20 3:32:23
366 12727 Руслан Наумов Ч 40 Одеса 30,66 3:31:20 3:32:23
367 12316 Андрій Гринчишин Ч 25 Київ 30,65 3:31:26 3:33:07
368 12340 Олександр Рибалко Ч 24 Київ 30,52 3:32:17 3:33:31
369 12304 Ростислав Пась Ч 30 Киев 30,45 3:32:46 3:33:31
370 12580 Ростислав Чудновский Ч 51 Киев Echelon 30,43 3:32:58 3:33:54
371 12768 Антон Дядюра Ч 34 Київ 30,28 3:33:58 3:34:06
372 12840 Денис Могилей Ч 35 Київ 30,41 3:33:04 3:34:09
373 12563 Михаил Будаев Ч 39 Киев STTeam 30,41 3:33:06 3:34:27
374 12704 Володимир Сулятицький Ч 26 Київ 30,30 3:33:50 3:34:42
375 12255 Дмитро Масленніков Ч 50 Київ Star Band 30,26 3:34:06 3:34:48
376 42 Полтавцев Олександр Ч Київ 30,21 3:34:31 3:34:50
377 12086 Ігор Коновченко Ч 42 Костянтинівка 30,32 3:33:43 3:34:51
378 12194 Олеся Малюга Ж 34 Київ 30,36 3:33:26 3:34:59
379 12204 Шевчук Юрій Ч 48 Коцюбинське 30,37 3:33:23 3:35:00
380 12296 Дмитро Лук'яненко Ч 37 Бориспіль 30,38 3:33:16 3:35:10
381 12530 Максим Жуков Ч 33 Одеса 30,22 3:34:27 3:35:11
382 12823 Марина Зотова Ж 33 Київ 30,36 3:33:25 3:35:11
383 12583 Владислав Ясний Ч 22 Козятин 30,34 3:33:34 3:35:19
384 12460 Артур Арсланалієв Ч 28 Київ 30,38 3:33:16 3:35:21
385 12423 Максим Данченко Ч 30 Київ 30,22 3:34:25 3:35:35
386 12523 Станіслав Соколовський Ч 28 Київ 30,12 3:35:06 3:35:53
387 12740 Юрій Володимирович Долгоручко Ч 49 Киев 30,14 3:35:01 3:35:55
388 12138 Віктор Скочиляс Ч 32 Тернопіль 30,17 3:34:48 3:36:14
389 12487 Олексій Зволінський Ч 32 Київ Sigma Software - Unicorn 29,95 3:36:19 3:36:21
390 12589 Oleksii Pastukhov Ч 32 Kyiv 30,10 3:35:15 3:36:36
391 12262 Андрій Магаліч Ч 27 Київ Kyiv Cycling Squad 30,12 3:35:06 3:36:37
392 12518 Сікора Євген Ч 53 Київ 30,13 3:35:04 3:36:38
393 12407 Serhii Okun Ч 33 Kyiv 30,15 3:34:55 3:36:58
394 12043 Сєров Олександр Ч 28 Київ 30,11 3:35:14 3:36:59
395 12132 Олександр Базіченко Ч 53 Київ 30,16 3:34:52 3:37:05
396 12441 Максим Захожий Ч 31 Харків team404 30,20 3:34:34 3:37:07
397 11 Ivan Levchenko Ч 44 Київ 30,03 3:35:48 3:37:13
398 12689 Олексій Кучук Ч 30 Київ 30,09 3:35:20 3:37:18
399 12414 Evgeniy Sudyr Ч 35 Kyiv 29,88 3:36:52 3:37:28
400 12402 Evgeniy Brusentsov Ч 34 Kyiv 29,88 3:36:53 3:37:29
401 12475 Костя Помынальный Ч 34 Киев 30,10 3:35:18 3:37:31
402 12650 Дмитро Черевик Ч 31 Харків 29,88 3:36:53 3:37:36
403 12612 Ольга Волохова Ж 37 Київ 29,80 3:37:26 3:38:03
404 12415 Руслан Пільганчук Ч 43 Київ 29,73 3:37:59 3:38:29
405 12528 Олег Єльцов Ч 57 Київ 29,71 3:38:05 3:39:02
406 12192 Bohdan Poltavets Ч 28 Kyiv Velopipiski 29,79 3:37:31 3:39:05
407 12029 Максим Махник Ч 32 Київ 29,61 3:38:48 3:39:29
408 12494 Олександр Грибенюк Ч 27 Київ 29,71 3:38:05 3:39:30
409 12165 Олександр Дітковський Ч 42 Київ KyivCycling 29,59 3:39:00 3:39:36
410 41 Бурцев Петр Ч Київ 29,54 3:39:23 3:39:42
411 12519 Denis Babenko Ч 32 Киїа 29,81 3:37:20 3:39:46
412 12812 Петро Шпагін Ч 30 Київ 29,63 3:38:39 3:40:03
413 12729 Євген Мар'євич Ч 35 Київ 29,64 3:38:36 3:40:14
414 12446 Іван Алексєєв Ч 47 Херсон digicom cycling team 29,40 3:40:25 3:40:25
415 12724 Вадим Калашников Ч 36 Киев PMLab 29,44 3:40:04 3:40:40
416 12835 Aleksandr Barkov Ч 32 Kiev 29,55 3:39:18 3:40:59
417 12181 Сергій Ішутко Ч 36 Бровари 29,53 3:39:26 3:41:07
418 12657 Сергій Гальчинський Ч 26 Київ 29,53 3:39:28 3:41:08
419 12452 Василь Задворний Ч 35 Київ CapitalTri 29,30 3:41:07 3:41:33
420 12599 Денис Гурак Ч 33 Kyiv 29,30 3:41:08 3:41:35
421 12619 Яков Коротенко Ч 31 Київ 29,53 3:39:26 3:41:45
422 12569 Олександр Тромса Ч 28 Київ 29,49 3:39:45 3:41:46
423 12516 Майгур Ростислав Ч 31 Київ 29,23 3:41:39 3:41:51
424 12568 Пеунков Дмитро Ч 38 Київ 29,37 3:40:38 3:42:04
425 12223 Олексій Самойлов Ч 36 Київ Троє 29,45 3:40:00 3:42:11
426 12671 Євген Башмаков Ч 30 Харків team404 29,50 3:39:40 3:42:11
427 12367 Рябоштанов Олександр Ч 33 Київ 29,37 3:40:38 3:42:12
428 12072 Сергий Бойко Ч 48 Киев 29,25 3:41:30 3:42:22
429 12084 Марина Желтоног Ж 44 Харьков 29,17 3:42:09 3:42:23
430 12100 Руслан Пасічник Ч 35 Київ 29,48 3:39:48 3:42:25
431 12635 Володимир Вишинський Ч 39 Київ 29,27 3:41:21 3:42:37
432 12495 Максим Бородай Ч 42 Rbtd 29,11 3:42:36 3:42:57
433 12154 Євген Крапивін Ч 25 Київ 29,24 3:41:39 3:43:01
434 12324 Анастасія Ємельянова Ж 30 Київ VOnP TRI 29,29 3:41:15 3:43:01
435 12051 Антон Марченко Ч 34 Киев 29,12 3:42:29 3:43:05
436 12170 Олег Калина Ч 28 Вінниця Жертви Мотивації 29,14 3:42:24 3:43:12
437 12070 Сільвана Каддах Ж 25 Київ 29,29 3:41:14 3:43:12
438 12008 Oleksii Baranov Ч 29 Kyiv Біла Церква 29,29 3:41:15 3:43:14
439 12813 Сергей Бабич Ч 52 Киев 29,16 3:42:12 3:43:15
440 12418 Андрій Поляновский Ч 34 КиЇв Трое 29,29 3:41:14 3:43:23
441 12561 Сергій Соболь Ч 38 Київ STT 29,13 3:42:25 3:43:45
442 12135 Олексій Онищенко Ч 36 Київ 29,06 3:42:58 3:43:53
443 12428 Руслан Ховатов Ч 46 Мукачево 29,01 3:43:22 3:44:05
444 12467 Олександр Москаленко Ч 27 Київ Genesis 29,01 3:43:23 3:44:06
445 12778 Іван Бабенко Ч 26 Киев 29,10 3:42:41 3:44:16
446 12520 Віталій Ніколаєнко Ч 45 Київ 29,05 3:43:03 3:44:31
447 12743 Ruslan Nechyporuk Ч 26 Kharkiv 29,03 3:43:13 3:44:43
448 12670 Олексій Ситько Ч 38 Обухів 28,91 3:44:10 3:44:56
449 12282 Олексій Бурда Ч 44 Обухів 28,91 3:44:09 3:44:57
450 12549 Максим Гапон Ч 31 Київ 28,97 3:43:41 3:45:26
451 12031 Олег Жадан Ч 56 Kyiv city 28,93 3:44:00 3:46:04
452 12235 Олександр Турланов Ч 34 Київ 28,90 3:44:14 3:46:05
453 12478 Євген Карій Ч 44 Київ 28,89 3:44:19 3:46:06
454 12454 Ярослав Шатило Ч 42 Киів 28,66 3:46:07 3:46:07
455 12413 Віктор Кінзерський Ч 27 Вінниця 28,76 3:45:20 3:46:09
456 12005 Олег Гаврись Ч 30 Київ 28,96 3:43:44 3:46:19
457 12673 Сергій Стрижак Ч 34 Харків team404 28,92 3:44:02 3:46:33
458 6 Кукуруза Дмитро Ч 28 Київ KBC 28,66 3:46:05 3:46:45
459 12312 Олександр Макеєв Ч 41 Київ 28,74 3:45:30 3:46:50
460 12553 Костянтин Шавруков Ч 29 Київ 28,82 3:44:52 3:46:52
461 12719 Тарас Цюпер Ч 30 Київ 28,74 3:45:26 3:47:00
462 12463 Олександр Гаркавенко Ч 46 Київ 28,54 3:47:04 3:47:36
463 12116 Vitaliy Prokopchuk Ч 45 Бровари 28,64 3:46:13 3:47:42
464 12846 Іван Яцута Ч 36 Львів 28,46 3:47:43 3:47:43
465 12492 Олексій Суров Ч 31 Кременчук 28,60 3:46:33 3:47:44
466 12571 Денис Кудряшов Ч 27 Киев 28,54 3:47:03 3:47:47
467 12225 Лідія Басмат Ж 23 Київ 28,47 3:47:37 3:47:47
468 12247 Олексій Лях Ч 31 Київ 28,44 3:47:53 3:47:53
469 12590 Женя Павлюкевич Ч 38 Київ 28,64 3:46:13 3:48:21
470 12063 Олексій Омельченко Ч 34 Київ 28,63 3:46:20 3:48:21
471 12789 Олексій Радонов Ч 38 Київ 28,45 3:47:46 3:48:31
472 12257 Євген Ратманський Ч 38 Київ 28,64 3:46:15 3:48:34
473 12007 Василиса Кривоклякина Ж 31 Киев 28,55 3:47:00 3:48:40
474 12644 Ігор Харченко Ч 25 Киев 28,43 3:47:56 3:48:46
475 12672 Шматок Дмитро Ч 36 Одеса 28,38 3:48:19 3:48:53
476 12767 Анна Дудник Ж 27 Киев 28,37 3:48:24 3:49:05
477 12343 Логущенко Євген Ч 34 Київ 28,48 3:47:29 3:49:17
478 12524 Володимир Мелимука Ч 37 Київ 28,44 3:47:48 3:49:19
479 12552 Василь Будник Ч 27 Київ 28,27 3:49:14 3:50:14
480 12607 Игорь Сахно Ч 35 Запорожье 28,13 3:50:21 3:50:21
481 2 Рудавська Юлія Ж 40 Київ DECATHLON UKRAINE 28,32 3:48:49 3:50:31
482 12533 Ольга Пожарська Ж 37 Обухів 28,25 3:49:24 3:50:59
483 12363 Maksym Grytsiuta Ч 36 Kyiv 28,21 3:49:44 3:51:09
484 12020 Максим Фастєєв Ч 35 Київ 28,23 3:49:34 3:51:17
485 12384 Андрій Гаращук Ч 34 Київ 28,18 3:49:55 3:51:21
486 12595 Антон Третьяков Ч 31 Київ 28,17 3:50:00 3:51:24
487 12435 Роман Гридин Ч 25 Киев 28,02 3:51:16 3:51:29
488 12641 Сергій Капкан Ч 34 Київ 28,10 3:50:38 3:51:32
489 12337 Олександр Литвин Ч 25 Kyiv 28,16 3:50:06 3:51:33
490 12710 Alex Semenov Ч 39 Киев 28,12 3:50:25 3:51:35
491 12739 Andrii Shavlovskyi Ч 39 Київ Genesis 28,28 3:49:07 3:51:35
492 12525 Назар Малиняк Ч 35 Снятин, Івано-Франківської області - 28,09 3:50:41 3:51:37
493 12341 Олександр Братель Ч 42 Київ 28,30 3:48:59 3:51:39
494 12821 Иван Кубрак Ч 27 Киев 28,09 3:50:43 3:51:52
495 12616 Андрій Єременко Ч 42 Буча 28,13 3:50:23 3:51:54
496 12040 Олексій Лапін Ч 42 Київ 27,92 3:52:03 3:52:03
497 12828 Влад Палий Ч 26 Kyiv 27,97 3:51:41 3:52:24
498 12459 Андрій Нікітенко Ч 33 Київ 28,13 3:50:22 3:52:32
499 12403 Олександр Воровченко Ч 34 Київ 27,93 3:52:02 3:52:37
500 12685 Ірина Бондаренко Ж 52 Київ SapikTeam 27,92 3:52:04 3:52:38
501 12388 Володимир Мірненко Ч 33 Київ 28,13 3:50:21 3:52:41
502 12491 Катерина Свирида Ж 29 Одесса 28,15 3:50:10 3:52:45
503 12307 Maksim Nikolaev Ч 30 Харьков 27,93 3:51:59 3:52:45
504 12731 Semak Maksym Ч 31 Kyiv 28,15 3:50:10 3:52:46
505 12807 Олександр Василенко Ч 34 Borodyanka 27,97 3:51:41 3:52:57
506 12375 Йожиков Артем Ч 27 Шепетівка 27,87 3:52:32 3:52:59
507 12038 Олег Жуков Ч 36 Київ 28,09 3:50:42 3:53:05
508 12606 Андрій Боровський Ч 28 Київ 27,93 3:52:02 3:53:14
509 12061 Георгій Шварцман Ч 32 Київ 28,01 3:51:22 3:53:49
510 12782 Александр Кругликов Ч 46 Киев 27,69 3:54:02 3:54:02
511 12090 Андрій Сметаненко Ч 38 Київ 27,79 3:53:09 3:54:03
512 12411 Владислав Нарижний Ч 31 Київ 27,91 3:52:12 3:54:07
513 12511 Сергiй Василенко Ч 31 Київ 27,82 3:52:54 3:54:08
514 12706 В'ячеслав Варда Ч 38 Київ Телеканал «Прямий» 27,98 3:51:36 3:54:15
515 12117 Богдан Сапіга Ч 28 Київ 27,94 3:51:54 3:54:17
516 12299 Данил Демешко Ч 28 Київ ТриКатлеты 27,71 3:53:49 3:54:18
517 12416 Mykola Bartosh Ч 31 Kharkiv 27,69 3:54:01 3:54:20
518 12687 Віктор Пархомчук Ч 35 Київ 27,92 3:52:06 3:54:21
519 12239 Maksym Shkarubo Ч 30 Київ Author Team 27,76 3:53:26 3:54:26
520 12794 Наталья Драган Ж 23 Днепр 27,75 3:53:30 3:54:27
521 4 Якименко Олександр Київ 27,83 3:52:49 3:54:31
522 12104 Станіслав Пілецький Ч 42 Київ 27,63 3:54:30 3:55:02
523 12120 Андрій Грудій Ч 37 Київ Gruand Cycling 27,74 3:53:37 3:55:05
524 12369 Ірина Осадча Ж 23 Київ 27,83 3:52:50 3:55:23
525 12065 Тетяна Гринюк Ж 31 Київ 27,72 3:53:44 3:55:29
526 12742 Виталий Гирявец Ч 27 Киев 27,78 3:53:13 3:55:36
527 12515 Игорь Кручинин Ч 31 Николаев 27,70 3:53:58 3:56:03
528 12550    Едуард Долотов Ч 52 Київ 27,56 3:55:09 3:56:03
529 12536 N. BTGN Ч 38 Donetsk 27,43 3:56:14 3:56:25
530 12766 Антон Клименко Ч 33 Киев 27,53 3:55:25 3:56:30
531 12686 Володимир Бондаренко Ч 58 Київ 27,45 3:56:03 3:56:31
532 12121 Дмитро Золотько Ч 52 Киів 27,63 3:54:33 3:56:36
533 12634 Анна Яковлева Ж 35 Киев 27,59 3:54:52 3:57:09
534 12814 Володимир Масалітін Ч 43 Київ 27,39 3:56:32 3:57:11
535 12144 Сергій Бебешко Ч 38 Київ 27,39 3:56:34 3:57:16
536 12697 Володимир Ісатаєв Ч 33 Київ 27,48 3:55:46 3:57:29
537 12675 Waterman Philip Ч 35 Kyiv 27,50 3:55:37 3:57:31
538 12537 Дмитро Лактіонов Ч 35 Славутич 27,33 3:57:06 3:58:08
539 12424 Володимир Тягун Ч 35 Ладижин 27,21 3:58:10 3:58:10
540 12214 Сергій Бабієнко Ч 24 Київ 27,46 3:56:00 3:58:12
541 12027 Сергій Подлубний Ч 48 Київ 27,31 3:57:17 3:58:13
542 12457 Максим Туз Ч 50 Київ Dnepr Masters 27,17 3:58:29 3:58:34
543 12799 Альона Маковецька Ж 29 Київ 27,26 3:57:42 3:58:40
544 12849 Антон Іванюк Ч 28 Київ Патрульна поліція 27,45 3:56:02 3:58:49
545 12218 Олександр Федін Ч 61 Боярка 27,16 3:58:36 3:58:54
546 12318 Антон Саттаров Ч 32 Київ 27,15 3:58:40 3:58:55
547 12258 Yegor Tezikov Ч 34 Київ 27,25 3:57:49 3:59:09
548 12637 Северин Пархоменко Ч 28 Київ 27,23 3:57:57 3:59:14
549 12751 Даниил Ильющенко Ч 28 Киев 27,07 3:59:20 3:59:29
550 12630 Сергій Лєбєдєв Ч 31 Київ 27,19 3:58:17 3:59:31
551 31 Андрей Афанасьев Ч 27,16 3:58:33 4:00:02
552 12688 Юрій Вареник Ч 49 Київ 26,96 4:00:22 4:00:54
553 12760 Алексей Подзолкин Ч 46 Kiev 27,04 3:59:40 4:00:57
554 12156 Георгій Кравець Ч 33 Київ 26,85 4:01:21 4:01:21
555 12006 Андрій Резанович Ч 26 Черкаси 27,09 3:59:11 4:01:33
556 12357 Юрий Колос Ч 27 Київ 27,07 3:59:23 4:01:39
557 12636 Василь Гузій Ч 35 Київ 27,08 3:59:17 4:01:44
558 12055 Виктория Петик Ж 21 Киев 26,91 4:00:48 4:01:59
559 12094 Анатолій Пасічник Ч 41 Київ 26,85 4:01:18 4:02:01
560 12466 Anton Cherednychenko Ч 28 Київ Genesis 26,80 4:01:49 4:02:07
561 12781 Тимур Абдуллаев Ч 34 Киев 26,71 4:02:38 4:02:38
562 51005 Вавже Д.А Ч Киев 26,91 4:00:47 4:02:55
563 12749 Володимир Компанієць Ч 32 Київ 26,78 4:02:00 4:03:05
564 12683 Виталий Петько Ч 29 Киев 26,81 4:01:43 4:03:05
565 12147 Дмитро Корнієнко Ч 29 Київ 26,91 4:00:47 4:03:27
566 12750 Наталья Кедис Ж 23 Киев Decathlon Ukrain 26,77 4:02:05 4:03:32
567 12648 Олександр Зленко Ч 47 Киев 26,70 4:02:42 4:03:33
568 12151 Олександр Гуменюк Ч 35 Київ 26,54 4:04:12 4:04:12
569 12379 Борис Турковський Ч 38 Одеса 26,78 4:01:59 4:04:17
570 12330 Гліб Бітюков Ч 42 Київ 26,57 4:03:53 4:04:22
571 12486 Сергій Михальчук Ч 47 Київ 26,71 4:02:38 4:05:02
572 21 Граматик Анатолій Ч Київ 26,54 4:04:10 4:05:14
573 22 Дьяченко Олег Ч Київ 26,54 4:04:11 4:05:14
574 12401 Galya Bilynska Ж 30 Львів 26,56 4:03:58 4:05:24
575 12293 Окішор Людмила Ж 28 Київ 26,40 4:05:27 4:05:27
576 12103 Roman Ponomarenko Ч 43 Brovary 26,51 4:04:25 4:05:33
577 12392 Артем Маламуд Ч 30 Киев 26,57 4:03:53 4:05:58
578 12555 Олександр Шиманський Ч 42 Київ 26,34 4:05:59 4:05:59
579 12327 Андрій Заболоцький Ч 41 Kyiv 26,38 4:05:36 4:06:10
580 12660 Євгеній Василенко Ч 33 Київ Raiffeisen Bank Aval 26,46 4:04:56 4:06:52
581 12410 Олександр Петриченко Ч 42 Боярка Вело Боярка 26,28 4:06:35 4:08:08
582 12646 Михайло Косяков Ч 31 Черкаси 26,23 4:07:04 4:08:16
583 12658 Дмитро Мельников Ч 35 Kyiv 26,28 4:06:34 4:08:23
584 12834 Денис Овчаров Ч 35 Київ 26,13 4:07:58 4:08:55
585 12108 Костянтин Чепурний Ч 32 Київ 26,14 4:07:54 4:09:08
586 12498 дмитро комаров Ч 57 київ 26,17 4:07:36 4:09:33
587 12608 Роман Рябий Ч 26 Київ 26,17 4:07:36 4:09:34
588 12522 Valeriy Samoylenko Ч 45 Боярка 26,00 4:09:14 4:09:40
589 12238 Oleksii Chepikov Ч 42 Київ Author Team 26,04 4:08:50 4:09:50
590 12045 Оксана Кириленко Ж 38 Вишневе Cherry Sport Club 26,03 4:08:56 4:09:55
591 12810 Микола Мартиненко Ч 28 Київ 26,06 4:08:40 4:10:28
592 12099 Дмитро Горелік Ч 30 Київ 26,10 4:08:16 4:10:29
593 12197 Ігор Ковальчук Ч 36 Київ 25,85 4:10:41 4:10:48
594 12178 Artem Karpishyn Ч 30 Киев Velopipiski 26,01 4:09:07 4:10:49
595 12406 Ігор Рябець Ч 37 Київ 26,07 4:08:35 4:10:53
596 18 Давиденко Олександр Ч Київ 25,76 4:11:33 4:11:33
597 12444 Анатолій Кісіль Ч 38 Київ 25,77 4:11:26 4:12:01
598 12564 Олексій Коломієць Ч 34 Київ 25,82 4:11:00 4:12:15
599 12438 Oleg Melenevsky Ч 30 Kyiv Tri4Ever 25,81 4:11:01 4:12:18
600 12470 Vladyslav Kostetskyi Ч 25 Київ Genesis 25,76 4:11:35 4:12:19
601 12385 Вадим Сикорский Ч 41 Киев 25,81 4:11:06 4:13:01
602 12243 Дмитро Кучеренко Ч 43 Київ GlobalLogic 25,84 4:10:46 4:13:03
603 12617 Олександр Косенко Ч 28 Переяслав-Хм 25,60 4:13:06 4:13:06
604 12772 Максим Лукінюк Ч 36 Київ 25,56 4:13:30 4:13:30
605 12182 Александр Смирнов Ч 60 Киев 25,67 4:12:28 4:13:32
606 12161 Євген Сіліонов Ч 28 Київ 25,62 4:12:57 4:13:37
607 12162 Олег Яблонський Ч 35 Киів 25,61 4:12:59 4:13:37
608 12199 Михайло Григорашик Ч 32 Чернівці 25,65 4:12:37 4:13:52
609 12514 Сергей Степанец Ч 58 Щасливе ТриКатлеты 25,56 4:13:34 4:13:59
610 12831 Олександр Лелюхін Ч 24 Вінниця Жертви Мотивації 25,58 4:13:20 4:14:08
611 12732 Леонід Гончарик Ч 80 Київ 25,46 4:14:32 4:14:32
612 32 Александр Гончар Ч 25,57 4:13:24 4:14:52
613 12811 Валерий Грабко Ч 32 Киев 25,62 4:12:57 4:15:18
614 12614 Олександр Лейбак Ч 31 Київ 25,58 4:13:18 4:15:20
615 12449 Андрій Двояк Ч 26 Київ 25,49 4:14:14 4:15:26
616 12771 Сергій Білоконь Ч 36 Київ 25,36 4:15:33 4:15:33
617 12176 Юрий Шишлов Ч 45 Киев 25,46 4:14:30 4:15:58
618 12036 Ілля Шитиков Ч 31 Київ 25,44 4:14:44 4:16:07
619 12405 Костянтин Щурик Ч 30 Ірпінь 25,35 4:15:38 4:17:04
620 12274 Дмитро Пархоменко Ч 29 Вишгород 25,40 4:15:09 4:17:16
621 12472 Андрій Попович Ч 25 Київ Genesis 25,41 4:14:59 4:17:27
622 12594 Анна Воєводіна Ж 32 Київ Bike in city 25,22 4:16:54 4:18:59
623 12283 Сергій Мордовін Ч 35 Київ ServiceBrothers 25,07 4:18:31 4:19:02
624 12798 Сергій Цимбалюк Ч 32 Київ 25,11 4:18:02 4:19:10
625 12506 Ульянова Юлія Ж 41 Кременчук 25,23 4:16:49 4:19:18
626 12662 Юрій Поляновський Ч 36 Київ Infopulse 25,16 4:17:31 4:19:42
627 12387 Никита Влаосов Ч 31 Киев 24,89 4:20:18 4:20:18
628 17 Волочій Ігор Ч Київ 24,85 4:20:46 4:20:46
629 12125 Костянтин Майстренко Ч 31 Київ 24,87 4:20:32 4:20:47
630 12216 Олексій Осадчий Ч 44 Київ 24,96 4:19:39 4:20:48
631 12371 Валентин Туфекчі Ч 25 Київ 24,89 4:20:18 4:20:52
632 12010 Олександр Савчук Ч 26 Київ 24,89 4:20:17 4:20:52
633 12277 Олександр Петік Ч 28 Київ 24,71 4:22:14 4:22:14
634 12701 Олександр Голота Ч 43 Київ 25,01 4:19:03 4:22:15
635 12196 Александр Люткевич Ч 39 Киев 24,77 4:21:37 4:22:16
636 12447 Олексій Мельничук Ч 28 Умань 24,94 4:19:49 4:22:19
637 12288 Дмитро Божко Ч 32 Київ 24,76 4:21:44 4:22:33
638 12754 Владислав Кібзун Ч 24 Київ 24,68 4:22:33 4:22:33
639 12755 Євген Кібзун Ч 29 Київ 24,68 4:22:34 4:22:34
640 12808 Роман Радько Ч 44 Киів 24,77 4:21:35 4:22:35
641 12297 Oleksii Shesterikov Ч 45 Kyiv 24,79 4:21:24 4:22:36
642 12249 Вадим Горошко Ч 37 Вишневе 24,81 4:21:10 4:22:47
643 12179 Danylo Kyrmach Ч 30 Kyiv Velopipiski 24,74 4:21:54 4:23:31
644 12166 Тарас Доронюк Ч 30 Київ 24,58 4:23:38 4:24:25
645 12276 Токаренко Ярослав Ч 46 Біла Церква 24,56 4:23:47 4:24:31
646 12604 Кваша Віталій Ч 31 Kyiv 24,49 4:24:36 4:24:36
647 12633 Ярослав Календюк Ч 28 Київ 24,67 4:22:43 4:24:58
648 12067 Юрій Скляр Ч 31 Київ 24,58 4:23:38 4:25:01
649 12455 Юшко Олексій Ч 34 Київ 24,58 4:23:38 4:25:38
650 12187 Дмитро Дудко Ч 24 Київ 24,53 4:24:11 4:26:16
651 12302 Максим Войтенко Ч 29 Київ 24,55 4:23:58 4:26:20
652 12490 Антон Шишкін Ч 30 Київ 24,59 4:23:33 4:26:21
653 12505 Ульянов Руслан Ч 49 Кременчук 24,55 4:23:54 4:26:22
654 12323 Грета Гержановська Ж 28 Одеса 24,51 4:24:24 4:26:36
655 12442 Анатолій Михайленко Ч 51 Київ ИТ-Транзит 24,30 4:26:43 4:26:43
656 12228 Дмитрий Фомин Ч 46 Киев 24,20 4:27:47 4:27:47
657 39 Мухин Александр Ч Київ 24,22 4:27:31 4:28:20
658 12112 kevin nelson Ч 49 Lebanon 24,12 4:28:41 4:29:21
659 12711 Дмитро Кононов Ч 33 Київ Kyiv Cycling Team 24,06 4:29:20 4:29:32
660 12102 Євгеній Волченков Ч 28 Київ 24,19 4:27:53 4:29:33
661 12348 Sergei Chukashkin Ч 34 Kiev 24,10 4:28:50 4:30:52
662 12421 Олександр Черевко Ч 27 Київ 24,07 4:29:14 4:31:30
663 12489 Руслан Матьора Ч 33 Киев BEREG 24,02 4:29:48 4:32:05
664 12400 Євгеній Шульмейстер Ч 24 Київ 23,83 4:31:54 4:32:48
665 12669 Карим Базаров Ч 52 Ирпень 23,74 4:32:56 4:32:56
666 12320 Михайло Боровий Ч 40 Київ 23,85 4:31:45 4:34:22
667 12270 Дмитро Чемоданов Ч 35 Київ 23,70 4:33:25 4:34:49
668 12513 Владимир Демешко Ч 54 Київ ТриКатлеты 23,56 4:35:02 4:35:27
669 12613 Александер Бомбенко Ч 39 Киев 23,54 4:35:14 4:36:06
670 12232 Максим Понкратов Ч 26 Дніпро 23,55 4:35:11 4:36:08
671 12588 Олексій Михайленко Ч 34 Київ 23,45 4:36:17 4:38:12
672 12682 Сергей Иванов Ч 38 Киев 23,37 4:37:13 4:38:16
673 12482 Орлов Олександр Ч 34 Київ 23,29 4:38:15 4:39:28
674 12119 Alina Rachkovska Ж 30 Киев 23,13 4:40:06 4:41:02
675 12123 Vaho Ubilava Ч 46 Киев 23,13 4:40:06 4:41:03
676 12736 Антон Федченко Ч 29 Київ 23,08 4:40:43 4:41:48
677 12735 АРТУР ЧЕЧЬОТКІН Ч 37 Київ 23,08 4:40:42 4:41:48
678 12083 Олександр Царевській Ч 44 Вінниця #дарагая_редакція 23,14 4:39:58 4:42:23
679 12545 Thomas1 Flanagan Ч 44 Castleknock EUAM Ukraine 23,03 4:41:22 4:43:45
680 12362 Vitalii Bielash Ч 39 Київ 23,00 4:41:46 4:44:28
681 12109 Андрій Горєлов Ч 30 Київ 22,95 4:42:20 4:44:33
682 12397 Мельник Андрій Ч 27 Київ 22,94 4:42:30 4:44:45
683 12576 Александр Шалунов Ч 45 Київ 22,75 4:44:49 4:45:32
684 12351 Владислав Латипов Ч 24 Київ 22,88 4:43:11 4:45:33
685 12759 Марина Коротенко Ж 31 Київ 22,86 4:43:24 4:45:52
686 12461 Юлія Кухаренко Ж 33 Київ 22,80 4:44:13 4:46:50
687 12649 Володимир Зоря Ч 56 Житомир Самостiйно 22,65 4:46:06 4:47:03
688 12141 Евгений Ворков Ч 25 Киев УКРПРОМПОСТАЧ-95 22,64 4:46:15 4:47:22
689 12692 Юрій Мощенський Ч 33 Київ 22,45 4:48:36 4:48:36
690 12715 Vadym Petrochenko Ч 39 Киев 22,52 4:47:47 4:49:22
691 12326 Юрій Лясковець Ч 41 Київ 22,22 4:51:38 4:53:51
692 12350 Сергій Сташенко Ч 32 Київ 22,01 4:54:27 4:55:59
693 12168 Alex Orlov Ч 31 Kyiv Velopipiski 21,90 4:55:50 4:57:29
694 12048 Маргарита Воронцова Ж 27 Николаев 21,89 4:56:01 4:57:59
695 12626 Богдан Гоша Ч 30 Киев 21,78 4:57:28 4:58:51
696 12628 Богдан Набережних Ч 28 Маріуполь 21,78 4:57:31 4:58:53
697 12146 VOLODYMYR BUBELA Ч 44 Gatne 21,77 4:57:42 5:00:06
698 12393 Анна Лисаченко Ж 33 Киев 21,65 4:59:15 5:00:20
699 12850 Антон Таборовський Ч 43 Київ ЕЛІТ-Україна 21,59 5:00:09 5:01:27
700 12744 Михайло Шелемба Ч 33 Київ Data Bike Team 21,43 5:02:20 5:02:20
701 12236 Виталий Григорьев Ч 35 Київ 21,56 5:00:34 5:02:25
702 12824 Василь Поп-Стасів Ч 35 Киїа 21,28 5:04:27 5:05:01
703 12833 Вадим Бакуленко Ч 41 Київ 21,42 5:02:29 5:05:08
704 12791 Олександр Навка Ч 28 Київ 21,32 5:03:58 5:05:46
705 12845 Oleksii Maslo Ч 31 Kyiv 21,32 5:03:58 5:06:01
706 12113 Юрій Оваденко Ч 40 Київ 21,34 5:03:36 5:06:05
707 12290 Сергій Чаус Ч 38 Макіївка 21,16 5:06:15 5:07:17
708 12677 Олександр Ружицький Ч 33 Київ 20,64 5:13:56 5:15:06
709 12659 Михайло Подоляк Ч 28 Київ Raiffeisen Bank Aval 20,64 5:13:57 5:15:53
710 12241 Evgeniy Sakhnyuk Ч 32 Kiev 20,53 5:15:38 5:16:08
711 12275 Дмитро Крекота Ч 25 Київ 20,60 5:14:36 5:16:46
712 12796 Савченко Володимир Ч 33 Київ Smart Team 20,44 5:17:01 5:18:56
713 12547 Clemens Mueller Ч 40 Kyiv EUAM Ukraine 20,22 5:20:27 5:20:27
714 12820 Олександр Ліненко Ч 30 Київ 20,28 5:19:32 5:23:07
715 12565 Ronan Goggin Ч 44 Kyiv EUAM Ukraine 20,04 5:23:24 5:23:24
716 12364 Артем Мєсьянінов Ч 32 Київ 20,02 5:23:39 5:23:39
717 12474 Станіслав Катран Ч 29 Київ 19,97 5:24:26 5:24:59
718 12082 Чубай Ольга Ж 46 Київ 19,76 5:27:56 5:28:31
719 12046 Андрій Горішній Ч 48 Київ 19,70 5:28:51 5:30:13
720 12096 Pavlo Marusyk Ч 42 Kyiv KYIV CYCLING SQUAD 19,58 5:30:59 5:30:59
721 12097 Olena Cherniavska Ж 34 Kyiv KYIV CYCLING SQUAD 19,58 5:31:00 5:31:00
722 12376 Юрій Тихун Ч 31 Київ 19,71 5:28:46 5:31:13
723 12480 Ольга Козьма Ж 32 Одеса 19,54 5:31:40 5:31:40
724 12213 Сергій Нікітін Ч 30 Київ 19,65 5:29:47 5:32:14
725 12110 Андрій Марченко Ч 35 Ладижин 19,48 5:32:36 5:32:36
726 12462 Вадим Дроздовский Ч 27 Киев 19,47 5:32:44 5:32:44
727 12106 Елена Пилип Ж 26 Киев 19,21 5:37:19 5:37:19
728 12629 Владимир Борисенко Ч 27 Киев 19,21 5:37:20 5:37:20
729 12643 Александр Кукуруза Ч 51 Киев 19,20 5:37:33 5:37:33
730 12349 Игорь Шварц Ч 30 Киев 19,19 5:37:44 5:37:44
731 12183 Алла Пулеха Ж 49 Киев 18,97 5:41:31 5:41:31
732 12567 Володимир Кондратюк Ч 36 Київ 19,00 5:41:00 5:43:00
733 12775 Anna Yastremska Ж 32 Kyiv 18,53 5:49:44 5:49:44
734 12803 Марія Шамбір Ж 28 Київ 18,33 5:53:25 5:53:25
735 12298 Даня Бовкун Ч 25 Київ 18,33 5:53:31 5:55:36
736 12497 Андрій Фомін Ч 42 Київ Дискаверщик 17,94 6:01:06 6:01:06
737 12025 Георгій Анікєєнко Ч 41 Київ 18,02 5:59:31 6:01:37
738 12793 Владимир Минко Ч 32 Kiev 17,84 6:03:19 6:03:19
739 12039 Андрій Білан Ч 27 Dbiytdt 17,90 6:02:01 6:04:36
740 12353 Віктор Роженко Ч 30 Киев 17,57 6:08:49 6:08:49
741 12354 Михаил Ильин Ч 52 Брест Белпошта 17,10 6:18:57 6:18:57
742 12062 Ілля Миргородченко Ч 26 Київ 16,91 6:23:09 6:23:09
743 12851 Євгеній Чайка Ч 24 Київ ЕЛІТ-Україна 16,70 6:28:07 6:29:19
744 12758 Владислав Ющик Ч 18 Киев 16,60 6:30:16 6:30:16
745 12469 Віктор Крутько Ч 30 Київ Genesis 15,83 6:49:27 6:51:58
746 12159 Наталія Голубова Ж 44 Київ
747 12631 Олександр Веремієнко Ч 47 Київ
748 12570 Антон Башловка Ч 37 Київ Cadence90
749 12485 Андрей Суровягин Ч 42 Киев STT
750 8 Руденко Владислав Київ
751 12841 Андрій Левітан Ч 25 Київ
752 12373 Yurii Zhdanov Ч 28 Kyiv
753 12554 Семен Динниченко Ч 27 Київ
754 12003 Олександр Степаниця Ч 36 Київ
755 12074 Сергій Лисенко Ч 48 Київ
756 12705 Віктор Плут Ч 40 Київ
757 12722 Roman Petrusiuk Ч 45 Київ Київська школа Фрідайвінгу
758 12737 Скоропаденко Дмитро Ч 36 Вишгород
759 12770 Валерій Кондаков Ч 44 Бориспіль UNITY-BARS
760 12783 Павло Шершньов Ч 36 Київ echelon
761 12806 Константин Бордарев Ч 47 Київ
762 12816 Вадим Денисенко Ч 32 Kyiv
763 12826 Сергiй Сизоненко Ч 46 Киев
764 12829 Андрей Сорочинський Ч 43 Киев
765 12167 Михаил Ломака Ч 24 Киев VeloGO
766 12009 Ярослав Морозович Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM
767 12015 Максим Коцарь Ч 31 Дніпро
768 12035 Максим Юрків Ч 37 Київ
769 12049
770 12054 Михаил Молчанов Ч 34 Киев
771 12060 Генадій Торевський Ч 51 Чернігів
772 12073 Яремчук Данило Ч 25 Київ
773 12098 Роман Радько Ч 44 Киів
774 12101 Кирило Тітов Ч 30 Харків
775 12105 Ігор Боднар Ч 50 Старі Петрівці
776 12107 Семен Коцюруба Ч 31 Вишневе
777 12111 Александр Колисниченко Ч 27 Киев
778 12118 Сергій Мельник Ч 36 Київ
779 12126 Олексій Тараненко Ч 36 Київ echelon
780 12127 Роман Ткачов Ч 47 Київ
781 12128 Artem Ubilava Ч 22 Киев
782 12133 Тарас Колодько Ч 45 Киев
783 12149 Ульянов Дмитро Ч 37 Київ
784 12150 Кирилл Мешковский Ч 28 Киев
785 12153 Павел Собченко Ч 25 Киев
786 12155 Andrii Nikolaiev Ч 26 Ірпінь
787 12157 Олександр Стецков Ч 44 Київ
788 12171 Сергій Козачко Ч 30 Вінниця Жертви Мотивації
789 12173 Олександр Вознюк Ч 31 Вінниця Жертви Мотивації
790 12175 Олександр Михайлюта Ч 27 Київ
791 12189 Максим Вишкварок Ч 35 Київ
792 12193 Volodymyr Berdnik Ч 22 Вишневе
793 12198 Олексій Франчук Ч 39 м. Київ
794 12201 Ілля Морар Ч 23 бабинці
795 12212 Євген Соболев Ч 29 Київ echelon
796 12219 Владимир Егерев Ч 28 Николаев
797 12220 Anton Kernasovsky Ч 38 Kyiv SIGMA-UNICORN
798 12226 Андрій Куроп'ятник Ч 38 Київ
799 12227 Юлія Левицька Ж 25 Дніпро Maryanoff
800 12229 Володимир Возний Ч 41 Васильків
801 12237 Валентина Григорьева Ж 33 Київ
802 12246 Костянтин Кищук Ч 33 Київ Vulkan team
803 12250 Максим Білоглазов Ч 29 Одесса
804 12252 Alexander Kovalchuk Ч 35 Киів
805 12256 Никита Эрикайкин Ч 30 Киев
806 12265 Максим Гладовський Ч 31 Бровари
807 12267 Микола Левченко Ч 45 Київ
808 12268 Дмитро Мочалов Ч 28 Київ
809 12273 Anton Kireyeu Ч 26 Navapolatsk
810 12294 Олександр Бурлака Ч 42 Київ
811 12306 Микола Неізвєстний Ч 38 Київ
812 12313 Дмитрий Ковбаса Ч 22 Киев
813 12314 Марина Безносюк Ж 29 Київ
814 12315 Валентин Махсма Ч 23 Мариуполь Метинвест-Промесервис
815 12317 Аркадій Руденко Ч 32 Київ
816 12322 Олександр Сергієнко Ч 33 Київ
817 12329 Руслан Саулко Ч 33 Переяслав Semex
818 12335 Сабадаш Антон Ч 33 Київ
819 12336 Олександр Стефуранчин Ч 38 Немирів
820 12338 Дмитрий Шульженко Ч 23 Киев
821 12342 Yaroslav Tkachuk Ч 33 Київ
822 12352 Тарас Чернуха Ч 52 Киев
823 12356 Ілля Литвинов Ч 28 Київ
824 12365 Ганна Новосад Ж 29 Kyiv
825 12374 Олександр Уфінцев Ч 32 Київ
826 12380 Андрій Ясько Ч 24 Копенгаген
827 12382
828 12398 Анна Степашко Ж 32 Київ
829 12404 Орест Чугуєвець Ч 30 Львів
830 12420 Олег Заворин Ч 36 Харьков team404
831 12426 Сергій Герасьов Ч 20 Київ
832 12439 Шепетко Кирило Ч 32 Київ
833 12443
834 12453 Юрій Маліновський Ч 34 Софіївська борщагівка
835 12456 Костянтин Туз Ч 23 Київ Dnepr Masters
836 12464
837 12465
838 12471 Яна Колодій Ж 30 Київ Genesis
839 12510 Денис Панасенко Ч 41 Київ
840 12531 Cергей Односумов Ч 47 Kiev Lenovo Team
841 12546 Дмитро Доценко Ч 29 Київ
842 12556 Олександр Мицак Ч 27 Київ Sigma Software - Unicorn
843 12562 Leonid Kalinovskyi Ч 34 Kyiv Vinnytsia cycling team
844 12587 Олексій Лямець Ч 35 Київ
845 12591 Andrii Denysenko Ч 25 Kyiv
846 12592 Микола Костюк Ч 36 Чернігів Chernihiv cycling club
847 12609 Дмитро Стеценко Ч 26 Київ
848 12615 Евгений Сысоев Ч 37 Киев
849 12618 Simon Cottrell Ч 56 London
850 12620
851 12624 Игорь Сайянц Ч 55 Одесса
852 12642 Kirill Meshkovsky Ч 28 Kiev
853 12661 Oleh Los Ч 36 Київ Infopulse
854 12663 Костянтин Романов Ч 33 Київ Infopulse
855 12679 Сергій Ложкін Ч 46 Київ
856 12681 Олександра Бриленко Ж 42 Київ
857 12684 Олег Гончаров Ч 36 Киев


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag