Sikorsky Cossack Cross

9км Чоловіки

10км Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Chip Time Gap Результат
1 2 Шутенко Павло 1 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:37 3:09 0:31:37 0:31:43
2 69 Роговой Віктор 2 54 Київ Науковець,АБУ 0:06:22 0:12:48 0:19:15 0:25:36 3:10 0:31:43 0:31:48
3 35 Гриценко Андрій 3 25 Київська область 0:06:21 0:12:48 0:19:15 0:25:38 3:12 0:32:00 0:32:05
4 65 Малежик Дмитро 4 34 Київ СК 'Науковець' 0:06:29 0:13:02 0:19:44 0:26:25 3:17 0:32:56 0:32:57
5 63 Кириченко Володимир 5 33 Київ Адідас 0:06:25 0:13:01 0:19:48 0:26:30 3:17 0:32:54 0:32:58
6 61 Штенгелов Александр 6 31 Днепр DneprRun 0:06:37 0:13:12 0:19:52 0:26:43 3:19 0:33:19 0:33:24
7 51 Могильний Денис 7 19 Переяслав-Хмельницький ДЮСШ 0:06:20 0:12:47 0:19:31 0:26:31 3:20 0:33:23 0:33:28
8 54 Бригіда Андрій 8 43 Київ ONRIDE 0:06:39 0:13:39 0:20:44 0:27:53 3:29 0:34:53 0:34:59
9 50 Кравчук Руслан 9 19 Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницька ДЮСШ 0:06:28 0:13:18 0:20:37 0:28:12 3:33 0:35:36 0:35:36
10 13 Фатєєв Андрій 11 36 Бровари БІГ Бровари 0:07:08 0:14:32 0:22:02 0:29:38 3:39 0:36:32 0:36:39
11 49 Шумило Дмитро 12 29 Переяслав-Хмельницький 0:07:01 0:14:26 0:21:58 0:29:33 3:40 0:36:40 0:36:40
12 5 Шкурко Юрій 13 39 Бориспіль 0:07:02 0:14:17 0:21:45 0:29:20 3:39 0:36:38 0:36:43
13 73 Болсун Виктор 14 46 Молодечно, Белоруссь Регион 0:06:53 0:14:14 0:21:46 0:29:28 3:40 0:36:41 0:36:46
14 36 Якименко Юрій 15 41 Київ 0:07:08 0:14:40 0:22:14 0:29:50 3:43 0:37:18 0:37:18
15 30 Гресь Владислав 16 23 Переяслав-Хмельницький 0:07:30 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:44 0:37:23 0:37:23
16 1 Тірбах Анатолій 17 28 Переяслав-Хмельницкий 0:07:29 0:15:01 0:22:36 0:30:13 3:46 0:37:46 0:37:47
17 45 Мельник Володимир 19 25 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:07:01 0:14:40 0:22:41 0:30:44 3:49 0:38:11 0:38:15
18 52 Бейгул Руслан 20 33 Київ 0:07:30 0:15:05 0:23:00 0:30:58 3:50 0:38:26 0:38:27
19 21 Заїка Олександр 21 35 Бровари BIG 0:07:10 0:14:45 0:22:31 0:30:30 3:51 0:38:32 0:38:32
20 4 Лукашов Сергій 22 44 Київ SC 'Scientist' 0:07:05 0:14:43 0:22:38 0:30:47 3:52 0:38:45 0:38:46
21 8 Рева Віталій 23 35 Kyiv AlfaSport Club 0:07:58 0:15:54 0:23:54 0:31:34 3:55 0:39:14 0:39:15
22 39 Вирченко Сергей 24 28 Киев 0:07:43 0:15:29 0:23:41 0:31:49 3:59 0:39:51 0:39:52
23 3 Монайло Сергій 25 38 село Морозівка 0:08:00 0:15:54 0:23:57 0:32:09 3:59 0:39:53 0:39:55
24 66 Атрощик Алексей 27 36 Київ Farmak running club 0:07:45 0:16:00 0:24:19 0:32:34 4:04 0:40:42 0:40:43
25 19 Гайдук Антон 28 36 Лисичанск 0:08:44 0:17:09 0:25:43 0:33:48 4:09 0:41:39 0:41:44
26 38 Ігнатьєв Андрій 31 58 Українка 0:08:28 0:17:03 0:25:43 0:34:25 4:18 0:43:09 0:43:10
27 29 Ладік Юрій 32 34 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:20 0:16:52 0:25:36 0:34:35 4:20 0:43:23 0:43:26
28 62 Шкварченко Олексій 33 32 Київ 0:08:12 0:17:08 0:26:07 0:35:01 4:21 0:43:33 0:43:39
29 59 Шейко Данило 34 16 Переяслав-Хмельницький 0:07:59 0:16:55 0:26:01 0:35:21 4:23 0:43:55 0:43:55
30 64 Чугаєвський Олександр 35 43 Переяслав Хмельницький 0:08:06 0:16:51 0:25:58 0:35:06 4:23 0:43:50 0:43:56
31 22 Glushko Taras 36 20 Носовка, Черниговская обл. NO NAME 0:08:01 0:16:51 0:26:07 0:35:31 4:26 0:44:26 0:44:28
32 68 Бурлай Дмитро 37 34 Kiev 0:09:02 0:17:57 0:26:46 0:35:56 4:28 0:44:45 0:44:50
33 43 Андрєєв Кирило 38 28 Полтава 0:08:47 0:17:42 0:27:20 0:36:43 4:36 0:46:05 0:46:06
34 57 Кушніренко Іван 39 31 Васильків 0:08:37 0:17:49 0:26:53 0:36:40 4:36 0:46:06 0:46:07
35 42 Странцевілко Дмитро 40 34 Київ 0:09:33 0:18:28 0:27:53 0:37:30 4:39 0:46:32 0:46:36
36 11 Орлов Юрій 41 56 Переяслав-Хмельницький 0:09:43 0:19:56 0:30:41 0:41:20 4:40 0:46:40 0:46:42
37 53 Пальжок Дмитро 42 29 Киев NMU M2 0:09:20 0:18:46 0:28:02 0:37:31 4:42 0:47:00 0:47:01
38 32 Філатов Андрій 44 39 Буча 0:09:07 0:18:32 0:28:03 0:37:40 4:42 0:47:03 0:47:06
39 27 Шапран Тарас 46 27 Боярка Боярка RUN CLUB 0:09:06 0:18:28 0:28:02 0:37:53 4:45 0:47:39 0:47:43
40 46 Sobur Serhii 47 35 Kyiv Levi9 Running Club 0:09:43 0:19:03 0:28:38 0:38:33 4:47 0:47:50 0:47:53
41 47 Чумак Володимир 48 36 Kiev 0:09:44 0:19:03 0:28:37 0:38:33 4:47 0:47:51 0:47:54
42 41 Гулаев Виталий 49 36 Київ 0:09:08 0:18:43 0:28:46 0:38:09 4:48 0:48:09 0:48:12
43 48 Кондырев Дмитрий 50 39 Киев 0:09:18 0:18:57 0:28:46 0:38:37 4:49 0:48:10 0:48:12
44 31 Ефимцев Вячеслав 51 28 Житомир 0:08:53 0:18:36 0:28:38 0:38:50 4:52 0:48:44 0:48:49
45 70 Олег Жмуро 52 57 Киев 0:09:05 0:18:53 0:28:47 0:39:00 4:54 0:49:05 0:49:11
46 58 Maki Мatt 54 43 Kиїв 0:09:48 0:20:12 0:30:50 0:41:42 5:18 0:53:04 0:53:08
47 23 Євгеній Шепель 56 20 Київ FIFTY. Hip-Hop & R'n'B Club 0:09:41 0:21:06 0:32:48 0:44:35 5:34 0:55:45 0:55:46
48 25 Безуглий Владислав 60 31 Київ 0:10:07 0:21:56 0:34:09 0:47:09 5:54 0:59:07 0:59:13
49 12 Ткачук Юрій 62 72 Переяслав-Хмельницький 0:11:34 0:23:48 0:36:32 0:49:29 6:11 1:01:53 1:01:55
50 17 Кармазін Святослав 64 37 Бровари 0:12:22 0:25:14 0:38:45 0:52:21 6:28 1:04:45 1:04:51
51 55 Підгаєцький Тарас 67 25 Київ SSTC NRS RUN 0:11:19
52 9 Нікітченко Володимир 68 65 Переяслав-Хмельницький
53 10 Нікітченко Максим 69 39 Переяслав-Хмельницький
54 14 Манастирський Максим 70 24 Бердичев
55 16 Парамонов Александр 71 34 Киев
56 28 Тимошенко Сергій 72 57 Київ URA, RCS
57 40 Люков Кирилл 73 28 Киев


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag