ВелоСОТКА Біла Церква-2019

Чоловіки - Шосейні велосипеди

100км - Шосейні велосипеди Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1196 Касьянов Олексій 1 27 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 42,20 2:22:10 2:22:26
2 2089 Денека Костянтин 2 36 Київ Lider- Tacs-KHS 41,49 2:24:37 2:24:41
3 1194 Бартюк Дмитро 3 19 Вінниця 40,95 2:26:32 2:26:32
4 1152 Антон Фурсов 4 33 Киев Leader-Tacx-KHS 40,99 2:26:23 2:26:32
5 74 Михайло Хилько 5 29 Київ Velobazar-Cadence90 40,98 2:26:24 2:26:33
6 1177 Кацімон Олександр 6 32 Нові Петрівці SkyFitness-GRAWE 40,96 2:26:29 2:26:37
7 1189 Храповицький Дмитро 7 49 Донецьк Qick Cycling Club 40,78 2:27:08 2:27:09
8 1179 Дмитрий Воловод 8 27 Киев Sigma Software-Unicorn 40,78 2:27:06 2:27:17
9 1176 Денис Батюхов 9 39 Донецьк Leader-Tacx-KHS 40,73 2:27:17 2:27:17
10 1184 Козаченко Андрій 10 49 Дніпро Qick Cycling Club 40,75 2:27:15 2:27:18
11 2087 Руденко Владислав 11 Київ 40,78 2:27:07 2:27:18
12 50 Єгіаразян Георгій 12 31 Київ Kyiv Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:20
13 73 Андрій Люткевич 13 30 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:21
14 78 Микола Карапась 14 31 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 40,77 2:27:11 2:27:21
15 1198 Бабченко Сергій 15 51 Нікополь Qick Cycling Club 40,71 2:27:22 2:27:22
16 47 Artem Shcherbyna 16 27 Kyiv Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:22
17 1181 Владимир Яценко 17 44 Kiev 40,75 2:27:13 2:27:23
18 36 Dmitry Kovalenko 18 28 Kyiv Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:23
19 1168 Олексій Корецький 19 28 Одеса Palmyra Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:23
20 71 Артем Паращенко 20 30 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:23
21 59 Миша Ломака 21 24 Киев VeloGO 40,73 2:27:18 2:27:23
22 24 Сергій Аржанов 22 58 Лиман Sigma Software-Unicorn 40,75 2:27:13 2:27:23
23 48 Віктор Калатай 23 32 Київ Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:23
24 1155 Руслан Мікаєлян 24 28 Київ Kyiv Cycling Team 40,72 2:27:19 2:27:23
25 1187 Тітаренко Станіслав 25 66 Харків Велоцентр Харьков 40,71 2:27:24 2:27:24
26 65 Юрій Шевцов 26 35 Київ echelon 40,72 2:27:20 2:27:24
27 1183 Гримайло Ігор 27 58 Харьков Велоцентр Харьков 40,70 2:27:24 2:27:24
28 1154 Ігор Сікорський 28 28 Київ 40,73 2:27:18 2:27:24
29 1185 Торяник Євген 29 59 Коростень Древляне 40,70 2:27:24 2:27:24
30 75 Дмитрий Кащенко 30 32 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:24
31 1160 Євгеній Бачинський 31 32 Київ Sigma Software - Unicorn 40,73 2:27:19 2:27:24
32 1191 Суровець Сергій 32 61 Київ 40,70 2:27:25 2:27:25
33 62 Anton Babenko 33 36 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:25
34 1151 Степан Матвіїв 34 29 Буськ Makeba 40,76 2:27:12 2:27:26
35 1190 Пакулов Юрій 35 61 Горловка Кочегарка 40,70 2:27:26 2:27:26
36 72 Денис Любуцин 36 35 Київ Velobazar-Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:26
37 70 Алексей Третяк 37 31 Київ Velobazar-Cadence90 40,69 2:27:26 2:27:26
38 57 Дмитрий Лахтадырь 38 31 Боярка Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:17 2:27:27
39 1180 Андрей Махно 39 43 Kiev 40,76 2:27:12 2:27:27
40 37 Сергій Шелест 40 47 Київ Cadence90 40,70 2:27:24 2:27:27
41 1186 Кулік Микола 41 62 Дніпро 40,69 2:27:28 2:27:28
42 1071 Сергей Бойко 42 30 Киев echelon 40,71 2:27:23 2:27:29
43 1058 Glib Leontiev 43 33 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn 40,66 2:27:33 2:27:33
44 40 Данило Яремчук 44 25 Київ 39,01 2:33:47 2:33:54
45 2085 Філін Дмитро 45 51 Київ 38,24 2:36:55 2:36:55
46 1182 Antoni Mis 46 36 Jaroslaw (Poland) Cadence90 38,26 2:36:48 2:36:55
47 41 Олександр Шевчук 47 29 Київ Cadence90 37,37 2:40:33 2:40:46
48 15 Volodymyr Pastushchen 48 36 Kyiv 37,34 2:40:39 2:40:47
49 1193 Іванюк Олексій 49 28 Вінниця 37,32 2:40:45 2:40:50
50 1164 Денис Дзядух 50 32 Киев Aerostar 36,80 2:43:01 2:43:01
51 44 Алексей Буйваленко 51 35 Киев 36,85 2:42:48 2:43:01
52 58 Максим Рабаев 52 26 Киев VeloGO 36,61 2:43:54 2:43:59
53 2091 Погожих Роман 53 48 Київ 36,61 2:43:54 2:44:01
54 578 Демченко Евгений 55 24 Київ Echelon 36,59 2:43:58 2:44:02
55 1199 Мінін Вячеслав 56 71 Крим Ексвело 36,57 2:44:04 2:44:04
56 49 Аркадій Руденко 57 32 Київ Cadence90 35,56 2:48:43 2:48:53
57 1195 Ковтун Олександр 58 40 Вінниця 35,55 2:48:46 2:48:54
58 1197 Піонтковський Дмитро 60 49 Київ Віраж 35,52 2:48:55 2:48:55
59 43 Олексій Костецький 63 42 Rb]d Cadence90 35,55 2:48:46 2:48:55
60 14 Taras Kolesnichenko 64 31 Київ 35,55 2:48:45 2:48:55
61 68 Макс Руд 65 24 Київ 35,57 2:48:42 2:48:56
62 1159 Олександр Нагорний 66 33 Київ Sigma Software - Unicorn 35,56 2:48:44 2:48:56
63 29 Сергей Односумов 67 47 Kiev Lenovo Team 35,56 2:48:42 2:48:58
64 1167 Кирило Хрiненко 68 30 Одеса Cycling Team Palmyra 35,53 2:48:51 2:48:59
65 1161 Вадим Гудима 69 36 Київ 35,53 2:48:53 2:48:59
66 1172 Костянтин Марченко 70 33 Киъв 35,53 2:48:51 2:49:00
67 22 Станіслав Житіньов 71 47 Харків Велосалон-Олімпія 35,53 2:48:53 2:49:07
68 1150 Oleksandr Laktionov 72 56 Kherson digicom cycling team 34,83 2:52:15 2:52:23
69 1200 Клочко Сергей 73 50 Харьков 33,22 3:00:37 3:00:37
70 84 Олексій Пасько 74 26 Київ 32,91 3:02:18 3:02:34
71 38 Руслан Атаманів 75 45 Київ Cadence90 32,88 3:02:28 3:02:34
72 2 Олексій Чагарний 76 39 Київ 32,90 3:02:20 3:02:34
73 1174 Bogdan Pilganchuk 78 36 Сквира ELKO Cycling Club 32,33 3:05:33 3:05:51
74 1188 Кривко Євген 79 74 Сєвєродонецьк Хімік 32,26 3:05:58 3:06:02
75 17 Olexandr Bakkalinskiy 80 35 Київ Vulkan Team 31,86 3:08:20 3:08:31
76 6 Ярослав Замичковський 81 28 Біла Церква BC Fixed Crew 31,42 3:10:58 3:11:09
77 4 Микола Жуков 82 35 Київ 30,63 3:15:55 3:16:06
78 18 Олександр Прокопенко 83 29 с.Фастівка 30,52 3:16:37 3:16:57
79 33 Олег Михалевич 84 20 Киев 30,49 3:16:45 3:16:57
80 20 Володимир Савченко 85 25 селище Поліське Вело Обухів 30,23 3:18:29 3:18:52
81 63 Владимир Комлев 88 33 Киев 29,27 3:25:00 3:25:08
82 83 Вадим Осінський 89 34 Ірпінь 29,27 3:24:57 3:25:12
83 1166 Володимир Семенюк 90 40 Біла Церква 29,04 3:26:36 3:27:06
84 1 Максим Покрепа 91 39 Вишневе Cherry Sport Club 28,67 3:29:15 3:29:27
85 54 Олександр Тромса 92 28 Киев 28,64 3:29:28 3:29:41
86 26 Олексій Бурда 93 44 Обухів Брутальні Байциклісти 28,66 3:29:20 3:29:43
87 34 Антон Альошин 94 21 Біла Церква CYCLING MAN 28,51 3:30:29 3:30:50
88 10 Максим Співак 95 26 Київ - 28,47 3:30:43 3:30:59
89 66 Igor Sotnik 97 32 Kiev 28,35 3:31:40 3:31:59
90 76 Олексій Самойлов 98 36 Київ ТРОЄ 28,07 3:33:44 3:34:02
91 25 Влад Володин 99 32 Киев 27,85 3:35:28 3:35:46
92 1153 Ако Чутлашвили 100 30 Киев 27,41 3:38:55 3:39:13
93 2090 Басилкевич Максим 101 31 с.Салівонки Sapik team 27,09 3:41:30 3:41:41
94 46 Артем Мельніченко 102 31 Обухів Cadence90 26,05 3:50:22 3:50:35
95 77 Андрій Репко 104 28 Київ Cadence90 25,74 3:53:04 3:53:15
96 5 Микола Курафєєв 105 78 Біла Церква Вираж 25,29 3:57:13 3:57:35
97 45 Ярослав Токаренко 106 46 Б iла Церква In Velo Veritas 25,06 3:59:27 3:59:44
98 1165 Максим Драговоз 107 40 Біла Церква 24,97 4:00:18 4:00:46
99 51 Oleg Dimitriev 108 55 Біла Церква Арсенал 24,79 4:02:02 4:02:22
100 19 Андрей Поляновский 109 34 Київ 24,48 4:05:07 4:05:26
101 27 Антон Башловка 110 37 Київ Cadence90 24,33 4:06:36 4:06:57
102 13 Роман Пономаренко 111 43 Бровари 23,85 4:11:31 4:11:53
103 39 Денис Кудряшов 112 27 Київ 23,82 4:11:53 4:12:10
104 12 Володимир Дишлюк 113 34 Біла Церква Вікторія 23,73 4:12:50 4:13:13
105 31 Dmitry Kovbasa 115 22 Киев 23,69 4:13:14 4:13:29
106 1162 Алексей Головань 116 65 Черкассы Randonneurs.ck 23,55 4:14:48 4:14:55
107 53 Олег Музальов 117 42 Біла Церква 23,05 4:20:18 4:20:33
108 80 Владислав Марченко 118 21 Киев 22,36 4:28:17 4:28:39
109 16 Вадим Горошко 119 37 Вишневе 21,86 4:34:29 4:34:45
110 1169 Віталій Пеньковський 120 42 21,88 4:34:13 4:38:04
111 9 Андрій Антоненко 121 45 Київ 21,49 4:39:14 4:39:33
112 61 Валерій Цупрун 122 47 Біла Церква In Velo Veritas 21,02 4:45:22 4:45:38
113 42 Констянтин Полищук 124 22 Біла Церква In Velo Veritas 20,33 4:55:09 4:55:20
114 81 Simon Cottrell 125 56 bristol London 20,26 4:56:04 5:00:16
115 69 Геннадій Сіваченко 127 54 Київ 20,11 4:58:18 5:02:26
116 3 Андрій Цибулько 128 37 Біла Церква
117 11 Игорь Демченко 129 33 Одесса немае
118 21 Bohdan Remnov 130 25 Shostka Shostka-Velo Team
119 28 Євген ТРОЦЕНКО 131 39 Київ Lenovo Team
120 30 Володимир Доброгорський 132 36 Киiв Lenovo Team
121 32 Aleksandr Kolisnychenko 133 27 Kyiv
122 55 Олег Тодер 134 23 Київ
123 56 Олексій Бобовніков 135 35 Київ
124 67 Олександр Дзюба 136 33 Kyiv Velobazar-Cadence90
125 1149 Igor Lukashchuk 137 30 Kyiv
126 1158 Glib Leontiev 138 33 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn
127 1163 Leonid Kalinovskyi 139 34 Kyiv Vinnytsia cycling squad
128 1170 Дмитро Петров 140 33 Київ echelon
129 1171 Сергей Бойко 141 30 Киев echelon
130 1173 Антон Юрковський 142 43 Киев Aerostar
131 1175 Данил Дрьомов 143 32 Київ Aerostar
132 1178 Ігор Єременко 144 35 Київ SkyFitness-GRAWE cycling team


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag