Нічний марафон-фест 2019

Марафон Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Марафон 18-29 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1004 Anna Lutsenko Ж 27 Харьков 0:11:53 0:23:43 0:35:37 0:47:48 1:00:14 1:12:24 1:25:09 1:38:39 1:52:18 2:06:01 2:19:56 2:33:59 2:48:48 3:03:38 3:19:42 3:35:01 3:50:55 4:06:13 4:21:41 6:31 4:35:19 4:35:23

Марафон 30-39 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1031 Тетяна Король Ж 33 Олександрія КЛБ 'Олександрія' 0:10:04 0:20:16 0:30:41 0:41:05 0:51:42 1:02:02 1:12:30 1:23:00 1:33:36 1:44:13 1:55:02 2:05:45 2:17:28 2:28:46 2:40:40 2:52:08 3:03:43 3:15:17 3:27:00 5:09 3:37:19 3:37:19
2 1017 Аника Журавлева Ж 30 Киев 0:12:33 0:25:05 0:37:33 0:50:19 1:03:04 1:16:15 1:29:10 1:42:27 1:56:13 2:10:28 2:24:15 2:39:02 2:54:18 3:08:35 3:22:55 3:37:22 3:50:56 4:05:00 4:18:55 6:26 4:32:07 4:32:18
3 1012 Тетяна Іваненко Ж 37 Святопетрівське 0:12:05 0:24:01 0:36:09 0:48:29 1:01:03 1:13:36 1:26:29 1:39:23 1:53:25 2:07:50 2:21:53 2:36:43 2:52:19 3:07:18 3:23:55 3:39:27 3:55:09 4:09:14 4:24:33 6:36 4:38:56 4:39:02

Марафон 50-59 Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1021 Irina Петренко Ж 56 Ірпінь 0:13:01 0:25:30 0:38:26 0:51:41 1:05:23 1:19:18 1:33:40 1:47:56 2:02:19 2:16:47 2:32:58 2:48:30 3:04:48 3:22:03 3:40:41 3:58:49 4:14:26 4:30:39 4:46:44 7:10 5:02:55 5:03:07

Марафон 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1033 Борис Безкоровайний Ч 27 Кмїв 0:11:54 0:22:04 0:31:45 0:41:20 0:50:39 0:59:59 1:09:19 1:18:48 1:28:19 1:38:00 1:47:50 1:57:43 2:07:49 2:18:29 2:30:10 2:42:59 2:55:44 3:08:12 3:20:37 5:01 3:32:13 3:32:13
2 1024 Yaroslav Omelianenko Ч 27 Kyiv 0:10:12 0:20:11 0:30:20 0:40:44 0:51:17 1:01:58 1:12:58 1:23:50 1:35:07 1:45:56 1:57:09 2:08:01 2:19:33 2:30:55 2:43:31 2:55:51 3:07:55 3:19:17 3:32:57 5:17 3:43:29 3:43:30
3 1026 Любомир Чебан Ч 29 Київ 0:10:41 0:21:07 0:31:45 0:42:18 0:52:48 1:03:27 1:14:12 1:24:39 1:35:25 1:46:13 1:57:24 2:08:48 2:20:02 2:31:21 2:43:34 2:55:51 3:08:08 3:21:20 3:34:41 5:25 3:48:45 3:48:45
4 1011 Mykola Kibysh Ч 26 Vinnytsya 0:13:13 0:26:20 0:39:28 0:52:24 1:05:02 1:18:07 1:31:02 1:44:15 1:57:42 2:11:54 2:26:22 2:41:08 2:56:54 3:12:40 3:29:24 3:44:46 4:03:23 4:18:52 4:36:41 6:53 4:50:32 4:50:37

Марафон 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1013 Игорь Шкодинов Ч 36 Дружковка 0:08:30 0:16:46 0:25:01 0:33:29 0:41:57 0:50:29 0:59:06 1:07:51 1:16:36 1:25:46 1:34:45 1:44:14 1:54:49 2:05:27 2:16:13 2:27:39 2:37:32 2:47:24 2:58:26 4:26 3:07:07 3:07:08
2 1020 Євген Воробєй Ч 30 Київ 0:09:04 0:18:32 0:28:07 0:37:36 0:47:23 0:57:27 1:08:04 1:18:38 1:29:41 1:41:13 1:54:21 2:06:17 2:17:56 2:29:49 2:41:35 2:53:31 3:05:42 3:17:39 3:29:38 5:13 3:40:18 3:40:18
3 1019 Олександр Рачек Ч 32 Харкiв 0:09:45 0:19:31 0:30:17 0:42:00 0:53:33 1:04:56 1:16:44 1:28:25 1:39:22 1:49:53 2:00:19 2:11:26 2:22:46 2:34:16 2:46:58 2:59:04 3:12:32 3:24:25 3:35:40 5:21 3:46:05 3:46:06
4 1001 Pavlo Derkach Ч 34 Чернігів Біговий Чернігів ' 0:12:01 0:22:49 0:33:21 0:43:49 0:54:16 1:05:01 1:15:50 1:26:58 1:38:05 1:49:55 2:01:41 2:13:33 2:25:18 2:38:09 2:50:21 3:02:50 3:14:56 3:27:46 3:40:02 5:29 3:51:43 3:52:05
5 1034 Dmitriy Koverha Ч 31 Kyiv 0:11:02 0:22:15 0:33:32 0:44:43 0:56:01 1:07:15 1:18:28 1:29:33 1:41:31 1:52:57 2:04:54 2:17:12 2:29:36 2:41:40 2:54:33 3:07:35 3:20:42 3:34:23 3:47:55 5:40 3:59:32 3:59:33
6 1015 ІГОР СИДОРЕНКО Ч 37 Чернігів Біговий Чернігів 0:11:47 0:22:51 0:33:51 0:44:42 0:55:39 1:06:48 1:17:58 1:29:10 1:40:25 1:51:55 2:03:41 2:15:47 2:28:08 2:41:45 2:57:02 3:10:15 3:23:32 3:37:12 3:50:30 5:44 4:02:16 4:02:37
7 1009 Микита Клименко Ч 30 Донецьк 0:12:14 0:23:55 0:35:36 0:47:05 0:58:36 1:09:46 1:21:25 1:33:03 1:44:14 1:56:08 2:07:38 2:19:32 2:32:01 2:46:11 2:59:45 3:15:04 3:29:48 3:44:52 3:57:26 5:56 4:11:01 4:11:17
8 1022 Ігор Михалевич Ч 36 Борислав СК Науковець 0:10:13 0:20:35 0:31:00 0:41:40 0:52:07 1:02:34 1:13:37 1:25:34 1:38:21 1:51:47 2:06:24 2:20:51 2:35:58 2:53:21 3:11:16 3:29:21 3:45:11 4:01:43 4:18:39 6:26 4:31:47 4:31:49
9 1027 Андрій Кириленко Ч 38 Kyiv 0:13:08 0:26:03 0:38:54 0:51:53 1:05:01 1:18:12 1:31:30 1:44:58 1:58:23 2:11:38 2:24:09 2:36:50 2:50:42 3:03:57 3:17:26 3:31:14 3:45:44 4:04:32 4:19:34 6:27 4:32:27 4:32:41
10 1028 Deividas Gurtajus Ч 31 Kyiv 0:14:15 0:27:55 0:41:22 0:54:59 1:08:56 1:23:14 1:37:47 1:53:04 2:08:54 2:22:32 2:37:35 2:56:01 3:09:46 3:24:15 3:40:13 3:54:15 4:08:41 4:23:22 4:38:15 6:53 4:51:04 4:51:24
11 1035 Александр Поляков Ч 32 Киев Adidas runners Kyiv 0:10:45 0:21:04 0:31:43 0:42:17 0:52:47 1:03:32 1:14:10 1:24:38 1:35:18 1:46:26 1:57:46 2:09:32 2:21:16
12 1006 Дмитро Даниленко Ч 38 Бровари
13 1014 Андрій Шпуталов Ч 38 Донецьк
14 1029 Владислав Безсмертний Ч 30 Київ
15 1030 Oleg Puzanov Ч 37 Київ Sapik Team

Марафон 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1002 Віталий Бурлов Ч 49 Чернігів 0:09:11 0:18:29 0:27:37 0:36:44 0:45:51 0:55:03 1:04:16 1:13:39 1:23:09 1:32:42 1:42:19 1:51:57 2:01:33 2:11:01 2:20:43 2:30:37 2:41:12 2:51:31 3:02:43 4:35 3:13:26 3:13:30
2 1025 Демченко Валерий Ч 42 Киев 0:12:00 0:23:15 0:34:49 0:46:23 0:57:53 1:09:30 1:21:19 1:32:43 1:44:39 1:56:34 2:08:19 2:19:54 2:32:05 2:44:09 2:56:34 3:08:56 3:21:49 3:39:31 3:53:05 5:48 4:04:45 4:04:48
3 1007 Oleksandr Zozulinskyi Ч 40 Kyiv
4 1008 Олег Лыков Ч 46 Днепр

Марафон 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.1км 4.2км 6.3км 8.4км 10.5км 12.6км 14.7км 16.8км 18.9км 21км 23.1км 25.2км 27.3км 29.4км 31.5км 33.6км 35.7км 37.8км 39.9км Темп ChipTime Gap Результат
1 1010 Кирилл Петко Ч 50 Киев KM Running Club 0:10:45 0:21:03 0:31:43 0:42:16 0:52:46 1:03:36 1:14:09 1:24:48 1:35:43 1:47:13 1:59:39 2:11:41 2:25:22 2:39:13 2:58:01 3:19:09 3:36:17 3:49:23 4:03:09 6:02 4:14:51 4:14:52
2 1018 Геннадій Чижиков Ч 55 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag