Осінній кубок «Дніпровська десятка»

10,8км Жінки

10,8км Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 168 Соляник Тетяна Владиславівна 22 38 Київ СК Науковець 0:10:33 0:21:10 0:31:45 3:54 0:42:17 0:42:17
2 94 Олішевська Юлія 30 30 Бердичів FamilyRunClub 0:10:36 0:21:19 0:32:26 4:01 0:43:28 0:43:28
3 117 Ільченко Світлана 31 38 Нетішин 0:10:54 0:21:43 0:32:41 4:01 0:43:25 0:43:30
4 227 Невкапса Ольга 37 44 Киев Adidas Runners Kyiv 0:11:36 0:22:54 0:34:03 4:09 0:44:57 0:44:58
5 175 Бондалет Вікторія 46 37 Київ adidas Runners Kyiv 0:11:36 0:23:26 0:35:16 4:20 0:46:52 0:46:53
6 160 Горбатенко Лілія 59 36 Київ Гайдай П. З. 0:11:32 0:23:32 0:35:52 4:27 0:48:08 0:48:08
7 33 Оленєва Леніна 64 61 Київ СК 'Науковець' 0:12:05 0:24:18 0:36:42 4:33 0:49:09 0:49:09
8 99 Віницька Анна 65 40 Київ 0:12:13 0:24:36 0:36:59 4:33 0:49:18 0:49:21
9 157 Чучкалова Євгенія 73 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:43 0:25:01 0:37:37 4:39 0:50:13 0:50:20
10 70 Меньшикова Дар'я 77 17 киів 0:13:01 0:25:34 0:38:20 4:41 0:50:44 0:51:00
11 45 Бокщаніна Лариса 80 45 Васильків 0:12:28 0:25:21 0:38:34 4:47 0:51:42 0:51:44
12 131 Малецька Катерина 81 22 Івано-Франківськ 0:12:06 0:25:16 0:39:02 4:48 0:51:53 0:51:53
13 106 Гацко Олена 85 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:45 0:25:42 0:38:57 4:48 0:51:59 0:52:06
14 39 Смірнова Катерина 87 31 Київ 0:13:02 0:26:07 0:39:16 4:48 0:52:00 0:52:17
15 221 Мутенко Галина 93 30 Киев 0:13:21 0:26:30 0:39:45 4:52 0:52:42 0:52:46
16 81 Тимощук Романа 94 31 Київ 0:12:35 0:25:56 0:39:38 4:53 0:52:46 0:52:47
17 171 Бережная Марина 97 28 Киев Adidas Run 0:12:46 0:25:59 0:39:44 4:53 0:52:49 0:52:56
18 189 Крамаренко Анна 99 31 Дніпро 0:13:59 0:27:07 0:40:11 4:52 0:52:34 0:53:01
19 105 Иванова Юлия 103 33 Киев 0:14:10 0:27:30 0:40:28 4:57 0:53:28 0:53:30
20 13 Ханчанова Олена 105 39 Київ 0:12:43 0:25:28 0:43:58 4:58 0:53:43 0:53:43
21 79 Петренко Наталія 106 45 Київ 0:13:33 0:27:01 0:40:33 4:59 0:53:56 0:54:05
22 46 Мамчур Светлана Викторовна 111 40 Киев 0:13:23 0:27:14 0:40:59 5:03 0:54:36 0:54:36
23 92 Сливченко Галина 116 34 Київ TOP RUNNERS 0:14:07 0:27:50 0:41:54 5:06 0:55:06 0:55:21
24 61 McGoldrick Amy 117 45 Chicago 0:13:41 0:27:13 0:41:33 5:06 0:55:11 0:55:24
25 240 Якименко Алла 121 37 Київ 0:14:24 0:28:23 0:42:27 5:11 0:56:02 0:56:07
26 11 Капко Марина 122 35 Київ 0:14:14 0:28:02 0:42:13 5:11 0:56:05 0:56:07
27 137 Scherr Sonia 125 41 Черкаси 0:14:26 0:28:30 0:42:34 5:10 0:55:54 0:56:12
28 56 Масема Наталія 126 42 Київ Fitness Life 0:13:45 0:27:44 0:42:01 5:11 0:56:05 0:56:18
29 135 Мельничук Ольга Павлівна 128 20 Бердичів FamilyRunClub 0:13:59 0:27:51 0:42:51 5:13 0:56:22 0:56:30
30 77 Стрільчук Олена 137 45 Полтава Running CLUB Poltava 0:14:06 0:28:41 0:43:20 5:23 0:58:16 0:58:19
31 84 Гелета Світлана 140 54 Харків МК Харьков 0:13:51 0:28:37 0:43:38 5:25 0:58:35 0:58:41
32 208 Северина Катерина 144 36 Київ 0:15:52 0:30:40 0:45:10 5:27 0:58:58 0:59:13
33 139 Дзюменко Світлана 149 41 Київ 0:15:13 0:30:00 0:45:01 5:29 0:59:18 0:59:41
34 72 Ізотова Ніка Михайлівна 152 25 Киев 0:14:42 0:29:40 0:44:56 5:32 0:59:49 0:59:59
35 141 Мищенко Светлана 153 39 Киев Salomon 0:15:11 0:30:00 0:45:00 5:32 0:59:49 1:00:01
36 59 Ляшенко Альона 154 26 Киев 0:15:09 0:29:58 0:45:11 5:33 1:00:02 1:00:17
37 14 Лисенко Вікторія 155 34 Київ 0:14:52 0:29:52 0:45:17 5:36 1:00:29 1:00:31
38 36 Мулярчук Марія 156 26 Київ 0:14:50 0:29:57 0:45:07 5:34 1:00:16 1:00:32
39 50 Нікітченко Яна 157 30 Бориспіль Немає 0:15:52 0:30:49 0:45:55 5:35 1:00:20 1:00:37
40 63 Моргунова Ирина 159 46 Киев 0:15:03 0:30:35 0:46:00 5:38 1:00:59 1:01:03
41 202 Феденко Варвара 160 14 Киев 0:15:14 0:30:33 0:45:52 5:39 1:01:07 1:01:21
42 129 Зулгаріна Мирона 162 27 Київ КузінТім 0:14:27 0:31:07 0:46:26 5:42 1:01:39 1:01:39
43 199 Кравченко Инна 164 39 Київ 0:14:40 0:30:20 0:45:47 5:43 1:01:45 1:01:46
44 41 Тишко Оксана 165 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:14:47 0:30:38 0:46:30 5:43 1:01:44 1:01:55
45 8 Нікончук Наталія 166 48 Київ 0:15:38 0:31:04 0:46:34 5:45 1:02:10 1:02:22
46 40 Бабій Валерія 169 19 Київ - 0:15:24 0:31:10 0:47:03 5:47 1:02:30 1:02:38
47 86 Шух Руслана 175 34 Київ 0:15:06 0:30:50 0:47:44 5:55 1:03:55 1:04:09
48 53 Шевченко Світлана 176 48 Київ 0:16:29 0:32:53 0:49:14 5:55 1:03:58 1:04:11
49 163 Ковальчук Світлана 177 28 Київ 0:14:49 0:31:11 0:47:45 5:57 1:04:22 1:04:25
50 161 Іванішена Тетяна 178 54 Бердичів FamilyRunClub 0:16:15 0:32:39 0:48:55 5:57 1:04:24 1:04:40
51 138 Ніколайчук Наталія 179 43 Бердичів Family Run Club Berdichev 0:16:16 0:32:40 0:48:40 5:57 1:04:25 1:04:42
52 146 Онищак Олександра 180 23 Київ 0:14:59 0:31:12 0:48:07 6:00 1:04:57 1:04:59
53 165 Даценко Альона 182 37 Київ STTEAM 0:15:25 0:31:27 0:48:15 5:59 1:04:43 1:05:05
54 122 Березникова Людмила 183 47 Київ 0:16:33 0:32:52 0:49:17 6:01 1:05:03 1:05:21
55 82 Калинич Віка Дмитрівна 184 33 Ужгород Деаф 0:14:32 0:30:05 0:47:40 6:05 1:05:49 1:05:57
56 116 Бурлака Ольга 186 32 Київ 0:16:14 0:32:21 0:48:52 6:06 1:05:56 1:06:14
57 78 Оленєва Віра 187 27 Київ Running Club Scientist 0:15:35 0:32:30 0:49:35 6:10 1:06:39 1:06:39
58 223 Онойко Анастасія 189 27 Киев 0:16:40 0:33:44 0:50:11 6:15 1:07:30 1:07:33
59 3 Папулова Тетяна 191 60 Київ АРИАН 0:15:47 0:32:53 0:50:41 6:17 1:08:00 1:08:10
60 17 Осадча Тетяна 192 32 Київ СК «Науковець» 0:17:51 0:34:49 0:51:51 6:19 1:08:16 1:08:35
61 65 Бегей Наталія 193 28 Київ 0:17:52 0:34:49 0:51:52 6:19 1:08:17 1:08:36
62 126 Ярмош Аліна 195 18 Київ 0:17:12 0:34:37 0:52:24 6:23 1:08:58 1:09:11
63 98 Сутковенко Ольга 197 36 Киев 0:17:03 0:34:46 0:52:43 6:32 1:10:35 1:10:38
64 10 Smolnikova Oleksandra 198 47 Kyiv 0:17:49 0:35:34 0:53:48 6:36 1:11:23 1:11:35
65 96 Клечановська Марія 199 28 Київ Самостійно 0:17:05 0:35:16 0:54:03 6:41 1:12:18 1:12:20
66 210 Камышина Александра 201 36 Киев AgroStart 0:17:47 0:36:46 0:55:35 6:43 1:12:37 1:12:55
67 119 Бортнік Олена 202 49 Київ 0:18:07 0:36:16 0:54:47 6:45 1:12:57 1:13:11
68 110 Солом'яна Вікторія 203 25 Київ Nike Run Club 0:17:03 0:35:42 0:54:41 6:45 1:13:02 1:13:18
69 109 Солом`яна Людмила Євгенівна 204 45 Київ Nike Run Club 0:17:01 0:35:42 0:54:40 6:45 1:13:02 1:13:18
70 58 Брайко Оксана 206 32 Київ 0:17:37 0:36:10 0:55:12 6:51 1:14:01 1:14:11
71 32 Ревера Юлія 208 20 Київ 0:16:59 0:33:58 0:58:27
72 184 Грабевник Ксенія 210 26 Дніпро 0:19:56 1:16:23
73 49 Klokova Julia 212 30 Brooklyn Ukrainian Running Club New York 0:31:57
74 15 Васільєва Олена 213 37 Київ 0:58:57
75 28 Безбородько Вікторія 215 24 Бориспіль
76 179 Вернигора Мария 225 33 Київ
77 188 Арсееева Регина 226 29 Дніпро
78 190 Цицылюк Полина 227 30 Дніпро


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag