International Dnipro Swim Marathon 2021

10 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 73 Ганна Пасічник Ж 27 Київ Pasya Team 1:23 2:19:42
2 63 Оксана Кошевська Ж 34 Харків Chameleon sport club 1:37 2:43:10
3 42 Nataliia Boryshkevych Ж 45 Київ WOLFPACK 1:39 2:46:30
4 117 Катерина Сюткина Ж 33 Черкассы Syutkinteam 1:40 2:47:35
5 28 Любов Кожушкіна Ж 40 Черкаси Pride 2:03 3:26:37
6 132 Анастасия Пожидаева Ж 25 Киев Pasya Team 2:06 3:30:17
7 103 Ирина Лебедева Ж 51 Київ Sri Chinmoy Marathon team 2:06 3:31:27
8 68 ANTONINA DANILOVA Ж 42 Київ SmartSwim 2:09 3:35:28
9 70 Олександра Бородай Ж 35 Киев Pasya team 2:10 3:36:54
10 48 Марина Шабінська Ж 36 Київ Podolskiy Swimming Team 2:10 3:37:55
11 62 Ольга Манова Ж 49 Харків PolianskyiTeam 2:11 3:38:35
12 58 Яна Логвіненко Ж 29 Харків PolianskyiTeam 2:13 3:42:27
13 112 Марина Коротенко Ж 33 Київ 2:13 3:43:02
14 60 Лілія Кметь Ж 29 Луцьк Atlant swim team 2:14 3:44:16
15 77 Валентина Науменко Ж 31 Київ SmartSwim 2:27 4:05:08
16 40 Ярославна Тоцкая Ж 46 Черкаси Pride 2:27 4:05:19
17 214 Олександра Сидоренко Ж 17 Київ FOXX swim team 2:29 4:09:50
18 116 Ольга Колосова Ж 26 Черкассы PRIDE 2:32 4:14:03
19 84 Maria Kalachova Ж 32 Киев SmartSwim 3:06 5:11:35
20 109 Марина Сенюкова Ж 41 Киев Mafia team 3:12 5:20:47
21 85 Tetiana Volkova Ж 44 Київ Mafia Team 3:47 6:18:37
22 81 Олена Пєльтєк Ж 46 Київ PasyaTeam 3:53 6:29:04
23 13 Tetiana Sorokina Ж 39 Odesa
24 43 Ніна Савкіна Ж 33 Черкаси
25 78 Марина Семак Ж 33 Київ SmartSwim

10 км Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 76 Иван Перепелица Ч 32 Киев SmartSwim 1:24 2:20:39
2 20 Эвген Рижий Ч 34 Київ Team Upstream 1:25 2:22:34
3 105 Куць Олександр Ч 31 М.Київ Pasyateam 1:31 2:33:17
4 110 Александр Щербина Ч 48 Киев Team Upstream 1:33 2:35:08
5 127 Сергій Райков Ч 47 Wiesbaden Sailfish 1:35 2:39:14
6 98 Александр Обушенко Ч 29 Черкаси Я доплыл. Дайте похавать 1:37 2:42:57
7 106 Роман Главацький Ч 31 Житомир Glavatskyi Coach 1:40 2:46:53
8 71 Олексій Нестерович Ч 34 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:40 2:47:16
9 100 Петро Павленко Ч 48 Киев happy tri friends 1:41 2:49:07
10 94 Олександр Храмцов Ч 17 Днепр SOTA TEAM DNEPR 1:43 2:52:14
11 131 Владислав Зайцев Ч 16 Київ Mafia Team 1:45 2:55:10
12 90 Тарас Ульянченко Ч 38 Черкаси Pride 1:47 2:58:41
13 46 Сергій Березань Ч 40 Черкаси 1:47 2:59:35
14 123 Ярослав Шкотников Ч 46 Киев WolfPack 1:47 2:59:56
15 92 Олександр Храмцов Ч 42 Дніпр SOTA TEAM DNEPR 1:47 2:59:58
16 133 Михайло Хмара Ч 38 Київ Odynokov Club 1:48 3:01:05
17 93 Сергей Рассоха Ч 41 Черкассы Pride 1:48 3:01:16
18 55 Олексій Гарбаренко Ч 38 Київ Wolfpack 1:48 3:01:19
19 66 Алексей Никифоров Ч 42 Харьков Chameleon Club 1:49 3:01:50
20 39 Микола Слуцький Ч 30 Київ Team Upstream 1:49 3:03:00
21 69 Олег Яхонтов Ч 48 Dnipro Днепр Мастерс 1:50 3:03:22
22 83 Дмитро Грібов Ч 40 київ Trilab 1:50 3:04:58
23 33 Александр Носырь Ч 52 Киев 1:51 3:05:08
24 99 Віктор Язенок Ч 60 Київ 1:52 3:06:57
25 115 Александр Терещенко Ч 36 Киъв 1:53 3:08:24
26 65 Андрій Смірнов Ч 45 1:53 3:08:32
27 75 Скрипник Іван Ч 25 Київ WolfPack Sport Club 1:53 3:09:31
28 120 Олександр Соловей Ч 36 Софіївська Борщагівка ОКУНІ 1:54 3:11:23
29 53 Дмитро Лапа Ч 43 Київ Podolskiy Swimming Team 1:58 3:16:56
30 56 Артем Гончаров Ч 41 Полтава 2:00 3:20:12
31 74 Евгений Чубенко Ч 35 Харьков Chameleon 2:00 3:21:18
32 79 Андрій Кисіль Ч 38 Киев 2:01 3:22:09
33 8 Сергій Савчук Ч 36 Київ 2:01 3:22:24
34 25 Вадим Омелянчук Ч 37 Київ OdynokovTeam 2:01 3:22:31
35 122 Ігор Очеретяний Ч 38 Киів #Artamonovteam 2:03 3:25:45
36 24 Євген Сіденко Ч 37 Київ OdynokovTeam 2:03 3:26:02
37 82 Виктор Теленько Ч 31 Киев swim.ua 2:03 3:26:05
38 5 Виталий Бондаренко Ч 45 Киев Енергоатом 2:03 3:26:39
39 30 Дмитро Власов Ч 41 Київ Team Upstream 2:04 3:28:19
40 97 Матвій Новак Ч 41 Черкаси 2:06 3:31:11
41 37 Иван Истягин Ч 38 Днепр Swim Stream 2:06 3:31:27
42 17 Сергій Полухін Ч 38 Київ Swim System 2:07 3:31:56
43 35 Юрий Блюменфельд Ч 60 Киев Podolskiy Swimming Team 2:07 3:32:14
44 36 Андрій Магаліч Ч 29 Київ Happy TRI Friends 2:07 3:32:57
45 14 Игорь Гайдуков Ч 48 Кировоград Единоличник 2:08 3:34:11
46 101 Виталий Парамонов Ч 41 Киев Swim System 2:08 3:34:28
47 16 Роман Иванов Ч 34 Киев 2:09 3:35:35
48 44 Олексій Каленіченко Ч 44 Черкаси Pride 2:10 3:38:16
49 50 Дмитро Кушнірук Ч 34 Київ WolfPack 2:11 3:38:36
50 119 Олег Легкий Ч 51 Киев Pasya team 2:11 3:39:16
51 32 Андрій Шевченко Ч 38 Київ 2:11 3:39:47
52 130 Михаил Зайцев Ч 43 Київ Mafia Team 2:11 3:39:51
53 1 Юрій Лобунець Ч 49 Київ TeamUpstream 2:12 3:40:00
54 7 Николай Бойко Николай Бойко Ч 44 Одесса Ermakovteam 2:12 3:41:38
55 19 Євгег Синельников Ч 43 Черкаси Supreme 2:13 3:41:43
56 118 Павло Кривенець Ч 32 Дніпро Synergy Standart Team 2:15 3:45:57
57 128 Олег Бабак Ч 35 Черкаси 2:16 3:46:54
58 89 Головко Олександр Ч 35 Харьков нету клуба 2:16 3:47:42
59 91 Данило Семинихин Ч 17 Харьков нету клуба 2:16 3:47:42
60 67 SERGII DANILOV Ч 43 Киев SmartSwim 2:16 3:47:55
61 126 Алексей Козаков Ч 35 Днепр Syutkinteam 2:16 3:48:02
62 57 Роман Марценюк Ч 26 Харків #PolianskyiTeam 2:17 3:48:31
63 61 Andriy Yanko Ч 43 Lutsk 2:17 3:49:16
64 121 Яков Коротенко Ч 33 Київ 2:18 3:50:33
65 26 Вадим Рублевский Ч 51 Днепр RedHead Team 2:18 3:51:24
66 45 Yurii Bondar Ч 45 Київ Podolskiy Swimming Team 2:19 3:52:37
67 64 Oleksandr Korotkykh Ч 36 Kyiv PasyaTeam 2:22 3:56:48
68 21 Олександр Сенчук Ч 30 Львів Лінкс лабораторії 2:22 3:58:03
69 10 Taras Bobrovytskyi Ч 36 Київ Swim System 2:24 4:01:17
70 114 Artem Kharchyshyn Ч 38 Киев PasyaTeam 2:25 4:03:15
71 27 Сергій Неберекутін Ч 47 Київ Енергоатомом 2:26 4:03:58
72 23 Артем Липовенко Ч 32 Камянское 2:26 4:04:43
73 86 Kutsenko Yurii Ч 49 Черкаси PRIDE 2:27 4:05:49
74 47 Anton Shabinskiy Ч 34 Київ Podolskiy Swimming Team 2:30 4:10:11
75 52 Pavel Dvoinos Ч 37 Черкаси Transferwise 2:35 4:19:29
76 129 Андрей Михайлик Ч 52 Черкаси Syutkin team 2:36 4:21:05
77 4 Ruslan Teliatnyk Ч 44 Kremenchug 2:37 4:22:06
78 49 Богдан Холявка Ч 31 Львів 2:37 4:22:44
79 104 Ivan Razenkov Ч 33 Kyiv Sapik Team 2:38 4:24:28
80 87 Олег Гавриленко Ч 37 Вишневе 2:39 4:25:43
81 6 Юрій Казанцев Юрій Казанцев Ч 37 Черкаси CrossRunChe 2:40 4:26:56
82 12 Костя Жосан Ч 36 Александрия 2:40 4:27:20
83 34 Вiталiй Хлiвенко Ч 35 Желтые Воды Podolskiy swimming team 2:46 4:37:28
84 22 Сергей Мандрыгин Ч 50 смт. Есхар 2:49 4:42:33
85 107 Kyrylo Kutsenok Ч 30 Kyiv Pasya Team 2:50 4:43:39
86 95 Роман Прилипко Ч 44 Черкассы Cherkassy 2:50 4:44:35
87 108 Олександр Сергієнко Ч 35 Черкаси 2:53 4:48:58
88 102 Andrii Shvets Ч 36 Киев FOXX Swim team 2:56 4:54:14
89 111 Максим Доля Ч 32 Київ Swim System 3:02 5:04:56
90 124 Артем Козарь Ч 27 Харьков Сhameleon 3:03 5:05:37
91 9 Виталий Яценко Ч 41 Черкассы PRIDE 3:05 5:09:17
92 125 Oleg Puzanov Ч 39 Київ Sapik Team 3:08 5:14:03
93 11 Denys Ivanchenko Ч 34 Kremenchug 3:12 5:21:09
94 31 Дмитро Донченко Ч 26 Київ ГО 'Територія Ініціативної Молоді' 3:18 5:30:17
95 113 Алексей Коростелев Ч 38 Харьков 3:27 5:45:08
96 80 Артем Бельський Ч 33 Київ Wolfpack 3:28 5:47:32
97 15 Maksym Savieliev Ч 42 Kremenchug 3:40 6:06:46
98 96 Володимир Воржеінов Ч 68 Харків #PolianskyiTeam 3:43 6:11:40
99 41 Андрій Михайлик Ч 52 Черкаси Syutkinteam
100 59 Александр Смирнов Ч 59 Киев Smyrnov Team
101 88 Alexander Karpievich Alexander Karpievich Ч 41 Kiev


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag