Білоцерківський марафон 2019

5 верст

5 верст

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.637 km Темп Chip Time Gap Результат
1 2174 Роман Романенко Ч 31 Дніпро Kuzin Team 0:07:41 2:52 0:15:11 0:15:11
2 2112 Дмитро Сірук Ч 28 Костопіль 0:07:41 2:53 0:15:12 0:15:12
3 2162 Дмитрий Мусиятченко Ч 28 Кременчуг 0:07:41 2:55 0:15:27 0:15:27
4 2175 Ігор Олефіренко Ч 29 Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:07:46 2:56 0:15:33 0:15:33
5 2136 ВОЛОДИМИР КИЦ Ч 32 ТЕРЕЗИНЕ ФСТ'Динамо' БЦ ВП 0:07:52 3:02 0:16:01 0:16:01
6 2115 Олександр Маслак Ч 34 Лубни REDRUN 0:08:55 3:18 0:17:27 0:17:27
7 2138 Юлія Шматенко Ж 28 Харків 0:09:00 3:24 0:17:59 0:18:00
8 2114 Ольга Скрипак Ж 29 Бровари 0:09:09 3:28 0:18:21 0:18:23
9 2116 Сергій Маник Ч 26 Полтава RedRun 0:09:16 3:30 0:18:32 0:18:33
10 2107 Pavel Shabarkin Ч 21 Kyiv 0:09:32 3:32 0:18:43 0:18:43
11 2160 Ivan Polukhin Ч 25 Kiev 0:09:24 3:36 0:18:59 0:18:59
12 2163 Максим Сушков Ч 24 Павлоград KRR/4F/Unisport 0:09:38 3:36 0:18:59 0:19:01
13 2130 Аліна Бощук Ж 20 Київ 0:09:33 3:38 0:19:11 0:19:12
14 2142 Віктор Терпугов Ч 29 Kyiv 0:09:56 3:43 0:19:39 0:19:39
15 2017 Катерина Сердюк Ж 29 Новотроицк 0:10:10 3:48 0:20:06 0:20:09
16 2089 Дмитро Пономаренко Ч 22 с. Веприк 0:10:40 3:58 0:20:58 0:21:06
17 2005 Юрій Марущак Ч 21 Житомир 0:10:17 4:00 0:21:07 0:21:11
18 2011 Іван Ліщук Ч 20 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:10:39 4:03 0:21:25 0:21:30
19 2064 В'ячеслав Ганзевіч Ч 28 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:11:21 4:03 0:21:23 0:21:42
20 2057 Віктор Вихристенко Ч 53 Біла Церква Run Up Nation 0:11:23 4:07 0:21:45 0:21:52
21 2010 Бочаров Микола Ч 30 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:11:21 4:08 0:21:52 0:21:52
22 2000 Сергій Бочаров Ч 53 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:11:18 4:15 0:22:29 0:22:33
23 2088 Олександр Міхно Ч 37 Біла Церква 0:11:42 4:16 0:22:30 0:22:39
24 2099 Юрій Новак Ч 30 Харків МК Харків 0:11:45 4:17 0:22:37 0:22:39
25 2100 Антон Носенко Ч 35 Харків 0:11:01 4:19 0:22:48 0:22:50
26 2012 Олександр Ліщук Ч 55 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:11:35 4:27 0:23:29 0:23:29
27 2180 Володимир Родіонов Ч 0:11:41 4:39 0:24:33 0:24:42
28 2108 Татьяна Скальська Ж 39 Біла Церква 0:12:29 4:41 0:24:47 0:24:52
29 2047 Ігор майстер Ч 35 Хмельницький 0:12:25 4:44 0:25:02 0:25:04
30 2061 Наталя Симоненко Ж 38 Київ KM Running Club 0:12:46 4:43 0:24:52 0:25:05
31 2118 Тарас Савчук Ч 32 Біла Церква Біофарма 0:12:17 4:47 0:25:17 0:25:24
32 2166 Петро Паращак Ч 34 Київ ДМЗ 'Карпати' 0:13:18 4:49 0:25:27 0:25:27
33 2068 Георгій Мазурашу Ч 48 Чернівці Верховна Рада України 0:12:24 4:48 0:25:20 0:25:30
34 2168 Артем Бардусов Ч 24 ДМЗ 'Карпати' 0:13:20 4:49 0:25:29 0:25:45
35 2145 Андрій Угдижеков Ч 25 Біла Церква Kvadra Assistance 0:12:28 4:52 0:25:40 0:25:47
36 2169 Андрій Стаценко Ч 31 ДМЗ 'Карпати' 0:13:18 4:53 0:25:47 0:25:47
37 2073 Андрій Поліщук Ч 18 Біла Церква 0:13:53 4:55 0:25:57 0:26:15
38 2132 Дмитро Челноков Ч 38 Біла Церква Run up nation 0:12:48 4:56 0:26:02 0:26:15
39 2189 Іван Герасімов Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:14:42 4:55 0:26:00 0:26:20
40 2101 Николай Стаковиченко Ч 24 Киев 0:12:41 4:56 0:26:05 0:26:23
41 2054 Костянтин Кузьменко Ч 26 Біла Церква 0:14:02 4:59 0:26:17 0:26:37
42 2165 Анатолій Алєксєєнко Ч 51 Київ ДМЗ 'Карпати' 0:13:29 5:03 0:26:40 0:26:40
43 2074 Лариса Петренко Ж 32 Київ 0:13:12 5:01 0:26:27 0:26:40
44 2122 Олександр Заменський Ч 29 Кодаки Біофарма 0:14:04 5:01 0:26:30 0:26:41
45 2049 Валерій Ставнечук Ч 39 Bila Tserkva 0:13:42 5:01 0:26:30 0:26:43
46 2128 Віталій Гаделія Ч 26 Біла Церква Run Up Nation 0:13:21 5:03 0:26:42 0:26:49
47 2029 Віталій Дрощинський Ч 35 Київ 0:12:46 5:05 0:26:53 0:26:55
48 2070 Анна Курганська Ж 22 Полтава 0:13:52 5:04 0:26:45 0:26:57
49 2008 Федір Голос Ч 42 Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:14:01 5:06 0:26:54 0:27:04
50 2157 Андрій Куліков Ч 33 БІЛА ЦЕРКВА БОС 0:14:48 5:06 0:26:58 0:27:07
51 2135 Олег Кавацюк Ч 46 Біла Церква 0:13:38 5:07 0:27:01 0:27:28
52 2025 Руслан Долгіх Ч 28 Біла Церква 0:11:44 5:11 0:27:22 0:27:29
53 2022 Світлана Рябова Ж 41 Біла Церква Run-Up Nation 0:14:18 5:12 0:27:30 0:27:42
54 2009 Наталія Волошина Ж 35 Біла Церква 0:14:20 5:12 0:27:30 0:27:44
55 2035 Илья Сидоров Ч 26 Киев Метинвест 0:13:26 5:14 0:27:37 0:27:48
56 2058 Бойко Валерій Ч 42 Київ 0:14:37 5:14 0:27:37 0:27:50
57 2164 Олександра Бадьор Ж 21 Київ ДМЗ 'Карпати' 0:14:15 5:17 0:27:52 0:28:07
58 2171 Ігор Ільчішин Ч 34 ДМЗ 'Карпати' 0:14:12 5:16 0:27:51 0:28:07
59 2015 Ганна Герей-Запопадна Ж 35 Нові Петрівці 0:15:36 5:18 0:27:59 0:28:14
60 2096 Павло Слободянюк Ч 41 Біла Церква 0:14:37 5:19 0:28:05 0:28:24
61 2154 Катерина Канєвська Ч 30 Біла Церква Run Up Nation 0:15:36 5:24 0:28:30 0:28:37
62 2007 Анна Ломоносова Ж 31 Біла Церква 0:14:25 5:25 0:28:35 0:28:40
63 2140 Михайло Сагайдак Ч 40 Kyiv 0:13:57 5:26 0:28:39 0:28:41
64 2067 Ольга Москаленко Ж 37 Київ Шальоні тварини 0:14:48 5:25 0:28:37 0:28:43
65 2062 Ганна Морська Ж 36 bila tserkva 0:14:20 5:23 0:28:25 0:28:44
66 2085 Вікторія Ковальчук Ж 39 Біла церква Run Up Nation 0:14:52 5:24 0:28:29 0:28:45
67 2094 Людмила Мельниченко Ж 27 - 0:14:19 5:29 0:28:55 0:29:06
68 2129 Міхаела Єрмак Ж 31 Київ ПБП'Лев' 0:15:07 5:33 0:29:17 0:29:17
69 2158 Анастасія Сальник Ж 35 Київ Shogun 0:15:07 5:29 0:28:56 0:29:18
70 2148 Сергій Ковтун Ч 27 Біла Церква 0:15:30 5:31 0:29:09 0:29:26
71 2172 Надія Майданська Жінки 26 0:14:44 5:32 0:29:11 0:29:28
72 2167 Євгеній Погребняк Ч 38 Київ ДМЗ 'Карпати' 0:14:56 5:32 0:29:15 0:29:31
73 2105 Ольга Дубенська Ж 40 Київ 0:15:26 5:32 0:29:15 0:29:32
74 2133 Вікторія Віхрова Ж 29 Біла Церква БЦ Драйв 0:14:52 5:35 0:29:30 0:29:39
75 2134 Сергій Денисюк Ч 32 Біла Церква БЦ Драйв 0:14:54 5:37 0:29:39 0:29:39
76 2082 Наталія Римарович Ж 42 Кам'янець-Подільський Run club K.P. crosbox 0:15:33 5:34 0:29:25 0:29:48
77 2123 Настя Савчук Ж 29 Перечин Трудові резерви 0:14:33 5:37 0:29:40 0:29:50
78 2006 Олексій Бабенко Ч 63 Васильків 0:14:39 5:39 0:29:52 0:29:52
79 2121 Женя Нестеренко Ч 29 Київ Біофарма 0:15:04 5:38 0:29:44 0:29:54
80 2028 Антон Припіченко Ч 31 Київ 0:16:27 5:22 0:28:19 0:29:55
81 2040 Александра Мойсеева Ж 25 Киев Метинвест 0:15:25 5:37 0:29:40 0:30:00
82 2091 Ірина Бойко Ж 36 Белая Церковь 0:15:54 5:37 0:29:42 0:30:07
83 2106 Дарина Мойсеенко Ж 27 Житомир 0:15:54 5:43 0:30:10 0:30:10
84 2078 Leila Mendelovici Ж 34 Philadelphia Pepper P Runners 0:15:34 5:49 0:30:44 0:30:54
85 2027 Ната Швень Ж 28 Київ 0:16:27 5:34 0:29:22 0:30:57
86 2098 Аня Аніщенко Ж 35 Біла Церква Run-up nation 0:15:33 5:51 0:30:55 0:31:01
87 2056 Aliona Yermakova Ж 25 Kyiv 0:15:54 5:48 0:30:38 0:31:07
88 2147 Галина Вязовская Ж 32 Киев 0:16:01 5:52 0:31:00 0:31:07
89 2146 Іванна Гладишенко Ж 30 Біла Церква Kvadra Assistance 0:15:10 5:54 0:31:09 0:31:09
90 2139 Сергій Швидун Ч 27 Володарка Kvadra Assistance 0:15:09 5:56 0:31:20 0:31:20
91 2021 Сергій Самарін Ч 64 Біла Церква, Україна 0:16:21 5:53 0:31:05 0:31:25
92 2119 Ольга Хіоаре Ж 29 Харків Біофарма 0:15:37 5:56 0:31:21 0:31:25
93 2003 Ольга Бочарова Ж 27 Біла Церква КЛБ 'БЦ Марафон' 0:15:53 5:55 0:31:16 0:31:35
94 2087 Олександр Медведенко Ч 27 Біла Церква 0:16:38 5:59 0:31:35 0:31:35
95 2090 Ольга Демиденко Ж 36 Біла Церква Run-Up Nation 0:16:39 6:00 0:31:43 0:31:49
96 2069 Оксана Кулик Ж 39 Біла Церква 0:16:23 5:57 0:31:27 0:31:50
97 2153 Дмитро Герасімов Ч 28 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:15:58 5:59 0:31:35 0:31:53
98 2151 Олег Романенко Ч 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:16:31 6:02 0:31:49 0:32:07
99 2086 Антон Літвін Ч 39 Біла Церква 0:16:55 6:02 0:31:51 0:32:08
100 2024 Олена Фінік Ж 27 Біла Церква 0:16:08 6:00 0:31:41 0:32:08
101 2023 Наталія Швень Ж 29 Швень Наталія 0:16:09 6:00 0:31:41 0:32:09
102 2076 Людмила Прочук Ж 26 Біла Церква 0:17:17 6:02 0:31:52 0:32:19
103 2075 Дзісяк Віталій Ч 30 Київ 0:17:18 6:07 0:32:20 0:32:20
104 2031 Анна Овруцкая Ж 26 Киев Метинвест 0:16:00 6:05 0:32:06 0:32:27
105 2117 Юлія Челнокова Ж 35 Біла Церква Run up nation 0:15:48 6:07 0:32:16 0:32:29
106 2124 Микола Бєдін Ч 20 Київ Біофарма 0:15:48 6:08 0:32:25 0:32:34
107 2055 Альона Мажная Ж 32 Київ 0:16:02 6:09 0:32:31 0:32:36
108 2016 Ярослава Мельник Ж 23 Ніжин 0:17:26 6:08 0:32:24 0:32:41
109 2111 Надія Бондарчук Ж 35 Житомир Полісся UA 0:17:25 6:06 0:32:13 0:32:42
110 2083 Світлана Качур Ж 50 Біла Церква Run up nation 0:16:02 6:10 0:32:32 0:32:46
111 2093 Людмила Бурдейна Ж 36 Біла Церква TopTunners 0:16:42 6:12 0:32:42 0:32:49
112 2152 Ілля Співак Ч 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:15:58 6:10 0:32:33 0:32:51
113 2102 Людмила Кириленко Ж 38 Київ 0:16:50 6:14 0:32:53 0:32:53
114 2103 Віра Яковенко Ж 41 Київ 0:16:50 6:14 0:32:53 0:32:53
115 2110 Світлана Шиманська Ж 39 Киев 0:16:57 6:11 0:32:38 0:32:57
116 2048 Лариса Трухан Ж 56 Київ О-КЛУБ 0:16:48 6:15 0:32:59 0:33:08
117 2131 Michaela Yermak Ж 31 Kyiv 0:17:07 6:18 0:33:14 0:33:14
118 2053 Вiолетта Якимчук Ж 26 Киев 0:17:35 6:16 0:33:05 0:33:27
119 2044 Анастасия Попова Ж 35 Киев Метинвест 0:17:36 6:16 0:33:06 0:33:27
120 2038 Алла Шкварун Ж 29 Киев Метинвест 0:17:32 6:16 0:33:07 0:33:27
121 2104 Iрина Полякова Ж 43 ворзель 0:17:02 6:23 0:33:43 0:34:02
122 2159 Катерина Кулікова Ж 31 БІЛА ЦЕРКВА БОС 0:17:35 6:28 0:34:07 0:34:07
123 2071 Юлія Демчкк Ж 41 Житомир Адвокат 0:17:18 6:26 0:33:57 0:34:10
124 2097 Антон Антонюк Ч 27 Біла Церква Добро 0:18:58 6:29 0:34:16 0:34:16
125 2060 Лариса Лещенко Ж 33 Харьков 0:16:38 6:28 0:34:10 0:34:23
126 2072 Наталія Діомідова Ж 51 Київ 0:17:08 6:32 0:34:31 0:34:31
127 2033 Александра Чижова Ж 23 Киев Метинвест 0:17:07 6:30 0:34:19 0:34:41
128 2079 Татьяна Спильниченко Ж 30 Киев 0:17:40 6:35 0:34:45 0:35:09
129 2042 Юлия Тютюнник Ж 39 Киев Метинвест 0:17:06 6:38 0:35:01 0:35:23
130 2109 Валерія Кривошеїна Ж 26 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:17:33 6:40 0:35:13 0:35:33
131 2014 Тетяна Ляшенко Ж 40 Киів 0:18:22 6:41 0:35:17 0:35:34
132 2170 Валерій Савінкін Ч 73 Білоцерківський марафон 0:17:54 7:04 0:37:20 0:37:29
133 2126 Артур Лакуста Ч 27 Київ Біофарма Плазма 0:15:48 7:04 0:37:20 0:37:29
134 2034 Алеся Колтунова Ж 28 Киев Метинвест 0:19:28 7:20 0:38:40 0:39:02
135 2004 Марина Зеленюк Ж 33 Харьков 0:19:58 7:32 0:39:44 0:40:07
136 2141 Сара Саакян Ж 27 Біла Церква Kvadra Assistance 0:17:37 7:39 0:40:24 0:40:24
137 2125 Ольга Рачок Ж 30 Тетіїв Біофарма 0:19:22 7:47 0:41:06 0:41:16
138 2120 Женя Гаврилюк Ч 29 Київ Біофарма 0:19:25 7:49 0:41:13 0:41:17
139 2059 Людмила Гордієнко Ж 61 Біла Церква 0:21:49 8:10 0:43:09 0:43:24
140 2143 Соня Матвійчук Ж 18 Біла Церква Kvadra Assistance 0:22:40 8:19 0:43:54 0:43:54
141 2149 Андріана Попеску Ж 21 Біла Церква Kvadra Assistance 0:22:39 8:19 0:43:55 0:43:55
142 2144 Аліна Альохіна Ж 22 Біла Церква Kvadra Assistance 0:22:39 8:19 0:43:55 0:43:55
143 2019 Ігор Яндульський Ч 40 Київ Шантарам 0:22:20 8:22 0:44:08 0:44:29
144 2026 Лілія Горбатюк Ж 24 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:22:58 9:12 0:48:35 0:49:03
145 2050 Петро Христянович Ч 19 Київ 0:17:16 12:14 1:04:33 1:04:57
146 2095 Dmytrii Nikolaychuk Ч 27 Kyiv Corness 0:13:45 20:16 1:46:54 1:47:04
147 2092 Маргарита Колданова Ж 28 Киів Nike Run Club 0:15:54 22:49 2:00:22 2:00:49
148 1355 Михайло Смілян Ч 29 Біла Церква Run Up-National 0:15:44 22:58 2:01:10 2:01:24
149 2001 Ірина Гордієнко Ж 32 Ніжин
150 2013 Yaroslav Volvach Ч 31 Пирятин Клб Пирятин
151 2018 Іван Сасюк Ч 20 Вінниця
152 2020 Олена Сокальська Ж 41 Бровари
153 2030 Максим Гуриевский Ч 23 Киев Метинвест
154 2032 Ярина Кваша Ж 26 Киев Метинвест
155 2036 Александр Подопригора Ч 24 Киев Метинвест
156 2037 Антон Гуденко Ч 29 Киев Метинвест
157 2039 Марина Пискун Ж 23 Киев Метинвест
158 2041 Юлия Огилец Ж 28 Киев Метинвест
159 2043 Алла Миценко Ж 20 Киев Метинвест
160 2045 Ирина Ткачева Ж 36 Киев Метинвест
161 2046 Дарина Ильинова-Прядка Ж 28 Киев Метинвест
162 2051 Альона Гірда Ж 34 Ки,їв
163 2052 Анастасія Гринь Ж 43 Київ
164 2063 Віта Смілян Ж 28 Біла Церква
165 2065 Назар Собко Ч 18 Біла Церква
166 2066 Олександр Вергелес Ч 41 Біла Церква
167 2077 Анатолій Черненко Ч 56 Біла Церква Білоцерківський марафон
168 2080 Марина Назаренко Ж 28 Біла Церква Білоцерківський марафон
169 2081 Семен Шипов Ч 18 Харків Спартак
170 2084 Тетяна Ножко Ж 42 Біла Церква
171 2113 Валерій Коваленко Ч 31 Белая Церковь
172 2127 Женя Гарковенко Ч 31 Київ Біофарма
173 2137 Наталья Сердобінцева Ж 31 Біла Церква Run Up Nation
174 2150 Руслана Андрущенко Ж 18 Киев Victory team
175 2155 Гліб Канєвський Ч 30 Біла Церква Run-Up Nation
176 2156 Наталія Приймачук Ж 40 Київ Основа Бігу
177 2161 Микола Синельников Ч 34 Біла Церква
178 2173 Євген Мунтян Ч 37 ДМЗ 'Карпати'


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag