Осінній кубок «Дніпровська десятка»

5,4км Чоловіки

5,4км Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км Темп Chip Time Gap Результат
1 540 Сушко Максим 1 33 Київ 0:09:20 3:25 0:18:30 0:18:30
2 541 Toporkov Igor 2 37 Київ TopRunners/SRC 0:09:24 3:36 0:19:28 0:19:28
3 500 Кривда Сергій 3 46 Київ АБУ , RCS 0:09:39 3:41 0:19:58 0:19:58
4 547 Колотій Микола 4 34 Київ Характер 0:10:03 3:48 0:20:33 0:20:33
5 501 Шкурко Юрій 5 39 Бориспіль 0:10:04 3:49 0:20:40 0:20:40
6 508 Дмитрієв Ігор Ігорович 7 24 Лисичанськ 0:10:50 4:07 0:22:16 0:22:16
7 514 Терентьєв Олєг Сергеевич 8 53 Київ Aparat.ua 0:11:40 4:08 0:22:23 0:22:36
8 528 Volochniuk Oleh 9 28 Kyiv Tribe10 0:11:30 4:10 0:22:33 0:22:42
9 538 Бабка Володимир 10 29 Ніжин Sport club Scientist 0:11:08 4:12 0:22:44 0:22:49
10 534 Пурик Ігор 13 44 Київ KUZIN TEAM/MC 'TARAS BULBA' 0:12:34 4:41 0:25:22 0:25:23
11 503 Козинець Павло Іванович 14 22 Київ - 0:12:32 4:47 0:25:49 0:25:49
12 549 Андріюк Олександр 15 44 Одеса 0:13:37 4:53 0:26:23 0:26:28
13 542 Форноляк Андрій 16 48 Київ 0:12:36 4:53 0:26:26 0:26:32
14 536 Козленко Ігор 19 56 Київ 0:13:56 4:57 0:26:48 0:27:00
15 533 Паюсов Олексій 20 31 Київ 0:14:49 5:03 0:27:18 0:27:37
16 548 Агеєв Василь 21 39 Одеса 0:13:42 5:09 0:27:50 0:27:55
17 546 Нетреба Юрій 22 41 Київ 0:15:11 5:07 0:27:38 0:27:58
18 201 ШАПОВАЛОВ ДЕНИС 24 39 Киев VALOFF Team 0:14:40 5:10 0:27:57 0:28:05
19 502 Овчаренко Алексей 25 38 Обухов 0:14:38 5:08 0:27:46 0:28:06
20 521 Поляков Вячеслав 28 22 Київ Running club TC Bank 0:14:43 5:21 0:28:56 0:29:06
21 513 Твардієвич Станіслав 30 77 Боярка АБУ 0:15:04 5:35 0:30:10 0:30:10
22 321 Камышин Сергей 31 31 Київ 0:14:54 5:36 0:30:15 0:30:30
23 532 Ліман Андрій 32 32 Київ 0:15:15 5:39 0:30:34 0:30:45
24 523 Симчич Юрій 33 32 Дніпро 0:15:18 5:40 0:30:36 0:30:47
25 520 Логунков Андрій 36 46 Київ Running club TC Bank 0:15:43 5:54 0:31:54 0:32:06
26 550 Седаков Денис 41 45 Київ New city developers 0:17:09 6:10 0:33:19 0:33:27
27 551 Шинкаренко Сергій 42 39 Київ new city developers 0:17:10 6:10 0:33:20 0:33:27
28 556 Овчинников Леонід 44 49 киів New City Developers 0:17:10 6:10 0:33:18 0:33:28
29 544 Крячок Микола 46 60 Баришівка 0:17:07 6:18 0:34:02 0:34:08
30 518 Бурковський Валентин 47 0 Київ 0:17:35 6:18 0:34:06 0:34:11
31 545 Полях Михайло 53 30 Киев UNIT.Run 0:18:57 6:42 0:36:15 0:36:28
32 526 Шаповал Николай 55 0 Киев Х 0:18:56 6:59 0:37:44 0:37:57
33 527 Горковчук Максим 56 30 Київ 0:19:56 7:15 0:39:09 0:39:14
34 515 Фрезе Гарольд 57 79 Київ АБУ 0:20:37 7:36 0:41:04 0:41:06
35 504 Татаренко Михайло 60 37 Київ
36 522 Корниенко Александр 61 30 Дніпро


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag