UCAB RUN 2019

3км

3км

Місце Атлет Стать Місто Організація Темп Chip Time Gap Результат
1 91 Кадук Сергій ч Київ Syngenta 4:14 0:12:42 0:12:42
2 210 Прозор Дмитро ч Київ Gals Agro 4:17 0:12:51 0:12:55
3 284 Шилюк Ігор ч Київ 4:19 0:12:59 0:13:06
4 159 Матюша Павло ч Київ Corteva 4:37 0:13:52 0:13:52
5 201 Пилявец Александр ч Чабаны ТОВ «АБА «АСТРА» 4:41 0:14:03 0:14:16
6 271 Черненко Юрій ч Березна Gals Agro 4:48 0:14:25 0:14:27
7 163 Мієнко Ярослав ч Логвин Gals Agro 4:50 0:14:31 0:14:31
8 302 Полосенко Олексій ч Київ 4:57 0:14:51 0:14:51
9 291 Якубович Максим ч Володарка Gals Agro 4:56 0:14:48 0:14:52
10 75 Дрозд Сергей ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 4:56 0:14:48 0:14:56
11 283 Шидловський Олесандр ч Біла Церква Gals Agro 4:59 0:14:58 0:15:00
12 79 Железков Володимир ч Сміла Bayer 5:06 0:15:20 0:15:22
13 29 Бондаренко Олег ч Бориспіль КET Україна 5:10 0:15:31 0:15:36
14 252 Троценко Давид ч Київ IMK 5:16 0:15:50 0:15:50
15 261 Франков Юрій ч Київ Август Україна 5:13 0:15:41 0:15:53
16 180 Нестеров Олег ч Київ УКАБ 5:14 0:15:44 0:15:54
17 81 Забалуєв Сергій ч Київ Август Україна 5:14 0:15:42 0:15:58
18 231 Соломка Александр ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 5:15 0:15:47 0:16:00
19 25 Блоха Андрій ч Полтава Bayer 5:20 0:16:01 0:16:03
20 297 Жемердєєв Антон ч Київ 5:21 0:16:04 0:16:13
21 293 Барташевич Артем ч Київ 5:22 0:16:07 0:16:15
22 40 Вовченко Вікторія ж Київ IMMER Group 5:24 0:16:14 0:16:16
23 78 Єфанова Дарія ж Київ 5:24 0:16:13 0:16:19
24 270 Цуман Наталія ж Київ Bayer 5:28 0:16:26 0:16:26
25 31 Бородін Антон ч Київ Corteva 5:29 0:16:29 0:16:29
26 68 Деркач Степан ч Київ Syngenta 5:27 0:16:23 0:16:31
27 63 Давиденко Ігор ч Київ Syngenta 5:31 0:16:33 0:16:39
28 219 Свідерський Віктор ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 5:31 0:16:34 0:16:45
29 306 Харін Сергій ч Київ 5:35 0:16:45 0:16:45
30 263 Харін Сергій ч Київ Corteva 5:41 0:17:03 0:17:03
31 72 Довгопол Юлія ж Київ Corteva 5:42 0:17:08 0:17:10
32 225 Сичов Роман ч Бориспіль КET Україна 5:43 0:17:09 0:17:12
33 176 Невечеря Константин ч Київ Bayer 5:44 0:17:14 0:17:17
34 228 Снітко Ігор ч Володарка Gals Agro 5:45 0:17:15 0:17:20
35 235 Теретишник Антон ч Київ Corteva 5:47 0:17:22 0:17:23
36 15 Бартко Владислав ч Київ СмартФармінг 5:44 0:17:12 0:17:23
37 77 Єсип Станіслав ч Київ Август Україна 5:47 0:17:22 0:17:33
38 150 Магльована Ірина ж Київ Syngenta 5:49 0:17:29 0:17:35
39 73 Довгоп'ята Ірина ж Київ Corteva 5:53 0:17:39 0:17:39
40 157 Маринкевич Людмила ж Київ Syngenta 5:54 0:17:43 0:17:47
41 45 Воробйова Надія ж Київ Corteva 5:56 0:17:48 0:17:49
42 65 Дармограй Олена ж Київ Corteva 5:57 0:17:53 0:17:53
43 173 Мусієнко Анна ж Київ Syngenta 5:59 0:17:58 0:18:05
44 36 Висоцька Ірина ж Глеваха УКАБ 6:03 0:18:09 0:18:16
45 32 Бровченко Альона ж Київ ATH Company 6:08 0:18:25 0:18:25
46 27 Больбіт Олександр ч Київ Syngenta 6:08 0:18:24 0:18:35
47 197 Петленко Ігор ч Київ Gals Agro 6:10 0:18:31 0:18:35
48 116 Кравченко Інна ж Київ Corteva 6:13 0:18:41 0:18:42
49 117 Кравчук Сергій ч Київ Gals Agro 6:12 0:18:36 0:18:42
50 166 Мірненко Олександр ч Бориспіль КET Україна 6:14 0:18:44 0:18:47
51 16 Безпала Олена ж Київ Август Україна 6:12 0:18:36 0:18:47
52 118 Кравчук Анатолій ч Київ Август Україна 6:14 0:18:44 0:18:58
53 181 Нетреба Вадим ч Київ Syngenta 6:19 0:18:57 0:19:05
54 14 Барабін Дмитро ч Київ 6:20 0:19:01 0:19:08
55 221 Святенко Наталія ж Черкаси Bayer 6:25 0:19:15 0:19:19
56 247 Томашевський Роман ч Київ Bayer 6:25 0:19:17 0:19:21
57 244 Токарєв Михайло ч Київ Лімагрейн Україна 6:24 0:19:12 0:19:22
58 212 Рибченко Тетяна ж Київ Bayer 6:29 0:19:27 0:19:27
59 230 Собіпан Юлія ж Київ Corteva 6:29 0:19:29 0:19:29
60 282 Шевченко Юлія ж Київ Syngenta 6:30 0:19:31 0:19:34
61 216 Савченко Юлія ж Київ Gals Agro 6:31 0:19:34 0:19:36
62 305 Лемішко Соня ж Київ 6:32 0:19:37 0:19:37
63 178 Недоступ Яна ж Київ BKW Group 6:32 0:19:37 0:19:37
64 47 Гавриленко Тарас ч Київ Gals Agro 6:31 0:19:33 0:19:38
65 246 Токарєва Олена ж Київ Лімагрейн Україна 6:29 0:19:27 0:19:39
66 144 Литвин Олена ж Київ BKW Group 6:33 0:19:41 0:19:41
67 7 Андрющенко Ганна ж Бровари 6:33 0:19:41 0:19:41
68 260 Форіна Анастасія ж Київ Corteva 6:35 0:19:46 0:19:46
69 253 Удод Олена ж Обухів ATH Company 6:38 0:19:56 0:19:56
70 217 Савчук Олександр ч Київ Август Україна 6:37 0:19:53 0:20:04
71 9 Аніщенко Ганна ж Біла Церква Bayer 6:43 0:20:11 0:20:15
72 227 Слободенюк Ольга ж Київ Bayer 6:44 0:20:13 0:20:17
73 46 Воронцова Оля ж Київ СмартФармінг 6:46 0:20:19 0:20:26
74 136 Купка Андрій ч Київ ATH Company 6:52 0:20:37 0:20:39
75 51 Гарбарчук Сергій ч Київ ATH Company 6:52 0:20:38 0:20:39
76 186 Осіпенко Олег ч Біла Церква ATH Company 6:53 0:20:39 0:20:39
77 299 Миронова Алла ж Київ 6:53 0:20:41 0:20:41
78 264 Хільченко Анастасія ж Київ BKW Group 6:56 0:20:48 0:20:48
79 58 Гриценко Дар'я ж Київ УКАБ 6:54 0:20:42 0:20:51
80 184 Озарчук Анна ж Київ УКАБ 6:56 0:20:48 0:20:56
81 82 Заболотній Володимир ч Біла Церква Gals Agro 6:59 0:20:58 0:20:58
82 164 Мієнко Олена ж Логвин Gals Agro 6:59 0:20:58 0:21:01
83 213 Розкрут Тарас ч Київ Syngenta 6:57 0:20:53 0:21:02
84 50 Гайдукевич Анна ж Київ Syngenta 6:58 0:20:55 0:21:03
85 229 Снітко Мирослава ж Володарка Gals Agro 7:01 0:21:03 0:21:05
86 129 Кропивко Валентина ж Київ УКАБ 7:00 0:21:01 0:21:08
87 74 Довгоп'ятий Віталій ч Київ Corteva 7:04 0:21:13 0:21:13
88 248 Трикоз Тетяна ж Київ IMMER Group 7:15 0:21:46 0:21:47
89 211 Резнікова Анфія ж Київ 7:16 0:21:50 0:22:06
90 236 Терещенко Оксана ж Київ Август Україна 7:19 0:21:57 0:22:09
91 168 Мірошнікова Ганна ж Київ Август Україна 7:19 0:21:59 0:22:09
92 92 Калькутіна Оксана ж Київ IMMER Group 7:28 0:22:24 0:22:24
93 70 Десятова Наталія ж Київ IMMER Group 7:28 0:22:26 0:22:26
94 123 Кривша Олена ж Київ Лімагрейн Україна 7:48 0:23:26 0:23:34
95 111 Коновалова Анастасія ж Київ Bayer 7:57 0:23:52 0:23:55
96 4 Амбарцумян Олеся ж Київ ТОВ «Хазера Україна» 7:56 0:23:48 0:23:56
97 3 Амбарцумян Руслан ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 7:57 0:23:52 0:23:59
98 98 Кашуба Ірина ж Київ ТОВ «Хазера Україна» 7:58 0:23:54 0:24:00
99 292 Ясінський Сергій ч Київ Август Україна 8:03 0:24:09 0:24:21
100 203 Полосенко Вікторія ж Київ Bayer 8:09 0:24:27 0:24:27
101 185 Осипчук Катерина ж Київ ТОВ «Хазера Україна» 8:11 0:24:33 0:24:42
102 151 Майдан Ростислав ч Київ ТОВ «Хазера Україна» 8:14 0:24:43 0:24:43
103 101 Кірічек Антон ч Київ Bayer 8:33 0:25:41 0:25:41
104 13 Бандровський Дмитро ч Вінниця Bayer 8:33 0:25:41 0:25:41
105 56 Грабар Валентина ж Київ Corteva 9:19 0:27:57 0:27:58
106 110 Кожухар  Катерина ж Київ Bayer 9:47 0:29:23 0:29:23
107 288 Щур Валентина ж Київ Bayer 9:48 0:29:24 0:29:24
108 106 Ковальов Геннадій ч Київ Август Україна 15:52 0:47:38 0:47:50
109 296 Якубович Дмитро ч Володарка Gals Agro 17:23 0:52:10 0:52:14
110 290 Юрченко Андрій ч Київ ATH Company 22:44 1:08:12 1:08:12
111 200 Петровський Тимур ч Київ ATH Company 22:44 1:08:14 1:08:14
112 48 Гавришко Олександр ч Бориспіль КET Україна 24:05 1:12:15 1:12:20
113 60 Гузьома Вадим ч Полтава Bayer
114 85 Зозуля Артем ч Київ СмартФармінг
115 87 Іващенко    Оксана    ж Київ Лімагрейн Україна
116 89 Ілейко Ірина ж Київ Август Україна
117 100 Кичата Анна ж Київ Bayer
118 113 Косенко Олександр ч Київ IMMER Group
119 127 Крижановська Альона ж Київ BKW Group
120 132 Крук Оксана ж Київ УКАБ
121 156 Мальований Владислав ч Київ Corteva
122 160 Мендиграл Ірина ж Бориспіль КET Україна
123 161 Миронова Катерина ж Київ BKW Group
124 165 Мірненко Антоніна ж Бориспіль КET Україна
125 182 Нечаєва Марта ж Київ Bayer
126 192 Паламарчук Юрій ч Бориспіль КET Україна
127 242 Товкач Анна ж Київ Syngenta
128 254 Українець Ганна ж Київ
129 255 Українець Василь ч Київ
130 276 Чорна Дарія ж Київ
131 295 Сластьон Роман ч Київ УКАБ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag