International Dnipro Swim Marathon

5км Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 551 Алексей Нестерович 33 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:29 1:14:57
2 533 Konstantin Ukradyha 35 Киев Podolskiy Swimming Team 1:33 1:17:52
3 524 Юрий Дубрянский 32 Киев Rusty AXE 1:38 1:22:08
4 554 Андрей Лысенко 47 DNEPR Dnepr Masters Swimming club 1:40 1:23:24
5 548 Сергей Манаков 43 Киев 1:43 1:26:30
6 559 Игорь Павленко 33 Киев OPEN WATER TEAM 1:45 1:27:34
7 534 Игорь Самойленко 49 Херсон RedHead 1:49 1:30:54
8 501 Дмитрий Никитин 27 Черкассы PRIDE 1:50 1:31:59
9 564 Олег Разумовский 48 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:52 1:33:53
10 529 Баландин Алексей 64 Кривой Рог Кривбасмастерс 1:53 1:34:19
11 518 Dmytro Shylyuk 35 Kyiv SAPIK Team 1:57 1:37:38
12 526 Олександр Бичихін 34 Київ Rusty AXE 1:57 1:38:05
13 566 Алексей Никифоров 41 Харьков Chameleon Club 1:59 1:39:23
14 553 Ігор Очеретяний 37 Київ ArtamonovTeam 1:59 1:39:33
15 523 Євген Лапченко 33 Київ Rusty AXE 2:01 1:40:57
16 542 Юрий Блюменфельд 59 Киев Подольский 2:01 1:40:58
17 516 Юрий Христянович 38 Киев SAPIK team 2:05 1:44:27
18 550 Юрій Лобунець 48 Київ TeamUpstream 2:09 1:47:31
19 562 Дмитрий Миронов 50 Черкассы 2:09 1:47:55
20 555 Виктор Грушецкий 39 Луцк MetrDoor team Luck 2:09 1:47:57
21 561 Витолин Александр 58 Харьков Syutkin Team 2:10 1:48:21
22 517 Игорь Ковтун 38 Киев Sapik Team 2:10 1:49:06
23 525 Yaroslav Kudlatskiy 31 Біла Церква Happy TRI Friends 2:14 1:51:45
24 514 Руслан Саулко 34 Переяслав Сапік 2:16 1:53:27
25 535 Евгений Сиденко 36 Киев ODYNOKOV TEAM 2:18 1:55:40
26 511 Роман Оверченко 31 Полтава - 2:22 1:58:21
27 536 Вадим Омелянчук 36 Киев ODYNOKOV TEAM 2:22 1:58:29
28 510 Matvii Novak 40 Cherkasy 2:22 1:58:47
29 541 Владислав Широбоков 31 Киев Live. Love 2:23 1:59:47
30 539 Михаил Хмара 37 Киев 2:24 2:00:31
31 521 Dmitry Sharov 32 Киев Happy TRI Friends 2:25 2:01:02
32 522 Владислав Кваша 25 Киев Happy Tri Friends 2:26 2:01:59
33 543 Дмитрий Васильев 43 Київ (, Київська обл.) Podolskiy Swimming Team 2:29 2:04:52
34 509 Юрій Кордюк 27 Черкаси Runmaster Cherkasy 2:33 2:07:31
35 538 Григорий Новак 41 Кив Sapik-team 2:34 2:08:39
36 531 Николай Бараник 63 Кривой Рог Кривбасс Мастерс 2:34 2:08:52
37 540 Артем Кузнецов 35 Киев Odynokov Team 2:36 2:10:37
38 545 Сергій Савчук 35 Київ 2:37 2:11:03
39 563 Сергей Терещенко 42 Стаханов Sapik-team 2:37 2:11:20
40 512 Сергей Столяров 45 Буча Подольский 2:38 2:12:11
41 569 Руслан Телятник 43 2:41 2:14:27
42 528 Олег Кравченко 27 Киев Sapik-Team 2:48 2:20:29
43 556 Игорь Солод 49 Полтава 2:53 2:24:11
44 546 Тарас Бобровицький 35 Київ Live.Love 2:54 2:25:40
45 513 Олексндр Шморгун 45 Бровари Wolfpack 3:01 2:31:24
46 520 Олександр Добровольський 43 Київ Sapik team 3:14 2:42:00
47 506 Дмитрий Гарань 34 Харьков Lamanteam
48 508 Сергей Богословский 23 Киев Подольский
49 532 Виталий Машкара 41 Днипро RedHead


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag