International Dnipro Swim Marathon

5км Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км 20-29 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 560 Polina BORODENKO 26 Brovary #Artamonov_Team 2:09 1:47:32
2 552 Nadiia Osmankina 28 Kyiv Artamonov Team 2:39 2:13:18
3 503 Юлия Предвичная 24 Черкассы PRIDE 2:45 2:17:34

5 км 20-29 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 501 Дмитрий Никитин 27 Черкассы PRIDE 1:50 1:31:59
2 522 Владислав Кваша 25 Киев Happy Tri Friends 2:26 2:01:59
3 509 Юрій Кордюк 27 Черкаси Runmaster Cherkasy 2:33 2:07:31
4 528 Олег Кравченко 27 Киев Sapik-Team 2:48 2:20:29
5 508 Сергей Богословский 23 Киев Подольский

5 км 30-39 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 519 Влада Бабич 34 Киев Podolskiy Swimming Team / Sapik Team 2:13 1:51:24
2 558 Марина Шабинская 35 Киев Подольский 2:16 1:53:43
3 565 Ксения Тарасова 35 киев Podolskiy swimming team 2:23 1:59:55
4 515 Анна Христянович 39 Киев SAPIK team 2:29 2:04:56
5 504 Любовь Кожушкина 39 PRIDE 2:36 2:10:28
6 507 Нина Савкина 32 Черкассы 3:04 2:34:05
7 567 Анна Багацька 35 Харкiв

5 км 30-39 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 551 Алексей Нестерович 33 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:29 1:14:57
2 533 Konstantin Ukradyha 35 Киев Podolskiy Swimming Team 1:33 1:17:52
3 524 Юрий Дубрянский 32 Киев Rusty AXE 1:38 1:22:08
4 559 Игорь Павленко 33 Киев OPEN WATER TEAM 1:45 1:27:34
5 518 Dmytro Shylyuk 35 Kyiv SAPIK Team 1:57 1:37:38
6 526 Олександр Бичихін 34 Київ Rusty AXE 1:57 1:38:05
7 553 Ігор Очеретяний 37 Київ ArtamonovTeam 1:59 1:39:33
8 523 Євген Лапченко 33 Київ Rusty AXE 2:01 1:40:57
9 516 Юрий Христянович 38 Киев SAPIK team 2:05 1:44:27
10 555 Виктор Грушецкий 39 Луцк MetrDoor team Luck 2:09 1:47:57
11 517 Игорь Ковтун 38 Киев Sapik Team 2:10 1:49:06
12 525 Yaroslav Kudlatskiy 31 Біла Церква Happy TRI Friends 2:14 1:51:45
13 514 Руслан Саулко 34 Переяслав Сапік 2:16 1:53:27
14 535 Евгений Сиденко 36 Киев ODYNOKOV TEAM 2:18 1:55:40
15 511 Роман Оверченко 31 Полтава - 2:22 1:58:21
16 536 Вадим Омелянчук 36 Киев ODYNOKOV TEAM 2:22 1:58:29
17 541 Владислав Широбоков 31 Киев Live. Love 2:23 1:59:47
18 539 Михаил Хмара 37 Киев 2:24 2:00:31
19 521 Dmitry Sharov 32 Киев Happy TRI Friends 2:25 2:01:02
20 540 Артем Кузнецов 35 Киев Odynokov Team 2:36 2:10:37
21 545 Сергій Савчук 35 Київ 2:37 2:11:03
22 546 Тарас Бобровицький 35 Київ Live.Love 2:54 2:25:40
23 506 Дмитрий Гарань 34 Харьков Lamanteam

5 км 40-49 років Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 537 Диана Милинковская 46 Запорожье WolfPack 1:51 1:33:12
2 502 Ярославна Тоцкая 45 Черкассы «PRIDE” 2:28 2:03:39

5 км 40-49 років Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 554 Андрей Лысенко 47 DNEPR Dnepr Masters Swimming club 1:40 1:23:24
2 548 Сергей Манаков 43 Киев 1:43 1:26:30
3 534 Игорь Самойленко 49 Херсон RedHead 1:49 1:30:54
4 564 Олег Разумовский 48 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:52 1:33:53
5 566 Алексей Никифоров 41 Харьков Chameleon Club 1:59 1:39:23
6 550 Юрій Лобунець 48 Київ TeamUpstream 2:09 1:47:31
7 510 Matvii Novak 40 Cherkasy 2:22 1:58:47
8 543 Дмитрий Васильев 43 Київ (, Київська обл.) Podolskiy Swimming Team 2:29 2:04:52
9 538 Григорий Новак 41 Кив Sapik-team 2:34 2:08:39
10 563 Сергей Терещенко 42 Стаханов Sapik-team 2:37 2:11:20
11 512 Сергей Столяров 45 Буча Подольский 2:38 2:12:11
12 569 Руслан Телятник 43 2:41 2:14:27
13 556 Игорь Солод 49 Полтава 2:53 2:24:11
14 513 Олексндр Шморгун 45 Бровари Wolfpack 3:01 2:31:24
15 520 Олександр Добровольський 43 Київ Sapik team 3:14 2:42:00
16 532 Виталий Машкара 41 Днипро RedHead

5 км 50+ Ж

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 530 Наталія Кочергіна 55 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:01 1:41:26
2 549 Ирина Бондаренко 53 Киев SapikTeam 2:45 2:18:04

5 км 50+ Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 529 Баландин Алексей 64 Кривой Рог Кривбасмастерс 1:53 1:34:19
2 542 Юрий Блюменфельд 59 Киев Подольский 2:01 1:40:58
3 562 Дмитрий Миронов 50 Черкассы 2:09 1:47:55
4 561 Витолин Александр 58 Харьков Syutkin Team 2:10 1:48:21
5 531 Николай Бараник 63 Кривой Рог Кривбасс Мастерс 2:34 2:08:52


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag