Uzhhorod Sakura Half Marathon 2021

10 км Жінки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км Жінки

Місце Атлет Вік Місто Клуб 5.3км Темп Gap Результат
1 1117 Ірина Брунцвик 29 Воловець Патрульна поліція 0:22:05 4:12 0:44:35
2 1068 Соляк Марина 35 Ужгород Run with us 0:22:36 4:14 0:44:59
3 10010 Ольга Кросенко 28 Київ 0:22:25 4:14 0:45:02
4 1104 Ангеліна Хміль 24 Воловець 0:22:05 4:17 0:45:32
5 10013 Марія Євтушенко 30 Львів Run4U 0:24:56 4:38 0:49:13
6 10015 Наталія Петришин 29 Львів 0:26:04 4:50 0:51:18
7 1019 Людмила Данько-Товтин 40 Uzhhorod Uzhhorod Running Club 0:26:02 4:53 0:51:51
8 1012 Євгенія Афанасьєва 36 Ужгород 0:25:59 4:54 0:51:58
9 1028 Malynovska Oleksandra 33 львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:25:31 4:54 0:52:06
10 1016 Юлія Прокопук 29 Київ 0:26:05 4:57 0:52:37
11 1042 Ольга Яцковець 31 Львів Run4u 0:25:44 5:00 0:53:05
12 1098 Марина Юхимчук 37 Іршава Ir-Run Club 0:26:26 5:02 0:53:22
13 10012 Наталія Дідорук 40 0:26:26 5:02 0:53:22
14 1023 Надія Скунзя 38 Хуст 0:27:08 5:06 0:54:12
15 10009 Олена Дьоміна 42 Ужгород 0:27:02 5:09 0:54:43
16 10008 Корнелія Князева 37 Ужгород 0:27:03 5:09 0:54:44
17 1113 Марія Гичка 27 Ужгород D51 0:28:13 5:12 0:55:10
18 1086 Надежда Бабенко 42 Ужгород D51 0:28:14 5:12 0:55:11
19 1044 Анна Астаф'єва 25 Ужгород 0:27:41 5:12 0:55:13
20 1087 Чорнак Звенислава 33 Иршава IRRUN 0:27:26 5:16 0:55:59
21 1092 Наталія Палюх 35 Іршава IR-RUN CLUB 0:28:14 5:21 0:56:51
22 1082 Antonina Nedbaylo 40 Мукачево Avocado 0:29:46 5:25 0:57:34
23 10003 Вікторія Михайлюк 34 Львів 0:28:33 5:26 0:57:37
24 1053 Ірина Трегубова 38 Ужгород BodyZone 0:29:37 5:28 0:58:04
25 1004 Ірина Осадчук 39 Ужгород 0:29:11 5:33 0:58:59
26 1076 Вікторія Варга 41 Ужгород Bodyzone 0:33:21 5:39 0:59:54
27 1026 Мар'яна Піщанецька 30 Ужгород 0:29:40 5:40 1:00:05
28 1094 Марина Малютіна 33 Ужгород 0:29:30 5:43 1:00:40
29 1066 Соломія Чопко 22 Львів 0:30:03 5:47 1:01:21
30 1120 Ольга Дьордяй 34 Ужгород 0:30:25 5:47 1:01:23
31 1090 Крістіна Черепаня 21 Мукачево Відсутня 0:30:15 5:48 1:01:34
32 1049 Наталія Пишна 31 Ужгоррд 0:29:44 5:53 1:02:22
33 1091 Наталія Квак 34 Іршава IR-RUN 0:30:43 5:55 1:02:43
34 1007 Галина Баліцька 21 Львів Run4U 0:30:05 5:56 1:03:01
35 1088 Діана Сігеті 34 Іршава IRSHAVA -RUN 0:30:55 6:04 1:04:22
36 1008 Katalina Durkota 26 Ужгород 0:33:36 6:06 1:04:42
37 1075 Юліанна Наріжна 43 Ужгород BDZN 0:33:21 6:08 1:05:10
38 1002 Вікторія Гитик 32 Ужгород 0:33:38 6:11 1:05:39
39 1051 Ірина Бордун 37 Коломия 0:33:16 6:11 1:05:41
40 1102 Анастасія Хлєбникова 31 Львів 0:32:37 6:14 1:06:11
41 10004 Ольга Луцишин 31 Львів 0:32:56 6:17 1:06:39
42 1101 Іванна Стриганин 29 Ужгород 0:33:19 6:19 1:07:03
43 1047 Юліанна Рак 28 Ужгород 0:32:59 6:22 1:07:38
44 1018 Анастасія Зозуля 20 Ужгород 0:33:36 6:23 1:07:48
45 1060 Вікторія Міляр 24 Львів 0:34:00 6:24 1:08:00
46 1119 Оксана Мильо 36 Ужгород Bodyzone 0:33:03 6:27 1:08:26
47 1045 Катерина Бурла 29 Львів Avenga 0:33:01 6:30 1:08:57
48 1006 Ольга Остапенко 30 Ужгород 0:34:38 6:39 1:10:33
49 1055 Вікторія Мельник 34 Ужгород 0:34:25 6:50 1:12:26
50 1005 Natalia Bondarenko 28 Ужгород Vodafone team 0:33:45 6:58 1:13:54
51 1064 Марина Гутлебет 25 Ужгород Bodyzone 0:36:58 7:01 1:14:23
52 1108 Marianna Rarych 28 Ужгород 0:38:56 7:41 1:21:34
53 1083 Олеся Смирнова 34 Ужгород Bodyzone 0:29:43
54 1021 Анастасія Подопригора 18 Запоріжжя M&A
55 1035 Марія Ковальчук 32 Київ #9:00RUN
56 1036 Євгенія Червона 31 Київ #9:00RUN
57 1056 Даніелла Геворкян 40 Ужгород Body Zone
58 1073 Яна Ряшко 32 Ужгород Юран
59 1080 Мар'яна Шимоняк 32 Ужгород
60 1105 Іванна Буракова 36 Вараш Рівненська АЕС
61 10005 Анна Малекіна 37 Київ ПУШЕБ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag