Uzhhorod Sakura Half Marathon 2021

Півмарафон
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Півмарафон

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.3км 10.6км 15.9км Темп Gap Результат
1 102 Sergii Okseniuk Ч 40 Luck МК ЛУЧЕСЬК 0:17:05 0:34:41 0:52:27 3:17 1:09:52
2 66 Павло Клим Ч 21 0:17:09 0:34:41 0:52:26 3:17 1:09:54
3 148 Сергій Расчупкін Ч 30 Мукачево Расчупкін 0:17:24 0:35:15 0:52:36 3:20 1:10:43
4 63 Ігор Заремба Ч 46 Тернопіль 0:17:31 0:35:35 0:53:49 3:23 1:11:50
5 117 Андрій Кирилюк Ч 38 Ужгород Run with us 0:19:01 0:38:14 0:57:29 3:37 1:16:57
6 87 Віталій Волинець Ч 36 Тернопіль 0:17:50 0:38:07 0:58:45 3:43 1:18:47
7 21003 Андрій Далекорей Ч 20 Ужгород Шипшина 0:18:42 0:37:49 0:57:57 3:43 1:18:48
8 83 Віталій Лунів Ч 30 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:20:24 0:41:01 1:01:41 3:50 1:21:36
9 146 Дмитро Турега Ч 36 Ужгород 0:19:10 0:39:38 1:00:45 3:53 1:22:22
10 101 Oksana Okseniuk Ж 32 Luck МК ЛУЧЕСЬК 0:21:02 0:42:22 1:03:08 3:57 1:23:47
11 149 тарас волошин Ч 31 Івано - Франківськ не є членом клубу 0:19:50 0:40:34 1:02:11 4:00 1:24:50
12 104 Артем Остахов Ч 38 Ужгород Trilewy Triathlon Team 0:22:26 0:44:21 1:05:26 4:01 1:25:09
13 85 Дмитро Горячев Ч 36 Львів 0:21:16 0:42:34 1:03:56 4:02 1:25:36
14 2 Ілля Балтін Ч 38 Ужгород 6:45 так норм? 0:21:39 0:42:47 1:04:15 4:02 1:25:39
15 142 Валентин Черняк Ч 42 Луцьк МК Лучеськ 0:21:02 0:42:28 1:04:14 4:03 1:26:03
16 4 Семенюк Михайло Ч 37 Ужгород 0:23:01 0:44:45 1:06:40 4:06 1:27:15
17 76 Володимир Павлушко Ч 25 Київ 0:22:59 0:44:32 1:06:33 4:10 1:28:27
18 13 Геворкян Давид Ч 39 Ужгород 0:23:05 0:45:50 1:08:04 4:14 1:29:53
19 99 Григорій Балко Ч 25 Львів 0:22:18 0:44:46 1:07:32 4:15 1:30:08
20 143 Альгис Ярмош Ч 38 Киев 0:23:18 0:45:48 1:08:02 4:15 1:30:14
21 19 Дмитро Тищенко Ч 32 Львів 0:22:20 0:44:57 1:08:04 4:18 1:31:17
22 31 Володимир Горбань Ч 38 Львів Runbase Kyiv 0:21:38 0:43:42 1:09:15 4:18 1:31:20
23 116 Тетяна Бас Ж 18 тернопіль 0:22:20 0:44:46 1:08:21 4:19 1:31:35
24 127 сестра Вікторія Куспись Ж 40 місто Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:23:10 0:46:03 1:08:51 4:19 1:31:51
25 115 Маріан Барчі Ч 47 Мукачево 0:21:52 0:44:44 1:08:15 4:25 1:33:40
26 125 Ігор Кардаш Ч 45 Ужгород 06.45 так норм?) 0:22:48 0:45:56 1:09:56 4:25 1:33:44
27 155 Роман Делімарський Ч 28 Львів Run4U 0:23:10 0:46:05 1:09:02 4:25 1:33:50
28 106 Юрій Сідун Ч 36 Ужгород U-Run 0:23:56 0:47:38 1:11:20 4:25 1:33:58
29 114 Hannah Zyryanova Ж 29 Corvalis 0:22:25 0:45:53 1:09:55 4:26 1:34:02
30 1 Василь Дикий Ч 35 Ужгород 0:22:54 0:46:16 1:10:04 4:26 1:34:11
31 134 Антон Симкович Ч 41 Ужгород 0:22:14 0:45:58 1:10:07 4:27 1:34:20
32 154 Володимир Химович Ч 37 Тернопіль Тернопіль Трейл 0:24:12 0:48:18 1:11:59 4:27 1:34:26
33 62 Pavel Baturo Ч 20 Vinnytsia NBR 0:23:46 0:47:32 1:11:27 4:27 1:34:33
34 45 Дмитро Йовенко Ч 34 Ужгород 0:23:57 0:47:41 1:11:25 4:27 1:34:34
35 64 Максиміліан Лабінський Ч 23 Ужгород 0:23:34 0:47:31 1:12:20 4:29 1:35:08
36 126 Олексій Дзяпко Ч 34 Ужгород 0:23:46 0:47:13 1:10:52 4:29 1:35:18
37 107 Сергій Пилипенко Ч 36 Ужгород 0:24:35 0:48:33 1:12:34 4:31 1:35:51
38 119 Андрій Туринін Ч 36 Ужгород U-RUN 0:23:57 0:47:40 1:11:40 4:31 1:35:52
39 90 Тарас Шуліка Ч 36 Ужгород 0:24:48 0:48:33 1:12:14 4:31 1:36:03
40 8 Андрей Самсонов Ч 40 Ужгород Просто красавчик 0:23:38 0:47:49 1:12:08 4:32 1:36:27
41 60 Сергій Яросевич Ч 39 Тернопіль Тернопіль трейл 0:23:19 0:47:33 1:12:15 4:33 1:36:43
42 49 Дмитро Зубик Ч 33 Ужгород URun 0:24:38 0:49:03 1:13:11 4:34 1:36:49
43 15 Олександр Сливка Ч 31 Ужгород U-run (Uzhhorod running club) 0:24:40 0:49:04 1:13:13 4:34 1:36:50
44 42 Лабінський Віктор Ч 58 Ужгород Без клубу 0:23:27 0:47:29 1:12:21 4:35 1:37:13
45 150 Roman Pukhyr Ч 36 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:24:20 0:49:40 1:14:17 4:35 1:37:15
46 21002 Віталій Тростянчин Ч 34 Червоноград StartUp 0:24:34 0:49:17 1:13:48 4:37 1:37:55
47 5 Мирон Григоровський Ч 45 Ужгород U-run 0:23:46 0:48:32 1:14:27 4:39 1:38:36
48 95 Maksym Balazhi Ч 45 Uzhgorod U-Run/Uzhgorod Running Club 0:23:46 0:48:24 1:13:39 4:39 1:38:54
49 145 Ігор Долинський Ч 35 Луцьк МК ЛУЧЕСЬК & FOXSHUNTERS 0:25:21 0:50:35 1:15:08 4:40 1:38:56
50 91 Володимир Криворука Ч 39 Львів Avenga 0:25:54 0:51:53 1:16:43 4:45 1:40:51
51 51 Денис Часовських Ч 43 Ужгород Urun 0:24:48 0:49:40 1:15:44 4:46 1:41:05
52 131 Олександр Прокопенко Ч 34 Ужгород 0:25:38 0:51:22 1:16:51 4:46 1:41:18
53 48 Денис Ізай Ч 41 Irshava Ir-Run Club 0:24:39 0:49:04 1:13:24 4:49 1:42:25
54 18 Віталій Науменко Ч 43 Львів Shark@Bulldog 0:26:23 0:51:48 1:17:24 4:50 1:42:29
55 147 Дмитро Урбанович Ч 25 Львів 0:25:27 0:51:03 1:17:24 4:50 1:42:34
56 34 Іванна Дячук Ж 27 Рівне 0:25:08 0:51:15 1:17:39 4:53 1:43:39
57 33 Сергій Прокопчук Ч 32 Почаїв Pochaiv_virazh 0:25:08 0:51:19 1:17:45 4:53 1:43:45
58 21 Ярослав Бринько Ч 100 Ужгород 0:28:37 0:55:45 1:20:12 4:54 1:43:56
59 153 Валерій Найман Ч 35 Ужгород Патрульна поліція 0:25:47 0:51:37 1:18:06 4:54 1:44:07
60 67 Юра Іванечко Ч 41 Тернопіль Ternopil running club 0:24:08 0:49:24 1:15:57 4:55 1:44:26
61 112 Віра Головацька Ж 35 Ужгород 0:25:34 0:51:13 1:17:35 4:56 1:44:54
62 137 Мирон Мигович Ч 24 Ужгород 0:27:45 0:56:37 1:20:42 4:58 1:45:21
63 25 Павло Лобач Ч 46 Ужгород 0:26:26 0:53:15 1:20:05 4:59 1:45:39
64 136 Паша Стойка Ч 32 Ужгород Ох уж этот бег 0:25:39 0:51:22 1:17:59 4:59 1:45:44
65 21004 MYKYTA UBYIVOVK Ч 30 Львів Run4U 0:28:09 0:55:56 1:21:57 4:59 1:45:54
66 111 Крістіна Лендєл Ж 28 Ужгород 0:25:29 0:51:39 1:18:33 5:00 1:46:01
67 56 Петро Джуга Ч 33 Хуст 0:26:45 0:53:25 1:20:15 5:01 1:46:33
68 52 Олександр Топольницький Ч 32 Дрогобич 0:26:14 0:52:30 1:19:14 5:01 1:46:39
69 6 Юрий Осадчук Ч 46 Ужгород SimpleRun 0:26:07 0:52:53 1:19:53 5:02 1:46:44
70 35 Юрій Керецман Ч 62 Ужгород Фекете клубперечин 0:26:11 0:52:36 1:19:22 5:02 1:46:49
71 65 Геннадій Кудашев Ч 35 Ужгород Banzaj-Ra 0:26:59 0:53:53 1:21:16 5:04 1:47:42
72 21006 Денис Убізський Ч 30 Львів 0:25:30 0:52:15 1:19:48 5:05 1:47:50
73 53 Ірина Дутко Ж 37 Дрогобич 0:26:31 0:53:17 1:20:47 5:05 1:47:53
74 84 Наталя Лунів Ж 30 Львів Берізка 0:27:34 0:54:46 1:22:02 5:05 1:47:53
75 21007 Василь Тарасюк Ч 32 Львів 0:25:49 0:53:05 1:20:42 5:06 1:48:18
76 78 Катя Чікут Ж 27 Ужгород 0:27:24 0:55:13 1:23:06 5:07 1:48:41
77 140 Наталя Сторожка Ж 33 Львів 0:27:33 0:54:46 1:22:02 5:07 1:48:42
78 151 DENYS YASINSKYI Ч 34 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:27:32 0:54:46 1:22:01 5:07 1:48:43
79 16 Михайло Іванина Ч 34 Львів 0:28:40 0:55:52 1:22:18 5:08 1:49:05
80 139 Вікторія Мавроматі Ж 38 Ужгород 0:27:42 0:55:07 1:22:13 5:09 1:49:14
81 79 Любомир Бордун Ч 36 Коломия Коломийський біговий клуб 0:27:55 0:56:00 1:23:41 5:11 1:49:54
82 55 Леся Лех Ж 43 Дрогобич 0:26:21 0:53:31 1:21:42 5:11 1:50:00
83 152 Максим Черкас Ч 33 Львів SHYPSHYNA 0:26:24 0:53:40 1:21:41 5:11 1:50:03
84 72 Ігор Лазоришин Ч 31 Ужгород 0:27:08 0:56:07 1:23:12 5:11 1:50:06
85 22 Василь Цибульський Ч 20 Закарпаття, Хуст Workouter.Ua 0:26:53 0:54:15 1:21:40 5:12 1:50:14
86 82 Андрій Андрощук Ч 33 Kyiv hobo.run 0:27:21 0:54:01 1:22:21 5:13 1:50:40
87 81 Ivanna Sholtys Ж 27 Uzhhorod 0:27:13 0:55:03 1:22:56 5:14 1:51:02
88 30 Wadim Braun Ч 41 Львів Lazy Runners 0:28:20 0:56:53 1:24:49 5:14 1:51:08
89 80 Оксана Вишиванюк Ж 42 Коломия Kolomyia Running Club 0:27:55 0:56:01 1:23:59 5:16 1:51:42
90 29 Мирослав Драбов Ч 44 Ужгород Feketa Run Club 0:29:20 0:58:38 1:25:37 5:16 1:51:43
91 124 Юлія Щока Ж 32 Іршава Ir-Run club 0:28:31 0:57:00 1:25:38 5:16 1:51:59
92 21010 Анатолій Шокало Ч 45 Тернопіль 0:27:48 0:55:43 1:23:39 5:17 1:52:12
93 122 Олександр Бурмей Ч 33 Ужгород 0:27:43 0:56:11 1:23:10 5:17 1:52:18
94 26 Юлія Лампека Ж 26 Ужгород 0:27:22 0:55:05 1:23:04 5:18 1:52:26
95 69 Марія Бреславська Ж 33 Lviv 0:28:53 0:56:49 1:25:47 5:19 1:52:48
96 121 Елена Пилипенко Ж 42 Ужгород 0:28:42 0:56:24 1:24:48 5:19 1:52:53
97 75 Альона Кравченко Ж 32 Київ 0:27:39 0:57:03 1:25:03 5:19 1:52:59
98 40 Лабінська Анжеліка Ж 49 Ужгород Без клубу 0:28:49 0:56:29 1:24:56 5:19 1:53:00
99 70 Олексій Кузнєцов Ч 36 Lviv ShypShyna Run Club 0:28:53 0:56:48 1:26:55 5:20 1:53:06
100 27 Сергій Йовбак Ч 36 Свалява 0:29:20 0:58:31 1:27:53 5:21 1:53:41
101 32 Едуард Ілтьо Ч 36 Mukachevo Gym City 0:29:21 0:58:32 1:28:11 5:21 1:53:44
102 21005 Ніна Ципнятова Ж 38 Lviv 0:27:19 0:55:44 1:24:51 5:21 1:53:44
103 12 Іван Ватуня Ч 35 Ужгород 0:28:36 0:55:49 1:23:16 5:23 1:54:25
104 132 Юрій Ворю Ч 25 Ужгород Godynets dojo 0:27:01 0:55:26 1:24:13 5:24 1:54:42
105 113 Андрій Дорогій Ч 26 Хуст 0:28:28 0:56:54 1:26:28 5:25 1:54:59
106 59 юлій немеш Ч 35 Хуст Khust Nemesh 0:28:21 0:56:40 1:26:32 5:25 1:54:59
107 21009 Орест Мороз Ч 30 Дрогобич 0:26:47 0:56:11 1:25:39 5:26 1:55:26
108 118 Микола Таран Ч 30 Ivano-Frankivsk 0:27:36 0:57:08 1:25:46 5:27 1:55:39
109 38 Лобода Марія Ж 27 Київ 0:28:43 0:57:48 1:27:24 5:30 1:56:56
110 17 Юлія Пелех Ж 33 Ужгород 0:29:11 0:59:04 1:28:19 5:31 1:57:09
111 100 Марта Остапик Ж 21 Ужгород 0:28:19 0:58:39 1:28:42 5:31 1:57:17
112 54 Вячеслав Іванов Ч 43 Нетішин 0:28:15 0:57:11 1:26:43 5:34 1:58:03
113 144 Олександр Якима Ч 100 Ужгород 0:29:14 0:59:03 1:29:12 5:40 2:00:20
114 77 Анатолій Щербей Ч 27 Ужгород 0:27:46 0:56:37 1:26:31 5:41 2:00:29
115 11 Євген Якима Ч 33 Ужгоррд U-run 0:29:15 0:59:03 1:29:12 5:42 2:00:53
116 123 Лев Личагін Ч 33 Мукачево 0:27:42 0:56:33 1:27:57 5:42 2:01:04
117 88 Mykola Kushka Ч 41 Львів 0:27:07 0:56:34 1:28:06 5:43 2:01:11
118 3 Андрій Воробець Ч 40 Ужгород BDZN 0:28:34 0:57:48 1:30:23 5:44 2:01:33
119 133 Мирослава Шершун Ж 42 Ужгород Bodyzone runclub 0:28:52 0:58:41 1:30:08 5:44 2:01:39
120 21001 Valerii Makaikin Ч 47 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 0:29:58 1:00:25 1:31:05 5:45 2:02:00
121 68 Марія Бучко Ж 29 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:29:58 1:00:26 1:31:05 5:45 2:02:00
122 86 Василь Кава Ч 39 Львів Шипшина 0:31:28 1:03:15 1:34:07 5:46 2:02:19
123 23 Оксана Гудзь Ж 50 Ужгород Gfamily 0:30:18 1:00:12 1:31:15 5:46 2:02:33
124 93 Наталія Сентімрей Ж 40 Ужгород 0:30:28 1:02:18 1:34:13 5:57 2:06:18
125 141 Степан Лешик Ч 65 Фанчиково Немає 0:30:10 1:03:32 1:38:21 6:02 2:08:04
126 20 Вікторія Швець Ж 30 Ужгород 0:30:35 1:02:25 1:35:08 6:05 2:09:02
127 110 Євгеній Приходько Ч 25 Ужгород 0:30:17 1:02:24 1:35:21 6:10 2:11:01
128 120 Макс Яценко Ч 26 смт. Полянка 0:28:42 0:59:51 1:33:58 6:11 2:11:16
129 57 Руслан Веремчук Ч 26 Ужгород 0:31:36 1:05:12 1:39:54 6:18 2:13:53
130 58 Вероніка Домніцька Ж 28 Ужгород 0:31:36 1:05:12 1:39:54 6:18 2:13:53
131 96 Микола Матрохін Ч 36 Львів 0:29:49 1:01:52 1:35:55 6:19 2:14:04
132 41 Олег Маринич Ч 34 Виноградів TeamMarynych 0:28:47 1:03:33 1:38:54 6:22 2:15:19
133 108 Ілона Равлик Ж 45 Ужгород 0:32:15 1:04:46 1:39:37 6:26 2:16:32
134 128 Анастасія Черкіс Ж 38 Ужгород Banda Cherkisyata 0:31:59 1:06:35 1:41:33 6:26 2:16:40
135 129 Максим Черкіс Ч 37 Ужгород Banda Cherkisyata 0:32:00 1:06:36 1:41:34 6:26 2:16:41
136 97 Kateryna Vovk Ж 29 Lviv 0:30:31 1:04:02 1:41:00 6:38 2:20:38
137 61 Юлій Ронаї Ч 26 Ужгород 0:34:05 1:09:02 1:44:22 6:40 2:21:31
138 89 Віктор Пахмурний Ч 67 Одеса Турклуб САЛО 0:33:05 1:07:33 1:44:32 6:48 2:24:15
139 9 Альона Рілець Ж 33 Ужгород U-run 0:33:08 1:08:32 1:46:35 6:51 2:25:33
140 98 Валентина Сорвина Ж 48 Ужгород 0:32:27 1:08:20 1:49:22 7:13 2:33:19
141 109 Людмила Кохана Ж 38 Ужгород 0:37:33 1:15:47 1:54:25 7:20 2:35:34
142 43 Олена Захарченко Ж 32 Ужгород 0:36:56 1:16:55 1:59:02 7:39 2:42:14
143 135 Юрій Гайда Ч 39 Ужгород Urun 0:30:23 1:00:17 1:30:26
144 94 Ірина Стеценко Ж 28 Ужгород - 0:28:16 0:56:07
145 44 Олексій Куруца Ч 40 Ужгород Uzhhorod Running Club 2:07:15 2:28:37
146 7 Наталія Дюлай Ж 49 Ужгород U-RUN
147 10 Уляна Кононенко Ж 28 Ужгород Uzhhorod Running Club
148 14
149 28 Андрій Олеськів Ч 34 Тернопіль Тернопіль Трейл
150 36 Катя Феєр Ж 25 Ужгород Urun club
151 37 Олег Андріїв Ч 22 Ужгород
152 39 Валентина Селехман Ж 21 Ужгород Body Zone
153 46 Тетяна Лупіна Ж 30 Київ
154 47 Віталій Розе Ч 26 Київ
155 50 Юрій Пинзеник Ч 39 Ужгород
156 71 Софія Роюк Ж 21 Львів Євроспорт
157 73 Вікторія Шкуренко Ж 42 Київ #9:00RUN
158 74 Володимир Скородинський Ч 41 Київ #9:00RUN
159 92 Іванчо Марія Ж 37 Ужгород
160 103 Наталія Ковбаснюк Ж 24 Ужгород Bodyzone
161 105 Іванчо Марія Ж 37 Ужгород U Run
162 130 Андрій Худа Ч 38 Іршава runclub
163 138 Slavomir Demcak Ч 44 Parchovany
164 21008 Сергій Хіміч Ч 35 Київ
165 1
166 2
167 3


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag