International Dnipro Swim Marathon

3км Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100м) Gap Результат
1 381 Антон Кардаш 38 Днепр Swim Stream Dnipro 1:40 0:50:24
2 331 Евгений Славный 39 Киев WolfPack 1:42 0:51:29
3 313 Алексей Медовец 32 Харьков Lamanteam 1:54 0:57:08
4 374 Алексей Пискун 15 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:54 0:57:09
5 369 Дмитрий Филипский 27 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 1:55 0:57:42
6 392 Николай Литвиненко 16 2:04 1:02:28
7 364 Алексей Бородай 56 Киев Гаврилыч Мастерс 2:07 1:03:31
8 383 Максим Лень 14 Черкассы СК Тритон 2:09 1:04:39
9 309 Александр Носырь 51 Киев 2:17 1:08:35
10 363 Артем Брага 35 Киев Open Water Team 2:19 1:09:55
11 351 Ковальчук Максим 14 Черкассы Тритон 2:20 1:10:22
12 385 Олег Кузьмин 35 Днепр Боевые торпеды 3000 2:27 1:13:34
13 360 Дмитрий Крейнер 33 Харьков KiT 2:29 1:14:48
14 362 Данил Мельник 16 Черкаси КДЮСШ ЧМР 2:34 1:17:19
15 370 Алексей Литвинов 37 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:34 1:17:24
16 341 Іван Бабічук 41 Львів 2:37 1:18:32
17 387 Yaroslav Ostapchuk 45 Киев 2:38 1:19:27
18 347 Андрій Валь 44 Бровари Artamonov_Team 2:39 1:19:59
19 316 Андрій Кіхтенко 39 Київ 2:40 1:20:00
20 304 Леонід Федорук 38 Черкаси PRIDE 2:42 1:21:04
21 335 Кирилл Козин 49 Киев МТА (Международная тенисная академия) 2:44 1:22:09
22 380 Владимир Прищепа 14 Харьков KHARKOV SWIMMING CLUB 2:44 1:22:17
23 367 Александр Гома 40 Kiev Podolskiy swimming team 2:50 1:25:09
24 384 Александр Непомнющий 44 Кропивницький 2:50 1:25:17
25 327 Валерий Жовтобрюх 48 Днепр Swim Stream Dnipro 2:53 1:26:46
26 377 Антон Шабинский 33 Киев Подольский 2:58 1:29:29
27 345 Igor Mokryk 46 Киев 3:02 1:31:00
28 372 Юрий Данильченко 60 Харьков Kharkiv swimming team 3:02 1:31:08
29 315 Alexey Masanovets 41 Киев Сапик тим 3:04 1:32:17
30 349 Сергей Шинкарук 33 Киев Podolskiy Swimming Team 3:04 1:32:22
31 354 Игорь Лиски 41 Киев Make Me TRI 3:05 1:32:32
32 375 Владимир Бондаренко 59 Киев SapikTeam 3:05 1:32:47
33 378 Дмитро Калініченко 30 Київ Sapik Team 3:08 1:34:18
34 352 Дмитрий Антоненко 45 Святопетровское Live Love 3:09 1:34:46
35 353 Вадим Лиски 39 Киев Make Me TRI 3:14 1:37:25
36 305 Олександр Варфоломієв 44 KYIV TRIATMAN 3:15 1:37:45
37 330 Кирилл Гончаренко 30 Киев SmartSwim 3:15 1:37:58
38 373 Андрей Владимирец 36 Харьков Kharkiv swimming team 3:24 1:42:14
39 371 Василь Білоус 45 Харків Kharkov swimming club 3:25 1:42:49
40 348 Віктор Валь 16 Бровари Live.Love 3:32 1:46:00
41 344 Сергій Кліндух 18 Київ LIVE.LOVE 3:34 1:47:00
42 343 Дмитрий Калиничев 51 Киев Live Love 3:35 1:47:51
43 388 Александр Шашков 50 Черкассы 4:00 2:00:18
44 361 Орда Віктор 26 Київ LIVE.LOVE 4:49 2:24:44
45 311 В'ячеслав Мельник 48 Вінниця Особисто
46 318 Олег Смирнов 35 Днепр Red Head
47 319 Дмитрий Байбуз 37 Днепр Redhead
48 325 Serhii Pykhunin 40 Днепр REDHEAD team
49 368 Александр Марченко 46 Kiev Podolskiy Swimming team


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag