Крос 10 км Чоловіки

Крос 10 км Чоловіки

Місце Атлет Вік Область Команда 1.05км 2.56км 4.07км 5.58км 7.09км 8.60км Темп Gap Результат
1 9 СТРЕБКОВ Іван 28 Тернопiльська ШВСМ Трн 0:03:14 0:08:00 0:12:44 0:17:29 0:22:09 0:26:46 3:04 0:30:57
2 1 ГОРОДИСЬКИЙ Богдан-Іван 25 м. Київ КМШВСМ 0:03:13 0:07:58 0:12:47 0:17:32 0:22:09 0:26:45 3:04 0:30:59
3 8 СІРУК Дмитро 28 Рівненська ШВСМ Рвн 0:03:15 0:08:01 0:12:48 0:17:33 0:22:10 0:26:47 3:05 0:31:03
4 2 ГЕЛЕТІЙ Ігор 37 Івано-Франківська ШВСМ І-Ф 0:03:16 0:07:59 0:12:46 0:17:33 0:22:10 0:26:46 3:05 0:31:09
5 5 КОВАЛЬ Василь 30 Житомирська ШВСМ Жтм 0:03:12 0:08:01 0:12:46 0:17:31 0:22:10 0:26:45 3:06 0:31:12
6 3 ДІДОВОДЮК Дмитро 32 Івано-Франківська ШВСМ І-Ф 0:03:14 0:08:00 0:12:47 0:17:31 0:22:10 0:26:47 3:07 0:31:21
7 20 ЧУКАНЬ Тарас 23 Хмельницька 0:03:15 0:08:02 0:12:48 0:17:37 0:22:29 0:22:29 3:11 0:32:02
8 4 ЖУКОВ Єгор 27 Донецька ШВСМ Днц 0:03:15 0:08:01 0:12:48 0:17:37 0:22:35 0:27:41 3:12 0:32:19
9 6 ЛАШИН Дмитро 31 Київська КОШВСМ 0:03:14 0:08:01 0:12:49 0:22:36 0:22:36 0:27:41 3:13 0:32:23
10 12 ГРИЦАК Юрій 34 Миколаївська ЦОП м. Миколаїв 0:03:13 0:08:03 0:33:28 0:08:03 3:13 0:32:24
11 15 ЛАДИНЯК Андрій 34 Хмельницька 0:03:16 0:08:07 0:13:02 0:18:03 0:23:06 0:28:05 3:15 0:32:40
12 21 ЯКИМЧУК Олександр 25 Вінницька 0:03:18 0:08:12 0:13:06 0:18:05 0:23:06 0:28:03 3:15 0:32:44
13 19 ЧОРНИЙ Іван 32 Хмельницька ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ 0:13:09 0:13:09 0:13:09 0:23:06 0:23:06 0:23:06 3:16 0:32:54
14 18 РАСЧУПКІН Сергій 29 Закарпатська ШВСМ Зкп 0:08:02 0:08:02 0:12:54 0:17:55 0:28:06 0:28:06 3:16 0:33:00
15 22 ЯРОШЕНКО Ігор 24 Хмельницька ДЮСШ Старосинявська Хмл 0:18:16 0:18:16 0:18:16 0:18:16 0:18:16 3:19 0:33:26
16 17 ПІДДУБНИЙ Артем 26 Донецька ШВСМ Днц 0:03:17 0:08:16 0:13:25 0:18:38 0:23:53 0:29:12 3:24 0:34:20
17 16 МАСЛАК Олександр 34 Полтавська ДЮСШ Колос Полтава 0:03:19 0:08:30 0:13:45 0:19:05 0:24:29 0:29:53 3:29 0:35:04
18 10 ВЕРЕЦЬКИЙ Павло 34 Полтавська ПОШВСМ 0:03:13 0:08:00 0:12:47 0:17:32
19 13 ДУГАН Сергій 35 Чернівецька ШВСМ Чрн 0:08:04 0:08:04 0:13:02
20 7 ОБУХОВСЬКИЙ Олексій 26 Харкiвська ШВСМ з л/а
21 11 ВИХОПЕНЬ Юрій 27 Київська КОЦОП
22 14 КРИЖЕВИЧ Олександр 25 Одеська СДЮСШОР Динамо Одеса


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag