Білоцерківський марафон 2021

Півмарафон - Вікові категорії
Text UA

Півмарафон 18-39 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1253 Марія Ходаківська 27 Ж смт Терезине 0:10:19 0:10:17 0:10:39 0:10:54 3:57 1:23:22 1:23:22
2 1056 Ivanna Melnyk 30 Ж Київ KM Running Ciub 0:10:59 0:10:38 0:10:35 0:10:13 4:03 1:25:40 1:25:29
3 1274 Анна Малекіна 37 Ж Київ ПУШЕБ 0:11:43 0:11:53 0:12:08 0:11:36 4:31 1:35:39 1:35:35
4 1267 Alena Negrutsa 29 Ж Odesa 0:12:21 0:12:07 0:11:54 0:11:28 4:34 1:36:31 1:36:25
5 1129 Євгенія Годун 32 Ж Київ KM Running Club 0:11:50 0:11:45 0:12:24 0:12:36 4:37 1:37:52 1:37:38
6 1169 Каринэ Григорян 38 Ж Одеса Stayer Run Odessa 0:12:18 0:12:12 0:12:20 0:12:01 4:40 1:38:41 1:38:30
7 1036 Катерина Мигул 22 Ж Львів 0:12:49 0:12:11 0:12:43 0:12:25 4:48 1:41:26 1:41:22
8 1012 Олена Смик 29 Ж Біла Церква 0:12:18 0:12:30 0:12:51 0:12:40 4:47 1:41:31 1:41:11
9 1067 Марія Москалець 28 Ж Київ Bila Tserkva Marathon 0:12:55 0:12:51 0:12:52 0:12:16 4:52 1:43:01 1:42:54
10 1042 Viktoria Okseniuk 33 Ж Київ 0:13:07 0:13:01 0:13:10 0:13:04 5:00 1:45:42 1:45:30
11 1024 Яна Колмогорова 31 Ж Полтава 0:12:39 0:12:49 0:13:25 0:14:07 5:00 1:45:52 1:45:36
12 1099 Леся Яковенко 27 Ж Київ 0:13:23 0:13:13 0:13:33 0:13:08 5:03 1:46:53 1:46:38
13 1271 Анастасія Альохіна 23 Ж Київ 0:13:01 0:13:49 0:14:06 0:13:52 5:08 1:48:49 1:48:28
14 1047 Олена Мельник 33 Ж Харків Cyclo-Sport 0:13:39 0:13:34 0:14:03 0:14:16 5:13 1:50:22 1:50:18
15 1062 Оксана Гаєва 26 Ж Біла Церква 0:13:28 0:13:43 0:14:14 0:14:48 5:16 1:51:36 1:51:20
16 1118 Мар`яна Швець 32 Ж Умань UmanRunnersClub 0:12:58 0:13:56 0:14:47 0:15:48 5:22 1:53:21 1:53:15
17 1005 Катерина Єлістратова 39 Ж Київ 0:14:26 0:14:38 0:14:24 0:13:43 5:24 1:54:32 1:54:15
18 1219 Валерія Довбиш 24 Ж Київ 0:13:43 0:14:00 0:14:31 0:14:47 5:26 1:55:01 1:54:44
19 1124 Наталія Максимчук 28 Ж Біла Церква 0:13:36 0:13:53 0:14:34 0:15:54 5:27 1:55:19 1:55:02
20 1113 Альона Гудзовська 29 Ж Умань UmanRunnersClub 0:14:24 0:14:21 0:14:47 0:15:11 5:30 1:56:20 1:56:14
21 1114 Вікторія Марченко 39 Ж Умань UmanRunnersClub 0:13:17 0:14:47 0:15:04 0:15:56 5:34 1:57:33 1:57:26
22 1050 Наталія Суржина 34 Ж Полтава 0:15:01 0:14:40 0:14:45 0:14:20 5:36 1:58:33 1:58:17
23 1038 Liliia Naumiak 31 Ж Київ 0:15:17 0:15:05 0:15:11 0:14:28 5:41 2:00:31 2:00:11
24 1189 Ірина Рубцова 36 Ж Київ 0:14:41 0:14:58 0:15:49 0:14:31 5:45 2:01:47 2:01:26
25 1075 Альона Коновальчук 29 Ж Київ 0:14:26 0:15:14 0:15:37 0:15:49 5:46 2:01:53 2:01:40
26 1087 Ірина Фединець 29 Ж Київ 0:14:26 0:15:12 0:15:31 0:15:49 5:46 2:01:56 2:01:43
27 1191 Діана Абдурашідова 24 Ж Київ Run21 0:15:45 0:14:56 0:15:38 0:15:31 5:50 2:03:21 2:03:11
28 1103 Олена Бірученко 38 Ж Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:14:23 0:15:08 0:15:59 0:16:20 5:51 2:03:41 2:03:29
29 1116 Альона Животівська 23 Ж Умань UmanRunnersClub 0:15:03 0:15:27 0:15:22 0:16:09 5:51 2:03:52 2:03:44
30 1108 Яна Вовк 36 Ж Умань UmanRunnersClub 0:15:05 0:15:26 0:16:05 0:16:27 5:56 2:05:22 2:05:13
31 1039 Ірина Коршак 33 Ж Чернігів LifeСПОРТ, Біговий Чернігів 0:15:20 0:15:25 0:15:56 0:15:29 5:56 2:05:38 2:05:16
32 1190 Оксана Попова 34 Ж Біла Церква Run-Up Nation 0:15:43 0:15:52 0:15:58 0:15:34 5:59 2:06:30 2:06:18
33 1212 Ольга Антонюк 33 Ж Київ Ланет RUN 0:15:38 0:15:25 0:15:50 0:15:45 6:01 2:07:15 2:07:00
34 1226 Анастасія Бехтер 24 Ж Київ 0:16:00 0:16:06 0:16:17 0:16:03 6:06 2:08:55 2:08:45
35 1230 Tanya Nakonechna 35 Ж Київ Dimteam 0:17:04 0:15:54 0:15:46 0:15:44 6:10 2:10:31 2:10:14
36 1269 Юлія Довжик 34 Ж Біла Церква 0:15:29 0:15:55 0:16:46 0:17:02 6:14 2:11:50 2:11:32
37 1077 Наталія Бондарчук 36 Ж Житомир 0:16:47 0:16:26 0:16:23 0:16:06 6:17 2:13:04 2:12:43
38 1117 Вікторія Ромасевич 34 Ж Умань UmanRunnersClub 0:15:51 0:16:28 0:17:10 0:18:01 6:19 2:13:31 2:13:24
39 1115 Юлія Красновид 38 Ж Умань UmanRunnersClub 0:16:18 0:16:54 0:17:46 0:17:12 6:24 2:15:22 2:15:14
40 1063 Людмила Лисун 33 Ж Біла Церква 0:16:22 0:17:01 0:17:46 0:17:30 6:25 2:15:39 2:15:31
41 1164 Катерина Зінченко 28 Ж Полтава 0:15:01 0:17:10 0:19:39 0:20:05 6:39 2:20:28 2:20:21
42 1027 Юлія Лукьянчикова 33 Ж Полтава 0:15:01 0:17:10 0:19:18 0:20:05 6:39 2:20:28 2:20:28
43 1182 Анна Федченко 31 Ж Біла Церква Run- Up Nation 0:16:34 0:17:44 0:19:50 0:19:34 6:51 2:24:46 2:24:41
44 1001 Іра Волкова 32 Ж Бровари 0:18:02 0:17:56 0:18:24 0:19:23 6:56 2:26:34 2:26:21
45 1025 Наталія Білик 28 Ж Біла Церква 0:18:31 0:18:28 0:18:45 0:19:31 7:03 2:28:58 2:28:44
46 1204 Євгенія Семенюк 24 Ж Біла Церква 72 ОМБр 0:15:51
47 1008 Мария Крутоус 24 Ж Белая Церковь
48 1029 Marina Komarova 36 Ж Київ
49 1064 Вікторія Баслик 20 Ж Київ

Півмарафон 18-39 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1268 Андрій Гриценко 27 Ч Київ Salomon Running Club Ukraine 0:09:27 0:09:24 0:09:30 0:09:10 3:35 1:15:45 1:15:43
2 1068 Андрій Таргоній 34 Ч Бровари 0:09:32 0:09:42 0:09:49 0:09:47 3:42 1:18:17 1:18:10
3 1187 Vitalii Kovalov 34 Ч Kyiv Track and Speed 0:09:39 0:09:48 0:09:55 0:09:38 3:42 1:18:26 1:18:23
4 1252 Микола Богданець 38 Ч Рокитне Особисто 0:09:48 0:09:47 0:09:54 0:09:58 3:45 1:19:13 1:19:10
5 331 Нанаки Дмитрий 35 Ч 0:09:55 0:09:53 0:09:59 0:09:53 3:47 1:19:56 1:19:52
6 1165 Олександр Вікторов 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:10:13 0:10:07 0:09:52 0:10:03 3:50 1:21:10 1:21:10
7 1105 Олександр Хоменко 33 Ч Миколаїв 0:10:21 0:10:14 0:10:43 0:10:09 3:56 1:23:18 1:23:15
8 1078 Андрій Фатєєв 38 Ч Brovary БІГ в Броварах 0:10:37 0:10:23 0:10:23 0:09:52 3:57 1:23:32 1:23:23
9 1084 Заi'ка Олександр 37 Ч Бровари Бiг в Броварах 0:10:12 0:10:21 0:11:00 0:09:57 3:57 1:23:36 1:23:32
10 1071 Дмитро Сидорчук 39 Ч Нова Каховка NK-run 0:10:35 0:10:19 0:10:33 0:10:06 3:58 1:23:54 1:23:51
11 1031 Віталій Волошин 34 Ч Киів 0:10:54 0:10:41 0:10:35 0:10:08 4:03 1:25:30 1:25:27
12 1143 Олександр Костенко 28 Ч Умань UmanRunnersClub 0:10:20 0:10:31 0:10:56 0:11:01 4:05 1:26:15 1:26:08
13 1198 Максим Рябоконь 26 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon/TribeX 0:10:20 0:10:42 0:10:55 0:11:06 4:06 1:26:37 1:26:33
14 1079 Євгеній Щербак 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:10:35 0:10:47 0:10:54 0:10:53 4:06 1:26:41 1:26:36
15 1148 Артем Христін 28 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:10:35 0:10:54 0:11:01 0:10:54 4:07 1:27:08 1:27:03
16 1188 oleg tserkovnyy 31 Ч odessa PROJECT13 0:11:01 0:10:49 0:10:53 0:10:21 4:07 1:27:11 1:27:05
17 1125 Артур Кравець 34 Ч Умань UmanRunnersClub 0:10:50 0:10:49 0:10:51 0:10:26 4:07 1:27:16 1:27:10
18 1275 Roman Nesteruk 37 Ч Бровари BIG 0:10:22 0:10:45 0:11:10 0:11:43 4:09 1:27:50 1:27:46
19 1040 Serhii Zinovchenko 38 Ч Kyiv 0:10:43 0:11:14 0:11:15 0:10:47 4:12 1:28:57 1:28:53
20 1086 Віталій Нестеренко 37 Ч Біла Церква run-up nation 0:11:01 0:10:56 0:11:09 0:10:55 4:13 1:29:01 1:29:01
21 1049 Іван Бабенко 34 Ч Ірпінь 0:10:59 0:11:07 0:11:06 0:10:57 4:13 1:29:21 1:29:00
22 1088 Дмитро Демянів 38 Ч Біла церква Run up nation 0:11:49 0:11:16 0:10:58 0:10:45 4:15 1:30:05 1:29:57
23 1179 Дмитрий Колесник 36 Ч Киев Run21 0:11:07 0:11:03 0:11:09 0:11:16 4:16 1:30:15 1:30:06
24 1007 Олександр Фесенко 32 Ч Суми 0:11:01 0:11:14 0:11:23 0:11:32 4:17 1:30:56 1:30:38
25 1200 Роман Староселець 32 Ч Львів ShypShynaRunClub 0:11:06 0:11:01 0:11:28 0:11:52 4:18 1:31:07 1:31:03
26 1185 Илья Сикач 28 Ч Киев Adidas runners kyiv 0:10:56 0:11:05 0:11:32 0:12:01 4:18 1:31:15 1:30:55
27 1016 Ігор Биханов 36 Ч Соледар 0:11:26 0:11:26 0:11:30 0:11:29 4:21 1:31:59 1:31:49
28 1186 Максим Синенко 31 Ч Житомир СК Полісся UA 0:11:25 0:11:28 0:11:34 0:11:06 4:21 1:32:05 1:32:00
29 1170 Игорь Сидоренко 38 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:11:34 0:11:32 0:11:26 0:11:26 4:23 1:32:44 1:32:31
30 1270 Андрій Кравець 36 Ч Киів 0:11:07 0:11:29 0:11:44 0:12:29 4:25 1:33:29 1:33:23
31 1227 Alex Halushko 37 Ч киев ArmorMe 0:11:07 0:11:43 0:12:03 0:12:02 4:26 1:34:05 1:33:40
32 1107 Павло Браціло 30 Ч Умань UmanRunnersClub 0:11:45 0:11:57 0:12:33 0:13:16 4:33 1:36:13 1:36:08
33 1151 Геннадий Ястребный 34 Ч Одесса Stayer Run Odessa 0:12:21 0:12:08 0:11:55 0:11:29 4:34 1:36:31 1:36:25
34 1076 Андрій Пугаков 35 Ч Житомир 0:11:20 0:11:44 0:12:09 0:12:25 4:33 1:36:32 1:36:11
35 1235 Сергій Хіміч 35 Ч Київ 0:11:43 0:11:53 0:12:09 0:12:40 4:35 1:36:57 1:36:52
36 1096 Рома Марченко 33 Ч Киев Victory Team 0:11:54 0:11:58 0:12:08 0:12:23 4:37 1:37:40 1:37:25
37 1233 Andrey Aleksandrov 36 Ч Київ 0:11:49 0:12:05 0:12:20 0:11:48 4:37 1:37:49 1:37:34
38 1162 Євгген Кайнара 31 Ч Біла Церква 0:11:41 0:12:18 0:12:38 0:12:39 4:37 1:37:51 1:37:27
39 1091 Денис Мись 19 Ч Біла Церква Трібо 0:11:02 0:12:09 0:12:20 0:13:52 4:38 1:37:55 1:37:51
40 1202 Вадим Тарасенко 26 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:12:18 0:11:56 0:12:17 0:12:40 4:39 1:38:34 1:38:23
41 1142 Олександр Герасимчук 31 Ч Жмеринка 0:12:41 0:12:25 0:11:59 0:11:54 4:40 1:38:41 1:38:30
42 1243 Андрій Кузьменко 32 Ч Вінниця 0:11:52 0:12:09 0:12:21 0:12:23 4:40 1:38:47 1:38:36
43 1221 Олександр Шрайтель 29 Ч Полтава GOrynych 0:12:35 0:12:22 0:11:51 0:12:02 4:40 1:38:48 1:38:33
44 1178 Артем Суров 30 Ч Київ RUN21 0:12:11 0:12:13 0:12:34 0:12:02 4:40 1:38:49 1:38:40
45 1250 Артем Денделєв 29 Ч Киев Славутич-Стар 0:12:32 0:12:18 0:12:15 0:12:04 4:40 1:39:07 1:38:45
46 1167 Serhii Blakyta 35 Ч Обухів Victory Team 0:11:55 0:11:58 0:12:46 0:12:38 4:41 1:39:19 1:39:04
47 1201 Роман Назаренко 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:12:16 0:12:24 0:12:21 0:12:22 4:42 1:39:28 1:39:21
48 1259 Микола Бочаров 32 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:12:15 0:12:24 0:12:22 0:12:23 4:42 1:39:28 1:39:28
49 1058 Дмитро Блащук 32 Ч Фастів 0:12:17 0:12:33 0:12:17 0:11:55 4:43 1:39:45 1:39:45
50 1055 Семишкур Ігор 38 Ч 0:11:54 0:12:16 0:12:33 0:12:20 4:42 1:39:46 1:39:25
51 1051 Yurii Novikov 35 Ч Kyiv 0:12:43 0:12:22 0:12:31 0:11:52 4:43 1:40:00 1:39:42
52 1173 Олександр Гончаренко 38 Ч одесса Project13 0:12:20 0:12:08 0:12:44 0:13:16 4:45 1:40:36 1:40:31
53 1022 Станіслав Черначук 35 Ч Біла Церква 0:12:15 0:12:25 0:12:21 0:12:53 4:45 1:40:41 1:40:25
54 1104 Володимир Андрусик 26 Ч Київ VICTORYTEAM 0:11:54 0:12:14 0:13:04 0:13:10 4:46 1:40:51 1:40:35
55 1100 Олександр Прокопенко 31 Ч С. Фастівка 0:11:46 0:12:36 0:13:18 0:13:13 4:47 1:41:05 1:40:57
56 1119 Андрій Деной 36 Ч Умань UmanRunnersClub 0:12:37 0:12:43 0:12:36 0:12:04 4:47 1:41:07 1:40:56
57 1224 Ярослав Мельник 38 Ч Київ 0:12:46 0:13:03 0:12:15 0:12:04 4:47 1:41:24 1:41:03
58 1254 Володимир Шаблей 33 Ч Біла Церква 0:12:16 0:12:46 0:13:03 0:12:45 4:47 1:41:29 1:41:14
59 1097 Віталій Смик 29 Ч Біла Церква Трібо 0:12:18 0:12:31 0:12:52 0:12:41 4:47 1:41:32 1:41:11
60 1255 Артур Марциновський 30 Ч Київ KM Running Club 0:12:45 0:13:03 0:12:16 0:12:24 4:48 1:41:43 1:41:21
61 1168 Андрій Мельник 37 Ч Київ 0:12:55 0:13:03 0:12:52 0:11:51 4:54 1:43:39 1:43:23
62 1003 Ігор Хоменко 31 Ч Біла Церква 0:11:53 0:12:22 0:13:27 0:14:26 4:54 1:43:41 1:43:31
63 1106 Ігор Туркевич 30 Ч Київ KuzinTeam 0:12:47 0:12:55 0:13:07 0:12:34 4:54 1:43:42 1:43:42
64 1216 Дмитро Редька 23 Ч Біла Церква 0:14:12 0:14:11 0:12:45 0:11:25 4:54 1:43:52 1:43:38
65 1260 Сергій Прокопенко 34 Ч с Фастівка 0:11:37 0:13:03 0:13:31 0:14:57 4:55 1:44:17 1:44:01
66 1140 Роман Мачульський 25 Ч Біла Церка 0:13:44 0:12:56 0:12:36 0:12:48 4:57 1:45:03 1:44:45
67 1194 Павло Фільварковий 37 Ч Первомайськ Stayer Run Odessa 0:13:47 0:13:11 0:13:03 0:13:15 5:01 1:46:18 1:45:58
68 1244 Дмитро Кеба 32 Ч Київ 0:13:05 0:12:53 0:13:07 0:13:46 5:01 1:46:25 1:46:07
69 1122 Анатолій Медведев 22 Ч Умань UmanRunnersClub 0:12:28 0:13:22 0:13:29 0:14:38 5:03 1:46:45 1:46:38
70 1035 Євген Марців 38 Ч Львів 0:14:03 0:13:19 0:13:10 0:12:41 5:05 1:47:40 1:47:29
71 1026 Василь Пикалюк 35 Ч Біла Церква 0:12:30 0:12:52 0:13:29 0:15:16 5:05 1:47:40 1:47:15
72 1127 Віктор Лі 31 Ч Южне Южний бежит 0:13:25 0:12:59 0:13:25 0:13:46 5:08 1:48:40 1:48:17
73 1213 Віктор Катеринич 37 Ч Київ Victory Team 0:13:33 0:13:33 0:13:53 0:13:52 5:09 1:49:00 1:48:54
74 1196 Andrii Androshchuk 34 Ч Kyiv hobo.run 0:12:37 0:13:07 0:14:12 0:15:25 5:09 1:49:10 1:48:52
75 1239 Олександр Дмитруха 34 Ч Київ 0:13:05 0:13:16 0:13:35 0:14:37 5:10 1:49:28 1:49:09
76 1144 Михайло Смілян 31 Ч Біла Церква Run-Up Nation 0:13:54 0:13:34 0:13:53 0:13:28 5:12 1:50:09 1:49:55
77 1015 Віталій Краєвський 28 Ч Біла Церква 0:12:29 0:13:21 0:13:57 0:16:33 5:16 1:51:24 1:51:19
78 1090 Владимир Тринько 38 Ч Николаев 0:13:55 0:13:45 0:14:17 0:14:48 5:19 1:52:23 1:52:12
79 1054 Кирило Гончарук 34 Ч Вінниця Air fitness 365 0:14:04 0:13:59 0:13:58 0:14:38 5:20 1:52:50 1:52:50
80 1249 Александр Соломатин 39 Ч Житомир 0:14:17 0:13:59 0:14:28 0:13:51 5:22 1:53:47 1:53:27
81 1208 Владислав Вовк 25 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:13:52 0:13:46 0:14:03 0:14:37 5:23 1:53:54 1:53:37
82 1009 Микола Сахно 31 Ч Біла Церква 0:12:44 0:13:31 0:15:25 0:16:25 5:26 1:54:58 1:54:43
83 1013 Саша Соляник 32 Ч Біла Церква 0:14:15 0:14:02 0:14:06 0:15:10 5:26 1:55:05 1:54:57
84 1177 Роман Пикалюк 37 Ч Кропивницький 0:13:58 0:14:07 0:14:46 0:14:52 5:29 1:56:01 1:55:43
85 1203 Ярослав Крилов 25 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:13:22 0:13:06 0:15:53 0:17:06 5:32 1:57:08 1:56:59
86 1246 Вячеслав Василенко 19 Ч М.Біла Церква 0:13:10 0:14:11 0:16:31 0:17:08 5:34 1:57:48 1:57:33
87 1032 Тарас Руденко 35 Ч Белая Церковь 0:14:42 0:14:32 0:14:23 0:16:06 5:38 1:59:18 1:59:05
88 1257 Василий Червонок 29 Ч Киев BANDA 0:13:40 0:14:27 0:15:18 0:17:31 5:39 1:59:34 1:59:24
89 1149 Руслан Ганжук 30 Ч Донецьк Happy Run 0:15:18 0:15:05 0:15:11 0:14:28 5:41 2:00:31 2:00:11
90 1211 Тимур Ніколайонок 20 Ч Біла Церква 1129 ЗРП 0:14:28 0:14:42 0:15:26 0:15:48 5:45 2:01:33 2:01:21
91 1205 Данило Солтівський 21 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:13:52 0:13:47 0:15:44 0:17:42 5:45 2:01:45 2:01:27
92 1034 Юрий Воронов 36 Ч Soledar 0:13:30 0:14:03 0:15:53 0:18:45 5:46 2:02:09 2:01:59
93 1176 Григорій Ладунський 29 Ч Васильків 0:13:49 0:15:14 0:16:39 0:18:25 5:50 2:03:09 2:03:06
94 1037 Андрій Бондаренко 34 Ч Біла церква 0:14:32 0:15:29 0:16:24 0:16:21 5:50 2:03:23 2:03:18
95 1121 Микола Махневич 34 Ч Умань UmanRunnersClub 0:15:30 0:15:14 0:15:02 0:16:47 5:52 2:04:05 2:03:51
96 1156 Владислав Фесенко 22 Ч Kyiv Victory Team 0:14:51 0:14:58 0:15:31 0:16:32 5:52 2:04:10 2:03:54
97 1245 Дмитро Петрик 19 Ч Біла Церква 0:13:11 0:14:11 0:16:31 0:21:27 5:53 2:04:22 2:04:07
98 1222 Влад Гейленко 22 Ч Біла Церква 0:13:01 0:13:27 0:15:46 0:21:40 5:54 2:04:58 2:04:44
99 1138 Денис Скрибка 26 Ч Біла Церква Добро 0:15:38 0:15:19 0:16:12 0:16:31 5:58 2:06:21 2:06:04
100 1207 Олексій Бобилєв 35 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:14:13 0:15:20 0:18:06 0:17:47 6:01 2:07:27 2:07:15
101 1059 Георгій Фастівський 21 Ч Біла Церква 0:16:49 0:16:26 0:16:34 0:16:38 6:15 2:12:19 2:12:01
102 1172 Ян Паламарчук 38 Ч Бровари БІГ Бровари 0:15:26 0:15:57 0:17:21 0:19:23 6:15 2:12:26 2:12:09
103 1002 Роман Горобець 34 Ч Киев 0:18:01 0:17:55 0:18:22 0:12:50 6:19 2:13:34 2:13:24
104 1193 Олег Слюсар 31 Ч Київ 0:15:27 0:16:24 0:18:25 0:18:06 6:22 2:14:47 2:14:34
105 1206 Андрій Лозінський 27 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:14:53 0:17:06 0:18:17 0:19:12 6:33 2:18:39 2:18:21
106 1210 Серафим Чертополох 22 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:13:55 0:15:10 0:19:43 0:21:46 6:34 2:18:52 2:18:34
107 1152 Андрій Худолей 37 Ч Полтава GOrynych 0:15:01 0:17:11 0:19:18 0:19:39 6:37 2:20:02 2:19:55
108 1154 Михайло Шилов 38 Ч Біла Церква 0:15:27 0:17:16 0:18:46 0:20:18 6:42 2:21:37 2:21:21
109 1000 Олександр Волков 34 Ч Бровари 0:18:01 0:17:55 0:18:23 0:19:24 6:56 2:26:34 2:26:24
110 1262 Вячеслав Бульківський 36 Ч Біла Церква BULKOVSKIY 0:16:36 0:18:22 0:19:13 0:23:06 7:10 2:31:32 2:31:24
111 1217 Oleksandr Rolskyi 30 Ч Київ 0:12:07
112 1004 Богдан Скрипник 28 Ч Біла Церква
113 1017 Андрій Поляк 32 Ч Волочиськ
114 1030 Dmytro Lykhosherstyi 31 Ч Kiev
115 1074 Юрий Карташов 36 Ч Киев  RUN VS
116 1082 Олексій Назаренко 29 Ч Kiev RUN VS
117 1089 Руслан Гурський 25 Ч Біла Церква СКК «Дайтан»
118 1109 Олександр Бурлака 33 Ч Умань UmanRunnersClub
119 1123 Сергій Лисиця 29 Ч Біла Церква
120 1126 Владислав Корольов 38 Ч Kiev Run Base Kyiv
121 1128 Олег Федченко 39 Ч Вінниця Airfitnes
122 1133 Артем Віннічук 32 Ч Киев
123 1134 Дмитро Оспіщев 27 Ч Київ
124 1135 Андрей Мищанин 28 Ч Киев Happy Tri Friends
125 1150 Artem Gorovenko 27 Ч Kyiv Victory Club
126 1158 Ігор Широкий 31 Ч Київ Aerostar-TeamOne
127 1264 Олександр Лємєнов 32 Ч Київ Run-Up Nation

Півмарафон 40-44 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1046 Светлана Маковоз 42 Ж Dnepr 0:12:04 0:12:32 0:12:49 0:12:44 4:46 1:40:48 1:40:48
2 1237 Людмила Мироненко 42 Ж Київ FitnessLusya 0:12:39 0:12:46 0:13:01 0:12:54 4:52 1:42:56 1:42:56
3 310 Черевічна Людміла Володіміривна 40 Ж 0:12:48 0:13:17 0:13:26 0:13:12 5:00 1:45:37 1:45:33
4 1020 Марія Власова 40 Ж Полтава 0:12:39 0:12:48 0:13:25 0:14:28 5:02 1:46:27 1:46:10
5 1214 Анна Коцел 41 Ж Біла Церква 0:13:01 0:13:12 0:13:18 0:13:17 5:02 1:46:51 1:46:31
6 1014 Наталія Бадіон 42 Ж Біла Церква 0:13:22 0:13:39 0:13:58 0:13:37 5:09 1:48:50 1:48:42
7 1018 Альона Кохно 41 Ж Київ

Півмарафон 40-44 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1215 Буц Олександр 41 Ч Ірпінь Основа бігу 0:16:57 0:15:09 3:47 1:20:03 1:19:57
2 1161 Игорь Губенко 43 Ч Запорожье SigmaRun 0:10:02 0:10:19 0:10:37 0:10:32 3:55 1:22:43 1:22:40
3 1157 Володимир Крепосняк 41 Ч Київ AeroStar-TeamOne 0:10:13 0:10:13 0:10:17 0:10:34 3:55 1:22:55 1:22:52
4 1011 Сергій Васильєв 41 Ч Київ 0:11:05 0:11:01 0:10:50 0:10:30 4:09 1:28:11 1:27:50
5 1220 Дмитро Бурмістренко 40 Ч Київ KM Running club 0:11:27 0:11:13 0:11:15 0:10:51 4:15 1:30:13 1:29:58
6 1130 Антон Сікора 42 Ч Київ Основа Бігу 0:11:26 0:11:15 0:11:15 0:11:19 4:17 1:30:43 1:30:36
7 1238 Roman Mandziuk 41 Ч Запорожье 0:11:33 0:11:33 0:11:15 0:11:02 4:21 1:32:00 1:31:55
8 1223 Андрей Резник 40 Ч Одесса Project13 0:11:34 0:11:35 0:11:28 0:11:27 4:24 1:32:55 1:32:50
9 1155 Михаил Третяк 43 Ч Харьков МК Харьков 0:11:48 0:11:41 0:11:58 0:12:04 4:33 1:36:21 1:36:02
10 1021 Олег Бойко 40 Ч Біла Церква 0:11:58 0:11:54 0:12:07 0:12:06 4:35 1:36:55 1:36:48
11 1048 Александр Панов 42 Ч Харьков Cyclo-Sport 0:12:02 0:12:08 0:12:16 0:11:29 4:36 1:37:17 1:37:12
12 1083 Александр Шевченко 40 Ч Одесса https://www.bc-marathon.org.ua/ru/ 0:11:33 0:11:56 0:12:31 0:13:04 4:38 1:38:07 1:37:48
13 1131 Олександр Сагура 40 Ч Київ 0:12:48 0:12:52 0:11:59 0:11:06 4:41 1:38:59 1:38:50
14 1209 Олександр Осика 42 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:12:46 0:12:35 0:12:30 0:11:11 4:41 1:39:13 1:39:02
15 1023 Александр Крощенко 44 Ч Gjknfdf 0:12:23 0:12:24 0:12:53 0:13:06 4:49 1:42:08 1:41:51
16 1231 Костянтин Божко 44 Ч Киев KM Running club 0:12:46 0:13:06 0:13:13 0:13:19 4:58 1:45:14 1:44:53
17 1234 Олександр Головченко 44 Ч Київ KM running club 0:13:06 0:13:02 0:13:09 0:13:05 5:00 1:45:43 1:45:30
18 1248 Георгій Нестеренко 40 Ч Біла Церква Run up nation 0:13:11 0:13:23 0:13:28 0:12:52 5:02 1:46:24 1:46:16
19 1261 Микола Ратошнюк 40 Ч Біла Церква 0:12:01 0:12:42 0:13:29 0:15:48 5:03 1:46:53 1:46:45
20 1166 Руслан Андрущенко 44 Ч Киев Victory Team 0:12:54 0:13:05 0:13:30 0:13:54 5:04 1:47:24 1:47:08
21 1240 Виталий Сахно 40 Ч Киев Saucony Run Club 0:13:33 0:13:37 0:14:05 0:13:30 5:10 1:49:31 1:49:14
22 1247 Юрий Гричковский 40 Ч Запорожье ТриСпорт 0:12:28 0:13:57 0:14:31 0:14:42 5:14 1:50:48 1:50:41
23 1184 Денис Тюрин 44 Ч г. Одесса Stayer Run Odessa 0:14:16 0:14:00 0:13:44 0:13:13 5:17 1:52:07 1:51:46
24 1080 Уманський Сергій 43 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:13:19 0:13:49 0:14:30 0:14:33 5:19 1:52:09 1:52:09
25 1195 Сергей Бондаренко 42 Ч Бровары Б.І.Г Бровари 0:12:19 0:13:48 0:15:15 0:15:15 5:20 1:53:06 1:52:48
26 1153 Руслан Капітоненко 43 Ч Біла церква 0:14:17 0:14:37 0:15:00 0:15:07 5:32 1:57:18 1:57:04
27 1095 Роман Чорненький 43 Ч Київ ELKO Running Club 0:13:51 0:14:07 0:15:28 0:16:35 5:38 1:59:12 1:58:53
28 1141 Сергій Тульєв 43 Ч Біла Церква 0:15:07 0:15:00 0:14:38 0:14:52 5:39 1:59:45 1:59:26
29 1132 Евген Негробов 40 Ч Київ 0:14:18 0:14:22 0:14:58 0:16:20 5:42 2:00:14 2:00:14
30 1228 Вячеслав Борончук 43 Ч Кишинев 0:14:39 0:15:00 0:15:41 0:16:40 5:43 2:01:12 2:00:50
31 1273 Максим Бубирєв 40 Ч Белая Церковь 0:13:35 0:14:26 0:15:26 0:19:47 5:50 2:03:03 2:03:03
32 333 Юрескул Валерій 43 Ч 0:14:20 0:15:57
33 1019 Вадім Кохно 43 Ч Київ
34 1174 Олександр Пилипенко 44 Ч Вінниця

Півмарафон 45-49 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1146 Оксана Ситнік 46 Ж Харків Cyclo-sport 0:15:07 0:15:16 0:16:39 0:16:12 6:01 2:07:01 2:06:56
2 1272 Надія Беднарчук 46 Ж Броди - 0:17:02 0:16:43 0:17:13 0:17:16 6:26 2:16:08 2:15:51
3 1136 Оксана Тишко 48 Ж Київ СК Науковець 0:16:27 0:17:23 0:17:28 0:18:56 6:37 2:19:51 2:19:41
4 1181 Valérie Tournigand 46 Ж KIEV

Півмарафон 45-49 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1241 Олександр Шерстюк 46 Ч Біла Церква Стимул 0:09:30 0:09:23 0:09:34 0:09:37 3:36 1:16:13 1:16:09
2 1073 Павел Заболотный 48 Ч Бровары 0:09:51 0:09:50 0:10:11 0:10:19 3:49 1:20:39 1:20:36
3 1163 Коверник Олексій 46 Ч Олешки 0:09:51 0:09:57 0:10:14 0:10:21 3:50 1:20:54 1:20:52
4 1111 Віталій Вовк 45 Ч Умань UmanRunnersClub 0:09:58 0:10:20 0:10:37 0:10:56 3:57 1:23:36 1:23:31
5 1010 Володимир Воронін 45 Ч Ukraine, Soledar 0:11:27 0:11:27 0:11:31 0:11:41 4:21 1:32:11 1:32:02
6 1120 Сергій Опалко 47 Ч Умань UmanRunnersClub 0:10:50 0:11:31 0:12:04 0:11:55 4:26 1:33:42 1:33:36
7 1006 Станіслав Єрко 48 Ч Київ 0:11:33 0:11:57 0:12:08 0:11:09 4:29 1:34:56 1:34:41
8 1256 Андрій Масич 47 Ч Київ #Побігли 0:11:49 0:11:44 0:11:59 0:12:08 4:32 1:36:11 1:35:58
9 1225 Баграт Хубашвілі 48 Ч Київ KM Running Club 0:11:26 0:11:12 0:11:28 0:15:51 4:35 1:36:56 1:36:41
10 1098 Олег Кліщ 45 Ч Біла Церква Білоцерківський марафон 0:12:05 0:12:22 0:12:41 0:12:50 4:43 1:39:41 1:39:33
11 1092 Олексій Бут 45 Ч Белая Церковь 0:12:21 0:12:05 0:12:33 0:13:05 4:45 1:40:23 1:40:18
12 1160 Дмитро Норенко 45 Ч Миколаїв 0:12:43 0:12:39 0:12:34 0:12:23 4:48 1:41:33 1:41:26
13 1266 Сергей Амелько 45 Ч Каменское Инваспорт 0:13:11 0:13:33 0:13:50 0:14:10 5:01 1:45:55 1:45:52
14 1044 Игорь Васильчук 46 Ч Белая Церковь 0:13:45 0:13:39 0:13:36 0:13:28 5:11 1:50:05 1:49:40
15 1199 Zarytskyi Oleksii 46 Ч Київ 0:14:21 0:14:55 0:13:19 0:14:30 5:22 1:53:52 1:53:30
16 1045 Лысенко Александр 45 Ч Киев 0:14:41 0:14:29 0:14:25 0:12:37 5:25 1:54:54 1:54:36
17 1041 Volodymyr Pylypenko 49 Ч Kyiv 0:12:37 0:13:53 0:15:14 0:14:16 5:30 1:56:33 1:56:15
18 1110 Юрій Красновид 46 Ч Умань UmanRunnersClub 0:14:28 0:14:41 0:15:19 0:14:07 5:36 1:58:23 1:58:16
19 1065 Олександр Боровицький 45 Ч Вінниця Air Fitness 365 0:15:01 0:15:09 0:16:11 0:17:18 6:03 2:08:02 2:07:47
20 1033 Євген Смирнов 47 Ч Kyiv 0:14:09 0:15:03 0:17:51 0:18:53 6:10 2:10:43 2:10:23
21 1175 Роман Павленко 45 Ч Суми ACS 0:10:03 0:10:26 0:10:21

Півмарафон 50-54 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1070 Светлана Качур 52 Ж Біла Церква Run up nation 0:17:07 0:17:07 0:17:47 0:18:33 6:40 2:21:06 2:20:54
2 1101 Олена Бортнік 51 Ж Київ Runday Obolon 0:16:57 0:17:06 0:17:31 0:19:14 6:40 2:21:07 2:20:57

Півмарафон 50-54 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1192 Валерій Караульний 53 Ч Київ 0:10:32 0:10:38 0:10:43 0:10:40 4:03 1:25:55 1:25:43
2 1232 Ihor Sakhanda 54 Ч Київ URA, RCS 0:10:39 0:10:51 0:11:07 0:11:15 4:09 1:27:54 1:27:50
3 1258 Iгор Рихлюк 53 Ч Житомир 0:10:31 0:10:45 0:11:14 0:11:36 4:10 1:28:04 1:27:59
4 1251 iгор кутовий 54 Ч Біла Церква Арсенал,А.Б.У. 0:10:48 0:11:07 0:11:24 0:12:12 4:17 1:30:40 1:30:34
5 1072 Олександр Емайкін 52 Ч Нова Каховка NK-run 0:11:36 0:12:04 0:12:45 0:13:20 4:39 1:38:10 1:38:07
6 1094 Євген Степаненко 54 Ч Кам'янське Дніпропетровська область 0:12:56 0:13:02 0:12:18 0:11:48 4:47 1:41:15 1:41:04
7 1053 Микола Олійник 53 Ч Біла Церква 0:12:38 0:13:08 0:13:15 0:13:09 4:55 1:43:52 1:43:47
8 1066 Віктор Кучерявий 53 Ч Біла Церква 0:12:26 0:12:39 0:13:08 0:13:55 4:55 1:44:12 1:44:00
9 1277 Микола Дзюнь 54 Ч Біла Церква Арсенал 0:12:49 0:13:29 0:13:49 0:15:08 5:11 1:49:33 1:49:23
10 1061 Martini Davide 50 Ч Kyiv Nike Running Club 0:14:07 0:14:10 0:13:39 0:12:43 5:15 1:51:03 1:50:52
11 1171 Леонид Нишко 50 Ч Одеса 0:11:42 0:12:27 0:19:25 0:15:01 5:15 1:51:08 1:51:03
12 1093 Олександр Цюзь 50 Ч Жмеринка 0:15:57 0:16:10 0:17:32 0:18:23 6:25 2:16:03 2:15:37

Півмарафон 55-59 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1183 Інна Козуб 59 Ж Novomoskovsk 0:13:22 0:13:45 0:14:18 0:13:57 5:14 1:50:51 1:50:41

Півмарафон 55-59 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1085 Віктор Молчанов 56 Ч Кремінна 0:10:56 0:11:18 0:12:06 0:11:31 4:21 1:32:17 1:31:59
2 1276 Роман Карасьов 55 Ч Біла Церква Дурдом Веселка 0:12:25 0:12:43 0:12:49 0:12:50 4:49 1:41:51 1:41:39
3 1197 Олег Дімітрієв 57 Ч Біла Церква Арсенал 0:11:58 0:12:13 0:12:55 0:15:40 4:51 1:42:53 1:42:33
4 1159 Oleksandr Lishchuk 57 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:13:17 0:13:18 0:12:37 0:12:05 4:55 1:43:59 1:43:51
5 1236 Игорь Черненко 56 Ч Киев 0:12:28 0:12:49 0:13:20 0:16:20 5:05 1:47:47 1:47:29
6 1180 Леонід Комашко 56 Ч Радомишль Victory Team 0:14:51 0:14:59 0:15:00 0:14:58 5:40 1:59:55 1:59:39
7 1263 Олексій Діомідов 57 Ч Київ SC Marlin 0:15:23 0:16:27 0:17:16 0:18:31 6:17 2:13:10 2:12:47

Півмарафон 60-64 Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1069 Ніна Іваровська 60 Ж Чернігівська область Ветеранська десятка 0:13:01 0:13:01 0:13:08 0:13:19 4:57 1:44:39 1:44:39
2 1147 ALEXANDRA LEU 60 Ж RMoldova Kisinau Kisinau 0:13:25 0:13:21 0:13:15 0:13:08 5:02 1:46:37 1:46:19

Півмарафон 60-64 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1242 Василь Возненко 60 Ч Біла Церква АБУ 0:10:21 0:10:21 0:10:42 0:10:58 4:00 1:24:39 1:24:33
2 1102 Сергій Алексієнко 63 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:12:23 0:13:10 0:13:34 0:14:25 5:03 1:47:03 1:46:50
3 1081 Володимир Іванов 64 Ч Вінниця Колос 0:13:27 0:14:01 0:14:42 0:16:11 5:21 1:53:10 1:53:09

Півмарафон 65-69 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1229 Stati Ion O. MDA CHISINĂU 65 Ч 1 Bizon 0:12:02 0:12:02 0:12:26 0:12:41 4:39 1:38:17 1:38:06
2 1060 Володимир Рудник 66 Ч Львів 0:12:58 0:12:41 0:12:39 0:12:25 4:50 1:42:21 1:42:14
3 1028 Петро Савчук 67 Ч Вишневе 0:12:25 0:12:58 0:13:36 0:14:59 5:03 1:46:50 1:46:38
4 1145 Яків Карпенко 69 Ч с. Краснопілка 0:13:54 0:14:13 0:14:14 0:13:42 5:17 1:51:49 1:51:40
5 1057 Володимир Говор 66 Ч Харьков МК Харків 0:14:01 0:14:35 0:15:04 0:15:23 5:34 1:57:51 1:57:32
6 1139 Володимир Гільчук 69 Ч Ніжин 0:17:15 0:18:03 0:18:41 0:18:45 6:46 2:23:02 2:22:59

Півмарафон 70-74 Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1218 Анатолій Варченко 70 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:14:45 0:14:54 0:15:34 0:17:22 5:52 2:03:49 2:03:49

Півмарафон 80+ Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1043 Іван Ростовський 80 Ч Харків МК Харків 0:16:48 0:16:37 0:16:56 0:17:32 6:21 2:14:29 2:14:08


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag