КИЇВСЬКА СОТКА 2021

100км - MTB та гібриди - Жінки
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація

100км - MTB (в т.ч. гібриди) Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 2351 Леся Титова 60 31 29,37 3:17:04
2 2017 Лариса Плужник 65 35 BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 29,19 3:18:16
3 2323 Сніжана Сидорчук 69 36 28,92 3:20:06
4 2173 Валерия Смолянко 100 26 FitCult Team 27,57 3:29:56
5 2360 Анна Єлісєєва 107 24 27,39 3:31:17
6 2556 Олена Олійник 109 35 27,18 3:32:57
7 2250 Ольга Рогач 110 34 27,15 3:33:11
8 2334 Людмила Капустян 111 47 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 27,14 3:33:14
9 2284 Валерія Ігнатенко 114 27 АНТОНОВ 27,00 3:34:19
10 2172 Маргарита Коваленко 120 33 26,50 3:38:23
11 2061 Світлана Полубенцева 140 38 25,98 3:42:44
12 2402 Наталія Кравців 145 36 25,91 3:43:21
13 2048 Катерина Пузирна 148 27 Infopulse Infopulse 25,88 3:43:36
14 2191 Олена Некрашевич 149 35 25,84 3:43:56
15 2226 Анастасія Баранецька 156 23 25,69 3:45:16
16 2604 Невшупа Лариса 170 49 25,25 3:49:13
17 2432 Олена Білан 171 50 25,24 3:49:17
18 2197 Олена Шило 189 42 24,78 3:53:30
19 2047 Катерина Шеремет 199 39 24,42 3:57:02
20 2121 Марина Наливайченко 203 34 24,37 3:57:29
21 2457 Наталія Гусиніна 207 39 24,33 3:57:51
22 2009 Вікторія Лохоня 223 29 23,96 4:01:34
23 2035 Катерина Андрушенко 227 30 Squad UA Runners 23,86 4:02:31
24 2312 Олеся Шевченко 232 31 23,79 4:03:17
25 2260 Юлія Данєвич 236 27 23,70 4:04:12
26 2505 Снежана Богданова 245 27 23,52 4:06:02
27 2049 Ірина Шабас 256 33 23,21 4:09:19
28 2305 ГАННА МОРСЬКА 273 38 22,59 4:16:11
29 2103 Юлія Самійленко 280 31 22,35 4:18:55
30 2100 Марина Чернишева 307 36 21,85 4:24:50
31 2472 Світлана Семенюк 310 27 21,83 4:25:10
32 2357 Наталія Єльцова 315 51 21,80 4:25:31
33 2293 Марина Беляєва 325 36 21,60 4:27:53
34 2555 Юлія Колісніченко 341 20 21,21 4:32:49
35 2037 Ясько Ірина 347 38 21,07 4:34:43
36 2040 Оксана Ясько 349 36 21,06 4:34:46
37 2450 Орина Алабут 350 24 Сурикаты 21,06 4:34:51
38 2451 Юлия Матвийчук 351 28 21,00 4:35:39
39 2223 Олександра Хопта 354 27 20,83 4:37:48
40 2551 Тетяна Лєбєдєва 360 61 20,78 4:38:32
41 2333 Ганна Зоткіна 371 41 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 20,57 4:41:18
42 2417 Олександра Цибуля 386 26 20,31 4:45:00
43 2090 Лілія Артюшенко 391 40 20,08 4:48:10
44 2315 Лілія Присяжнюк 396 38 19,99 4:49:34
45 9050 Світлана Шлячкова 408 35 19,80 4:52:17
46 2595 Тетяна Трофімова 409 42 19,72 4:53:25
47 2092 Юлія Почтаренко 411 29 19,72 4:53:29
48 2391 Юлія Піддубна 412 37 19,70 4:53:43
49 2439 Ірина Коретчук 416 31 19,58 4:55:38
50 2158 Мария Ефимчук 423 38 Velovujki 19,17 5:01:55
51 2129 Алла Пулеха 427 51 Веломастер 19,03 5:04:08
52 2029 Ольга Колос 429 28 18,93 5:05:45
53 2427 Тетяна Оліферчук 435 46 18,76 5:08:27
54 2089 Іра Люта 440 21 18,72 5:09:11
55 2332 Людмила Карнаух 451 32 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 18,28 5:16:37
56 2581 Liliia Chemodanova 462 33 Infopulse 18,10 5:19:44
57 2304 Олена Фастівська 463 44 Біла Церква туристична 18,10 5:19:45
58 2204 Марія Мулярчук 472 28 17,63 5:28:21
59 2153 Наталія Стехун 474 38 АНТОНОВ 17,60 5:28:50
60 2152 Оксана Сотнікова 475 38 АНТОНОВ 17,60 5:28:50
61 2331 Ольга Шрам 476 27 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 17,59 5:29:02
62 2404 Людмила Єфімцева 478 36 PARIMATCH TECH 17,49 5:30:56
63 2529 Halyna Kozlova 480 33 Тюляши 17,44 5:31:47
64 2429 Евгения Солод 487 31 African Team 17,15 5:37:25
65 2490 Юля Кривогуз 488 29 17,15 5:37:27
66 2045 Анжеліка Лисенко 489 24 17,10 5:38:29
67 2199 Дар'я Дорофеєва 493 24 17,05 5:39:22
68 2076 Наталія Сидоренко 503 28 16,82 5:44:02
69 9047 Христина Волошук 506 27 16,66 5:47:20
70 2027 Тетяна Сударушкіна 507 37 16,48 5:51:13
71 2588 Віталія Єрьоміна 514 40 16,22 5:56:50
72 2085 Таісія Моргунська 519 33 - - 16,09 5:59:36
73 2222 Ганна Денисенко 525 37 Дискаверщики 15,35 6:17:05
74 9077 Юлія Дзюба 530 25 - 14,99 6:26:01
75 2154 Олена Кудря 532 37 АНТОНОВ 14,79 6:31:21
76 2413 Анастасія Мачуленко 537 25 PARIMACH TECH PARIMACH TECH
DNS 2000 Юлия Шевченко 27
DNS 2018 Олена Ханчанова 41
DNS 2043 Анна Дяків 36
DNS 2046 Марія Єфімчук 38
DNS 2077 Мері Ломія 30
DNS 2148 Дар'я Лібович 28
DNS 2180 Анна Морозова 46
DNS 2196 Яна Нагорянська 33
DNS 2216 Оксана Кошляк 32 GWTC
DNS 2322 Юлия Прилуцкая 33 PARIMATCH TECH
DNS 2340 Марина Хміль 33
DNS 2399 Олеся Кара 36
DNS 2475 Наталя Коваленко 39
DNS 2530 Катерина Лупина 34 Тюляши
DNS 2532 Анастасія Кириченко 31
DNS 2550 Марина Беляева 36


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag