Uzhhorod Sakura Half Marathon 2021

Півмарафон Вікові категорії Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Півмарафон 50+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.3км 10.6км 15.9км Темп Gap Результат
1 42 Лабінський Віктор 44 58 Ужгород Без клубу 0:23:27 0:47:29 1:12:21 4:35 1:37:13
2 21 Ярослав Бринько 58 100 Ужгород 0:28:37 0:55:45 1:20:12 4:54 1:43:56
3 35 Юрій Керецман 70 62 Ужгород Фекете клубперечин 0:26:11 0:52:36 1:19:22 5:02 1:46:49
4 144 Олександр Якима 113 100 Ужгород 0:29:14 0:59:03 1:29:12 5:40 2:00:20
5 141 Степан Лешик 125 65 Фанчиково Немає 0:30:10 1:03:32 1:38:21 6:02 2:08:04
6 89 Віктор Пахмурний 138 67 Одеса Турклуб САЛО 0:33:05 1:07:33 1:44:32 6:48 2:24:15

Півмарафон М18-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.3км 10.6км 15.9км Темп Gap Результат
1 66 Павло Клим 2 21 0:17:09 0:34:41 0:52:26 3:17 1:09:54
2 148 Сергій Расчупкін 3 30 Мукачево Расчупкін 0:17:24 0:35:15 0:52:36 3:20 1:10:43
3 117 Андрій Кирилюк 5 38 Ужгород Run with us 0:19:01 0:38:14 0:57:29 3:37 1:16:57
4 87 Віталій Волинець 6 36 Тернопіль 0:17:50 0:38:07 0:58:45 3:43 1:18:47
5 21003 Андрій Далекорей 7 20 Ужгород Шипшина 0:18:42 0:37:49 0:57:57 3:43 1:18:48
6 83 Віталій Лунів 8 30 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:20:24 0:41:01 1:01:41 3:50 1:21:36
7 146 Дмитро Турега 9 36 Ужгород 0:19:10 0:39:38 1:00:45 3:53 1:22:22
8 149 тарас волошин 11 31 Івано - Франківськ не є членом клубу 0:19:50 0:40:34 1:02:11 4:00 1:24:50
9 104 Артем Остахов 12 38 Ужгород Trilewy Triathlon Team 0:22:26 0:44:21 1:05:26 4:01 1:25:09
10 85 Дмитро Горячев 13 36 Львів 0:21:16 0:42:34 1:03:56 4:02 1:25:36
11 2 Ілля Балтін 14 38 Ужгород 6:45 так норм? 0:21:39 0:42:47 1:04:15 4:02 1:25:39
12 4 Семенюк Михайло 16 37 Ужгород 0:23:01 0:44:45 1:06:40 4:06 1:27:15
13 76 Володимир Павлушко 17 25 Київ 0:22:59 0:44:32 1:06:33 4:10 1:28:27
14 13 Геворкян Давид 18 39 Ужгород 0:23:05 0:45:50 1:08:04 4:14 1:29:53
15 99 Григорій Балко 19 25 Львів 0:22:18 0:44:46 1:07:32 4:15 1:30:08
16 143 Альгис Ярмош 20 38 Киев 0:23:18 0:45:48 1:08:02 4:15 1:30:14
17 19 Дмитро Тищенко 21 32 Львів 0:22:20 0:44:57 1:08:04 4:18 1:31:17
18 31 Володимир Горбань 22 38 Львів Runbase Kyiv 0:21:38 0:43:42 1:09:15 4:18 1:31:20
19 155 Роман Делімарський 27 28 Львів Run4U 0:23:10 0:46:05 1:09:02 4:25 1:33:50
20 106 Юрій Сідун 28 36 Ужгород U-Run 0:23:56 0:47:38 1:11:20 4:25 1:33:58
21 1 Василь Дикий 30 35 Ужгород 0:22:54 0:46:16 1:10:04 4:26 1:34:11
22 154 Володимир Химович 32 37 Тернопіль Тернопіль Трейл 0:24:12 0:48:18 1:11:59 4:27 1:34:26
23 62 Pavel Baturo 33 20 Vinnytsia NBR 0:23:46 0:47:32 1:11:27 4:27 1:34:33
24 45 Дмитро Йовенко 34 34 Ужгород 0:23:57 0:47:41 1:11:25 4:27 1:34:34
25 64 Максиміліан Лабінський 35 23 Ужгород 0:23:34 0:47:31 1:12:20 4:29 1:35:08
26 126 Олексій Дзяпко 36 34 Ужгород 0:23:46 0:47:13 1:10:52 4:29 1:35:18
27 107 Сергій Пилипенко 37 36 Ужгород 0:24:35 0:48:33 1:12:34 4:31 1:35:51
28 119 Андрій Туринін 38 36 Ужгород U-RUN 0:23:57 0:47:40 1:11:40 4:31 1:35:52
29 90 Тарас Шуліка 39 36 Ужгород 0:24:48 0:48:33 1:12:14 4:31 1:36:03
30 60 Сергій Яросевич 41 39 Тернопіль Тернопіль трейл 0:23:19 0:47:33 1:12:15 4:33 1:36:43
31 49 Дмитро Зубик 42 33 Ужгород URun 0:24:38 0:49:03 1:13:11 4:34 1:36:49
32 15 Олександр Сливка 43 31 Ужгород U-run (Uzhhorod running club) 0:24:40 0:49:04 1:13:13 4:34 1:36:50
33 150 Roman Pukhyr 45 36 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:24:20 0:49:40 1:14:17 4:35 1:37:15
34 21002 Віталій Тростянчин 46 34 Червоноград StartUp 0:24:34 0:49:17 1:13:48 4:37 1:37:55
35 145 Ігор Долинський 49 35 Луцьк МК ЛУЧЕСЬК & FOXSHUNTERS 0:25:21 0:50:35 1:15:08 4:40 1:38:56
36 91 Володимир Криворука 50 39 Львів Avenga 0:25:54 0:51:53 1:16:43 4:45 1:40:51
37 131 Олександр Прокопенко 52 34 Ужгород 0:25:38 0:51:22 1:16:51 4:46 1:41:18
38 147 Дмитро Урбанович 55 25 Львів 0:25:27 0:51:03 1:17:24 4:50 1:42:34
39 33 Сергій Прокопчук 57 32 Почаїв Pochaiv_virazh 0:25:08 0:51:19 1:17:45 4:53 1:43:45
40 153 Валерій Найман 59 35 Ужгород Патрульна поліція 0:25:47 0:51:37 1:18:06 4:54 1:44:07
41 137 Мирон Мигович 62 24 Ужгород 0:27:45 0:56:37 1:20:42 4:58 1:45:21
42 136 Паша Стойка 64 32 Ужгород Ох уж этот бег 0:25:39 0:51:22 1:17:59 4:59 1:45:44
43 21004 MYKYTA UBYIVOVK 65 30 Львів Run4U 0:28:09 0:55:56 1:21:57 4:59 1:45:54
44 56 Петро Джуга 67 33 Хуст 0:26:45 0:53:25 1:20:15 5:01 1:46:33
45 52 Олександр Топольницький 68 32 Дрогобич 0:26:14 0:52:30 1:19:14 5:01 1:46:39
46 65 Геннадій Кудашев 71 35 Ужгород Banzaj-Ra 0:26:59 0:53:53 1:21:16 5:04 1:47:42
47 21006 Денис Убізський 72 30 Львів 0:25:30 0:52:15 1:19:48 5:05 1:47:50
48 21007 Василь Тарасюк 75 32 Львів 0:25:49 0:53:05 1:20:42 5:06 1:48:18
49 151 DENYS YASINSKYI 78 34 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:27:32 0:54:46 1:22:01 5:07 1:48:43
50 16 Михайло Іванина 79 34 Львів 0:28:40 0:55:52 1:22:18 5:08 1:49:05
51 79 Любомир Бордун 81 36 Коломия Коломийський біговий клуб 0:27:55 0:56:00 1:23:41 5:11 1:49:54
52 152 Максим Черкас 83 33 Львів SHYPSHYNA 0:26:24 0:53:40 1:21:41 5:11 1:50:03
53 72 Ігор Лазоришин 84 31 Ужгород 0:27:08 0:56:07 1:23:12 5:11 1:50:06
54 22 Василь Цибульський 85 20 Закарпаття, Хуст Workouter.Ua 0:26:53 0:54:15 1:21:40 5:12 1:50:14
55 82 Андрій Андрощук 86 33 Kyiv hobo.run 0:27:21 0:54:01 1:22:21 5:13 1:50:40
56 122 Олександр Бурмей 93 33 Ужгород 0:27:43 0:56:11 1:23:10 5:17 1:52:18
57 70 Олексій Кузнєцов 99 36 Lviv ShypShyna Run Club 0:28:53 0:56:48 1:26:55 5:20 1:53:06
58 27 Сергій Йовбак 100 36 Свалява 0:29:20 0:58:31 1:27:53 5:21 1:53:41
59 32 Едуард Ілтьо 101 36 Mukachevo Gym City 0:29:21 0:58:32 1:28:11 5:21 1:53:44
60 12 Іван Ватуня 103 35 Ужгород 0:28:36 0:55:49 1:23:16 5:23 1:54:25
61 132 Юрій Ворю 104 25 Ужгород Godynets dojo 0:27:01 0:55:26 1:24:13 5:24 1:54:42
62 113 Андрій Дорогій 105 26 Хуст 0:28:28 0:56:54 1:26:28 5:25 1:54:59
63 59 юлій немеш 106 35 Хуст Khust Nemesh 0:28:21 0:56:40 1:26:32 5:25 1:54:59
64 21009 Орест Мороз 107 30 Дрогобич 0:26:47 0:56:11 1:25:39 5:26 1:55:26
65 118 Микола Таран 108 30 Ivano-Frankivsk 0:27:36 0:57:08 1:25:46 5:27 1:55:39
66 77 Анатолій Щербей 114 27 Ужгород 0:27:46 0:56:37 1:26:31 5:41 2:00:29
67 11 Євген Якима 115 33 Ужгоррд U-run 0:29:15 0:59:03 1:29:12 5:42 2:00:53
68 123 Лев Личагін 116 33 Мукачево 0:27:42 0:56:33 1:27:57 5:42 2:01:04
69 86 Василь Кава 122 39 Львів Шипшина 0:31:28 1:03:15 1:34:07 5:46 2:02:19
70 110 Євгеній Приходько 127 25 Ужгород 0:30:17 1:02:24 1:35:21 6:10 2:11:01
71 120 Макс Яценко 128 26 смт. Полянка 0:28:42 0:59:51 1:33:58 6:11 2:11:16
72 57 Руслан Веремчук 129 26 Ужгород 0:31:36 1:05:12 1:39:54 6:18 2:13:53
73 96 Микола Матрохін 131 36 Львів 0:29:49 1:01:52 1:35:55 6:19 2:14:04
74 41 Олег Маринич 132 34 Виноградів TeamMarynych 0:28:47 1:03:33 1:38:54 6:22 2:15:19
75 129 Максим Черкіс 135 37 Ужгород Banda Cherkisyata 0:32:00 1:06:36 1:41:34 6:26 2:16:41
76 61 Юлій Ронаї 137 26 Ужгород 0:34:05 1:09:02 1:44:22 6:40 2:21:31
77 135 Юрій Гайда 143 39 Ужгород Urun 0:30:23 1:00:17 1:30:26
78 28 Андрій Олеськів 149 34 Тернопіль Тернопіль Трейл
79 37 Олег Андріїв 151 22 Ужгород
80 47 Віталій Розе 154 26 Київ
81 50 Юрій Пинзеник 155 39 Ужгород
82 130 Андрій Худа 162 38 Іршава runclub
83 21008 Сергій Хіміч 164 35 Київ

Півмарафон М40-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.3км 10.6км 15.9км Темп Gap Результат
1 102 Sergii Okseniuk 1 40 Luck МК ЛУЧЕСЬК 0:17:05 0:34:41 0:52:27 3:17 1:09:52
2 63 Ігор Заремба 4 46 Тернопіль 0:17:31 0:35:35 0:53:49 3:23 1:11:50
3 142 Валентин Черняк 15 42 Луцьк МК Лучеськ 0:21:02 0:42:28 1:04:14 4:03 1:26:03
4 115 Маріан Барчі 25 47 Мукачево 0:21:52 0:44:44 1:08:15 4:25 1:33:40
5 125 Ігор Кардаш 26 45 Ужгород 06.45 так норм?) 0:22:48 0:45:56 1:09:56 4:25 1:33:44
6 134 Антон Симкович 31 41 Ужгород 0:22:14 0:45:58 1:10:07 4:27 1:34:20
7 8 Андрей Самсонов 40 40 Ужгород Просто красавчик 0:23:38 0:47:49 1:12:08 4:32 1:36:27
8 5 Мирон Григоровський 47 45 Ужгород U-run 0:23:46 0:48:32 1:14:27 4:39 1:38:36
9 95 Maksym Balazhi 48 45 Uzhgorod U-Run/Uzhgorod Running Club 0:23:46 0:48:24 1:13:39 4:39 1:38:54
10 51 Денис Часовських 51 43 Ужгород Urun 0:24:48 0:49:40 1:15:44 4:46 1:41:05
11 48 Денис Ізай 53 41 Irshava Ir-Run Club 0:24:39 0:49:04 1:13:24 4:49 1:42:25
12 18 Віталій Науменко 54 43 Львів Shark@Bulldog 0:26:23 0:51:48 1:17:24 4:50 1:42:29
13 67 Юра Іванечко 60 41 Тернопіль Ternopil running club 0:24:08 0:49:24 1:15:57 4:55 1:44:26
14 25 Павло Лобач 63 46 Ужгород 0:26:26 0:53:15 1:20:05 4:59 1:45:39
15 6 Юрий Осадчук 69 46 Ужгород SimpleRun 0:26:07 0:52:53 1:19:53 5:02 1:46:44
16 30 Wadim Braun 88 41 Львів Lazy Runners 0:28:20 0:56:53 1:24:49 5:14 1:51:08
17 29 Мирослав Драбов 90 44 Ужгород Feketa Run Club 0:29:20 0:58:38 1:25:37 5:16 1:51:43
18 21010 Анатолій Шокало 92 45 Тернопіль 0:27:48 0:55:43 1:23:39 5:17 1:52:12
19 54 Вячеслав Іванов 112 43 Нетішин 0:28:15 0:57:11 1:26:43 5:34 1:58:03
20 88 Mykola Kushka 117 41 Львів 0:27:07 0:56:34 1:28:06 5:43 2:01:11
21 3 Андрій Воробець 118 40 Ужгород BDZN 0:28:34 0:57:48 1:30:23 5:44 2:01:33
22 21001 Valerii Makaikin 120 47 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 0:29:58 1:00:25 1:31:05 5:45 2:02:00
23 44 Олексій Куруца 145 40 Ужгород Uzhhorod Running Club 2:07:15 2:28:37
24 74 Володимир Скородинський 158 41 Київ #9:00RUN
25 138 Slavomir Demcak 163 44 Parchovany


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag