International Dnipro Swim Marathon

10км Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км Ч

Місце Атлет Вік Місто Клуб Темп(min/100m) Gap Результат
1 32 Дмитро Маляр 36 Dnipro REDHEAD 1:27 2:25:12
2 37 Тарас Ульянченко 37 Черкассы Pride 1:33 2:35:11
3 9 Сергей Рассоха 40 Черкассы Pride 1:37 2:42:50
4 25 Александр Обушенко 28 Черкассы Кусок забора 1:39 2:45:37
5 16 Богдан Нікітенко 28 Черкаси 1:45 2:55:02
6 42 Дмитрий Бабак 18 Черкассы СК ''Тритон'' 1:46 2:56:41
7 38 Віктор Язенок 59 Київ Sportlife 1:46 2:57:26
8 19 Антон Зайцев 41 Бровары Manta swimming club 1:47 2:59:54
9 7 Андрей Трухний 35 Черкассы PRIDE 1:57 3:16:16
10 48 Sergii Malchyk 38 Shpola SyutkinTeam 1:57 3:16:26
11 27 Петро Мартинов 36 Київ Happy TRI Friends 1:57 3:16:30
12 23 Андрей Шевченко 37 Киев - 1:58 3:17:29
13 51 Олексій Каленіченко 43 Черкаси PRIDE 2:04 3:28:10
14 34 Вадим Рублевский 50 Днепр RedHead Team 2:05 3:29:46
15 26 Павло Мельниченко 35 Киев Sapik Team 2:09 3:35:00
16 30 Oleksii Bondarenko 47 Dnipro REDHEAD 2:09 3:35:11
17 35 Max Boyko 34 Киев SapikTeam 2:10 3:37:26
18 21 Александр Терещенко 35 Киев 2:10 3:37:52
19 56 Oleg Puzanov 38 Kyiv Sapik Team 2:11 3:39:16
20 40 Яков Коротенко 32 Киев 2:13 3:42:40
21 55 Сергей Неберекутин 46 Киев Энергоатом 2:18 3:50:36
22 50 Виталий Хливенко 34 Желтые Воды 2:24 4:00:50
23 6 Yurii Kutsenko 48 Черкассы PRIDE 2:25 4:02:15
24 10 Юрій Грушевий 37 Черкаси PRIDE 2:26 4:04:49
25 60 Александр Карпиевич 40 Киев 2:27 4:05:21
26 52 Дима Котляр 32 Черкассы 2:28 4:07:15
27 5 Андрей Михайлик 51 ЧЕРКАССЫ PRIDE 2:31 4:11:59
28 49 Радислав Ткаченко 42 Черкассы PRIDE 2:31 4:12:46
29 15 Олександр Сенчук 29 Львів Лінкс лабораторії 2:34 4:17:05
30 46 Сергей Храпко 40 Киев 2:35 4:19:56
31 53 Роман Ковальский 39 Черкассы СК ТРИТОН 2:38 4:24:47
32 33 Виктор Кравец 47 Киев 2:46 4:38:13
33 28 Денис Овчаров 36 Киев Legal House 2:50 4:44:58
34 29 Andrii Shymko 24 Київ Pasya Team 2:57 4:55:54
35 24 Андрей Магалич 28 Киев Happy TRI Friends 3:15 5:25:04
36 57 Владимир Воржеинов 67 харьков ХАИ 3:18 5:30:03
37 11 Виталий Яценко 40 Черкассы PRIDE
38 20 Анатолий Миколайчук 40 Киев Podolskiy swimming team
39 45 Володимир Ахрамчук 39 Черкаси PRIDE
40 54 Pavel Dvoinos 36 Черкаси Transferwise


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag