XXX пробіг пам"яті героїв Чорнобиля Славутич

21 км - Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії.
Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

21км

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 517 Анатолий Бондаренко 1 19-39 Желтые Воды РИТМ 3:14 1:08:01 1:08:01
2 482 Андрій Ігнатенко 2 19-39 сєвєродонецьк 3:21 1:10:41 1:10:41
3 436 Юрий Краст 3 19-39 Киев 3:26 1:12:21 1:12:21
4 485 В'ячеслав Оголенко 4 19-39 Южноукраїнськ КЛБ Олімп 3:28 1:13:00 1:13:00
5 494 Торстен Освальд 5 40-49 Киев KM Running Club 3:33 1:14:38 1:14:39
6 440 Віктор Лазанюк 6 19-39 Одеса 3:37 1:16:02 1:16:03
7 402 Віталій Бурлов 7 40-49 Чернігів Біговий Чернігів 3:37 1:16:07 1:16:11
8 491 Евгений Нестеров 8 19-39 Киев Nike+ Kyiv 3:38 1:16:24 1:16:26
9 401 Влад Мочоний 9 19-39 Чернігів Біговий Чернігів 3:39 1:16:58 1:17:00
10 420 Олександр Вікторов 10 19-39 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 3:40 1:17:17 1:17:23
11 445 Володимир Рябов 11 50-59 Чернігів Атлант-V2 3:43 1:18:19 1:18:19
12 411 Михайло Сидоренко 12 40-49 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 3:48 1:19:51 1:19:56
13 492 Едуард Ляшенко 13 19-39 Киев Nike+ Kyiv 3:49 1:20:21 1:20:22
14 412 Дмитро Мельников 14 19-39 Київ 3:49 1:20:25 1:20:26
15 431 Алексей Ясейтис 15 19-39 Киев FORWARD BANK 3:49 1:20:26 1:20:35
16 405 Владислав Корольов 16 19-39 Київ Run Base Kyiv 3:51 1:20:57 1:21:01
17 439 Андрій Кравець 17 19-39 Київ 3:52 1:21:20 1:21:31
18 410 Ярослав Дерев'янко 20 19-39 Чернігів Атлант-V2' 3:55 1:22:19 1:22:27
19 526 Микола Дерев’янчук 21 50-59 Жовтi Води РИТМ 3:55 1:22:30 1:22:33
20 400 Костянтин Бондарев 22 50-59 Київ АБУ, IRC 3:56 1:22:55 1:22:59
21 510 Євген Соколовський 23 19-39 Київ 3:57 1:23:00 1:23:05
22 421 Максим Рябоконь 24 19-39 Крюківщина AC Panda 3:57 1:23:15 1:23:21
23 458 Олександр Арзяєв 25 40-49 Вишневе KM Running Club 3:57 1:23:15 1:23:24
24 469 Дмитро Пилипишин 26 19-39 Буча R&C marathon 3:58 1:23:24 1:23:30
25 459 Євгеній Щербак 27 19-39 Біла Церква #побігли 3:59 1:23:55 1:24:04
26 414 Ігор Мрикало 28 40-49 Тернопіль Ternopil Running Club 4:00 1:24:18 1:24:23
27 479 Максим Федорченко 29 19-39 Славутич 4:02 1:24:56 1:24:57
28 502 Іван Костроба 30 19-39 Київ 4:04 1:25:26 1:25:35
29 426 Микола Косенко 31 19-39 Славутич Ukrainian Sport TV 4:04 1:25:31 1:25:36
30 425 Костянтин Божко 32 40-49 Київ KM Running club 4:04 1:25:30 1:25:38
31 446 Петр Гавриленко 33 50-59 Чернигов Атлант V2 4:04 1:25:43 1:25:45
32 408 Вячеслав Круковський 34 40-49 Київ Run Base Kyiv 4:05 1:25:54 1:25:58
33 455 Roman Kuchma 35 19-39 Славутич 4:06 1:26:10 1:26:20
34 467 Валерій Панов 36 40-49 Київ Lebedev run 4:06 1:26:26 1:26:33
35 415 Тимур Бірюков 37 19-39 Прилуки Біговий Чернігів 4:07 1:26:41 1:26:49
36 480 Володимир Васьков 38 40-49 Южноукраїнськ КЛБ 'ОЛІМП' 4:08 1:26:56 1:26:59
37 471 Володимир Демянович 39 19-39 Київ Команда МКС 4:09 1:27:12 1:27:17
38 489 Артем Денделєв 40 19-39 Київ 4:10 1:27:32 1:27:40
39 461 Ігор Кадченко 41 19-39 Київ KM Running Club 4:11 1:27:58 1:28:07
40 438 Володимир Веремійченко 42 60-64 Чернігів Атлант-V2 4:11 1:28:07 1:28:17
41 441 Віталій Хиля 43 19-39 Малин КЛБ Хаммерс 4:14 1:28:54 1:28:59
42 448 Олександр Дріпа 44 19-39 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський Марафон' 4:13 1:28:51 1:29:08
43 449 Євген Іванишин 45 19-39 Київ 4:15 1:29:28 1:29:38
44 434 Андрій Кожушний 46 19-39 Київ Squad UA Runners, R4B Club 4:18 1:30:19 1:30:24
45 473 Сергій Куцеконь 47 50-59 Бровари АБУ 4:19 1:30:57 1:31:01
46 428 Кирилл Петко 48 50-59 Киев KM Running Club 4:20 1:31:18 1:31:23
47 423 Микола Бочаров 49 19-39 Біла Церква Білоцерківський марафон 4:21 1:31:32 1:31:34
48 487 Олександр Головченко 50 40-49 Київ KMRC 4:23 1:32:10 1:32:19
49 529 Вiталiй Бречка 51 40-49 Чернiгiв 4:23 1:32:15 1:32:21
50 444 Павло Мрикало 52 19-39 Тернопіль TernopilRunningClub 4:24 1:32:32 1:32:39
51 470 Petr Pushkarou 54 19-39 Minsk 4:25 1:32:50 1:33:08
52 463 Maksym Bohomolov 55 19-39 Kyiv Pylyp Orlyk Club 4:26 1:33:12 1:33:20
53 447 Роман Назаренко 56 19-39 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 4:26 1:33:25 1:33:27
54 442 В'ячеслав Сліпченко 57 19-39 ГЛЕВАХА КЛБ Білоцерківський Марафон 4:26 1:33:20 1:33:29
55 496 Станіслав Сокур 58 19-39 Київ KM Running Club 4:27 1:33:34 1:33:42
56 527 Дмитро Гальчинський 60 19-39 Київ KMRS 4:27 1:33:40 1:33:46
57 407 Вадим Киреєв 61 40-49 Київ Run Base Kyiv 4:28 1:34:05 1:34:14
58 498 Володимир Дроздов 62 19-39 Чернігів Біговий Чернігів 4:29 1:34:19 1:34:27
59 457 Ігор Сидоренко 63 19-39 Чернігів Біговий Чернігів 4:29 1:34:20 1:34:27
60 417 Олександр Павленко 64 40-49 Київ БК Відрадний/Go Forward 4:30 1:34:40 1:34:52
61 500 Василь Мищенко 65 50-59 Баришівка СК 'Науковець' 4:31 1:34:56 1:35:02
62 528 Володимир Шимко 66 60-64 Київ АБУ 4:32 1:35:14 1:35:19
63 403 Василь Бабенко 67 60-64 Славутич 4:32 1:35:16 1:35:20
64 466 Олександр Зільберман 68 40-49 Київ KM Running Club 4:33 1:35:34 1:35:47
65 499 Іван Яровий 69 40-49 Київ KMRC 4:32 1:35:32 1:35:47
66 497 Антон Гайдук 70 19-39 Киев 4:33 1:35:39 1:35:52
67 416 Станіслав Гусєв 71 40-49 Київ Go Forward 4:38 1:37:29 1:37:40
68 530 Вадим Гришекін 72 60-64 Київ АБУ 4:39 1:37:51 1:37:57
69 404 Ігор Козодьоров 73 40-49 Донецьк 4:39 1:37:51 1:38:01
70 486 Олег Базалийский 74 40-49 Kyiv KUZIN TEAM 4:40 1:38:01 1:38:06
71 437 Максим Ус 75 19-39 Чернігів Біговий Чернігів, Інваспорт 4:41 1:38:40 1:38:46
72 472 Andrii Androshchuk 76 19-39 Kyiv 4:43 1:39:10 1:39:16
73 481 Пушенко Євген 78 19-39 Київ 4:44 1:39:33 1:39:42
74 511 Микола Величко 81 70-74 Київ 4:50 1:41:31 1:41:44
75 531 Євген Сіваш 82 19-39 Ірпінь Kmrc 4:50 1:41:35 1:41:52
76 464 Сафуан Іхтіар 83 40-49 Новоросійськ 4:51 1:41:54 1:41:54
77 488 Дмитрий Ночовный 84 19-39 Киев 4:52 1:42:12 1:42:21
78 478 Сергій Ткаченко 85 19-39 Київ Nike+Run Club 4:53 1:42:48 1:42:56
79 427 Олег Мелегов 89 50-59 Славутич 5:00 1:45:18 1:45:34
80 521 Євген Карпинський 90 19-39 Київ 5:01 1:45:30 1:45:34
81 465 КЛОД ДЮБА 91 50-59 Марсель 5:01 1:45:28 1:45:35
82 509 Олександр Стрелюк 92 19-39 Київ 5:01 1:45:31 1:45:57
83 515 Антон Паламарчук 94 19-39 Київ BRC 5:02 1:45:57 1:46:11
84 452 Данило Сірий 95 16-18 Славутич КДЮСШ Славутича «Плавання» 5:03 1:46:06 1:46:16
85 505 Андрей Колесник 97 50-59 Киев KM Running Club 5:07 1:47:30 1:47:33
86 468 Сергій Шурута 99 40-49 Чернігів 5:14 1:50:07 1:50:31
87 456 Володимир Гільчук 101 65-69 Ніжин Прометей 5:17 1:51:10 1:51:13
88 474 Сєргєй Карась 102 19-39 Гусь-Хрустальний ТОВ 'Чернігівська Деснянська правда' 5:19 1:51:58 1:52:06
89 507 Роман Сiзо 104 40-49 Київ Beer Running Club 5:23 1:53:15 1:53:26
90 476 Онопрійчук Роман 107 19-39 Київ 5:26 1:54:25 1:54:42
91 432 Андрій Кисельов 112 40-49 Київ Forward Bank Run Team 5:36 1:57:48 1:57:59
92 495 Сергій Підопригора 113 19-39 Чернігів Біговий Чернігів 5:40 1:59:20 1:59:28
93 443 Олександр Калачіков 114 70-74 Запоріжжя 5:44 2:00:33 2:00:45
94 413 Костянтин Кошеленко 118 19-39 Київ 6:10 2:09:44 2:09:55
95 419 Ігор Дідух 119 19-39 Київ KMRC
96 433 Володимир Новіков 120 19-39 Київ R4B Club
97 435 Дмитро Вернигородський 121 40-49 Київ KM Running Club
98 451 Денис Гордієнков 122 19-39 Біла Церква
99 484 Олександр Булинін 125 60-64 Южноукраїнськ Олімп
100 504 дмитрий гусев 126 19-39 Житомир
101 524 Денис Киш 130 19-39 Киев Lebedev Run


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag