XXX пробіг пам"яті героїв Чорнобиля Славутич

10 км - Жінки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії.
Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10км

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 237 Ольга Андрушкевич 7 18-34 Київ KM Running Club 4:30 0:45:06 0:45:08
2 221 Ольга Мельник 8 18-34 Славутич 4:32 0:45:21 0:45:23
3 206 Віра Білявська 9 18-34 Київ KM Running Club 4:32 0:45:26 0:45:37
4 222 Хабeл Валeнтина 14 15-17 Славутич 4:36 0:46:04 0:46:09
5 209 Світлана Дідух 19 18-34 Вінниця KM running club 4:43 0:47:15 0:47:25
6 211 Татьяна Трикашная 28 18-34 Чернигов Біговий Чернігів 5:08 0:51:29 0:51:36
7 240 Татьяна Делендик 32 45-54 Солигорск Регион 5:14 0:52:26 0:52:30
8 265 Наталія Нікітіна 34 18-34 Київ KM Running Club 5:20 0:53:23 0:53:36
9 205 Ірина Гордієнко 35 18-34 Ніжин 5:27 0:54:32 0:54:40
10 217 Ольга Максимова 37 18-34 Киев LebedevRUN 5:32 0:55:22 0:55:24
11 213 Дар'я Савельченко 40 18-34 Київ KM Running Club 5:41 0:56:51 0:57:06
12 246 Вікторія Петрук 43 18-34 Київ Kyiv Marathon Running Club 5:44 0:57:26 0:57:40
13 201 Юлія Рудовська 45 18-34 Чернігів Бiговий Чернiгiв 5:48 0:58:05 0:58:12
14 204 Анна Ходимчук 47 35-44 Чернігів Біговий Чернігів 5:51 0:58:37 0:58:45
15 263 Марина Ушакова 50 15-17 Чернiгiв 6:00 1:00:01 1:00:03
16 223 Світлана Рилова 51 18-34 Славутич 6:00 1:00:08 1:00:10
17 220 Зоренко Ірина 52 18-34 Біла Церква КЛБ'белоцерковский марафон' 6:10 1:01:47 1:02:02
18 245 Світлана Бондар 53 35-44 Чернігів Біговий Чернігів 6:16 1:02:47 1:02:54
19 210 Олена Обі 55 18-34 Славутич Славутич 6:44 1:07:27 1:07:34
20 231 Олена Шаманська 56 18-34 Бориспіль 7:01 1:10:10 1:10:18
21 219 Оксана Корольова 59 45-54 Київ Lebedev Run 7:56 1:19:22 1:19:28
22 234 Елена Симонок 64 35-44 Киев Superheroes Run Academy
23 251 Тетяна Кур 69 35-44 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag