Осінній кубок «Дніпровська десятка»

10,8км Вікові категорії

10,8км 18-29 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 70 Меньшикова Дар'я 77 17 киів 0:12:46 0:12:34 0:12:47 4:41 0:50:44 0:51:00
2 131 Малецька Катерина 81 22 Івано-Франківськ 0:12:06 0:13:11 0:13:46 4:48 0:51:53 0:51:53
3 171 Бережная Марина 97 28 Киев Adidas Run 0:12:40 0:13:14 0:13:45 4:53 0:52:49 0:52:56
4 135 Мельничук Ольга Павлівна 128 20 Бердичів FamilyRunClub 0:13:52 0:13:52 0:15:00 5:13 0:56:22 0:56:30
5 72 Ізотова Ніка Михайлівна 152 25 Киев 0:14:31 0:14:59 0:15:17 5:32 0:59:49 0:59:59
6 59 Ляшенко Альона 154 26 Киев 0:14:53 0:14:50 0:15:13 5:33 1:00:02 1:00:17
7 36 Мулярчук Марія 156 26 Київ 0:14:34 0:15:07 0:15:11 5:34 1:00:16 1:00:32
8 202 Феденко Варвара 160 14 Киев 0:15:01 0:15:19 0:15:20 5:39 1:01:07 1:01:21
9 129 Зулгаріна Мирона 162 27 Київ КузінТім 0:14:26 0:16:40 0:15:20 5:42 1:01:39 1:01:39
10 40 Бабій Валерія 169 19 Київ - 0:15:16 0:15:47 0:15:53 5:47 1:02:30 1:02:38
11 163 Ковальчук Світлана 177 28 Київ 0:14:46 0:16:22 0:16:35 5:57 1:04:22 1:04:25
12 146 Онищак Олександра 180 23 Київ 0:14:57 0:16:14 0:16:55 6:00 1:04:57 1:04:59
13 78 Оленєва Віра 187 27 Київ Running Club Scientist 0:15:35 0:16:55 0:17:06 6:10 1:06:39 1:06:39
14 223 Онойко Анастасія 189 27 Киев 0:16:37 0:17:04 0:16:27 6:15 1:07:30 1:07:33
15 65 Бегей Наталія 193 28 Київ 0:17:33 0:16:58 0:17:04 6:19 1:08:17 1:08:36
16 126 Ярмош Аліна 195 18 Київ 0:16:59 0:17:25 0:17:48 6:23 1:08:58 1:09:11
17 96 Клечановська Марія 199 28 Київ Самостійно 0:17:02 0:18:12 0:18:47 6:41 1:12:18 1:12:20
18 110 Солом'яна Вікторія 203 25 Київ Nike Run Club 0:16:47 0:18:40 0:18:59 6:45 1:13:02 1:13:18
19 32 Ревера Юлія 208 20 Київ 0:16:44 0:16:59 0:24:30
20 184 Грабевник Ксенія 210 26 Дніпро 0:19:47 0:56:27
21 28 Безбородько Вікторія 215 24 Бориспіль
22 188 Арсееева Регина 226 29 Дніпро

10,8км 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 166 Панченко Ігор 2 23 Харків Strasimeno 0:09:20 0:09:28 0:09:19 3:26 0:37:14 0:37:14
2 120 Бабій Костянтин 6 28 Вінниця 0:09:12 0:09:36 0:09:46 3:32 0:38:13 0:38:13
3 60 Гриценко Андрій 7 25 Київська область 0:09:21 0:09:36 0:09:45 3:33 0:38:29 0:38:29
4 23 Куцман Микола 8 28 Бровари 0:09:39 0:09:43 0:09:46 3:34 0:38:37 0:38:37
5 7 Яременко Вадим 11 25 Брусилов Step by Step 0:10:08 0:10:00 0:10:08 3:42 0:40:03 0:40:11
6 83 Гелета Руслан 25 20 Харків МК Харьков 0:10:42 0:10:58 0:10:47 3:58 0:42:58 0:43:04
7 74 Моніч Олександр 47 22 Луцьк 0:10:36 0:12:07 0:12:36 4:20 0:46:58 0:46:58
8 66 Шелков Андрій 49 29 Київ Farmak Running Club 0:11:58 0:11:47 0:11:46 4:20 0:46:56 0:47:03
9 30 Куцман Вячеслав 52 23 Київ 0:12:03 0:11:51 0:11:53 4:23 0:47:20 0:47:35
10 51 Diaz Miguel 63 19 Kiev 0:11:33 0:11:56 0:12:28 4:32 0:48:58 0:49:04
11 167 Рарата Сергій 71 28 Київ 0:11:09 0:12:04 0:13:04 4:36 0:49:46 0:49:46
12 130 Дудніченко Володимир 75 28 Київ КузінТім 0:12:37 0:12:48 0:12:53 4:41 0:50:42 0:50:44
13 178 Хомякевич Максим 79 27 Київ 0:12:37 0:13:11 0:13:15 4:44 0:51:09 0:51:28
14 112 Сулим Дмитро 83 28 Київ DOG & Grand CrossFit 0:12:47 0:12:46 0:13:09 4:47 0:51:40 0:51:55
15 113 Green Miles 96 28 Nosachiv 0:13:28 0:13:27 0:12:56 4:52 0:52:39 0:52:52
16 123 Березников Олексій 101 19 Київ 0:14:05 0:13:25 0:13:32 4:54 0:53:02 0:53:20
17 47 Ісаєв Сергій 102 28 Київ 0:12:59 0:13:09 0:13:42 4:56 0:53:18 0:53:24
18 185 Бобр Денис 113 27 Дніпро 0:14:01 0:14:11 0:14:02 5:03 0:54:42 0:54:43
19 95 Лабунець Олександр 127 28 м. Київ Run Base Kyiv 0:12:56 0:13:57 0:14:49 5:12 0:56:11 0:56:26
20 34 Ivaniv Andrii 131 21 Kyiv 0:14:07 0:13:43 0:14:09 5:15 0:56:46 0:57:01
21 19 Юрков Виталий 134 28 Киев 0:14:22 0:14:23 0:14:34 5:19 0:57:29 0:57:35
22 54 Цибуляк Владислав 135 21 Київ 0:12:08 0:14:31 0:16:09 5:21 0:57:48 0:57:50
23 55 Ковбасюк Володимир Олександрович 136 1 Київ 0:12:42 0:14:26 0:15:29 5:22 0:57:57 0:57:57
24 124 Шапран Тарас 139 27 Боярка Боярка RUN CLUB 0:14:11 0:14:21 0:14:59 5:23 0:58:15 0:58:38
25 75 Капітульський Сергій 141 17 Київ 0:13:56 0:14:57 0:15:32 5:24 0:58:23 0:58:47
26 89 Golubenko Andrii 148 27 Киев 0:14:42 0:14:50 0:15:20 5:28 0:59:12 0:59:23
27 107 Кучеренко Олег Олександрович 161 28 Київ 0:13:27 0:15:08 0:16:41 5:42 1:01:34 1:01:34
28 183 Чижевський Володимир 172 26 Дніпро 0:16:40 0:16:04 0:15:51 5:54 1:03:52 1:04:00
29 68 Виговський Юрій 174 29 Київ 0:16:01 0:16:19 0:16:17 5:55 1:04:01 1:04:06
30 200 Примак Михайло 205 18 Київ 0:16:01 0:17:13 0:18:54 6:46 1:13:06 1:13:28
31 211 Vignesh Kumar 209 22 Kiev 0:17:17 0:23:48 0:24:02
32 35 Широкий Ігор 216 29 Київ Team One
33 64 Мережко Иван 219 19 Киев
34 87 Виногродський Максим 220 29 Шостка
35 177 Титаренко Антон 224 24 Київ
36 192 Петрушин Егор 228 22 Дніпро

10,8км 30-39 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 168 Соляник Тетяна Владиславівна 22 38 Київ СК Науковець 0:10:33 0:10:37 0:10:36 3:54 0:42:17 0:42:17
2 94 Олішевська Юлія 30 30 Бердичів FamilyRunClub 0:10:36 0:10:43 0:11:08 4:01 0:43:28 0:43:28
3 117 Ільченко Світлана 31 38 Нетішин 0:10:48 0:10:50 0:10:59 4:01 0:43:25 0:43:30
4 175 Бондалет Вікторія 46 37 Київ adidas Runners Kyiv 0:11:34 0:11:51 0:11:51 4:20 0:46:52 0:46:53
5 160 Горбатенко Лілія 59 36 Київ Гайдай П. З. 0:11:32 0:12:01 0:12:20 4:27 0:48:08 0:48:08
6 39 Смірнова Катерина 87 31 Київ 0:12:44 0:13:06 0:13:10 4:48 0:52:00 0:52:17
7 221 Мутенко Галина 93 30 Киев 0:13:18 0:13:09 0:13:15 4:52 0:52:42 0:52:46
8 81 Тимощук Романа 94 31 Київ 0:12:34 0:13:21 0:13:42 4:53 0:52:46 0:52:47
9 189 Крамаренко Анна 99 31 Дніпро 0:13:31 0:13:09 0:13:04 4:52 0:52:34 0:53:01
10 105 Иванова Юлия 103 33 Киев 0:14:08 0:13:20 0:12:58 4:57 0:53:28 0:53:30
11 13 Ханчанова Олена 105 39 Київ 0:12:43 0:12:45 0:18:31 4:58 0:53:43 0:53:43
12 92 Сливченко Галина 116 34 Київ TOP RUNNERS 0:13:52 0:13:43 0:14:04 5:06 0:55:06 0:55:21
13 240 Якименко Алла 121 37 Київ 0:14:19 0:13:59 0:14:04 5:11 0:56:02 0:56:07
14 11 Капко Марина 122 35 Київ 0:14:12 0:13:48 0:14:12 5:11 0:56:05 0:56:07
15 208 Северина Катерина 144 36 Київ 0:15:37 0:14:48 0:14:31 5:27 0:58:58 0:59:13
16 141 Мищенко Светлана 153 39 Киев Salomon 0:14:59 0:14:50 0:15:00 5:32 0:59:49 1:00:01
17 14 Лисенко Вікторія 155 34 Київ 0:14:51 0:15:00 0:15:26 5:36 1:00:29 1:00:31
18 50 Нікітченко Яна 157 30 Бориспіль Немає 0:15:34 0:14:58 0:15:06 5:35 1:00:20 1:00:37
19 199 Кравченко Инна 164 39 Київ 0:14:39 0:15:40 0:15:27 5:43 1:01:45 1:01:46
20 86 Шух Руслана 175 34 Київ 0:14:52 0:15:45 0:16:54 5:55 1:03:55 1:04:09
21 165 Даценко Альона 182 37 Київ STTEAM 0:15:04 0:16:03 0:16:49 5:59 1:04:43 1:05:05
22 82 Калинич Віка Дмитрівна 184 33 Ужгород Деаф 0:14:25 0:15:33 0:17:35 6:05 1:05:49 1:05:57
23 116 Бурлака Ольга 186 32 Київ 0:15:57 0:16:07 0:16:32 6:06 1:05:56 1:06:14
24 17 Осадча Тетяна 192 32 Київ СК «Науковець» 0:17:33 0:16:58 0:17:03 6:19 1:08:16 1:08:35
25 98 Сутковенко Ольга 197 36 Киев 0:17:01 0:17:43 0:17:58 6:32 1:10:35 1:10:38
26 210 Камышина Александра 201 36 Киев AgroStart 0:17:28 0:18:59 0:18:49 6:43 1:12:37 1:12:55
27 58 Брайко Оксана 206 32 Київ 0:17:26 0:18:34 0:19:02 6:51 1:14:01 1:14:11
28 49 Klokova Julia 212 30 Brooklyn Ukrainian Running Club New York 0:31:40
29 15 Васільєва Олена 213 37 Київ 0:58:57
30 179 Вернигора Мария 225 33 Київ
31 190 Цицылюк Полина 227 30 Дніпро

10,8км 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 93 Олішевський В'ячеслав 1 33 Бердичів FamilyRunClub 0:09:12 0:09:30 0:09:25 3:26 0:37:07 0:37:07
2 88 Осипчук Олександр 4 34 Бобриця 5елемент 0:09:20 0:09:22 0:09:33 3:30 0:37:49 0:37:49
3 216 Костромицький Дмитро 5 33 Київ Adidas Runners Kyiv 0:09:24 0:09:33 0:09:37 3:30 0:37:49 0:37:49
4 173 Малежик Дмитро 9 34 Київ СК 'Науковець' 0:09:32 0:09:52 0:10:04 3:38 0:39:15 0:39:15
5 145 Alekseenko Aleksey 17 37 Kyiv 0:10:11 0:10:29 0:10:37 3:50 0:41:29 0:41:29
6 174 Іванченко Михайло 18 39 Kyiv 0:10:06 0:10:32 0:10:45 3:52 0:41:51 0:41:52
7 134 Святецький Євген Сергійович 19 38 Бердичів FamilyRunClub 0:10:34 0:10:38 0:10:36 3:53 0:42:02 0:42:02
8 212 Олександр Рибак Владиславович 21 35 Київ СК 'Науковець' 0:10:14 0:10:30 0:10:42 3:52 0:41:50 0:42:07
9 133 Кокоша Максим Миколайович 23 36 Київ 0:10:11 0:10:42 0:10:45 3:55 0:42:26 0:42:29
10 18 Левченко Дмитро 24 32 Київ SYNERGY 0:10:10 0:10:47 0:10:49 3:56 0:42:38 0:42:38
11 125 Оверчук Леонід 26 32 Житомир FamilyRunClub_Житомир 0:10:44 0:10:55 0:11:01 4:00 0:43:12 0:43:12
12 172 Тютюнников Антон 32 32 Киев Saucony Running Club 0:10:42 0:10:55 0:11:11 4:03 0:43:53 0:43:53
13 115 Дюкарєв Ігор 33 33 Кїів WERUN 0:09:47 0:11:27 0:11:33 4:04 0:44:03 0:44:04
14 219 Медков Ярослав 36 31 Київ 0:12:12 0:11:03 0:11:07 4:09 0:44:53 0:44:57
15 5 Рева Віталій 38 35 Kyiv AlfaSport Club 0:10:45 0:11:15 0:11:33 4:09 0:44:58 0:45:02
16 104 Заїка Олександр 41 35 Бровари BIG 0:10:35 0:11:24 0:11:49 4:10 0:45:07 0:45:07
17 207 Лєсков Микола 42 34 Київ wogrunners 0:11:44 0:11:39 0:11:46 4:18 0:46:27 0:46:28
18 140 Радін Руслан 43 32 Путивль 0:11:54 0:11:28 0:11:34 4:16 0:46:09 0:46:31
19 154 Насєка Юрій 45 35 Київ SC 'Scientist' 0:11:09 0:11:39 0:12:08 4:20 0:46:52 0:46:52
20 103 Атрощик Алексей 48 36 Київ Farmak running club 0:12:01 0:11:46 0:11:47 4:20 0:46:56 0:47:02
21 73 Davletkhanov Dmitry 50 35 Kiev Saucony Running Club 0:11:28 0:11:44 0:12:07 4:21 0:47:06 0:47:06
22 226 Осадчий Олександр 54 33 Киев 0:12:05 0:12:02 0:11:43 4:23 0:47:21 0:47:42
23 114 Вергун Артем 58 35 Киев 0:11:21 0:12:04 0:12:42 4:26 0:47:57 0:47:58
24 144 Тарасов Олексій 68 38 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:12:32 0:12:26 0:12:29 4:35 0:49:32 0:49:33
25 22 Покрова Сергій 70 33 Киев adidas Runners Kyiv 0:13:04 0:12:24 0:12:06 4:34 0:49:23 0:49:42
26 69 Шкварченко Олексій 78 32 Київ 0:13:17 0:12:58 0:12:48 4:44 0:51:07 0:51:13
27 225 Сурков Максим 84 34 Киев Adidas Runners Kyiv 0:12:28 0:13:12 0:13:20 4:48 0:51:55 0:51:58
28 27 Тесленко Ярослав 86 35 Київ 0:11:47 0:13:04 0:13:39 4:49 0:52:10 0:52:10
29 220 Камышин Александр 88 35 Киев AgroStart 0:12:59 0:13:13 0:13:15 4:50 0:52:18 0:52:38
30 71 Комаренко Микола 90 34 Київ 0:12:55 0:13:20 0:13:26 4:52 0:52:36 0:52:42
31 25 Маркін Сергій 100 39 Київ 0:13:16 0:13:23 0:13:21 4:54 0:53:04 0:53:09
32 150 Полив'янний Сергій 108 35 Київ 0:12:43 0:13:25 0:13:53 4:59 0:53:59 0:54:20
33 206 Діденко Тарас 109 39 Київ Rentall 0:13:06 0:13:50 0:14:02 5:02 0:54:27 0:54:30
34 97 Золотоголовий Тимофій 110 37 Kiev 0:13:51 0:13:19 0:13:26 5:01 0:54:18 0:54:33
35 162 Білоус Андрій 112 38 Бердичів FamilyRunClub 0:13:16 0:14:25 0:14:08 5:04 0:54:43 0:54:43
36 85 Кондырев Дмитрий 119 39 Киев 0:13:28 0:13:54 0:14:07 5:09 0:55:41 0:55:48
37 16 Борт Олександр 129 33 Київ Live.Love 0:13:03 0:14:33 0:14:58 5:12 0:56:17 0:56:31
38 1031 Константінов Олексій 130 37 Київ 0:13:39 0:14:17 0:14:24 5:15 0:56:50 0:56:52
39 187 Мельник Микола 138 31 Дніпро 0:14:11 0:14:27 0:14:57 5:22 0:58:00 0:58:25
40 205 Vonnegut Kurt 146 33 Sofia Last Finisher 0:13:42 0:14:56 0:15:26 5:28 0:59:02 0:59:20
41 203 Кострицький Юрій 150 35 Київ ВсеПробеги 0:13:43 0:14:51 0:15:26 5:31 0:59:35 0:59:55
42 198 Гулаев Виталий 163 36 Київ 0:15:32 0:14:45 0:15:24 5:40 1:01:22 1:01:43
43 52 Новак Дмитро 167 34 Київ 0:12:59 0:14:51 0:16:33 5:46 1:02:22 1:02:24
44 67 Некеров Андрій Олександрович 168 36 Київ Ворекен 0:14:25 0:15:02 0:16:30 5:46 1:02:21 1:02:28
45 24 Шимко Юрій 170 33 Київ 0:15:40 0:15:14 0:15:39 5:49 1:02:50 1:03:03
46 156 Ткачов Ігор 185 33 Київ 0:15:01 0:16:38 0:17:15 6:06 1:06:03 1:06:07
47 118 Пузняк Святослав 188 36 Київ 0:16:40 0:16:53 0:17:15 6:13 1:07:12 1:07:30
48 186 Сапсай Валерий 194 35 Дніпро 0:15:49 0:17:06 0:17:59 6:23 1:09:06 1:09:08
49 29 Безуглий Владислав Васильович 200 31 Київ 0:15:47 0:17:30 0:19:36 6:41 1:12:15 1:12:31
50 80 Рульов Віталій 211 34 Київ 0:15:36
51 43 Пилипчук Юрій 218 34 Київ Kuzin Team
52 153 Фурманов Костянтин 222 36 Київ НЕТ
53 158 Кулигін Артем 223 32 Киев
54 194 Фещенко Денис 229 30 Дніпро
55 195 Шмиголь Владислав 230 30 Дніпро
56 217 Лисянський Павло 231 32 Лисичанськ Восточная правозащитная группа

10,8км 40-49 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 227 Невкапса Ольга 37 44 Киев Adidas Runners Kyiv 0:11:35 0:11:19 0:11:09 4:09 0:44:57 0:44:58
2 99 Віницька Анна 65 40 Київ 0:12:10 0:12:23 0:12:23 4:33 0:49:18 0:49:21
3 157 Чучкалова Євгенія 73 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:36 0:12:18 0:12:36 4:39 0:50:13 0:50:20
4 45 Бокщаніна Лариса 80 45 Васильків 0:12:26 0:12:53 0:13:14 4:47 0:51:42 0:51:44
5 106 Гацко Олена 85 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:38 0:12:57 0:13:16 4:48 0:51:59 0:52:06
6 79 Петренко Наталія 106 45 Київ 0:13:24 0:13:29 0:13:32 4:59 0:53:56 0:54:05
7 46 Мамчур Светлана Викторовна 111 40 Киев 0:13:23 0:13:51 0:13:46 5:03 0:54:36 0:54:36
8 61 McGoldrick Amy 117 45 Chicago 0:13:29 0:13:32 0:14:21 5:06 0:55:11 0:55:24
9 137 Scherr Sonia 125 41 Черкаси 0:14:08 0:14:05 0:14:04 5:10 0:55:54 0:56:12
10 56 Масема Наталія 126 42 Київ Fitness Life 0:13:31 0:14:00 0:14:17 5:11 0:56:05 0:56:18
11 77 Стрільчук Олена 137 45 Полтава Running CLUB Poltava 0:14:03 0:14:36 0:14:39 5:23 0:58:16 0:58:19
12 139 Дзюменко Світлана 149 41 Київ 0:14:49 0:14:48 0:15:02 5:29 0:59:18 0:59:41
13 63 Моргунова Ирина 159 46 Киев 0:15:00 0:15:32 0:15:26 5:38 1:00:59 1:01:03
14 41 Тишко Оксана 165 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:14:36 0:15:52 0:15:53 5:43 1:01:44 1:01:55
15 8 Нікончук Наталія 166 48 Київ 0:15:26 0:15:27 0:15:30 5:45 1:02:10 1:02:22
16 53 Шевченко Світлана 176 48 Київ 0:16:16 0:16:24 0:16:22 5:55 1:03:58 1:04:11
17 138 Ніколайчук Наталія 179 43 Бердичів Family Run Club Berdichev 0:15:59 0:16:25 0:16:00 5:57 1:04:25 1:04:42
18 122 Березникова Людмила 183 47 Київ 0:16:15 0:16:20 0:16:25 6:01 1:05:03 1:05:21
19 10 Smolnikova Oleksandra 198 47 Kyiv 0:17:37 0:17:46 0:18:14 6:36 1:11:23 1:11:35
20 119 Бортнік Олена 202 49 Київ 0:17:53 0:18:10 0:18:31 6:45 1:12:57 1:13:11
21 109 Солом`яна Людмила Євгенівна 204 45 Київ Nike Run Club 0:16:45 0:18:41 0:18:58 6:45 1:13:02 1:13:18

10,8км 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 21 Сахно Володимир 12 49 Ніжин SC Scientist Гармонія 0:10:02 0:10:19 0:10:27 3:46 0:40:46 0:40:46
2 213 Олег Ковязін 14 42 Київ 0:10:02 0:10:11 0:10:24 3:47 0:40:54 0:40:56
3 121 Бригіда Андрій 15 43 Київ ONRIDE 0:10:01 0:10:19 0:10:33 3:49 0:41:19 0:41:19
4 193 Новицкий Николай 16 44 Дніпро 0:11:17 0:09:49 0:10:30 3:49 0:41:23 0:41:23
5 44 Карук Ігор 20 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:10:12 0:10:23 0:10:46 3:53 0:42:02 0:42:03
6 142 Мироненко Володимир 29 48 Шостка 0:10:47 0:10:40 0:10:55 4:01 0:43:24 0:43:27
7 108 Синявський Іван 35 41 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:10:42 0:11:20 0:11:32 4:08 0:44:47 0:44:48
8 102 Добривский Тарас 39 45 Боярка Боярка RUN CLUB 0:11:30 0:11:09 0:11:18 4:10 0:45:00 0:45:03
9 1027 Рудич Олег 40 48 Киев 0:11:05 0:11:10 0:11:27 4:10 0:45:00 0:45:05
10 9 Smolnikov Oleksandr 44 45 Kyiv 0:11:46 0:11:42 0:11:43 4:19 0:46:42 0:46:50
11 439 Рассказов Дмитро 53 44 Київ 0:10:56 0:11:52 0:12:33 4:24 0:47:37 0:47:40
12 152 Яшин Андрій 67 48 Київ 0:12:40 0:12:26 0:12:14 4:33 0:49:19 0:49:25
13 31 Tarnawski Marek 69 47 Krakow 0:13:12 0:12:25 0:12:04 4:35 0:49:31 0:49:42
14 196 Ловягін Георгій 72 43 Дніпро 0:12:16 0:12:48 0:12:36 4:36 0:49:46 0:49:54
15 62 Філімонов Сергій 76 40 Київ 0:11:29 0:12:31 0:13:29 4:42 0:50:53 0:50:54
16 127 Мудрий Михайло 91 42 Київ 0:12:23 0:13:25 0:13:35 4:52 0:52:43 0:52:43
17 6 Мітченко Костянтин 95 40 Київ 0:13:34 0:12:59 0:13:07 4:52 0:52:41 0:52:48
18 169 Соломаха Віталій 104 41 Київ Adidas runners 0:13:35 0:13:30 0:13:23 4:57 0:53:36 0:53:41
19 155 Колесніков В'ячеслав 114 41 Київ 0:12:56 0:13:32 0:14:04 5:03 0:54:39 0:54:47
20 191 Олишевский Анатолий 115 43 Дніпро 0:13:31 0:13:29 0:13:51 5:04 0:54:51 0:55:01
21 2 Фомічов Едуард 118 45 Київ ПЛСУ 0:13:42 0:14:06 0:14:08 5:09 0:55:40 0:55:46
22 218 Смирнов Євген 120 45 Киев ПУШЕБ 0:14:21 0:13:35 0:13:51 5:09 0:55:42 0:55:56
23 143 Нечепуренко Ігор 123 41 Київ 0:14:18 0:14:12 0:14:09 5:11 0:56:02 0:56:11
24 20 Смедляев Артур 124 46 Киев 0:14:31 0:14:04 0:14:00 5:10 0:55:56 0:56:11
25 204 Гудименко Денис 133 44 Київ КузинТим 0:14:15 0:14:28 0:14:34 5:19 0:57:32 0:57:33
26 180 Кішинець Володимир 145 48 Київ Running club TC Bank 0:13:49 0:14:49 0:15:18 5:28 0:59:06 0:59:17
27 228 Астратов Сергій 147 47 Киев 0:14:32 0:14:59 0:14:52 5:28 0:59:11 0:59:21
28 209 Примак Микола 171 49 Київ 0:15:45 0:15:43 0:15:55 5:53 1:03:36 1:03:57
29 182 Шепітько Сергій 181 41 Київ Running club TC Bank 0:16:52 0:15:48 0:16:03 5:59 1:04:40 1:05:03
30 181 Санаєв Віталій 190 49 Київ Running club TC Bank 0:16:16 0:17:06 0:17:16 6:15 1:07:36 1:07:46
31 215 Якименко Юрій 207 41 Київ 0:11:01 0:11:04 0:11:17
32 1 Лукашов Сергій 214 44 Київ SC 'Scientist'

10,8км 50-59 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 84 Гелета Світлана 140 54 Харків МК Харьков 0:13:44 0:14:47 0:15:02 5:25 0:58:35 0:58:41
2 161 Іванішена Тетяна 178 54 Бердичів FamilyRunClub 0:15:59 0:16:25 0:16:16 5:57 1:04:24 1:04:40

10,8км 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 26 Шутенко Павло Якович 3 50 Любарці, Бориспільський район АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:09:19 0:09:24 0:09:30 3:28 0:37:30 0:37:30
2 224 Роговой Віктор 10 54 Киев Науковець,АБУ 0:09:20 0:09:42 0:10:09 3:38 0:39:17 0:39:17
3 48 Тимошенко Сергій 13 57 Київ URA, RCS 0:10:26 0:10:10 0:10:11 3:46 0:40:50 0:40:50
4 214 Бойко Борис Иванович 27 59 Боярка АБУ 0:11:03 0:10:43 0:10:47 3:59 0:43:08 0:43:15
5 164 Кокун Олег 28 51 Київ 0:10:51 0:10:48 0:10:50 3:59 0:43:04 0:43:20
6 4 Бондарев Костянтин 34 58 Кожухівка АБУ, IRC 0:10:55 0:11:13 0:11:16 4:07 0:44:36 0:44:36
7 91 Михайлов Борис 51 58 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:11:59 0:11:48 0:11:47 4:21 0:47:03 0:47:07
8 159 Мищенко Василь Анатолійович 55 59 Баришівка СК 'Науковець' 0:12:18 0:11:54 0:11:48 4:24 0:47:38 0:47:43
9 170 Семаков Сергій 57 52 Киев Adidas Runners Kyiv 0:11:40 0:11:54 0:12:19 4:26 0:47:55 0:47:56
10 57 Саханда Ігор 60 52 Київ URA, RCS 0:13:06 0:13:42 0:10:27 4:27 0:48:06 0:48:11
11 132 Гурбик Андрій 61 56 Київ СК Науковець 0:12:03 0:12:03 0:12:07 4:27 0:48:08 0:48:11
12 90 Пулінець Сергій Михайлович 62 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:12:07 0:12:07 0:12:25 4:32 0:49:00 0:49:03
13 101 Киреєв Вадим 66 50 Київ Run Base Kyiv 0:12:11 0:12:08 0:12:29 4:34 0:49:22 0:49:25
14 111 Тіняков Володимир 74 53 киів RunVovaRun 0:12:46 0:12:39 0:12:36 4:39 0:50:19 0:50:31
15 12 Дяченко Валерій Михайлович 82 51 Київ 0:12:35 0:13:05 0:13:23 4:48 0:51:53 0:51:54
16 149 Налбат Генадій 89 54 Київ 0:12:27 0:13:12 0:13:35 4:52 0:52:35 0:52:41
17 148 Ігнатьєв Андрій 98 58 Українка 0:13:08 0:13:12 0:13:12 4:52 0:52:40 0:52:58
18 76 Иванов Сергей 142 52 Київ 0:15:07 0:14:25 0:14:42 5:25 0:58:38 0:58:56
19 147 Іванов Андрій 158 52 Київ Live.Love 0:15:32 0:14:49 0:14:52 5:34 1:00:17 1:00:39
20 128 Крышмару Виктор 173 50 Черновцы 0:15:10 0:16:12 0:16:34 5:55 1:03:57 1:04:02
21 100 Синянский Сергей 196 54 Киев 0:17:42 0:17:00 0:17:22 6:26 1:09:34 1:09:54
22 151 Олег Жмуро 221 57 Киев

10,8км 60-69 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 33 Оленєва Леніна 64 61 Київ СК 'Науковець' 0:12:05 0:12:14 0:12:24 4:33 0:49:09 0:49:09
2 3 Папулова Тетяна 191 60 Київ АРИАН 0:15:37 0:17:06 0:17:49 6:17 1:08:00 1:08:10

10,8км 60-69 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 38 Василюк Володимир 56 62 Івано-Франківськ ДМК 'Гармонія', АБУ 0:11:40 0:12:13 0:12:10 4:25 0:47:51 0:47:55
2 42 Кадькало Олександр 217 62 Київ SC 'Scientist'

10,8км 70+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп Chip Time Gap Результат
1 136 Сергієнко Анатолій Михайлович 92 71 Київ 0:13:18 0:13:10 0:13:21 4:52 0:52:39 0:52:45
2 197 Лебедєв Дмитрій 107 78 Київ СК 'Науковець' 0:13:44 0:13:19 0:13:19 4:59 0:53:49 0:54:11
3 176 Мальованний Володимир 132 70 Херсон 0:14:01 0:14:15 0:14:22 5:16 0:56:59 0:57:07
4 222 Плюйко Микола 143 73 Киев TopRunners 0:15:37 0:14:46 0:14:31 5:27 0:58:57 0:59:13
5 37 Кричун Василь Федорович 151 72 Івано-Франківськ Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області 0:14:37 0:15:20 0:15:10 5:33 0:59:57 0:59:57


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag