КИЇВСЬКА СОТКА 2021

100км - Командний залік
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація

Team Results

# Команда Результат
1 BFCC 9:02:45
2 Eurocar GRAWE Ukraine 9:11:34
3 Sigma Software - Unicorn 9:35:58
4 VeloGO Kyiv Cycling Team 9:36:00
5 Velobazar-Cadence90 9:46:30
6 echelon 10:03:48
7 SWCC 10:22:05
8 Escape 10:49:47
9 Viyar Bike Team 10:49:59
10 Infopulse 11:24:08
11 BROVARY CYCLING TEAM 12:50:52
12 TTT.UA 13:32:03
13 Genesis 13:54:28
14 Cherry Sport Club 13:55:21
15 Західний Вітер 13:57:16
16 EVOPLAY 14:23:06
17 PARIMATCH TECH 14:25:33
18 Farmak Cycling Club 14:51:32
19 WG-VBR 15:59:21
20 - 16:30:04
21 Патрульна поліція 16:35:01
22 АНТОНОВ 18:25:07

1. BFCC - 9:02:45

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 186 Yevhen Filin 31 2:15:23
2 203 Мустафа Озюнал 40 2:15:23
3 204 Дмитрий Филин 53 2:15:28
4 216 Антон Фурсов 35 2:16:50

2. Eurocar GRAWE Ukraine - 9:11:34

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 188 Борис Бакуринський 35 2:15:23
2 172 Яценко Владимир 46 2:17:01
3 168 Андрей Махно 45 2:17:16
4 217 Олександр Грушецький 50 2:22:36

3. Sigma Software - Unicorn - 9:35:58

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 215 Воловод Дмитро 29 2:17:00
2 146 Oleksandr Nahornyi 35 2:18:13
3 193 Oleksandr Vasylevskyi 29 2:26:36
4 229 Ольга Ящук 33 2:34:55

4. VeloGO Kyiv Cycling Team - 9:36:00

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 124 Гарбар Костянтин 27 2:17:06
2 189 Андрій Козаченко 51 2:22:35
3 226 Ганна Капущак 37 2:27:32
4 228 Наталя Тарнавчик-Чугуєвець 31 2:30:01

5. Velobazar-Cadence90 - 9:46:30

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 152 Dmitry Kovalenko 30 2:15:25
2 238 Дмитро Лахтадир 33 2:22:35
3 223 Антон Бабенко 38 2:26:44
4 162 Махді Аміні 45 2:42:59

6. echelon - 10:03:48

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 158 Дмитро Петров 35 2:17:02
2 159 Богдан Чорноус 31 2:24:20
3 177 Олексій Стах 28 2:27:29
4 1124 Roman Ottovich 39 2:57:59

7. SWCC - 10:22:05

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 180 Андрій Чеботарьов 35 2:29:57
2 169 Дмитро Сердюк 34 2:29:58
3 196 Yevheniia Kurylo 22 2:38:19
4 183 Sergiy Shaklein 40 2:45:19

8. Escape - 10:49:47

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1016 Володимир Мелимука 39 2:39:29
2 2449 Костянтин Ткачук 33 2:47:06
3 2514 Юрий Руденко 40 2:47:11
4 2499 Виталий Зубченко 32 2:46:59

9. Viyar Bike Team - 10:49:59

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1551 OLEKSANDR VYGRANENKO 36 2:28:05
2 1599 Evgeniy Biletskiy 20 2:28:03
3 1539 Денис Саранцев 27 2:48:24
4 2326 Михайло Кокозей 39 3:06:13

10. Infopulse - 11:24:08

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1686 Юрій Поляновський 38 2:39:25
2 1689 Андрій Ходан 30 2:47:41
3 1151 Олександр Бєлов 34 2:51:10
4 1528 Oleksandra Brylenko 44 3:10:00

11. BROVARY CYCLING TEAM - 12:50:52

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2211 Андрій Орлянський 40 2:52:32
2 2241 Андрій Батиренко 19 3:01:22
3 2017 Лариса Плужник 35 3:18:24
4 2193 Володимир Бондарчук 61 3:39:16

12. TTT.UA - 13:32:03

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1412 Іван Бабюк 29 2:45:27
2 1411 Артем Діденко 27 3:17:13
3 1410 Ольга Гур'єва 34 3:43:48
4 2353 Олег Дехтяренко 30 3:47:02

13. Genesis - 13:54:28

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1574 Євгеній Гердик 27 3:30:32
2 1564 Олександр Дука 28 3:32:18
3 1565 Богдан Шемберко 28 3:34:12
4 1572 Костецький Владислав 27 3:36:26

14. Cherry Sport Club - 13:55:21

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2515 Кресан Юрій 34 2:47:01
2 1277 Максим Покрепа 41 3:25:34
3 2317 Денис Кулаківський 24 3:41:59
4 2316 Костя Тичков 28 4:25:12

15. Західний Вітер - 13:57:16

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2443 Роман Кузьмич 30 3:21:00
2 2444 Яків Дудка 27 3:24:17
3 2448 Микола Яцюк 24 3:35:26
4 2442 Станіслав Геч 33 3:51:40

16. EVOPLAY - 14:23:06

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1587 Ростислав Майгур 33 3:16:57
2 1586 Евгений Любич 32 3:28:22
3 2481 Александр Малиновский 35 3:43:45
4 2478 Андрей Щербаков 33 3:56:41

17. PARIMATCH TECH - 14:25:33

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1351 Владислав Викторов 24 3:46:41
2 1348 Дмитро Ковальов 33 4:00:22
3 1489 Артем Колодяжний 31 4:19:09
4 1475 Кабанов Микита 34 4:40:52

18. Farmak Cycling Club - 14:51:32

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2334 Людмила Капустян 47 3:34:28
2 1379 Сергій Ісаєв 30 3:40:52
3 2330 Володимир Романюк 36 3:47:13
4 1378 Оля Дивнич-Бартошик 28 3:59:11

19. WG-VBR - 15:59:21

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 1397 Роман Хрипунов 36 3:55:33
2 1421 Ірина Ярошенко 37 3:55:33
3 2302 Anton Muskeyev 36 4:22:53
4 2336 Кирило Акімов 32 4:24:08

20. - - 16:30:04

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2388 Олексій Волобуєв 49 3:00:20
2 1553 Олександр Веремієнко 49 3:05:53
3 2239 Андрій Кирієнко 56 4:27:16
4 2085 Таісія Моргунська 33 6:04:58

21. Патрульна поліція - 16:35:01

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2546 Олексій Крижановський 29 3:43:51
2 2547 Микола Полюхович 30 3:56:36
3 2545 Микола Галадій 31 4:17:20
4 2548 Руслан Попрієнко 24 4:41:36

22. АНТОНОВ - 18:25:07

Місце Атлет Вік Gap Результат
1 2284 Валерія Ігнатенко 27 3:35:56
2 2384 Олександр Данилівський 22 4:04:51
3 2042 Андрій Лучаківський 39 5:20:19
4 2153 Наталія Стехун 38 5:30:26


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag