Славутська РУХАНКА

5км

5км

Місце Атлет Стать Рік Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 76 Муза Максим Ч 4:05 0:20:29 0:20:29
2 12 Устенко Олександр Ч 2003 ВЛАД 4:15 0:21:18 0:21:18
3 62 Гулька Андрій Ч 4:16 0:21:22 0:21:22
4 1 Самойлович Юрій Ч 1985 Бадьорий ранок 4:17 0:21:27 0:21:27
5 41 Зензелюк Вадим Ч Бокс 4:17 0:21:29 0:21:31
6 5 Ніконов Андрій Ч 1988 Славута 4:19 0:21:36 0:21:39
7 79 Андрощук Олександр 4:23 0:21:56 0:21:58
8 72 Данильчук Вадим Ч 4:39 0:23:16 0:23:16
9 36 Романюк Ірина Ж Solomon RC 4:45 0:23:49 0:23:52
10 6 Музалевский Олександр Ч 1964 ВЛАД 4:52 0:24:23 0:24:27
11 59 Нагорнюк Андрій Ч 4:56 0:24:40 0:24:40
12 13 Чернєвська Оля Ж 2005 ВЛАД 4:59 0:24:58 0:24:58
13 14 Чернєвський Саша Ч 2005 ВЛАД 5:17 0:26:29 0:26:29
14 15 Колотухін Назар Ч 2006 ВЛАД 5:18 0:26:30 0:26:30
15 16 Черняк Катя Ж 2008 ВЛАД 5:19 0:26:39 0:26:39
16 4 Красовський Сергій Ч 1976 RUN UP Славута 5:32 0:27:43 0:27:43
17 64 Добринчук Наталія Ж 5:33 0:27:47 0:27:47
18 9 Ковальский Тарас Ч ВЛАД 5:33 0:27:45 0:27:48
19 74 Мазур Аліна Ж 5:34 0:27:51 0:27:51
20 19 Веремій Нікіта Ч 2009 ВЛАД 5:38 0:28:10 0:28:10
21 78 Задворна Вікторія Ж 5:45 0:28:46 0:28:51
22 32 Задворна Наталія Ж 1979 RUN UP Славута 5:45 0:28:46 0:28:51
23 30 Задворний Юрій Ч 1980 RUN UP Славута 5:45 0:28:46 0:28:51
24 75 Огільба Дарія Ж 5:56 0:29:42 0:29:42
25 77 Кузьмін Мирослав Ч 6:00 0:30:01 0:30:06
26 2 Конрашов Руслан Ч 1985 Ювента 6:03 0:30:18 0:30:18
27 33 Богдан Сергійович Ч 2000 RUN UP Славута 6:06 0:30:34 0:30:39
28 71 Чернега Вадим Ч 6:35 0:32:58 0:33:01
29 57 Конечна Софія Ж 6:36 0:33:03 0:33:03
30 63 Верхогляд Артем Ч 6:37 0:33:07 0:33:09
31 11 Веремей Леся Ж ВЛАД 6:37 0:33:05 0:33:09
32 8 Семенюк Роман Ч ВЛАД 6:53 0:34:29 0:34:32
33 10 Ковальчук Дмитрий Ч ВЛАД 7:11 0:35:59 0:36:03
34 61 Кравчук Андрій Ч 7:21 0:36:48 0:36:48
35 65 Карніцька Тетяна Ж 7:28 0:37:24 0:37:26
36 69 Гуменюк Максим Ч 7:29 0:37:29 0:37:31
37 54 Ковальчук Ольга Ж 7:42 0:38:33 0:38:33
38 21 Задворний Нікіта Ч 2006 RUN UP Славута 8:00 0:40:00 0:40:00
39 66 Михальчук Максим Ч 8:10 0:40:50 0:40:52
40 73 Нікічук Влад Ч 8:10 0:40:53 0:40:56
41 7 Семенюк Тетяна Ж ВЛАД 8:22 0:41:52 0:41:56
42 20 Задворний Артем Ч 2006 RUN UP Славута 8:38 0:43:10 0:43:15
43 53 Логнюк Анна Ж 8:45 0:43:45 0:43:45
44 25 Філіпчук Богдан Ч 1990 RUN UP Славута 8:44 0:43:40 0:43:46
45 22 Коляда Сергій Ч RUN UP Славута
46 23 Коляда Юлія Ж RUN UP Славута
47 24 Мельничук Дарина Ж 2002 RUN UP Славута
48 37 Христина Ж Фенікс Дент
49 38 Романюк Руслан Ч ЛАС
50 42 Анікіна Марина Ж Славута фітнес
51 51 Анікін Ч Футбол
52 52 Васильчук Вероніка Ж
53 55 Немчинська Валерія Ж
54 56 Красиленко Вікторія Ж
55 58 Прокопюк Єлізавета Ж
56 60 Сівакова Олеся Ж
57 67 Прокопчук Іван Ч
58 68 Мухарський Валерій Ч
59 70 Федюк Іван Ч


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag