Результати змагань
КИЇВСЬКА СОТКА 2021
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 18-34 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2515
Кресан Юрій
1
34
Cherry Sport Club
Cherry Sport Club
35,37
2:43:38
2
2449
Костянтин Ткачук
2
33
Escape
35,34
2:43:44
3
2499
Виталий Зубченко
4
32
Escape
Escape
35,32
2:43:52
4
2561
Евгений Шилов
5
32
DEEP Cycling
DEEP Cycling
35,31
2:43:54
5
2364
Сергій Калита
8
33
34,68
2:46:52
6
2495
Михайло Романов
10
25
34,67
2:46:54
7
2303
Андрій Повійчук
11
33
34,67
2:46:54
8
2114
Володимир Дорогих
12
33
34,67
2:46:56
9
2005
Володимир Андрушко
13
32
34,64
2:47:04
10
2247
Дима Виноградов
16
31
VELOFARA.COM
33,74
2:51:32
11
2259
Владислав Ясний
20
24
32,14
3:00:04
12
2241
Андрій Батиренко
23
19
BROVARY CYCLING TEAM
BROVARY CYCLING TEAM
31,92
3:01:17
13
2108
Микола Попов
26
34
31,77
3:02:10
14
2537
Yaroslav Zaiets
27
29
31,45
3:04:00
15
2156
Богдан Галайда
32
23
31,26
3:05:09
16
2420
Олександр Коваленко
35
33
Viyar bike team
31,13
3:05:53
17
9027
Андрей Чміль
36
21
31,08
3:06:12
18
9024
Вадим Денисов
38
20
101 ОБРО ГШ ЗСУ
30,88
3:07:26
19
2424
Роман Журавльов
41
34
30,49
3:09:49
20
2369
Богдан Шкурін
43
33
30,42
3:10:13
21
2246
Костянтин Трифонов
44
34
K+N UA
30,42
3:10:16
22
2473
Богдан Карленко
46
32
30,36
3:10:39
23
2026
Дмитро Чорний
49
25
29,90
3:13:33
24
2474
Влад Савицький
50
34
29,87
3:13:44
25
2058
Максим Іванчук
54
27
29,60
3:15:33
26
2578
Евгений Гисар
55
32
Infopulse
29,50
3:16:11
27
2096
Віктор Бойко
56
30
Infopulse
Infopulse
29,49
3:16:14
28
2262
Денис Папижук
57
19
BROVARY CYCLING TEAM
29,48
3:16:18
29
2443
Роман Кузьмич
61
30
Західний Вітер
СКЗахідний Вітер
29,35
3:17:11
30
2538
Олексій Удовенко
67
34
ТриКатлеты
ТриКатлеты
29,04
3:19:16
31
2444
Яків Дудка
70
27
Західний Вітер
Західний Вітер
28,86
3:20:30
32
2022
Артем Федченко
71
32
Velo Family Obukhiv
28,86
3:20:34
33
2345
Сергій Рибалко
72
25
28,84
3:20:41
34
2600
Білаш Антон
79
31
Укрексімбанк
28,53
3:22:53
35
2044
Васильченко Сергий
80
34
28,27
3:24:41
36
2178
Володимир Бєліков
83
33
28,19
3:25:17
37
2456
Віктор Висоцький
84
29
28,15
3:25:34
38
2571
Степан Самотіс
87
28
Bike L.A.B.
28,10
3:25:56
39
2542
Василь Сіжук
92
34
27,83
3:27:59
40
2039
Антон Пушко
94
27
Infopulse
Infopulse
27,77
3:28:24
41
2065
Олександр Філоненко
96
33
27,76
3:28:27
42
2024
Олександр Гурін
102
29
27,54
3:30:10
43
2446
Дмитро Назарук
104
34
Західний вітер
Західний вітер
27,50
3:30:26
44
2491
Вадим Рибалко
105
31
27,47
3:30:40
45
2448
Микола Яцюк
108
24
Західний Вітер
Західний Вітер
27,35
3:31:37
46
2533
Євген Волков
116
32
26,72
3:36:37
47
2350
Сергій Кокіаурі
119
34
26,55
3:37:58
48
2175
Роман Піка
123
29
26,47
3:38:39
49
2168
Лазоренко Євгеній
125
28
ЖЖЖ
26,43
3:38:56
50
2287
Владислав Клок
126
34
26,42
3:39:02
51
2317
Денис Кулаківський
129
24
Cherry Sport Club
Cherry Sport Club
26,35
3:39:40
52
2052
Микола Сахно
130
31
26,33
3:39:50
53
2159
Tsvihun Roman
132
33
26,28
3:40:14
54
2170
Табаков Дмитро
133
31
26,26
3:40:24
55
2525
Федір Некрасов
135
33
26,09
3:41:47
56
2271
Дмитрий Мамчик
137
29
26,07
3:42:02
57
2569
Кутовий Микола
138
24
26,03
3:42:22
58
9071
Олександр Нагачевський
142
28
25,97
3:42:53
59
2546
Олексій Крижановський
143
29
Патрульна поліція
25,96
3:42:54
60
2566
Ярослав Мошненко
144
31
25,92
3:43:17
61
2470
Олексій Вакуленко
152
31
25,74
3:44:50
62
2086
Артем Турович
153
32
Ірпінь-вело
25,74
3:44:51
63
2539
Микола Сидорейко
157
31
25,67
3:45:27
64
2347
Самір Махмудов
159
31
25,60
3:46:05
65
2353
Олег Дехтяренко
160
30
TTT.UA
25,51
3:46:50
66
2146
Виталий Русавский
161
31
25,51
3:46:52
67
2145
Віталій Федоренко
162
30
25,45
3:47:27
68
2442
Станіслав Геч
163
33
Західний Вітер
СК Західний Вітер
25,39
3:47:58
69
2269
Андрій Ліхтаренко
164
33
25,38
3:47:59
70
2131
Игорь Шварц
168
32
25,27
3:49:02
71
2001
Olexandr Andryuschenko
169
34
КВНЖ
25,26
3:49:06
72
2355
Валерій Зуб
173
33
TTT.UA
25,18
3:49:48
73
2118
Олександр Гедзюк
178
30
25,12
3:50:22
74
2314
Борис Качан
180
33
25,08
3:50:44
75
2212
Евгений Романько
182
34
25,04
3:51:09
76
2266
Роман Йосипенко
184
25
24,94
3:52:02
77
2433
Eduard Gusak
191
21
TRILAB
24,63
3:54:58
78
2547
Микола Полюхович
192
30
Патрульна поліція
24,56
3:55:36
79
2478
Андрей Щербаков
193
33
EVOPLAY
24,56
3:55:41
80
2410
Олег Довгалюк
195
34
24,51
3:56:08
81
2522
Алексей Сатиров
196
32
24,48
3:56:24
82
2244
Igor Vorobiov
204
32
24,36
3:57:33
83
2378
Іван Арсентій
205
29
24,35
3:57:43
84
2468
Олександр Пелих
206
32
24,34
3:57:44
85
2210
Дмитро Яриновський
208
28
24,32
3:58:00
86
2452
Олександр Сушко
209
28
Спортивний клуб Сібумі
24,31
3:58:04
87
2033
Нижник Руслан
210
32
24,28
3:58:20
88
2102
Олександр Малишев
214
21
24,21
3:59:01
89
2285
Денис Антоненко
218
32
24,07
4:00:24
90
2523
Дмитро Ясенко
221
23
23,98
4:01:18
91
2072
Александр Павленко
225
24
23,93
4:01:51
92
2013
Віктор Гожий
226
28
23,93
4:01:54
93
2292
Віталій Вишневецький
228
34
23,85
4:02:42
94
2384
Олександр Данилівський
230
22
АНТОНОВ
23,79
4:03:14
95
2295
Володимир Палій
233
29
23,76
4:03:37
96
2273
Костянтин Павлюк
234
28
23,72
4:03:59
97
2567
Владислав Болтрик
237
29
23,69
4:04:15
98
2405
Михайло Ісай
238
33
23,65
4:04:45
99
2151
Микита Стельмашенко
239
28
23,65
4:04:45
100
2183
Дмитро Мартищенко
241
20
Mart
23,62
4:05:03
101
2288
Евгений Козлов
243
31
PARIMATCH TECH
23,58
4:05:25
102
9002
Никита Крылов
244
19
VELOonline
23,58
4:05:27
103
9032
Максим Сова
246
28
23,49
4:06:22
104
2479
Денис Бардовский
249
25
EVOPLAY
23,43
4:07:01
105
2467
Гліб Шоха
251
29
23,41
4:07:15
106
2597
Юрій Лугинець
258
29
veloonline team
23,17
4:09:48
107
9074
Дмитро Смірнов
263
22
23,06
4:10:58
108
2019
Oleksandr Solovei
264
33
23,05
4:11:06
109
2218
Леонід Ковальов
267
34
Marlin Sport Club
22,92
4:12:32
110
2309
Богдан Кушнір
268
31
22,88
4:12:58
111
2263
Михайло Білих
269
34
OTP Bicycle Team
22,88
4:12:59
112
2157
Олександр Павлушко
270
23
22,84
4:13:22
113
2367
Столбовий Юрій
271
33
22,83
4:13:27
114
2177
Сергій Ковальчук
272
34
RiverStone
22,81
4:13:40
115
2011
Бобришев Олександр
274
30
A&A Bicycles
22,58
4:16:18
116
2545
Микола Галадій
275
31
Патрульна поліція
22,58
4:16:21
117
2265
Ярослав Васильченко
279
28
ISLAND
22,37
4:18:40
118
2469
Олександр Літвінчук
281
31
22,33
4:19:07
119
2272
Олександр Мартинюк
283
25
22,27
4:19:52
120
2261
Володимир Стрючков
285
27
22,23
4:20:18
121
2568
Валерій Писаний
287
34
22,21
4:20:35
122
2200
Сергій Пустовіт
288
34
22,19
4:20:51
123
2242
Максим Садовський
289
30
African Team
22,18
4:20:54
124
2492
Василий Струценко
291
34
Viyar Bike Team
22,09
4:21:59
125
2401
Максим Лепех
292
28
22,08
4:22:07
126
2336
Кирило Акімов
294
32
WG-VBR
22,05
4:22:29
127
2393
Олександр Смолярчук
295
27
22,05
4:22:30
128
2316
Костя Тичков
296
28
Cherry Sport Club
Cherry Sport Club
22,02
4:22:53
129
2438
Михаил Сопленко
297
27
Viyar Bike Team
22,01
4:22:56
130
9057
Maksym Zhurbenko
298
33
21,98
4:23:18
131
2283
Артем Беседа
299
32
21,97
4:23:29
132
2394
Ruslan Yatsenko
302
31
21,93
4:23:52
133
2552
Максим Скирда
306
34
21,91
4:24:08
134
2348
Олександр Литаєв
308
30
21,85
4:24:53
135
2141
Денис Бабаджанов
311
34
21,82
4:25:12
136
2308
Михаил Пабат
312
26
21,82
4:25:13
137
2184
Матвій Грень
314
33
21,81
4:25:22
138
2229
Алексей Мельник
317
28
21,77
4:25:49
139
2252
Олексій Драга
318
25
21,77
4:25:50
140
2342
Іван Піднебесний
319
31
21,76
4:25:59
141
2286
Олексій Рудік
323
24
21,68
4:27:00
142
9016
Тарас Демидюк
324
28
Pride Crew
21,61
4:27:49
143
2319
Сергій Бутенко
328
31
21,55
4:28:31
144
2553
Кирилл Савицкий
330
32
21,50
4:29:13
145
2275
Віталій Шопа
332
27
21,48
4:29:26
146
2041
Oleksandr Dmytrenko
333
33
21,41
4:30:17
147
2110
Сергій Карповець
336
33
21,34
4:31:15
148
2111
Юрій Шакалов
337
31
21,33
4:31:21
149
9025
Богдан Скикевич
338
22
21,27
4:32:06
150
2374
Дмитрий Полищук
339
29
21,25
4:32:23
151
2356
Анатолій Секачов
340
33
WG-VBR
21,22
4:32:43
152
9028
Олександр Устименко
342
22
21,17
4:33:24
153
2437
Иван Нежура
343
31
21,16
4:33:31
154
2455
Андрій Пархоменко
344
24
21,14
4:33:47
155
2377
Володимир Притула
345
31
21,08
4:34:29
156
9064
Сергій Ракушин
346
27
TN
21,07
4:34:40
157
2320
Vyacheslav KU
348
27
21,06
4:34:46
158
2144
Володимир Бублик
352
33
20,87
4:37:18
159
2349
Александр Медведев
353
30
20,85
4:37:31
160
2224
Дмитро Васильєв
355
32
20,83
4:37:51
161
2127
Вадим Курінний
358
29
20,80
4:38:18
162
2207
Illia Cherednichenko
359
27
20,78
4:38:30
163
2276
Павло Дуденков
361
31
PARIMATCH TECH
20,78
4:38:35
164
2352
Веніамін Сімонов
362
32
20,73
4:39:13
165
2454
Микола Бабич
365
24
20,67
4:40:01
166
2548
Руслан Попрієнко
366
24
Патрульна поліція
20,66
4:40:12
167
2496
Serhii Sitanskyi
372
26
20,57
4:41:22
168
2423
Олег Васьковський
377
32
20,38
4:43:56
169
2436
Artem Tarasenko
378
29
20,35
4:44:20
170
2520
Олексій Фелді
381
32
20,34
4:44:34
171
2201
Олександр Комаревич
384
25
20,31
4:44:56
172
2166
Сергій Горліченко
385
32
20,31
4:44:59
173
2403
Віталій Прокопчук
388
25
20,23
4:46:07
174
2053
Вадим Ярмолаєв
394
30
20,04
4:48:52
175
2192
Володимир Степанець
402
34
19,93
4:50:25
176
2373
Віктор Задорожнюк
403
26
19,90
4:50:46
177
2234
Євген Кутняк
413
31
19,62
4:55:03
178
2023
Юрій Онопрієнко
414
31
19,61
4:55:05
179
2071
Arsenii Biletskyi
415
33
19,59
4:55:23
180
2311
Юрій Грабовий
417
33
19,46
4:57:23
181
2195
Володимир Нагорянський
418
33
19,46
4:57:23
182
2593
Дмитро Королюк
419
29
19,43
4:57:52
183
2562
Олексій Столяренко
422
30
19,26
5:00:27
184
2094
Володимир Вальков
424
34
19,12
5:02:43
185
2243
Игорь Лавренко
426
33
19,10
5:03:03
186
2007
Юрій Колос
430
29
18,93
5:05:45
187
2136
Yaroslav Venzhyk
432
34
Never Gibbons
Never Gibbons
18,82
5:07:31
188
2137
Pavlo Bashtovyi
433
30
Never Gibbons
18,82
5:07:31
189
2521
Юрій Савчук
436
29
Viyar Bike Team
18,76
5:08:32
190
2344
Петро Савич
437
32
18,75
5:08:36
191
2461
Володимир Дмитренко
438
29
18,75
5:08:37
192
2570
Дмитро Руденко
439
32
18,75
5:08:37
193
2512
Дмитро Грищенко
441
30
18,71
5:09:20
194
2563
Олексій Шкляренко
443
28
Viyar Bike Team
18,66
5:10:06
195
2289
Олександр Боровик
445
26
PARIMATCH TECH
18,63
5:10:42
196
2460
Андрій Прокопенко
446
32
18,51
5:12:36
197
9026
Oleh Frolov
452
22
101
18,23
5:17:32
198
2206
Костянтин Горяйнов
453
28
18,21
5:17:51
199
2002
Олег Мінько
455
30
Наша еПОХа
18,19
5:18:15
200
2277
Олександр Цвігун
457
32
PARIMATCH TECH
18,16
5:18:43
201
2126
В’ячеслав Поліщук
459
26
BROVARY CYCLING TEAM
18,14
5:18:59
202
2580
Андрій Ковтун
461
33
Infopulse
18,11
5:19:36
203
9069
Сергей Мосейчук
465
34
18,04
5:20:47
204
2064
Антон Дорожинський
466
31
18,03
5:20:56
205
2430
Сергій Логвін
467
32
17,95
5:22:24
206
2482
Павел Верескун
469
25
EVOPLAY
EVOPLAY
17,76
5:25:49
207
2398
Олексій Назаренко
470
26
Віатек
17,76
5:25:57
208
2483
Александр Михайлюк
471
25
EVOPLAY
EVOPLAY
17,75
5:25:59
209
2227
Максим Крупко
479
31
17,48
5:31:07
210
2524
Сергій Лишавський
482
31
17,33
5:33:55
211
2507
Владимир Зибин
485
34
Огненный Дракон
17,21
5:36:15
212
2036
Олексій Завадько
490
27
17,10
5:38:31
213
2198
Дмитро Лигута
492
29
17,05
5:39:21
214
2376
Дмитро Банніков
494
31
17,01
5:40:20
215
2268
Олег Подольський
496
34
16,95
5:41:30
216
2238
Кирило Тєлєгін
497
34
16,93
5:41:46
217
2575
Гліб Малоштан
500
29
Infopulse
16,84
5:43:43
218
2485
Олексіі Темніков
501
34
16,83
5:43:54
219
2220
Віктор Кваша
504
30
16,79
5:44:45
220
2414
Євген Мовляв
508
30
PARIMATCH TECH
16,43
5:52:19
221
2585
Руслан Іванів
509
29
16,37
5:53:39
222
2161
Єгор Литовченко
510
28
16,30
5:55:02
223
2139
Віталій Неретін
511
28
16,30
5:55:03
224
9054
Зиновій Зелинський
512
32
16,28
5:55:27
225
2190
Олег Ільїн
515
25
16,18
5:57:44
226
2412
Сергій Мачуленко
518
26
PARIMATCH TECH
16,09
5:59:36
227
2230
Рлман Ільницький
520
26
15,90
6:04:06
228
2560
Дмитро Кононенко
521
29
15,88
6:04:27
229
2501
Олександр Ліненко
522
32
15,85
6:05:15
230
2236
Володимир Ільницький
523
18
15,80
6:06:18
231
2182
Mykola Pryshchepa
528
33
15,25
6:19:30
232
2487
Станіслав Катран
529
31
15,01
6:25:29
233
2335
Микола Матешко
536
22
234
2422
Игорь Погребняк
538
34
235
2431
Сергій Матюшинець
539
32
236
2459
Никита Колесников
540
22
DQ
2070
Артем Руденко
31
#TeremkyRunClub
#TeremkyRunClub
DQ
2324
Artem Sorokin
30
DQ
2508
Данила Дорофеев
33
DQ
9029
Александр Нечипко
21
DNS
2069
Михайло Варивода
31
DNS
2087
Богдан Карленко
32
DNS
2093
Валентин Венедіктов
19
DNS
2106
Денис Фесенко
25
DNS
2115
Олександр Шепенков
33
DNS
2116
Andrey Green
31
DNS
2117
Кирило Грядовкiн
32
DNS
2123
Павло Зубко
28
DNS
2135
Вячеслав Кукса
27
DNS
2160
Костянтин Негода
22
Відсутній))
DNS
2162
Віталій Лисий
27
DNS
2163
Юрій Качаєв
27
DNS
2176
Павел Середин
28
DNS
2189
Андрій Воробйов
33
DNS
2235
Владислав Галушкін
24
DNS
2249
Сергій Жбадінський
33
DNS
2254
Грицук Артем
31
DNS
2270
Микола Скоромний
26
DNS
2296
Олексій Тимченко
22
DNS
2307
Євгеній Воловик
32
theproject.run
theproject.run
DNS
2395
Олександр Беркман
34
DNS
2396
Ярослав Манжула
34
PARIMATCH TECH
DNS
2435
Сергій Плакся
30
DNS
2441
Сергій Семенов
27
DNS
2464
Barlit Artur
25
KPMG Cycling Team
KPMG Cycling Team
DNS
2465
Tsybuliak Bohdan
25
KPMG Cycling Team
KPMG Cycling Team
DNS
2466
Ryzhkov Oleksii
22
KPMG Cycling Team
KPMG Cycling Team
DNS
2476
Новіков Нікіта
25
DNS
2477
Олександр Ярошенко
26
Genesis
Genesis
DNS
2489
Владислав Підвисоцький
29
EVOPLAY
EVOPLAY
DNS
9023
Андрей Слепченко
22
101бригада охорони генерального штабу
DNS
9030
Микита Грибаков
22
DNS
2559
Сергій Іващенко
34
DNS
2549
Богдан Троценко
25
Патрульна Поліція
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 35-39 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2237
Андрій Гнездицький
9
39
34,68
2:46:53
2
2155
Yevhenii Rymarenko
15
38
Porsche Zahid
33,81
2:51:09
3
9031
Dmitriy Zakharchenko
21
36
32,13
3:00:07
4
2281
Лісогорський Олександр
24
38
31,84
3:01:46
5
2097
Андрій Котельніков
28
35
31,41
3:04:16
6
2181
Максим Березняк
30
38
Вело-водочные
31,31
3:04:51
7
2063
Сергій Кудрявцев
31
38
31,30
3:04:53
8
2511
Олександр Неволько
33
38
31,17
3:05:41
9
2326
Михайло Кокозей
34
39
Viyar Bike Team
31,15
3:05:48
10
2167
Sergii Kharkov
40
35
Infopulse
Infopulse
30,50
3:09:43
11
2462
Юрій Кучерявий
62
39
29,30
3:17:30
12
2379
Іван Лівий
74
36
6-Systems
28,76
3:21:12
13
2174
Синиця Дмитро
76
39
28,60
3:22:19
14
2540
Леонід Березницький
85
36
28,13
3:25:43
15
2171
Дмитро Гаврилюк
95
38
Bike L.A.B.
27,77
3:28:26
16
2389
Микола Віхтюк
97
39
Хомяки
27,73
3:28:43
17
2214
Денис Ступін
99
38
27,58
3:29:50
18
2554
Дмитро Хомутенко
103
36
UBF
27,51
3:30:23
19
2502
Николай Рева
112
35
27,13
3:33:21
20
2400
Артем Савчук
118
36
26,58
3:37:46
21
2481
Александр Малиновский
146
35
EVOPLAY
25,90
3:43:28
22
2591
Віталій Маковій
147
38
Адвокатське об’єднання ЛЕКС-ГРУП
Адвокатське об’єднання ЛЕКС-ГРУП
25,89
3:43:33
23
9076
Максим Сарапійчук
150
35
25,82
3:44:11
24
2330
Володимир Романюк
155
36
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
25,70
3:45:11
25
2579
Дмитро Михальчук
172
38
Infopulse
25,20
3:49:38
26
2354
Богдан Павлюк
174
38
TTT.UA
25,18
3:49:50
27
2339
Ростислав Замковий
177
38
25,12
3:50:21
28
2594
Сергій Лисенко
181
36
25,05
3:51:02
29
2381
Олександр Безрукий
183
35
24,95
3:51:59
30
2205
Владислав Яшан
186
37
24,87
3:52:43
31
2386
Ігор Радівілов
187
37
24,87
3:52:45
32
2370
Сергій Бабакін
200
37
Infopulse
Infopulse
24,40
3:57:09
33
2498
Ілля Маковенко
201
37
Materialise
24,39
3:57:20
34
2105
Andrey Dikiy
211
36
24,26
3:58:36
35
2574
Igor Shevchenko
212
37
Infopulse
24,22
3:58:55
36
2291
Андрей Шумарин
213
38
24,22
3:58:59
37
2409
Антон Чистяков
215
36
24,16
3:59:33
38
2416
Іван Янголь
217
39
Наша Епоха
Наша Епоха
24,09
4:00:15
39
2363
Сагот Будник
219
35
Team Me Spin (Ne Spim)
24,05
4:00:36
40
2565
Андрій Кузнець
220
36
24,00
4:01:10
41
2021
Алексей Сидоренко
222
36
23,96
4:01:34
42
2445
Іван Аріфов
235
35
23,71
4:04:02
43
9062
Михаил Дорошко
240
37
City Ride
23,64
4:04:48
44
2038
Денис Василенко
242
37
23,60
4:05:11
45
2480
Сергей Буймов
247
36
EVOPLAY
23,44
4:06:57
46
9011
Михайло Чужа
252
38
23,40
4:07:19
47
2419
Павло Бєльський
255
39
23,25
4:08:55
48
2025
Volodymyr Brovko
257
39
23,20
4:09:30
49
2406
Володимир Павленко
262
39
23,11
4:10:26
50
2365
Дмитро Черниш
265
37
23,01
4:11:32
51
2411
Олексій Картушин
266
35
22,96
4:12:05
52
2010
Юрій Саладіс
286
39
KILA
KM MARSHAL
22,23
4:20:19
53
2302
Anton Muskeyev
290
36
WG-VBR
22,15
4:21:18
54
2534
Дмитро Война
300
39
21,96
4:23:33
55
2503
Ivan Porokh
303
37
21,92
4:24:02
56
2535
Василь Надточей
304
38
21,91
4:24:06
57
2372
Дмитро Колодій
305
35
21,91
4:24:08
58
9063
Сергій Доброгорський
316
35
21,80
4:25:32
59
2453
Анатолій Дутчак
322
38
ВелоСело
21,69
4:26:48
60
2582
Alexei Toporovskii
329
38
Infopulse
21,53
4:28:49
61
2601
Гермашев Сергей
331
39
CMS Group
21,49
4:29:16
62
2327
Taras Shamataylo
335
39
21,37
4:30:53
63
2484
Андрій Абушин
356
38
TTT.UA
20,82
4:37:55
64
2082
Костянтин Троценко
357
35
20,81
4:38:06
65
2392
Андрій Диняк
368
36
20,59
4:41:02
66
2564
Дмитро Бобирєв
374
36
20,51
4:42:13
67
2073
Святослав Хоменко
375
39
20,47
4:42:47
68
2519
Конєв Олександр
379
38
20,35
4:44:24
69
2255
Сергій Яремчук
382
35
20,32
4:44:45
70
2257
Олександр Пилипенко
383
36
20,32
4:44:48
71
2091
Дмитро Лінчевський
392
35
20,08
4:48:11
72
2279
Андрей Сенько
399
37
19,96
4:49:55
73
2120
Руслан Семеренко
400
36
19,95
4:50:10
74
2541
Олександр Роговий
401
37
Відсутня
Не має
19,93
4:50:21
75
2577
Stanislav Strekozov
405
37
Infopulse
19,89
4:51:02
76
2299
Максим Горуль
420
38
19,38
4:58:40
77
2095
Олексій Вальков
425
39
19,11
5:02:53
78
2509
Дмитрий Борташевич
431
36
18,87
5:06:38
79
2426
Чуб Михайло
434
38
Infopulse
Infopulse
18,77
5:08:22
80
2313
Дмитро Сергєєв
442
37
PARIMATCH TECH
18,68
5:09:52
81
2056
Igor Rudenko
447
37
18,41
5:14:19
82
2418
Олександр Бобров
448
36
Дискаверщик
18,41
5:14:19
83
2245
Альберт Фазилов
449
39
18,41
5:14:24
84
2371
Саша Антонюк
456
36
18,16
5:18:39
85
2042
Андрій Лучаківський
458
39
АНТОНОВ
18,15
5:18:47
86
2368
Денис Базильський
460
37
18,13
5:19:10
87
2325
Михайло Мінєєв
468
36
PARIMATCH TECH
17,92
5:23:01
88
2203
Oleksandr Orhan
473
35
17,63
5:28:22
89
2337
Антон Гайдай
477
35
17,57
5:29:27
90
2142
Андрій Горобець
486
36
17,19
5:36:40
91
2526
Віктор Єзерський
491
36
Віатек
17,06
5:39:19
92
2493
Єгор Воробйов
498
39
Центр гуманітарних місій
16,92
5:42:08
93
2387
Олександр Бригардін
499
39
16,85
5:43:30
94
2486
Василь Васильєв
502
36
16,83
5:43:54
95
2318
Олександр Столярець
516
37
16,11
5:59:18
96
2225
Роман Фролов
527
37
15,25
6:19:24
97
2083
Костянтин Новик
533
36
14,55
6:37:53
98
2006
Лебедко Дмитро
534
37
99
2081
Ivan Holovlov
535
35
Mc Cann Kyiv
Mc Cann Kyiv
100
2463
Юрій Морозов
541
36
Infopulse
Infopulse
DQ
2415
Юрій Гоменюк
36
PARIMATCH TECH
PARIMATCH TECH
DNS
2004
Олексій Куциба
38
A&A Bicycles
DNS
2067
Володимир Тичина
38
DNS
2078
Сергій Сенчук
35
DNS
2187
Йосип Черешньовський
37
DNS
2208
Андрій Марченко
37
АКОН
DNS
2215
Дмитро Кошляк
36
GWTC
DNS
2258
Паша Горобинський
39
Догори Дригом
DNS
2280
Леонід Музичук
39
DNS
2328
Андрій Петренко
35
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
DNS
2329
Олексій Зеленський
36
Farmak Cycling Club
Farmak Cycling Club
DNS
2343
Сергій Степанчук
36
DNS
2471
Роман Павлюк
36
DNS
2488
Олександр Третяк
36
DNS
2596
Віталій Махонін
35
DNS
2592
Сергій Заяць
35
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 40-44 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2514
Юрий Руденко
3
40
Escape
Escape
35,33
2:43:50
2
2113
Ruslan Kukhar
14
40
Angry Beavers Team
Angry Beavers Team
34,61
2:47:12
3
2211
Андрій Орлянський
17
40
BROVARY CYCLING TEAM
33,57
2:52:25
4
2298
Ярослав Ягодинець
29
41
31,36
3:04:34
5
2408
Валерій Калинковський
45
44
30,39
3:10:27
6
2516
Андрій Бабкін
47
41
30,16
3:11:53
7
2359
Igor Lototskyi
63
42
Porsche Zahid
29,28
3:17:41
8
2003
Олександр Кисляк
64
41
Вело Ірпінь
29,25
3:17:51
9
9052
Олександр Скепян
77
43
bikeprostore.com
28,57
3:22:36
10
2080
Сергій Сіунов
78
44
28,53
3:22:49
11
2517
Олексій Артюшенко
82
41
28,22
3:25:06
12
2231
Роман Бородін
88
44
28,02
3:26:31
13
2361
Олег Мироненко
89
44
Ракети Хорола
27,98
3:26:48
14
2346
Володимир Данилюк
90
43
27,91
3:27:23
15
2572
Геннадий Самойлов
93
44
Elite Fitness
27,80
3:28:11
16
2397
Олег Ткач
106
41
Віатек
27,46
3:30:45
17
2104
Сергій Кощій
113
41
27,11
3:33:29
18
2016
Антон Юр
115
42
26,79
3:36:04
19
2020
Віктор Краснопер
122
44
26,48
3:38:33
20
2583
Тимур Погорєлов
127
44
Infopulse
26,41
3:39:10
21
2008
Юрій Василенко
139
42
26,00
3:42:33
22
2497
Андрей Антипов
151
40
25,77
3:44:37
23
2599
Татарко Дмитро
158
42
Укрексімбанк
25,61
3:46:01
24
2385
Pavel Butenko
166
40
25,28
3:48:57
25
2068
Дмитро Артьомов
179
41
BROVARY CYCLING TEAM
BROVARY CYCLING TEAM
25,09
3:50:43
26
2248
Андрій Дзвонецький
190
43
24,73
3:54:00
27
2557
Сергій Піскун
194
41
24,52
3:56:01
28
2202
Юрій ШУЛІКА
202
44
24,37
3:57:27
29
2124
Сергій Лавріненко
229
43
23,84
4:02:43
30
2358
Василь Мирошниченко
231
40
23,79
4:03:16
31
2228
Віталій Васильченко
248
40
23,43
4:07:00
32
2101
Олександр Катруша
260
40
23,14
4:10:07
33
2233
Oleksandr Vakuliuk
276
42
22,54
4:16:47
34
2057
Віталій Пеньковський
293
44
22,07
4:22:12
35
2143
Роман Пронін
309
42
velovuyki
velovuyki
21,83
4:25:04
36
2034
Антон Шкарупа
313
42
21,81
4:25:18
37
2088
Штань Андрій
320
44
21,74
4:26:16
38
2253
Руслан Лісовський
327
41
21,58
4:28:13
39
2527
Aleksandr Stetsenko
334
43
21,40
4:30:29
40
2576
Олександр Григорян
363
41
Infopulse
20,69
4:39:40
41
2209
Олександр Хоменко
364
41
20,68
4:39:51
42
2518
Владислав Казыдуб
373
43
20,56
4:41:31
43
2598
Комаха Святослав
380
44
20,34
4:44:32
44
2213
Василь Севериненко
387
41
20,26
4:45:37
45
9020
Андрій Кубрак
389
42
Infopulse
20,20
4:46:28
46
2510
Дмитрий Руденко
395
40
20,01
4:49:15
47
2506
Mykola Kushka
397
41
Leitip.com
19,98
4:49:39
48
2536
Олександр Пяскін
404
40
19,90
4:50:48
49
2098
Андрій Павлюк
407
42
19,81
4:52:12
50
2188
Дмитро Гирик
410
40
19,72
4:53:29
51
2290
Костянтин Єфіменко
444
43
PARIMATCH TECH
18,64
5:10:30
52
2274
Ярослав Клименко
450
40
PARIMATCH TECH
18,33
5:15:47
53
2306
Роман Лавров
464
41
18,09
5:19:55
54
2528
Дмитро Козлов
481
41
Тюляши
17,44
5:31:52
55
2544
Володимир Лугина
505
42
16,69
5:46:40
56
2573
Serhii Hetmanenko
513
42
Infopulse
16,23
5:56:33
57
2447
Віктор Лутаєв
517
41
16,11
5:59:21
58
2221
Довгополий Олександр
526
41
Дискаверщики
15,35
6:17:06
59
2504
Денис М'ясніков
531
42
14,86
6:29:31
DQ
2014
Сергій Невмержицький
42
DQ
2186
Павло Пасічник
41
КВНЖ
DQ
2264
Георгій Анікєєнко
43
DNS
2051
Саід Ісмагілов
43
DNS
2066
Андрій Абдуллін
43
DNS
2147
Олег Макаров
41
DNS
2179
Михайло Мудрий
44
Колобок
DNS
2240
Віталій Лісовий
41
DNS
2362
Олександр Чурилович
40
Вараш
Золота рукавиця
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 45-49 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2140
Valeriy Semenik
7
48
КВНЖ
КВНЖ
34,68
2:46:52
2
2388
Олексій Волобуєв
19
49
-
-
32,23
2:59:33
3
2589
Vitaliy Samuylenko
22
47
SportLAB
Cross Fit Banda / Dinamo
32,04
3:00:38
4
2382
Андрій Бригіда
25
45
ONRIDE
31,84
3:01:46
5
2282
Максим Товстиженко
37
48
31,01
3:06:37
6
2028
Дмитро Федін
39
46
30,75
3:08:11
7
2217
Олександр Капкан
42
46
30,47
3:09:55
8
2500
Сергій Grab
52
45
29,74
3:14:37
9
2380
Олексій Карабан
66
48
29,18
3:18:20
10
2586
Вадим Жук
75
47
Rock Racing
28,73
3:21:26
11
2084
OLEKSIY YAZYKOV
81
46
28,25
3:24:50
12
2194
Володимир Мацишен
86
47
28,10
3:25:56
13
2602
Михальчук Сергій
117
49
26,63
3:37:18
14
2300
Вадим Фастівський
134
46
Біла Церква туристична
26,20
3:40:53
15
2440
Дмитро Бабкін
136
46
26,08
3:41:54
16
2055
Володимир Полубенцев
141
47
25,98
3:42:45
17
2060
Віталій Миню
188
47
24,85
3:52:52
18
2584
Олесь Санін
197
49
24,46
3:56:36
19
9073
kornelis huizinga
216
46
24,11
4:00:03
20
2219
Дмитро Тарасов
224
48
23,95
4:01:41
21
2232
Степан Степанюк
250
46
23,43
4:07:01
22
2341
Арно Клайбрук
253
49
23,37
4:07:39
23
2531
Роман Тонявський
261
49
23,11
4:10:23
24
2125
Сергій Костенко
277
45
22,48
4:17:27
25
2122
Александр Проскурин
282
48
22,28
4:19:43
26
2558
Александр Лядецкий
390
48
20,20
4:46:30
27
2075
Ігор Куценко
393
45
20,05
4:48:37
28
2278
Александр Орел
398
45
19,96
4:49:54
29
2074
Пащенко Андрій
406
46
19,81
4:52:07
30
2128
Ростислав Дмитров
421
49
19,31
4:59:45
31
2590
Юрій Юхман
428
45
18,96
5:05:12
32
2421
Віктор Шайгородський
454
48
18,20
5:17:57
33
2390
Sergiy Golovko
484
48
17,21
5:36:14
34
2513
Василь Жарінов
495
48
16,99
5:40:43
DQ
2050
Сергій Паршутін
48
DQ
2543
Андрій Обливач
49
DNS
2134
Єгор Прокопович
48
DNS
2169
Михайло Степанов
46
DNS
2301
Владислав Шелудько
48
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 50-54 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2132
Юрий Кухаренко
48
53
30,01
3:12:52
2
2428
Андрій Безгубенко
53
54
Discoverщик
Дискаверщики!
29,71
3:14:46
3
2133
Анатолій Філюрський
73
50
28,84
3:20:41
4
9033
Юрій Сгадов
101
50
27,55
3:30:06
5
2099
Ковалёв Альберт
121
53
26,48
3:38:31
6
2458
Юрій Шевченко
154
51
25,72
3:45:00
7
2059
Георгий Лунин
175
50
25,16
3:49:59
8
2425
Іван Довганич
198
50
24,44
3:56:47
9
2605
Jensen Poul Henrik
254
54
Kyiv MTB Rebels
23,37
4:07:40
10
2310
Ярослав Кушнір
284
53
22,26
4:20:03
11
2079
Андрей Абрамов
301
54
21,96
4:23:35
12
2294
Гліб Хропачов
326
53
21,60
4:27:53
13
2251
Сергій Рогач
370
50
20,58
4:41:15
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 55-59 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2112
Юрій Бабій
58
56
29,42
3:16:42
2
2603
Петущак Сергей
91
57
27,90
3:27:26
3
2383
Ігор Завадський
128
55
zavadsky.net.ua
26,37
3:39:27
4
2434
Олександр Романюк
165
55
25,37
3:48:07
5
2119
Сергій Гайдай
176
56
25,13
3:50:19
6
2587
Віктор Жук
278
55
22,39
4:18:29
7
2239
Андрій Кирієнко
321
56
-
-
21,72
4:26:27
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 60-64 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2149
Николай Кулик
6
64
Днепр
Метеор
34,69
2:46:51
2
2031
Олександр Мартинов
18
60
32,71
2:56:55
3
2130
Александр Зубко
59
61
Веломастер
29,41
3:16:47
4
2297
Олександр Пишняк
68
64
28,98
3:19:43
5
2407
Oleksandr Shykhanov
98
61
TUBE
ShO
27,58
3:29:49
6
2193
Володимир Бондарчук
124
61
BROVARY CYCLING TEAM
BROVARY CYCLING TEAM
26,44
3:38:55
7
2267
Володимир Костюкевич
185
64
Ski and Bike Kolomyia
24,94
3:52:02
8
2375
Олександр Бабакін
367
61
20,60
4:40:58
9
2494
Віталій Любченко
376
60
20,41
4:43:33
10
2138
Сергій Литвинчук
483
60
17,25
5:35:25
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 65-69 Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2165
Георгий Кривошеин
51
68
29,86
3:13:50
2
9001
Микола Мішакін
259
67
23,15
4:09:59
3
2150
Костянтин Жук
524
66
15,74
6:07:36
100км - MTB (в т.ч. гібриди) 70+ Чоловіки
Місце
№
Атлет
Абсолют
Вік
Команда
Клуб
Speed(km/h)
Gap
Результат
1
2366
Vladimir Skomorokhov
131
72
26,29
3:40:07
2
2109
Сергій Богуславський
167
80
25,27
3:49:00
3
2321
Борислав Кляцький
369
74
без клуба
20,58
4:41:14