II пробіг «Музеї Переяслава»

9 км

9км

Місце Атлет Стать Категорія Місто Клуб 1.8км 3.6км 5.4км 7.2км Темп ChipTime Gap Результат
1 87 Вадим Рогозовський Ч Ч20-29 смт Володарка Saucony Ukraine Team, Saucony Running Club 0:05:40 0:05:42 0:05:46 0:05:48 3:10 0:28:35 0:28:35
2 88 Николай Давыденко Ч Ч20-29 Київ KENYA 0:05:40 0:05:51 0:06:05 0:06:07 3:18 0:29:44 0:29:44
3 24 Андрій Болсуновський Ч Ч30-39 Київ 0:06:07 0:06:10 0:06:19 0:06:18 3:26 0:31:01 0:31:01
4 23 СаША Маслак Ч Ч30-39 лубны REDRUN 0:06:11 0:06:15 0:06:19 0:06:15 3:27 0:31:08 0:31:08
5 6 Павло Шутенко Ч Ч40-49 Любарці АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:06:11 0:06:15 0:06:19 0:06:21 3:29 0:31:23 0:31:23
6 94 Віктор Роговой Ч Ч50-59 Київ Науковець,АБУ 0:19:06 0:06:26 0:06:20 3:32 0:31:48 0:31:48
7 89 Андрій Гриценко Ч Ч20-29 Київська область 0:06:13 0:06:25 0:06:31 0:06:31 3:34 0:32:06 0:32:06
8 4 Олег Шинкаренко Ч Ч30-39 Драбів 0:06:18 0:06:31 0:06:34 0:06:34 3:36 0:32:26 0:32:26
9 81 Вадим Яременко Ч Ч20-29 Брусилов suricat 0:06:17 0:06:33 0:06:50 0:07:01 3:44 0:33:36 0:33:37
10 11 Генадий Кузнецов Ч Ч30-39 Київ Runlab 0:06:30 0:06:47 0:06:58 0:06:53 3:45 0:33:45 0:33:50
11 36 Володимир Сахно Ч Ч40-49 Ніжин SC Scientist 0:06:36 0:06:50 0:06:52 0:06:53 3:47 0:34:03 0:34:03
12 63 Дмитро Малежик Ч Ч30-39 Київ СК 'Науковець' 0:06:44 0:07:02 0:07:04 0:06:51 3:48 0:34:19 0:34:20
13 85 Тетяна Соляник Ж Ж30-39 Київ СК Науковець 0:06:55 0:07:03 0:06:54 0:06:51 3:49 0:34:22 0:34:22
14 43 Микола Воробей Ч Ч40-49 Нововолинськ 0:06:36 0:06:50 0:07:00 0:07:06 3:50 0:34:30 0:34:30
15 100 Андрій Бригіда Ч Ч40-49 Київ ONRIDE 0:06:41 0:07:01 0:07:06 0:07:10 3:53 0:35:02 0:35:04
16 111 Олена Лавренюк Ж Ж20-29 Вінниця 0:06:54 0:07:03 0:06:54 0:06:55 3:54 0:35:08 0:35:08
17 14 Володимир Мироненко Ч Ч40-49 Шостка 0:06:50 0:06:57 0:07:05 0:07:18 3:54 0:35:14 0:35:15
18 53 Олег Кокун Ч Ч50-59 Київ 0:07:07 0:07:12 0:07:17 0:07:16 3:59 0:35:51 0:35:52
19 71 Валентина Шевченко Ж Ж40-49 Київ 0:06:55 0:07:04 0:07:14 0:07:27 4:00 0:36:05 0:36:05
20 52 Леонід Биков Ч Ч30-39 Переяслав 0:06:55 0:07:19 0:07:27 0:07:24 4:01 0:36:10 0:36:10
21 80 Oleg Chyzhyk Ч Ч30-39 Vyshhorod SC ''Scientist'', Kinosura 0:07:02 0:07:30 0:07:35 0:07:40 4:08 0:37:12 0:37:12
22 67 Ігор Топорков Ч Ч30-39 Київ TOP RUNNERS 0:06:43 0:07:43 0:08:00 0:07:53 4:12 0:37:49 0:37:50
23 9 Юрій Шкурко Ч Ч30-39 Бориспіль 0:07:24 0:07:41 0:07:48 0:07:36 4:12 0:37:55 0:37:55
24 59 Олександр Христюк Ч Ч30-39 Бориспіль NewRunClub 0:07:24 0:07:35 0:07:42 0:07:46 4:13 0:37:57 0:37:58
25 19 Борис Михайлов Ч Ч50-59 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:07:48 0:07:42 0:07:32 0:07:37 4:13 0:38:00 0:38:01
26 15 Андрiй Кокiн Ч Ч30-39 Киев 0:07:14 0:07:44 0:07:57 0:07:49 4:13 0:38:05 0:38:05
27 27 Олександр Кадькало Ч Ч60-69 Київ SC 'Scientist', АБУ 0:07:44 0:07:45 0:07:39 0:07:43 4:14 0:38:06 0:38:07
28 5 Сергій Лукашов Ч Ч40-49 Київ SC 'Scientist' 0:07:15 0:07:33 0:07:48 0:07:56 4:13 0:38:04 0:38:09
29 32 Генюта Сергій Ч Ч30-39 Київ SCS 'Sport club 'Scientist', Squad UA Runners 0:07:10 0:07:31 0:07:45 0:07:59 4:14 0:38:09 0:38:10
30 72 Олександр Тимчак Ч Ч30-39 Переяслав-Хмельницький PBC 0:07:45 0:07:35 0:07:44 0:07:45 4:15 0:38:15 0:38:19
31 49 Анатолій Тірбах Ч Ч20-29 Переяслав-Хмельницкий 0:07:22 0:07:43 0:07:50 0:07:55 4:16 0:38:28 0:38:28
32 68 Владислав Гресь Ч Ч20-29 Переяслав-Хмельницький 0:07:15 0:07:44 0:07:59 0:07:58 4:16 0:38:28 0:38:28
33 42 Лілія Горбатенко Ж Ж30-39 Київ Гайдай П. З. 0:07:40 0:07:52 0:07:46 0:07:45 4:17 0:38:40 0:38:40
34 102 Александр Косык Ч Ч40-49 Київ RUN'N'UP KYIV 0:07:14 0:07:44 0:07:56 0:08:08 4:20 0:39:04 0:39:04
35 112 Христина Коломієць Ж Ж20-29 Вінниця 0:07:19 0:07:59 0:07:59 0:07:47 4:23 0:39:31 0:39:31
36 51 Сергій Монайло Ч Ч30-39 село Морозівка 0:08:39 0:07:52 0:07:51 0:08:08 4:26 0:39:59 0:40:03
37 28 Тарас Добривский Ч Ч40-49 Боярка Боярка RUN CLUB 0:08:04 0:08:15 0:08:14 0:08:17 4:30 0:40:37 0:40:40
38 29 Андрій Дідок Ч Ч40-49 Боярка - 0:07:42 0:08:01 0:08:10 0:08:28 4:31 0:40:41 0:40:43
39 21 Сергій Пулінець Ч Ч50-59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:08:12 0:08:11 0:08:22 0:08:33 4:37 0:41:33 0:41:34
40 16 Леніна Оленєва Ж Ж60-69 Київ СК 'Науковець' 0:08:02 0:08:24 0:08:31 0:08:36 4:41 0:42:12 0:42:12
41 20 Юрій Ладік Ч Ч30-39 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:12 0:08:20 0:08:41 0:08:48 4:43 0:42:35 0:42:39
42 58 Roman Vasylyshyn Ч Ч20-29 Kyiv 0:08:46 0:08:46 0:08:39 0:08:45 4:49 0:43:23 0:43:27
43 70 Мацкевич Анатолій Ч Ч50-59 Пальміра 0:08:44 0:08:46 0:08:29 0:08:43 4:50 0:43:31 0:43:34
44 25 Вікторія Безбородько Ж Ж20-29 Бориспіль 0:08:45 0:08:49 0:08:44 0:08:58 4:52 0:43:54 0:43:56
45 98 Алексей Овчаренко Ч Ч30-39 Обухов 0:08:08 0:08:54 0:09:06 0:09:19 4:52 0:43:49 0:43:56
46 60 Євгенія Чучкалова Ж Ж40-49 Київ СК 'Науковець' 0:08:11 0:08:47 0:09:04 0:09:03 4:54 0:44:08 0:44:09
47 62 Анатолій Сергієнко Ч Ч70+ Київ 0:08:48 0:08:47 0:08:56 0:09:04 4:54 0:44:12 0:44:13
48 106 Максим Пулінець Ч Ч30-39 Київ Полюс 0:09:14 0:09:09 0:08:44 0:08:46 4:54 0:44:12 0:44:16
49 54 Олександр Берішев Ч Ч30-39 Бориспіль Могорич 0:08:47 0:08:56 0:09:01 0:08:59 4:55 0:44:17 0:44:17
50 35 Валерій Дяченко Ч Ч50-59 Київ runday 0:08:18 0:08:50 0:09:06 0:09:16 4:57 0:44:36 0:44:36
51 34 Oleksandr Volkov Ч Ч50-59 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:06:36 0:09:33 0:09:30 0:09:33 4:58 0:44:43 0:44:43
52 95 Екатерина Долган Ж Ж20 Прилуки 0:08:14 0:08:59 0:09:06 0:09:33 4:59 0:44:56 0:44:56
53 78 Ganna Chyzhyk Ж Ж30-39 Vyshhorod SC Scientist'; 'Kinosura' 0:08:46 0:09:14 0:09:18 0:09:18 5:00 0:45:05 0:45:05
54 1 Андрій Ліпейко Ч Ч20-29 Ніжин СК 'Науковець' 0:08:47 0:09:10 0:09:19 0:09:17 5:00 0:45:04 0:45:05
55 101 Руслан Луценко Ч Ч20-29 Киев 0:08:39 0:08:55 0:09:23 0:09:25 5:00 0:45:08 0:45:12
56 79 Віктор Хауха Ч Бориспіль Runing Club Scientist 0:08:25 0:09:05 0:09:19 0:09:24 5:01 0:45:10 0:45:12
57 46 Alexa Pavlus Ж Ж20-29 Киев Tribe10 0:08:26 0:08:52 0:09:31 0:09:26 5:01 0:45:15 0:45:16
58 65 Андрій Чичиркін Ч Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:08:26 0:09:05 0:09:14 0:09:29 5:03 0:45:28 0:45:28
59 33 Сергій Чемерис Ч Ч20-29 Переяслав-Хмельницький 4eM 0:09:16 0:09:13 0:09:15 0:09:15 5:03 0:45:28 0:45:32
60 110 Ганна Нелуп Ж Ж20-29 Київ 0:08:42 0:08:58 0:09:28 0:09:22 5:03 0:45:32 0:45:34
61 64 Чучкалов Дмитро Ч Ч40-49 Київ Сам по себе 0:08:13 0:08:52 0:09:35 0:09:39 5:03 0:45:35 0:45:37
62 103 Олена Гацко Ж Ж40-49 Київ СК 'Науковець' 0:08:45 0:09:13 0:09:20 0:09:26 5:06 0:46:01 0:46:01
63 104 Сергій Гаценко Ч Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:09:31 0:09:18 0:09:12 0:09:22 5:07 0:46:04 0:46:08
64 73 Дмитрій Лебедєв Ч Ч70+ Київ СК 'Науковець' 0:09:25 0:09:08 0:09:10 0:09:14 5:07 0:46:09 0:46:15
65 93 Владислав Резніченко Ч Ч20-29 Буча 0:09:46 0:10:27 0:08:57 0:09:10 5:15 0:47:19 0:47:24
66 57 Оксана Киреєнко Ж Ж30-39 Бориспіль 0:09:50 0:09:23 0:09:18 0:09:50 5:17 0:47:38 0:47:41
67 69 Олександр Мацкевич Ч Ч30-39 Черкаси FamilyRunClub Cherkasy 0:09:06 0:09:24 0:09:39 0:09:53 5:18 0:47:50 0:47:52
68 61 Ігор Козленко Ч Ч50-59 Київ 0:09:29 0:09:37 0:09:38 0:09:54 5:21 0:48:10 0:48:16
69 99 Марина Щерба Ж Ж20-29 Киев 0:09:06 0:09:33 0:10:04 0:10:40 5:24 0:48:43 0:48:44
70 31 Роман Бондарчук Ч Ч20-29 Буча 0:09:27 0:09:26 0:10:00 0:10:20 5:27 0:49:05 0:49:12
71 109 Вадим Нелуп Ч Ч40-49 Київ 0:09:13 0:09:43 0:10:04 0:10:12 5:28 0:49:14 0:49:16
72 86 Валентина Загальська Ж Ж50-59 Київ 0:09:36 0:09:49 0:09:55 0:10:06 5:28 0:49:13 0:49:18
73 12 Микола Плюйко Ч Ч70+ Київ TopRunners 0:10:02 0:10:00 0:09:54 0:09:49 5:28 0:49:19 0:49:24
74 38 Анна Михалевська Ж Ж20-29 Вінниця 0:09:47 0:09:47 0:09:54 0:09:54 5:29 0:49:24 0:49:27
75 2 Сергій Войтенко Ч Ч40-49 Київ Run Base Kyiv 0:09:57 0:09:50 0:10:07 0:10:10 5:31 0:49:43 0:49:45
76 84 Євген Горобцев Ч Ч20-29 Київ 0:09:19 0:09:35 0:10:06 0:10:23 5:33 0:50:03 0:50:07
77 37 Антон Данютін Ч Ч30-39 Київ 0:10:28 0:10:12 0:09:44 0:09:47 5:34 0:50:13 0:50:18
78 47 Анатолій Степанов-Ліхой Ч Ч20-29 Бориспіль Могорич 0:08:46 0:08:58 0:09:00 0:08:51 5:45 0:51:45 0:51:45
79 83 Юлія Розовик Ж Ж20-29 Переяслав-Хмельницький 0:09:45 0:10:59 0:10:20 0:10:27 5:45 0:51:51 0:51:52
80 30 Оксана Тишко Ж Ж40-49 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:10:28 0:10:15 0:10:28 0:10:39 5:48 0:52:16 0:52:19
81 66 Оксана Лінкевич Ж Ж20-29 Бориспіль 0:10:53 0:10:33 0:10:31 0:11:09 6:04 0:54:41 0:54:43
82 97 Александр Голядкин Ч Ч50-59 Козин 0:10:53 0:11:08 0:11:06 0:11:18 6:04 0:54:40 0:54:47
83 40 Марина Березуєва Ж Ж30-39 Вінниця 0:10:07 0:11:38 0:10:39 0:12:03 6:05 0:54:51 0:54:54
84 92 Анастасія Чащина Ж Ж20-29 Київ 0:11:14 0:11:02 0:11:14 0:10:55 6:06 0:55:01 0:55:01
85 45 Мatt Maki Ч Ч40-49 Kиїв 0:10:13 0:10:55 0:11:30 0:11:45 6:10 0:55:32 0:55:38
86 74 Олександр Вольський Ч Ч70+ Киев Науковец 0:10:57 0:11:15 0:11:22 0:11:23 6:13 0:55:59 0:56:04
87 39 Людмила Михалевська Ж Ж50-59 Вінниця 0:11:01 0:11:13 0:11:22 0:11:22 6:13 0:56:02 0:56:05
88 22 Тетяна Папулова Ж Ж60-69 Київ АРИАН 0:10:22 0:11:00 0:11:23 0:12:05 6:16 0:56:29 0:56:34
89 41 Світлана Шевченко Ж Ж40-49 Київ 0:10:27 0:10:50 0:12:19 0:11:45 6:18 0:56:42 0:56:46
90 91 Степан Вачко Ч Ч20-29 Київ Rodak runing club 0:11:13 0:11:03 0:11:16 0:12:00 6:19 0:56:56 0:56:56
91 107 Наталья Дума Ж Ж20-29 Киев 0:10:22 0:11:53 0:12:05 0:12:15 6:33 0:59:04 0:59:07
92 96 Kateryna Otmorska Ж Ж30-39 Київ 0:11:12 0:11:38 0:11:58 0:12:15 6:34 0:59:11 0:59:13
93 50 Наталія Діомідова Ж Ж50-59 Київ 0:11:23 0:11:58 0:12:03 0:12:10 6:38 0:59:46 0:59:51
94 77 Віталій Ткачук Ч Ч70+ Переяслав-Хмельницький 0:11:21 0:11:50 0:11:52 0:12:32 6:38 0:59:49 0:59:52
95 76 Юрій Орлов Ч Ч50-59 Переяслав-Хмельницький 0:11:20 0:11:51 0:11:51 0:12:32 6:38 0:59:48 0:59:52
96 90 Рина Макарук Ж Ж20-29 Киев 0:10:44 0:12:15 0:12:55 0:12:14 6:41 1:00:17 1:00:20
97 55 Вікторія Шевц Ж Ж30-39 Бориспіль 0:11:18 0:12:10 0:12:34 0:12:41 6:48 1:01:20 1:01:23
98 18 Руслан Смєщук Ч Ч30-39 Київ 0:11:56 0:13:37 0:14:23 0:14:27 7:38 1:08:42 1:08:46
99 17 Ирина Смещук Ж Ж30-39 Киев SkinnyStrong 0:11:56 0:13:40 0:14:21 0:14:27 7:38 1:08:42 1:08:46
100 48 Владислав Дендаренко Ч Ч30-39 Черкаси Family Run Club 0:07:34 0:14:58 0:07:22 0:06:54
101 82 Андрей Федосеев Ч Ирпень 0:09:51 0:25:22 0:08:57 0:14:34
102 105 Саша Нейфельд Ч Ч30-39 Київ 0:08:09 0:08:37 0:42:40
103 75 Максим Нікітченко Ч Ч30-39 Переяслав-Хмельницький 0:07:21
104 44 Юрій Якименко Ч Ч40-49 Київ 1:15:22
105 114 1:15:22
106 26 Марина Стрижова Ж Ж40-49 Киев Шериф 1:15:22
107 7 Марія Розвадовська Ж Ж20 Київ 1:15:22
108 8 Mariya Shabaga Ж Ж60-69 Каменец-Подольский 1:15:23
109 108 Віра Оленєва Ж Ж20-29 Київ Running Club Scientist 1:15:26
110 3 Олена Вакуленко Ж Ж20-29 Черкаси
111 10 Матвій Гетьман Ч Ч30-39 Київ GETMAN RUN CLUB
112 13 Леонід Михайленко Ч Ч60-69 Київ Toprunners
113 56 Олена Дендаренко Ж Ж30-39 Черкаси Family Run Club
114 113
115


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag