КИЇВСЬКА СОТКА 2021

100 км - Шосейні та кросові велосипеди - Вікові категорії (Чоловіки)
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.* Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time), категорія Sport по ган-тайму (Gun Time).ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ = Дискваліфікація

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 18-34 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1251 Ломака Ломака 1 26 City Ride 39,34 2:27:06
2 1246 Анатолій Зінченко 2 28 City Ride 39,33 2:27:09
3 1125 Nazarii Starzhynskyi 3 25 39,31 2:27:13
4 1286 Максим Рабаев 4 28 City Ride City Ride 39,27 2:27:22
5 1557 Дмитрий Чернышев 5 34 Sigma Software Unicorn Sigma Software Unicorn 39,26 2:27:25
6 1299 Kyrylo Stupka 8 26 39,14 2:27:52
7 1072 Артур Цибульський 10 26 МАСЛьОнки 39,12 2:27:56
8 1455 Taras Tsiuper 11 32 echelon 39,11 2:27:57
9 1599 Evgeniy Biletskiy 13 20 Viyar Bike Team Viyar Bike Team 39,11 2:27:58
10 1358 Zhdanov Yurii 14 30 39,11 2:27:59
11 1517 Слава Коношук 17 34 39,08 2:28:06
12 1677 Никита Спирин 18 30 Cadence 90 Cadence 90 39,05 2:28:11
13 1486 Дмитро Мордовець 19 34 37,53 2:34:12
14 1018 Рустам Мазуренко 20 29 Мариупольское велодвижение Azovbike 37,30 2:35:09
15 1209 Євген Фузік 21 34 36,94 2:36:40
16 1680 Олексій Морозов 25 30 Kyiv Bicycle Club 36,83 2:37:09
17 1523 Ігор Полонський 28 27 36,73 2:37:35
18 1502 Maksym Kyrychko 33 25 Smart Team Smart Team 36,67 2:37:49
19 1104 Ярослав Якименко 36 31 TEAM SUDORGA 36,63 2:37:59
20 1497 Андрій Каленик 37 31 36,58 2:38:12
21 1405 Максим Гапон 38 33 36,57 2:38:14
22 1467 Кирило Піцевич 40 28 Chernihiv Cycling Club Chernihiv Cycling Club 36,55 2:38:19
23 1082 Артем Муравйов 41 34 36,55 2:38:19
24 1146 Олег Долгих 47 30 Cadence 90 Cadence 90 36,53 2:38:25
25 1534 Oleksii Karpuk 48 30 36,53 2:38:26
26 1399 Vsevolod Velykodnyi 49 30 36,51 2:38:30
27 1493 Микола Терещенко 52 32 36,49 2:38:36
28 1014 Сергій Левчик 53 34 МандРівне 36,47 2:38:42
29 1101 Михайло Котов 55 34 36,45 2:38:45
30 1420 Юрій Миколайович 56 34 VELO-STRANA.COM VELO-STRANA.COM 36,45 2:38:47
31 9044 Руслан Аксьонов 66 33 Cadence 90 36,37 2:39:08
32 1190 Егор Мацепа 67 20 36,36 2:39:10
33 1244 Иван Хрусталев 70 32 Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 36,34 2:39:16
34 1081 Костянтин Марченко 71 33 36,33 2:39:17
35 1042 Павло Лінєвич 78 32 Underwood Cycling Gang Underwood Cycling Gang 36,06 2:40:30
36 1181 Alexandr Ovsjannikov 80 33 HAPPY TRI FRIENDS 35,93 2:41:04
37 1279 Андрей Бондарчук 84 31 Коростень 35,43 2:43:21
38 1152 Микола Дудінов 87 34 35,22 2:44:19
39 1412 Іван Бабюк 90 29 TTT.UA 35,07 2:45:02
40 1464 Богдан Наумець 91 27 35,06 2:45:03
41 1054 Іван Разенков 93 33 Sapik Team Sapik Team 35,02 2:45:15
42 1219 Yurii Kharchenko 98 33 TEAM SUDORGA TEAM SUDORGA 34,81 2:46:15
43 1340 Андрій Смаль 100 31 34,72 2:46:41
44 1689 Андрій Ходан 102 30 Infopulse Infopulse 34,57 2:47:25
45 1659 Ілля Михайленко 103 32 34,50 2:47:46
46 1120 Кабанець Микола 106 33 34,49 2:47:48
47 1333 Данило Безлюдько 108 33 34,42 2:48:09
48 1539 Денис Саранцев 110 27 Viyar Bike Team 34,39 2:48:16
49 1185 Роман Тригубов 112 24 34,28 2:48:50
50 1130 Олександр Божежа 113 32 HappyTRIFriends 34,28 2:48:51
51 1151 Олександр Бєлов 120 34 Infopulse Infopulse 34,02 2:50:08
52 1458 Максим Лавренюк 126 28 33,69 2:51:48
53 1436 Дмитрий Сулим 128 30 HappyTRIFriends 33,60 2:52:14
54 1051 Данило Малишев 133 33 AC Panda 33,15 2:54:35
55 1121 Евгений Запаловский 135 31 33,08 2:54:57
56 1461 Олександр Прищепа 136 30 #TeremkyRunClub #TeremkyRunClub 33,07 2:55:01
57 1681 Дмитро Яковлев 139 26 33,02 2:55:17
58 1383 Артем Силюк 144 28 32,97 2:55:33
59 1238 Ярослав Дерман 146 29 Echelon 32,96 2:55:36
60 1438 Denys Babenko 150 34 KM Running Club 32,89 2:55:57
61 1009 Максим Богданов 152 34 Reikartz Reikartz 32,85 2:56:10
62 1596 Євгеній Писаренко 154 32 32,81 2:56:24
63 1335 Vitalii Chernukha 157 34 32,60 2:57:30
64 1003 Виталий Гирявец 158 29 32,58 2:57:39
65 1079 Захар Крумшин 163 21 32,40 2:58:37
66 1617 Кардаш Віталій 167 33 32,27 2:59:20
67 1258 Артём Кокошко 170 32 32,26 2:59:23
68 9048 Павел Павловский 171 28 32,16 2:59:57
69 1396 Віталій Вовченко 175 31 31,93 3:01:16
70 1471 Юрій Єрмоленко 176 25 31,92 3:01:19
71 1154 Данііл Санжаров 178 22 31,87 3:01:35
72 1579 Сергій Гумен 180 26 31,79 3:02:02
73 1202 Владимир Недужко 181 28 31,73 3:02:24
74 1524 Дмитро Пархоменко 182 31 31,73 3:02:25
75 1077 Павло Брагінський 183 32 31,69 3:02:37
76 1229 Максим Данченко 184 32 31,69 3:02:37
77 1140 Павло Поліщук 185 20 31,62 3:03:00
78 1293 Ілля Заболотний 189 33 smartass 31,44 3:04:05
79 1692 Орест Бойчук 190 27 31,37 3:04:28
80 1415 Андрій Одрина 198 24 31,07 3:06:16
81 1509 Денис Кудряшов 199 29 31,02 3:06:35
82 1691 Максим Сітнянський 205 28 30,71 3:08:27
83 1592 Олег Лавренко 208 34 30,58 3:09:16
84 1123 Артем Фоєнко 213 31 30,50 3:09:44
85 1212 Ярослав Холмогоров 216 33 30,47 3:09:55
86 1558 Сергій Абрамович 218 30 30,44 3:10:09
87 1441 Кирил Потапенко 220 31 VELO-STRANA.COM 30,40 3:10:22
88 1316 Сергій Мішутін 222 24 30,38 3:10:31
89 1620 Олександр Швець 227 34 30,21 3:11:35
90 1492 Олексій Бессонов 229 28 30,12 3:12:07
91 1367 Олег Бончук 231 27 Жертви Мотивації st. Matras RC 30,08 3:12:24
92 1239 Viktor Kinzerskyi 232 29 Жертви Мотивації 30,08 3:12:24
93 1344 Oleksandr Diudiun 233 34 Жертви Мотивації st. Matras RC 30,08 3:12:25
94 1516 Artem Gvozdetskiy 234 30 30,05 3:12:37
95 1354 Костянтин Глущенко 235 29 30,03 3:12:42
96 1275 Андрій Гринчишин 236 27 30,02 3:12:46
97 1511 Артем Рибченко 240 33 29,97 3:13:07
98 1029 Євгеній Дзюбенко 241 31 Gentlemen's Cycling Club Gentlemen's Cycling Club 29,95 3:13:15
99 1508 Іван Дзіковський 243 26 29,93 3:13:23
100 1668 Богдна Погасій 246 28 29,81 3:14:07
101 1351 Владислав Викторов 250 24 PARIMATCH TECH 29,68 3:15:00
102 1550 Дмитро Мурашко 251 30 29,68 3:15:00
103 1527 Антон Сульженко 255 30 29,59 3:15:36
104 1706 Radchenko Oleksii 256 25 Decathlon Ukraine 29,58 3:15:41
105 9066 Юрій Касянчук 257 23 29,57 3:15:42
106 1587 Ростислав Майгур 262 33 EVOPLAY EVOPLAY 29,47 3:16:22
107 1411 Артем Діденко 265 27 TTT.UA 29,40 3:16:51
108 1271 Євген Воробйов 266 34 29,38 3:16:57
109 9042 Ivan Olenich 269 26 JDE 29,35 3:17:12
110 1674 TARAS KATRICHENKO 270 34 29,34 3:17:17
111 1460 Олексій Йовченко 273 22 29,27 3:17:45
112 1012 Денис Хозьбай 275 33 29,26 3:17:49
113 1520 В'ячеслав Фєтісов 277 22 29,25 3:17:53
114 1048 Артем Гусєв 278 31 29,20 3:18:13
115 1281 Богдан Полтавець 282 30 velopipiski 29,10 3:18:51
116 1593 Дмитро Кравченко 284 30 29,04 3:19:16
117 1636 Роман Романовський 286 30 29,00 3:19:36
118 1651 Данило Дубчак 287 19 28,99 3:19:37
119 1703 Izvekov Sergey 292 31 Decathlon Ukraine 28,91 3:20:12
120 1276 Іван Краснощоков 293 21 28,90 3:20:16
121 1590 Андрій Бетремєєв 296 27 28,85 3:20:35
122 1577 Євгеній Шарабура 298 22 28,80 3:20:55
123 1578 Артур Арсланалієв 299 30 28,78 3:21:04
124 1348 Дмитро Ковальов 300 33 PARIMATCH TECH 28,76 3:21:12
125 1019 Андрій Хазіпов 301 31 28,76 3:21:15
126 1650 Ярослав Карпенко 302 30 28,68 3:21:46
127 1131 Oleg Trishchuk 303 31 28,68 3:21:49
128 1245 Anton Poltavets 304 33 velopipisky 28,66 3:21:57
129 1086 Artem Pedchenko 305 27 28,64 3:22:04
130 1581 Владислав Ніжинський 308 32 28,62 3:22:15
131 1630 Вячеслав Сальников 314 29 28,51 3:22:58
132 1324 Євген Крапивін 318 27 28,47 3:23:15
133 1448 Михайло Пономарьов 320 33 28,44 3:23:29
134 1656 Каліон Максим 321 27 Monochrome 28,43 3:23:32
135 1532 Микола Чебикін 323 31 28,34 3:24:12
136 1234 Артем Яковлев 328 28 28,19 3:25:17
137 1540 Олександр Цибін 329 28 28,19 3:25:19
138 9007 Александр Кубицький 330 33 IGTRIP 28,18 3:25:23
139 1302 Кирило Пiнчук 332 31 28,09 3:26:01
140 1574 Євгеній Гердик 333 27 Genesis Genesis 28,09 3:26:01
141 1545 Khorunzhyi Oleh 336 23 KPMG Cycling Team KPMG Cycling Team 28,01 3:26:37
142 1586 Евгений Любич 344 32 EVOPLAY EVOPLAY 27,88 3:27:36
143 1564 Олександр Дука 347 28 Genesis Genesis 27,85 3:27:47
144 9075 Володимир Кабаченко 348 34 27,81 3:28:05
145 1210 Oleksii Orlov 350 33 Velopipiski Velopipiski 27,80 3:28:10
146 1453 Щурук Олександр 352 25 27,77 3:28:22
147 1615 Костянтин Щурик 353 32 27,75 3:28:32
148 1076 Eduard Panasevych 355 27 27,68 3:29:03
149 1565 Богдан Шемберко 357 28 Genesis Genesis 27,59 3:29:47
150 1649 Дворский Артём 360 31 27,53 3:30:12
151 1693 Роберт Герасименко 362 33 27,53 3:30:15
152 1572 Костецький Владислав 366 27 Genesis Genesis 27,44 3:30:55
153 9004 Олександр Река 367 32 Аматор 27,43 3:30:58
154 1476 Андрій Бугера 368 32 27,42 3:31:02
155 1452 Віктор Родін 370 32 27,42 3:31:04
156 1341 Валентин Калінін 371 25 27,42 3:31:04
157 1068 Данііл Демешко 372 30 ТриКатлеты 27,41 3:31:08
158 1011 Виктор Коленкоров 375 31 27,34 3:31:42
159 1469 Сергій Бабаєв 378 34 27,24 3:32:29
160 1533 Евген Грималовский 380 31 Фаворит СК Фаворит 27,23 3:32:31
161 1468 Станіслав Бабаєв 381 31 27,23 3:32:32
162 1155 Oleksii Ivanov 385 26 27,18 3:32:56
163 1040 Сергей Роговой 387 31 27,13 3:33:18
164 1408 Дмитрий Кручик 388 31 capital tri 27,09 3:33:38
165 1614 Іван Кубрак 389 29 Gravel Dogs 27,09 3:33:38
166 1039 Юрій Макух 390 34 ad hoc ad hoc 27,09 3:33:39
167 9022 Евген Сердюк 391 28 27,08 3:33:44
168 1361 Захар Гусак 397 32 26,95 3:34:46
169 1416 Владислав Нарижний 398 33 GNK team 26,94 3:34:49
170 1199 Босюк Олег 404 28 26,87 3:35:21
171 1225 Виталий Пиунов 407 33 MEDMAG 26,86 3:35:27
172 1291 Сергій Метілап 412 29 26,74 3:36:24
173 1616 Максим Скиба 415 31 26,67 3:37:02
174 1379 Сергій Ісаєв 417 30 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 26,63 3:37:18
175 1269 Максим Оченашко 418 26 26,58 3:37:43
176 1582 Виалій Кваша 421 33 26,56 3:37:56
177 1266 Семеняко Михайло 422 29 26,51 3:38:16
178 1373 Andrii Babich 426 33 26,48 3:38:33
179 1331 Максим Назарок 428 29 26,41 3:39:11
180 1017 Олександр Навка 431 30 26,32 3:39:51
181 1272 Богдан Путін 432 27 26,23 3:40:38
182 1172 Олександр Головін 435 34 26,19 3:40:59
183 1457 Евгений Тимошенко 438 30 26,11 3:41:41
184 1391 Павло Волощак 439 22 Starbikes 26,09 3:41:48
185 1305 Сергій Марченко 441 29 25,93 3:43:10
186 1569 Петлицький Олексій 444 31 Genesis Genesis 25,89 3:43:34
187 1543 Fedorchuk Bogdan 445 23 KPMG Cycling Team KPMG Cycling Team 25,81 3:44:12
188 1050 Богдан Федорчук 446 23 Data Bike Team 25,81 3:44:12
189 1678 Сергій Головко 447 26 25,80 3:44:17
190 1639 Andrii Chernokozov 448 32 25,76 3:44:39
191 1606 Євгеній Ярмак 450 34 25,74 3:44:50
192 1176 Андрій Бєлигін 453 30 25,70 3:45:13
193 1114 Тарас Старичок 454 33 25,69 3:45:15
194 1182 Вадим Яцун 457 30 25,62 3:45:51
195 1265 Сергій Скриннік 458 29 25,54 3:46:38
196 1501 Віталій Еленгаупт 460 31 25,50 3:46:56
197 1489 Артем Колодяжний 461 31 PARIMATCH TECH 25,45 3:47:22
198 1496 Сергій Цикало 462 33 25,41 3:47:45
199 1287 Сергій Бабієнко 464 26 25,30 3:48:45
200 1566 Ігор Бучко 466 28 Genesis Genesis 25,29 3:48:52
201 1595 Олександр Василенко 469 29 25,21 3:49:36
202 1575 Максим Сидоренко 470 26 Genesis Genesis 25,14 3:50:13
203 1621 Олександр Риндюк 472 25 Vinrc 25,04 3:51:06
204 1419 Сергій Риндюк 473 31 NoBoringRunners 25,04 3:51:06
205 1157 Гліб Іщенко 477 29 24,85 3:52:55
206 1256 Владислав Романов 478 20 24,81 3:53:16
207 1429 Антон Пелих 479 32 24,71 3:54:15
208 1567 Чирва Сергій 481 29 Genesis Genesis 24,69 3:54:27
209 1095 Артур Диасамидзе 487 30 24,60 3:55:17
210 1179 Алексей Татариков 491 30 24,53 3:55:58
211 1622 Андрей Афанасьев 493 30 24,49 3:56:16
212 1007 Valerii Bieloienko 497 27 OTP Bicycle Team 24,37 3:57:27
213 1652 Александр Катаев 498 33 24,36 3:57:33
214 1243 Олександр Ярмоленко 500 33 Новобеличи 24,32 3:57:58
215 9081 Влад Кибзун 501 25 24,30 3:58:08
216 1173 Назарій Бартошик 510 31 24,00 4:01:08
217 1317 Олександр Темченко 511 32 23,93 4:01:52
218 1475 Кабанов Микита 512 34 PARIMATCH TECH PARIMATCH TECH 23,91 4:02:01
219 1036 Антон Чуб 514 29 23,84 4:02:44
220 1085 Денис Біляк 517 31 23,77 4:03:27
221 1169 Дмитро Кукуруза 519 30 Kyiv Bicycle Club 23,77 4:03:31
222 1352 Андрей Кузовчиков 520 31 Flostter LLC 23,76 4:03:35
223 1025 Valentin Tufekchi 521 27 Camozzi Ukraine Camozzi Ukraine 23,72 4:04:01
224 1320 Владислав Буйницький 525 24 Велоклуб любителей пива 23,49 4:06:21
225 1627 Богдан Кустовський 526 23 23,49 4:06:25
226 1495 Данило Ющенко 530 18 23,41 4:07:12
227 1108 Роман Гришин 531 32 23,40 4:07:22
228 1571 Володимир Томащук 536 25 Genesis Genesis 23,34 4:07:58
229 1445 Сергій Мовчан 538 28 23,04 4:11:09
230 1519 Артем Карпішин 539 32 Velopipiski 22,98 4:11:54
231 1538 Danylo Kyrmach 540 32 Velopipiski Velopipiski 22,98 4:11:54
232 1400 Григорій Мироненко 541 33 Камон Хамон 22,97 4:11:58
233 1488 Vasyl Solomakhin 542 31 22,97 4:11:58
234 1224 Евгений Зайченко 545 30 22,85 4:13:14
235 1507 Денис Банніков 546 31 22,85 4:13:15
236 1222 Сергей Боголeй 547 30 22,85 4:13:16
237 1513 Олексій Атаманчук 548 26 22,85 4:13:18
238 1446 Ярослав Гарнюк 550 31 22,76 4:14:14
239 1273 Андрій Брижицький 551 25 Chill ride 22,68 4:15:08
240 1267 Алексей Шаравара 553 30 22,63 4:15:44
241 1189 Сергій Коцур 555 32 22,52 4:16:58
242 1541 Danyliuk Bohdan 556 22 KPMG Cycling Team KPMG Cycling Team 22,51 4:17:04
243 1325 Ігор Дмитренко 557 25 22,47 4:17:37
244 1585 Александр Паньков 559 27 EVOPLAY 22,40 4:18:21
245 1336 Денис Дьячук 560 25 Велоклуб любителей пива 22,38 4:18:38
246 1643 Максим Горбонос 561 32 22,35 4:18:59
247 1356 Віталій Сушан 562 23 22,29 4:19:40
248 1601 Стас Коваленко 566 26 Велогонци Велогонци 22,04 4:22:37
249 1641 Олександр Березкін 568 33 22,00 4:23:04
250 1218 Олександр Дяченко 569 26 21,96 4:23:30
251 1211 Александр Уваров 570 32 21,89 4:24:26
252 1274 Вячеслав Руденко 571 30 Chill Out Ride 21,81 4:25:20
253 1254 Антон Карпенко 577 31 21,64 4:27:28
254 1562 Ігор Чорний 578 33 Genesis Genesis 21,57 4:28:21
255 1236 Дмитро Горелік 584 32 21,36 4:30:55
256 1228 Sergey Artsimovych 589 26 21,06 4:34:52
257 1432 Юрій Михайлик 591 34 printto.com.ua printto.com.ua 20,89 4:37:04
258 1619 Игорь Хохлачёв 592 25 20,76 4:38:48
259 1237 Виктор Рачек 601 34 probike.ukraine 19,63 4:54:52
260 1697 Владислав Хоменко 602 27 19,62 4:54:58
261 1065 Віталій Заболотній 605 30 Ubisoft Ubisoft 19,48 4:57:03
262 1043 Андрій Чугункін 607 25 19,38 4:58:38
263 1143 Анатолий Писаривский 608 26 19,29 5:00:05
264 1479 Євгеній Якобчук 610 25 19,21 5:01:14
265 1573 Уфімцев Дмитро 613 27 Genesis Genesis 18,96 5:05:11
266 1090 Андрій Ткач 619 30 18,65 5:10:19
267 1499 Богдан Ярема 622 29 18,55 5:11:59
268 1481 Олександр Шевченко 623 34 PARIMATCH TECH 18,51 5:12:40
269 1482 В'ячеслав Єфімцев 624 30 18,06 5:20:32
270 1070 Дмитро Крекота 625 27 17,96 5:22:15
271 1192 Евгений Ворков 626 27 ЖЖЖ ЖЖЖ 17,22 5:36:00
272 1631 Микола Безгін 627 31 Матрасні далекобійники 17,02 5:40:01
273 1321 Сергій Марущак 633 31 PARIMATCH TECH 15,96 6:02:33
274 1687 Андрій Карачук 634 33 Infopulse 15,96 6:02:38
275 1309 Ігор Орловський 635 32 15,68 6:09:01
276 1618 Роман Рибальченко 640 32 14,46 6:40:09
277 1024 Олексій Петренко 645 29
278 1423 Вадим Токар 648 32
DNS 1462 Ivan Bakhanov 21 Cadence90
DNS 1474 Kyryl Avdieienko 32 PARIMATCH TECH
DNS 1504 Станислав Садовый 26
DNS 1505 Denys Lazarenko 34 Chameleon Chameleon
DNS 1518 Максим Співак 28
DNS 1526 Даніїл Дробот 23
DNS 9003 Денис Бадзюк 22 VELOonline
DNS 9043 Egor Glushchenko 34 JDE
DNS 1707 Константинов Всеволод 30 CMS Group
DNS 1704 Rog Oleg 31 Decathlon Ukraine
DNS 1645 Андрій Тодоров 29
DNS 1604 Максим Коваль 33
DNS 1584 Євгеній Бачинський 34 Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn
DNS 1570 Руслан Бондаренко 26 Genesis Genesis
DNS 1563 Дмитро Ганзюк 27 Genesis Genesis
DNS 1001 Антон Третьяков 33
DNS 1027 Саша Ісаєв 33
DNS 1060 Євгеній Шульмейстер 26
DNS 1100 Іван Насобков 31
DNS 1133 Дмитро Ганжа 30
DNS 1217 Олександр Щиров 29
DNS 1223 Сергей Пиунов 33 MEDMAG
DNS 1226 Білик Олексій 21
DNS 1242 Юрій Скляр 33
DNS 1257 Олег Лівіцький 34
DNS 1288 Анатолій Сорока 34
DNS 1294 Олег Лымарь 24
DNS 1315 Андрій Степасюк 32 Спілка Воїнів АТО Волині
DNS 1327 Ярослав Омельяненко 29
DNS 1349 Dmytro Atamaniuk 27
DNS 1359 Олександр Рубель 31
DNS 1406 Анатолій Танцюра 31 SPORTOVEC SPORTOVEC
DNS 1428 Ігор Письменний 26

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 35-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1164 Алексей Буйваленко 6 37 Cadence 90 39,19 2:27:41
2 1635 Павло Семенюк 7 35 39,16 2:27:47
3 1551 OLEKSANDR VYGRANENKO 12 36 Viyar Bike Team Viyar Bike Team 39,11 2:27:58
4 1240 Максим Бєднов 23 35 TEAM SUDORGA 36,86 2:37:02
5 9015 Volodymyr Pastushchen 24 38 Kyiv Bicycle Club 36,85 2:37:02
6 1389 Євгеній Прокопюк 31 38 Cadence90 36,68 2:37:45
7 1362 Євгений Федоров 39 38 36,56 2:38:19
8 1016 Володимир Мелимука 43 39 Escape 36,54 2:38:22
9 1308 Володимир Шейко 45 36 Pridebikes 36,53 2:38:24
10 1392 Евгений Зубенко 51 36 36,50 2:38:34
11 1522 Нікіта Ткаченко 54 38 sporteventxtrem sporteventxtrem 36,46 2:38:43
12 1049 Мединський Євген 57 39 36,45 2:38:47
13 1451 Андрій Мельник 58 37 Sapik-Team 36,44 2:38:48
14 1512 Володимир Сотніченко 61 36 ЖМЕНЬКА - Ясные Зори 36,41 2:38:57
15 1092 vitalii solntsev 62 35 36,40 2:39:00
16 1686 Юрій Поляновський 68 38 Infopulse Infopulse 36,36 2:39:11
17 1002 Євген Погорєлов 69 35 36,34 2:39:15
18 1289 Павло Бурлаченко 81 39 35,91 2:41:09
19 1401 Дмитро Корчагін 82 36 35,90 2:41:12
20 1066 Євгеній Пичик 86 38 35,36 2:43:40
21 1311 Дмитро Морозов 89 35 35,15 2:44:39
22 1424 Костянтин Коваль 94 38 Артроз-Одеса 34,93 2:45:42
23 1015 Олексій Лямець 97 37 34,83 2:46:11
24 1216 Mykhailo Rushkovskyi 99 35 Novi Bezradychi Cycling Novi Bezradychi Cycling 34,74 2:46:35
25 1535 Дмитро Мельник 101 38 34,72 2:46:42
26 1418 Oleksii Pylypchuk 105 36 34,49 2:47:47
27 1122 Олексій Іванчук 114 37 34,26 2:48:56
28 1685 Єгор Соболевський 115 37 VELO-STRANA.COM VELO-STRANA.COM 34,20 2:49:13
29 1490 Дмитро Пугач 122 35 33,90 2:50:42
30 1384 Олександр Воровченко 123 36 Anyway cycling team 33,86 2:50:54
31 1069 Дима Шевелев 127 36 33,63 2:52:05
32 1062 Володимир Куценко 129 38 33,51 2:52:42
33 1657 Валерій Бурківський 132 35 33,17 2:54:28
34 1394 Євген Брусенцов 134 36 ANYWAY cycling team 33,09 2:54:52
35 1045 Сергій Грунін 138 39 33,03 2:55:14
36 1124 Roman Ottovich 145 39 echelon echelon 32,96 2:55:34
37 1220 Олександр Степаниця 147 38 Echelon Echelon 32,96 2:55:36
38 1022 Олексій Омельченко 149 36 32,93 2:55:46
39 1449 Дмитро Лактіонов 153 37 32,83 2:56:17
40 1525 Євгеній Семенчук 156 36 32,62 2:57:26
41 1215 Dmytro Volovyk 159 35 Novi Bezradychi Cycling Novi Bezradychi Cycling 32,55 2:57:48
42 1088 Євген Логущенко 161 36 velo-strana.com 32,46 2:58:17
43 1198 Андрій Сергієнко 169 39 Sigma Software - Unicorn 32,26 2:59:22
44 1670 Ігор Сахно 172 37 32,13 3:00:06
45 1602 Василь Гузій 187 37 31,55 3:03:25
46 1312 Олександр Приходько 188 35 31,52 3:03:37
47 9012 Олександр Мазур 193 35 31,32 3:04:47
48 1515 Сергій Рижов 196 35 31,25 3:05:13
49 1183 Віталий Верещагін 210 39 30,54 3:09:31
50 9061 Andrey Nesterov 211 38 APOLLO NEXT 30,54 3:09:32
51 1470 Олег Осіян 217 36 30,46 3:10:01
52 1175 Віталій Фесенко 223 39 30,36 3:10:37
53 1463 Фастєєв Максим 228 37 30,18 3:11:44
54 1588 Andrii Vasylenko 237 35 30,00 3:12:55
55 1165 Oleksandr Bakkalinskyi 238 37 Cadence90 29,99 3:12:57
56 1536 Володимир Ісатаєв 249 35 29,75 3:14:34
57 1404 Володимир Монтрезор 252 38 29,67 3:15:04
58 1020 Купчинский Владимир 253 38 29,63 3:15:18
59 1702 Fedas Denis. 254 36 Decathlon Ukraine 29,59 3:15:35
60 1200 Андрій Бурлака 259 37 29,48 3:16:18
61 1426 Oleksii Iaremenko 261 38 29,48 3:16:19
62 1433 Юрій Кузів 264 38 29,46 3:16:25
63 1010 Maksym Grytsiuta 268 38 OTP Bicycle Team 29,36 3:17:06
64 1443 Клімов Ігор 279 36 29,19 3:18:16
65 1613 Виталий Халаберда 285 35 29,02 3:19:24
66 1661 Костянтын Поминальний 288 36 City Ride 28,93 3:20:01
67 1323 Михайло Високосов 289 37 28,93 3:20:02
68 1450 Андрій Нікітенко 310 35 Onereach 28,61 3:22:16
69 1053 Олександр Гуменюк 311 37 28,59 3:22:24
70 1163 Дмитро Борщаненко 313 36 28,56 3:22:38
71 1600 Євген Бєлобров 317 36 28,48 3:23:13
72 1660 Alex Kovalchuk 319 37 28,46 3:23:20
73 1052 Олександр Волинець 325 39 28,28 3:24:38
74 1334 Женя Михальський 327 36 28,20 3:25:15
75 1403 Сергій Петриченко 334 37 28,06 3:26:14
76 1170 Микола Івінський 341 38 27,95 3:27:02
77 1427 Павло Данилейко 343 38 Khorol Rockets 27,88 3:27:34
78 1061 Віталій Бугера 345 37 27,88 3:27:36
79 1637 Володимир Тягун 346 37 27,87 3:27:40
80 1013 Pavlo Vetokh 356 38 27,65 3:29:17
81 1456 Dimitriy Lukianenko 359 39 27,56 3:29:59
82 1484 Дмитро Назаренко 361 36 27,53 3:30:15
83 1638 Денис Ковтун 363 35 27,52 3:30:17
84 1031 Дмитро Дєтковський 383 35 Viyar Bike Team 27,21 3:32:43
85 1296 Олексій Коломієць 384 36 27,18 3:32:54
86 9038 Игорь Коваль 396 35 JDE 27,00 3:34:20
87 1137 Андрій Чернюк 400 37 26,93 3:34:55
88 1690 Serhii Okun 401 35 Infopulse 26,92 3:35:01
89 1078 Ігор Савченкр 402 37 26,91 3:35:02
90 1547 Андрій Куценко 410 36 Infopulse 26,85 3:35:32
91 1284 Антон Стика 416 35 26,65 3:37:08
92 1397 Роман Хрипунов 419 36 WG-VBR 26,57 3:37:47
93 1260 Костя Данілкович 423 37 26,50 3:38:24
94 1357 Роман Стоянов 427 39 Velo-Strana.com Velo-Strana.com 26,43 3:39:00
95 1671 Дмитро Шматок 430 38 АРТРОЗ-ОДЕССА 26,35 3:39:40
96 1128 Євген Дерев’янко 433 35 19 26,22 3:40:43
97 1089 Ігор Кобзар 434 37 26,19 3:40:59
98 1625 Konstantin Petrov 437 39 26,15 3:41:19
99 1318 Oleksandr Kholod 449 36 25,74 3:44:49
100 1264 Валентин Стрельцов 451 35 25,71 3:45:06
101 1658 Дмитро Скоропаденко 455 38 25,67 3:45:25
102 1393 Максим Жуков 465 35 Артроз Одесса 25,30 3:48:46
103 1594 Олександр Якименко 467 38 25,28 3:48:58
104 1665 Євген Щукін 468 35 25,27 3:49:03
105 1556 Олег Колесник 480 36 24,70 3:54:19
106 1149 Вадим Горошко 486 39 24,62 3:55:05
107 1055 Олексій Волошин 490 35 24,53 3:55:56
108 1106 Артём Сененко 494 36 24,49 3:56:17
109 1252 Сергій Соломка 495 38 24,38 3:57:23
110 1591 Олег Жуков 496 38 OTP Bicycle Team 24,38 3:57:25
111 1381 Іван Павлов 499 36 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 24,33 3:57:53
112 1194 Сергій Семенов 502 36 24,27 3:58:29
113 1646 Михайло Третьяков 506 38 Клуб друзей Клуб друзей 24,20 3:59:08
114 1129 Дмитро Мельников 507 37 Дикі пси 24,18 3:59:21
115 1603 Андрій Медведєв 508 37 24,08 4:00:23
116 1444 Артем Москаленко 509 36 24,05 4:00:40
117 1642 Андрій Мурашкін 516 38 23,81 4:03:04
118 1480 Юрий Пендюр 522 35 23,60 4:05:16
119 1161 Євгеній Василенко 523 35 NikAS 23,58 4:05:25
120 1417 Игорь Тищенко 527 38 OTP cycling team OTP cycling team 23,45 4:06:49
121 1503 Artem Zhebrovskyi 528 37 23,43 4:07:03
122 1360 Микола Балецький 549 38 22,82 4:13:37
123 1231 Юрій Колоколов 563 38 GlobalLogic 22,27 4:19:49
124 1268 Руслан Євтушенко 567 36 22,03 4:22:42
125 1087 Олександр Закоморний 572 37 21,81 4:25:25
126 1485 Андрій Марченко 576 37 21,66 4:27:12
127 1459 Максим Денисов 579 35 21,55 4:28:33
128 1629 Валентин Кириленко 586 37 21,36 4:30:58
129 1197 Олексій Харін 593 38 20,71 4:39:24
130 1624 Сергій Руденко 599 35 19,76 4:52:49
131 1159 Олександр Коваленко 600 35 19,75 4:53:02
132 1180 Dmytro Krushelnytskyi 603 35 19,53 4:56:16
133 1376 Олексій Бобовніков 606 37 19,46 4:57:25
134 1684 Nikolay Shatilo 611 36 Infopulse 19,12 5:02:45
135 1134 Юрій Мощенський 612 35 19,02 5:04:17
136 1439 Константин Радченко 614 36 Радченко &Москаленко 18,87 5:06:42
137 1688 Sergii Kotliarevskyi 616 39 Infopulse 18,86 5:06:51
138 1026 Володимир Пристайко 618 38 18,75 5:08:42
139 1696 Сергій Назаренко 638 38 14,80 6:31:02
140 1682 Павло Павловський 641 35
141 1409 Павло Корчинський 647 38
DNS 1074 Сахно Володимир 37
DNS 1112 Андрій Корольчук 39
DNS 1127 Сергій Ішутко 38
DNS 1136 Сергій Миселюк 39
DNS 1168 Volodymyr Guzak 38
DNS 1248 Володимир Лисюк 35
DNS 1306 Олександр Москалюк 36
DNS 1322 Ліщук Олександр 37
DNS 1329 Петро Євтушок 36
DNS 1395 Дмитро Тодосійчук 37 echelon

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 40-44 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1388 Віталій Ковальчук 15 44 39,09 2:28:03
2 1363 Сергей Гринь 22 40 VeloHupe VeloHupe 36,86 2:36:59
3 1466 Кирило Хиленко 34 41 Cadence90 Cadence90 36,66 2:37:51
4 1094 Максим Корсун 59 40 VELO-STRANA.COM 36,43 2:38:53
5 1347 Олександр Максимчук 63 40 smartass 36,38 2:39:05
6 1598 Костянтин Шкварко 64 41 36,37 2:39:07
7 1057 Сергей Абрамов 73 41 36,32 2:39:20
8 1437 Dmytro Samsonov 75 44 Everyvelo 36,30 2:39:25
9 1102 Валерий Левцов (2:20:40*) 79 42 36,02 2:40:40
10 1107 Максим Фещенко 88 40 35,19 2:44:27
11 1430 Вадим Молчанов 104 40 34,49 2:47:47
12 1374 Dmytro Peunkov 109 40 Cadence90 Cadence90 34,41 2:48:10
13 1285 Сергей Солоненко 118 43 Коростень 34,04 2:50:01
14 1597 Anatol Kisil 119 40 34,03 2:50:04
15 1350 Сергій Стащенко 125 41 33,70 2:51:45
16 1075 Yuriy Degtyar 130 40 Trilab Trilab 33,51 2:52:43
17 1118 Василь Федоров 141 42 TriUkraine 33,01 2:55:19
18 1498 Хенкін Євген 143 40 32,97 2:55:33
19 1227 Усатенко Денис 151 40 Velo-Strana.com 32,87 2:56:04
20 1093 Андрій Захаревич 160 40 32,51 2:58:01
21 1494 Сергій Шевченко 164 43 32,35 2:58:53
22 1377 Олексій Ситько 166 40 32,31 2:59:08
23 1472 Євген Ратманський 173 40 32,06 3:00:30
24 1387 Олексій Бугай 186 43 Discovershik Discovershik 31,58 3:03:14
25 1174 Юрій Зелененко 197 43 Tour-de-Trux 31,24 3:05:14
26 1371 Володимир Роман 201 44 30,94 3:07:03
27 1241 Сергій Шеховцов 204 41 30,79 3:07:58
28 1277 Максим Покрепа 207 41 Cherry Sport Club Cherry Sport Club 30,59 3:09:11
29 1364 Andrii Datskiv 209 41 TRILAB 30,55 3:09:26
30 1034 Андрій Сметаненко 221 40 30,38 3:10:30
31 1544 Yankovski Alexey 224 43 KPMG Cycling Team 30,31 3:10:57
32 1096 Олег Бойчук 244 40 29,91 3:13:29
33 1549 Костянтин Круцько 245 43 29,91 3:13:31
34 1478 Максим Рябчук 263 42 29,47 3:16:23
35 1058 Олександр Пастух 271 40 29,33 3:17:19
36 1521 Олег Шишкін 274 40 29,26 3:17:49
37 1004 Євген Денисов 276 41 29,25 3:17:51
38 1307 Сергій Чаус 297 40 28,84 3:20:42
39 9078 игорь куралесин 316 44 28,48 3:23:12
40 1328 Максим Буднік 326 40 28,21 3:25:08
41 9086 Андрій Ромащенко 331 44 28,12 3:25:46
42 1098 Андрій Єременко 335 44 28,03 3:26:30
43 1386 Гліб Бітюков 337 44 28,00 3:26:39
44 1037 Андрій Кононір 338 40 27,97 3:26:53
45 1576 Volodymyr Lutsenko 349 44 27,81 3:28:07
46 1700 Старчик Володимир 365 41 27,48 3:30:35
47 1083 Bielash Vitalii 369 41 27,42 3:31:03
48 1372 Олег Тимошенко 374 42 Ну Погоди 27,36 3:31:33
49 1531 Валерій Макаренко 377 42 De Novo De Novo 27,27 3:32:14
50 1056 Андрій Колоша 379 41 27,23 3:32:30
51 1385 Олексій Дегтяренко 382 43 Добробут 27,21 3:32:42
52 1064 Олександр Гай 403 42 26,89 3:35:12
53 1139 Sergej Sumlenny 406 41 26,86 3:35:26
54 1555 Максим Матвеєв 413 41 26,73 3:36:31
55 1355 Олексій Радонов 425 40 26,49 3:38:30
56 1611 Андрій Попіль 452 44 Центр гуманітарних місій 25,70 3:45:12
57 1193 Євген Семаш 483 44 24,68 3:54:28
58 9068 Микола Кирилович 484 40 FC InBev 24,64 3:54:51
59 9067 Павло Маковецький 504 44 24,26 3:58:34
60 1709 Дмитро Таранчук 533 44 Farmak Cycling Club Farmak Cycling Club 23,37 4:07:37
61 1390 Nickolay Gutovskiy 534 41 23,36 4:07:48
62 1666 Ruslan Kirianov 537 40 23,19 4:09:32
63 1640 Дмитро Сторожик 543 42 22,95 4:12:08
64 1655 Сергей Надеевец 544 41 22,87 4:13:01
65 1683 Андрій Авдієнко 564 40 Infopulse Infopulse 22,21 4:20:35
66 1337 Юрій Шаламай 575 43 21,70 4:26:41
67 1126 Олександр Братель 587 44 21,27 4:32:07
68 1046 Ющик Олександр 596 44 20,67 4:39:57
69 1366 Дмитро Омеляненко 597 41 20,44 4:43:07
70 1609 Pavlo Marusyk 636 44 15,46 6:14:23
71 1021 Олексій Лебедєв 644 42
DQ 1310 Сергій Бебешко 40
DNS 1663 Плут Віктор 42
DNS 1623 Slava Varda 40
DNS 1542 Yankovski Alexey 43 KPMG Cycling Team KPMG Cycling Team
DNS 1032 Олександр Перушко 44
DNS 1038 Andrii Shavlovskyi 41
DNS 1047 Олександр Палій 40
DNS 1115 Станіслав Пілецький 44 echelon
DNS 1147 Сергій Кисиленко 40 ISLAND ISLAND
DNS 1191 MAX Kyrychenko 41 Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn
DNS 1233 Олексій Бібішкін 42
DNS 1253 Євген Моргенштерн 41
DNS 1304 Andriy Yanko 43

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 45-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1589 Роман Сливка 9 46 39,12 2:27:56
2 1178 Богдан Маланюк 16 49 39,08 2:28:05
3 1708 Дольський Денис 29 45 Укрексімбанк 36,72 2:37:36
4 1628 Петро Зубчевський 32 47 36,68 2:37:47
5 1221 Олександр Стецков 35 46 36,66 2:37:52
6 1699 Здоровик Тарас 46 46 36,53 2:38:25
7 1560 Роман Петрусюк 50 47 36,50 2:38:34
8 1177 Mykola Mohylnyi 72 45 36,32 2:39:20
9 1487 Віталій Івенков 77 45 SWCC 36,09 2:40:21
10 1701 Дмитренко Андрій 95 46 34,86 2:46:01
11 1546 Дмитро Тарабакін 96 47 34,86 2:46:02
12 1694 Denys Simkovskyi 107 45 Kyiv Bicycle Club 34,44 2:48:02
13 1483 Dmytro Peka 111 49 R18 34,38 2:48:20
14 1552 Валерій Потока 117 49 34,06 2:49:55
15 1425 Віталій Караченко 131 48 33,33 2:53:39
16 1142 Дмитро Кучеренко 137 45 GlobalLogic GlobalLogic 33,06 2:55:04
17 1059 Timur Bondaryev 148 45 Echelon 32,96 2:55:36
18 1414 Віталій Ніколаєнко 155 47 Velo Hype 32,73 2:56:49
19 1530 Микола Шинкевич 162 45 32,41 2:58:34
20 1491 Konstantin Levitov 177 48 31,92 3:01:20
21 1679 Роман Радько 179 46 31,82 3:01:52
22 1553 Олександр Веремієнко 191 49 - - 31,37 3:04:30
23 9065 Роман Куриляк 192 48 31,32 3:04:46
24 1607 Анатолій Дроздов 203 49 RunBaseKiyv 30,80 3:07:53
25 1368 Олександр Мурзін 214 45 Сіріус 30,50 3:09:45
26 1676 Valeriy Samoilenko 260 47 HotBike 29,48 3:16:18
27 1580 Володимир Щепетов 280 48 29,19 3:18:17
28 1353 Олег Сторожук 290 47 28,93 3:20:02
29 1673 Aleksandr Kariaka 295 49 28,86 3:20:32
30 1080 Сергій Прент 306 49 NYVKY CITY NYVKY CITY 28,62 3:22:14
31 1610 Сергій Ложкін 307 48 28,62 3:22:14
32 1667 Тарас Лукачук 312 45 28,58 3:22:32
33 1084 VOLODYMYR BUBELA 339 46 27,97 3:26:53
34 1559 Олександр Гаркавенко 405 48 26,87 3:35:21
35 9018 Олег Дьяченко 414 48 26,67 3:36:59
36 1654 Сергей Гриб 440 47 26,05 3:42:11
37 1633 Роман Даценко 463 48 25,39 3:47:55
38 1247 Віктор Журавель 582 47 21,37 4:30:50
39 1440 Андрей Москаленко 615 45 18,87 5:06:45
40 1097 Вячеслав Ємельянцев 629 46 16,98 5:40:45
DNS 1454 Олександр Брюханов 48 Dnepr Masters
DNS 1006 Тарас Колодько 47
DNS 1067 Kuprin Maksym 47
DNS 1144 Олександр Кукулінський 46
DNS 1171 Дмитро Вернигородський 48 Printto:

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 50-54 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1110 Олексій Волотівський 27 53 36,75 2:37:29
2 1262 Сергій Циба 30 51 36,70 2:37:42
3 1214 Юрій Опанасюк 60 51 Бориспіль 36,43 2:38:53
4 1675 Keith Bean 65 54 36,37 2:39:08
5 1156 Игорь Еременко 83 53 35,68 2:42:11
6 1326 Павло Яблонський 85 50 Коростень 35,42 2:43:24
7 1342 Slava Chernenko 92 50 35,06 2:45:03
8 1506 Сергій Скоморохов 174 51 BFCC BFCC 31,93 3:01:14
9 1206 Микола Бобровський 194 51 31,31 3:04:52
10 1261 Андрій Погрібний 215 50 ГАРДИ 30,50 3:09:46
11 1402 Олександр Райченко 219 53 30,43 3:10:13
12 1208 Олександр Некрасов 225 51 30,30 3:11:00
13 1644 Владимир Феднин 230 51 30,09 3:12:21
14 1263 Максим Андрущенко 267 53 29,38 3:17:01
15 1500 Микола Москвичьов 281 51 29,11 3:18:48
16 1407 Babich Sergey 294 54 28,86 3:20:31
17 1295 Сергій Бойко 309 50 28,61 3:22:15
18 1605 Руслан Ульянов 315 51 28,51 3:23:01
19 1370 Андрій Алсуф'єв 324 51 28,34 3:24:14
20 1255 Юрій Вареник 373 51 27,38 3:31:24
21 1041 Володимир Салітринський 376 52 27,33 3:31:44
22 1290 Дмитро Золотько 393 54 27,02 3:34:12
23 1105 Kevin Nelson 424 51 echelon 26,49 3:38:29
24 1213 Євген Васильєв 429 50 KyivBicycleClub 26,35 3:39:37
25 1158 Андрій Горішній 485 50 24,63 3:54:58
26 1695 Валентин Пинчук 515 50 23,81 4:03:02
27 1612 Анатолій Михайленко 552 53 22,68 4:15:09
28 1332 Ігор Смаглюк 573 50 21,72 4:26:26
29 11 Олег Кривошеєв 580 53 21,45 4:29:48
30 1033 Сергій Лисенко 583 50 21,36 4:30:54
31 1338 Сергій Осінський 621 54 18,64 5:10:27
DNS 1205 Андрій Болюх 50

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 55-59 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1369 Mikhail Petrov 26 57 ZP-SICH ZP-SICH 36,76 2:37:27
2 9019 Валентин Анатольевич Лобоцкий 44 57 36,54 2:38:23
3 1186 Chris Foster 124 55 River Valley Club 33,83 2:51:03
4 1044 Олександр Голомозий 165 55 32,35 2:58:53
5 1698 Харчук Сергій 195 59 31,27 3:05:04
6 1008 Олександр Базіченко 200 55 31,00 3:06:42
7 1203 Євген Карнаухов 206 56 немає 30,62 3:08:59
8 1270 Олександр Василенко 242 57 29,93 3:13:22
9 1422 Олег Єльцов 258 59 29,56 3:15:47
10 1303 Ігор Троценко 351 57 27,80 3:28:11
11 1653 Ігор Буглак 394 58 27,01 3:34:14
12 1297 Олег Гнітецький 409 59 26,86 3:35:28
13 1071 Володимир Демешко 532 56 ТриКатлеты 23,37 4:07:36
14 1339 Костянтин Євтушенко 565 56 22,05 4:22:27
DNS 1298 Сергій Гнітецький 57

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 60-64 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1207 Андрій Стальний 42 62 36,55 2:38:20
2 140 Сергей Суровец 74 63 36,31 2:39:24
3 1398 Костянтин Дупак 116 62 34,09 2:49:46
4 1537 Володимир Бондаренко 212 60 SapikTeam 30,51 3:09:39
5 1187 Володимир Венедіктов 226 61 30,22 3:11:31
6 1148 Анатолій Сорока 247 60 29,80 3:14:11
7 1230 Jacques Kaufmann 340 64 27,97 3:26:56
8 1073 Сергій Степанец 471 60 ТриКатлеты 25,09 3:50:37
9 1153 Александр Смирнов 474 62 Веломастер 25,00 3:51:32
10 1672 Александр Вивчаренко 513 61 23,87 4:02:25
11 1343 Анатолій Гасашвілі 581 60 21,39 4:30:36
12 1626 Олександр Григораш 598 61 20,41 4:43:36
13 1647 Валентин Карпенко 642 60
DNS 1473 Николай Драч 64
DNS 1162 Виктор Блажченко 64 Нет

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 65-69 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1235 Віктор Філонович 76 67 36,30 2:39:26
2 1184 Сергій Москалець 168 68 Hаppy TRI Friends 32,26 2:59:22
3 1232 Алексей Головань 248 67 Randonneurs Ck 29,75 3:14:31

100км - Шосейні (в т.ч. кросові) 70+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Команда Клуб Speed(km/h) Gap Результат
1 1561 Валерій Кузнєцов 239 71 29,99 3:12:58
2 1705 Старчик Андрій 364 71 27,49 3:30:33
3 1477 Василь Абрамов 386 71 27,17 3:32:59
4 9080 Андрій Ніколаєа 476 88 24,86 3:52:48
5 1548 Андрій Третьяков 505 100 Anyway cycling Anyway cycling 24,20 3:59:07
6 1023 Андрій Паламарчук 631 100 16,41 5:52:37
DNS 1313 Сергій Сальнік 100


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag