Київська сотка 2019

100км Masters (шосе та крос) Чоловіки

100км Masters (шосе та крос) Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Клуб Місто км/г ChipTime Gap Результат
1 11080 Олексій Кочін 1 37 Харьков Велоцентр Харків 43,38 2:29:21 2:29:25
2 11076 Антон Пустовіт 2 32 Giant Ukraine Svitlovodsk 42,93 2:30:57 2:30:57
3 11050 Віктор Гузов 3 35 SkyFitness - Grawe cycling team Львів 42,92 2:30:59 2:30:59
4 11030 Борис Бакуринський 4 33 SkyFitness - GRAWE cycling team Київ 42,80 2:31:24 2:31:24
5 11003 Олександр Шевченко 5 33 Tacx-Leader-KHS Київ 42,81 2:31:21 2:31:25
6 11069 Олександр Кацімон 6 32 SkyFitness - GRAWE cycling team Нові Петрівці 42,84 2:31:15 2:31:25
7 11103 Дмитрий Бартюк 7 18 Винница 42,79 2:31:25 2:31:26
8 11056 Олександр Дзюба 8 33 Velobazar-Cadence90 Kyiv 42,83 2:31:18 2:31:26
9 11095 Yauheni Navasad 9 30 Minsk 42,84 2:31:15 2:31:26
10 11101 Андрей Коротенко 10 39 Минск 42,82 2:31:19 2:31:26
11 11085 Олексій Третяк 11 31 Velobazar-Cadence90 Київ 42,82 2:31:19 2:31:27
12 11094 Георгій Єгіазарян 12 31 Kyiv Cycling Team Київ 42,79 2:31:25 2:31:27
13 11010 Сергій Верман 13 38 Вишгород 42,80 2:31:24 2:31:27
14 11105 Степан Матвіїв 14 29 Makeba Буськ 42,84 2:31:14 2:31:27
15 11016 Сергій Бойко 15 30 echelon Київ 42,83 2:31:18 2:31:28
16 11084 Михайло Хилько 16 29 Velobazar-Cadence90 Нові Петрівці 42,79 2:31:25 2:31:37
17 11099 Дмитро Кащенко 17 32 Velobazar-Cadence90 Київ 42,76 2:31:31 2:31:37
18 11090 Костянтин Денека 18 36 Leader-Tacx-KHS Киів 42,66 2:31:52 2:31:58
19 11032 Александр Голубенко 19 42 Нетешин 42,01 2:34:16 2:34:26
20 11043 Александр Литвиненко 20 45 ZP SICH Мелитополь 41,98 2:34:21 2:34:26
21 11058 Руслан Старченко 21 26 Palmyra Cycling Team Чернігів 42,02 2:34:13 2:34:27
22 11075 Глеб Должиков 22 33 Sigma Software - Unicorn Киев 41,69 2:35:25 2:35:31
23 11064 Сергій Бабченко 23 51 Нікополь Нікополь 41,43 2:36:23 2:36:23
24 11040 Владимир Яценко 24 44 SkyFitness-GRAWE cycling team Киев 40,47 2:40:07 2:40:17
25 11109 Юрій Старченко 25 51 Чернігів 40,48 2:40:04 2:40:17
26 11065 Микола Карапась 26 31 SkyFitness - GRAWE cycling team Київ 40,42 2:40:18 2:40:18
27 11041 Андрей Махно 27 43 SkyFitness-GRAWE cycling team Киев 40,47 2:40:08 2:40:18
28 11108 Ігор Сікорський 28 28 Київ 40,42 2:40:18 2:40:18
29 11082 Гліб Леонтьєв 29 33 Sigma Software - Unicorn Київ 40,45 2:40:12 2:40:19
30 11026 Дмитро Воронов 30 37 digicom cycling team Херсон 40,43 2:40:16 2:40:19
31 11093 Oleksii Koretskii 31 28 Одеса 40,45 2:40:11 2:40:19
32 11074 Artem Parashchenko 32 30 Velobazar-Cadence90 Kyiv 40,46 2:40:08 2:40:19
33 11096 Павло Красніков 33 44 Харків 40,39 2:40:25 2:40:38
34 11045 Роман Завада 34 45 Quick Cycling Team Дніпро 39,11 2:45:39 2:45:44
35 11066 Вадим Чепіга 35 29 echelon Харків 39,13 2:45:35 2:45:47
36 11035 Данило Притченко 36 31 Ірпінь 39,04 2:45:58 2:46:07
37 11033 Олексій Коваль 37 33 echelon Київ 39,05 2:45:57 2:46:07
38 11089 Святослав Шурупов 38 52 Київ 39,01 2:46:06 2:46:09
39 11049 игорь гримайло 39 58 VELOCENTER {fhmrjd 38,86 2:46:45 2:46:49
40 11068 Олександр Пирогов 40 29 Sigma Software - Unicorn Київ 38,87 2:46:42 2:46:49
41 11078 Валерій Нарижний 41 62 Запоріжжя 38,87 2:46:41 2:46:49
42 11100 Егор Александров 42 29 echelon Минск 38,83 2:46:52 2:47:04
43 11088 Сергій Сичов 44 30 Kyiv Cycling Team Киів 38,61 2:47:50 2:47:50
44 11039 Юрий Доценко 45 56 - 38,26 2:49:22 2:49:26
45 11034 Андрій Щербань 46 41 Київ 38,26 2:49:23 2:49:26
46 11071 Dmitry Kovalenko 47 28 Velobazar-Cadence90 Kyiv 38,27 2:49:19 2:49:30
47 11107 Анатолий Тодоров 48 26 Kyiv Cycling Team Киев 38,12 2:50:00 2:50:04
48 11072 Роман Коца 49 25 Greenwill Миколаїв 38,12 2:49:59 2:50:13
49 11029 Олексій Катасонов 50 37 Echelon Київ 38,03 2:50:22 2:50:29
50 11063 Віктор Язенок 51 58 Київ 37,99 2:50:35 2:50:42
51 11104 Валерій Цупрун 52 47 Біла Церква 37,77 2:51:32 2:51:32
52 11008 Евгеній Торяник 53 59 Харьков Masters Харьков 37,77 2:51:33 2:51:33
53 11015 Дмитро Петров 54 33 echelon Київ 37,79 2:51:27 2:51:34
54 11098 В'ячеслав Турок 56 31 Ужгород 37,44 2:53:03 2:53:07
55 11027 Игорь Иванченко 58 30 Greenwill-BikeLab Николаев 37,04 2:54:56 2:55:09
56 11048 Юрий Клим 59 34 KliMTeam Киев 37,01 2:55:06 2:55:10
57 11060 Игорь Тимков 60 54 Timkoff Киев 36,97 2:55:16 2:55:16
58 11046 Віктор Шевельов 62 64 Velosokal Дніпро 36,97 2:55:15 2:55:24
59 11054 Сергій Аржанов 63 58 Sigma Software - Unicorn Лиман 36,81 2:56:02 2:56:10
60 11077 Андрій Костенок 64 41 Київ 36,75 2:56:18 2:56:25
61 11052 Ігор Широкий 66 29 Team-One Київ 36,73 2:56:24 2:56:31
62 11091 Кирило Хрiненко 67 30 Одеса 36,51 2:57:28 2:57:39
63 11009 Драган Виталий 68 38 ZP SICH Запоріжжя 36,47 2:57:39 2:57:45
64 11086 Андрій Люткевич 69 30 Velobazar-Cadence90 Нові Петрівці 36,49 2:57:34 2:57:45
65 11106 Олександр Суханюк 71 27 Kyiv Cycling Team Київ 36,46 2:57:44 2:57:48
66 11055 Петро Куценко 72 50 Харків 36,46 2:57:42 2:57:55
67 11059 Олександр Тимченко 73 50 Харків 36,46 2:57:43 2:57:56
68 11073 Денис Любуцін 74 35 Velobazar-Cadence90 Київ 36,41 2:57:57 2:58:03
69 11110 Ооексій Єфімов 75 41 Київ 36,06 2:59:40 2:59:50
70 11022 Юрій Янчиков 77 60 Житомир 34,93 3:05:30 3:05:37
71 11081 Юрій Опанасюк 78 49 Бориспіль 34,65 3:07:00 3:07:09
72 11057 Сергей Кольцов 79 33 Sigma Software Unicorn Киев 34,42 3:08:16 3:08:25
73 11031 Анатолій Сербін 80 47 BikeMotive Київ 34,22 3:09:22 3:09:22
74 11007 Андрій Щербина 81 43 Київ 33,01 3:16:18 3:16:31
75 11013 Алексей Ильчук 82 31 echelon Киев 32,59 3:18:51 3:19:01
76 11061 Юрій Кислов 83 60 Житомир 31,98 3:22:35 3:22:44
77 11017 Тарас Кришталь 84 36 echelon Київ 31,89 3:23:11 3:23:22
78 11042 Віталій Мацелюх 86 34 CapitalTRI Київ 30,19 3:34:36 3:34:36
79 11047 Олександр Качіков 88 65 digicom cycling team Херсон 28,56 3:46:52 3:46:57
80 11021 Петро Троп 89 68 Житомир 28,41 3:48:07 3:48:16
81 11036 Ігор Пастух 90 64 EKTA Київ / Житомир 28,38 3:48:20 3:48:20
82 11037 Vasyl Dizhak 91 31 Tri4Ever Zurich 27,99 3:51:28 3:51:28
83 11006 Бойко Виталий 94 57 Киев 26,94 4:00:31 4:00:42
84 11038 Павло Новак 95 31 Киев 25,14 4:17:46 4:17:46
85 11023 Михайло Кучинський 96 74 Житомир 21,23 5:05:14 5:05:28
86 11028 Skinny Spinner 97 28 Kyiv Cycling Team Киев
87 11012 Юрій Шевцов 98 35 echelon Київ
88 11079 Сергей Вербицкий 99 37 ARCADIA Cycling Club Одесса
89 11024 Анатолий Карпенко 100 50 Київ
90 11070 Maksim Liazhaika 105 21 Minsk


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag