UCAB RUN 2019

8км

8км

Місце Атлет Стать Місто Організація Темп Chip Time Gap Результат
1 226 Скічко Олександр ч Олександрія 3:54 0:31:13 0:31:14
2 35 Буйє Олівє ч Київ Лімагрейн Україна 3:59 0:31:54 0:31:54
3 134 Кузьменко Андрій ч Охтирка Bayer 4:11 0:33:30 0:33:31
4 10 Аніщенко Олексій ч Біла Церква Bayer 4:21 0:34:50 0:34:51
5 240 Тищенко Юрій ч Київ Лімагрейн Україна 4:23 0:35:04 0:35:04
6 153 Малиняк Назар ч Снятин СмартФармінг 4:24 0:35:13 0:35:13
7 41 Волков Микола ч Київ 4:24 0:35:17 0:35:17
8 39 Висоцький Тарас ч Глеваха УКАБ 4:24 0:35:18 0:35:18
9 215 Романюк Владимир ч Крюковщина ТОВ «АБА «АСТРА» 4:30 0:36:03 0:36:07
10 64 Данилюк Игорь ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 4:41 0:37:33 0:37:46
11 135 Кукшина Ольга ж Київ IMMER Group 4:48 0:38:30 0:38:30
12 243 Токарєв Олександр ч Київ Лімагрейн Україна 4:49 0:38:33 0:38:38
13 245 Токарєв Сергій ч Київ Лімагрейн Україна 4:48 0:38:30 0:38:39
14 124 Кривша Артем ч Київ Лімагрейн Україна 4:49 0:38:35 0:38:42
15 196 Пелешенко Павло ч Київ BKW Group 4:50 0:38:43 0:38:46
16 112 Корнєєв Євген ч Київ ІМК 4:49 0:38:38 0:38:50
17 281 Швець Олексій ч Запоріжжя BKW Group 4:58 0:39:48 0:39:48
18 115 Костюкович Юрий ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 4:58 0:39:50 0:40:00
19 95 Карбівський                  Віктор    ч Київ Лімагрейн Україна 5:01 0:40:13 0:40:18
20 44 Вольская Евгения ж Боярка ТОВ «АБА «АСТРА» 5:05 0:40:45 0:40:45
21 274 Черниш Олександр ч Київ Bayer 5:10 0:41:20 0:41:21
22 174 Муштин Денис ч Київ ТОВ «АБА «АСТРА» 5:11 0:41:35 0:41:36
23 71 Дмитренко Максим ч Крюковщина ТОВ «АБА «АСТРА» 5:14 0:41:54 0:42:08
24 266 Ховренко Алексей ч Чернигов ТОВ «АБА «АСТРА» 5:16 0:42:09 0:42:12
25 109 Ковальчук Роман ч Чабаны ТОВ «АБА «АСТРА» 5:17 0:42:19 0:42:28
26 239 Тимошенко Сергій ч Київ Bayer 5:19 0:42:39 0:42:41
27 11 Байдик Євгеній ч Київ Август Україна 5:20 0:42:47 0:42:59
28 198 Петрашик Назарій ч Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:26 0:43:28 0:43:33
29 233 Стиренко Микола ч Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:26 0:43:35 0:43:39
30 278 Шапоренко Катерина ж Київ 5:27 0:43:39 0:43:43
31 287 Шупик Дмитро ч Київ BKW Group 5:28 0:43:47 0:43:55
32 286 Шовкова Марина ж Київ Syngenta 5:34 0:44:38 0:44:38
33 268 Хомін Андрій ч Чернігів 5:34 0:44:39 0:44:47
34 67 Демко Сергій ч Київ 5:35 0:44:45 0:44:57
35 1 Акімов Сервер ч Київ СмартФармінг 5:38 0:45:11 0:45:20
36 97 Касʼяненко Ірина ж Київ BKW Group 5:40 0:45:22 0:45:30
37 121 Кривіцький Богдан ч Прилуки ІМК 5:42 0:45:39 0:45:51
38 258 Філоненко Віталій ч Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 5:46 0:46:10 0:46:15
39 275 Чернявська Ірина ж Умань ТОВ ПЛАНТАГРО 5:50 0:46:45 0:46:51
40 189 Пажицки Петер ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 5:50 0:46:47 0:46:59
41 300 Ісламов Артем ч Київ 5:53 0:47:07 0:47:24
42 54 Голубович Юлія ж Київ СмартФармінг 5:55 0:47:21 0:47:26
43 152 Малашевський Олександр ч Київ Лімагрейн Україна 5:56 0:47:31 0:47:37
44 137 Кухар Ольга ж Київ УКАБ 5:58 0:47:51 0:47:56
45 279 Шапоренко Андрій ч Київ 5:59 0:47:54 0:47:58
46 105 Коваль Максим ч Київ IMMER Group 6:02 0:48:21 0:48:21
47 262 Халіуллін Марат ч Київ Август Україна 6:01 0:48:12 0:48:23
48 265 Хільченко Юлія ж Київ BKW Group 6:04 0:48:33 0:48:41
49 193 Панькова Валерія ж Київ Syngenta 6:05 0:48:44 0:48:44
50 59 Губар Руслан ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 6:05 0:48:43 0:48:58
51 83 Згуровский Владислав ч Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 6:07 0:49:02 0:49:13
52 148 Лук'яненко Данило ч Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 6:20 0:50:42 0:50:46
53 94 Калюжний Олександр ч Київ УКАБ 6:20 0:50:42 0:50:53
54 133 Кудлай Наталія ж Київ Corteva 6:22 0:50:58 0:50:58
55 222 Симонова Оксана ж Київ СмартФармінг 6:23 0:51:09 0:51:18
56 289 Юрєв Артем ч Київ Лімагрейн Україна 6:24 0:51:15 0:51:21
57 76 Ермолаева Екатерина ж Чабаны ТОВ «АБА «АСТРА» 6:23 0:51:11 0:51:24
58 175 Нагірна Маряна ж Київ 6:24 0:51:15 0:51:31
59 84 Зимовець Наталія ж Київ Bayer 6:28 0:51:48 0:51:50
60 66 Даценко Тетяна ж Київ Bayer 6:28 0:51:48 0:51:50
61 23 Білоногов Ілля ч Київ СмартФармінг 6:32 0:52:20 0:52:34
62 80 Жильнікова Наталя ж Запоріжжя BKW Group 6:37 0:53:02 0:53:11
63 141 Левчук Вікторія ж Київ СмартФармінг 6:39 0:53:12 0:53:20
64 162 Михальчук Марія ж Київ УКАБ 6:40 0:53:27 0:53:35
65 147 Лук'яненко Любов ж Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 6:44 0:53:53 0:53:53
66 96 Каретная Наталья ж Киев ТОВ «АБА «АСТРА» 6:43 0:53:46 0:54:01
67 272 Черненко Вікторія ж Київ Bayer 6:46 0:54:09 0:54:14
68 90 Іщенко Тетяна ж Київ Bayer 6:47 0:54:16 0:54:16
69 224 Ситенко Марта ж Київ ATH Company 6:54 0:55:14 0:55:14
70 277 Шаламай Олексій ч Київ ATH Company 6:55 0:55:24 0:55:24
71 179 Нежиборец Павел ч Київ ТОВ «АБА «АСТРА» 7:03 0:56:24 0:56:24
72 145 Литвин Андрій ч Київ СмартФармінг 7:06 0:56:55 0:57:04
73 259 Філоненко Тетяна ж Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 7:23 0:59:04 0:59:10
74 19 Безпалий Володимир ч Київ Август Україна 7:28 0:59:46 0:59:59
75 294 Крівіч Сергій ч Київ 7:38 1:01:11 1:01:27
76 42 Волкова Тетяна ж Київ 7:55 1:03:27 1:03:31
77 170 Молодець Ольга ж Київ Лімагрейн Україна 7:57 1:03:42 1:03:49
78 195 Пастушенко Катерина ж Київ ТОВ ПЛАНТАГРО 8:25 1:07:26 1:07:31
79 12 Баістова Марина ж Київ BKW Group
80 20 Бєлєнков Артем ч Київ СмартФармінг
81 53 Глущенко Олександр ч Київ ІМК
82 57 Гринюк Cтепан ч Київ
83 62 Гуранський Мирослав ч Ніжин ІМК
84 86 Зозуля Дмитро ч Київ СмартФармінг
85 99 Кисіль Валерій ч Київ Август Україна
86 102 Климишин Сергей ч Киев ІМК
87 122 Кривонос Марина ж Київ BKW Group
88 140 Лавренчук Олександр ч Київ
89 169 Місюра Олексій ч Прилуки ІМК
90 199 Петров Леонід ч Київ ІМК
91 207 Посторонко Віктор ч Первомайськ Bayer
92 214 Романовський Дмитро ч Харків
93 223 Сипко Андрій ч Миколаїв
94 232 Стеценко Олеся ж Київ Syngenta
95 267 Ходальська Дарина ж Київ BKW Group
96 273 Черних Олексій ч Київ Bayer
97 333 Ткаченко Олександр ч Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag