Run the World. Львівський напівмарафон

21км - Жінки - Категорії

21км 30-39 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 776 оксана оксенюк 22 Луцьк мк лучеськ 0:38:19 0:57:17 3:49 1:21:10 1:21:10
2 653 Роксана Бондаренко 88 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:43:36 1:05:41 4:23 1:33:14 1:33:16
3 179 Анна Музала 115 Львів ShypShyna Run Club 0:46:34 1:08:10 4:30 1:35:30 1:35:36
4 748 Tetiana Zavediuk 143 Ivano-Frankivsk Borys Running Club 0:46:44 1:09:21 4:35 1:37:17 1:37:17
5 414 Надія Аксютіна 211 Хмельницький FlashRun 0:47:51 1:11:11 4:45 1:40:49 1:40:57
6 380 Вікторія Михайлюкова 234 Львів Аквапарк 0:47:06 1:11:21 4:51 1:43:00 1:43:00
7 119 Екатерина Гончарова 252 Гола Пристань Орден Святого Кросівка 0:49:00 1:13:15 4:53 1:43:32 1:43:42
8 451 Марія Поліщук 261 Львів Shypshyna run club 0:49:42 1:13:42 4:53 1:43:37 1:44:07
9 613 Наталія Вус 279 Яворів 0:49:27 1:14:31 4:57 1:45:04 1:45:12
10 750 Тетяна Мартинюк 286 Львів 0:50:26 1:14:58 4:58 1:45:30 1:45:36
11 41 Анастасія Ганджа 288 Тернопіль Ternopil Running Club 0:50:41 1:14:53 4:58 1:45:17 1:45:40
12 184 Ольга Дуляба 295 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:37 1:15:37 4:59 1:45:51 1:46:02
13 182 Iryna Kyrianova 298 Lviv Trilewy 0:50:09 1:14:50 4:59 1:45:56 1:46:05
14 302 Alёna Kravchenko 305 Kyiv AC Panda 0:50:46 1:15:10 4:59 1:45:49 1:46:22
15 574 Ольга Купців 370 Львів Shypshyna Run Club 0:51:29 1:17:49 5:09 1:49:24 1:49:51
16 217 Оксана Ястреб 386 Львів 0:52:24 1:17:43 5:11 1:49:57 1:50:16
17 264 Ліна Здорова 399 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:58 1:19:04 5:14 1:50:58 1:51:03
18 291 Леся Алiна 405 Кременчук 0:33:36 1:18:30 5:14 1:50:57 1:51:15
19 616 Наталія Ястремська 413 новояворівськ ДЮСШ м. Яворів 0:49:38 1:15:23 5:16 1:51:48 1:51:54
20 603 Альона Виноградська 422 Львів 0:54:34 1:20:16 5:17 1:52:00 1:52:28
21 325 Галина Хоменко 455 Київ #побігли 0:56:21 1:22:12 5:22 1:53:50 1:54:24
22 601 Марія Годлевська 463 Львів 0:52:42 1:19:35 5:24 1:54:34 1:54:50
23 177 Катерина Рихальська 507 Київ 0:56:15 1:23:52 5:33 1:57:53 1:58:07
24 511 Зоряна Богдан 511 Львів 0:54:28 1:22:50 5:34 1:58:13 1:58:28
25 222 Iрина Полякова 519 Дружкiвка 0:53:57 1:21:47 5:34 1:58:19 1:58:46
26 219 Олена Віцке 529 Львів 0:58:18 1:25:13 5:35 1:58:32 1:59:22
27 287 Оксана Собко 532 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:00 1:24:13 5:36 1:58:51 1:59:33
28 788 Інга Шакарян 536 Львів 0:57:09 1:24:11 5:37 1:59:17 1:59:40
29 81 Марта Цимбаліста 539 Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 0:58:07 1:25:11 5:38 1:59:25 1:59:45
30 542 Олена Ушакова 558 киiв 0:57:19 1:25:55 5:40 2:00:15 2:00:58
31 330 Тетяна Жбадинська 564 Пустомити 0:57:24 1:25:29 5:43 2:01:13 2:01:29
32 717 Марія Бондар 566 Львів 1:00:26 1:28:07 5:42 2:01:06 2:01:43
33 656 Зоряна Бутрин 571 Тернопіль SEBN-UA 0:57:04 1:24:37 5:44 2:01:52 2:02:27
34 192 Катерина Батуріна 575 Херсон Херсонський біговий клуб 0:55:53 1:23:50 5:46 2:02:25 2:02:38
35 473 Олена Білоусова 584 Чернівці 0:57:11 1:25:33 5:48 2:03:02 2:03:25
36 163 Ніна Чигріна 585 Львів Ліга Доброго бігу 0:58:13 1:26:02 5:47 2:02:51 2:03:26
37 735 Орислава Пасічник 590 Львів 0:58:44 1:27:48 5:49 2:03:36 2:04:06
38 19 Юлія Виноградова 591 Львів 0:57:03 1:25:56 5:50 2:03:52 2:04:07
39 143 Альона Кохно 596 Київ 1:19:24 5:57 2:06:15 2:06:36
40 258 Надія Осміловська 603 Львів 1:02:30 1:31:46 6:01 2:07:39 2:08:08
41 335 Natasha Yaskevych 627 Киев 0:58:58 1:29:36 6:08 2:10:13 2:10:44
42 597 Марія Кушнір 640 Львів 0:59:32 1:30:16
43 396 Наталія Кобзаренко 656 Київ 1:01:10 1:33:45
44 556 Орлова Ольга 657 Киев 1:02:26 1:33:50
45 226 Наталія Денисенко 663 Львів 1:02:50 1:34:19
46 55 Юлія Мамотенко 664 Дніпро 1:03:06 1:34:20
47 297 Valentyna Yeremenko 666 Київ Бігова країна 1:02:40 1:34:28
48 400 Галина Збаращук 669 Львів RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 1:02:25 1:34:30
49 357 Юлія Імшенецька 673 Львів 1:04:20 1:36:36
50 671 Оксана Матола 676 Львів 1:06:22 1:37:25
51 625 Каріна Севастьянова 680 Луцьк 1:05:29 1:37:45
52 266 Марія Павловська 691 Львів Зелемінь 1:06:28 1:40:40
53 85 Тетяна Счастливенко-Слезінська 712 Львів
54 190 Zukhra Sert 725 Sisli Yuzbinkos
55 194 Олена Єрмакова 726 Львів
56 269 Крістіна Ачаповська 736 Львів Немає
57 354 Наталія Столяр 746 Львів
58 375 Наталія Поп 749 Київ
59 411 тетяна павлова 755 Дружківка
60 569 Анна Сивура 780 Київ
61 596 Людмила Побережнюк 785 Вінниця Onseo (Vin Run4Fun)

21км 20-29 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 701 Софія Яремчук 15 Львів 0:37:15 0:55:25 3:38 1:17:05 1:17:05
2 746 Кристина Богомягкова 18 Одеса Stayer Run Odessa 0:38:10 0:56:53 3:45 1:19:36 1:19:36
3 757 Наталія Семенович 20 Ківшовата 0:38:10 0:56:53 3:46 1:19:50 1:19:50
4 215 Олена Федорова 25 Львів Track&Speed Club 0:38:55 0:57:49 3:51 1:21:40 1:21:40
5 309 Наталія Каїнська 75 Львів Dodgi 0:44:47 1:06:18 4:19 1:31:46 1:31:46
6 17 Олена Кувіла 105 Львів 0:45:20 1:07:23 4:28 1:34:53 1:34:58
7 531 Ольга Олійник 144 Львів Dodgi 0:46:31 1:08:41 4:35 1:37:18 1:37:26
8 523 Тетяна Фесун 156 Львів 0:48:04 1:10:41 4:37 1:38:07 1:38:26
9 790 Ірина Лащенко 159 Львів 0:46:46 1:09:19 4:37 1:38:08 1:38:39
10 187 Юліанна Гудзь 200 Ужгород 0:50:08 1:12:33 4:42 1:39:56 1:40:06
11 327 Мирослава Беца 206 Ужгород U-Run Club (Ужгородський біговий клуб) 0:48:16 1:11:03 4:44 1:40:25 1:40:27
12 595 Анастасія Дорошенко 220 Івано-Франківськ 0:47:08 1:10:45 4:45 1:41:01 1:41:19
13 33 Анастасія Паньків 250 Львів 0:50:01 1:13:39 4:52 1:43:27 1:43:41
14 225 Анна Панасюк 325 Харків 1:07:40 5:03 1:47:14 1:47:26
15 94 Марина Мельник 344 Рівне Rivne Running Club 0:52:07 1:17:06 5:07 1:48:29 1:48:49
16 803 Олег М'єскало 352 Львів 0:52:14 1:17:35 5:08 1:49:05 1:49:21
17 592 Олена Кениз 354 Львів --- 0:51:44 1:16:54 5:08 1:48:56 1:49:21
18 493 Христина Лещук 394 Львів 0:52:18 1:17:45 5:12 1:50:19 1:50:43
19 678 Анна-Марія Задерецька 406 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:53:49 1:19:13 5:14 1:50:59 1:51:18
20 10 ІННА Сташко 418 Київ 0:53:42 1:20:50 5:17 1:52:07 1:52:22
21 20 Софія Біловус 427 Львів 1:08:36 5:18 1:52:37 1:52:43
22 405 Ірина Личак 430 Львів 0:52:45 1:19:07 5:18 1:52:40 1:52:52
23 485 Анна Яскевич 431 Луцьк 0:54:23 1:20:20 5:18 1:52:33 1:53:02
24 434 Тетяна Матвіїв 432 Київ 0:54:00 1:20:37 5:19 1:52:55 1:53:02
25 101 Юлія Костельна 436 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:47:43 1:13:06 5:20 1:53:07 1:53:11
26 713 Ксенія Вікторова 442 Львів Львів, ДЮСШ Іскра 0:54:30 1:20:24 5:19 1:52:47 1:53:28
27 88 Паула Ульянюк 488 Львів 0:56:22 1:22:57 5:29 1:56:16 1:56:45
28 606 Сніжана Скупова 494 Львів RunDay 0:54:19 1:21:27 5:30 1:56:53 1:57:04
29 632 Вікторія Канчуга 496 Львів 0:54:54 1:22:08 5:31 1:56:59 1:57:07
30 110 Ксенія Бондарчук 501 Львів SHYPSHYNA RAN CLUB 0:57:10 1:23:49 5:30 1:56:47 1:57:30
31 323 Аліна Іскоростенська 505 Житомир #побігли 0:56:20 1:22:18 5:32 1:57:17 1:57:52
32 589 Юлія Сергеєва 521 Lviv Аквапарк 0:55:04 1:23:34 5:36 1:58:52 1:58:52
33 800 Марія Яцик 525 Львів 0:56:44 1:24:00 5:36 1:58:53 1:59:11
34 476 Оксана Цимбаляк 526 Львів 0:57:52 1:25:27 5:36 1:59:01 1:59:16
35 487 Лідія Гонтар 534 Луцьк 0:57:10 1:24:10 5:36 1:58:54 1:59:37
36 382 Ірина Білоган 542 Львів 0:56:51 1:24:13 5:37 1:59:21 1:59:47
37 547 Христина Рижук 552 Львів Trilewy 0:56:21 1:24:39 5:39 1:59:59 2:00:21
38 231 Юля Антонюк 559 Львів 0:57:17 1:25:16 5:41 2:00:41 2:01:03
39 57 Марія Денега 561 Львів 0:58:27 1:26:22 5:41 2:00:37 2:01:21
40 160 Олександра Котельнікова 570 Київ - 1:00:55 1:28:57 5:44 2:01:45 2:02:26
41 626 Наталя Качан 580 Львів 0:36:41 1:27:47 5:47 2:02:46 2:03:17
42 387 Валерія Яблуновська 583 Ужгород 0:56:54 1:25:55 5:47 2:02:46 2:03:21
43 214 Еліна Руснак 597 Чернівці 0:57:52 1:25:55 5:57 2:06:09 2:06:43
44 93 Наталія Соболта 600 Тернопіль 0:58:39 1:28:07 6:01 2:07:41 2:07:58
45 298 Яра Сидор 606 Львів 0:55:58 1:25:42 6:02 2:07:56 2:08:25
46 422 Уляна Купчак 610 Львів RunDay 1:04:41 1:33:10 6:01 2:07:52 2:08:35
47 243 Галина Русановська 612 Львів 0:57:44 1:26:00 6:03 2:08:27 2:09:07
48 425 Владислава Кімаковська 616 Хмельницький 1:00:21 1:29:50 6:04 2:08:43 2:09:20
49 69 Софія Шандра 619 Львів 1:02:07 1:31:24 6:04 2:08:44 2:09:28
50 709 Христина Соломаха 622 Львів HotFeetrc 1:00:35 1:31:36 6:06 2:09:27 2:09:57
51 577 Marta Brukh 623 Lviv 1:01:11 1:31:58 6:06 2:09:34 2:09:59
52 516 Мар'яна Тимків 641 Львів 0:58:56 1:30:17
53 507 Юлія Серенко 642 Львів Double-U 0:59:30 1:30:19
54 512 Оксана Разумейко 645 Львів 1:00:05 1:32:27
55 359 Ірина Бокало 646 Львів - 1:01:03 1:32:06
56 787 Марія Винник 647 Стрий 1:01:48 1:32:30
57 157 Олена Вороняк 650 Львів 1:01:59 1:33:45
58 268 Лілія Кузьма 653 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:02:32 1:33:47
59 70 Богдана Мельничук 659 Львів Ліга Доброго Бігу 1:01:59 1:33:39
60 303 Вікторія Бабенко 660 Львів 1:01:32 1:34:16
61 252 Мар‘яна Мрачинська 661 Львів 1:00:57 1:33:42
62 45 Hanna Bilotil 668 Kyiv 1:05:02 1:34:58
63 168 Анна Хаврусь 677 Киев 1:05:30 1:37:46
64 56 Аліна Гриценко 679 Львів 1:06:26 1:38:20
65 469 Тіна Дурач 682 Львів TRILEWY 1:06:47 1:38:30
66 267 Наталя Машевська 685 Львів Зелемінь 1:05:12 1:39:30
67 111 Ірина Саврук 687 Львів аматор 1:06:11 1:39:28
68 159 Анастасія Санницька 688 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 1:06:40 1:40:21
69 360 Ольга Олендер 692 Тернопіль 1:06:48 1:41:12
70 313 Вікторія Андреєва 693 Львів 1:07:05 1:42:13
71 265 Марія Засадній 696 Львів Зелемінь 1:08:28 1:47:22
72 154 Марина Томченко 720 Київ
73 156 Юлiя Дубiна 721 Чернiгiв
74 251 Ольга Грачова 734 Львів
75 290 Анастасія Голуб 739 Львів
76 479 Леся Ворожбит 762 Львів -
77 494 Юлия Солоп 764 Киев
78 532 Анастасія Онищенко 771 Львів Shypshyna
79 573 Оля Богун 781 Львів
80 579 Христина Леськів 782 Івано-Франківськ
81 582 Юлія Міронова 784 Львів
82 631 Дар‘я Ксьонз 789 Харків
83 715 Соломія Банах 794 Львів

21км 40-49 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 129 Оксана Вишиванюк 270 Коломия Kolomyia Running Club 0:50:35 1:15:37 4:56 1:44:46 1:44:57
2 520 Ольга Екимова 358 Минск Джинджер-фитнес 0:54:10 1:19:05 5:08 1:49:09 1:49:31
3 77 Ольга Лопушевська 382 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:52:33 1:17:49 5:10 1:49:49 1:50:07
4 409 Руслана Ратушняк 447 Тернопіль 0:53:57 1:20:23 5:21 1:53:30 1:53:54
5 688 Олена Войчук 458 Івано-Франківськ 0:55:01 1:21:11 5:22 1:53:50 1:54:29
6 324 Наталія Гороховець 492 Житомир #побігли 0:56:19 1:22:18 5:29 1:56:21 1:56:55
7 195 Тетяна Угнівенко 620 Миколаївка 1:00:51 1:30:55 6:06 2:09:29 2:09:55
8 188 Amy McGoldrick 652 Chicago 1:02:39 1:33:40
9 353 Тетяна Бойчук 654 Львів Зелемінь 1:03:05 1:33:52
10 193 Леся Базильова 672 Херсон Херсонський біговий клуб 1:03:07 1:35:20
11 605 Оксана Петрова 786 Львів Збройні сили - Фенікс

21км 20 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 641 Ореста Заяць 101 Львів 1:08:04 1:08:04 4:28 1:34:47 1:34:50
2 230 Ольга Хмаренко 283 Львів 0:51:40 1:15:23 4:57 1:45:14 1:45:32
3 499 Катерина Мигул 523 Дубляни 0:58:25 1:24:56 5:36 1:58:44 1:59:05
4 279 Єлизавета Діденко 535 Львів 0:57:36 1:25:35 5:37 1:59:23 1:59:39
5 447 Оксана Лиса 602 Львів 0:59:19 1:29:22 6:01 2:07:45 2:08:05
6 276 Петришин Софія 629 Львів 0:59:15 1:30:23 6:09 2:10:27 2:10:58
7 492 Oksana Tyndyk 683 Lviv 1:06:46 1:38:30
8 165 Софія Камінська 722 Львів
9 242 Анна Булах 733 Київ
10 443 Ярина Мирка 757 Львів TRILEWY

21км 50-59 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 113 Марія Кулинич 543 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:57:08 1:24:38 5:38 1:59:42 1:59:47
2 205 Тетяна Буянова 589 Ламеція Терме 0:37:05 1:27:31 5:50 2:03:57 2:03:58
3 428 Етел Левіна 625 Львів Фенікс 1:01:48 1:32:12 6:08 2:10:09 2:10:36

21км 60-69 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 471 Ольга Стадник 229 Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:48:25 1:12:05 4:49 1:42:21 1:42:28
2 648 Nina Kovalenko 684 Харків EPIKUR 1:06:53 1:38:28

21км 70+ Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 10км 15км Темп ChipTime Gap Результат
1 475 Лариса Лабарткава 698 Львів Ультра 1:56:03


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag