ВелоСОТКА Біла Церква-2019

Вікові категорії - Шосейні велосипеди

100км - Шосейні велосипеди 18-29 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 8 Наталя Тарнавчик 62 Lviv Kyiv Cycling Team 35,52 2:48:54 2:48:55
2 35 Віра Красуля 77 Київ Cadence90 32,90 3:02:22 3:02:35
3 1156 Вікторія Нагорна 86 Киъв Kyiv Cycling Team 30,06 3:19:35 3:19:41
4 2083 Наконечна Альона 87 Вінниця Vinnytsia cycling squad 29,64 3:22:26 3:22:33
5 79 Лідія Басмат 114 Київ 23,71 4:13:04 4:13:17

100км - Шосейні велосипеди 30-39 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1157 Olena Akhmetshyna 59 Kyiv Sigma Software - Unicorn 35,56 2:48:43 2:48:54

100км - Шосейні велосипеди 40-49 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 23 Ілона Аржанова 61 Лиман Sigma Software-Unicorn 35,56 2:48:45 2:48:55
2 64 Марина Желтоног 96 Харьков Велоцентр Харьков 28,44 3:30:58 3:31:20
3 7 Анна Талейкіна 103 Харків Велосалон-Олімпія 25,93 3:51:20 3:51:43
4 60 Оксана Цупрун 123 Біла Церква In Velo Veritas 21,02 4:45:23 4:45:38

100км - Шосейні велосипеди 50-59 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 82 Cathy Cottrell 126 Horsham London 20,26 4:56:07 5:00:19

100км - Шосейні велосипеди 60-69 Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1192 Курзанова Наталія 54 Запоріжжя Qick Cycling Club 36,58 2:44:02 2:44:02

100км - Шосейні велосипеди 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1196 Касьянов Олексій 1 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 42,20 2:22:10 2:22:26
2 1194 Бартюк Дмитро 3 Вінниця 40,95 2:26:32 2:26:32
3 74 Михайло Хилько 5 Київ Velobazar-Cadence90 40,98 2:26:24 2:26:33
4 1179 Дмитрий Воловод 8 Киев Sigma Software-Unicorn 40,78 2:27:06 2:27:17
5 47 Artem Shcherbyna 16 Kyiv Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:22
6 36 Dmitry Kovalenko 18 Kyiv Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:23
7 1168 Олексій Корецький 19 Одеса Palmyra Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:23
8 59 Миша Ломака 21 Киев VeloGO 40,73 2:27:18 2:27:23
9 1155 Руслан Мікаєлян 24 Київ Kyiv Cycling Team 40,72 2:27:19 2:27:23
10 1154 Ігор Сікорський 28 Київ 40,73 2:27:18 2:27:24
11 1151 Степан Матвіїв 34 Буськ Makeba 40,76 2:27:12 2:27:26
12 40 Данило Яремчук 44 Київ 39,01 2:33:47 2:33:54
13 41 Олександр Шевчук 47 Київ Cadence90 37,37 2:40:33 2:40:46
14 1193 Іванюк Олексій 49 Вінниця 37,32 2:40:45 2:40:50
15 58 Максим Рабаев 52 Киев VeloGO 36,61 2:43:54 2:43:59
16 578 Демченко Евгений 55 Київ Echelon 36,59 2:43:58 2:44:02
17 68 Макс Руд 65 Київ 35,57 2:48:42 2:48:56
18 84 Олексій Пасько 74 Київ 32,91 3:02:18 3:02:34
19 6 Ярослав Замичковський 81 Біла Церква BC Fixed Crew 31,42 3:10:58 3:11:09
20 18 Олександр Прокопенко 83 с.Фастівка 30,52 3:16:37 3:16:57
21 33 Олег Михалевич 84 Киев 30,49 3:16:45 3:16:57
22 20 Володимир Савченко 85 селище Поліське Вело Обухів 30,23 3:18:29 3:18:52
23 54 Олександр Тромса 92 Киев 28,64 3:29:28 3:29:41
24 34 Антон Альошин 94 Біла Церква CYCLING MAN 28,51 3:30:29 3:30:50
25 10 Максим Співак 95 Київ - 28,47 3:30:43 3:30:59
26 77 Андрій Репко 104 Київ Cadence90 25,74 3:53:04 3:53:15
27 39 Денис Кудряшов 112 Київ 23,82 4:11:53 4:12:10
28 31 Dmitry Kovbasa 115 Киев 23,69 4:13:14 4:13:29
29 80 Владислав Марченко 118 Киев 22,36 4:28:17 4:28:39
30 42 Констянтин Полищук 124 Біла Церква In Velo Veritas 20,33 4:55:09 4:55:20
31 21 Bohdan Remnov 130 Shostka Shostka-Velo Team
32 32 Aleksandr Kolisnychenko 133 Kyiv
33 55 Олег Тодер 134 Київ

100км - Шосейні велосипеди 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 2089 Денека Костянтин 2 Київ Lider- Tacs-KHS 41,49 2:24:37 2:24:41
2 1152 Антон Фурсов 4 Киев Leader-Tacx-KHS 40,99 2:26:23 2:26:32
3 1177 Кацімон Олександр 6 Нові Петрівці SkyFitness-GRAWE 40,96 2:26:29 2:26:37
4 1176 Денис Батюхов 9 Донецьк Leader-Tacx-KHS 40,73 2:27:17 2:27:17
5 50 Єгіаразян Георгій 12 Київ Kyiv Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:20
6 73 Андрій Люткевич 13 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:21
7 78 Микола Карапась 14 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 40,77 2:27:11 2:27:21
8 71 Артем Паращенко 20 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:23
9 48 Віктор Калатай 23 Київ Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:23
10 65 Юрій Шевцов 26 Київ echelon 40,72 2:27:20 2:27:24
11 75 Дмитрий Кащенко 30 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:24
12 1160 Євгеній Бачинський 31 Київ Sigma Software - Unicorn 40,73 2:27:19 2:27:24
13 62 Anton Babenko 33 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:25
14 72 Денис Любуцин 36 Київ Velobazar-Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:26
15 70 Алексей Третяк 37 Київ Velobazar-Cadence90 40,69 2:27:26 2:27:26
16 57 Дмитрий Лахтадырь 38 Боярка Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:17 2:27:27
17 1071 Сергей Бойко 42 Киев echelon 40,71 2:27:23 2:27:29
18 1058 Glib Leontiev 43 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn 40,66 2:27:33 2:27:33
19 1182 Antoni Mis 46 Jaroslaw (Poland) Cadence90 38,26 2:36:48 2:36:55
20 15 Volodymyr Pastushchen 48 Kyiv 37,34 2:40:39 2:40:47
21 1164 Денис Дзядух 50 Киев Aerostar 36,80 2:43:01 2:43:01
22 44 Алексей Буйваленко 51 Киев 36,85 2:42:48 2:43:01
23 49 Аркадій Руденко 57 Київ Cadence90 35,56 2:48:43 2:48:53
24 14 Taras Kolesnichenko 64 Київ 35,55 2:48:45 2:48:55
25 1159 Олександр Нагорний 66 Київ Sigma Software - Unicorn 35,56 2:48:44 2:48:56
26 1167 Кирило Хрiненко 68 Одеса Cycling Team Palmyra 35,53 2:48:51 2:48:59
27 1161 Вадим Гудима 69 Київ 35,53 2:48:53 2:48:59
28 1172 Костянтин Марченко 70 Киъв 35,53 2:48:51 2:49:00
29 2 Олексій Чагарний 76 Київ 32,90 3:02:20 3:02:34
30 1174 Bogdan Pilganchuk 78 Сквира ELKO Cycling Club 32,33 3:05:33 3:05:51
31 17 Olexandr Bakkalinskiy 80 Київ Vulkan Team 31,86 3:08:20 3:08:31
32 4 Микола Жуков 82 Київ 30,63 3:15:55 3:16:06
33 63 Владимир Комлев 88 Киев 29,27 3:25:00 3:25:08
34 83 Вадим Осінський 89 Ірпінь 29,27 3:24:57 3:25:12
35 1 Максим Покрепа 91 Вишневе Cherry Sport Club 28,67 3:29:15 3:29:27
36 66 Igor Sotnik 97 Kiev 28,35 3:31:40 3:31:59
37 76 Олексій Самойлов 98 Київ ТРОЄ 28,07 3:33:44 3:34:02
38 25 Влад Володин 99 Киев 27,85 3:35:28 3:35:46
39 1153 Ако Чутлашвили 100 Киев 27,41 3:38:55 3:39:13
40 2090 Басилкевич Максим 101 с.Салівонки Sapik team 27,09 3:41:30 3:41:41
41 46 Артем Мельніченко 102 Обухів Cadence90 26,05 3:50:22 3:50:35
42 19 Андрей Поляновский 109 Київ 24,48 4:05:07 4:05:26
43 27 Антон Башловка 110 Київ Cadence90 24,33 4:06:36 4:06:57
44 12 Володимир Дишлюк 113 Біла Церква Вікторія 23,73 4:12:50 4:13:13
45 16 Вадим Горошко 119 Вишневе 21,86 4:34:29 4:34:45
46 3 Андрій Цибулько 128 Біла Церква
47 11 Игорь Демченко 129 Одесса немае
48 28 Євген ТРОЦЕНКО 131 Київ Lenovo Team
49 30 Володимир Доброгорський 132 Киiв Lenovo Team
50 56 Олексій Бобовніков 135 Київ
51 67 Олександр Дзюба 136 Kyiv Velobazar-Cadence90
52 1149 Igor Lukashchuk 137 Kyiv
53 1158 Glib Leontiev 138 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn
54 1163 Leonid Kalinovskyi 139 Kyiv Vinnytsia cycling squad
55 1170 Дмитро Петров 140 Київ echelon
56 1171 Сергей Бойко 141 Киев echelon
57 1175 Данил Дрьомов 143 Київ Aerostar
58 1178 Ігор Єременко 144 Київ SkyFitness-GRAWE cycling team

100км - Шосейні велосипеди 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1189 Храповицький Дмитро 7 Донецьк Qick Cycling Club 40,78 2:27:08 2:27:09
2 1184 Козаченко Андрій 10 Дніпро Qick Cycling Club 40,75 2:27:15 2:27:18
3 1181 Владимир Яценко 17 Kiev 40,75 2:27:13 2:27:23
4 1180 Андрей Махно 39 Kiev 40,76 2:27:12 2:27:27
5 37 Сергій Шелест 40 Київ Cadence90 40,70 2:27:24 2:27:27
6 2091 Погожих Роман 53 Київ 36,61 2:43:54 2:44:01
7 1195 Ковтун Олександр 58 Вінниця 35,55 2:48:46 2:48:54
8 1197 Піонтковський Дмитро 60 Київ Віраж 35,52 2:48:55 2:48:55
9 43 Олексій Костецький 63 Rb]d Cadence90 35,55 2:48:46 2:48:55
10 29 Сергей Односумов 67 Kiev Lenovo Team 35,56 2:48:42 2:48:58
11 22 Станіслав Житіньов 71 Харків Велосалон-Олімпія 35,53 2:48:53 2:49:07
12 38 Руслан Атаманів 75 Київ Cadence90 32,88 3:02:28 3:02:34
13 1166 Володимир Семенюк 90 Біла Церква 29,04 3:26:36 3:27:06
14 26 Олексій Бурда 93 Обухів Брутальні Байциклісти 28,66 3:29:20 3:29:43
15 45 Ярослав Токаренко 106 Б iла Церква In Velo Veritas 25,06 3:59:27 3:59:44
16 1165 Максим Драговоз 107 Біла Церква 24,97 4:00:18 4:00:46
17 13 Роман Пономаренко 111 Бровари 23,85 4:11:31 4:11:53
18 53 Олег Музальов 117 Біла Церква 23,05 4:20:18 4:20:33
19 1169 Віталій Пеньковський 120 21,88 4:34:13 4:38:04
20 9 Андрій Антоненко 121 Київ 21,49 4:39:14 4:39:33
21 61 Валерій Цупрун 122 Біла Церква In Velo Veritas 21,02 4:45:22 4:45:38
22 1173 Антон Юрковський 142 Киев Aerostar

100км - Шосейні велосипеди 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1198 Бабченко Сергій 15 Нікополь Qick Cycling Club 40,71 2:27:22 2:27:22
2 24 Сергій Аржанов 22 Лиман Sigma Software-Unicorn 40,75 2:27:13 2:27:23
3 1183 Гримайло Ігор 27 Харьков Велоцентр Харьков 40,70 2:27:24 2:27:24
4 1185 Торяник Євген 29 Коростень Древляне 40,70 2:27:24 2:27:24
5 2085 Філін Дмитро 45 Київ 38,24 2:36:55 2:36:55
6 1150 Oleksandr Laktionov 72 Kherson digicom cycling team 34,83 2:52:15 2:52:23
7 1200 Клочко Сергей 73 Харьков 33,22 3:00:37 3:00:37
8 51 Oleg Dimitriev 108 Біла Церква Арсенал 24,79 4:02:02 4:02:22
9 81 Simon Cottrell 125 bristol London 20,26 4:56:04 5:00:16
10 69 Геннадій Сіваченко 127 Київ 20,11 4:58:18 5:02:26

100км - Шосейні велосипеди 60-69 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1187 Тітаренко Станіслав 25 Харків Велоцентр Харьков 40,71 2:27:24 2:27:24
2 1191 Суровець Сергій 32 Київ 40,70 2:27:25 2:27:25
3 1190 Пакулов Юрій 35 Горловка Кочегарка 40,70 2:27:26 2:27:26
4 1186 Кулік Микола 41 Дніпро 40,69 2:27:28 2:27:28
5 1162 Алексей Головань 116 Черкассы Randonneurs.ck 23,55 4:14:48 4:14:55

100км - Шосейні велосипеди 70+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1199 Мінін Вячеслав 56 Крим Ексвело 36,57 2:44:04 2:44:04
2 1188 Кривко Євген 79 Сєвєродонецьк Хімік 32,26 3:05:58 3:06:02
3 5 Микола Курафєєв 105 Біла Церква Вираж 25,29 3:57:13 3:57:35


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag