ВелоСОТКА Біла Церква-2019

Шосейні велосипеди

100км - Шосейні велосипеди

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 50км km/h ChipTime Gap Результат
1 1196 Касьянов Олексій Ч 27 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 42,20 2:22:10 2:22:26
2 2089 Денека Костянтин Ч 36 Київ Lider- Tacs-KHS 41,49 2:24:37 2:24:41
3 1194 Бартюк Дмитро Ч 19 Вінниця 40,95 2:26:32 2:26:32
4 1152 Антон Фурсов Ч 33 Киев Leader-Tacx-KHS 40,99 2:26:23 2:26:32
5 74 Михайло Хилько Ч 29 Київ Velobazar-Cadence90 40,98 2:26:24 2:26:33
6 1177 Кацімон Олександр Ч 32 Нові Петрівці SkyFitness-GRAWE 40,96 2:26:29 2:26:37
7 1189 Храповицький Дмитро Ч 49 Донецьк Qick Cycling Club 40,78 2:27:08 2:27:09
8 1179 Дмитрий Воловод Ч 27 Киев Sigma Software-Unicorn 40,78 2:27:06 2:27:17
9 1176 Денис Батюхов Ч 39 Донецьк Leader-Tacx-KHS 40,73 2:27:17 2:27:17
10 1184 Козаченко Андрій Ч 49 Дніпро Qick Cycling Club 40,75 2:27:15 2:27:18
11 2087 Руденко Владислав Ч Київ 40,78 2:27:07 2:27:18
12 50 Єгіаразян Георгій Ч 31 Київ Kyiv Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:20
13 73 Андрій Люткевич Ч 30 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:21
14 78 Микола Карапась Ч 31 Київ SkyFitness-Grawe cycling team 40,77 2:27:11 2:27:21
15 1198 Бабченко Сергій Ч 51 Нікополь Qick Cycling Club 40,71 2:27:22 2:27:22
16 47 Artem Shcherbyna Ч 27 Kyiv Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:22
17 1181 Владимир Яценко Ч 44 Kiev 40,75 2:27:13 2:27:23
18 36 Dmitry Kovalenko Ч 28 Kyiv Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:23
19 1168 Олексій Корецький Ч 28 Одеса Palmyra Cycling Team 40,74 2:27:16 2:27:23
20 71 Артем Паращенко Ч 30 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:23
21 59 Миша Ломака Ч 24 Киев VeloGO 40,73 2:27:18 2:27:23
22 24 Сергій Аржанов Ч 58 Лиман Sigma Software-Unicorn 40,75 2:27:13 2:27:23
23 48 Віктор Калатай Ч 32 Київ Cadence90 40,73 2:27:19 2:27:23
24 1155 Руслан Мікаєлян Ч 28 Київ Kyiv Cycling Team 40,72 2:27:19 2:27:23
25 1187 Тітаренко Станіслав Ч 66 Харків Велоцентр Харьков 40,71 2:27:24 2:27:24
26 65 Юрій Шевцов Ч 35 Київ echelon 40,72 2:27:20 2:27:24
27 1183 Гримайло Ігор Ч 58 Харьков Велоцентр Харьков 40,70 2:27:24 2:27:24
28 1154 Ігор Сікорський Ч 28 Київ 40,73 2:27:18 2:27:24
29 1185 Торяник Євген Ч 59 Коростень Древляне 40,70 2:27:24 2:27:24
30 75 Дмитрий Кащенко Ч 32 Київ Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:18 2:27:24
31 1160 Євгеній Бачинський Ч 32 Київ Sigma Software - Unicorn 40,73 2:27:19 2:27:24
32 1191 Суровець Сергій Ч 61 Київ 40,70 2:27:25 2:27:25
33 62 Anton Babenko Ч 36 Київ Velobazar-Cadence90 40,75 2:27:14 2:27:25
34 1151 Степан Матвіїв Ч 29 Буськ Makeba 40,76 2:27:12 2:27:26
35 1190 Пакулов Юрій Ч 61 Горловка Кочегарка 40,70 2:27:26 2:27:26
36 72 Денис Любуцин Ч 35 Київ Velobazar-Cadence90 40,74 2:27:17 2:27:26
37 70 Алексей Третяк Ч 31 Київ Velobazar-Cadence90 40,69 2:27:26 2:27:26
38 57 Дмитрий Лахтадырь Ч 31 Боярка Velobazar-Cadence90 40,73 2:27:17 2:27:27
39 1180 Андрей Махно Ч 43 Kiev 40,76 2:27:12 2:27:27
40 37 Сергій Шелест Ч 47 Київ Cadence90 40,70 2:27:24 2:27:27
41 1186 Кулік Микола Ч 62 Дніпро 40,69 2:27:28 2:27:28
42 1071 Сергей Бойко Ч 30 Киев echelon 40,71 2:27:23 2:27:29
43 1058 Glib Leontiev Ч 33 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn 40,66 2:27:33 2:27:33
44 40 Данило Яремчук Ч 25 Київ 39,01 2:33:47 2:33:54
45 2085 Філін Дмитро Ч 51 Київ 38,24 2:36:55 2:36:55
46 1182 Antoni Mis Ч 36 Jaroslaw (Poland) Cadence90 38,26 2:36:48 2:36:55
47 41 Олександр Шевчук Ч 29 Київ Cadence90 37,37 2:40:33 2:40:46
48 15 Volodymyr Pastushchen Ч 36 Kyiv 37,34 2:40:39 2:40:47
49 1193 Іванюк Олексій Ч 28 Вінниця 37,32 2:40:45 2:40:50
50 1164 Денис Дзядух Ч 32 Киев Aerostar 36,80 2:43:01 2:43:01
51 44 Алексей Буйваленко Ч 35 Киев 36,85 2:42:48 2:43:01
52 58 Максим Рабаев Ч 26 Киев VeloGO 36,61 2:43:54 2:43:59
53 2091 Погожих Роман Ч 48 Київ 36,61 2:43:54 2:44:01
54 1192 Курзанова Наталія Ж 62 Запоріжжя Qick Cycling Club 36,58 2:44:02 2:44:02
55 578 Демченко Евгений Ч 24 Київ Echelon 36,59 2:43:58 2:44:02
56 1199 Мінін Вячеслав Ч 71 Крим Ексвело 36,57 2:44:04 2:44:04
57 49 Аркадій Руденко Ч 32 Київ Cadence90 35,56 2:48:43 2:48:53
58 1195 Ковтун Олександр Ч 40 Вінниця 35,55 2:48:46 2:48:54
59 1157 Olena Akhmetshyna Ж 33 Kyiv Sigma Software - Unicorn 35,56 2:48:43 2:48:54
60 1197 Піонтковський Дмитро Ч 49 Київ Віраж 35,52 2:48:55 2:48:55
61 23 Ілона Аржанова Ж 41 Лиман Sigma Software-Unicorn 35,56 2:48:45 2:48:55
62 8 Наталя Тарнавчик Ж 29 Lviv Kyiv Cycling Team 35,52 2:48:54 2:48:55
63 43 Олексій Костецький Ч 42 Rb]d Cadence90 35,55 2:48:46 2:48:55
64 14 Taras Kolesnichenko Ч 31 Київ 35,55 2:48:45 2:48:55
65 68 Макс Руд Ч 24 Київ 35,57 2:48:42 2:48:56
66 1159 Олександр Нагорний Ч 33 Київ Sigma Software - Unicorn 35,56 2:48:44 2:48:56
67 29 Сергей Односумов Ч 47 Kiev Lenovo Team 35,56 2:48:42 2:48:58
68 1167 Кирило Хрiненко Ч 30 Одеса Cycling Team Palmyra 35,53 2:48:51 2:48:59
69 1161 Вадим Гудима Ч 36 Київ 35,53 2:48:53 2:48:59
70 1172 Костянтин Марченко Ч 33 Киъв 35,53 2:48:51 2:49:00
71 22 Станіслав Житіньов Ч 47 Харків Велосалон-Олімпія 35,53 2:48:53 2:49:07
72 1150 Oleksandr Laktionov Ч 56 Kherson digicom cycling team 34,83 2:52:15 2:52:23
73 1200 Клочко Сергей Ч 50 Харьков 33,22 3:00:37 3:00:37
74 84 Олексій Пасько Ч 26 Київ 32,91 3:02:18 3:02:34
75 38 Руслан Атаманів Ч 45 Київ Cadence90 32,88 3:02:28 3:02:34
76 2 Олексій Чагарний Ч 39 Київ 32,90 3:02:20 3:02:34
77 35 Віра Красуля Ж 27 Київ Cadence90 32,90 3:02:22 3:02:35
78 1174 Bogdan Pilganchuk Ч 36 Сквира ELKO Cycling Club 32,33 3:05:33 3:05:51
79 1188 Кривко Євген Ч 74 Сєвєродонецьк Хімік 32,26 3:05:58 3:06:02
80 17 Olexandr Bakkalinskiy Ч 35 Київ Vulkan Team 31,86 3:08:20 3:08:31
81 6 Ярослав Замичковський Ч 28 Біла Церква BC Fixed Crew 31,42 3:10:58 3:11:09
82 4 Микола Жуков Ч 35 Київ 30,63 3:15:55 3:16:06
83 18 Олександр Прокопенко Ч 29 с.Фастівка 30,52 3:16:37 3:16:57
84 33 Олег Михалевич Ч 20 Киев 30,49 3:16:45 3:16:57
85 20 Володимир Савченко Ч 25 селище Поліське Вело Обухів 30,23 3:18:29 3:18:52
86 1156 Вікторія Нагорна Ж 29 Киъв Kyiv Cycling Team 30,06 3:19:35 3:19:41
87 2083 Наконечна Альона Ж 23 Вінниця Vinnytsia cycling squad 29,64 3:22:26 3:22:33
88 63 Владимир Комлев Ч 33 Киев 29,27 3:25:00 3:25:08
89 83 Вадим Осінський Ч 34 Ірпінь 29,27 3:24:57 3:25:12
90 1166 Володимир Семенюк Ч 40 Біла Церква 29,04 3:26:36 3:27:06
91 1 Максим Покрепа Ч 39 Вишневе Cherry Sport Club 28,67 3:29:15 3:29:27
92 54 Олександр Тромса Ч 28 Киев 28,64 3:29:28 3:29:41
93 26 Олексій Бурда Ч 44 Обухів Брутальні Байциклісти 28,66 3:29:20 3:29:43
94 34 Антон Альошин Ч 21 Біла Церква CYCLING MAN 28,51 3:30:29 3:30:50
95 10 Максим Співак Ч 26 Київ - 28,47 3:30:43 3:30:59
96 64 Марина Желтоног Ж 44 Харьков Велоцентр Харьков 28,44 3:30:58 3:31:20
97 66 Igor Sotnik Ч 32 Kiev 28,35 3:31:40 3:31:59
98 76 Олексій Самойлов Ч 36 Київ ТРОЄ 28,07 3:33:44 3:34:02
99 25 Влад Володин Ч 32 Киев 27,85 3:35:28 3:35:46
100 1153 Ако Чутлашвили Ч 30 Киев 27,41 3:38:55 3:39:13
101 2090 Басилкевич Максим Ч 31 с.Салівонки Sapik team 27,09 3:41:30 3:41:41
102 46 Артем Мельніченко Ч 31 Обухів Cadence90 26,05 3:50:22 3:50:35
103 7 Анна Талейкіна Ж 43 Харків Велосалон-Олімпія 25,93 3:51:20 3:51:43
104 77 Андрій Репко Ч 28 Київ Cadence90 25,74 3:53:04 3:53:15
105 5 Микола Курафєєв Ч 78 Біла Церква Вираж 25,29 3:57:13 3:57:35
106 45 Ярослав Токаренко Ч 46 Б iла Церква In Velo Veritas 25,06 3:59:27 3:59:44
107 1165 Максим Драговоз Ч 40 Біла Церква 24,97 4:00:18 4:00:46
108 51 Oleg Dimitriev Ч 55 Біла Церква Арсенал 24,79 4:02:02 4:02:22
109 19 Андрей Поляновский Ч 34 Київ 24,48 4:05:07 4:05:26
110 27 Антон Башловка Ч 37 Київ Cadence90 24,33 4:06:36 4:06:57
111 13 Роман Пономаренко Ч 43 Бровари 23,85 4:11:31 4:11:53
112 39 Денис Кудряшов Ч 27 Київ 23,82 4:11:53 4:12:10
113 12 Володимир Дишлюк Ч 34 Біла Церква Вікторія 23,73 4:12:50 4:13:13
114 79 Лідія Басмат Ж 23 Київ 23,71 4:13:04 4:13:17
115 31 Dmitry Kovbasa Ч 22 Киев 23,69 4:13:14 4:13:29
116 1162 Алексей Головань Ч 65 Черкассы Randonneurs.ck 23,55 4:14:48 4:14:55
117 53 Олег Музальов Ч 42 Біла Церква 23,05 4:20:18 4:20:33
118 80 Владислав Марченко Ч 21 Киев 22,36 4:28:17 4:28:39
119 16 Вадим Горошко Ч 37 Вишневе 21,86 4:34:29 4:34:45
120 1169 Віталій Пеньковський Ч 42 21,88 4:34:13 4:38:04
121 9 Андрій Антоненко Ч 45 Київ 21,49 4:39:14 4:39:33
122 61 Валерій Цупрун Ч 47 Біла Церква In Velo Veritas 21,02 4:45:22 4:45:38
123 60 Оксана Цупрун Ж 43 Біла Церква In Velo Veritas 21,02 4:45:23 4:45:38
124 42 Констянтин Полищук Ч 22 Біла Церква In Velo Veritas 20,33 4:55:09 4:55:20
125 81 Simon Cottrell Ч 56 bristol London 20,26 4:56:04 5:00:16
126 82 Cathy Cottrell Ж 56 Horsham London 20,26 4:56:07 5:00:19
127 69 Геннадій Сіваченко Ч 54 Київ 20,11 4:58:18 5:02:26
128 3 Андрій Цибулько Ч 37 Біла Церква
129 11 Игорь Демченко Ч 33 Одесса немае
130 21 Bohdan Remnov Ч 25 Shostka Shostka-Velo Team
131 28 Євген ТРОЦЕНКО Ч 39 Київ Lenovo Team
132 30 Володимир Доброгорський Ч 36 Киiв Lenovo Team
133 32 Aleksandr Kolisnychenko Ч 27 Kyiv
134 55 Олег Тодер Ч 23 Київ
135 56 Олексій Бобовніков Ч 35 Київ
136 67 Олександр Дзюба Ч 33 Kyiv Velobazar-Cadence90
137 1149 Igor Lukashchuk Ч 30 Kyiv
138 1158 Glib Leontiev Ч 33 Bila Tserkva Sigma Software - Unicorn
139 1163 Leonid Kalinovskyi Ч 34 Kyiv Vinnytsia cycling squad
140 1170 Дмитро Петров Ч 33 Київ echelon
141 1171 Сергей Бойко Ч 30 Киев echelon
142 1173 Антон Юрковський Ч 43 Киев Aerostar
143 1175 Данил Дрьомов Ч 32 Київ Aerostar
144 1178 Ігор Єременко Ч 35 Київ SkyFitness-GRAWE cycling team
145 208589 208589


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag