Білоцерківський марафон 2019

Напівмарафон

Півмарафон

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1347 Григорій Хомич Ч 31 Луцьк Lkb Rudnik SK Kovel 0:17:37 0:35:50 0:54:11 3:27 1:12:52 1:12:52
2 1337 Олександр Шерстюк Ч 44 Біла Церква IDEA 0:18:52 0:37:23 0:55:56 3:31 1:14:21 1:14:21
3 1346 Алексей Рыбальченко Ч 43 Мариуполь United Sport Community 0:18:35 0:37:09 0:55:55 3:32 1:14:47 1:14:47
4 1234 Paul Bonwich Ч 38 Port Orchard Pepper P Runners 0:18:45 0:37:24 0:56:06 3:33 1:15:07 1:15:10
5 1020 Павло Шутенко Ч 50 с. Любарці АБУ, RC Scientist 0:18:52 0:37:24 0:56:10 3:35 1:15:41 1:15:45
6 1333 Ярослав Воронкевич Ч 28 Харьков МК Харьков 0:18:30 0:37:49 0:56:48 3:37 1:16:30 1:16:30
7 1153 Денис Остроушко Ч 30 Киев Saucony Running Club 0:20:16 0:39:13 0:57:56 3:37 1:16:38 1:16:41
8 1338 дмитрий гусев Ч 35 житомир 0:19:17 0:38:28 0:57:49 3:39 1:17:08 1:17:10
9 1018 Александр Васильев Ч 45 0:18:16 0:37:34 0:57:33 3:40 1:17:30 1:17:32
10 1278 Максим Самсонов Ч 23 Белозерское Явір ( Суми) 0:20:06 0:40:12 1:00:22 3:48 1:20:10 1:20:12
11 1071 Алексей Коверник Ч 44 Олешки 0:19:28 0:39:30 0:59:51 3:48 1:20:10 1:20:15
12 1074 Андрій Сотніков Ч 39 Київ Saucony running club 0:20:46 0:40:47 1:00:53 3:48 1:20:29 1:20:33
13 1332 Богдан Крыжний Ч 26 Київ 0:20:51 0:41:15 1:01:40 3:49 1:20:43 1:20:51
14 1035 Дмитро Ліщук Ч 30 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:20:10 0:40:18 1:00:58 3:51 1:21:18 1:21:21
15 1268 Олександр Воронин Ч 38 Киев Victory team 0:20:52 0:41:16 1:01:30 3:51 1:21:21 1:21:25
16 1285 Віталій Яковк Ч 30 Мукачево VICTORY team 0:20:52 0:41:16 1:01:31 3:51 1:21:21 1:21:25
17 1032 Vitalii Kovalov Ч 32 Kyiv Nike+ Run Club 0:21:10 0:41:29 1:01:36 3:51 1:21:30 1:21:35
18 1114 Алексей Алексеенко Ч 37 Киев 0:20:50 0:41:16 1:01:40 3:54 1:22:19 1:22:19
19 1325 Сергій Бежевець Ч 49 Житомир ZernoVita, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:20:51 0:41:17 1:01:40 3:54 1:22:35 1:22:35
20 1231 Євген Воронов Ч 36 Донецьк 0:20:53 0:41:45 1:02:31 3:55 1:22:42 1:22:47
21 1267 Елена Жушман Ж 34 Киев Victory team 0:21:04 0:41:46 1:02:31 3:55 1:22:43 1:22:47
22 1257 Дмитро Бадивський Ч 37 Київ 0:21:19 0:41:57 1:02:49 3:57 1:23:32 1:23:44
23 1292 Дмитро Мельников Ч 30 Киев 0:21:30 0:42:32 1:03:17 3:58 1:23:45 1:23:48
24 1326 Дмитро Рижко Ч 34 Киев Спарта 0:41:20 1:02:57 4:00 1:24:27 1:24:27
25 1110 Віхтюк Микола Ч 24 Киев 0:21:18 0:42:33 1:03:57 4:01 1:24:54 1:24:59
26 1323 Едуард Грисюк Ч 18 Пирятин 0:20:00 0:40:52 1:02:49 4:01 1:25:03 1:25:07
27 1349 Василь Лашкул Ч 60 Олександрія 0:20:52 0:41:17 1:02:03 4:03 1:25:32 1:25:34
28 1117 Oleg Volodymyrenko Ч 34 Kiev Victory team 0:21:05 0:42:24 1:04:24 4:05 1:26:16 1:26:19
29 1351 Сергій Якимчук Ч 37 Київ NO burpees 0:21:56 0:44:02 1:05:47 4:06 1:26:38 1:26:43
30 1180 Володимир Синенко Ч 57 Житомир CK 'Полiсся UA' 0:21:30 0:42:52 1:04:37 4:06 1:26:47 1:26:47
31 1044 Василь Возненко Ч 58 Біла Церква Арсенал Абу 0:21:05 0:42:12 1:04:09 4:06 1:26:47 1:26:52
32 1022 Ігор Биханов Ч 34 Соледар 0:21:58 0:43:31 1:05:23 4:06 1:26:47 1:26:57
33 1205 Микола Воробей Ч 48 Нововодинськ 0:21:30 0:43:18 1:05:26 4:07 1:27:11 1:27:15
34 1121 Андрій Квачук Ч 42 Київ 0:21:08 0:42:52 1:05:04 4:08 1:27:23 1:27:28
35 1298 Ігор Рихлюк Ч 51 Житомир Полісся UA 0:20:33 0:41:18 1:03:16 4:08 1:27:32 1:27:34
36 1096 Сергій Анцупов Ч 43 Київ Aerostar 0:22:25 0:44:31 1:06:26 4:09 1:27:37 1:27:49
37 1112 Евген Славний Ч 38 Киёв Team One 0:22:30 0:44:34 1:06:27 4:08 1:27:33 1:27:53
38 1193 Дрьомов Данил Ч 32 Київ AeroStar 0:22:38 0:44:40 1:06:42 4:09 1:27:41 1:27:59
39 1034 Вікторов Олександр Ч 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:22:25 0:44:31 1:06:51 4:10 1:28:03 1:28:20
40 1028 Володимир Мазуренко Ч 40 Біла Церква RunUpNation 0:21:43 0:43:24 1:05:50 4:11 1:28:25 1:28:27
41 1075 ОЛЕГ ЯКОВЛЕВ Ч 35 КИЕВ БЕГВЕБЕНЯХ 0:20:18 0:42:03 1:06:05 4:12 1:28:42 1:28:42
42 1327 Ігор Лимар Ч 26 КиЇв 0:22:51 0:45:01 1:06:53 4:12 1:28:39 1:28:45
43 1197 Максим Рябоконь Ч 24 Крюківщина Tribe10 0:22:07 0:44:32 1:06:52 4:13 1:28:58 1:28:59
44 1116 Назар Вежичанін Ч 21 Рокитне 0:22:17 0:44:32 1:06:52 4:15 1:29:58 1:29:58
45 1188 Виктор Болсун Ч 46 Молодечно Регион 0:22:53 0:44:58 1:07:19 4:16 1:30:14 1:30:14
46 1003 Наталія Бурковська Ж 21 Київ 0:22:07 0:44:32 1:07:12 4:16 1:30:15 1:30:18
47 1276 Davide Martini Ч 48 Kyiv Nike+ Kyiv 0:22:50 0:45:34 1:08:09 4:17 1:30:28 1:30:36
48 1007 Льоша Аврамчук Ч 32 Киïв Nike Run Club 0:23:43 0:46:16 1:08:36 4:17 1:30:36 1:30:36
49 1126 Aleksandr kovalskyy Ч 36 Kiev Victory team 0:23:00 0:45:38 1:08:09 4:17 1:30:33 1:30:38
50 1306 Борис Михайлов Ч 58 Бахмач ДМК “Гармонця»/АБУ 0:22:49 0:45:16 1:07:58 4:18 1:30:51 1:30:56
51 1218 Микита Прус Ч 21 Lviv RUN4U 0:22:56 0:45:36 1:08:09 4:18 1:31:00 1:31:08
52 1105 Ірина Левчик Ж 26 Київ ОСНОВА БІГУ 0:22:06 0:44:32 1:07:28 4:19 1:31:13 1:31:15
53 1328 Artem Gvozdetskiy Ч 28 Kyiv 0:22:50 0:45:16 1:08:32 4:19 1:31:23 1:31:34
54 1023 Дем'янів Дмитро Ч 36 Біла Церква RUN UP NATION 0:21:49 0:44:46 1:08:01 4:20 1:31:41 1:31:44
55 1078 Анатолій Педько Ч 28 Київ Squad UA Runners 0:23:10 0:45:57 1:08:44 4:22 1:32:09 1:32:09
56 1026 Микола Кузнєцов Ч 24 Київ Nike run club 0:21:56 0:44:44 1:08:11 4:22 1:32:12 1:32:16
57 1006 Маріанна Шевченко Ж 37 Київ Saucony Running Club 0:23:37 0:46:17 1:09:24 4:22 1:32:09 1:32:26
58 1152 Oleksandr Nedoruba Ч 32 Київ Nedoruba`s Team 0:23:37 0:46:17 1:09:22 4:22 1:32:22 1:32:27
59 1330 Микола Ратошнюк Ч 38 Біла Церква 0:21:49 0:44:55 1:08:37 4:22 1:32:24 1:32:28
60 1295 Олег Водоп'янов Ч 31 Житомир Полісся UA 0:23:44 0:47:14 1:10:43 4:24 1:32:51 1:32:51
61 1203 Євген Іванишин Ч 31 Київ 0:23:44 0:47:14 1:10:42 4:25 1:33:13 1:33:21
62 1342 Сергій Єрмак Ч 44 Київ ПБП'Лев' 0:23:14 0:46:31 1:10:02 4:25 1:33:29 1:33:29
63 1303 Maksym Soloviov Ч 25 Киев Nike Run Club 0:24:17 0:47:42 1:11:02 4:27 1:34:04 1:34:10
64 1187 Ганна Вишнякова Ж 31 Київ AeroStar 0:23:11 0:46:30 1:10:10 4:27 1:34:00 1:34:19
65 1016 Віталій Нестеренко Ч 35 Біла Церква Run Up National 0:24:25 0:48:08 1:11:44 4:28 1:34:24 1:34:28
66 1086 Андрей Александров Ч 34 Киев Squad UA 0:23:11 0:46:24 1:10:30 4:27 1:34:07 1:34:32
67 1131 Виталий Провоторов Ч 35 Kyiv Artamonov Team 0:23:59 0:46:58 1:10:11 4:27 1:34:09 1:34:32
68 1212 Борис Матвєєв Ч 58 Херсон TOP RUNNERS 0:22:36 0:46:08 1:10:11 4:28 1:34:27 1:34:34
69 1296 Валентина Кривчун Ж 35 Бориспіль 0:22:37 0:46:04 1:10:16 4:28 1:34:34 1:34:37
70 1277 Владислав Кураев Ч 47 Kyiv 0:23:25 0:46:28 1:09:57 4:29 1:34:42 1:34:45
71 1348 Дмитро Яценко Ч 33 Біла Церква Run Up-National 0:24:54 0:49:09 1:12:28 4:29 1:34:48 1:34:53
72 1190 Олександр Зільберман Ч 45 Київ KM Running Club 0:22:57 0:45:54 1:10:04 4:29 1:34:41 1:34:54
73 1072 Євгеній Шарий Ч 24 Київ 0:25:24 0:48:28 1:11:32 4:32 1:35:38 1:35:56
74 1160 Тимофій Анікеєв Ч 22 Київ Saucony Running Club 0:26:28 0:49:14 1:12:35 4:32 1:35:49 1:36:03
75 1091 Олексій Аніщенко Ч 34 Біла Церква Run-up nation 0:23:41 0:47:20 1:11:23 4:33 1:36:17 1:36:19
76 1048 БОГДАН Кушнірук Ч 39 Біла Церква 0:23:00 0:46:54 1:11:38 4:34 1:36:24 1:36:24
77 1319 Андрій Гулька Ч 33 Шепетівка 0:23:20 0:47:20 1:11:30 4:34 1:36:21 1:36:31
78 1133 Олександр Ковалик Ч 40 Біла Церква 0:21:33 0:45:15 1:10:02 4:34 1:36:37 1:36:44
79 1199 Андрій Цицкун Ч 33 Немирів 0:23:04 0:46:20 1:10:20 4:34 1:36:39 1:36:54
80 1010 Анна Коваленко Ж 27 Біла Церква Run Up Nation 0:24:16 0:48:04 1:12:35 4:35 1:36:43 1:37:02
81 1311 Юрій Ващук Ч 32 Луцьк СК VIKING 0:25:22 0:49:28 1:13:10 4:35 1:36:48 1:37:02
82 1092 Роман Дудар Ч 35 Хмельницький 0:23:54 0:47:10 1:10:28 4:35 1:37:01 1:37:17
83 1171 Петро Савчук Ч 65 а.Вишневе тренер Альошина Лідія Іванівна 0:22:50 0:46:09 1:10:31 4:36 1:37:12 1:37:33
84 1273 Владислав Марченко Ч 33 Київ 0:24:33 0:48:52 1:13:17 4:37 1:37:24 1:37:34
85 1238 Анастасія Гнідунець Ж 21 Київ VICTORY team 0:24:33 0:48:51 1:13:19 4:37 1:37:26 1:37:35
86 1308 Антон Юрковський Ч 43 Київ Aerostar 0:24:06 0:47:57 1:13:17 4:37 1:37:34 1:37:57
87 1229 В‘ячеслав Сліпченко Ч 29 Глеваха Білоцерківський марафон 0:23:22 0:47:21 1:12:31 4:39 1:38:11 1:38:19
88 1324 Сергей Резцов Ч 31 Южный 0:24:23 0:48:59 1:13:53 4:38 1:38:00 1:38:23
89 1316 Віталій Хиля Ч 39 Малин Hammers 0:25:00 0:49:10 1:13:36 4:40 1:38:27 1:38:27
90 1334 Юлія Потопальська Ж 35 Київ Основа Бігу 0:24:35 1:13:46 1:13:46 4:40 1:38:30 1:38:41
91 1124 Євген Єрьомін Ч 30 Київ 0:24:31 0:48:57 1:14:05 4:42 1:39:17 1:39:22
92 1307 Алина Прокопчук Ж 18 Новая Каховка NK-run 0:22:54 0:48:08 1:14:00 4:42 1:39:29 1:39:30
93 1167 Дмитрий Павловский Ч 36 Киев ArmourMe 0:24:07 0:48:16 1:13:53 4:43 1:39:31 1:39:42
94 1237 Лариса Гетьман-Гідунець Ж 52 Київ VICTORY team 0:24:33 0:49:04 1:14:18 4:43 1:39:38 1:39:46
95 1271 Денис Шишко Ч 38 Біла Церква 0:24:53 0:49:25 1:14:00 4:44 1:39:53 1:39:53
96 1263 Андрій Палійчук Ч 35 Бровари 0:24:52 0:49:09 1:14:06 4:43 1:39:32 1:39:53
97 1251 Віталій Сущук Ч 32 Київ Ткг 0:24:21 0:49:03 1:14:49 4:44 1:39:58 1:40:03
98 1314 Сергій Кокіаурі Ч 32 Київ НГУ 0:25:53 0:50:45 1:15:44 4:43 1:39:43 1:40:05
99 1322 Сергій Чураков Ч 31 Львів 0:24:32 0:49:23 1:14:48 4:44 1:39:56 1:40:15
100 1258 Ренат Носов Ч 38 Белая Церковь фитнес клуб 'Актив' 0:25:53 0:50:57 1:16:06 4:44 1:40:00 1:40:27
101 1119 Станислав Комашко Ч 30 Киев 0:25:07 0:49:52 1:15:12 4:46 1:40:34 1:40:34
102 1045 Ігор Герей-Запопадний Ч 37 Нові Петрівці 0:25:36 0:50:56 1:16:59 4:45 1:40:19 1:40:35
103 1140 Олександр Денисов Ч 46 Киев 0:25:07 0:49:54 1:15:11 4:45 1:40:32 1:40:41
104 1242 Ілля Расахацький Ч 21 Київ Saucony Running Club 0:26:28 0:51:39 1:16:42 4:46 1:40:49 1:41:02
105 1024 Дмитро Щербаков Ч 39 марiуполь 0:23:51 0:48:18 1:14:15 4:47 1:41:01 1:41:05
106 1059 Лілія Каневська Ж 27 Біла Церква 0:26:26 0:52:01 1:16:51 4:48 1:41:22 1:41:28
107 1076 Андрей Василенко Ч 33 Киев Бегвебенях 0:24:20 0:49:13 1:15:06 4:49 1:41:37 1:41:37
108 1107 Данило Малишев Ч 31 Київ 0:27:33 0:52:08 1:17:10 4:49 1:41:54 1:41:54
109 1183 Василь Рога Ч 59 Гусятин Тернопільської області - 0:25:03 0:50:22 1:16:02 4:49 1:41:46 1:41:55
110 1149 Микола Маценко Ч 58 Киев 0:24:22 0:49:49 1:15:39 4:49 1:41:48 1:41:56
111 1317 Дмитро Липпа Ч 37 Kyiv Metivest 0:25:30 0:50:40 1:16:05 4:49 1:41:41 1:41:58
112 1233 Ярослав Покровский Ч 31 Киев 0:26:06 0:51:32 1:16:55 4:49 1:41:56 1:42:14
113 1054 Василий Горобей Ч 60 Бровары Панацея 0:24:17 0:49:43 1:16:11 4:50 1:42:10 1:42:14
114 1009 Яна Легейда Ж 30 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:26:06 0:51:32 1:16:55 4:50 1:42:01 1:42:17
115 1061 Павло Биченок Ч 45 Чернігів Біговий Чернігів 0:24:51 0:49:24 1:15:33 4:50 1:42:06 1:42:26
116 1353 Вячеслав Лобода Ч 41 Кременчук 0:26:19 0:51:40 1:17:12 4:50 1:42:10 1:42:34
117 1156 Микола Ткаченко Ч 34 Київ Armour ME 0:26:28 0:52:06 1:17:17 4:51 1:42:25 1:42:35
118 1120 Анатолій Миолайчук Ч 39 Київ Armour Me 0:26:29 0:52:06 1:17:17 4:51 1:42:26 1:42:36
119 1064 Едуард Бейгельзімер Ч 47 Одеса Nike Run Club 0:25:08 0:50:50 1:16:57 4:52 1:42:54 1:42:56
120 1082 Юлія Фастовець Ж 38 Біла церква Run-up nation 0:25:50 0:52:09 1:17:34 4:53 1:43:06 1:43:19
121 1224 Серафім Челюбєєв Ч 65 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:25:46 0:51:50 1:17:44 4:54 1:43:25 1:43:25
122 1062 Віталій Кравченко Ч 119 Черкаси 0:26:34 0:52:19 1:18:04 4:54 1:43:28 1:43:41
123 1225 Сергей Алексеенко Ч 61 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:25:46 0:51:51 1:17:44 4:54 1:43:38 1:44:01
124 1008 Віктор Кісельов Ч 49 Житомир СК 'Полісся UA' 0:26:37 0:52:21 1:18:09 4:55 1:43:56 1:44:08
125 1186 Иван Кравченко Ч 34 Киев 0:27:10 0:53:58 1:19:24 4:56 1:44:07 1:44:23
126 1354 Анна Коцел Ж 39 Біоа Церква 0:26:21 0:52:14 1:18:43 4:56 1:44:18 1:44:29
127 1194 Юрій Гриценко Ч 48 Тальне УКРТРАНСГАЗ 0:26:27 0:52:23 1:18:49 4:56 1:44:23 1:44:45
128 1139 Andrii Kalyta Ч 39 Kyiv Saucony Running Club Ukraine 0:25:32 0:51:23 1:17:51 4:59 1:45:10 1:45:23
129 1084 Таня Теслюченко Ж 28 Київ CapitalTRI 0:26:32 0:52:56 1:18:47 4:59 1:45:17 1:45:27
130 1129 Ярослав Бегас Ч 40 с. Могилівка 0:26:51 0:52:27 1:19:06 4:59 1:45:20 1:45:36
131 1029 Сергій Листопад Ч 26 Київ Toprunners 0:26:34 0:53:03 1:19:21 5:00 1:45:47 1:45:52
132 1331 Валерій Цупрун Ч 47 Біла Церква 0:23:53 0:49:52 1:16:48 5:01 1:45:57 1:45:57
133 1027 Оксана Ковальчук Ж 37 Біла Церква Run-Up Nation 0:25:50 0:52:34 1:19:19 5:01 1:45:54 1:46:07
134 1182 Руслан Андрущенко Ч 42 Киев VICTORY TEAM 0:26:49 0:53:07 1:19:21 5:01 1:45:59 1:46:07
135 1151 Maksym Zhuravlov Ч 34 Kyiv Kyiv Metinvest 0:27:07 0:53:38 1:19:57 5:01 1:45:58 1:46:17
136 1335 Alena Kravchenko Ж 31 Kyiv AC Panda 0:26:46 0:52:58 1:19:24 5:01 1:46:05 1:46:20
137 1219 Кравець Артур Ч 32 Умань 0:27:27 0:54:32 1:21:09 5:02 1:46:15 1:46:31
138 1213 Юрій Чорноруцький Ч 29 Біла Церква 0:26:24 0:52:00 1:18:14 5:02 1:46:25 1:46:34
139 1118 Максим Рабинович Ч 40 Киев 0:27:24 0:54:25 1:21:23 5:03 1:46:40 1:46:49
140 1165 Жук Иван Ч 64 Умань 0:25:43 0:51:38 1:18:40 5:02 1:46:28 1:46:49
141 1299 Ольга Климович Ж 37 Київ GYMMAXX 0:26:23 0:52:48 1:19:18 5:03 1:46:50 1:46:50
142 1122 Юрий Христянович Ч 36 Киев Метинвест 0:33:18 1:04:57 1:26:01 5:02 1:46:29 1:46:52
143 1198 Maksym Zembytskyi Ч 29 Київ AEROSTAR 0:25:24 0:51:42 1:19:14 5:03 1:46:47 1:47:06
144 1095 Юрій Пилипчук Ч 34 Київ Kuzin Team 0:27:14 0:53:44 1:20:37 5:03 1:46:49 1:47:07
145 1051 Олійник Микола Ч 51 Біла церква 0:24:30 0:50:44 1:18:15 5:04 1:47:03 1:47:09
146 1297 Алексей Бут Ч 43 Белая Церковь 0:27:06 0:54:27 1:21:24 5:04 1:47:04 1:47:10
147 1155 Катерина Наконечна Ж 36 Київ Armour ME 0:26:43 0:53:11 1:20:02 5:05 1:47:24 1:47:34
148 1272 Марія Заяць Ж 30 Київ 0:26:40 0:53:11 1:20:12 5:06 1:47:50 1:47:50
149 1293 Олена Мельникова Ж 32 Киев 0:27:25 0:54:26 1:21:25 5:08 1:48:22 1:48:31
150 1329 Владлена Савчук Ж 24 Київ 0:26:51 0:54:02 1:21:15 5:08 1:48:28 1:48:40
151 1132 Єгор Семіков Ч 33 kyiv ArmourMe 0:26:43 0:53:09 1:20:02 5:08 1:48:37 1:48:47
152 1309 Фурсенко Микола Ч 40 Біла Церква 0:28:36 0:56:05 1:23:11 5:09 1:48:49 1:49:01
153 1087 Станіслав Черначук Ч 33 Біла Церква 0:27:30 0:54:27 1:21:25 5:10 1:49:01 1:49:01
154 1204 Олеся Немудра Ж 32 Київ 0:27:08 0:54:22 1:21:44 5:10 1:49:07 1:49:17
155 1239 Руслан Ганжук Ч 28 Киев Happy run 0:28:19 0:55:55 1:23:13 5:10 1:49:08 1:49:25
156 1166 Чорнобривець Евген Ч 35 Кропивницький 0:28:47 0:55:35 1:22:22 5:10 1:49:13 1:49:38
157 1037 Оксана Крижановська Ж 31 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:27:21 0:55:09 1:23:03 5:11 1:49:34 1:49:40
158 1178 Сергій Риндюк Ч 29 Вінниця 0:25:10 0:52:00 1:20:00 5:11 1:49:28 1:49:41
159 1002 Євген Смирнов Ч 45 Київ ПУШЕБ 0:25:46 0:51:56 1:19:58 5:11 1:49:24 1:49:43
160 1056 Олександр Новак Ч 34 Київ 0:29:12 0:56:17 1:22:48 5:11 1:49:25 1:49:45
161 1176 Тимофіюк Олексій Ч 38 Київ 0:28:53 0:57:08 1:24:16 5:12 1:49:44 1:49:55
162 1057 Дмитро Мекеда Ч 27 Вишневе 0:26:02 0:52:48 1:20:23 5:14 1:50:34 1:50:52
163 1206 Анна Бадьор Ж 24 Київ Saucony running club 0:27:50 0:55:28 1:23:42 5:15 1:50:49 1:51:03
164 1073 Yurii Novikov Ч 33 Kiev Saucony running club 0:27:49 0:55:27 1:22:45 5:15 1:50:50 1:51:04
165 1004 Олександра Артамонова Ж 42 Херсон 0:27:05 0:54:51 1:23:12 5:16 1:51:14 1:51:22
166 1042 Ігор Хоменко Ч 29 Біла Церква 0:29:28 0:56:43 1:23:48 5:16 1:51:15 1:51:37
167 1217 Петро Бортнік Ч 72 Сарни 0:26:14 0:53:31 1:22:29 5:17 1:51:41 1:51:41
168 1264 Евген Негробов Ч 38 Киев 0:27:27 0:54:31 1:22:07 5:17 1:51:33 1:51:44
169 1250 Юля Тарасова Ж 23 Київ 0:25:52 0:53:56 1:22:47 5:17 1:51:42 1:51:46
170 1262 Петро Христенко Ч 74 Жовті Води Ритм 0:27:15 0:55:20 1:23:36 5:18 1:51:56 1:51:56
171 1145 Ланиса Бокщаніна Ж 45 Васильків 0:27:28 0:55:14 1:23:34 5:17 1:51:45 1:51:59
172 1038 Микола Жуков Ч 35 Київ 0:31:00 0:58:26 1:25:05 5:17 1:51:45 1:52:08
173 1136 Ольга Сімонова Ж 37 Белая Церковь, Киевская обл., Белоцерковский р-н 0:25:52 0:53:21 1:21:56 5:18 1:52:05 1:52:10
174 1300 Александр Соломатин Ч 37 Житомир 0:29:23 0:58:00 1:25:57 5:19 1:52:17 1:52:41
175 1312 Тетяна Любченко Ж 62 Київ KM Running Club 0:28:27 0:56:42 1:24:57 5:19 1:52:25 1:52:45
176 1352 Александр Галушко Ч 35 Киев ArmorMe 0:26:52 0:54:23 1:23:11 5:21 1:53:11 1:53:22
177 1065 Василь Пикалюк Ч 33 Біла Церква 0:27:40 0:55:31 1:24:20 5:21 1:53:05 1:53:28
178 1345 Микола Дзюнь Ч 52 Біла Церква IDEA 0:26:51 0:54:42 1:23:32 5:23 1:53:41 1:53:53
179 1196 Ігор Спільніченко Ч 34 Київ R-Running 0:31:11 1:00:19 1:27:44 5:23 1:53:40 1:54:05
180 1336 Олександр Бессараб Ч 36 Киев ArmourMe 0:27:15 0:55:17 1:24:15 5:24 1:54:07 1:54:07
181 1230 Артем Сергачов Ч 42 Київ 0:26:09 0:53:40 1:21:59 5:25 1:54:19 1:54:26
182 1214 Павло Михайлюк Ч 34 Первомайск 0:28:32 0:57:00 1:25:52 5:25 1:54:17 1:54:29
183 1286 Антон Паламарчук Ч 26 Київ BEER RANNING CLUB 0:31:00 0:59:27 1:27:30 5:26 1:54:41 1:54:41
184 1304 Martin Dawson Ч 37 Batley, United Kingdom BEER RUNNING CLUB 0:31:00 0:59:27 1:27:30 5:26 1:54:42 1:54:42
185 1157 Наталія Волошина Ж 35 Біла Церква Run up Nation 0:28:03 0:56:16 1:25:50 5:25 1:54:32 1:54:45
186 1211 Дар'я Мінакова Ж 28 Біла Церква 0:29:45 0:58:33 1:26:30 5:26 1:54:49 1:54:58
187 1100 Олена Коновальчук Ж 27 Київ 0:28:42 0:57:22 1:26:23 5:26 1:54:45 1:55:02
188 1036 Марія Москалець Ж 26 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:27:36 0:56:07 1:25:57 5:26 1:54:40 1:55:04
189 1012 Євген Бут Ч 30 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:29 1:00:22 1:29:06 5:27 1:55:16 1:55:33
190 1172 Дмитрий Соколенко Ч 35 Біла Церква 0:31:39 1:01:12 1:28:54 5:27 1:55:11 1:55:38
191 1125 Petro Petrakov Ч 18 Bila Tserkva 0:31:06 1:02:12 1:29:09 5:28 1:55:23 1:55:44
192 1343 Юра Гершук Ч 29 Біла Церква Run Up Nation 0:29:41 0:58:54 1:27:58 5:28 1:55:37 1:55:48
193 1148 Олександр Вет Ч 25 Київ О-Клуб 0:28:55 0:58:28 1:27:38 5:29 1:55:42 1:55:50
194 1226 Ярослав Мацелюх Ч 29 Київ 0:29:42 0:58:55 1:27:58 5:28 1:55:28 1:55:51
195 1227 Віталій Мацелюх Ч 34 Київ 0:29:42 0:58:54 1:27:58 5:28 1:55:28 1:55:51
196 1053 Володимир Туркевич Ч 37 Ірпінь 0:29:00 0:57:35 1:26:57 5:28 1:55:35 1:55:58
197 1115 Ярослав Шрамко Ч 23 Киев Метинвест 0:26:30 0:54:38 1:25:01 5:30 1:56:02 1:56:02
198 1341 Олег Невойт Ч 28 Ірпінь 0:27:53 0:55:33 1:25:33 5:30 1:56:06 1:56:27
199 1068 Олександр Емайкін Ч 50 м.Нова Каховка NK-run 0:30:58 1:01:20 1:28:40 5:30 1:56:12 1:56:36
200 1162 дмитро шукшин Ч 40 Кропивницкий 0:28:47 0:56:42 1:26:27 5:30 1:56:14 1:56:39
201 1216 Сергій Кисельов Ч 43 Київ 0:30:09 0:59:25 1:28:24 5:30 1:56:14 1:56:44
202 1315 Ярослав Татомир Ч 28 Житомир 0:30:27 1:00:00 1:29:01 5:32 1:57:02 1:57:02
203 1142 Ніка Ізотова Ж 25 Київ 0:28:00 0:57:19 1:27:14 5:32 1:56:55 1:57:10
204 1339 Торлоп Дмитро Ч 29 Ірпінь 0:27:52 0:55:34 1:25:36 5:32 1:56:57 1:57:18
205 1340 Микола Могилка Ч 25 Ірпінь 0:27:52 0:55:33 1:25:35 5:32 1:56:58 1:57:18
206 1243 Володимир Ясьмо Ч 55 Київ 0:24:06 0:48:43 1:15:16 5:33 1:57:11 1:57:28
207 1106 Таня Кревська Ж 27 Біла Церква Run-Up Nation 0:29:43 0:58:15 1:27:15 5:33 1:57:20 1:57:35
208 1164 Надежда Войтик Ж 31 Київ 0:28:45 0:58:01 1:27:03 5:33 1:57:21 1:57:43
209 1320 Євгеній Борисюк Ч 36 Київ 0:30:37 1:00:25 1:29:16 5:33 1:57:24 1:57:49
210 1207 Валерія Довбиш Ж 22 Київ 0:30:34 1:00:45 1:29:49 5:34 1:57:28 1:57:51
211 1249 Павло Батуро Ч 19 Вінниця 0:30:31 0:58:59 1:26:23 5:33 1:57:26 1:57:54
212 1313 Богдан Подольский Ч 25 Шостка ШКИД 0:29:18 0:57:36 1:24:55 5:35 1:57:58 1:57:58
213 1170 Рой Павло Ч 50 Полтава Бегущие хромые 0:28:49 0:58:21 1:28:11 5:37 1:58:36 1:58:43
214 1269 Олексій Зарицький Ч 44 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:36 1:00:26 1:29:16 5:36 1:58:28 1:58:53
215 1270 Ярослав Мельник Ч 36 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:38 1:00:25 1:29:16 5:36 1:58:28 1:58:54
216 1208 Оксана Сватуха Ж 23 Київ 0:31:03 1:01:02 1:30:01 5:37 1:58:34 1:58:57
217 1248 Asia Bykonia Ж 33 Київ 0:28:47 0:58:18 1:28:21 5:38 1:58:51 1:58:58
218 1244 Макс Редька Ч 18 Біла Церква 0:30:48 0:59:58 1:28:44 5:37 1:58:37 1:58:59
219 1161 Віталій Харченко Ч 35 Біла Церква 0:28:25 0:57:38 1:28:07 5:37 1:58:50 1:59:18
220 1232 Микола Твердохліб Ч 28 Охтирка 0:29:13 0:57:37 1:26:20 5:39 1:59:27 1:59:27
221 1173 Іван Григорович Ч 25 Київ гRUNь 0:31:08 1:02:18 1:31:57 5:39 1:59:22 1:59:49
222 1005 Сергій Головко Ч 24 Київ Г.RuN’ 0:31:09 1:02:18 1:31:57 5:39 1:59:22 1:59:49
223 1031 Юрій Яндульський Ч 34 Новоукраїнка Трудові резерви 0:30:25 0:59:57 1:29:57 5:40 1:59:35 2:00:01
224 1175 Валерія Майко Ж 32 Рівне 0:28:31 0:58:47 1:29:30 5:41 2:00:02 2:00:15
225 1254 Влад Шевченко Ч 24 Київ 0:29:08 0:58:04 1:28:04 5:41 1:59:56 2:00:16
226 1222 Олена Бірученко Ж 36 Біла Церква Білоцерківький марафон 0:29:38 0:58:41 1:28:37 5:41 2:00:07 2:00:27
227 1098 Олександр Соляник Ч 30 Біла Церква Run Up Nation 0:30:28 1:00:41 1:31:22 5:43 2:00:56 2:01:10
228 1240 Сергій Шевчук Ч 47 Київ 0:31:37 1:02:05 1:31:34 5:44 2:01:01 2:01:23
229 1052 Віктор Батигін Ч 30 Біла Церква 0:29:28 0:56:43 1:26:57 5:44 2:01:12 2:01:35
230 1261 Александр Вязовский Ч 30 Киев 0:31:10 1:02:16 1:32:06 5:45 2:01:32 2:01:39
231 1260 Петро Федоренко Ч 29 Гребінки 0:31:10 1:02:15 1:32:07 5:45 2:01:32 2:01:39
232 1181 Ярослав Олексієнко Ч 29 Київ 0:30:29 0:59:35 1:29:22 5:45 2:01:39 2:01:47
233 1259 Виталий Барило Ч 49 Днiпро 0:29:21 0:59:54 1:31:05 5:48 2:02:23 2:02:38
234 1289 Ірина Колотило Ж 32 Київ Saucony Running Club 0:30:09 1:00:26 1:31:29 5:49 2:02:44 2:03:01
235 1158 Олександр Натяганчук Ч 37 Бородянка Anex Club 0:28:43 0:58:38 1:29:57 5:50 2:03:20 2:03:25
236 1310 Денис Скрибка Ч 24 Біла Церква Добро 0:28:12 0:57:39 1:28:48 5:52 2:03:49 2:04:01
237 1221 Євген Семехін Ч 33 Макіївка, Донецької обл. PeaceDA team 0:29:25 0:58:20 1:29:03 5:52 2:04:04 2:04:22
238 1191 Ігор Гуменюк Ч 33 Харків 0:29:25 0:58:18 1:29:02 5:52 2:04:05 2:04:23
239 1021 Шеховцов Артем Ч 33 Соледар 0:28:46 0:58:03 1:29:08 5:55 2:05:10 2:05:20
240 1344 Олег Мельниченко Ч 61 Київ 0:28:51 1:01:07 1:32:30 5:58 2:05:54 2:05:57
241 1058 Сергій Олійник Ч 28 Бохоники 0:28:29 0:56:33 1:26:49 5:57 2:05:44 2:06:00
242 1070 Роман Пикалюк Ч 35 Кропивницький KroRunClub 0:30:09 1:01:23 1:33:36 5:57 2:05:40 2:06:03
243 1280 Александра Самойлова Ж 19 Харьков 0:30:37 1:02:21 1:33:59 5:57 2:05:46 2:06:06
244 1150 Андрій Желязо Ч 31 Київ Метінвест 0:31:42 1:03:04 1:34:14 5:58 2:05:53 2:06:13
245 1318 Тетяна Герасимчук Ж 35 Житомир СК 'Полісся UA' 0:32:49 1:04:33 1:35:57 5:57 2:05:49 2:06:17
246 1081 Леонід Комашко Ч 54 Радомышль 0:29:45 1:00:06 1:32:41 5:58 2:06:11 2:06:22
247 1245 Анна Микуленко Ж 30 Київ Основа бігу 0:30:25 1:00:53 1:34:06 6:00 2:06:38 2:06:43
248 1047 Александр Нищук Ч 77 Киев 0:28:54 0:59:57 1:32:06 6:01 2:07:02 2:07:06
249 1302 Яків Карпенко Ч 67 с. Краснопілка 0:30:24 1:01:58 1:34:46 6:01 2:06:58 2:07:17
250 1256 Максим Мяконький Ч 33 Боярка Veko Home Run Club 0:30:54 1:02:23 1:34:27 6:00 2:06:52 2:07:22
251 1025 Олег Римарович Ч 50 Кам'янець-Подільський CrossBox KP 0:31:06 1:02:13 1:34:42 6:01 2:07:00 2:07:25
252 1189 Денис Буличов Ч 29 м. Київ Aerostar 0:29:53 0:59:57 1:31:55 6:03 2:07:52 2:08:11
253 1223 Василь Савчук Ч 60 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:45 1:00:04 1:32:39 6:04 2:08:14 2:08:29
254 1127 Людмила Лисун Ж 31 Біла Церква 0:30:55 1:02:59 1:35:48 6:05 2:08:20 2:08:32
255 1279 Юрій Зарудний Ч 39 Кіев 0:31:23 1:03:15 1:35:24 6:05 2:08:34 2:08:34
256 1050 Василь Кричун Ч 72 Івано-Франківськ КМЛА Івано-Франківської області 0:28:07 0:59:13 1:32:52 6:06 2:08:58 2:08:58
257 1060 Світлана Сергієнко Ж 24 Пирятин 0:33:20 1:05:02 1:36:57 6:09 2:09:59 2:10:16
258 1159 Олександр Коробов Ч 26 Київ 0:32:20 1:04:17 1:36:57 6:09 2:09:55 2:10:17
259 1014 Антон Духин Ч 34 Харьков 0:30:28 1:00:33 1:32:40 6:10 2:10:21 2:10:21
260 1184 Петро Головач Ч 55 Киів KMRC 0:29:32 0:59:50 1:33:18 6:10 2:10:10 2:10:23
261 1228 Роман Павлюк Ч 34 Київ 0:31:52 1:03:54 1:37:05 6:09 2:10:00 2:10:25
262 1200 Руслан Колеснік Ч 27 Біла Церква Ветеранська десятка 0:31:06 1:02:11 1:35:37 6:10 2:10:19 2:10:44
263 1282 Євгеній Могилко Ч 59 Сміла 0:30:34 1:02:40 1:36:11 6:11 2:10:39 2:10:52
264 1288 Олена Яковенко Ж 45 Васильків 0:31:06 1:03:31 1:36:56 6:12 2:11:05 2:11:19
265 1202 Іветта Ярошенко Ж 53 Київ Saucony Running Club 0:31:15 1:03:49 1:37:33 6:14 2:11:30 2:11:36
266 1001 Василь Березнюк Ч 36 Біла Церква 0:30:36 1:00:34 1:32:19 6:13 2:11:29 2:11:56
267 1111 Ірина Славна Ж 35 Киев 0:32:45 1:05:50 1:39:07 6:13 2:11:29 2:11:59
268 1215 Олексій Діомідов Ч 55 Київ 0:34:06 1:06:45 1:39:32 6:19 2:13:16 2:13:46
269 1255 Евген Денисенко Ч 24 Київ 0:26:15 0:58:36 1:34:47 6:20 2:13:45 2:13:50
270 1321 Alina Khara Ж 25 Kyiv 0:29:43 1:01:09 1:35:47 6:20 2:13:47 2:13:56
271 1210 Інна Турнєєва Ж 28 Біла Церква 0:30:49 1:04:18 1:38:39 6:20 2:13:56 2:14:05
272 1252 Мирослава Темник Ж 35 Київ ArmourMe 0:33:16 1:06:04 1:39:32 6:21 2:13:59 2:14:08
273 1169 Аліна Рак Ж 36 Київ ArmourME 0:33:16 1:06:04 1:39:30 6:21 2:13:59 2:14:09
274 1284 Віктор Кришмару Ч 50 Чернівці 0:31:48 1:04:58 1:39:36 6:23 2:14:46 2:14:54
275 1146 Ганна Христянович Ж 38 Киев Sapic team 0:35:47 1:09:10 1:43:05 6:23 2:14:56 2:15:19
276 1220 Олександр Сем'янівський Ч 25 Біла Церква 0:30:23 1:03:20 1:38:06 6:25 2:15:34 2:15:43
277 1097 Анастасия Адамович Ж 27 Киев 0:28:46 1:01:18 1:36:28 6:26 2:16:00 2:16:00
278 1049 Оксана Тышко Ж 46 Киев 0:30:37 1:01:57 1:37:30 6:28 2:16:28 2:16:34
279 1144 Іра Волкова Ж 30 Бровари 0:33:08 1:08:05 1:42:15 6:28 2:16:46 2:16:51
280 1046 Світлана Шевченко Ж 48 Київ SCientist 0:33:21 1:05:46 1:39:03 6:29 2:16:50 2:17:16
281 1102 Юрій Красновид Ч 44 Умань 0:34:09 1:09:06 1:44:45 6:34 2:18:40 2:19:09
282 1101 Юлія Красновид Ж 36 Умань 0:34:10 1:09:07 1:44:46 6:37 2:19:42 2:20:10
283 1283 Tetiana Papulova Ж 60 Київ АРИАН 0:32:49 1:08:19 1:45:01 6:39 2:20:27 2:20:27
284 1135 Бондарчук Олена Ж 24 Київ Aerostar 0:32:39 1:07:16 1:43:47 6:38 2:20:17 2:20:36
285 1209 Вікторія Приліпко Ж 25 Біла Церква 0:33:08 1:07:40 1:43:23 6:39 2:20:31 2:20:39
286 1099 Елена Бортник Ж 49 Київ RunDay 0:33:20 1:07:03 1:42:27 6:40 2:20:59 2:21:11
287 1015 Катерина Опанасюк Ж 27 Коростень 0:33:55 1:08:35 1:49:14 6:48 2:23:36 2:23:52
288 1094 Ірина Зоренко Ж 31 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:36:35 1:12:10 1:48:30 6:49 2:23:51 2:24:17
289 1247 Stanislav Fedorov Ч 39 Київ 0:31:17 1:06:18 1:44:10 6:51 2:24:45 2:24:53
290 1011 Євген Мельник Ч 35 Бровари BIG 0:32:40 1:06:49 1:45:19 6:57 2:26:38 2:26:57
291 1147 Альона Чиженко Ж 30 Kиїв 0:40:22 1:17:05 1:56:32 7:29 2:37:53 2:38:03
292 1290 Людмила Морєва Ж 42 Київ 0:37:54 1:15:45 1:56:33 7:32 2:39:15 2:39:44
293 1291 Геннадій Морєв Ч 41 Київ 0:37:54 1:15:47 1:56:36 7:32 2:39:15 2:39:44
294 1043 Олександр Московка Ч 31 Київ 0:37:17 1:16:26 1:58:23 7:34 2:39:50 2:39:57
295 1079 Богдан Смирнов Ч 20 Кривой Рог Krivbassrunclub 0:22:31 0:44:52 1:06:52 8:24 2:57:23 2:57:30
296 1185 Василь Гордієнко Ч 62 Біла Церква 0:43:05 1:29:54 2:23:39 9:26 3:19:10 3:19:25
297 1274 Юрій Рейда Ч 34 Біла Церква 0:26:53 0:54:03
298 1000 Катерина Гальчинська Ж 29 Біла Церква
299 1013 Саган Олександр Ч 32 Малин Hammers Run
300 1017 Олександр Лісецький Ч 49 Бровари Б.І.Г. Бровари
301 1019 Олег Якименко Ч 23 Харьков
302 1030 Yuriy Konstantinovskiy Ч 33 Київ Adidas Runners
303 1039 Анатолій Варченко Ч 68 Біла Церква Білоцерківський марафон
304 1040 Надежда Кованжи Ж 25 Киев
305 1041 Антон Сокуренко Ч 26 Киев
306 1055 Нікіта Антонов Ч 30 Київ
307 1063 Микола Фещенко Ч 119 Київ
308 1069 Ярослав Топал Ч 27 Одесса Nike Run Club
309 1077 Іван Стасів Ч 20 Вінниця
310 1080 Євгенія Ванджура Ж 29 Біла Церква Мультики
311 1085 Ірина Кунтиш Ж 36 Біла Церква
312 1088 Катерина Піскунова Ж 23 Бровари
313 1089 Natalya Martiashvili Ж 37 Kyiv Sport for Peace
314 1090 Артем Хоменко Ч 36 Біла Церква Run-Up-Nation
315 1093 Руслан Педченко Ч 34 Обухів Ybegy
316 1103 Євген Яровий Ч 31 Біла Церква
317 1104 Вячеслав Папченко Ч 31 Біла Церква
318 1108 Алінка Коваленко Ж 24 Київ
319 1123 Володимир Яворський Ч 43 Київ СК Науковець
320 1128 Anton Yemets Ч 34 Kyiv R-Running
321 1130 Сергій Мозоль Ч 22 Київ
322 1137 Игорь Тонев Ч 37 Киев Метинвест
323 1138 Дмитрий Николаенко Ч 44 Киев Метинвест
324 1141 Вадим Задорожний Ч 41 Київ Saucony Running Club
325 1143 Наталія Миколаєнко Ж 20 Біла церква R-Running
326 1154 Андрей Табачников Ч 38 Киев
327 1163 Тетяна Пасова Ж 38 Київ
328 1168 Дмитро Лебедєв Ч 78 Киів Науковець
329 1174 Киркина Оксана Ж 39 Одесса, Одесская обл. NikeRunClub
330 1177 Дмитро Ванджура Ч 26 Чернівці
331 1179 Алексей Громаков Ч 45 Киев Метинвест
332 1192 Сергій Марченко Ч 57 Прилуки
333 1195 Анна Шакер Ж 22 Київ R-Running
334 1201 Андрій Кулик Ч 28 м.Біла Церква
335 1236 Сергій Дубовий Ч 118 Біла Церква
336 1241 Михайло Сверчков Ч 46 Київ
337 1246 Олександр Шкаревський Ч 25 Київ
338 1253 Олександр Іваницький Ч 48 Київ Топ Раннерс
339 1265 Владислав Зеленюк Ч 22 Киев hh
340 1287 Юрій Офіцеров Ч 38 Київ CapitalTRI
341 1294 Сандра Чернобровіна Ж 32 Київ
342 1350 Вячеслав Стасенко Ч 42 Київ Run-up Nation


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag