КИЇВСЬКА СОТКА 2020

100км - Sport Вікові категорії
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

ВАЖЛИВО!
Учасникам, які ще НЕ відстартували, заборонено наближатись до стартової арки і перетинати її! Якщо ви “погуляєте” біля старту, ваш чіп може зчитатись і час подолання дистанції розпочнеться раніше, ніж ви очікували.
*Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time).

100км - Sport від 18 до 29 років Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 228 Людмила Окішор 93 29 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:48
2 135 Вікторія Гудима 95 29 Київ Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:30:50
3 106 Віра Яремчук 96 28 Київ Cadence90 Cadence90 2:32:03
4 178 Aliona Nakonechna 109 24 Vinnytsia VinRC VinRC 2:36:27
5 129 Ярослава Сердюк 110 25 Київ echelon 2:37:38

100км - Sport від 18 до 29 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 257 Олексій Касьянов 1 28 Вишгород SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:03:42
2 111 Андрій Корчак 2 26 Кременчук ntile cycling team 2:04:32
3 130 Павло Міщенко 4 29 Київ echelon 2:04:34
4 214 Дмитрий Воловод 8 28 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:04:38
5 233 Олексій Іванюк 22 29 Вінниця Cadence90 2:04:51
6 205 Alexander Vasylevskyi 39 28 Київ Sigma Software - Unicorn 2:11:15
7 202 Yurii Zhdanov 40 29 Kyiv 2:11:24
8 101 Роман Семененко 42 26 Київ Cadence90 Cadence90 2:12:44
9 240 Андрій Братащук 46 28 Київ Velo Hype Velо Hype 2:13:12
10 187 Максим Шумаков 75 28 Київ 2:18:04
11 155 Данило Яремчук 89 26 Київ Cadence90 2:30:36
12 217 Dmitry Kovalenko 100 29 Киев Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:33:41
13 190 Олександр Данько 108 29 Херсон 2:35:52
14 150 Володимир Росіцький 119 29 Київ echelon echelon 2:45:50
15 181 Володимир Валько 131 24 Київ Cadence90 3:02:31
16 235 Максим Борейко 134 26 Київ 3:12:29
17 184 Артем Орлов 146 29 Київ Bike Family Bike Family
18 199 Денис Кузнецов 148 25 Київ echelon echelon
19 243 Кирилл Мешковский 149 29 Киев Aeroone Aeroone
20 256 Теслер Артем 151 28 Вишгород SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE

100км - Sport від 30 до 34 років Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 153 Natalya Tarnavchyk-Chuhuievets 54 30 Львів Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:16:19
2 247 Кристина Стрижак 59 31 Київ Barva MTB club Barva MTB club 2:16:25
3 246 Марія Качалова 90 33 Kyiv YATAGARASU YATAGARASU 2:30:43
4 238 Ольга Ящук 91 32 Kiyv Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:43
5 186 Maria Shevchenko 99 30 Kyiv 2:33:40

100км - Sport від 30 до 34 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 224 Михайло Хилько 3 30 Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:33
2 255 Игорь Иванченко 9 31 Николаев BikeLab BikeLab 2:04:42
3 211 Микола Карапась 10 32 Київ SkyFitness-Grawe SkyFitness - GRAWE 2:04:43
4 221 Artem Parashchenko 15 31 Kyiv Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:49
5 125 Георгій Єгіазарян 16 32 Kyiv Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:04:50
6 222 Дмитро Лахтадир 19 32 Боярка Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:51
7 219 Олександр Дзюба 23 34 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:51
8 200 Антон Фурсов 25 34 Kyiv Kyiv Cycling team Kyiv Cycling team 2:04:55
9 223 Дмитро Кащенко 27 33 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:59
10 146 Сергій Воронець 28 30 Кихв 2:05:04
11 64 Кацімон Олександр 29 33 Димер SkyFitnnes-GRAWE 2:05:05
12 203 Борис Бакуринський 31 34 Київ SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:05:06
13 168 Данило Притченко 38 32 Iрпiнь 2:11:15
14 241 Дмитро Тишецький 47 34 Черкаси Velo Hype Velo Hype 2:14:30
15 192 Павло Гуцол 50 30 Kyiv 2:16:11
16 251 Олександр Давидок 58 33 Київ Velo Hype Velo Hype 2:16:24
17 245 Ігор Широкий 62 30 Київ Aerostar Team one 2:16:28
18 163 Аркадій Руденко 68 33 Київ Cadence90 Cadence90 2:16:39
19 193 денис грищенко 74 31 Киев 2:18:00
20 133 Дмитрий Попов 79 30 Київ Bike Family Bike Family 2:18:51
21 124 Kyrylo Kniazev 81 33 Kyiv 2:23:57
22 104 Ігор Проскура 82 34 Київ Cadence90 2:24:12
23 236 Степанов Олександр 85 33 Киев Cadence 90 Cadence 90 2:26:49
24 116 Михаил Воробьев 87 34 Киев Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:29:52
25 210 Должиков Глеб 88 34 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:23
26 145 Семен Мартюшев 103 32 Київ Escape Escape 2:34:38
27 195 Міхаель Калина 111 34 Гостомель 2:37:39
28 215 Євген Соболев 122 30 Київ echelon echelon 2:45:55
29 131 Леонід Коломійцев 123 33 Київ echelon 2:45:55
30 120 Alexey Koval 124 34 Kyiv echelon echelon 2:45:55
31 118 Egor Aleksandrov 125 30 Minsk echelon echelon 2:45:57
32 152 Sam Kearley 129 31 Kyiv 2:56:47
33 196 Валериан Ботнарь 133 30 Борисполь 3:11:59
34 136 Сергій Бойко 135 31 Київ echelon echelon 3:23:49
35 216 Андрій Люткевич 138 31 Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 4:24:17
36 110 Serhii Karpishin 140 31 Slavytuch
37 139 Станіслав Бохенко 142 34 Одеса
38 143 Vasyl Dizhak 143 32 Zurich Tri4ever Tri4ever
39 154 Костянтин Жученко 144 33 Київ Velobazar-Cadence90

100км - Sport від 35 до 39 років Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 253 Анна Капущак 70 36 Київ Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:16:43
2 166 Марина Кизилова 94 37 Киев Cadence90 Cadence90 2:30:50

100км - Sport від 35 до 39 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 225 Костянтин Денека 5 37 Київ Leader Leader 2:04:35
2 201 Даниил Сапунов 14 38 Бровары 2:04:49
3 220 Денис Любуцін 17 36 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:50
4 115 Andrii Skoryi 20 36 Kyiv 2:04:51
5 231 Мустафа Озюнал 21 39 Киев 2:04:51
6 117 Юрій Шевцов 34 36 Kyiv echelon echelon 2:08:27
7 218 Anton Babenko 35 37 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:10:15
8 170 Сергій Верман 36 39 Київ 2:11:07
9 237 Сергій Єрошов 45 37 Бровари Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:13:09
10 172 Сергей Шимкович 51 36 Боярка 2:16:13
11 177 Leonid Kalinovskyi 52 35 Вінниця VinRC VinRC 2:16:17
12 180 Дмитро Будаловський 61 39 Буча Bike LAB 2:16:28
13 213 Dmytro Shylyuk 63 35 Kyiv SAPIK Team SAPIK Team 2:16:29
14 204 Анатолій Кісіль 76 39 Kyiv 2:18:16
15 113 Oleksandr Bakkalinskyi 97 36 Kyiv Cadence90 2:32:26
16 164 Artem Hubariev 98 38 Kyiv VeloTroyeschina VeloTroyeschina 2:33:36
17 173 Самойлов Олексій 101 37 Київ ТРОЄ ТРОЄ 2:33:58
18 103 Володимир Куценко 104 37 Київ 2:34:44
19 165 Vitaliy Chernyakov 107 39 Kyiv VeloTroyeschina VeloTroyeschina 2:35:47
20 109 Павло Єфіменко 139 37 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club

100км - Sport від 40 до 44 років Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 230 Ілона Аржанова 77 42 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:18:22

100км - Sport від 40 до 44 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 252 Андрій Гладкий 6 40 Одеса 2:04:36
2 226 Денис Батюхов 13 40 Київ Leader Leader 2:04:49
3 132 Tymofii Sedinkin 26 43 Khmelnitskiy 2:04:55
4 188 Тарас Дубинець 30 43 ОрджоКиев Dnepr Masters cycling Dnepr Masters 2:05:06
5 175 Андрей Махно 33 44 Киев SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:06:05
6 169 Андрій Щербань 37 42 Київ echelon echelon 2:11:08
7 158 Олексій Клімов 56 44 Нова Каховка digicom cycling team digicom cycling team 2:16:22
8 127 Олексій Чагарний 69 40 Киъв Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:16:40
9 229 Олексій Костецький 71 43 Буча Équipe de Citron (ÉdC) 2:16:43
10 114 Dmytro Samsonov 80 43 Kyiv Everyvelo 2:20:18
11 112 Андрій Осадчий 105 41 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:34:52
12 161 Семащук Петро 106 44 Київ Caden's 90 2:35:04
13 123 Леонід Ярмусь 115 44 Київ Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:42:08
14 121 Голубенко Олександр 117 43 Нетiшин 2:42:46
15 162 Aleksei Mironov 120 41 Minsk Echelon Echelon 2:45:52
16 207 Олексій Єфімов 121 42 Київ echelon echelon 2:45:54
17 122 Титунин Дмитрий 136 40 Киев Victory Cycling Club Victory Cycling Club 3:51:56
18 119 Олег Куровський 141 43 Київ echelon
19 185 Дмитро Стрижов 147 42 Київ ШЕРИФ ШЕРИФ

100км - Sport від 45 до 49 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 174 Владимир Яценко 7 45 Киев SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:04:38
2 209 Александр Литвиненко 11 46 Мелитополь г, Мелитополь ZP SICH 2:04:43
3 189 Валентин Луцишин 32 49 Вишгород Dnepr Masters cycling Dnepr Masters 2:05:06
4 198 Валерій Цупрун 44 48 Біла Церква In Velo Veritas In Velo Veritas 2:12:51
5 167 Олексій Вініченко 60 45 Київ Cadence90 Cadence90 2:16:26
6 250 Roman Petrusiuk 86 46 Ктїв Nivki City Group 2:27:13
7 151 Peter Latos 114 45 Kyiv 2:41:36
8 244 Vitaliy Prokopchuk 126 46 Бровари Velo Hype Velo Hype 2:46:00
9 159 Олександр Брюханов 145 47 Дніпро Dnepr Masters Dnepr Masters

100км - Sport від 50 до 54 років Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 144 Тanya Nesterchuk 127 51 Житомир 2:46:53
2 128 Курзанова Наталія 137 53 Запоріжжя ZP SICH ZP SICH 3:59:41

100км - Sport від 50 до 54 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 249 Заіка Василь 12 52 Київ 2:04:47
2 60 Хижняк Ігор 18 51 Київ Kyiv Cycling Team 2:04:50
3 176 Святослав Шурупов 24 53 Київ Bike Family Bike Family 2:04:54
4 234 Олег Близнюк 41 52 Дніпро Dnepr Masters Dnepr Masters 2:11:38
5 239 Євген Алєксєєнко 43 53 Ірпінь Velo Hype Velo Hype 2:12:46
6 171 Едуард Кийко 55 52 Киев 2:16:19
7 208 Евгений Удод 57 51 Запорожье ZP SICH ZP SICH 2:16:23
8 138 Дмитро Піонтковський 65 50 Киев ДЮСШ-8 2:16:35
9 183 Анатолий Карпенко 78 51 Киев Сadence90 Cadence90 2:18:41
10 232 Dmytro Filin 84 52 Kiev TREK 2:25:15
11 108 Ігор Боднар 112 51 Stari Petrivtsi 2:38:48
12 248 Володимир Тітенко 150 53 м. Бровари

100км - Sport від 55 до 59 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 1526 Oleh Pastushchin 48 55 Тернопіль Тернопіль Тернопіль 2:16:07
2 160 Олександр Лактіонов 49 57 Херсон digicom cycling team digicom cycling team 2:16:10
3 227 Сергій Аржанов 64 59 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:16:30
4 140 Юрий Доценко 66 57 Киев ( 2:16:36
5 134 Ігор Кубенко 73 56 Київ 2:16:52
6 254 Віктор Язенок 92 59 Київ 2:30:47
7 212 Сергій Попов 102 56 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:33:59
8 242 Сергій Харчук 118 58 Kyiv Київська Сотка Київська Сотка 2:43:49

100км - Sport від 60 до 64 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 137 Валерій Нарижний 53 63 Запоріжжя - - 2:16:18
2 126 Костянтин Павловський 67 64 Запоріжжя ZP SICH 2:16:38
3 157 Сергій Суровець 83 62 Київ 2:24:24
4 141 Юрій Янчиков 128 61 Житомир 2:50:10

100км - Sport від 65 до 69 років Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 147 Віктор Шевельов 72 65 Дніпро 2:16:47
2 156 Олексій Головань 113 66 Черкаси Randonneurs.ck 2:39:23
3 197 Ігор Пастух 116 65 Київ KIT / ЕКТА KIT 2:42:34
4 179 Петро Троп 130 69 Житомир 3:01:17

100км - Sport від 70+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 206 Леонід Гончарик 132 81 Київ 3:07:13


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag