XXX пробіг пам"яті героїв Чорнобиля Славутич

5 км - Жінки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії.
Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5км

Місце Атлет Абсолют Категорія Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 33 Яна Дворніченко 6 15-17 Чернігів 4:04 0:20:22 0:20:23
2 54 Ганна Онищенко 7 35-44 Київ KUZIN TEAM 4:10 0:20:52 0:20:56
3 60 Тетяна Жушман 11 15-17 Жовті Води РИТМ 4:24 0:22:01 0:22:04
4 29 Валентина Нечай 14 35-44 Славутич 4:36 0:23:00 0:23:03
5 3 Наталя Симоненко 17 35-44 Київ KM Running Club 4:40 0:23:23 0:23:37
6 4 Ала Сухомлин 20 45-54 Київ KM running club 4:52 0:24:20 0:24:30
7 35 Каріне Цатурян 22 18-34 Южноукраїнськ КЛБ 'Олімп' 5:03 0:25:16 0:25:16
8 30 Олеся Карцева 23 18-34 Славутич 5:03 0:25:16 0:25:17
9 31 Катя Ареф`єва 27 35-44 Чернігів Зона відчуження 5:12 0:26:01 0:26:11
10 32 Вікторія Климчук 30 35-44 Славутич Find your way 5:12 0:26:04 0:26:15
11 12 Наталія Лебедєва 31 55-64 Київ Lebedev Run 5:15 0:26:19 0:26:20
12 57 Sien Vanreusel 33 18-34 Київ Run Girl Run 5:18 0:26:30 0:26:42
13 11 Вікторія Оксенюк 34 18-34 Київ KM Running Club 5:18 0:26:34 0:26:47
14 46 Ольга Каранда 35 15-17 Славутич 5:18 0:26:33 0:26:50
15 41 Олена Гніденко 36 18-34 Славутич 5:21 0:26:45 0:26:57
16 1 Марина Катамай 37 35-44 Славутич 5:25 0:27:07 0:27:10
17 44 Марго Гросс 38 до 14 Славутич Новарка 5:24 0:27:02 0:27:17
18 39 Тетяна Шохіна 41 15-17 Славутич 5:36 0:28:03 0:28:03
19 28 Марія Зубок 43 65+ Чернігів 5:49 0:29:05 0:29:14
20 8 Оксана Розмариця 44 45-54 Славутич Самостоятельно 6:05 0:30:26 0:30:36
21 59 Katherina Drobotina 45 18-34 Kyiv ICRC 6:06 0:30:32 0:30:44
22 53 Марина Лебедин 46 18-34 Київ 6:08 0:30:40 0:30:55
23 7 Світлана Воронцова 47 35-44 Славутич 6:14 0:31:13 0:31:15
24 61 Олена Кузнєцова 48 45-54 Чернігів 6:20 0:31:43 0:31:55
25 36 Євгенія Ющенко 50 55-64 Чернігів 6:26 0:32:13 0:32:27
26 21 катя хабел 51 15-17 Славутич 6:35 0:32:56 0:33:01
27 16 Ніна Єрьоміна 52 45-54 Славутич Палац дітей та молоді 6:42 0:33:34 0:33:47
28 15 Ольга Печатнова 53 45-54 Славутич 7:12 0:36:03 0:36:10
29 55 Устинія Верхольотова 54 до 14 Славутич 6:38 0:33:13 0:36:34
30 24 Людмила Гордієнко 56 55-64 Біла Церква 8:03 0:40:17 0:40:26
31 6 Богдана Котик 58 35-44 Київ Зона відчуження
32 18 Юлія Красківська 59 18-34 Славутич Славутич-Стар
33 23 Лідія Шаніна 60 45-54 Славутич КЛБ 'Славутич'
34 62 Анастасия Шостак 61 18-34 Киев Lebedev Run


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag