International Dnipro Swim Marathon 2021

5 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 113 Диана Милинковская Ж 47 Киев Wolfpack 1:50 1:31:58
2 173 Анастасия Вавилова Ж 33 Харьков Chameleon 1:50 1:32:06
3 247 Анастасия Романец Ж 29 Київ Happy TRI Friends 2:02 1:41:45
4 188 Тетяна Турцевич Ж 47 Київ WolfPack 2:04 1:44:01
5 125 Татьяна Федан Татьяна Федан Ж 52 Кривий Рiг Кривбасс мастерс 2:04 1:44:09
6 151 Зореслава Гончар Ж 16 Черкаси Тритон 2:08 1:46:55
7 257 Валерия Адинскова Ж 26 Киев ArtamonovTeam 2:09 1:47:45
8 180 Olena Slobodyan Ж 35 Kyiv WolfPack 2:11 1:49:55
9 228 Дар’я Сердюк Ж 24 Харків 2:13 1:51:12
10 178 Ірина Орєхова Ж 33 Київ WolfPack 2:17 1:54:17
11 194 Анна Іващук Ж 33 Київ Podolskiy Swimming Team 2:22 1:58:50
12 202 Анна Христянович Ж 40 Київ Sapik team 2:24 2:00:13
13 220 Руслана Дячук Ж 20 Черкаси Pride 2:25 2:01:18
14 237 Елизавета Одинокова Ж 28 Киев Odynokov Team 2:31 2:06:38
15 219 Катерина Ботвіна Ж 40 Київ 2:33 2:08:13
16 229 Катерина Бувала Ж 40 Донецьк Endurance School 2:36 2:10:34
17 174 Віра Колосар Ж 32 Харків Chameleon 2:37 2:10:59
18 238 Зоряна Богдан Ж 41 Львів Мальви 2:38 2:12:10
19 190 Олена Потапенко Ж 31 Київ SmartSwim 2:45 2:17:55
20 221 Аврора Шугалій Ж 23 Київ SwimSystem 2:45 2:17:57
21 250 Софія Матолич Ж 27 Київ ArtamonovTeam 2:46 2:18:37
22 134 Наталия Андросенко Ж 52 Киев Podolskiy Swimming Team 2:47 2:19:48
23 207 Виктория Зуйкова Ж 25 Киев Foxx Swim Team 2:49 2:21:32
24 132 Світлана Юсипенко Ж 56 Київ WolfPack Sport Club 2:52 2:23:40
25 225 Ольга Петрусюк Ж 38 Київ WolfPack 2:52 2:23:45
26 252 Тетяна Лейченок Ж 59 Черкаси PRIDE 2:53 2:24:32
27 184 Марія Лихман Ж 43 Київ WolfPack Sportclub 2:53 2:24:54
28 116 Юлія Дядик Ж 25 Черкаси PRIDE 2:54 2:25:19
29 127 Ксенія Мінакова Ж 33 Харків 3:00 2:30:05
30 196 Алла Грищенко Ж 45 Одесса 3:01 2:31:00
31 128 Maryna Shcherba Ж 30 Kyiv REDHEAD team 3:05 2:34:41
32 199 Юлія Тютюнник Ж 41 Київ Wolf Pack 3:07 2:36:13
33 236 Олександра Гома Ж 16 Київ Podolskiy swimming team 3:08 2:36:43
34 171 Євгенія Єгорова Ж 44 Київ MAFIA Team 3:13 2:41:31
35 230 Ольга Малініна Ж 35 Kyiv Odynokov Team 3:36 3:00:19
36 153 Оксана Кривонос Ж 37 Київ Smart Swim 3:44 3:07:29
37 227 Александра Камышина Ж 38 Киев 4:26 3:42:14
38 137 Yulya Tretiakova Ж 24 Хмельницкий
39 145 Олександа Чаленко Ж 26 Харьков PolianskyiTeam
40 175 Олена Петрова Ж 39 Київ Triatman

5 км Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 179 Вячеслав Семгайкин Ч 33 Киев WolfPack 1:28 1:14:08
2 212 Сергей Прилуцкий Ч 47 Харьков 1:29 1:14:50
3 217 Роман Зонов Ч 31 Дніпро REDHEAD 1:33 1:18:06
4 155 Станислав Галуненко Ч 20 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 1:39 1:22:46
5 208 Виталий Чорный Ч 30 1:41 1:24:28
6 135 Василий Маслак Ч 51 Киев Podolskiy Swimming Team 1:41 1:24:31
7 183 Олексій Піскун Ч 16 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:43 1:26:10
8 162 Юрий Дубрянский Ч 33 Киев RUSTY AXE 1:43 1:26:27
9 104 Ігор Лук'янчук Ч 27 Київ Swim System 1:49 1:31:33
10 141 Богдан Повшедний Ч 30 Київ Team Upstream 1:50 1:32:03
11 150 Андрій Полянський Ч 34 Харків #PolianskyiTeam 1:53 1:34:44
12 224 Игорь Самойленко Ч 50 Херсон 1:55 1:36:08
13 157 Клим Ямковий Ч 25 Харкiв KHARKOV SWIMMING CLUB 1:56 1:37:23
14 204 Игорь Павленко Ч 34 Киев OPEN WATER TEAM 1:57 1:37:56
15 192 Медведев Михайло Ч 24 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:59 1:39:31
16 126 Максим Лень Ч 16 Черкаси Тритон 2:01 1:41:04
17 185 Артем Либа Ч 35 Київ The Shark Team 2:03 1:42:41
18 241 Юрій Коваленко Ч 37 Київ WolfPack 2:03 1:43:16
19 211 Артем Брага Ч 36 Киев Open Water Team 2:05 1:44:44
20 148 Dmitry Skoropadenko Ч 38 Київ Pasya Team 2:08 1:46:58
21 231 Юрій Ткач Ч 37 Київ Odynokov Team 2:09 1:47:59
22 182 Владислав Досенко Ч 47 Київ Wolfpack 2:10 1:48:27
23 205 Юрий Кучин Ч 37 Киев Z Iron Team Курочкин 2:10 1:49:09
24 124 Дмитрий Миронов Ч 51 Черкассы 2:11 1:49:15
25 133 Андрій Мозган Ч 33 Київ Nokian Tyres Team 2:11 1:49:17
26 240 Роман Дьомін Ч 34 Київ ArtamonovTeam 2:11 1:49:39
27 251 Кирилл Козин Ч 50 Kiyv МТА 2:12 1:50:22
28 159 Сергей Нетяга Ч 31 Харьков KIT 2:12 1:50:29
29 200 Юрій Христянович Ч 39 Київ Sapik-Team 2:13 1:51:26
30 244 Дмитро Бурмістренко Ч 40 Киів SmartSwim 2:13 1:51:27
31 144 Антон Дорошенко Ч 36 Харків #PolianskyiTeam 2:14 1:51:41
32 235 Volodymyr Demianenko Ч 33 Kyiv Open Water Team 2:14 1:52:01
33 168 Дмитрий Бардаков Ч 32 Харьков Chameleon 2:14 1:52:21
34 187 Дмитро Добряк Ч 29 Київ WolfPack Sport Club 2:16 1:53:51
35 160 Василь Футін Ч 37 Київ Подольський 2:16 1:54:09
36 189 Олексій Афанасьєв Ч 36 Київ Wolfpack 2:17 1:54:13
37 209 Станіслав Савченко Ч 37 Київ Pasya team 2:20 1:57:24
38 131 Dmytro Chemodanov Ч 37 Київ Nokian Tyres Team 2:20 1:57:28
39 186 Aртем Пекар Ч 37 Київ Shark Team 2:21 1:57:44
40 149 Олександр Непомнющий Ч 45 Кропивницький Fan club 2:22 1:58:30
41 164 Олексій Садовничий Ч 31 Київ 2:22 1:58:35
42 181 Богдан Яворович Ч 37 Київ WolfPack 2:22 1:58:45
43 115 Сергей Пыхунин Ч 41 Днепр REDHEAD 2:22 1:59:01
44 198 Андрій Самсонов Ч 41 Ужгород Просто красавчик 2:23 1:59:32
45 245 Георгий Чихладзе Ч 35 Киев 2:24 2:00:39
46 143 Олександр Толстих Ч 29 Харків #PolianskyiTeam 2:25 2:01:10
47 117 Denys Romazan Ч 33 Dnipro REDHEAD 2:27 2:02:58
48 122 Дмитрий Васильев Ч 44 Киев Podolskiy Swimming team 2:27 2:03:18
49 213 Максим Торгало Ч 42 Київ Pasya Team 2:29 2:04:40
50 195 Дмитро Гарань Ч 35 Харків Single person gathering swimteam 2:30 2:05:06
51 123 Андрій Кіхтенко Ч 40 Київ 2:30 2:05:28
52 120 Микола Новiков Ч 36 Київ 2:31 2:06:17
53 197 Бєспалов Костянтин Ч 37 Київ 2:33 2:07:41
54 226 Дмитро Таран Ч 38 Харків Chameleon 2:34 2:08:28
55 100 Олександр Варфоломієв Ч 45 Київ TRIATMAN 2:35 2:09:33
56 218 Сергей Галега Ч 38 Київ 2:35 2:09:55
57 215 Кірілл Завгородній Ч 32 Kyiv FOXX swim team 2:37 2:11:03
58 167 Denys Humeniuk Ч 31 Киев SmartSwim 2:39 2:12:45
59 210 Sergey Nezbritskiy Ч 33 Харьков #PolianskyiTeam 2:40 2:13:48
60 166 Олексій Шабалін Ч 25 Харків Chameleon Club 2:40 2:14:01
61 248 Олександр Редько Ч 38 Луцьк Syutkinteam 2:40 2:14:04
62 119 Дмитро Антоненко Ч 46 Київ Swim System 2:41 2:14:26
63 203 Алексей Литвинов Ч 38 Харків Kharkov Swimming Club 2:41 2:14:39
64 246 Dmitry Sharov Ч 33 Київ Happy TRI Friends 2:41 2:14:52
65 249 Сергій Пархоменко Ч 37 Київ PasyaTeam 2:41 2:14:58
66 258 Евгений Голенков Ч 36 Запорожье 2:42 2:15:00
67 161 Верлінський Олександр Ч 38 Харків PolianskyiTeam 2:42 2:15:17
68 254 Микола Бараник Ч 64 Кривий Ріг Кривбас Мастерс 2:43 2:15:57
69 146 Сергей Алексеев Ч 37 Херсон 2:43 2:16:04
70 216 Антон Єрьомін Ч 38 Харків chameleon 2:45 2:17:37
71 243 Ярослав Остапчук Ч 46 Київ Team Upstream 2:45 2:17:40
72 142 Александр Калина Ч 34 Харьков #PolianskyiTeam 2:46 2:18:23
73 121 Сергій Шинкарук Ч 34 Київ Podolskiy 2:47 2:19:17
74 156 Вячеслав Инденко Ч 36 Харьков Chameleon Club 2:51 2:23:04
75 147 Дмитрий Полурезов Ч 27 Харьков #PolianskyiTeam 2:51 2:23:17
76 255 Андрій Бузницький Ч 27 Киів Artamonov Team 2:54 2:25:14
77 191 Николай Кузенко Ч 38 Харьков Chameleon 2:54 2:25:48
78 106 Дмитрий Рудый Ч 32 2:56 2:27:05
79 253 Дмитрий Гончаров Ч 48 Одесса Syutkinteam 2:57 2:28:09
80 234 Олександр Маклаков Ч 35 Киев Odynokov Team 2:59 2:29:57
81 242 Гнат Забродський Ч 28 Київ Upstream 3:00 2:30:00
82 111 Віталій Палійчук Ч 38 Kyiv Khudyakova Team 3:00 2:30:10
83 105 Denys Teliatnyk Ч 33 Kremenchug 3:02 2:31:51
84 232 Володимир Перепелиця Ч 50 Украинка Anna Swimm 3:02 2:31:55
85 130 Денис Фоменко Ч 32 Млинів 3:03 2:33:09
86 140 Игорь Тищенко Ч 38 Киев Mamuka Dodjo 3:04 2:33:30
87 112 Пащенко Михайло Ч 37 Дніпро Redhead 3:05 2:34:23
88 239 Сергій Іванніков Ч 37 Черкаси Pride 3:05 2:34:50
89 170 Антон Паламарчук Ч 28 Київ SMARTSWIM 3:05 2:34:52
90 158 Олег НенюхIн Ч 34 ДнIпро Truffteam 3:05 2:34:55
91 233 Василий Стецюк Ч 26 Черкаси - 3:08 2:36:59
92 152 Олексій Христенко Ч 16 Черкаси Тритон 3:08 2:37:27
93 110 Ігор Мокрик Ч 47 Київ Інститут серця 3:09 2:37:53
94 223 Максим Козлов Ч 37 Харків 3:09 2:38:12
95 169 Борис Стринжа Ч 31 Київ OPEN WATER TEAM 3:11 2:39:30
96 114 Олексій Котов Ч 35 Kharkiv Chameleon 3:16 2:43:38
97 176 Павло Очеретяний Ч 39 Киев 3:16 2:43:40
98 165 Руслан Ганжук Ч 30 Донецьк Happy TRI Friends 3:19 2:46:26
99 256 Роман Титикало Ч 39 Киів 3:25 2:51:00
100 136 Олексій Волков Ч 31 Ірпинь 3:28 2:53:53
101 177 Максим Костєлєй Ч 33 Вінниця 3:31 2:56:11
102 259 Виктор Валь Ч 17 Киев ArtamonovTeam 3:32 2:57:29
103 163 Олександр Завертень Ч 45 Київ 3:32 2:57:29
104 103 Oleksandr Kazym-Zade Ч 46 Kremenchug 3:43 3:06:15
105 193 Анна Черепухина Ч 37 Киев SmartSwim 3:44 3:07:27
106 201 Дмитро Калініченко Ч 31 3:51 3:12:56
107 109 Максим Домаш Ч 36 Pride swimming club 4:06 3:25:04
108 102 Слава Баранский Ч 40 Киев SWIM SYSTEM
109 118 Каратєєв Віталій Ч 55 Запоріжжя
110 129 Serhii Bohoslovskyi Ч 24 Киев Podolskiy Swimming Team
111 138 Андрій Шурман Ч 25 Черкаси
112 139 Юрій Гайда Ч 40 Львів RedHead


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag