Петропавлівський півмарафон Чайка

21 км Вікові категорії
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

Півмарафон 18-29 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21290 Євгенія Прокоф‘єва 17 24 Київ ДМК'Гармонія', АБУ 0:35:20 3:32 1:14:41 1:14:41
2 21278 Ольга Скрипак 23 29 Бровари 0:36:50 3:40 1:17:35 1:17:36
3 21336 Аліна Бощук 48 20 Київ 0:40:35 4:06 1:26:49 1:26:50
4 21337 Олена Лавренюк 57 28 Вінниця 0:41:18 4:12 1:28:50 1:28:51
5 21094 Ольга Гавлицька 67 23 Київ Nike Run Club 0:42:56 4:15 1:29:56 1:30:02
6 21155 Олена Шевченко 105 29 Київ Trekking Team - 'Разом до нових перемог!' 0:45:21 4:37 1:37:26 1:37:26
7 21105 Інна Сташко 108 28 Київ 0:46:23 4:36 1:37:03 1:37:36
8 21206 Nadiia Osmankina 127 27 Petropavlovskaya Borshagovka Adidas Runners 0:47:08 4:46 1:40:35 1:40:38
9 21260 Панчій Ольга 141 29 м.Київ KM Running Club 0:46:53 4:49 1:41:49 1:42:09
10 21071 Marina Trygubenko 173 29 Київ 0:48:02 5:02 1:46:19 1:46:22
11 21106 Федотова Марина 174 28 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:49:27 5:03 1:46:37 1:46:47
12 21295 Євгенія Вязовченко 184 27 Київ Lebedev Run 0:51:39 5:06 1:47:35 1:48:01
13 21257 Анастасія Чуніховська 195 24 Київ Nike Run Club 0:50:00 5:09 1:48:47 1:49:05
14 21011 Тетяна Трикашна 226 26 Чернігів Клуб Біговий Чернігів 0:54:22 5:23 1:53:51 1:54:19
15 21148 Світлана Шмідт 244 29 Київ NikeRunClub 0:55:48 5:29 1:55:59 1:56:22
16 21235 Yevheniia Chystopuhova 249 26 Київ LebedevRun 0:56:45 5:30 1:56:18 1:56:38
17 21170 Таня Павленко 278 24 Київ 0:57:14 5:54 2:04:28 2:04:50
18 21223 Анна Шакер 281 22 Київ R-RUNNING 0:57:08 5:57 2:05:31 2:05:46
19 21284 Леся Яковенко 288 25 Київ 0:58:22 6:06 2:09:01 2:09:15
20 21263 Ніка Ізотова 303 25 Київ 1:01:08 6:22 2:14:22 2:14:50
21 21252 Рягузова Марія 304 29 Київ 1:03:07 6:22 2:14:34 2:15:00
22 21188 Radostyna Datsiuk 313 29 Київ 1:09:18 6:42 2:21:23 2:22:01
23 21197 Юлія Горобець 319 25 Київ 1:06:26 6:54 2:25:33 2:25:45
24 21253 Інна Гордієнко 322 27 Київ Squad UA Runners 1:07:18 7:11 2:31:42 2:32:08

Півмарафон 30-39 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21340 Дар’я Михайлова 16 30 Бахмач ДМК «Гармонія» 0:35:19 3:31 1:14:18 1:14:18
2 21299 Олександра Шафар 24 31 Київ shafarrun 0:36:50 3:40 1:17:37 1:17:37
3 21238 Катерина Стеценко 33 37 Київ 0:38:55 3:57 1:23:38 1:23:38
4 21205 Олена Сімонок 41 38 Киев Superheroes Run Academy 0:40:06 4:03 1:25:26 1:25:28
5 21204 Balabanova Olga 50 33 Dnipro One Team - Mizuno 0:41:50 4:09 1:27:37 1:27:42
6 21262 Тетяна Соляник 60 38 Біла Церква Ск Науковець 0:41:30 4:13 1:29:14 1:29:15
7 21280 Анна Калініченко 71 32 Суми TopRunners 0:43:25 4:18 1:31:00 1:31:05
8 21259 Лилия Горбатенко 90 36 Киев Юный Динамовец 0:44:57 4:33 1:36:13 1:36:18
9 21166 Яна Киптенко 92 32 Славянск 0:44:19 4:34 1:36:20 1:36:28
10 21232 Anna Kovalenko 93 34 Киев 0:44:25 4:34 1:36:34 1:36:35
11 21311 Валентина Горбань 100 37 Київ Salomon running club 0:45:26 4:36 1:37:05 1:37:12
12 21074 Оксана Швед 142 38 Київ Level 0:48:57 4:50 1:42:12 1:42:19
13 21099 Ніколаєнко Світлана 144 36 Київ 0:48:03 4:50 1:42:00 1:42:30
14 21174 Лара Молнар 149 33 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:46:48 4:54 1:43:22 1:43:29
15 21178 Kateryna Lakhonina 155 32 Kyiv Kuzin Team 0:49:39 4:56 1:44:12 1:44:16
16 21196 Вікторія Шарова 164 38 Боярка Боярка RUN 0:50:09 4:58 1:44:48 1:45:07
17 21082 Настя Вершиніна 166 34 Киев 0:50:22 4:59 1:45:13 1:45:29
18 21245 Alona Kravchenko 211 31 Kyiv AC Panda 0:51:53 5:16 1:51:15 1:51:25
19 21183 Galima Iarakhanova 217 39 Київ Nike Run Club 0:53:02 5:18 1:52:02 1:52:29
20 21180 Наталья Ладан 231 31 Киев LebedevRun 0:55:42 5:27 1:55:09 1:55:27
21 21123 Марина Крючкова 235 32 Киев 0:54:22 5:28 1:55:23 1:55:46
22 21037 Наталія Напрансікова 247 37 Київ ВІЛО УКРАЇНА 0:53:55 5:31 1:56:22 1:56:34
23 21109 Герасимчук Тетяна 279 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:59:27 5:55 2:04:51 2:05:15
24 21142 Ольга Немченко 292 37 Київ KM Running Club 0:58:21 6:11 2:10:34 2:10:53
25 21014 Юлiя Рудовська 295 34 Чернiгiв Бiговий Чернiгiв 0:56:43 6:14 2:11:42 2:12:10
26 21342 Анна Сивура 299 32 Київ 1:00:27 6:19 2:13:35 2:13:54
27 21250 Ольга Кашпур 307 30 Київ 1:03:02 6:29 2:16:49 2:17:06
28 21191 Юлія Соловей 309 34 Київ 1:03:33 6:34 2:18:39 2:18:52
29 21303 Оксана Камінська 311 34 Петропавлівська Борщагівка NRG 0:57:30 6:37 2:19:42 2:19:57
30 21159 Тетяна Іваненко 312 37 Святопетрівське 1:01:56 6:43 2:21:43 2:22:00
31 21258 Maryna Trainina 321 30 Київ 1:11:18 7:11 2:31:34 2:32:02
32 21226 Ірина Руденко 323 34 Київ R-Running 1:11:00 7:22 2:35:32 2:35:50
33 21345 Ірина Петрова 330 38 Київ RunBaseKiev 1:11:30

Півмарафон 40-49 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21211 Оксана Зубчевська 116 43 Київ ПУШЕБ 0:45:38 4:41 1:39:02 1:39:14
2 21275 Ірина Згурська 117 40 Яготин 0:46:24 4:43 1:39:35 1:39:41
3 21313 Ольга Невкапса 133 44 Киев Adidas Runners Kyiv 0:51:16 4:47 1:41:07 1:41:08
4 21045 Євгенія Чучкалова 163 46 Київ СК Науковець 0:48:25 4:58 1:44:57 1:45:04
5 21157 Олена Кучер 207 42 Дніпро INTERPIPE 0:52:57 5:14 1:50:42 1:50:59
6 21225 Наталія Петренко 209 45 Киев 0:51:03 5:14 1:50:42 1:51:09
7 21256 Наталья Гороховец 223 49 Житомир TOP Ranners 0:53:25 5:22 1:53:30 1:53:55
8 21265 Соломенная Людмила 242 45 Киев Nike+ Kyiv 0:55:49 5:29 1:55:58 1:56:21
9 21088 Олена Лемешек 268 48 Київ 0:57:02 5:43 2:00:49 2:01:13
10 21044 Оксана Тишко 302 46 Київ SC «SCIENTIST» 0:59:51 6:22 2:14:36 2:14:43
11 21020 Svitlana Shevchenko 305 48 Київ 1:01:22 6:26 2:15:46 2:16:15
12 21279 Євгенія Аверіна 317 41 Київ 1:03:35 6:53 2:25:21 2:25:26
13 21038 Елена Бортник 320 49 Киев RunDay 1:07:12 6:57 2:26:42 2:27:11

Півмарафон 50-59 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21243 Светлана Гелета 228 54 Харьков МК Харьков 0:52:39 5:26 1:54:38 1:54:53
2 21229 Astrid Kohl 300 50 Kiew LebedevRun 1:01:33 6:21 2:14:07 2:14:31
3 21147 Ірина Петренко 306 56 Shgsym Санчін 1:01:43 6:26 2:15:56 2:16:30

Півмарафон 60-69 Жінки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21016 Леніна Оленєва 193 61 Киев Running Club Scientist 0:48:03 5:09 1:48:56 1:48:56
2 21040 Тетяна Любченко 197 62 Київ RC Scientist 0:51:06 5:10 1:49:06 1:49:15
3 21055 Tetiana Papulova 325 60 Киев Аріан 1:07:28 7:47 2:44:27 2:44:35
4 21024 Марія Шабага 332 61 Кам'янець-Подільський Науковець'

Півмарафон 18-29 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21307 Богдан-Іван Городиський 1 25 Київ 0:31:03 3:06 1:05:42 1:05:42
2 21221 Артем Поддубный 5 26 Бахмут 0:32:11 3:17 1:09:33 1:09:33
3 21319 Антон Мамітько 11 24 Київ One team 0:34:38 3:27 1:13:00 1:13:02
4 21239 Віталій Поліщук 12 24 Київ LebedevRUN 0:34:44 3:28 1:13:16 1:13:18
5 21136 Віктор Романюк 28 28 Київ 0:37:52 3:53 1:22:04 1:22:13
6 21242 Руслан Гелета 34 20 Харьков 0:39:30 3:59 1:24:08 1:24:10
7 21233 Владислав Харенко 37 25 Киев 0:39:59 4:01 1:24:44 1:24:50
8 21325 Вадим Яременко 47 25 Брусилов Крок за Кроком 0:40:35 4:05 1:26:17 1:26:41
9 21022 Мочоний Владислав 49 24 Чернігів Біговий Чернігів 0:43:33 4:06 1:26:47 1:26:51
10 21343 Іван Гуляк 53 29 Дрогобич ACTIVE RUN CLUB 0:40:53 4:10 1:28:14 1:28:18
11 21104 Євген Крапивін 58 25 Київ 0:42:10 4:12 1:28:50 1:28:59
12 21269 Павло Приходько 59 27 Киев Nike Run Club 0:41:29 4:13 1:29:06 1:29:09
13 21153 Денис Шергін 66 24 Київ Nike Run Club 0:42:56 4:15 1:29:48 1:29:53
14 21193 Тарас Шапран 74 27 Боярка Боярка Run Club 0:44:09 4:22 1:32:16 1:32:33
15 21187 Максим Бугай 86 29 Киев 0:44:59 4:30 1:35:16 1:35:42
16 21347 Євген Прудіус 88 29 Київ RunBaseKiev 0:47:38 4:32 1:35:42 1:36:12
17 21144 Євгеній Таранущенко 96 26 Новий Буг 0:44:55 4:35 1:36:42 1:36:49
18 21114 Синенко Максим 99 29 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:44:57 4:35 1:36:49 1:37:02
19 21117 Павло Мрикало 102 26 Тернопіль TernopilRunningClub 0:45:26 4:35 1:36:54 1:37:14
20 21234 Володимир Скляр 109 27 Херсон 0:46:18 4:37 1:37:42 1:37:51
21 21027 Владислав Капула 118 27 Киев 0:46:31 4:43 1:39:45 1:39:49
22 21150 Владислав Боціон 119 24 Київ Рембаза 0:46:43 4:43 1:39:50 1:39:52
23 21302 Naminas Roman 130 25 Kyiv Nike Running Club 0:46:55 4:45 1:40:32 1:40:54
24 21216 Андрій Іщенко 143 17 Полтава Banzai 0:48:09 4:50 1:42:09 1:42:22
25 21134 Святослав Власко 151 27 Бориспіль 0:49:11 4:54 1:43:27 1:43:40
26 21004 Alexander Kurochkin 170 26 c. Петропавлівська Борщагівка 0:48:07 4:59 1:45:18 1:45:48
27 21267 Богдан Снопік 175 27 Ірпінь 0:50:24 5:03 1:46:46 1:47:03
28 21061 Володимир Бабка 190 29 Ніжин Runing Club Scientist 0:47:45 5:07 1:47:57 1:48:32
29 21185 Євген Кайнара 192 29 Київ Insane Humsters 0:47:43 5:08 1:48:26 1:48:52
30 21162 Taras Glushko 199 20 Носовка, Черниговская обл. 0:49:53 5:11 1:49:29 1:49:49
31 21285 Олександр Карпов 201 29 Киев 0:50:08 5:13 1:50:05 1:50:15
32 21019 Володимир Красуля 202 29 Бровари 0:50:30 5:12 1:49:52 1:50:20
33 21146 Искандар Солиев 206 26 Киев 0:53:46 5:14 1:50:37 1:50:54
34 21318 Олександр Турбовський 212 28 Київ 0:53:36 5:16 1:51:11 1:51:30
35 21086 Сергій Листопад 218 26 Київ Toprunners 0:54:19 5:19 1:52:22 1:52:31
36 21328 Руслан Семирга 224 27 Київ Аквіла 0:53:35 5:23 1:53:44 1:54:15
37 21270 Олександр Гетманчук 236 27 Київ Rranning 0:57:06 5:28 1:55:34 1:55:55
38 21093 Oleksandr Zagrebelnyi 245 28 Kyiv Nike Run Club 0:55:49 5:29 1:55:58 1:56:22
39 21121 Дмитро Янович 253 29 Киев Aparat.ua 0:53:15 5:34 1:57:42 1:57:47
40 21266 Антон Артьомов 263 26 Київ GROHE 0:53:25 5:41 2:00:03 2:00:07
41 21309 Евгений Шевченко 271 27 Киев Fight family 0:58:22 5:48 2:02:26 2:02:57
42 21287 Максим Рябчинський 272 29 Київ Основа Бігу 0:58:22 5:48 2:02:25 2:02:59
43 21033 ІГОР БЕРНАКЕВИЧ 273 29 Київ НОВОБІЛИЧІ 0:51:41 5:49 2:03:01 2:03:23
44 21228 Черняк Богдаг 296 22 Київ R-Running 0:57:07 6:17 2:12:41 2:13:03
45 21348 Макс Лавриненко 308 26 Киев Peiko 0:56:07 6:30 2:17:07 2:17:22
46 21158 Александр Ахтырский 314 27 Киев 1:13:20 6:46 2:22:54 2:23:16
47 21113 Толстов Олег 316 29 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 1:03:50 6:48 2:23:43 2:24:08
48 21077 Микола Куцман 326 28 Бровари 0:36:51
49 21052 Руслан Тимофєєв 335 28 Київ
50 21151 Віталій Бадун 343 21 Киев NewBalanceUkraine
51 21177 Владислав Верпета 344 26 Киев

Півмарафон 30-39 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21298 Микола Юхимчук 2 34 Луцьк shafarrun 0:31:29 3:12 1:07:48 1:07:49
2 21137 Михайло Богданов 3 38 Київ EliteRun 0:32:00 3:15 1:08:41 1:08:42
3 21173 Павло Олійник 4 31 Чернігів ONE team Mizuno 0:32:00 3:15 1:08:53 1:08:54
4 21300 Olexandr Babaryka 6 35 Днiпро 0:32:29 3:20 1:10:36 1:10:37
5 21149 Дмитро Пожевілов 7 31 Чугуїв 4F Kharkiv 0:32:45 3:22 1:11:08 1:11:08
6 21301 Ivan Musiyako 9 34 Чернігів 0:33:33 3:23 1:11:39 1:11:39
7 21276 Олішевський В'ячеслав 10 33 Бердичів FamilyRunClub 0:33:59 3:25 1:12:22 1:12:22
8 21126 Владимир Васьков 13 35 Овидиополь Епицентр 0:34:25 3:28 1:13:26 1:13:26
9 21338 Ігор Гелетій 14 37 Івано-Франківськ Марафонський клуб Тарас Бульба 0:35:18 3:29 1:13:43 1:13:44
10 21072 Ongaki Samuel 15 35 KISII, Kenya 0:33:59 3:31 1:14:12 1:14:12
11 21281 Григорій Хомич 18 31 Lutsk LKB ☆'Rudnik'☆ 0:34:17 3:33 1:15:05 1:15:05
12 21059 Краст Юрiй 20 33 Київ 0:35:34 3:36 1:16:02 1:16:03
13 21108 Гусев Дмитро 22 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:36:54 3:39 1:17:20 1:17:29
14 21198 Сергій Бондар 25 36 Київ Nike Running Club 0:36:50 3:40 1:17:37 1:17:39
15 21201 Олександр Скороход 27 35 Київ СК 'Науковець' 0:38:24 3:52 1:21:41 1:21:43
16 21145 Pavel Balabanov 29 36 Dnipro Start Dnipro 0:38:28 3:54 1:22:20 1:22:22
17 21327 Віктор Гребельський 31 36 Київ 0:38:17 3:55 1:22:58 1:23:00
18 21110 Грицько Богдан 36 36 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:40:36 4:00 1:24:26 1:24:34
19 21152 Максим Сушко 39 33 м. Одеса 0:39:53 4:01 1:25:03 1:25:07
20 21164 Дмитро Бадивський 40 37 Київ 0:40:03 4:01 1:25:03 1:25:14
21 21240 Олександр Волков 43 32 Бровари БІГ Бровари 0:40:01 4:04 1:25:52 1:25:57
22 21057 Андрій Фатєєв 44 36 Бровари Green Fit 0:40:36 4:05 1:26:08 1:26:14
23 10058 Шаматайло Тарас 45 37 Київ в/ч А0222 0:40:24 4:05 1:26:20 1:26:27
24 21277 Святецький Євген 46 38 Бердичів FamilyRunClub 0:40:19 4:06 1:26:32 1:26:34
25 21002 Сергій Зюман 52 33 Київ #Побігли, UARunners 0:40:47 4:10 1:27:54 1:28:10
26 21171 Олександр Малов 61 38 Київ 0:42:30 4:14 1:29:20 1:29:31
27 21292 Вова Сковородка 63 33 Київ Trekking team 0:40:51 4:14 1:29:33 1:29:35
28 21047 Дмитро Левченко 64 32 Київ SYNERGY 0:42:51 4:09 1:27:42 1:29:52
29 21096 Владимир Грибов 68 34 Киев Adidas Runners Kyiv 0:41:34 4:16 1:30:06 1:30:11
30 21098 Віктор Сімашко 70 36 Одеса I iove supersport 0:42:47 4:18 1:30:45 1:30:58
31 21021 Oleksandr Hrebeniuk 73 33 Київ SC Scientist 0:43:53 4:22 1:32:13 1:32:30
32 21070 Андрей Лемец 75 39 Петропавловская Борщаговка UP Club 0:43:15 4:23 1:32:46 1:32:58
33 21009 Баліцький Олександр 79 36 Баришівка Науковець 0:41:58 4:26 1:33:33 1:33:42
34 21207 Руслан Бейгул 83 33 Київ 0:42:57 4:27 1:34:08 1:34:11
35 21133 Андрій Кожушний 84 35 Київ Squad UA Runners, R4B 0:45:16 4:28 1:34:33 1:34:50
36 21013 Михайло Дяченко 87 35 Чернігів 0:45:31 4:31 1:35:35 1:35:51
37 21255 Максим Кацевич 94 34 Софіївська Борщагівка 0:44:57 4:34 1:36:23 1:36:36
38 21064 Евгений Богданов 95 37 Новий Буг 0:44:54 4:35 1:36:43 1:36:49
39 21251 Сергій Петренко 98 33 Київ Nike Run Club 0:43:54 4:35 1:36:54 1:37:00
40 21341 Максим Бойченко 103 30 Київ 0:45:04 4:35 1:36:58 1:37:16
41 21100 Володимир Корнієнко 104 38 Київ 0:46:10 4:36 1:37:18 1:37:24
42 21103 Сергій Руденко 107 33 київ 0:46:21 4:36 1:37:03 1:37:35
43 21296 Андрій Коломієць 111 38 Kyiv 0:45:28 4:38 1:38:05 1:38:11
44 21122 Viktor Maziarchuk 112 39 Kyiv KuzinTEAM 0:44:57 4:39 1:38:15 1:38:20
45 21248 Вадим Квятковский 113 32 Київ Trekking Team -“Разом до нових перемог!» 0:45:15 4:39 1:38:24 1:38:35
46 21008 Ус Максим 114 31 Чернігів Біговий Чернігів, Інваспорт 0:46:19 4:40 1:38:36 1:38:44
47 21314 Артем Харчишин 115 36 Киев Salomon Running Club Ukraine 0:47:42 4:41 1:38:54 1:39:12
48 21031 Сергій Бобовников 124 39 Алчевськ 0:46:33 4:45 1:40:27 1:40:34
49 21339 Сергей Базарный 125 39 Одесса NRC 0:45:02 4:45 1:40:32 1:40:37
50 21029 Карен Назарян 128 38 Чернігів Біговий Чернігів 0:46:48 4:45 1:40:23 1:40:51
51 21218 Павло Явецький 129 37 Київ Archimatika 1:40:54 4:11 1:28:32 1:40:54
52 21135 Юрій Насєка 131 35 Київ SC 'Scientist' 0:46:13 4:46 1:40:52 1:41:00
53 21200 Дмитро Коломаченко 132 32 Вишневе Adidas runners 0:47:57 4:47 1:40:55 1:41:04
54 21272 Roman Vasylyshyn 134 30 Київ 0:47:11 4:47 1:41:03 1:41:14
55 21048 Dmytro Kolomoiets 136 35 Чайки 0:48:35 4:47 1:41:09 1:41:43
56 21124 Андрій Дробаха 138 31 Horishni Plavni 0:48:53 4:48 1:41:26 1:41:52
57 21213 Максим Пулінець 139 32 Батурин ДМК 'Гармонія', АБУ 0:50:45 4:49 1:41:44 1:41:57
58 21189 Михайло Бурдейний 145 34 Київ 0:47:58 4:50 1:42:18 1:42:39
59 21227 Anton Yemets 146 34 Kyiv R-Running 0:48:57 4:51 1:42:19 1:42:39
60 21010 ІГОР СИДОРЕНКО 148 37 Чернігів Біговий Чернігів 0:49:45 4:52 1:42:56 1:43:24
61 21078 Костянтин Чапюк 150 36 Київ 0:49:47 4:53 1:43:16 1:43:30
62 21069 Володимир Журов 152 35 Софіївська Борщагівка Sport90-60-90 0:46:13 4:54 1:43:32 1:43:45
63 21210 Николай Антоненко 154 30 Киев Kuzin Team 0:49:40 4:56 1:44:08 1:44:12
64 21310 денис Белоногов 161 39 kyiv Top Raners 0:46:56 4:58 1:44:48 1:44:58
65 21066 Тарас Тимошенко 165 31 Петропавлівська Борщагівка 0:48:48 4:58 1:44:47 1:45:13
66 21084 Ярослав Гончаренко 167 38 Київ 0:50:24 4:59 1:45:14 1:45:29
67 21241 Тарасов Олексій 169 38 Київ 0:49:40 5:00 1:45:42 1:45:46
68 21182 Михайло Федоров 171 33 Київ 0:48:39 5:00 1:45:44 1:46:02
69 21326 Mykola Slobodian 172 37 Київ Lebedev Run 0:49:01 5:01 1:45:51 1:46:12
70 21154 Олександр Заїка 176 35 Бровари 0:49:04 5:03 1:46:45 1:47:03
71 21156 Anton Burlaka 177 34 Kyiv 0:51:16 5:03 1:46:33 1:47:10
72 21050 Tymofii Synianskyi 182 32 Ирпень 0:48:10 5:04 1:47:12 1:47:41
73 21209 Вільховий Андрій 186 32 Боярка adidas RUN 0:53:28 5:06 1:47:51 1:48:14
74 21065 Олексій Зайченко 187 31 Київ R-RUNNING 0:50:38 5:06 1:47:46 1:48:16
75 21236 Максим Оберемок 188 38 Київ NPGRC 0:51:55 5:07 1:48:16 1:48:22
76 21195 Слабоумие И Отвага 189 37 Святопетрiвське AR Kyiv 0:53:27 5:07 1:48:05 1:48:28
77 21312 Сергій Зуєв 191 36 Черкаси FamilyRanClub Черкаси 0:51:17 5:08 1:48:26 1:48:35
78 21268 Сергій Білоконь 198 36 Київ 0:49:12 5:10 1:49:05 1:49:29
79 21324 Андрій Драганов 204 37 с.Святопетрівське Черепашки Святопетровского! 0:50:07 5:14 1:50:24 1:50:35
80 21172 Григорий Лазаренко 205 32 Киев 0:54:49 5:14 1:50:24 1:50:51
81 21273 Артур Врублевский 208 33 KBTD 0:52:27 5:15 1:50:50 1:51:04
82 21053 Чигирик Дмитрий 210 34 Киев Adidasrunners 0:51:53 5:16 1:51:16 1:51:25
83 21315 Vasyl Boryshchuk 213 33 Київ 0:48:51 5:17 1:51:31 1:51:36
84 21237 Максим Демидов 214 36 Чернигов Бiговий Чернiгiв 0:53:03 5:18 1:51:49 1:52:05
85 21140 Михайло Полянський 215 34 Чайки 0:54:49 5:17 1:51:46 1:52:12
86 21306 Александр Поляков 216 32 Киев adidas Runners Kyiv 0:55:29 5:18 1:52:07 1:52:18
87 21304 Pavlo Bes 219 35 Kiev Adidas 0:55:29 5:19 1:52:26 1:52:36
88 21161 Олександр Кольцов 227 34 Обухів 0:53:25 5:25 1:54:16 1:54:48
89 21080 Anton Stremovskiy 230 38 Киев Nike Run Club 0:54:46 5:26 1:54:46 1:55:13
90 21291 Олександр Лациба 232 30 Київ R-RUNNING 0:57:06 5:27 1:55:11 1:55:32
91 21249 Денис Паленга 233 31 Київ ЧАТ СИЛИ 0:57:00 5:27 1:55:05 1:55:41
92 21247 Сергій Генюта 234 34 Київ SCS 'Scientist', Squad UA Runners 0:57:01 5:27 1:55:07 1:55:42
93 21075 Олег Яблонський 237 35 Київ 0:54:41 5:29 1:55:40 1:55:57
94 21190 Лисий Богдан 238 37 П.Борщагівка 0:54:42 5:29 1:55:43 1:56:00
95 21131 Thommas Eriksen 239 39 Bergen, Norway Norway 0:49:38 5:29 1:55:52 1:56:03
96 21132 Євген Апальков 240 37 Нікополь 0:55:27 5:28 1:55:34 1:56:16
97 21184 Максим Марункевич 241 37 Винница 0:51:58 5:30 1:56:17 1:56:19
98 21034 Павло Жуйков 243 36 Київ Nike+ Run Club 0:55:48 5:29 1:55:49 1:56:21
99 21214 Черкасов Олег 246 36 Київ 0:55:49 5:29 1:56:00 1:56:22
100 21331 Denis Kish 248 39 Kyiv LebedevRun 0:55:41 5:30 1:56:15 1:56:36
101 21330 Ігор Маковенко 251 39 Київ Kuzin Team 0:55:50 5:32 1:56:43 1:56:46
102 21332 Камишін Олександр 252 35 Киев АгроСтарт 0:54:10 5:30 1:56:07 1:56:47
103 21194 Федір Нещіменко 254 34 Київ adidas runners 0:53:39 5:36 1:58:13 1:58:24
104 21254 Павленко Михаил 255 34 Петропавловская Борщаговка 0:53:25 5:35 1:57:59 1:58:32
105 21283 Serhii Bohukalets 256 30 Чернігів Біговий Чернігів 0:56:43 5:35 1:58:03 1:58:32
106 21062 Андрій Прудкий 257 33 Святопетрівське Capital Tri 0:57:24 5:35 1:57:52 1:58:36
107 21333 Сергій Барановський 258 38 Київ ПУШЕБ 0:51:05 5:39 1:59:18 1:59:32
108 21335 Маркіян Ключковський 266 36 Київ Asters Running 0:56:29 5:41 2:00:06 2:00:30
109 21111 Гончаренко Ігор 267 35 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:58:18 5:43 2:00:44 2:01:00
110 21202 Олександр Грачов 269 36 Київ OldBoyz 0:54:42 5:46 2:01:56 2:02:13
111 21294 Гліб Леонтьєв 274 35 Київ Saucony Running Club 0:59:06 5:51 2:03:29 2:03:58
112 21097 Александр Буц 275 39 Ирпень 0:54:38 5:52 2:03:52 2:04:04
113 21186 Serhii Yakymenko 276 38 Kiev БеGUнЫ-ПeRDYнЫ 0:59:51 5:52 2:03:49 2:04:10
114 21308 Микола Кушка 283 39 Львів 0:56:47 5:57 2:05:44 2:06:15
115 21068 Алфьоров Григорій 284 36 Харків Joma 1:02:02 5:57 2:05:35 2:06:15
116 21079 Дмитро Федяшов 285 30 Вишневе 0:59:30 6:02 2:07:25 2:07:44
117 21054 дима шаповалов 287 36 киев tribe 10 0:53:42 6:06 2:08:58 2:09:04
118 21049 Антон Гарбуз 289 30 Киев 0:55:49 6:06 2:08:52 2:09:22
119 21085 Игорь Курчинский 291 38 Киев 1:02:13 6:08 2:09:35 2:10:11
120 21244 Назар Петрашик 297 34 с. Петропавлівська Борщагівка 1:10:37 6:18 2:13:08 2:13:42
121 21271 Вадим Лук‘яненко 298 35 Жорнівка 1:10:37 6:18 2:13:10 2:13:44
122 21167 Андрій Некеров 310 36 Київ 0:57:45 6:37 2:19:42 2:19:52
123 21282 Денис Демидов 318 36 Київ 1:03:35 6:53 2:25:22 2:25:26
124 21005 Андрій Шкрабацький 327 32 Бориспіль 0:42:58
125 21143 Олег Удовенко 329 37 Київ Live.Love 1:07:04
126 21346 Вадим Зубарь 331 37 Киев RanBaseKiev 1:11:30
127 21043 Дмитро Коновалов 333 30 Київ
128 21046 олег яковлев 334 35 киев лес
129 21056 Валерий Кузниченко 336 35 Киев
130 21060 Дмитрий Луценко 338 34 Киев
131 21067 Артём Рудь 339 32 Днепр Tverdokhleb Team
132 21199 Andrey Sydorenko 345 32 Sofiyevskaya Borshchagovka
133 21208 Михайло Воровченко 346 35 Киïв
134 21215 Костянтин Фурманов 347 36 Київ

Півмарафон 40-49 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21293 Сергій Кровлайдіс 21 41 Чернігів ДМК ' Гармонія' 0:35:46 3:40 1:17:22 1:17:23
2 21026 Віталій Бурлов 32 49 Чернігів Біговій Чернігів 0:38:23 3:56 1:23:02 1:23:13
3 21297 Сергій Бежевець 38 49 Житомир SCS Sport club Scientist 0:39:21 4:01 1:25:02 1:25:02
4 21169 Christoph Saurenbach 54 40 Amberg CACE (Running for Europe) 0:38:03 4:11 1:28:24 1:28:25
5 21073 Ігор Карук 55 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:40:51 4:11 1:28:30 1:28:35
6 21320 Влодимер Мироненко 62 48 Шостка 0:42:04 4:13 1:29:09 1:29:32
7 21119 Serhii Klimashevskyi 72 48 Вишневе 0:43:37 4:22 1:32:23 1:32:28
8 21032 Сергій Пономаренко 76 46 Веселе 0:43:11 4:24 1:32:59 1:33:10
9 21095 Ігор Мрикало 77 48 TERNOPIL Ternopil Running Club 0:42:56 4:24 1:32:57 1:33:15
10 21140 Володимир Сахно 80 49 Ніжин Науковець 0:41:50 4:25 1:33:18 1:33:42
11 21220 Анатолій Григор'єв 89 46 Слов'янськ 0:43:15 4:33 1:36:03 1:36:12
12 21023 Russell Dunn 97 41 KYIEVO-SVIATOSHYNSKYI RAION Vinogradnik 0:44:00 4:34 1:36:39 1:36:52
13 21101 Maksym Hauptman 101 40 Kharkiv 0:47:35 4:35 1:36:48 1:37:14
14 21006 Станіслав Єрко 106 46 Київ Running Club Scientist 0:45:44 4:35 1:37:00 1:37:28
15 21139 Эдуард Габай 110 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:46:07 4:38 1:37:56 1:38:09
16 21261 Олег Кліщ 122 43 Біла Церква Білоцерківський Марафон 0:47:04 4:44 1:40:06 1:40:33
17 21305 Іван Колесніков 126 43 Кропивницкий 0:45:42 4:45 1:40:33 1:40:37
18 21192 Тарас Добрівський 135 45 Боярка Боярка RUN 0:48:21 4:47 1:41:01 1:41:30
19 21087 Андрей Печеный 137 44 Киев 0:47:32 4:49 1:41:41 1:41:46
20 21092 Олександр Стасюк 147 40 Київ SC Scientist 0:48:10 4:52 1:42:49 1:42:57
21 21323 Андрій Залізнюк 156 45 Боярка 0:49:06 4:55 1:43:50 1:44:23
22 21083 Микола Путій 158 40 Київ 0:50:23 4:57 1:44:26 1:44:42
23 21316 Володимир Кононський 183 41 Київ 0:51:39 5:05 1:47:26 1:47:52
24 21289 Николай Яшин 194 48 Киев 0:52:48 5:09 1:48:44 1:49:00
25 21063 Вячеслав Бибик 200 44 Київ 0:49:28 5:12 1:49:52 1:50:08
26 21107 Кісельов Віктор 203 49 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:54:39 5:13 1:50:20 1:50:33
27 21051 Едуард Фомічов 220 45 Київ PLSU 0:52:14 5:20 1:52:48 1:52:59
28 21329 Олексій Петров 225 43 Київ 0:53:34 5:23 1:53:49 1:54:15
29 21264 Виталий Артюх 250 41 Киев GB Never Stop 0:56:20 5:29 1:55:52 1:56:41
30 21176 Євген Карій 259 44 чайки 0:57:02 5:38 1:59:02 1:59:33
31 21175 Едуард Габай 260 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:55:51 5:39 1:59:26 1:59:39
32 21317 Сергей Астратов 264 47 Киев, Украина 0:54:35 5:41 1:59:57 2:00:10
33 21030 Ясний Евгений 280 47 Київ Триатман 0:53:55 5:56 2:05:12 2:05:18
34 21334 Петр Хараберюш 282 40 Макеевка 1:00:58 5:57 2:05:31 2:06:12
35 21231 Тарас Хандусь 290 41 Ірпінь 1:00:49 6:07 2:09:06 2:09:25
36 21036 Геннадій Поберезніченко 293 43 Київ 0:53:55 6:12 2:10:53 2:11:05
37 21179 Igor Puryk 328 44 Kyiv Kuzin Team 0:55:50
38 21058 Антон Білецький-Волох 337 40 Київ Hard Drinking Athletes Team
39 21127 Іван Гешко 341 40 Чернівці

Півмарафон 50-59 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21168 Виктор Роговой 19 54 Киев Науковець 0:35:19 3:35 1:15:46 1:15:46
2 21012 Павло Шутенко 26 50 с. Любарці АБУ, SCS Runing Club Scientist 0:35:46 3:42 1:18:19 1:18:20
3 21089 Ігор Саханда 30 52 Київ 0:38:32 3:55 1:22:56 1:22:59
4 21115 Рихлюк Ігор 51 51 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:40:54 4:10 1:27:58 1:28:06
5 21125 Синенко Володииир 56 57 Житомир СК ' Полісся UA' 0:40:36 4:12 1:28:36 1:28:40
6 21160 Олег Кокун 65 51 Київ 0:41:50 4:15 1:29:45 1:29:52
7 21015 Костянтин Бондарев 78 58 Кожухівка АБУ 0:43:33 4:25 1:33:14 1:33:18
8 21116 Яковенко Володимир 81 52 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:44:57 4:24 1:33:09 1:33:47
9 21007 Олег Завальнюк 82 52 Новий Буг #Побігли 0:44:55 4:27 1:33:56 1:33:58
10 21321 Mykola Baltabaiev 85 55 Київ KUZIN TEAM/ MC TARAS BULBA 0:44:44 4:31 1:35:17 1:35:21
11 21322 Yurii Loboda 91 54 Kyiv LebedevRun 0:45:24 4:33 1:36:01 1:36:27
12 21163 Олег Терентьев 120 53 Киев 0:46:30 4:44 1:39:58 1:40:02
13 21230 Василь Возненко 121 58 Біла Церква Арсенал , АБУ 0:47:59 4:45 1:40:27 1:40:30
14 21042 Борис Михайлов 123 58 Бахмач ДМК'Гармонія', АБУ 0:48:23 4:44 1:40:07 1:40:33
15 21039 Andrij Gurbyk 140 56 Київ RCS, Trekking Team 0:46:45 4:49 1:41:57 1:41:59
16 21035 Павло Мордік 157 50 Київ 0:48:47 4:56 1:44:19 1:44:35
17 21288 Геннадий Налбат 159 54 Киев 0:48:57 4:56 1:44:23 1:44:42
18 21222 Yuri Khoma 160 52 Kyiv Runday 0:47:09 4:57 1:44:38 1:44:45
19 21041 Сергій Пулінець 162 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:50:46 4:57 1:44:35 1:45:01
20 21001 Oleksandr Volkov 168 56 Simferopol Running Club Scientist 0:50:30 5:00 1:45:31 1:45:42
21 21212 Вадим Киреев 180 50 Киев Run Base Kyiv 0:48:58 5:04 1:47:01 1:47:14
22 21025 Valerio Diachenko 196 51 Київ 0:51:14 5:10 1:49:07 1:49:13
23 21141 Рой Павло 221 50 Полтава Бегущие хромые 0:52:15 5:21 1:52:58 1:53:12
24 21120 Анатолій Тиквенко 265 54 Одеса 0:57:01 5:41 2:00:09 2:00:23
25 21274 Олександр Шепетюк 270 50 Киев 0:57:13 5:47 2:02:05 2:02:13
26 21165 Сергій Курилюк 277 54 Київ 0:57:47 5:52 2:04:02 2:04:39
27 21118 Олег Терентьев 301 53 Киев aparat.ua 0:59:11 6:21 2:14:14 2:14:34
28 21028 Владимир Ковбасюк 315 51 Киев Чёрный Конь в яблоках 1:00:59 6:48 2:23:42 2:23:55
29 21219 Микола Присяжнюк 348 58 смт. Романів, обл. Житомирська -

Півмарафон 60-69 Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21090 Василь Карпович 35 64 Камянець КСЦ Дніпровець 0:39:34 3:59 1:24:13 1:24:15
2 21091 OLEKSANDR Вовк 42 63 Харків 0:40:04 4:03 1:25:32 1:25:36
3 21018 Олександр Кадькало 69 62 Київ SC «Scientist» 0:42:59 4:16 1:30:21 1:30:27
4 21181 Микола Якубовський 153 62 Дружня Run Дружня 0:48:06 4:54 1:43:41 1:43:46
5 21076 Володимир Василюк 178 62 Івано-Франківськ 0:51:42 5:03 1:46:45 1:47:12
6 21112 Гончаренко Микола 181 60 Житомир Спортивний клуб 'Полісся UA' 0:50:05 5:05 1:47:30 1:47:39
7 21102 Гільчук Володимир 262 67 Ніжин Прометей 0:56:43 5:41 1:59:59 2:00:04
8 21138 Олег Мельниченко 294 61 Київ 0:57:20 6:13 2:11:08 2:11:12
9 21217 Володимир Шкуров 324 61 Київ 1:09:59 7:38 2:41:08 2:41:26

Півмарафон 70+ Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 10км Темп ChipTime Gap Результат
1 21130 Лебедєв Дмитрій 179 78 Київ Running club Scientist 0:50:28 5:03 1:46:50 1:47:14
2 21129 Сергієнко Анатолій 185 71 Київ Running club Scientist 0:50:40 5:06 1:47:47 1:48:08
3 21017 Микола Плюйко 222 73 Київ Toprunners 0:53:16 5:21 1:53:01 1:53:30
4 21286 Микола Лещенко 229 70 Маріуполь КЛБ Азовсталь 0:53:40 5:26 1:54:39 1:54:54
5 21128 Вольський Олександр 342 79 Київ Running club Scientist


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag