EPIKUR RUN 2019

LIVE 10 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 км

Місце # Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 68 Олександр Ченікало Ч Володимир-Волинський Run4U 3:12 0:32:03 0:32:03
2 179 Валерій Макарук Ч Луцьк ЕКО СИРИ 3:16 0:32:46 0:32:46
3 86 Богдан Добранський Ч Львів 3:17 0:32:52 0:32:52
4 111 Роман Гаврилюк Ч Луцьк СК Гепард 3:18 0:33:08 0:33:08
5 12 Віталій Олексюк Ч Володимир Волинськ Любарт 3:34 0:35:44 0:35:44
6 31 Василь Юнко Ч Львів Shypshyna run club 3:42 0:37:00 0:37:02
7 34 Віталій Петришин Ч Луцьк SK Luchesk 3:45 0:37:31 0:37:34
8 191 Андрій Ільїв Ч Броди 3:46 0:37:48 0:37:50
9 199 Костянтин Романюк Ч Нововолинськ 3:47 0:37:52 0:37:52
10 58 Олександр Мілашенко Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 3:48 0:38:01 0:38:01
11 114 Тарас Третяк Ч Луцьк С.К.Гепард 3:48 0:38:08 0:38:08
12 200 Ігор Хваліба Ч Луцьк ShypshynaRunClub 3:49 0:38:16 0:38:17
13 40 Михайло Брунець Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 3:54 0:39:02 0:39:03
14 141 Максим Омельян Ч Володимир - Волинський СКА 3:55 0:39:12 0:39:12
15 42 Вадим Литвинчук Ч Володимир-Волинський Epikur.team 4:00 0:40:05 0:40:09
16 137 Микола Воробей Ч Нововолинськ 4:00 0:40:08 0:40:09
17 193 Сергій Панченко Ч Lviv Run4U 4:01 0:40:17 0:40:18
18 131 Павло Недільський Ч Ковель Спортивний клуб 'Ковель' 4:05 0:40:56 0:40:57
19 113 Ігор Мрикало Ч TERNOPIL Ternopil Running Club 4:06 0:41:09 0:41:11
20 52 Богдан Лісний Ч Львів SHYPSYNA RUN CLUB 4:09 0:41:39 0:41:43
21 136 Вова Сидорчук Ч Дубно Гетьман 4:11 0:41:51 0:41:51
22 53 Олександр Пугач Ч Львів SHYPSHYNARUNCLUB 4:10 0:41:48 0:41:51
23 95 Галина Матвейчук Ж Володимир-Волинський Володимир-Волинська районна ДЮСШ 4:13 0:42:13 0:42:14
24 99 Дмитро Новосад Ч Ковель СК Ковель 4:15 0:42:39 0:42:40
25 184 Олександр Редько Ч Луцьк Гепард 4:16 0:42:45 0:42:46
26 158 Тарас Гупало Ч Ківерці 4:16 0:42:43 0:42:47
27 172 Богдан Клімович Ч Луцьк Федерація Триатлону м.Луцьк 4:16 0:42:48 0:42:52
28 173 Володимир Ольховик Ч Луцьк Федерація Триатлону м.Луцька 4:18 0:43:04 0:43:07
29 177 Andriy Abramchuk Ч Луцьк 4:19 0:43:12 0:43:16
30 83 Юрій Ващук Ч Луцьк СК “VIKING” 4:22 0:43:42 0:43:44
31 71 Сергій Захарчук Ч Володимир-волинськ 4:21 0:43:38 0:43:44
32 108 Святослав Кріцак Ч Тернопіль Ternopil Running Club 4:23 0:43:57 0:43:59
33 28 Владислав Шубльонкін Ч Київ Shypshyna run club 4:25 0:44:13 0:44:13
34 94 Микола Грицюк Ч Ковель 4:25 0:44:10 0:44:13
35 170 Високосов Михайло Ч Луцьк 4:26 0:44:25 0:44:28
36 117 Віктор Сидорчук Ч Луцьк 4:27 0:44:33 0:44:37
37 66 Сергій Українець Ч Борщів CrossfitEnergy 4:27 0:44:36 0:44:38
38 19 Валерій Шажко Ч Львіів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:27 0:44:38 0:44:39
39 55 Віталій Тростянчин Ч Червоноград Ultra 4:28 0:44:49 0:44:54
40 178 Richard Hanák Ч Uherský Brod, Česká Republika Richard Hanák 4:29 0:44:53 0:44:57
41 175 Михайло Шевчук Ч Луцьк Lutsk triathlon federation 4:29 0:44:59 0:44:59
42 81 Alex Kovalenko Ч Kharkiv EPIKUR 4:30 0:45:01 0:45:02
43 160 Ростислав Войтюк Ч Володимир-Волинськ 4:31 0:45:15 0:45:18
44 104 Катерина Фецяк Ж Нововолинськ Кузня тіла 4:32 0:45:24 0:45:26
45 194 Саша Шура Ч Луцьк Гепард 4:32 0:45:28 0:45:33
46 183 Олександр Джулінський Ч Луцьк Lutsk Triathlon Federation 4:33 0:45:36 0:45:36
47 125 Yana Chorna Ж Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 4:33 0:45:38 0:45:40
48 126 Супоровський Олександр Ч Нововолинськ 4:35 0:45:54 0:45:57
49 9 Володимир Мороз Ч Володимир-Волинський EPIKUR 4:35 0:45:56 0:45:59
50 51 Makaikin Valerii Ч Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 4:35 0:45:57 0:46:00
51 140 Вадим Теплюк Ч Владимир - Волынский СКА 4:37 0:46:10 0:46:12
52 180 Катерина Макарук Ж Локачі ЕКО СИРИ 4:38 0:46:23 0:46:24
53 47 Bohdan Vasylkiv Ч Lviv Run4U 4:39 0:46:33 0:46:35
54 174 Валерій Колесник Ч Володимир-Волинський 4:41 0:46:56 0:46:57
55 79 Олексій Кузнєцов Ч Львів Шипшина 4:44 0:47:24 0:47:26
56 30 Vova Ханас Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:47 0:47:50 0:47:50
57 190 Сергій Гладун Ч Луцьк 4:47 0:47:52 0:48:03
58 36 Тарас Мацюк Ч Львів 4:49 0:48:17 0:48:22
59 134 Богдан Бєльський Ч Нововолинськ Кузня тіла 4:51 0:48:34 0:48:35
60 132 Вікторія Бєльська Ж Нововолинськ КуЗНя ТіЛа 4:51 0:48:35 0:48:35
61 70 Володимир Коренга Ч Ковель 4:52 0:48:44 0:48:44
62 96 Дмитро Абрамович Ч Овадне 4:51 0:48:39 0:48:46
63 165 Андрій Шафран Ч Луцьк Гепард 4:53 0:48:51 0:48:54
64 198 Ігор Генсіровський Ч Нововолинськ 4:54 0:49:03 0:49:17
65 192 Катерина Табачук Ж Луцьк VIKING 4:56 0:49:24 0:49:25
66 112 Дмитро Іванов Ч Lutsk 4:56 0:49:21 0:49:26
67 163 Оксана Замрига Ж Володимир-Волинський 4:57 0:49:32 0:49:34
68 176 Тетяна Толкаченко Ж Луцьк 4:57 0:49:30 0:49:37
69 80 Марія Бреславська Ж Львів Shypshyna Run Club 4:58 0:49:44 0:49:47
70 20 Ігор Патіюк Ч Львів Трафік 4:58 0:49:49 0:49:49
71 169 Дмитро Мандзюк Ч Луцьк 5:04 0:50:47 0:51:01
72 89 Володимир Гром Ч Київ Epikur 5:05 0:50:55 0:51:04
73 118 Анна Яскевич Ж Луцьк 5:09 0:51:35 0:51:41
74 35 Ірина Шевчук Ж Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 5:10 0:51:42 0:51:44
75 92 Віталій Аргатюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:10 0:51:42 0:51:47
76 50 Роман Стрілець Ч Київ Epikur 5:11 0:51:51 0:52:02
77 102 Оксана Ковальчук Ж Луцьк 5:13 0:52:12 0:52:18
78 8 Володимир Коренга Ч Ковель 5:13 0:52:19 0:52:19
79 43 Roman Ostapchuk Ч Володимир-Волинський Epikur run 5:15 0:52:32 0:52:46
80 5 Олена Хомік Ж Володимир-Волинський Epikur 5:17 0:52:57 0:53:00
81 135 Olexandr Kysilchuk Ч Дубно Веслувальний клуб Гетьман 5:19 0:53:11 0:53:14
82 62 Валентин Шулдик Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-Полк 5:18 0:53:09 0:53:15
83 41 Дмитро Будняк Ч Київ Epikur Team 5:18 0:53:04 0:53:16
84 150 Олег Толочко Ч Володимир-Волинський 5:20 0:53:26 0:53:35
85 148 Ірина Мельниченко Ж Луцьк 5:21 0:53:34 0:53:40
86 48 Vladislav Zavadovsky Ч Kiev EPIKUR 5:21 0:53:33 0:53:41
87 151 Максим Підгурець Ч Володимир-Волинський 5:22 0:53:43 0:53:53
88 29 Ніна Чигріна Ж Львів Shypshyna run club 5:23 0:53:53 0:53:55
89 133 Наталія Воробей Ж Володимир-Волинський Epikur 5:23 0:53:56 0:53:59
90 97 Ващук Олександр Ч Володимир Волинський ? 5:25 0:54:12 0:54:12
91 147 Володимир Мисін Ч Володимир-Волинський Epikur 5:25 0:54:14 0:54:22
92 78 Вадим Москалюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:27 0:54:30 0:54:35
93 57 Алена Пономарева Ж Киев EPIKUR 5:27 0:54:30 0:54:35
94 18 Світлана Філюшкіна Ж Володимир-Волинський 5:29 0:54:54 0:54:58
95 100 Леонід Тищук Ч Володимир-Волинський EPIKUR 5:30 0:55:00 0:55:08
96 13 Олена Журбук Ж Володимир-Волинський EPIKUR 5:31 0:55:17 0:55:22
97 33 Юлія Марчук Ж Луцьк СК Лучеськ 5:33 0:55:37 0:55:40
98 91 Марина Лавренюк Ж Овадно EPIKUR 5:38 0:56:26 0:56:33
99 17 Вікторія Нечипорук Ж Володимир-Волинський Epikur 5:38 0:56:28 0:56:34
100 88 Олександр Омельчук Ч Володимир-Волинський Epikur 5:39 0:56:32 0:56:38
101 37 Богдан Саенко Ч Київ Epikur Team 5:39 0:56:37 0:56:48
102 6 Evgeny Zaigraev Ч Львїв 5:40 0:56:47 0:56:54
103 138 Артем Лукашук Ч Володимир-Волинський Epikur 5:40 0:56:49 0:56:57
104 87 Уляна Купчак Ж Львів Shypshyna 5:42 0:57:08 0:57:10
105 124 Володимир Мазурук Ч Володимир-Волинський Епікур 5:44 0:57:22 0:57:32
106 143 Анастасія Черенюк Ж Володимир-Волинський Епікур 5:45 0:57:34 0:57:40
107 154 Богдан Тимошук Ч Володимир Волинський Epikyr 5:45 0:57:31 0:57:41
108 122 Дмитрий Баранов Ч Харьков Openmind 5:47 0:57:55 0:58:04
109 60 Олександр Мельничук Ч Володимир-Волинський Epikur 5:47 0:57:59 0:58:08
110 3 Андрій Марченко Ч Черкаси Epikur 5:48 0:58:08 0:58:18
111 38 Мирослава Адаменко Ж Володимир-Волинський 5:48 0:58:09 0:58:19
112 59 Віталій Максимюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:49 0:58:18 0:58:27
113 90 Микола Савенок Ч Володимир-Волинський Epikur 5:51 0:58:36 0:58:41
114 76 Світлана Тверда Ж Володимир-Волинський Epikur Team 5:51 0:58:35 0:58:41
115 197 Тарас Олексюк Ч Володимир-Волинський 5:51 0:58:32 0:58:44
116 161 Yurii Stasiuk Ч Lutsk 5:53 0:58:59 0:58:59
117 162 Artem Dudko Ч Луцк GARDA 5:54 0:59:00 0:59:00
118 7 Андрій Голуб Ч Володимир Волинський Epikur Team 5:53 0:58:53 0:59:00
119 16 Taras Vasiv Ч Володимир Волинський Епікур 5:53 0:58:52 0:59:00
120 11 Ігор Калій Ч Володимир-Волинський Епікур 5:54 0:59:02 0:59:07
121 24 Віктор Булка Ч Володимир Epikur 5:54 0:59:07 0:59:12
122 121 Володимир Мавдрик Ч Володимир-Волинський Epikur 5:55 0:59:19 0:59:26
123 123 Ірина Чишій Ж Володимир-Волинський Epikur 5:56 0:59:20 0:59:26
124 27 Денис Зінь Ч Володимир - Волинський 5:57 0:59:36 0:59:43
125 186 Любомир Кухарчук Ч Володир Волинський Немає 5:58 0:59:48 0:59:51
126 155 Інга Бурда Ж Ковель 5:59 0:59:52 0:59:55
127 75 Наталія Смикалюк Ж Володимир-Волинський Epikur 6:00 1:00:07 1:00:16
128 77 Неонілла Леонтюк Ж Володимир-Волинський 6:00 1:00:09 1:00:19
129 82 Nina Kovalenko Ж Kharkiv EPIKUR 6:04 1:00:41 1:00:41
130 185 Анна Куцик Ж Луцьк Гепард 6:03 1:00:39 1:00:42
131 22 Мар'яна Шах Ж Володимир-Волинський Epikur Team 6:05 1:00:58 1:01:03
132 21 Вікторія Іванченко Ж Володимир-Волинський Epikur 6:05 1:00:57 1:01:04
133 85 Volodymyr Melnyk Ч Запоріжжя Epikur IT 6:06 1:01:01 1:01:10
134 54 Сергій Сливка Ч Дніпро EPIKUR 6:07 1:01:19 1:01:28
135 44 Galyna Bodnar Ж Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB 6:10 1:01:46 1:01:49
136 4 Tetiana Knyshenko Ж Володимир-Волинський Epikur 6:11 1:01:58 1:01:58
137 32 Олександр Казмиришин Ч Київ Epikur 6:13 1:02:13 1:02:21
138 39 Віталій Пилипюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:16 1:02:40 1:02:48
139 164 Юрій Оніщук Ч Володимир волинській 6:17 1:02:53 1:02:53
140 65 Андрій Бадзюнь Ч Володимир-Волинський Epikur 6:17 1:02:51 1:02:56
141 195 Дмитрий Маглёваный Ч Кам'янка 6:16 1:02:47 1:02:59
142 73 Володимир Шандра Ч Володимир-Волинський Epikur 6:17 1:02:51 1:03:01
143 182 Ірина Славич Ж Червоноград SC Startup 6:17 1:02:58 1:03:07
144 201 Алла Коваль Ж Владимир-Волынский Epikur 6:21 1:03:35 1:03:41
145 74 Алла Шандра Ж Володимир-Волинський Epikur 6:23 1:03:53 1:03:59
146 181 Віталій Кісіль Ч Тернопіль Run day Ternopil 6:24 1:04:07 1:04:16
147 56 Олександр Тимошук Ч Володимир-Волинський Epikur 6:25 1:04:17 1:04:26
148 10 Дмитро Губерук Ч Володимир-Волинський epikur 6:25 1:04:18 1:04:26
149 103 Олексій Овдієнко Ч Київ EPIKUR 6:31 1:05:10 1:05:21
150 45 с. Вікторія Куспісь Ж Львів ShypShyna RunClub 6:33 1:05:32 1:05:32
151 25 Анвар Ачаканов Ч Володимир-Волинський Epikur 6:35 1:05:56 1:06:06
152 187 Вікторія Шовка Ж Луцьк 6:39 1:06:37 1:06:39
153 67 Ілля Медецький Ч Володимир-Волинський Епікур 6:39 1:06:37 1:06:42
154 14 Леонід Пилипюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:39 1:06:31 1:06:42
155 152 Юлія Медецька Ж Володимир-Волинський Epikur 6:39 1:06:38 1:06:42
156 145 Юлія Мельничук Ж Володимир-Волинський Epikur 6:44 1:07:20 1:07:25
157 149 Ольга Гуль Ж Володимир-Волинський Epikur 6:44 1:07:21 1:07:25
158 144 Ольга Романюк Ж Володимир-Волинський Epikur 6:44 1:07:21 1:07:26
159 98 Юлія Якубська Ж Володимир-Волинський EPIKUR 6:44 1:07:21 1:07:26
160 72 Мар'яна КУделя Ж Луцьк EPIKUR 6:50 1:08:27 1:08:37
161 61 Ганна Ровенчук Ж Луцьк Epikur 6:51 1:08:38 1:08:48
162 127 Сергій Смолярук Ч Луцьк 6:56 1:09:25 1:09:25
163 146 Оксана Кузьмич Ж Овадне 6:59 1:09:54 1:10:00
164 167 Роман Демків Ч Львів 7:01 1:10:11 1:10:22
165 166 Андрій Демків Ч Львів 7:01 1:10:11 1:10:22
166 128 Остапюк Олег Ч Володимир-Волинський 7:18 1:13:07 1:13:21
167 1 Аліна Сич Ж Володимир-Волинський Epikur 7:29 1:14:54 1:14:59
168 142 BOHDAN KUCHMEY Ч Дубно Hetman 7:34 1:15:42 1:15:42
169 23 Геннадій Прокопчук Ч Володимир-Волинський Epikur 8:02 1:20:25 1:20:36
170 196 Maria Shelikchevuch Ж Ternopil Ternopil running club 8:10 1:21:43 1:21:51
171 2 Андрій Бурко Ч Владимир-Волынский Epikur 8:09 1:21:37 1:21:52
172 93 Андрій Лапчук Ч Володимир Волинскій Любарт 9:19 1:33:12 1:33:12
173 168 Григорій Хомич Ч Луцьк LKB ☆'Rudnik'☆ 9:49 1:38:14 1:38:14
174 15 Павло Будчик Ч Володимир-Волинський
175 26 Pasha Tril Ч Володимир Волинський Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту(біатлон лижні гонки)
176 46 Mariya Polishchuk Ж Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB
177 49 Артур Вінк Ч Володимир-Волинський
178 63 Іван Урущак Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB, ABU
179 64 Марина Пшонко Ж Нововолинмьк
180 69 Владислав Мельничук Ч Володимир-Волинський
181 84 Сергій Лоборук Ч Володимир-Волинський
182 101 Олександр Чипинюк Ч Менчичі
183 105 Володимир Василюк Ч Івано-Франківськ
184 106 Tatiana Dorosh Ж Київ
185 107 Аліна Киричук Ж Володимир Волинський Епікур
186 109 Анар Довлетханов Ч Володимир-Волинський
187 110 іван урущак Ч Львів Shypshyna Run Club, ABU
188 115 Тарас Малюк Ж Володимир-Волинський
189 116 Анна Яскевич Ж Луцьк
190 119 Олег Носенко Ч Вишневе
191 120 Khrystyna Huzinska Ж Львів
192 129 Анастасія Бабенко Ж Володимир-Волинський
193 130 Valentyn Dudar Ч Lutsk
194 139 Макарук Іван Ч Житомир --
195 153 Руслан Нетесов Ч Володимир Волинський
196 156 Богдан Кучмей Ч Дубно Hetman
197 157 Новицька Тетяна Ж Луцьк
198 159 Галина Давидюк Ж Володимир-Волинський
199 171 Олександр Оришко Ч Lutsk SK Luchesk
200 188 Danilo Thsibulski Ч Володимир-Волинський
201 189 Володимир Циганюк Ч ЛУЦЬК Гепард
202 202
203 203
204 204
205 205
206 206
207 207
208 208
209 209
210 210
211 211
212 212
213 213
214 214
215 215
216 216
217 217
218 218
219 219
220 220
221 221
222 222
223 223
224 224
225 225
226 226
227 227
228 228
229 229
230 230
231 231
232 232
233 233
234 234
235 235
236 236
237 237
238 238
239 239
240 240
241 241
242 242
243 243
244 244
245 245
246 246
247 247
248 248
249 249
250 250


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag