Крос 2 км Чоловіки

Крос 2 км Чоловіки

Місце Атлет Вік - Область Команда 1км Темп Gap Результат
1 218 КІЩЕНКО Юрій 28 Київська КОЦОП 0:02:59 2:46 0:05:41
2 211 КАЯФА Олег 30 Київська КОЦОП 0:02:59 2:46 0:05:42
3 192 РОСТИКУС Роман 28 Львiвська ЛШВСМ 0:02:59 2:47 0:05:44
4 205 ВЕРЕЦЬКИЙ Павло 34 Полтавська ПОШВСМ 0:06:07 2:48 0:05:45
5 206 КИЦ Володимир 32 Київська КОЦОП 0:02:56 2:48 0:05:45
6 223 ВУЙКО Олександр 22 U23 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:02:58 2:48 0:05:45
7 214 КОВАЛЬ Василь 30 Житомирська ШВСМ Жтм 0:02:59 2:48 0:05:46
8 212 РИБАК Сергій 33 Харкiвська ШВСМ з л/а 0:02:59 2:50 0:05:48
9 210 ОЛІЙНИК Павло 31 Чернігівська ОШВСМ Чрг 0:02:57 2:50 0:05:49
10 195 ЧУКАНЬ Тарас 23 Хмельницька 0:02:59 2:50 0:05:50
11 230 АЛІКСІЙЧУК Андрій 22 U23 Донецька ШВСМ Днц 0:02:57 2:51 0:05:51
12 216 КАРПЕНКО Олександр 24 Київська КОШВСМ 0:02:59 2:52 0:05:53
13 189 КОЛЯДА Костянтин 26 Львiвська ЛШВСМ 0:03:00 2:52 0:05:54
14 238 ЧАПЛЯ Назарій 22 U23 Львiвська ЛДЮСШ №2 Львів 0:03:01 2:53 0:05:54
15 217 ГРИЦАК Юрій 34 Миколаївська ЦОП м. Миколаїв 0:03:00 2:53 0:05:55
16 208 ДУГАН Сергій 35 Чернівецька ШВСМ Чрн 0:03:01 2:53 0:05:55
17 188 НІКОЛАЙЧУК Дмитрій 27 м. Київ ЦШВСМ МОНУ 0:02:57 2:53 0:05:56
18 240 ПРОКОФ'ЄВ Павло 21 U23 Київська КОШВСМ 0:02:59 2:53 0:05:56
19 191 МОКЛЯК Олександр 24 Київська КОШВСМ 0:03:03 2:53 0:05:56
20 221 МАРТИНЮК Владислав 20 U23 Хмельницька ОДЮСШ Хмельницька 0:03:01 2:54 0:05:57
21 235 КЛИМ Павло 20 U23 Закарпатська ШВСМ Зкп 0:03:03 2:55 0:05:59
22 209 ЛАДИНЯК Андрій 34 Хмельницька 0:03:05 2:55 0:05:59
23 194 ЯРОШЕНКО Ігор 24 Хмельницька ДЮСШ Старосинявська Хмл 0:03:02 2:56 0:06:02
24 196 ДАНЬКІВ Руслан 28 Тернопiльська 0:03:03 2:56 0:06:02
25 224 КОЗАК Станислав 20 U23 Львiвська ДЮСШ №2 Львів 0:03:04 2:56 0:06:02
26 225 МАЛОВАНЮК Орест 22 U23 Чернівецька ШВСМ Чрн 0:03:03 2:58 0:06:06
27 236 СТАНІСЛАВСЬКИЙ Микола 21 U23 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн 0:07:06 2:58 0:06:06
28 213 МАСЛАК Олександр 34 Полтавська ДЮСШ Колос Полтава 0:03:06 2:59 0:06:08
29 197 КОВАЛЬЧУК Дмитро 23 Київська КОЦОП 0:03:03 3:03 0:06:16
30 215 РОЗДОБУДЬКО Олександр 28 Кіровоградська ОШВСМ Крв 0:03:07 3:03 0:06:17
31 234 СИДОРОВ Ілля 20 U23 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:09 3:04 0:06:17
32 222 ПЬЯНКОВ Денис 21 U23 Черкаська ОСДЮСШОР Чрк 0:03:10 3:04 0:06:19
33 219 КОСЯНЧУК Віктор 33 Житомирська ШВСМ Жтм 0:03:14 3:09 0:06:29
34 228 КОВАЛЬЧУК Андрій 22 U23 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:18 3:12 0:06:35
35 190 ДАНЬКІВ Назарій 23 Тернопiльська ОДЮСШ Трн 0:07:01 3:14 0:06:38
36 237 БОРИСЕНКО Андрій 20 U23 м. Київ ДЮСШ Старт Київ 0:03:11 3:14 0:06:38
37 232 БАРЧУК Владислав 20 U23 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:18 3:14 0:06:39
38 231 ШАБАРКІН Павло 21 U23 м. Київ 0:07:10 3:21 0:06:52
39 233 КОНДРАШОВ Богдан 19 U23 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 0:03:16 3:23 0:06:57
40 193 СТЕПАСЮК Андрій 30 Рівненська військовослужбовці 0:03:35 3:30 0:07:11
41 199 ПРОСКУРНЯ Михайло 29 Миколаївська військовослужбовці 0:08:30 4:00 0:08:12
42 200 ВЕРЕСЕНКО Анатолій 59 Київська військовослужбовці 0:04:05 4:02 0:08:16
43 203 СОЛОХА Павло 27 Рівненська військовослужбовці 0:04:12 4:12 0:08:37
44 198 ШЕВЧЕНКО Віктор 47 м. Київ військовослужбовці 0:04:25 4:23 0:09:00
45 201 РЕДЬКА Володимир 43 м. Київ військовослужбовці 0:04:10 4:28 0:09:10
46 204 ШИНКАРЮК Ігор 34 Закарпатська військовослужбовці 0:04:57 5:03 0:10:22
47 202 КОВАЛЬСЬКИЙ Павло 29 Рівненська військовослужбовці 0:05:02 5:04 0:10:24
48 239 БАНДУРКА Артем 21 U23 Полтавська ПОШВСМ 0:03:02
49 226 КАЧАЛОВ Дмитро 21 U23 Київська КОШВСМ
50 227 ПРОСТАК Роман 22 U23 Полтавська ЗОГ ПО ДЮСШ Колос Плт
51 229 БАЗАЛІЙ Ярослав 22 U23 Київська КОЦОП


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag