Забіг у вишиванках 2021 - Івано Франківськ

LIVE 10 км
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10 km Жінки

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 1¨км 2¨км 3¨км 4¨км 5¨км 6¨км 7¨км 8¨км 9¨км Темп Gap Результат Chip Time
1 65 Олеся Дідоводюк 6 Ж 31 Івано-Франківськ Kuzin team 0:03:47 0:03:41 0:03:54 0:03:47 0:04:00 0:03:50 0:03:55 0:03:45 3:42 0:37:02 0:37:02
2 14 Ivanna Kovaliv 13 Ж 30 Івано-Франківськ 0:04:03 0:04:04 0:04:13 0:04:10 0:04:23 0:04:09 0:04:18 0:04:04 0:04:19 4:09 0:41:36 0:41:35
3 11 Ольга Продан 16 Ж 30 Івано-Франківськ Borys Running Club 0:04:02 0:04:04 0:13:11 0:04:20 0:04:36 0:04:21 0:04:25 0:04:09 4:18 0:43:05 0:43:03
4 57 Ірина Косович-Онуфрик 19 Ж 28 Івано-Франківськ GRC 0:04:19 0:04:12 0:04:29 0:04:25 0:04:36 0:04:29 0:04:39 0:04:36 0:04:42 4:28 0:44:49 0:44:46
5 2 Христина Самуляк 30 Ж 32 Івано-франківськ RunIFcommunity 0:04:50 0:04:34 0:04:52 0:04:39 0:04:54 0:04:43 0:04:56 0:04:36 0:04:59 4:44 0:47:30 0:47:27
6 39 Мар‘яна Рочняк 31 Ж 40 Ивано-Франковск Сонечко 0:14:16 0:04:43 0:04:47 0:05:07 4:45 0:47:38 0:47:32
7 15 Nataliia Bandalak 40 Ж 34 Івано-Франківськ Gutsul Running Club 0:06:07 0:05:12 0:05:17 0:04:57 0:05:08 0:04:52 0:05:09 0:04:52 0:05:03 5:06 0:51:13 0:51:08
8 92 Іванна Царевич 41 Ж Івано-ФранківськСергій 0500337300 Gutsul Running Club 0:05:38 0:05:11 0:05:17 0:04:58 0:05:07 0:04:52 0:05:10 0:04:53 0:05:02 5:03 0:51:13 0:50:39
9 84 Віталія Яковишин 42 Ж 27 Івано-Франківськ 0:05:10 0:05:09 0:05:23 0:05:09 0:05:20 0:05:00 0:05:15 0:04:59 0:05:12 5:07 0:51:28 0:51:19
10 50 Діана Заболотна 44 Ж 23 Івано-Франківськ 0:06:04 0:05:18 0:05:18 0:04:55 0:05:14 0:04:52 0:05:12 0:04:55 0:05:05 5:08 0:51:36 0:51:28
11 4 Ульяна Сабатович 48 Ж 37 Івано-Франківськ RunIFcommunity 0:05:33 0:05:05 0:05:14 0:05:04 0:05:22 0:05:03 0:05:26 0:05:13 0:05:11 5:12 0:52:09 0:52:02
12 28 Тетяна Струтинська 52 Ж 42 Івано-Франківськ Сонечко 0:05:28 0:05:10 0:05:25 0:05:10 0:05:39 0:05:12 0:05:46 0:05:37 0:05:14 5:19 0:53:24 0:53:18
13 81 Ольга Дуляба 53 Ж 39 Коломия Kolomyia running club 0:05:59 0:05:28 0:05:44 0:05:22 0:05:26 0:05:10 0:05:23 0:05:04 0:05:13 5:22 0:53:51 0:53:41
14 67 Людмилка Михайлова 55 Ж 37 Коломия KR Club 0:06:05 0:05:22 0:05:45 0:05:21 0:05:31 0:05:06 0:05:22 0:05:06 0:05:11 5:22 0:53:53 0:53:43
15 32 Надія Худецька 59 Ж 37 Івано-Франківськ RunIFcommunity 0:05:32 0:05:11 0:05:18 0:05:16 0:05:38 0:05:23 0:05:43 0:05:19 0:05:28 5:22 0:53:57 0:53:49
16 52 Ольга Тишко 60 Ж 47 ІФ ЕНЕРГО 0:05:13 0:05:14 0:05:30 0:05:22 0:05:39 0:05:28 0:05:40 0:05:23 0:05:33 5:24 0:54:03 0:54:01
17 26 Оксана Камінська 62 Ж 32 Івано-Франківськ 0:06:14 0:05:34 0:05:33 0:05:24 0:05:34 0:05:20 0:05:47 0:05:30 0:05:25 5:31 0:55:26 0:55:15
18 34 Svitlana Pavlyshyn 63 Ж 32 Івано-Франківськ 0:05:45 0:06:02 0:05:28 0:05:12 0:05:32 0:05:28 0:05:40 0:05:20 5:33 0:55:38 0:55:38
19 7 Леся Чорнолізська 64 Ж 25 Івано-Франківськ Немає 0:05:59 0:05:30 0:05:42 0:05:20 0:05:34 0:05:23 0:05:53 0:05:34 0:05:54 5:36 0:56:20 0:56:07
20 19 Людмила Стемпель 67 Ж 38 Івано-Франківськ RunIFcommunity 0:06:03 0:05:24 0:05:32 0:05:22 0:05:41 0:05:26 0:06:02 0:05:42 0:05:57 5:39 0:56:47 0:56:34
21 86 Alina Tokmylenko 68 Ж 33 Ivano-Frankivsk 0:06:15 0:05:26 5:43 0:57:28 0:57:11
22 43 Ірина Брикса 71 Ж 38 Івано Франківськ Сонечко 0:05:32 0:05:22 0:05:47 0:06:34 0:05:42 0:05:28 0:05:57 0:05:43 0:05:54 5:45 0:57:37 0:57:31
23 53 Анастасія Ястребова 73 Ж 25 ІФ ЕНЕРГО 0:05:39 0:05:38 0:06:01 0:05:47 0:06:09 0:05:46 0:06:11 0:06:10 0:06:12 5:55 0:59:19 0:59:12
24 89 Ілона Зінчуу 74 Ж 28 Івано-Франківськ 0:05:19 0:05:26 0:05:59 0:06:09 0:06:01 0:05:43 0:05:57 0:05:47 0:06:09 5:49 0:59:20 0:58:12
25 48 Христина Коротич 76 Ж 31 Івано-Франківськ 111 0:05:01 0:05:17 0:05:32 0:06:01 0:06:33 0:06:19 0:06:10 0:06:01 0:06:39 5:56 0:59:27 0:59:27
26 6 Ірина Савка 78 Ж 25 Івано-Франківськ 0:06:00 0:06:14 0:06:22 0:06:21 0:06:55 0:06:10 0:06:50 0:06:41 0:06:45 6:28 1:04:59 1:04:47
27 21 Ірина Гурська 81 Ж 25 Івано-Франківськ 0:04:19 0:04:32 0:04:57 0:04:55 0:05:12 0:04:55 0:14:40 0:04:42
28 20 Наталія Люклян 85 Ж 28 Івано-Франківськ
29 38 Оксана Вишиванюк 88 Ж 43 Коломия Kolomyia Running Club
30 72 Юля Боднар 91 Ж 23 Івано-Франківськ

10 km Чоловіки

Місце Атлет Абсолют Стать Вік Місто Клуб 1¨км 2¨км 3¨км 4¨км 5¨км 6¨км 7¨км 8¨км 9¨км Темп Gap Результат Chip Time
1 71 Дмитро Дідоводюк 1 Ч 33 Івано-Франківськ Kuzinteam_sauconyteam 0:03:17 0:03:12 0:03:13 0:03:07 0:03:14 0:03:08 0:03:16 0:03:07 0:03:10 3:09 0:31:37 0:31:37
2 30 Андрій Лапко 2 Ч 33 Івано-Франківськ 0:03:37 0:03:30 0:03:33 0:03:21 0:03:32 0:03:19 0:03:25 0:03:30 0:03:36 3:26 0:34:26 0:34:26
3 41 Костянтин Тимків 3 Ч 23 Івано-Франківськ 0:03:17 0:03:18 0:03:31 0:03:25 0:03:35 0:03:31 3:28 0:34:41 0:34:41
4 78 Назарій Хомин 4 Ч 18 Івано Франківськ 0:03:42 0:03:43 0:03:41 0:03:41 0:03:49 0:03:37 0:03:48 0:03:32 0:03:36 3:39 0:36:38 0:36:38
5 80 Андрій Гулай 5 Ч 42 Коломия KRC 0:03:41 0:03:31 0:03:46 0:03:33 0:03:48 0:03:37 0:03:51 0:03:39 0:03:48 3:40 0:36:41 0:36:41
6 66 Богдан Бігун 7 Ч 18 Івано-Франківськ 0:03:43 0:03:43 0:03:40 0:03:41 0:03:55 0:03:50 0:03:59 0:03:53 3:46 0:37:45 0:37:45
7 9 Назарій Мамчук 8 Ч 34 Надвірна 0:03:30 0:03:32 0:03:45 0:03:58 0:04:06 0:04:06 0:03:57 0:03:48 0:04:11 3:54 0:39:01 0:39:00
8 29 Артем Павлов 9 Ч 35 Івано-Франківськ 0:04:09 0:04:01 0:12:06 0:03:55 0:04:05 0:03:53 0:03:49 0:03:34 3:56 0:39:30 0:39:28
9 33 Віталій Бабак 10 Ч 23 Ivano-Frankivsk 0:04:08 0:04:00 0:04:11 0:03:58 0:04:08 0:03:53 0:04:02 0:03:47 0:03:58 3:57 0:39:33 0:39:31
10 35 Denys Bondarchuk-Gryta 11 Ч 37 Івано-Франківськ 0:03:47 0:03:46 0:04:04 0:03:59 0:04:09 0:04:00 0:04:10 0:03:56 3:57 0:39:35 0:39:35
11 55 Вадим Зінюк 12 Ч 28 Івано-Франківськ 0:03:46 0:03:52 0:04:09 0:04:11 0:04:18 0:04:12 0:04:22 0:04:07 0:04:19 4:06 0:41:08 0:41:05
12 1 Тарас Мороз 14 Ч 36 Івано-Франківськ Iron team cadence, Borge Running Club 0:04:02 0:04:02 0:04:14 0:04:10 0:04:21 0:04:11 0:04:18 0:04:14 0:04:27 4:12 0:42:10 0:42:08
13 10 Roman Hryvnak 15 Ч 32 Івано-Франківськ BorysRunningClub 0:04:19 0:03:52 0:04:06 0:04:11 0:04:22 0:04:10 0:04:18 0:04:14 0:04:32 4:13 0:42:16 0:42:13
14 63 Юрій Кушнір 17 Ч 39 Івано-Франківськ Wild Life 0:04:44 0:04:36 0:04:47 0:04:20 0:04:30 0:04:24 0:04:28 0:04:26 0:04:25 4:28 0:44:46 0:44:40
15 58 Ярослав Грицак 18 Ч 42 Івано-Франківськ Run If community 0:04:17 0:04:12 0:04:30 0:04:24 0:04:37 0:04:28 0:04:40 0:04:37 0:04:41 4:28 0:44:48 0:44:44
16 90 Іван Чернов 20 Ч Івано-Франківсь Gutsul Running Club 0:04:53 0:04:26 0:04:45 0:04:52 0:04:54 0:04:13 0:04:25 0:04:10 0:04:29 4:28 0:44:56 0:44:49
17 3 Дмитро Пантазі 21 Ч 48 Івано-Франківськ Amator 0:04:22 0:04:14 0:04:28 0:04:25 0:04:45 0:04:38 0:04:43 0:04:36 0:04:42 4:30 0:45:16 0:45:06
18 8 Олександр Пантазі 22 Ч 19 Івано-Франківськ Гарен 0:04:21 0:04:14 0:04:28 0:04:25 0:04:45 0:04:38 0:04:43 0:04:35 0:04:49 4:31 0:45:30 0:45:19
19 24 Богдан Свістяк 23 Ч 22 Івано-франківськ 0:04:21 0:04:25 0:04:45 0:04:28 0:04:45 0:04:28 4:34 0:45:50 0:45:49
20 13 Дмитро Грабовецький 24 Ч 32 Івано-Франківськ 0:05:10 0:04:37 0:04:47 0:04:38 0:04:53 0:04:40 0:04:56 0:04:31 0:04:26 4:38 0:46:35 0:46:25
21 23 Богдан Клюба 25 Ч 29 Івано-Франківськ 0:04:44 0:04:32 0:04:39 0:04:27 0:04:47 0:04:41 0:04:54 0:04:46 0:04:56 4:41 0:46:59 0:46:55
22 12 АндрійКо Процик 26 Ч 33 Ivano-Frankivsk RunIFcommunity 0:04:31 0:04:30 0:04:48 0:04:45 0:04:49 0:04:42 0:04:52 0:04:47 4:42 0:47:08 0:47:04
23 40 Михайло Лаврук 27 Ч 40 Івано франківськ Ск,, Тигр'' 0:04:12 0:04:22 0:14:19 0:04:47 0:05:02 0:04:53 4:42 0:47:09 0:47:09
24 79 Василь Чернецький 28 Ч 25 Івано-Франківськ 0:04:50 0:04:39 0:04:55 0:04:46 0:05:01 0:04:47 0:04:53 0:04:40 0:04:40 4:43 0:47:20 0:47:19
25 42 Pavlo Kochkodan 29 Ч 36 Богородчани 0:05:11 0:04:40 0:04:43 0:04:38 0:04:53 0:04:40 0:04:57 0:04:30 0:04:38 4:43 0:47:22 0:47:12
26 62 Володимир Назаренко 32 Ч 49 Івано-Франківськ GRC 0:04:40 0:04:42 0:04:53 0:04:46 0:04:58 0:04:54 0:05:01 0:04:46 0:04:55 4:49 0:48:15 0:48:11
27 61 Василь Лецин 33 Ч 38 Івано-Франківськ 0:04:45 0:04:38 0:04:58 0:04:52 0:05:10 0:04:54 0:04:59 0:04:51 0:04:57 4:49 0:48:17 0:48:13
28 69 Тарас Бережанський 34 Ч 36 Івано-Франківськ 0:05:03 0:04:56 0:04:46 0:04:44 0:05:04 0:04:59 0:05:03 0:04:47 0:04:54 4:51 0:48:41 0:48:35
29 47 Volodymyr Kostyuk 35 Ч 99 Івано-Франківськ 0:05:05 0:04:46 0:04:55 0:04:51 0:04:54 0:04:54 0:05:00 0:04:48 0:04:56 4:51 0:48:45 0:48:35
30 75 Mykola Solovka 36 Ч 29 Lagos 0:05:30 0:05:07 0:05:08 0:04:44 0:05:00 0:04:42 0:04:55 0:04:39 0:04:55 4:54 0:49:17 0:49:07
31 31 Максим Брикса 37 Ч 16 Івано-Франківськ The Sun Running Club 0:05:16 0:04:50 0:05:08 0:04:49 0:05:16 0:04:53 0:05:20 0:04:51 0:04:43 4:56 0:49:33 0:49:26
32 45 Ігор Кашуба 38 Ч 36 Івано-Франківськ 0:04:47 0:04:49 0:05:14 0:04:55 0:05:26 0:04:55 0:05:14 0:04:59 0:05:07 5:01 0:50:26 0:50:19
33 60 Богдан Онуфрик 39 Ч 31 Івано-Франківськ 0:05:04 0:04:50 0:05:10 0:05:09 0:05:10 0:05:01 0:05:27 0:05:00 0:05:03 5:04 0:50:51 0:50:46
34 83 Володимир Яковишин 43 Ч 29 Івано-Франківськ 0:05:11 0:05:08 0:05:23 0:05:09 0:05:22 0:04:59 0:05:15 0:04:59 0:05:11 5:07 0:51:29 0:51:19
35 17 Vitalii Bandalak 45 Ч 34 Ivano-Frankivsk Gutsul Runing Club 0:06:03 0:05:18 0:05:18 0:04:55 0:05:14 0:04:51 0:05:13 0:04:56 0:05:04 5:08 0:51:37 0:51:27
36 51 Ярослав Сливчук 46 Ч 30 Верховина ЕНЕРГО 0:04:23 0:04:54 0:05:20 0:05:19 0:05:28 0:05:04 0:05:27 0:05:27 0:05:30 5:11 0:51:51 0:51:51
37 5 Ростислав Сабатович 47 Ч 37 Івано-Франківськ 0:05:32 0:05:11 0:05:18 0:05:17 0:05:37 0:05:24 0:05:07 0:04:51 0:04:53 5:12 0:52:09 0:52:01
38 64 Віктор Анохін 49 Ч 25 Івано-Франківськ 0:05:26 0:04:55 0:05:20 0:04:50 0:04:59 0:04:52 0:05:12 0:05:17 0:05:24 5:15 0:52:48 0:52:39
39 70 Дмитро Мельникович 50 Ч 40 Івано-Франківськ Run IF 0:05:27 0:04:57 0:05:07 0:05:01 0:05:17 0:05:17 0:16:58 0:05:12 5:19 0:53:18 0:53:11
40 76 Євген Кукула 51 Ч 36 Івано-Франківськ 0:04:56 0:04:58 0:05:45 0:05:39 5:19 0:53:20 0:53:11
41 85 Андрій Сочка 54 Ч 27 Коломия Коломийський біговий клуб 0:06:04 0:05:23 0:05:46 0:05:21 0:05:30 0:05:07 0:05:23 0:05:06 0:05:13 5:22 0:53:53 0:53:42
42 74 Віталій Червінський 56 Ч 45 Коломия Kolomyia Running Club 0:05:59 0:05:28 0:05:47 0:05:21 0:05:25 0:05:09 0:05:24 0:05:04 0:05:13 5:22 0:53:53 0:53:42
43 91 Дмитро Свінціцький 57 Ч Івано-Франківськ 0:06:04 0:05:23 0:05:46 0:05:20 5:22 0:53:53 0:53:42
44 82 Віталій Дуляба 58 Ч 40 Коломия Kolomyia Runnig Club 0:06:00 0:05:29 0:05:45 0:05:22 0:05:31 0:05:05 0:05:24 0:05:05 0:05:11 5:22 0:53:54 0:53:46
45 68 Дриндак Васильович 61 Ч 38 Івано Франківськ 0:05:26 0:05:11 0:05:24 0:05:16 0:05:33 0:05:21 0:05:42 0:05:39 0:05:30 5:25 0:54:21 0:54:13
46 36 Wojciech Świerkosz 65 Ч 44 Rybnik Miasto Rybnik 0:05:30 0:05:08 0:05:26 0:05:37 0:05:47 0:05:58 0:05:54 0:05:36 5:38 0:56:33 0:56:23
47 18 Олександр Стемпель 66 Ч 40 Івано-Франківськ 0:06:02 0:05:25 0:05:30 0:05:21 0:05:42 0:05:27 5:39 0:56:47 0:56:33
48 88 Андрій Черніков 69 Ч 37 Івано-Франківськ 0:06:16 0:05:25 0:05:55 0:05:28 0:05:52 0:05:28 0:06:02 0:05:32 0:06:10 5:43 0:57:28 0:57:13
49 44 Олександр Брикса 70 Ч 42 Івано Франківськ Сонечко 0:05:32 0:05:22 0:05:47 0:06:33 0:05:42 0:05:29 0:05:56 0:05:42 0:05:54 5:44 0:57:35 0:57:29
50 87 Андрій Уляшкевич 72 Ч 28 Івано-Франківськ 0:05:10 0:05:12 0:05:55 0:05:56 0:06:10 0:06:19 0:06:14 0:06:22 0:06:19 5:55 0:59:14 0:59:14
51 49 Василь Кочмарський 75 Ч 32 Івано-Франківськ 111 0:05:01 0:05:16 0:05:33 0:06:00 0:06:34 0:06:20 0:06:09 0:06:01 0:06:39 5:56 0:59:26 0:59:26
52 54 Вячеслав Хворостяний 77 Ч 29 Івано-Франківськ 0:06:20 0:06:21 0:06:33 0:06:19 0:06:21 0:06:04 0:06:09 0:05:42 0:06:16 6:09 1:01:46 1:01:31
53 59 Тарас Дейчаківський 79 Ч 38 Івано-Франківськ 0:04:45 0:04:17 0:04:17 0:04:10 0:13:02 0:04:17 0:04:28 0:04:13
54 27 Макс Шерепот 80 Ч 26 Івано-Франківськ 0:04:50 0:04:30 0:04:37 0:04:20 0:04:36 0:04:27 0:13:37 0:04:08
55 93 Олег Українець 82 Ч Івано-Франківськ 0:05:13 0:05:00 0:05:03 0:04:57 0:15:00 0:05:01
56 77 Руслан Павлов 83 Ч 32 Івано Франківськ
57 16 Андрій Бандалак 84 Ч 36 Івано-франківськ
58 22 Роман Максимів 86 Ч 30 Івано-франківськ Run IF Community
59 37 Дмитро Романишин 87 Ч 96 Івано-Франківськ СПЦ КАМЕНЯР
60 46 Остап Клим 89 Ч 22 Івано-Франківськ
61 56 Яків Пересада 90 Ч 33 Київ
62 73 Yaroslav Voloshchuk 92 Ч 36 Ivano-Frankivsk
63 Микола Нижник 93 Ч


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag